Clarity Project
Закупівлі Аукціони Про систему

Очікувана вартість:

34 350.00 UAH
без ПДВ.

Картридж

Відкриті торги Торги не відбулися
UA-2020-02-10-002332-b e88d14b18eb84f2c85895c0e19f4fcac
Зміни: Створено: Майданчик: prom.ua

Замовник:

ФІЛІЯ "ЦЕНТР ДІАГНОСТИКИ ЗАЛІЗНИЧНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" / #41303988

Адреса:

03115, Україна, Київська область, Київ, Святошинський район, ВУЛИЦЯ СВЯТОШИНСЬКА, будинок 13

Контакт:

Кривенко Владислав Миколайович
kryvenko@uz.gov.ua
380633008052
Період уточнень:
з по
Подача пропозицій:
з по
Аукціон:
з
Мінімальний крок аукціону:
343.50 UAH. (1.00%)

Фінансування

Джерело Сума %
Власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства) 41 220.00 грн 100.00
2 питання
Питання:
Відповідь:
Про аналоги, еквіваленти предмета закупівлі та участі ФОП
- Чи допускаєте Ви на торги товари, торгові марки або моделі яких відрізняються від торгових марок або моделей, вказаних Вами в тендерній документації? - Просимо Замовника зобов'язати всіх учасників закупівлі вказувати конкретну торгову марку та модель (модифікацію) запропонованого товару в своїх цінових пропозиціях, щоб всі зацікавлені сторони мали змогу точно ідентифікувати його і пересвідчитися, що запропонований товар відповідає вимогам Замовника. Така вимога забезпечить дотримання всіма учасниками закупівель ПРИНЦИПУ ВІДКРИТОСТІ ТА ПРОЗОРОСТІ НА ВСІХ СТАДІЯХ ЗАКУПІВЕЛЬ», закріпленого статтею 3 ЗУ "Про публічні закупівлі"; - Чи допускаєте Ви до участі в закупівлі фізичних осіб-підприємців неплатників ПДВ? Якщо допускаєте, то як будете оцінювати пропозицію ФО-П неплатника ПДВ: розглядатимете його ціну як остаточну чи додаватимете до його ціни суму ПДВ 20%, чи будете порівнювати ціни всіх учасників без врахування ПДВ?
Доброго дня! 1.Так, на торги допускаються товари, торгові марки або моделі яких відрізняються від торгових марок або моделей, вказаних в тендерній документації. Тендерна документація містить технічні характеристики товару, який плануємо закупити (технічні характеристики товару зазначено у Додатку №4 тендерної документації). 2. У пункті третьому частини другої статті 22 Закону зазначено, що технічна специфікація предмета закупівлі, яку повинна містити тендерна документація, не повинна містити посилання на конкретні торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника та якщо у разі таке посилання є необхідним, то воно повинно бути обґрунтованим, а специфікація повинна містити вираз “або еквівалент”, стосується саме тендерної документації, яка розробляється та затверджується замовником під час здійснення процедур закупівель, що передбачені статтею 12 Закону. У свою чергу у вимогах до предмета закупівлі, що містять посилання на певну торговельну марку (знак для товарів і послуг) або виробника, замовник може вказати, які аналоги та/або еквіваленти прийматимуться у пропозиціях учасників. З огляду на вищесказане учасники можуть вказувати конкретну торгову марку чи модель запропонованого товару в своїх цінових пропозиціях які відповідають технічній специфікації предмета закупівлі. 3. Відповідно до п.1 ст. 5 Закону України «Про публічні закупівлі» у процедурах закупівлі беруть участь учасники всіх форм власності та організаційно-правових форм. Отже, фізичні особи-підприємці неплатники ПДВ допускаються до участі в торгах. Стосовно оцінки пропозицій, доводимо до Вашого відома, що відкриті торги оголошені без ПДВ, учасники мають подавати свої пропозиції без урахування ПДВ, таким чином оцінювання пропозицій відбуватиметься незалежно від виду оподаткування учасника.
Питання:
Відповідь:
Доброго дня! Просимо видалити наступні вимоги! Дякуємо.
Якщо учасник не є виробником продукції, надати скановані копії документів, які підтверджують відносини із виробником: а) договір з виробником; або б) сертифікат дистриб’ютора, представника, дилера, тощо; або в) лист виробника про представництво його інтересів; або г) інший документ, в якому обов’язково зазначаються відносини з виробником
Доброго дня. Згідно з вимогами Додатку 4 тендерної документації, якщо учасник не є виробником продукції, надати скановані копії документів, які підтверджують відносини із виробником: а) договір з виробником; або б) сертифікат дистриб’ютора, представника, дилера, тощо; або в) лист виробника про представництво його інтересів; або г) інший документ, в якому обов’язково зазначаються відносини з виробником. Наявність у учасників вище зазначених документів свідчить про те, яким шляхом була отримана продукція та забезпечує гарантійну відповідальність виробників за виготовлення неякісної (невідповідної) продукції, що пропонується до постачання учасником.

Предмети закупівлі:

Картридж
30 шт.
34 350.00 UAH
34 350.00 UAH
1 145.00 UAH / шт.
30120000-6 — Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку
Строк поставки:
31.12.2020
Адреса поставки:
03115, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Святошинська, буд.13.

Умови оплати

Оплата після Тип оплати Розмір Період Опис
Поставки товару Пiсляплата 100.00% 30 календарних днів Покупець здійснює оплату поставленого Товару протягом 30 (тридцяти) банківських днів з дня поставки Товару та отримання Покупцем належним чином оформленої видаткової накладної та рахунку-фактури, але не раніше реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування з операцій по наданому Товару, які підлягають реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – ЄРПН) у встановлені чинним законодавством строки.