22-ц/804/3218/21
263/14029/21
Головуючий в 1 інстанції Томілін О.М. Єдиний унікальний номер 263/14029/21
Доповідач: Мальцева Є.Є. Номер провадження 22-ц/804/3218/21
22 грудня 2021 року Донецький апеляційний суд у складі колегії суддів судової палати з розгляду цивільних справ:
головуючого судді Мальцевої Є.Є.,
суддів Баркова В.М., Лопатіної М.Ю.,
секретар судового засідання: Сидельнікова А.В.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні заяву представника заявника ОСОБА_1 - адвоката Царьової Олени Сергіївни про продовження строку розгляду справи за апеляційною скаргою ОСОБА_1 , від імені та в інтересах якого діє адвокат Царьова Олена Сергіївна, на ухвалу Жовтневого районного суду міста Маріуполя Донецької області від 16 листопада 2021 року у справі за заявою ОСОБА_1 , від імені та в інтересах якого діє адвокат Царьова Олена Сергіївна, про забезпечення позову -
В провадженні Донецького апеляційного суду знаходиться вищевказана цивільна справа.
Апеляційне провадження по справі відкрито 29 листопада 2021 року.
Відповідно до положень статті 371 ЦПК України Апеляційна скарга на рішення суду першої інстанції має бути розглянута протягом шістдесяти днів із дня постановлення ухвали про відкриття апеляційного провадження, а апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції - протягом тридцяти днів з дня постановлення ухвали про відкриття апеляційного провадження.
У виняткових випадках за клопотанням сторони з урахуванням особливостей розгляду справи суд апеляційної інстанції може продовжити строк розгляду справи, але не більш як на п'ятнадцять днів, про що постановляє відповідну ухвалу
В судовому засіданні представником заявника адвокатом Царьовою О.С заявлено клопотання про продовження строку розгляду справи з урахуванням необхідності належного повідомлення сторін по справі.
Враховуючи, що провадження у справі відкрито 29 листопада 2021 року, строк розгляду справи спливає 29 грудня 2021 року, а завершити розгляд у цей строк неможливо через поважні причини, суд апеляційної інстанції позбавлений можливості розглянути апеляційну скаргу у межах тридцятиденного строку з дня постановлення ухвали про відкриття провадження у справі, тому апеляційний суд вважає такі обставини винятковими та таким, що дають підстави для продовження строку розгляду справи на п'ятнадцять днів з 29 грудня 2021 року.
Керуючись ст. 371, 381 ЦПК України, апеляційний суд,-
Продовжити строк розгляду цивільної справи за апеляційною скаргою ОСОБА_1 , від імені та в інтересах якого діє адвокат Царьова Олена Сергіївна, на ухвалу Жовтневого районного суду міста Маріуполя Донецької області від 16 листопада 2021 року у справі за заявою ОСОБА_1 , від імені та в інтересах якого діє адвокат Царьова Олена Сергіївна, про забезпечення позову з 29 грудня 2021 року.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Судді: