Справа № 292/956/21
Номер провадження 3/292/719/21
про привід
09 листопада 2021 року смт.Пулини
Суддя Червоноармійського районного суду Житомирської області Гуц О.В., розглянувши матеріали справи, яка надійшла із сектору поліцейської діяльності №1 ВП №4 ГУ НП в Житомирській області про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 ,
жителя АДРЕСА_1 , зареєстрованого за адресою: АДРЕСА_2 , громадянина України, пенсіонера
за ч.1 ст.173-2 КУпАП,-
З протоколу про адміністративне правопорушення серії ВАБ №669450 від 08.07.2021 року, який надійшов до суду 08.11.2021 року, вбачається, що 04 липня 2021 року близько 21 години 00 хвилин ОСОБА_1 , перебуваючи за місцем проживання по АДРЕСА_1 , висловлював нецензурні слова на адресу матері ОСОБА_2 , чим завдав останній шкоди її психологічному здоров"ю.
В судове засідання, призначене на 09 листопада 2021 року, особа, яка притягується до адміністративної відповідальності, ОСОБА_1 не з"явився, про місце та час розгляду справи повідомлений належним чином. Будь-яких заяв від нього на адресу суду не надходило. Дослідивши матеріали справи, суддя приходить до наступного висновку. Відповідно до вимог ст.268 КУпАП при розгляді справ про адміністративне правопорушення, передбачене частиною першою статті 44 цього Кодексу, присутність особи, яка притягується до адміністративної відповідальності, є обов'язковою. У разі ухилення від явки на виклик органу внутрішніх справ або судді районного, районного у місті, міського чи міськрайонного суду цю особу може бути органом внутрішніх справ (Національною поліцією) піддано приводу. При таких обставинах, беручи до уваги стислі строки розгляду справ даної категорії, з метою забезпечення розгляду справи про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_2 за ч.1 ст.173-2 КУпАП суд вважає необхідним застосувати привід до вказаної особи та доручити його виконання відділенню поліції №4 Житомирського РУП ГУ НП в Житомирській області.
На підставі викладеного, керуючись ч.1 ст.173-2, ст.268 КУпАП, суддя-
Здійснити привід та доставити до Червоноармійського районного суду Житомирської області у судове засідання, призначене на 15 листопада 2021 року на 08 годину 20 хвилин,
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , жителя АДРЕСА_1 .
Виконання постанови про здійснення приводу ОСОБА_1 доручити відділенню поліції №4 Житомирського РУП ГУ НП в Житомирській області.
Копію постанови для виконання направити відділенню поліції №4 Житомирського РУП ГУ НП в Житомирській області.
Постанова оскарженню не підлягає.
Суддя О. В. Гуц