Ухвала від 28.01.2022 по справі 264/413/22

264/413/22

2/264/579/2022

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

28 січня 2022 року суддя Іллічівського районного суду м. Маріуполя Донецької області Штифорук О.В., ознайомившись з позовною заявою ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю Фінансова компанія «К9», треті особи: приватний виконавець виконавчого округу Донецької області Олійник Олег Іванович, приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Журавльова Лариса Михайлівна про визнання виконавчого напису нотаріуса таким, що не підлягає виконанню,

ВСТАНОВИВ:

24.01.2022 року до Іллічівського районного суду м. Маріуполя надійшов позов ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю Фінансова компанія «К9», треті особи: приватний виконавець виконавчого округу Донецької області Олійник Олег Іванович, приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Журавльова Лариса Михайлівна про визнання виконавчого напису нотаріуса таким, що не підлягає виконанню.

При вирішенні питання про відкриття провадження у справі суд виявив, що позивачем порушені вимоги ст. 177 ЦПК України.

У вказаній позовній заяві відсутній пакет документів для сторони, що зафіксовано актом Іллічівського районного суду міста Маріуполя про втрату документів або перепідшивання справи, відсутність вкладень або порушень цілісності, пошкодження конверта (пакування) від 21.01.2022 року.

Згідно з ч. 1 ст. 177 ЦПК України позивач зобов'язаний додати до позовної заяви її копії та копії всіх документів, що додаються до неї, відповідно до кількості відповідачів і третіх осіб.

За вимогами ч. 1 ст. 185 ЦПК України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 175 і 177 цього Кодексу, протягом п'яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.

Враховуючи наведене, суддя дійшов висновку про залишення вказаної позовної заяви без руху для усунення позивачу виявлених недоліків і відповідно до ч. 2 ст. 185 ЦПК України надає позивачу строк для їх усунення протягом десяти днів з дня вручення їм копії даної ухвали.

Тому суд приходить до висновку, що з урахуванням вимог ч. 1 ст. 177, ст. 185 ЦПК України позовну заяву ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю Фінансова компанія «К9», треті особи: приватний виконавець виконавчого округу Донецької області Олійник Олег Іванович, приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Журавльова Лариса Михайлівна про визнання виконавчого напису нотаріуса таким, що не підлягає виконанню, залишити без руху та надати строк для усунення недоліків, а саме надати суду копії позовної заяви з додатками відповідно до кількості відповідачів і третіх осіб.

Керуючись ст.ст.175, 177, 185 ЦПК України, -

УХВАЛИВ:

Позовну заяву ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю Фінансова компанія «К9», треті особи: приватний виконавець виконавчого округу Донецької області Олійник Олег Іванович, приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Журавльова Лариса Михайлівна про визнання виконавчого напису нотаріуса таким, що не підлягає виконанню залишити без руху.

Надати позивачу для усунення недоліків десятиденний строк з дня отримання ухвали про залишення позовної заяви без руху.

Роз'яснити позивачу, що у випадку невиконання вимог цієї ухвали у зазначений термін, позовна заява буде вважатися неподаною та повернута.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя: О. В. Штифорук

Попередній документ
102838496
Наступний документ
102838498
Інформація про рішення:
№ рішення: 102838497
№ справи: 264/413/22
Дата рішення: 28.01.2022
Дата публікації: 31.01.2022
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Кальміуський районний суд міста Маріуполя
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них; страхування, з них; позики, кредиту, банківського вкладу, з них
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено склад суду (24.01.2022)
Дата надходження: 24.01.2022
Предмет позову: визнання виконавчого напису таким, що не підлягшає виконанню