ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА 01054, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-В, тел. (044) 284-18-98, E-mail: inbox@ki.arbitr.gov.ua
(вступна та резолютивна частини)
м. Київ
06.10.2021Справа № 910/10161/21
За заявою ОСОБА_1 (ідентифікаційний номер: НОМЕР_1 )
про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність
Суддя Івченко А.М.
Представники:
від заявника: Черних О.С.;
від Державної іпотечної установи: Стадний Д.С.
Суддя Івченко А.М.
Представники:
Копач В.В.;
від боржника: Пінак Є.Р.
Керуючись Кодексом України з процедур банкрутства, ст. 232, 234 Господарського процесуального кодексу України, Господарський суд міста Києва, -
1. Відкрити провадження у справі про неплатоспроможність фізичної особи ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , ідентифікаційний номер НОМЕР_1 ).
2. Ввести процедуру реструктуризації боргів боржника відповідно до плану реструктуризації.
3. Затвердити план реструктуризації боржника ОСОБА_1 від 18.06.2021.
4. Ввести мораторій на задоволення вимог кредиторів.
5. Заборонити фізичній особі ОСОБА_1 відчужувати майно.
6. Визначити дату проведення попереднього судового засідання на 17.11.21 о 11:30 год. Засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду м. Києва за адресою: м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 44-В, зал судових засідань № 16.
7. Копію ухвали надіслати боржнику, кредитору, контролюючому органу, визначеному Податковим кодексом України, органам, які здійснюють контроль за правильністю та своєчасністю справляння податків і зборів (обов'язкових платежів), страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне та інше соціальне страхування, місцевому суду загальної юрисдикції та органу державної виконавчої служби, державного органу з питань банкрутства, державному реєстратору відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців районної у м. Києві державної адміністрації, Головному управлінню Національної поліції у м. Києві.
Ухвала набирає законної сили негайно після її оголошення, якщо інше не передбачено Господарським процесуальним кодексом України, Кодексом України з процедур банкрутства та може бути оскаржена до суду апеляційної інстанції в порядку та строки, встановлені статтями 254-257 Господарського процесуального кодексу України.
Суддя А.М.Івченко