Справа № 3-1708/2010 р
Іменем України
30 червня 2010 року м. Могилів-Подільський
Суддя Могилів-Подільського міськрайонного суду Вінницької області Ясінський Ю.А., розглянувши в приміщенні міськрайсуду матеріали, які надійшли від Могилів-Подільського МВ ГУМВС України у Вінницькій області, про притягнення до адміністративної відповідальності:
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, уродженця та мешканця АДРЕСА_1, студент Могилів-Подільського професійного ліцею сфери послуг,-
за ч.1 ст.178 КпАП України, -
29 червня 2010 року близько 23 год. 30 хв. в м.Могилів-Подільському по вул.Київській, ОСОБА_1 знаходився в п'яному вигляді, чим ображав людську гідність та громадську мораль. Своїми діями ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч.1 ст.178 КпАП України, а саме: поява у громадських місцях у п'яному вигляді.
В судовому засіданні ОСОБА_1 вину свою за ч.1 ст.178 КпАП України визнав повністю.
Дослідивши матеріали справи, приходжу до висновку, що ОСОБА_1 необхідно визнати винним за ч.1 ст.178 КпАП України. Однак враховуючи характер вчиненого право-порушення і той факт, що ОСОБА_1 є неповнолітнім, вважаю за необхідне застосувати до нього захід впливу у вигляді застереження.
Керуючись ст.ст.13 ч.2, 24№ п.2, 284 ч.1 п.1, 178 ч.1 КпАП України, -
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.178 КпАП України, і застосувати до нього захід впливу вигляді застереження.
Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Вінницької області через Могилів-Подільський міськрайонний суд протягом 10 (десяти) днів з дня її винесення.
Суддя: