Рішення від 25.01.2022 по справі 420/17292/21

Справа № 420/17292/21

РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

25 січня 2022 року м. Одеса

Одеський окружний адміністративний суд у складі:

Головуючого судді -Юхтенко Л.Р.,

розглянувши у порядку письмового провадження в приміщенні Одеського окружного адміністративного суду адміністративну справу за позовною заявою Товариства з обмеженою відповідальністю «Південь Агро Холдинг» (код ЄДРПОУ 39688078, адреса місцезнаходження: 68301, Одеська область, м. Кілія, вул. Київська, 137-А) до Південного міжрегіонального управління Укртрансбезпеки (місцезнаходження: 65014, м. Одеса, вул. Успенська, 4, код ЄДРПОУ 39816845) та Державної служби України з безпеки на транспорті (код ЄДРПОУ 39816845, місцезнаходження: 01135, м. Київ, вул. Перемоги, 14) про визнання протиправною та скасування постанови про застосування адміністративно-господарського штрафу № 295749 від 25 серпня 2021 року у розмірі 1700 грн.,-

ВСТАНОВИВ:

До суду 21 вересня 2021 року надійшла позовна заява Товариства з обмеженою відповідальністю «Південь Агро Холдинг» (код ЄДРПОУ 39688078, адреса місцезнаходження: 68301, Одеська область, м. Кілія, вул. Київська, 137-А) до Південного міжрегіонального управління Укртрансбезпеки (місцезнаходження: 65014, м. Одеса, вул. Успенська, 4, код ЄДРПОУ 39816845) та Державної служби України з безпеки на транспорті (код ЄДРПОУ 39816845, місцезнаходження: 01135, м. Київ, вул. Перемоги, 14) про визнання протиправною та скасування постанови про застосування адміністративно-господарського штрафу № 295749 від 25 серпня 2021 року у розмірі 1700 грн.

Ухвалою від 27 вересня 2021 року прийнято до розгляду та відкрито загальне позовне провадження.

Позовна заява обґрунтована тим, що 03.09.2021 року ТОВ «Південь Агро Холдинг» отримано постанову № 295749 від 25.08.2021 року про накладення адміністративно-господарського штрафу у сумі 1700 грн.

Позивач зазначає, що акт від 06.07.2021 року та запрошення від 10.08.2021 року для розгляду справи про порушення законодавства про автомобільний транспорт, яке відбулось 25.08.2021 року було отримано позивачем 26.08.2021 року.

Також позивач звертає увагу, що у наданих до управління поясненнях позивач зазначив, що жодних відносин між ТОВ «Південь Агро Холдинг» та іншим суб'єктом господарювання, за участю водія ОСОБА_1 не виникало тапозивачу не відомо, який саме вантаж було перевезено.

Позивач зазначив, що йому невідомо на підставі чого в акті було зроблено висновок про використання транспортного засобу, яким керував ОСОБА_1 , ТОВ «Південь Агро Холдинг».

Тому, позивач вважає, що постанова про застосування адміністративно-господарського штрафу по відношенню до ТОВ «Південь Агро Холдинг» є протиправною та підлягає скасуванню.

Відзив на позовну заяву до суду не надходив.

Ухвалою від 26 жовтня 2021 року продовжено строк підготовчого провадження ще на 30 днів, до 25 грудня 2021 року.

Ухвалою від 25 листопада 2021 року, що занесена до протоколу підготовчого засідання, підготовче провадження по справі закрито та призначено розгляд справи по суті на 21 грудня 2021 року.

На відкрите судове засідання учасники справи не з'явились, повідомлені належним чином. Про що свідчать звіти про надсилання судових повісток електронною поштою.

Відповідно до ч. 9 ст. 205 КАС України, якщо немає перешкод для розгляду справи у судовому засіданні, визначених цією статтею, але всі учасники справи не з'явилися у судове засідання, хоча і були належним чином повідомлені про дату, час і місце судового розгляду, суд має право розглянути справу у письмовому провадженні у разі відсутності потреби заслухати свідка чи експерта.

З цих підстав, суд постановив ухвалу, яка занесена до протоколу судового засідання від 21 грудня 2021 року, про продовження розгляду справи у письмовому провадженні на підставі наявних матеріалів.

Вивчивши матеріали справи, а також обставини, якими обґрунтовуються вимоги, докази, якими вони підтверджуються, суд встановив таке.

Товариство з обмеженою відповідальність «Південь Агро Холдинг» (код ЄДРПОУ 39688078) зареєстрованеКілійською районною державною адміністрацією Одеської області 11.03.2015 року за № 15361020000001059 (а.с.6-12).

Основними видами діяльності є:

01.11 Вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур (основний);

01.12 Вирощування рису;

01.61 Допоміжна діяльність у рослинництві;

10.61 Виробництво продуктів борошномельно-круп'яної промисловості;

46.90 Неспеціалізована оптова торгівля;

49.41 Вантажний автомобільний транспорт.

06.07.2021 року посадовими особами Південного міжрегіонального управління Укртрансбезпекискладено Акт № 294410 про проведення перевірки додержання вимог законодавства про автомобільний транспорт під час здійснення перевезень пасажирів і вантажів автомобільним транспортом, яким встановлено порушення, відповідальність за яке передбачена ст. 60 Закону України «Про автомобільний транспорт» - надання послуг вантажних перевезень без оформлення документів, перелік яких визначено ст. 48 Закону України «Про автомобільний транспорт», а саме: не оформлення індивідуальної контрольної книги водія.

Перевірка проводилась 06.07.2021 року транспортного засобу марки КАМАЗ, номерний знак НОМЕР_1 , водій ОСОБА_1 на підставі посвідчення водія НОМЕР_2 , що належить ОСОБА_1 , що використовується ТОВ «Південь Агро Холдинг» (а.с.14).

Південним міжрегіональним управлінням Укратрансбезпеки 10.08.2021 року було направлено на адресу позивача запрошення на розгляд справи про порушення законодавства про автомобільний транспорт та/або порушення Кодексу України про адміністративні правопорушення, яке відбудеться 25.08.2021 року (а.с.13).

Позивачем у свою чергу було надано пояснення від 26.08.2021 року № 54 про те, що ТОВ «Південь Агро Холдинг» отримало запрошення та копію Акту лише 26.08.2021 року. Також зазначено, що жодних відносин (у тому числі укладених договорів вантажних перевезень), між ТОВ «Південь Агро Холдинг» та водієм ОСОБА_1 не виникало. Транспортний засіб КАМАЗ, номерний знак НОМЕР_1 не зареєстрований на ТОВ «Південь Агро Холдинг» (а.с.15-17).

Проте, Південним міжрегіональним управлінням Уктрансбезпеки 25.08.2021 року винесено постанову № 295749 про застосування адміністративно-господарського штрафу, якою постановлено стягнути з ТОВ «Південь Агро Холдинг» адміністративно-господарський штраф у сумі 1700 грн. за порушення законодавства про автомобільний транспорт, відповідальність за яке передбачено ч.1 абз. 3 ст. 60 Закону України «Про автомобільний транспорт» (а.с.19).

Проаналізувавши положення чинного законодавства, обставини справи, суд дійшов висновку, що позовні вимоги належать задоволенню повністю, з огляду на таке.

Відносини між автомобільними перевізниками, замовниками транспортних послуг, органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, пасажирами, власниками транспортних засобів, а також їх відносини з юридичними та фізичними особами суб'єктами підприємницької діяльності, які забезпечують діяльність автомобільного транспорту та безпеку перевезень, регулює Закон України «Про автомобільний транспорт».

Постановою Кабінету Міністрів України від 08.11.2006 №1567 затверджено Порядок здійснення державного контролю на автомобільному транспорті, який визначає процедуру здійснення державного контролю за додержанням суб'єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері автомобільного транспорту (далі - суб'єкти господарювання), вимог законодавства про автомобільний транспорт, норм та стандартів щодо організації перевезень пасажирів і вантажів автомобільним транспортом, норм міжнародних договорів про міжнародне автомобільне сполучення, виконанням умов перевезень, визначених дозволом на перевезення на міжобласних автобусних маршрутах, вимог Європейської угоди щодо роботи екіпажів транспортних засобів, які виконують міжнародні автомобільні перевезення, дотриманням габаритно-вагових параметрів, наявністю дозвільних документів на виконання перевезень та відповідністю виду перевезень, відповідних ліцензій, внесенням перевізниками-нерезидентами платежів за проїзд автомобільними дорогами (далі - Порядок №1567).

Відповідно до пункту 3 Порядку №1567, органами державного контролю на автомобільному транспорті (далі - органи державного контролю) є Укртрансбезпека, її територіальні органи.

Згідно з пунктом 21 Порядку №1567, у разі виявлення в ході перевірки транспортного засобу порушення законодавства про автомобільний транспорт посадовими особами, що провели перевірку, складається акт за формою згідно з додатком 3.

Відповідно до пункту 25 Порядку №1567, справа про порушення розглядається в органі державного контролю за місцезнаходженням суб'єкта господарювання або за місцем виявлення порушення (за письмовою заявою уповноваженої особи суб'єкта господарювання) не пізніше ніж протягом двох місяців з дня його виявлення.

Пунктами 26, 27 Порядку №1567 визначено, що про час і місце розгляду справи про порушення уповноважена особа суб'єкта господарювання повідомляється під розписку чи рекомендованим листом із повідомленням та справа про порушення розглядається у присутності уповноваженої особи суб'єкта господарювання.У разі неявки уповноваженої особи суб'єкта господарювання справа про порушення розглядається без її участі.

За наявності підстав керівник органу державного контролю або його заступник виносить постанову про застосування адміністративно-господарських штрафів, яка оформляється згідно з додатком 5.

Позивач зазначив, що відповідач не повідомив належним чином про розгляд справи про порушення законодавства про автомобільний транспорт, оскільки запрошення було отримано на наступний день після розгляду справи, що підтверджено Укрпошта - трекінгом за № 6501408856389.

Надаючи оцінку цим обставинам, суд погоджується з позицією позивача, що ТОВ «Південь Агро Холдинг» не було належним чином повідомлено про дату, час та місце призначення розгляду справи про порушення законодавства про автомобільний транспорт.

По суті виявленого порушення суд зазначає таке.

Так, відповідно до приписів статті 48 Закону України "Про автомобільний транспорт", автомобільні перевізники, водії повинні мати і пред'являти особам, які уповноважені здійснювати контроль на автомобільному транспорті та у сфері безпеки дорожнього руху, документи, на підставі яких виконують вантажні перевезення. Документами для здійснення внутрішніх перевезень вантажів є: для автомобільного перевізника - документ, що засвідчує використання транспортного засобу на законних підставах, інші документи, передбачені законодавством; для водія - посвідчення водія відповідної категорії, реєстраційні документи на транспортний засіб, товарно-транспортна накладна або інший визначений законодавством документ на вантаж, інші документи, передбачені законодавством. У разі перевезення небезпечних вантажів крім документів, передбачених частиною другою цієї статті, обов'язковими документами також є: для автомобільного перевізника - ліцензія на надання відповідних послуг; для водія - свідоцтво про допущення транспортного засобу до перевезення певних небезпечних вантажів, свідоцтво про підготовку водіїв транспортних засобів, що перевозять небезпечні вантажі, письмові інструкції на випадок аварії або надзвичайної ситуації.

Згідно з приписів абзацу 3 частини першої статті 60 Закону України "Про автомобільний транспорт", за порушення законодавства про автомобільний транспорт до автомобільних перевізників застосовуються адміністративно-господарські штрафи за надання послуг з перевезень пасажирів та вантажів без оформлення документів, перелік яких визначений статтями 39 та 48 цього Закону, - штраф у розмірі ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Наказом Міністерства транспорту та зв'язку України від 24.06.2010 №385 затверджено Інструкцію з використання контрольних пристроїв (тахографів) на автомобільному транспорті (далі - Інструкція №385), яка визначає порядок установлення, технічного обслуговування та використання контрольних пристроїв (тахографів) на автомобільних транспортних засобах (крім таксі), які використовуються для надання послуг з перевезення пасажирів та вантажів.

Відповідно до пункту 1.3 Інструкції №385, ця Інструкція поширюється на суб'єктів господарювання, які провадять діяльність у сфері надання послуг з перевезення пасажирів та/або вантажів автомобільними транспортними засобами (крім таксі).

Згідно з пункту 1.4 Інструкції №385, контрольний пристрій (тахограф) - обладнання, яке є засобом вимірювальної техніки, призначене для встановлення на транспортних засобах для показу та реєстрації в автоматичному чи напівавтоматичному режимі інформації про рух таких транспортних засобів та про певні періоди роботи їхніх водіїв.

Відповідно до пункту 3.1 Інструкції №385, виробники транспортних засобів, перевізники, водії та ПСТ використовують тахографи, тахокарти, картки до цифрових тахографів, тип яких затверджено відповідно до вимог ЄУТР.

Згідно з пункту 3.3 Інструкції №385, водій транспортного засобу, обладнаного тахографом: забезпечує правильну експлуатацію тахографа та управління режимами його роботи відповідно до інструкції виробника тахографа; своєчасно встановлює, змінює і заповнює тахокарти та забезпечує їх належне зберігання; використовує тахокарти (у разі використання аналогового тахографа) або у разі використання цифрового тахографа - особисту картку водія кожного дня, протягом якого керував транспортним засобом; має при собі: протокол про перевірку та адаптацію тахографа до транспортного засобу; заповнені тахокарти у кількості, що передбачена ЄУТР, або картку водія чи роздруківку даних роботи тахографа у разі обладнання транспортного засобу цифровим тахографом; у разі несправності або пошкодження аналогового тахографа своєчасно записує від руки дані щодо режиму роботи та відпочинку на зворотному боці тахокарти, де нанесена сітка з відповідними графічними позначками, інформує про це відповідну посадову особу перевізника, з яким водій перебуває у трудових відносинах (для найманих водіїв); у разі несправності або пошкодження цифрового тахографа або картки до нього своєчасно записує від руки дані щодо режиму роботи та відпочинку на зворотному боці аркуша, призначеного для роздруківки даних, що використовують у даному тахографі, та забезпечує належне зберігання таких записів.

Відповідно до пункту 2.7 Інструкції №385, за результатами перевірки та адаптування тахографа до транспортного засобу ПСТ оформлює у двох примірниках протокол перевірки та адаптації тахографа до транспортного засобу за формою, наведеною в додатку 1.

ПСТ надає один примірник зазначеного протоколу перевізнику, а другий залишає собі і зберігає разом з тахокартою або у разі цифрового тахографа - з роздруківкою та електронними файлами, що підтверджують достовірність наведених у протоколі даних.

Приписами пунктів 6.1, 6.3 Положення про робочий час і час відпочинку водіїв колісних транспортних засобів, затвердженого наказом Міністерства транспорту та зв'язку України 07.06.2010 №340 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14.09.2010 за №811/18106 визначено, що автобуси, що використовуються для нерегулярних і регулярних спеціальних пасажирських перевезень, для регулярних пасажирських перевезень на міжміських автобусних маршрутах протяжністю понад 50 км, вантажні автомобілі з повною масою понад 3,5 тонн повинні бути обладнані діючими та повіреними тахографами.

Водій, що керує ТЗ, який не обладнаний тахографом, веде індивідуальну контрольну книжку водія (додаток 3).

Отже, приписи Положення про робочий час і час відпочинку водіїв колісних транспортних засобів допускають можливість здійснення перевезень вантажними автомобілями з повною масою понад 3,5 тонн без обладнання на них діючих та повірених тахографів за наявності індивідуальної контрольної книжки водія, що ведеться останнім.

В ході перевірки встановлено, що у водія неоформлена індивідуальна контрольна книга водія.

Так, з акту проведення перевірки додержання вимог законодавства про автомобільний транспорт під час виконання перевезень пасажирів і вантажів автомобільним транспортом, на підставі якого прийнято оскаржувану постанову вбачається, що при перевірці встановлено, що рух автомобільними дорогами України здійснювався автомобілем, який належать ОСОБА_1 , що використовує ТОВ «Південь Агро Холдинг» із порушенням, відповідальність за яке передбачена ст. 60 Закону України «Про автомобільний транспорт», а саме: надання послуг вантажних перевезень без оформлення документів, перелік яких визначено ст. 48 Закону України «Про автомобільний транспорт» - не оформлення індивідуальної контрольної книги водія.

На підставі цього актуПівденним міжрегіональне управліннямУкртансбезпеки прийнято відносно позивача постанову про застосування адміністративно - господарського штрафу на суму 1700 грн., за допущення порушення, передбачене ч. 1, абз. 3 ст. 60 Закону України «Про автомобільний транспорт» (а.с. 19).

Статтею 60 Закону України «Про автомобільний транспорт» передбачені види відповідальності за порушення законодавства про автомобільний транспорт, які застосовуються до автомобільних перевізників.

Так, відповідно до абз.3, ч. 1 ст. 60 Закону України «Про автомобільний транспорт», за порушення законодавства про автомобільний транспорт до автомобільних перевізників застосовуються адміністративно-господарські штрафи, зокрема,надання послуг з перевезень пасажирів та вантажів без оформлення документів, перелік яких визначений статтями 39 та 48 цього Закону, - штраф у розмірі ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Таким чином, як зазначено в частині 1 статті 60 Закону України «Про автомобільний транспорт», суб'єктом відповідальності за вказане правопорушення є саме автомобільний перевізник.

Відповідно до ст. 1 Закону України «Про автомобільний транспорт», автомобільний перевізник - фізична або юридична особа, яка здійснює на комерційній основі чи за власний кошт перевезення пасажирів чи (та) вантажів транспортними засобами;

вантажні перевезення - це перевезення вантажів вантажними автомобілями; водій - особа, яка керує транспортним засобом і має відповідне посвідчення встановленого зразка.

Автомобільним перевізником, що здійснює перевезення вантажів на договірних умовах, є суб'єкт господарювання, який відповідно до законодавства та одержаної ліцензії надає послугу згідно з договором про перевезення вантажу транспортним засобом, що використовують на законних підставах (стаття 33 Закону України «Про автомобільний транспорт»).

Таким чином, суб'єктом відповідальності за порушення законодавства про автомобільний транспорт, є автомобільний перевізник.

Позивач стверджує, що транспортний засіб належить водію ОСОБА_1 , що не заперечувалось під час перевірки.

Актом перевірки підтверджено, що безпосередньо ОСОБА_1 був водієм під час перевірки транспортного засобу.

У свою чергу будь-яких доказів на підтвердження того, що на момент перевірки перевізником було ТОВ «Південь Агро Холдинг», до акту перевірки не додано, та суду не надано.

Суд встановив та підтверджено матеріалами справи, що 06.07.2021 року проводилась перевірка транспортного засобу марки КАМАЗ, номерний знак НОМЕР_1 , водієм якого був ОСОБА_1 . Також актом встановлено, що транспортний засіб належить ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ), що використовує ТОВ «Південь Агро Холдинг», проте суду не надано належних доказів на підтвердження використання позивачем даного транспортного засобу для перевезень вантажів.

Відповідно до Розділу 1 Правил перевезень вантажів автомобільним транспортом в Україні, затвердженим наказом Міністерства транспорту України №363 від 14.10.1997, товарно-транспортна накладна - єдиний для всіх учасників транспортного процесу документ, призначений для обліку товарно-матеріальних цінностей на шляху їх переміщення, розрахунків за перевезення вантажу та обліку виконаної роботи, та є одним із документів, що може використовуватися для списання товарно-матеріальних цінностей, оприбуткування, складського, оперативного та бухгалтерського обліку, що може бути складений у паперовій та/або електронній формі та має містити обов'язкові реквізити, передбачені цими Правилами.

Форму товарно-транспортної накладної наведено у додатку 7 Правил перевезень вантажів автомобільним транспортом в Україні. Згідно затвердженої форми у товарно-транспортній накладній має бути зазначений автомобільний перевізник, замовник, вантажовідправник та вантажоодержувач.

Суду не надано докази того, що при проведенні перевірки посадовими особами Укртрансбезпеки було перевірено у водія товарно-транспортну накладну, згідно з якої він перевозив вантаж, що підтверджується самим актом перевірки, оскільки в ньому відсутня інформація про товарно-транспортну накладну, а відтак не встановлено належними документами автомобільного перевізника.

Відповідно до ч. 2 ст. 77 КАС України, в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача.

Таким чином, суд встановив, що під час проведення перевірки посадовими особами відповідачане було належним чином з'ясовано особу автомобільного перевізника та не досліджено товарно-транспорту накладну, яка є основним документом на перевезення вантажів.

Враховуючи вищевикладені встановлені судом обставини, суд доходить висновку, що відповідачем не доведено, що на момент перевірки транспортного засобу ТОВ «Південь Агро Холдинг» було перевізником та мало забезпечити водія належним пакетом документів, зокрема оформленою індивідуальною контрольною книгою водія.

З огляду на те, що відповідачем не доведено, що ТОВ «Південь Агро Холдинг» було перевізником, позивач не може бути притягнутий до відповідальності відповідно до ч. 1, абз. 3 ст. 60 Закону України «Про автомобільний транспорт».

Враховуючи вищевикладені та встановлені обставини, суд доходить висновку, що постанова про застосування адміністративно-господарського штрафу від 25 серпня 2021 року № 295749 прийнята відносно ТОВ «Південь Агро Холдинг» з порушенням визначення суб'єкту правопорушення, а тому є протиправною.

З огляду на вищевикладене, суд доходить висновку, що позовні вимоги про визнання протиправними та скасування постанови про застосування адміністративно-господарського штрафу від 25 серпня 2021 року є правомірними та належать задоволенню повністю.

Відповідно до ч. 2 ст. 77 КАС України, в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача.

Згідно з ч.1 ст.6 КАС України, суд при вирішенні справи керується принципом верховенства права, відповідно до якого зокрема людина, її права та свободи визнаються найвищими цінностями та визначають зміст і спрямованість діяльності держави.

Відповідно до ч.1,3 ст.90 КАС України, суд оцінює докази, які є у справі, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об'єктивному дослідженні, суд оцінює належність, допустимість, достовірність кожного доказу окремо, а також достатність і взаємний зв'язок доказів у їх сукупності.

Таким чином, оцінюючи встановлені факти, суд дійшов висновку, що відповідач не довів правомірності свого рішення, а тому позовні вимоги належать задоволенню повністю.

Відповідно до ч. 1 ст. 139 КАС України, при задоволенні позову сторона, яка не є суб'єктом владних повноважень, всі судові витрати, які підлягають відшкодуванню або оплаті відповідно до положень цього Кодексу, стягуються за рахунок бюджетних асигнувань суб'єкта владних повноважень, що виступав відповідачем у справі, або якщо відповідачем у справі виступала його посадова чи службова особа.

Тому належать стягненню з відповідача за рахунок бюджетних асигнувань на користь позивача сплачений ним судовий збір в сумі 2270,00 грн.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 6, 12, 72, 77,90, 139, 246, 255,295,297 КАС України, суд -

ВИРІШИВ:

Позовну заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «Південь Агро Холдинг» (код ЄДРПОУ 39688078, адреса місцезнаходження: 68301, Одеська область, м. Кілія, вул. Київська, 137-А) до Південного міжрегіонального управління Укртрансбезпеки (місцезнаходження: 65014, м. Одеса, вул. Успенська, 4, код ЄДРПОУ 39816845) та Державної служби України з безпеки на транспорті (код ЄДРПОУ 39816845, місцезнаходження: 01135, м. Київ, вул. Перемоги, 14) про визнання протиправною та скасування постанови про застосування адміністративно-господарського штрафу № 295749 від 25 серпня 2021 року у розмірі 1700 грн., - задовольнити.

Визнати протиправним та скасувати постанову Південного міжрегіонального управління Укртрансбезпеки (місцезнаходження: 65014, м. Одеса, вул. Успенська, 4 код ЄДРПОУ 39816845) про застосування адміністративно-господарського штрафу № 295749 від 25 серпня 2021 року у розмірі 1700 грн.

Стягнути за рахунок бюджетних асигнувань Південного міжрегіонального управління Укртрансбезпеки (місцезнаходження: 65014, м. Одеса, вул. Успенська, 4 код ЄДРПОУ 39816845) судовий збір на користь Товариства з обмеженою відповідальністю «Південь Агро Холдинг» (код ЄДРПОУ 39688078, адреса місцезнаходження: 68301, Одеська область, м. Кілія, вул. Київська, 137-А) в сумі 2270, 00 грн. (дві тисячі двісті сімдесят гривень 00 копійок).

Рішення суду може бути оскаржено в порядку та в строки, встановлені ст.ст. 295,297 КАС України, з урахуваннямп.п.15.5 п. 15 ч. 1 Перехідних положень КАС України, п. 3 розділу УІ Прикінцевих положень КАС України.

Рішення суду набирає законної сили в порядку та в строки, встановлені ст. 255 КАС України.

Суддя Л.Р.Юхтенко