Іменем України
08 листопада 2021 рокуСєвєродонецькСправа № 360/4960/21
Суддя Луганського окружного адміністративного суду Кисельова Є.О., розглянувши в порядку письмового провадження справу за адміністративним позовом Головного управління ДПС у Луганській області до комунального підприємства «Лисичанська ритуальна служба» про стягнення податкової заборгованості,-
До Луганського окружного адміністративного суду надійшла позовна заява Головного управління ДПС у Луганській області (далі - позивач) до комунального підприємства «Лисичанська ритуальна служба» (далі - відповідач), в якому позивач просив суд:
- стягнути кошти з рахунків платника податків КП «Лисичанська ритуальна служба» (ЄДРПОУ 03339807) у банках, обслуговуючих його, та з рахунків у системі електронного адміністрування податку на додану вартість, відкритих в центральному органі виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів, а також за рахунок готівки, що належить даному платнику податків безпосередньо з реєстратора розрахункових операцій у загальній сумі податкового боргу 276 651,82 грн, на розрахунковий рахунок UА078999980313030029000012491, код платежу 14060100, отримувач - ГУК у Луг. обл./МТГ м.Лисичанськ/14060100, ОКПО 37991110, банк отримувача - Казначейство України (ЕАП).
В обґрунтування позовних вимог зазначив наступне.
Суб'єкт підприємницької діяльності - юридична особа КП «Лисичанська ритуальна служба» , зареєстрований у якості СПД Лисичанським міським управлінням юстиції і внесено в Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. На даний час, згідно інформації з ідентифікаційних та реєстраційних даних відповідач перебуває на обліку в Головному управлінні ДПС у Луганській області, державну реєстрацію Відповідача не скасовано. За відповідачем станом на 09.08.2021 року рахується податковий борг з податку на додану вартість (КДБ 14060100) у загальній сумі 276651,82 грн, яка виникла у зв'язку з несплатою самостійно задекларованих та донарахованих сум грошових зобов'язань, а також сум пені, нарахованої відповідно до вимог ст.129 ПКУ з урахуванням вимог Закону України щодо періоду поширення коронавірусної хвороби (СОУШ-19), а саме:
На виконання вимог Закону України від 21.12.2000 № 2181-ІІІ «Про порядок погашення зобов'язання платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами», який діяв на момент виникнення боргу у відповідача, контролюючим органом виставлена відповідачеві перша податкова вимога від 08.10.2001 № 6553-1/19а, яка була вручена 09.10.2001 року контролюючим органом головному бухгалтеру підприємства нарочно. Друга податкова вимога форми «Ю-2» від 10.12.2001 № 2/149 була вручена 18.12.2001 контролюючим органом директору підприємства нарочно. Вищезазначені вимоги від 08.10.2001 року № 6553-1/19а та від 10.12.2001 року форми «Ю-2» № 2/149 відповідачем з моменту їх вручення та по теперішній час в повному обсязі не виконані, не оскаржені та є чинними. Згідно пункту 59.5. статті 59 ПКУ у разі якщо у платника податків, якому надіслано (вручено) податкову вимогу, сума податкового боргу збільшується (зменшується), погашенню підлягає вся сума податкового боргу такого платника податку, що існує на день погашення.
Зважаючи на вищевикладене погашення податкового боргу згідно чинного законодавства здійснюється за рішенням суду, як з рахунків платника податків у банках, обслуговуючих такого платника так і за рахунок готівки.
Представник позивача наполягав на задоволенні позовних вимог.
Представник відповідача в судове засідання не прибув, про дату, час та місце проведення судового засідання повідомлявся належним чином (арк.спр.186).
Правом подати суду відзив на позовну заяву разом з доказами, які підтверджують обставини, на яких ґрунтуються заперечення відповідача, якщо такі докази не надані позивачем, відповідач не скористався.
Згідно з частиною четвертою статті 159 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України) подання заяв по суті справи є правом учасників справи. Неподання суб'єктом владних повноважень відзиву на позов без поважних причин може бути кваліфіковано судом як визнання позову.
Суд кваліфікує неподання відповідачем відзиву на позовну заяву як визнання позову.
Відповідно до положень частини шостої статті 162 КАС України суд вирішує справу за наявними матеріалами.
Відповідно до частини 9 статті 205 КАС України, якщо немає перешкод для розгляду справи у судовому засіданні, визначених цією статтею, але всі учасники справи не з'явилися у судове засідання, хоча і були належним чином повідомлені про дату, час і місце судового розгляду, суд має право розглянути справу у письмовому провадженні у разі відсутності потреби заслухати свідка чи експерта.
Враховуючи вимоги частини 9 статті 205 КАС України, суд вважає за можливе розглянути справу у письмовому провадженні.
Судом по справі вчинено наступні процесуальні дії:
- ухвалою суду від 15.09.2021 прийнято позовну заяву до розгляду та відкрито провадження у справі, вирішено подальший розгляд справи здійснювати в порядку спрощеного позовного провадження з повідомленням (викликом) сторін (арк.спр.159-160).
Відповідно до відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, за кодом ЄДРПОУ: 03339807 зареєстровано юридичну особу - комунальне підприємство «Лисичанська ритуальна служба», місцезнаходження: 93100, Луганська обл., місто Лисичанськ, вул. Радянська, будинок 17, основний вид діяльності за КВЕД: 96.03 Організування поховань і надання суміжних послуг.
З матеріалів справи вбачається, що за відповідачем станом на 04.06.2021 рахується податковий борг з податку на додану вартість у розмірі 276651,82 грн, з яких: основний платіж - 185705,00 грн., штрафні санкції - 54547,97 грн., пеня - 36398,85 грн., який складається з самостійно узгоджених зобов'язань за податковими деклараціями з податку на додану вартість: від 19.08.2019 № 9185505111, граничний термін сплати - 30.08.2018, сума - 4289,00 грн; від 17.09.2019 № 9212380638, граничний термін сплати - 30.09.2019, сума - 14469,00 грн; від 17.10.2019 № 9242318653, граничний термін сплати - вереснь 2019, сума - 9883,00 грн.; від 18.11.2019 № 9273780536 від 18.11.2019, граничний термін сплати - жовтень 2019 року, сума - 7365,00 грн; від 16.12.2019 № 9302801184, граничний термін сплати - листопад 2019 року, сума - 13403,00 грн; від 16.01.2020 № 9330994778, граничний термін сплати - грудень 2019 року, сума - 16049,00 грн; від 18.02.2020 № 9028395118, граничний термін сплати - січень 2020 року, сума - 11469,00 грн; від 16.03.2020 № 9053972037, граничний термін сплати - лютий 2020 року, сума - 12458,00 грн; від 16.04.2020 № 9082869814, граничний термін сплати - березень 2020 року, сума - 12998,00 грн; від 18.05.2020 № 9109401853, граничний термін сплати - квітень 2020 року, сума - 3739,00 грн; від 17.06.2020 № 9138707367, граничний термін сплати - травень 2020 року, сума - 21331,00 грн; від 14.07.2020 № 9165913675, граничний термін сплати - червень 2020 року, сума - 2766, 00 грн.; від 19.08.2020 № 9205456576, граничний термін сплати - липень 2020 року, сума - 23839,00 грн; від 16.09.2020 № 9235000382, граничний термін сплати - серпень 2020 року, сума - 3476,00 грн; від 19.10.2020 № 9269451024, граничний термін сплати- вересень 2020 року, сума 12647,00 грн; від 20.11.2020 № 9269451024, граничний термін сплати -вересень 2020 року, сума - 12647,00 грн; від 20.11.2020 № 9307020451, граничний термін сплати - жовтень 2020 року, сума - 4671,00 грн; уточнюючий розрахунок податкових зобов'язань № 9343925544 за 01.09.2020, граничний термін сплати - вересень 2020 року, сума 78,00 грн; від 17.12.2020 № 9337310822, граничний термін сплати - листопад 2020 року, сума - 4242,00 грн; від 19.01.2021 № 9369471416, граничний термін сплати - грудень 2020 року, сума - 6533,00 грн, а також податкових повідомлень-рішень: форми «Н» № 0015775004 від 03.10.2019 за період з 31.01.2017 - 30.06.2019, штрафні санкції - 5066,39 грн; форми «Ш» № 00037795004 від 31.03.2020 за період з 26.09.2017 - 15.11.2017, штрафні санкції - 26718,16 грн; форми «Н» № 0004180411 від 23.11.2020 за 31.12.2018, штрафні санкції - 100,14 грн; форми «Н» № 0009850411 від 29.12.2020 за період з 15.11.2018-15.05.2019, штрафні санкції - 22663,28 грн та пені, нарахованої відповідно до ст. 129 ПК України за період з 03.07.2019 по 19.08.2021 в розмірі 36398,55 грн. (арк.спр.8,9,10,11,12,13,14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25-26, 27, 28, 29-30, 33-36, 41-42, 45-47).
Вказана сума податкової заборгованості також підтверджується відомостями інтегрованої картки платника - комунального підприємства «Лисичанська ритуальна служба», код класифікації доходів бюджету 14010100 (арк.спр.73-135).
Відповідачем було сформовано та вручено відповідачу нарочно податкові вимоги форми «Ю1» від 08.10.2001 № 6553-1/19а та форми «Ю2» від 10.12.2001 № 2/149 (арк.спр.136-137).
Надаючи правову оцінку спірним правовідносинам, суд виходить з такого.
Стаття 67 Конституції України передбачає, що кожен зобов'язаний сплачувати податки і збори в порядку і розмірах, установлених законом.
Відносини, що виникають у сфері справляння податків і зборів, зокрема, визначення вичерпного переліку податків та зборів, що справляються в Україні, та порядок їх адміністрування, платників податків та зборів, їх права та обов'язки, компетенцію контролюючих органів, повноваження і обов'язки їх посадових осіб під час здійснення податкового контролю, а також відповідальність за порушення податкового законодавства регулює Податковий кодекс України.
Відповідно до п.п. 14.1.39 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України грошове зобов'язання платника податків - сума коштів, яку платник податків повинен сплатити до відповідного бюджету або на єдиний рахунок як податкове зобов'язання та/або інше зобов'язання, контроль за сплатою якого покладено на контролюючі органи, та/або штрафну (фінансову) санкцію, що справляється з платника податків у зв'язку з порушенням ним вимог податкового законодавства та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, а також санкції за порушення законодавства у сфері зовнішньоекономічної діяльності та пеня.
Підпунктом 14.1.156 пункту 14.1 статті 14 Податкового кодексу України передбачено, що податкове зобов'язання - сума коштів, яку платник податків, у тому числі податковий агент, повинен сплатити до відповідного бюджету або на єдиний рахунок як податок або збір на підставі, в порядку та строки, визначені податковим законодавством (у тому числі сума коштів, визначена платником податків у податковому векселі та не сплачена в установлений законом строк), та/або сума коштів, сформована за рахунок податкових пільг, що були використані платником податків не за цільовим призначенням чи з порушенням порядку їх надання, встановленим цим Кодексом та/або Митним кодексом України.
Згідно з п.п. 14.1.175 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України податковий борг - сума узгодженого грошового зобов'язання, не сплаченого платником податків у встановлений цим Кодексом строк, та непогашеної пені, нарахованої у порядку, визначеному цим Кодексом.
Відповідно до статті 16 Податкового кодексу України платник податків зобов'язаний: вести в установленому порядку облік доходів і витрат, складати звітність, що стосується обчислення і сплати податків та зборів (підпункт 16.1.2 пункту 16.1); подавати до контролюючих органів у порядку, встановленому податковим та митним законодавством, декларації, звітність та інші документи, пов'язані з обчисленням і сплатою податків та зборів (підпункт 16.1.3 пункту 16.1); сплачувати податки та збори в строки та у розмірах, встановлених цим Кодексом та законами з питань митної справи (підпункт 16.1.4 пункту 16.1).
Відповідно до пункту 36.1 статті 36 Податкового кодексу України податковим обов'язком визнається обов'язок платника податку обчислити, задекларувати та/або сплатити суму податку та збору в порядку і строки, визначені цим Кодексом, законами з питань митної справи.
Відповідно до пункту 202.1 статті 202 Податкового кодексу України, звітним (податковим) періодом є один календарний місяць, а у випадках, особливо визначених цим Кодексом, календарний квартал.
Згідно статті 203 Податкового кодексу України податкова декларація подається за базовий звітний (податковий) період, що дорівнює календарному місяцю, протягом 20 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) місяця. Сума податкового зобов'язання, зазначена платником податку в поданій ним податковій декларації, підлягає сплаті протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого пунктом 203.1 цієї статті для подання податкової декларації.
Згідно із пунктом 54.1 статті 54 Податкового кодексу України крім випадків, передбачених податковим законодавством, платник податків самостійно обчислює суму податкового та/або грошового зобов'язання та/або пені, яку зазначає у податковій (митній) декларації або уточнюючому розрахунку, що подається контролюючому органу у строки, встановлені цим Кодексом. Така сума грошового зобов'язання та/або пені вважається узгодженою.
Згідно з пунктом 57.3 статті 57 ПК України встановлено, що у разі визначення грошового зобов'язання контролюючим органом за підставами, зазначеними у підпунктах 54.3.1 - 54.3.6 пункту 54.3 статті 54 цього Кодексу, платник податків зобов'язаний сплатити нараховану суму грошового зобов'язання протягом 10 календарних днів, що настають за днем отримання податкового повідомлення-рішення, крім випадків, коли протягом такого строку такий платник податків розпочинає процедуру оскарження рішення контролюючого органу. У разі оскарження рішення контролюючого органу про нараховану суму грошового зобов'язання платник податків зобов'язаний самостійно погасити узгоджену суму, а також пеню та штрафні санкції за їх наявності протягом 10 робочих днів, наступних за днем такого узгодження.
Відповідно до пункту 58.1. статті 58 Податкового кодексу України контролюючий орган надсилає (вручає) платнику податків податкове повідомлення-рішення, якщо сума грошового зобов'язання платника податків, передбаченого податковим або іншим законодавством, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, розраховується контролюючим органом відповідно до статті 54 цього Кодексу (крім декларування товарів, передбаченого для громадян) або якщо за результатами перевірки контролюючим органом встановлено факт: невідповідності суми бюджетного відшкодування сумі, заявленій у податковій декларації; завищення розміру задекларованого від'ємного значення об'єкта оподаткування податком на прибуток або від'ємного значення суми податку на додану вартість, розрахованої платником податків відповідно до розділу V цього Кодексу; заниження або завищення суми податкових зобов'язань, заявленої у податковій декларації, або суми податкового кредиту, заявленої у податковій декларації з податку на додану вартість, крім випадків, коли зазначене заниження або завищення враховано при винесенні інших податкових повідомлень-рішень за результатами перевірки.
Крім того, згідно з п.59.1, п.59.5 ст.59 Податкового кодексу України у разі коли у платника податків виник податковий борг, контролюючий орган надсилає (вручає) йому податкову вимогу в порядку, визначеному для надсилання (вручення) податкового повідомлення-рішення. Податкова вимога може надсилатися (вручатися) контролюючим органом за місцем обліку платника податків, в якому обліковується податковий борг платника податків. Податкова вимога не надсилається (не вручається), якщо загальна сума податкового боргу платника податків не перевищує шістдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. У разі збільшення загальної суми податкового боргу до розміру, що перевищує шістдесят неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, контролюючий орган надсилає (вручає) податкову вимогу такому платнику податків. У разі якщо у платника податків, якому надіслано (вручено) податкову вимогу, сума податкового боргу збільшується (зменшується), погашенню підлягає вся сума податкового боргу такого платника податку, що існує на день погашення.У разі якщо після направлення (вручення) податкової вимоги сума податкового боргу змінилася, але податковий борг не був погашений в повному обсязі, податкова вимога додатково не надсилається (не вручається).
Відповідно до пункту 129.1 статті 129 Податкового кодексу України нарахування пені розпочинається:
- при нарахуванні контролюючим органом податкового зобов'язання у встановлених цим Кодексом випадках, не пов'язаних з проведенням перевірки, або при нарахуванні контролюючим органом грошового зобов'язання, визначеного за результатами перевірки, - починаючи з першого робочого дня, наступного за останнім днем граничного строку сплати платником податків такого зобов'язання, визначеного в податковому повідомленні-рішенні згідно із цим Кодексом (підпункт 129.1.1 пункту 129.1 статті 129 Податкового кодексу України);
- при нарахуванні контролюючим органом за результатами перевірки податкового зобов'язання та/або іншого зобов'язання, контроль за сплатою якого покладено на контролюючі органи, у разі виявлення його заниження - на суму такого заниження, починаючи з першого робочого дня, наступного за останнім днем граничного строку сплати платником податків цього зобов'язання за відповідний податковий (звітний) період, щодо якого виявлено заниження, та за весь період заниження (у тому числі за період адміністративного та/або судового оскарження) (підпункт 129.1.2 пункту 129.1 статті 129 Податкового кодексу України);
- при нарахуванні суми грошового зобов'язання, визначеного платником податків або податковим агентом, у тому числі у разі внесення змін до податкової звітності внаслідок самостійного виявлення платником податків помилок відповідно до статті 50 цього Кодексу, - після спливу 90 календарних днів, наступних за останнім днем граничного строку сплати податкового зобов'язання (підпункт 129.1.3 пункту 129.1 статті 129 Податкового кодексу України);
- при виявленні контролюючим органом за результатами перевірки заниження податковим агентом податкового зобов'язання при нарахуванні (виплаті) оподатковуваного доходу на користь нерезидентів або інших платників податків та/або несвоєчасної сплати, несплати (неперерахування) податковим агентом утриманих (нарахованих) податків до або під час виплати оподатковуваного доходу на користь нерезидента або іншого платника податків - починаючи з першого робочого дня, наступного за останнім днем граничного строку сплати податковим агентом суми податкового зобов'язання, визначеного цим Кодексом (підпункт 129.1.4 пункту 129.1 статті 129 Податкового кодексу України).
Згідно пунктом 129.4 статті 129 Податкового кодексу України на суми грошового зобов'язання, визначеного підпунктом 129.1.1 пункту 129.1 цієї статті (включаючи суму штрафних санкцій за їх наявності та без урахування суми пені) та в інших випадках визначення пені відповідно до вимог цього Кодексу, якщо її розмір не встановлений, нараховується пеня за кожний календарний день прострочення сплати грошового зобов'язання, включаючи день погашення, з розрахунку 120 відсотків річних облікової ставки Національного банку України, діючої на кожний такий день.
На суми заниження податкового зобов'язання, визначеного підпунктами 129.1.2 та 129.1.4 пункту 129.1 цієї статті, нараховується пеня за кожний календарний день заниження податкового зобов'язання, включаючи день настання строку погашення податкового зобов'язання, визначеного контролюючим органом, з розрахунку 120 відсотків річних облікової ставки Національного банку України, діючої на кожний такий день.
На суми грошового зобов'язання, визначеного підпунктом 129.1.3 пункту 129.1 цієї статті (включаючи суму штрафних санкцій за їх наявності та без урахування суми пені), нараховується пеня за кожний календарний день прострочення його сплати, починаючи з 91 календарного дня, що настає за останнім днем граничного строку сплати податкового зобов'язання, включаючи день погашення, із розрахунку 100 відсотків річних облікової ставки Національного банку України, діючої на кожний такий день.
На суми несвоєчасно сплачених та/або несплачених (неперерахованих) податковим агентом визначених податкових зобов'язань відповідно до підпункту 129.1.4 пункту 129.1 цієї статті контролюючим органом нараховується пеня за кожний календарний день такої несплати (неперерахування), включаючи день погашення податкового зобов'язання, з розрахунку 120 відсотків річних облікової ставки Національного банку України, діючої на кожний такий день.
Як установлено судом, з метою погашення податкового боргу позивачем було спрямовано на адресу комунального підприємства «Лисичанська ритуальна служба» вимоги про сплату боргу форми «Ю1» від 08.10.2001 № 6553-1/19а, «Ю2» від 10.12.2001 № 2/149, а також податкові повідомлення - рішення від 03.10.2019 форми «Н» № 0015775004, від 31.03.2020 форми «Ш» № 00037795004, від 23.11.2020 форми «Н» № 0004180411, від 29.12.2020 форми «Н» № 0009850411, які було отримано останнім (арк.спр.29-30, 33-36, 41-42, 45-47).
Вказані вимоги та податкові повідомлення-рішення відповідачем оскаржено не було, відтак вжиті заходи не сприяли погашенню податкового боргу.
Податковий борг у добровільному порядку не було сплачено, що підтверджується витягом з інтегрованої картки платника податків (арк. спр. 73-135).
Відповідно до п.п. 20.1.34. п. 20.1. ст. 20 ПК України контролюючі органи мають право звертатися до суду щодо стягнення коштів платника податків, який має податковий борг, з рахунків у банках, що обслуговують такого платника податків, на суму податкового боргу або його частини.
Законом України від 21.12.2016 № 1797-VIII “Про внесення змін до Податкового кодексу щодо покращення інвестиційного клімату в Україні” доповнено ПК України статтею 19-3 та викладено в новій редакції п.п.19.1.1 п.19.1 ст.19, якими визначено перелік функцій державний податкових інспекцій, а функції контрольно-перевірочної роботи закріплено виключно за контролюючими органами обласного та центрального рівнів.
Відповідно до пп. 20.1.19 п. 20.1 ст. 20 Податкового кодексу України контролюючі органи мають право застосовувати до платників податків передбачені законом фінансові (штрафні) санкції (штрафи) за порушення податкового чи іншого законодавства, контроль за додержанням якого покладено на контролюючі органи; стягувати до бюджетів та державних цільових фондів суми грошових зобов'язань та/або податкового боргу у випадках, порядку та розмірі, встановлених цим Кодексом та іншими законами України; стягувати суми недоїмки із сплати єдиного внеску; стягувати суми простроченої заборгованості суб'єктів господарювання перед державою (Автономною Республікою Крим чи територіальною громадою міста) за кредитами (позиками), залученими державою (Автономною Республікою Крим чи територіальною громадою міста) або під державні (місцеві) гарантії, а також за кредитами із бюджету в порядку, визначеному цим Кодексом та іншими законами України.
Згідно з п. 95.1 ст. 95 Податкового кодексу України контролюючий орган здійснює за платника податків і на користь держави заходи щодо погашення податкового боргу такого платника податків шляхом стягнення коштів, які перебувають у його власності, а в разі їх недостатності - шляхом продажу майна такого платника податків, яке перебуває у податковій заставі.
Стягнення коштів та продаж майна платника податків провадяться не раніше ніж через 30 календарних днів з дня надіслання (вручення) такому платнику податкової вимоги (п. 95.2 ст. 95 Податкового кодексу України).
Стягнення коштів з рахунків платника податків у банках, обслуговуючих такого платника податків, та з рахунків платників податків у системі електронного адміністрування податку на додану вартість, відкритих в центральному органі виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів, здійснюється за рішенням суду, яке направляється до виконання контролюючим органам, у розмірі суми податкового боргу або його частини (п. 95.3 ст. 95 Податкового кодексу України).
Головним управлінням ДПС у Луганській області доведено наявність податкового боргу комунального підприємства «Лисичанська ритуальна служба», правомірність звернення з позовом про стягнення податкового боргу до суду та наявність підстав для його стягнення, тобто позовні вимоги відповідають положенням податкового законодавства та підтверджуються дослідженими належними та допустимими доказами, в зв'язку з чим позовні вимоги слід задовольнити.
Відповідно до частини четвертої статті 139 КАС України, у справах, в яких позивачем є суб'єкт владних повноважень, а відповідачем - фізична чи юридична особа, судові витрати, здійснені позивачем, з відповідача не стягуються.
Керуючись статтями 2, 9, 139, 241-246, 255 Кодексу адміністративного судочинства України, суд
Позов Головного управління ДПС у Луганській області до комунального підприємства «Лисичанська ритуальна служба» про стягнення податкової заборгованості задовольнити повністю.
Стягнути з комунального підприємства «Лисичанська ритуальна служба» (код ЄДРПОУ: 03339807, місцезнаходження: 93100, Луганська обл., місто Лисичанськ, вул. Радянська, буд.17) кошти за податковим боргом у загальному розмірі 276651,82 (двісті сімдесят шість тисяч шістсот п'ятдесят одна гривня 82 коп.) з рахунків платника податків у банках, обслуговуючих його та з рахунків у системі електронного адміністрування податку на додану вартість, відкритих в центральному органі виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів, а також за рахунок готівки, що належить даному платнику податків безпосередньо з реєстратора розрахункових операцій на розрахунковий рахунок UА078999980313030029000012491, код платежу 14060100, отримувач - ГУК у Луг. обл./МТГ м.Лисичанськ/14060100, ОКПО 37991110, банк отримувача - Казначейство України (ЕАП).
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.
У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів з дня його проголошення. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини рішення суду, або розгляду справи в порядку письмового провадження, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.
Апеляційна скарга подається до Першого апеляційного адміністративного суду.
Суддя Є.О. Кисельова