Роздільнянський районний суд Одеської області
про прийняття в провадження
Справа № 511/2604/21
Номер провадження: 2-с/511/21/21
"07" грудня 2021 р. суддя Роздільнянського районного суду Одеської області Теренчук Ж. В., розглянувши заяву боржника ОСОБА_1 про скасування судового наказу від 01.09.2021 року, виданого Роздільнянським районним судом Одеської області,
встановив:
03.12.2021 року до Роздільнянського районного суду Одеської області надійшла заява боржника ОСОБА_1 про скасування судового наказу від 01.09.2021 року, виданого Роздільнянським районним судом Одеської області за заявою Товариства з обмеженою відповідальністю "Одесагаз-Постачання" до ОСОБА_1 про видачу судового наказу за вимогою про стягнення заборгованості за оплату послуг із газопостачання у розмірі 17 040, 78 грн. та витрати з оплати судового збору у сумі 227,00 грн.
Заява подана і оформлена відповідно до вимог ст.170 ЦПК України.
Передбачені ст. 170 ЦПК України підстави для відмови у відкритті наказного провадження по справі не встановлені.
Відповідно до ст. 171 ЦПК України, заява про скасування судового наказу не пізніше наступного дня передається судді, визначеному у порядку, встановленому ст. 33 цього Кодексу. Заява боржника про скасування судового наказу, подана після закінчення строку, встановленого ч. 1 ст. 170 цього Кодексу, повертається, якщо суд за заявою особи, яка її подала, не знайде підстав для поновлення строку для подання цієї заяви. У разі відсутності підстав для повернення заяви про скасування судового наказу, суддя не пізніше двох днів після її подання постановляє ухвалу про скасування судового наказу, в якій роз'яснює заявнику (стягувачу) його право звернутися до суду із тими самими вимогами в порядку спрощеного позовного провадження.
Даний судовий наказ боржник не отримала, так як поштове відправлення повернулося з відміткою про невручення боржнику судового наказу по місцю реєстрації та проживання. Інші відомості про отримання боржником ОСОБА_1 копії судового наказу в матеріалах справи відсутні.
Керуючись ст.ст. 170,171 ЦПК України,
постановив:
Прийняти до розгляду заяву ОСОБА_1 про скасування судового наказу від 01.09.2021 року, виданого Роздільнянським районним судом Одеської області.
Ухвала суду оскарженню не підлягає.
Суддя: Ж. В. Теренчук
З оригіналом згідно.
Рішення набрало законної сили “_____ ” ________ 2014 року
Суддя ______________ Ж. В. Теренчук
Оригінал рішення знаходиться в суді
у справі за _______________,
провадження _______________
Голова Роздільнянського районного суду
Одеської області ___________________ Ж.В. Теренчук