Справа № 185/3964/16-ц
Провадження № 6/185/849/21
20 грудня 2021 року м.Павлоград
Суддя Павлоградського міськрайонного суду Дніпропетровської області Перекопський М.М., розглянувши заяву товариства з обмеженою відповідальністю "Фінансова компанія "Кредит-Капітал" про заміну сторони у виконавчому листі, стягувач Публічне акціонерне товариство "Універсал банк", боржник ОСОБА_1 ,
встановив:
До суду надійшла зазначена вище заява.
Відповідно до ч. 2 ст. 183 ЦПК України до заяви, скарги, клопотання чи заперечення, які подаються на стадії виконання судового рішення, в тому числі в процесі здійснення судового контролю за виконанням судових рішень, додаються докази їх надіслання (надання) іншим учасникам справи (провадження).
Згідно ч. 4 ст. 183 ЦПК України суд, встановивши, що письмову заяву (клопотання, заперечення) подано без додержання вимог частини першої або другої цієї статті, повертає її заявнику без розгляду.
До заяви не додано належних доказів надіслання (надання) саме такої заяви з додатками іншим учасникам справи (провадження) (наприклад, опису вкладення до поштового відправлення, форма Ф. 107).
Доданий до заяви список згрупованих відправлень не доводить того факту, що стягувачу була направлена саме така заява з додатками, як і до суду, оскільки не містить відомостей про зміст відправлення, а зазначена у списку маса відправлення більше ніж у десять разів менша ніж направлена суду заява з додатками (один примірник), що викликає обґрунтовані сумніви у належному виконанні заявником вимог ст. 183 ЦПК України.
Крім того, з матеріалів справи №185/3964/16-ц вбачається, що рішення суду стосується не тільки ОСОБА_1 , а й іншого відповідача ОСОБА_2 , щодо якого заява не містить відомостей.
За таких обставин, на підставі ч.4 ст. 183 ЦПК України заява підлягає поверненню заявнику без розгляду.
Керуючись ст. 183, 260 ЦПК України, суддя -
постановив:
Повернути без розгляду заяву товариства з обмеженою відповідальністю "Фінансова компанія "Кредит-Капітал" про заміну сторони у виконавчому листі, стягувач Публічне акціонерне товариство "Універсал банк", боржник ОСОБА_1 .
Повернення заяви не перешкоджає повторному зверненню із заявою до суду, якщо перестануть існувати обставини, що стали підставою для повернення заяви
Ухвала суду набирає законної сили з моменту її підписання та може бути оскаржена протягом п'ятнадцяти днів безпосередньо до Дніпровського апеляційного суду або через Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетровської області.
Суддя М.М. Перекопський