Ухвала від 02.02.2022 по справі 540/3863/20

ХЕРСОНСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

02 лютого 2022 р.м. ХерсонСправа № 540/3863/20

Херсонський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді: Войтовича І.І., розглянувши у порядку письмового провадження заяву Південного міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків про заміну сторони боржника у виконавчому провадженні по адміністративній справі за позовом Державного підприємства "Херсонський морський торговельний порт" до Офісу великих платників податків Державної податкової служби, третя особа - Головне управління Державної казначейської служби України у м. Києві про визнання бездіяльності протиправною та зобов'язання вчинити певні дії,

встановив:

Рішенням Херсонського окружного адміністративного суду від 27.01.2021 позов Державного підприємства "Херсонський морський торговельний порт" задоволено, визнано протиправною бездіяльність Офісу великих платників податків Державної податкової служби щодо не підготовки та не направлення до Головного управління державної казначейської служби України у м. Києві висновку про проведення надмірно сплаченого Державним підприємством "Херсонський морський торговельний порт" податку на прибуток; зобов'язано Офіс великих платників податків Державної податкової служби (04119, м. Київ, вул. Дегтярівська, 11 Г, код ЄДРПОУ 43141471) підготувати висновок про повернення Державному підприємству "Херсонський морський торгівельний порт" (73000, м. Херсон, просп. Ушакова, 4, код ЄДРПОУ 011256695) надміру сплаченого податку на прибуток в розмірі 1184430,12 грн. з відповідного бюджету та подати його для виконання відповідному органу, що здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів; стягнуто за рахунок бюджетних асигнувань з Офісу великих платників податків Державної податкової служби 04119, м. Київ, вул. Дегтярівська, 11 Г, код ЄДРПОУ 43141471) на користь Державного підприємства "Херсонський морський торговельний порт" (73000, м. Херсон, просп. Ушакова, 4, код ЄДРПОУ 011256695) судові витрати в розмірі 4204 (чотири тисячі двісті чотири) грн. 00 коп. шляхом безспірного списання.

04.03.2021 по справі видано виконавчі листи № 415 2021р. та № 325 2021р.

Ухвалою суду від 19.03.2021 задоволено клопотання представника позивача про виправлення помилки у виконавчих листах від 04.03.2021 за №415 2021р. та №325 2021р. та внесено виправлення у виконавчі листи видані Херсонським окружним адміністративним судом від 04.03.2021 за №415 2021р. та №325 2021р. по справі №540/3863/20, а саме: замість - Державне підприємство "Херсонський морський торгівельний порт", код ЄДРПОУ 011256695, зазначити - Державне підприємство "Херсонський морський торговельний порт", код ЄДРПОУ 01125695.

За наслідками перегляду справи в апеляційному порядку вбачається, що ухвалою П'ятого апеляційного адміністративного суду від 27.04.2021 клопотання Південного міжрегіонального управління Державної податкової служби по роботі з великими платниками податків про заміну відповідача його правонаступником задоволено, замінено Офіс великих платників податків Державної податкової служби його процесуальним правонаступником - Південний міжрегіональним управлінням Державної податкової служби по роботі з великими платниками податків (код ЄДРПОУ 44104032) та у відкритті апеляційного провадження за апеляційною скаргою Південного міжрегіонального управління Державної податкової служби по роботі з великими платниками податків на рішення Херсонського окружного адміністративного суду від 27 січня 2021 р. відмовлено.

Справу повернуто до суду 20.05.2021.

24.01.2022 до Херсонського окружного адміністративного суду надійшла заява представника Південного міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків про заміну сторони боржника у виконавчому провадженні по справі №540/3863/20, а саме: Південне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків (код ЄДРПОУ 44104032, місцезнаходження: 65058, м. Одеса, проспект Шевченка, 15/1) на Головне управління ДПС в Херсонській області, АРК Крим, м. Севастополь, код ЄДРПОУ 43143201 (73022, м. Херсон, просп. Ушакова, буд. 75).

Протоколом передачі судової справи раніше визначеному складу суду від 24.01.2022 вказану заяву та матеріали справи передано судді Войтович І.І.

Відповідно до ч. 2 ст. 379 КАС України суд розглядає питання про заміну сторони виконавчого провадження в десятиденний строк у судовому засіданні з повідомленням державного виконавця або заінтересованої особи, які звернулися з поданням (заявою), та учасників справи. Неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені про дату, час і місце розгляду справи, не перешкоджає судовому розгляду.

27.01.2022, ухвалою суду призначено до розгляду в судовому засіданні заяву представника Південного міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків про заміну сторони боржника у виконавчому провадженні по справі № 540/3863/20 на 02.02.2022 10:30 год., про що сторони повідомлені належним чином.

Учасники справи до суду не прибули, про дату та час розгляду заяви повідомлені належним чином, заяв чи клопотань про відкладення розгляду заяви до суду не надійшло.

Враховуючи зазначене, суд вважає можливим розглянути заяву представника Південного міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків у порядку письмового провадження з дотриманням ст. 379 КАС України, на підставі наявних у справі матеріалів.

Розглянувши заяву представника Південного міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків про заміну сторони боржника у виконавчому провадженні по справі № 540/3863/20 судом встановлено наступне.

Заяву про заміну сторони виконавчого провадження представник обґрунтовує тим, що 30.12.2021 Південним міжрегіональним управлінням ДПС по роботі з великими платниками податків отримано постанову держаного виконавця від 16.12.2021 про відкриття виконавчого провадження №67515277, Державне підприємство «Херсонський морський торговельний порт" (код ЄДРПОУ 01125695) знаходився на обліку у заявника до 01.01.2021 року та з 01.01.2021 ДП «Херсонський морський торговельний порт" у зв'язку із недосягненням критеріїв великих платників податків перейшло на обслуговування до ГУ ДПС у Херсонській області, Автономної республіки Крим та м. Севастополь. Листом з ВПП № 78/7/34-00-12 від 13.01.2021 дане підприємство передано на облік ГУ ДПС у Херсонській області, Автономної республіки Крим та м. Севастополь.

Вказуючи на п. 1 розділу 2 Порядок ведення податковими органами оперативного обліку податків, зборів, платежів та єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міністерства фінансів України 12.01.2021 № 5, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 15.03.2021 за № 321/35943, яким передбачено правила ведення інтегрованої картки платника, зазначає, що інтегрована картка платника - це форма оперативного обліку податків, зборів, платежів та єдиного внеску (далі - платежі), що ведеться за кожним видом платежу, яка містить інформацію про облікові операції та облікові показники, які характеризують стан розрахунків платника з бюджетами та фондами загальнообов'язкового державного соціального і пенсійного страхування за відповідним видом платежу та відповідною адміністративно-територіальною одиницею. Та податковому органу, в якому перебуває платник за основним місцем обліку, надається доступ до ІКП, відкритих за основним місцем обліку, для внесення відповідної інформації, а за не основним місцем обліку - в режимі перегляду, у зв'язку з тим, що ДП «Херсонський морський торговельний порт» з 01 січня 2021 року переведено на облік до ГУ ДПС в Херсонській області, Автономній республіці Крим та м.Севастополь, та ІКП автоматично передана з попереднього місця обліку платника до нового місця обліку платника, обов'язок подавати та готувати висновки до казначейського органу покладається на Головне управління ДПС Херсонській області, Автономній республіці Крим та м. Севастополь. Оскільки Південне міжрегіональне управління ДПС по роботі з ВПП позбавлений права та доступу з технічних причин сформувати та підготувати висновок повернення надміру сплаченого податку на прибуток у розмірі 1 184 430,12грн., що в свою чергу призводить до неможливості виконання вимоги державного виконавця з об'єктивних причин, які не залежать від контролюючого органу, просить подану заяву задовольнити в повному обсязі.

Таким чином, заявник просить суд замінити сторону боржника у виконавчому провадження по даній справі у зв'язку з тим, що Південне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків не має змоги виконати рішення суд від 27.01.2021 у справі № 540/3863/20 оскільки ДП "Херсонський морський торгівельний порт" з 01.01.2021 перебуває на обліку в ГУ ДПС у Херсонській області, АРК Крим та м. Севастополі.

Суд зазначає, що відповідно до ст.379 КАС України у разі вибуття однієї із сторін виконавчого провадження за поданням державного виконавця або за заявою заінтересованої особи суд, який розглядав справу як суд першої інстанції, замінює сторону виконавчого провадження її правонаступником.

Відповідно до ч. 1 та ч. 2 ст. 15 Закону України від 02.06.2016 № 1404-VІІІ "Про виконавче провадження" (далі - Закону № 1404-VІІІ) сторонами виконавчого провадження є стягувач і боржник. Стягувачем є фізична або юридична особа чи держава, на користь чи в інтересах яких видано виконавчий документ. Боржником є визначена виконавчим документом фізична або юридична особа, держава, на яких покладається обов'язок щодо виконання рішення.

У разі вибуття однієї із сторін виконавець за заявою сторони, а також заінтересована особа мають право звернутися до суду із заявою про заміну сторони її правонаступником. Для правонаступника усі дії, вчинені до його вступу у виконавче провадження, є обов'язковими тією мірою, якою вони були б обов'язковими для сторони, яку правонаступник замінив (ч. 5 ст. 15 Закону № 1404-VІІІ).

Враховуючи вище зазначене та встановлене вбачається, що боржник по справі за виконавчим листом Південне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків має за рішенням Херсонського окружного адміністративного суду від 27.01.2021 у справі № 540/3863/20 та з урахуванням ухвали П'ятого апеляційного адміністративного суду від 27.04.2021, підготувати висновок про повернення Державному підприємству "Херсонський морський торгівельний порт" (код ЄДРПОУ 011256695) надміру сплаченого податку на прибуток в розмірі 1184430,12 грн. з відповідного бюджету та подати його для виконання відповідному органу, що здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів.

Рішення Херсонського окружного адміністративного суду від 27.01.2021 у справі №540/3863/20, яким зобов'язано Південне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків підготувати вказаний висновок та подати його для виконання відповідному органу, що здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів, набрало законної сили 27.02.2021 та постановою державного виконавця від 16.12.2021 відкрито виконавче провадження № 67515277.

З 01.01.2021 ДП «Херсонський морський торговельний порт" у зв'язку із недосягненням критеріїв великих платників податків перейшло на обслуговування до ГУ ДПС у Херсонській області, Автономної республіки Крим та м. Севастополь.

Південне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків згідно листа від 13.01.2021 № 78/7/34-00-12 повідомлено ГУ ДПС у Херсонській області, Автономної республіки Крим та м. Севастополь про переведення платника податків.

06.01.2022 Південне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків повідомило державному виконавцю про неможливість виконання рішення суду через те, що ДП «Херсонський морський торговельний порт" з 01.01.2021 перейшло на обслуговування до ГУ ДПС у Херсонській області, Автономної республіки Крим та м. Севастополь та ФКП автоматично передано з попереднього місця обліку платника до вказаного контролюючого органу, на який тепер покладається обов'язок подавати та готувати висновки до казначейського органу та 11.01.2022 звернулось до державного виконавця із проханням зупинити виконавче провадження № 67515277 від 16.12.2021 у зв'язку із подачею заяви про заміну сторони виконавчого провадження.

Та, 11.01.2022 Південне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків надіслало до державного виконавця листа, в якому зазначено про адміністрування ДП "Херсонський морський торгівельний порт" за ГУ ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, з посиланням на п.п. 1 п. 1 розділу ІІ Порядку ведення податковими органами оперативного обліку податків, зборів, платежів та єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міністерства фінансів України 12.01.2021 №5 та проханням зупинити виконавче провадження у зв'язку із подачею заяви про заміну сторони виконавчого провадження.

Таким чином на стадії виконання рішення Херсонського окружного адміністративного суду від 27.01.2021 вбачається, що ДП «Херсонський морський торговельний порт" (код ЄДРПОУ 01125695) у зв'язку із недосягненням критеріїв великих платників податків з 01.01.2021 перейшло на обслуговування до ГУ ДПС у Херсонській області, Автономної республіки Крим та м. Севастополь, що відповідно унеможливлює виконання Південним міжрегіональним управлінням ДПС по роботі з великими платниками податків рішення суду за виконавчим провадженням №67515277.

Вирішуючи подану вказану заяву суд зазначає наступне.

Відповідно до п. 43.1 ст. 43 ПК України помилково та/або надміру сплачені суми грошового зобов'язання підлягають поверненню платнику відповідно до цієї статті та статті 301 Митного кодексу України, крім випадків наявності у такого платника податкового боргу.

За п. п. 43.5 ст. 43 ПК України контролюючий орган не пізніше ніж за п'ять робочих днів до закінчення двадцятиденного строку з дня подання платником податків заяви готує висновок про повернення належних сум коштів з відповідного бюджету або з єдиного рахунку та подає його для виконання до органу, що здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів.

На підставі отриманого висновку орган, що здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів, протягом п'яти робочих днів здійснює повернення помилково та/або надміру сплачених грошових зобов'язань та пені платникам податків у порядку, встановленому центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику.

Контролюючий орган несе відповідальність згідно із законом за несвоєчасність передачі органу, що здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів, для виконання висновку про повернення відповідних сум коштів з відповідного бюджету або з єдиного рахунку.

Відповідно до Порядку ведення податковими органами оперативного обліку податків, зборів, платежів та єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міністерства фінансів України 12.01.2021 №5, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 15.03.2021 за № 321/35943 (далі - Порядок №5) визначено правила ведення в податкових органах оперативного обліку податків, зборів, платежів та єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

Зокрема, даний Порядок № 5 визначає, що інтегрована картка платника (далі - ІКП) - форма оперативного обліку податків, зборів, платежів та єдиного внеску (далі - платежі), що ведеться за кожним видом платежу та облікова операція - дія в ІКП, яка призводить до змін облікових показників.

Згідно п. 1 розділу ІІ Порядку №5 з метою обліку нарахованих і сплачених, повернутих та відшкодованих сум платежів територіальними органами ДПС відкриваються ІКП за кожним платником та кожним видом платежу, які мають сплачуватися такими платниками на рахунки, відкриті в розрізі адміністративно-територіальних одиниць.

ІКП містить інформацію про облікові операції та облікові показники, які характеризують стан розрахунків платника з бюджетами та фондами загальнообов'язкового державного соціального і пенсійного страхування за відповідним видом платежу та відповідною адміністративно-територіальною одиницею.

Під час проведення облікової операції в ІКП зазначається дата запису операції, зміст операції та/або документ, на підставі якого здійснюється запис.

Податковому органу, в якому перебуває платник за основним місцем обліку, надається доступ до ІКП, відкритих за основним місцем обліку, для внесення відповідної інформації, а за неосновним місцем обліку - в режимі перегляду.

Відповідно до п. 3 розділу ІІ Порядку № 5 у разі переведення на обслуговування платника з одного податкового органу до іншого (взяття на облік/зняття з обліку), у випадках, передбачених Порядком N 1588 та Порядком N 1162, в інформаційній системі відбувається автоматична передача ІКП з попереднього місця обліку платника до нового місця обліку платника з фіксацією події в реєстрі передачі ІКП між податковими органами у такі строки:

у день взяття на облік платника податків у податковому органі за новим основним місцем обліку платника (для платників, які після зміни місця обліку не зобов'язані сплачувати податки, збори за попереднім місцезнаходженням);

після закінчення поточного бюджетного періоду (для великих платників податків та платників податків, які після зміни місцезнаходження зобов'язані сплачувати визначені законодавством податки і збори за місцем попередньої реєстрації до закінчення поточного бюджетного року). За новим місцем обліку платника отримані ІКП відображаються в реєстрі отриманих ІКП.

Порядком інформаційної взаємодії Державної податкової служби України, її територіальних органів, Державної казначейської служби України, її територіальних органів, місцевих фінансових органів у процесі повернення платникам податків помилково та/або надміру сплачених сум грошових зобов'язань та пені, затвердженого наказом Міністерства фінансів України 11.02.2019 № 60, зареєстровано в Міністерстві юстиції України 08.04.2019 за № 370/33341 (далі - Порядок №60), регламентовано механізм інформаційного обміну між ДПС, територіальними органами ДПС та Казначейством і територіальними органами Казначейства у процесі повернення платникам податків помилково та/або надміру сплачених сум грошових зобов'язань та пені за платежами, контроль за справлянням яких покладено на ДПС та між територіальними органами ДПС та місцевими фінансовими органами в процесі погодження електронних висновків та/або електронних повідомлень про повернення платежів, належних місцевим бюджетам, та платежів, які підлягають розподілу між державним та місцевими бюджетами.

Даний Порядок № 60 затверджений відповідно до статті 43 глави 1, статті 102 глави 9 розділу II, статті 166, пункту 179.8 статті 179 розділу IV Податкового кодексу України, частини другої статті 45 глави 8 розділу II та частини другої статті 78 глави 12 розділу III Бюджетного кодексу України, Положення про Міністерство фінансів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 року № 375 та вказаним Порядком №60 визнано таким, що втратив чинність, зокрема, наказ Міністерства фінансів України від 15.12.2015 № 1146 «Про затвердження Порядку взаємодії територіальних органів Державної фіскальної служби України, місцевих фінансових органів та територіальних органів Державної казначейської служби України у процесі повернення платникам податків помилково та/або надміру сплачених сум грошових зобов'язань та пені», (втартив чинність з 01.11.2019).

Враховуючи вищевикладене, а також те, що за рішенням Херсонського окружного адміністративного суду від 27.01.2021 зобов'язано Південне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків підготувати висновок про повернення Державному підприємству "Херсонський морський торгівельний порт" надміру сплаченого податку на прибуток в розмірі 1 184 430,12 грн. з відповідного бюджету та подати його для виконання відповідному органу, що здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів, яке набрало законної сили 27.02.2021, 16.12.2021 відкрито виконавче провадження № 67515277 та у зв'язку із тим, що ДП "Херсонський морський торгівельний порт" з 01.01.2021 перебуває на обліку в ГУ ДПС у Херсонській області, Автономної республіки Крим та м. Севастополь, вбачається, що заявник у справі позбавлений можливості виконати рішення суду.

Як зазначено судом вище, положення Порядку № 5 передбачає ведення за платником податків інтегрованої картки платник (ІКП), яка є відповідною формою оперативного обліку податків, зборів, платежів та інше, ведеться за кожним видом платежу, вчинені дії в ІКП відповідно призводять до змін облікових показників, та дана ІКП відкривається в розрізі адміністративно-територіальних одиниць. Податковому органу, в якому перебуває платник за основним місцем обліку, надається доступ до ІКП, відкритих за основним місцем обліку, для внесення відповідної інформації, а за неосновним місцем обліку - в режимі перегляду, інформаційний обмін між ДПС, територіальними органами ДПС та Казначейством і територіальними органами Казначейства у процесі саме повернення платникам податків помилково та/або надміру сплачених сум грошових зобов'язань та пені за платежами та контроль за такими діями передбачений вказаним вище Порядком № 60.

Відповідно Південне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків не має доступу до ІКП ДП "Херсонський морський торгівельний порт" та відповідно на стадії виконання рішення суду позбавлений можливості вчиняти дії згідно положень Порядку № 5 та Порядку №60.

За положеннями Закону № 1404-VІІІ виконавче провадження як завершальна стадія судового провадження і примусове виконання судових рішень та рішень інших органів (посадових осіб) (далі - рішення) - сукупність дій визначених у цьому Законі органів і осіб, що спрямовані на примусове виконання рішень і проводяться на підставах, у межах повноважень та у спосіб, що визначені Конституцією України, цим Законом, іншими законами та нормативно-правовими актами, прийнятими відповідно до цього Закону, а також рішеннями, які відповідно до цього Закону підлягають примусовому виконанню.

Абзацом 1 частини 5 статті 15 Закону № 1404-VІІІ визначено, що у разі вибуття однієї із сторін виконавець за заявою сторони, а також заінтересована особа мають право звернутися до суду із заявою про заміну сторони її правонаступником. Для правонаступника усі дії, вчинені до його вступу у виконавче провадження, є обов'язковими тією мірою, якою вони були б обов'язковими для сторони, яку правонаступник замінив.

Та, відповідно ч. 1 ст. 379 КАС України передбачає процесуальне право на звернення заінтересованої сторони або державного виконавця у разі вибуття однієї із сторін виконавчого провадження із заявою та відповідним поданням щодо заміни сторони виконавчого провадження її правонаступником.

З наведеного нормативного визначення випливає, що виконавче провадження є однією зі стадій судового провадження, яка завершує його. Ця стадія розпочинається з набранням судовим рішення законної сили або за інших умов, встановлених законом. Сторони судового провадження на стадії виконавчого провадження набувають відповідної процесуальної якості, користуються правами та несуть певні обов'язки, зумовлені статусом сторони. За законом на стадії виконавчого провадження можлива заміна сторони виконавчого провадження. Така заміна є прийнятною, зокрема, у правовідносинах, що допускають правонаступництво. Процесуальний закон та закон, який регулює підстави, порядок та спосіб виконання судових рішень, не обмежує можливість заміни сторони виконавчого провадження залежно від загальних умов та порядку (етапу) здійснення виконавчого провадження.

Відповідно до ст. 52 КАС України у разі вибуття або заміни сторони чи третьої особи у відносинах, щодо яких виник спір, суд допускає на будь-якій стадії судового процесу заміну відповідної сторони чи третьої особи її правонаступником. Усі дії, вчинені в адміністративному процесі до вступу правонаступника, обов'язкові для нього в такій самій мірі, у якій вони були б обов'язкові для особи, яку він замінив. Процесуальне правонаступництво в розумінні вказаної статті допускається на будь-якій стадії судового процесу, включаючи стадію виконання судового рішення.

Судом встановлено у даній справі боржником за виконавчим провадження № 67515277 має виступати ГУ ДПС у Херсонській області, Автономної республіки Крим та м. Севастополь, оскільки з 01.01.2021 у даного суб'єкта владних повноважень та контролюючого органу перебуває на обліку ДП "Херсонський морський торгівельний порт", та ГУ ДПС має доступ до ІКП та внесення до неї відповідних відомостей та вчиняти інші дії, що передбачені чинним законодавством. Відповідно встановлене судом процесуальне правонаступництво має забезпечити виконання рішення суду від 27.01.2021 у справі № 540/3863/20.

Суд зауважує, що в даній справі судом допускається процесуальне правонаступництво тільки щодо заміни сторони боржника виконавчого провадження її правонаступником, коли сторона виконавчого провадження вибуває з відповідного матеріального правовідношення, до якого натомість вступає правонаступник цієї сторони, та не стосується замінити відповідача у справі.

Таким чином, суд приходить до висновку про обґрунтованість поданої заяви Південного міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків, та враховуючи положення Закону №1404-VІІІ, Порядків № 5, № 60 та положень ст.ст. 52, 379 КАС України, вважає необхідним задовольнити заяву в повному обсязі.

Керуючись ст. ст. 52, 241, 248, 379, 256 КАС України, суд

ухвалив:

Задовольнити заяву представника Південного міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків про заміну сторони боржника у виконавчому провадженні по справі №540/3863/20.

Замінити сторону боржника у виконавчому провадженні по справі №540/3863/20, а саме: Південне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків (код ЄДРПОУ 44104032, місцезнаходження: 65058, м. Одеса, проспект Шевченка, 15/1) на Головне управління ДПС в Херсонській області, АРК Крим, м. Севастополь (73022, м. Херсон, просп. Ушакова, буд. 75, код ЄДРПОУ 43143201).

Ухвалу надіслати сторонам по справі та Головному управлінню ДПС в Херсонській області, АРК Крим, м. Севастополь.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку шляхом подання апеляційної скарги безпосередньо до П'ятого апеляційного адміністративного суду в 15-денний строк з дня її проголошення.

Якщо ухвалу було постановлено поза межами судового засідання або в судовому засіданні у разі неявки всіх учасників справи, під час розгляду справи в письмовому провадженні, строк на апеляційне оскарження обчислюється з дня складання повного судового рішення.

Ухвала набирає законної сили з моменту її проголошення (підписання) суддею.

Суддя І.І. Войтович