Clarity Project
Prozorro Закупівлі Prozorro.Продажі Аукціони Увійти до системи Тарифи та оплата Про систему

Розширена аналітика Prozorro та актуальні дані 130+ реєстрів - у тарифі «Повний доступ».

Купуйте доступ на рік, місяць, або навіть добу!

Перейти до оплати

Очікувана вартість:

274 002 614.00 UAH
з ПДВ.

Сума договорів:

130 000 000.00 UAH

Економія:

52.56%

Будівництво загальноосвітньої школи I ступеню по вул. Петлюри Симона (Черняховського), 17-Б, в м. Бровари, Київської області (Будівельні роботи) (КОД ДК 021:2015 – 45214000-0 Будівництво освітніх та науково-дослідних закладів)

Відкриті торги (EU) Завершено
UA-2019-01-10-001000-c e5c9ab4316d249cdb8129ff143fec5f8
Зміни: Створено: Майданчик: netcast.com.ua

Замовник:

Управління будівництва, житлово - комунального господарства, інфраструктури та транспорту Броварської міської ради Броварського району Київської області / #26146617

Адреса:

07400, Україна, Київська область, місто Бровари, вул. Героїв України, 15

Контакт:

Карпенко Валентина Степанівна
brovaru-ugkg@meta.ua
+38 (045) 947-22-02
Період уточнень:
з по
Подача пропозицій:
з по
Аукціон:
з по
Визначення переможця:
з по
Мінімальний крок аукціону:
150 000.00 UAH. (0.05%)
5 скарг/вимог
Вимога
Відхилено
UA-2019-01-10-001000-c.c1
Щодо внесення змін
Шановний Замовник! Ретельно вивчивши тендерну документацію нами було виявлено невідповідність у Ваших вимогах, а саме - У пп.5.3. п.5 розділу ІІІ Тендерної Документації встановлено вимогу - у разі, якщо обладнання та матеріально-технічна база використовується на підставі договору (ів), що посвідчють право користування (оренда, лізинг, надання послуг техніки, інше) – надаються відповідні скан- копіії з оригиналів договорів у повному обсязі з актами приймання-передачі. Зазначимо, що у разі використання техніки за договором надання послуг техніки, сама техніка не передається, а тому за такими договорами неможливо подати акти приймання-передачі. Нами у нашій діяльності використовується техніка за договором надання послуг техніки, а тому ми просимо або видалити вимогу щодо надання актів приймання-передачі або змінити вимогу наступним чином - - у разі, якщо обладнання та матеріально-технічна база використовується на підставі договору (ів), що посвідчють право користування (оренда, лізинг, надання послуг техніки, інше) – надаються відповідні скан-копіії з оригиналів договорів у повному обсязі також надаються акти приймання-передачі за цими договорами окрім випадку коли техніка використовується за договором надання послуг техніки.
«Шановний учаснику ! В п.п. 5.7. п. 5 Розділу ІІІ Тендерної документації: зазначено, що Документи, що не передбачені законодавством для учасників - юридичних, фізичних осіб, у тому числі фізичних осіб підприємців, не подаються ними у складі тендерної пропозиції. В разі, якщо Учасник відповідно до норм чинного Законодавства не зобов’язаний складати будь-який із документів зазначених в цій документації, такий Учасник надає лист-роз'яснення в довільній формі, в якому зазначає законодавчі підстави ненадання вищезазначених документів.»
Вимога
Залишено без розгляду
UA-2019-01-10-001000-c.b5
Вимога щодо умов тендерної документації
дискримінація учасників у звязку із встановленням чітко визначеної кількості працівників для учасників закупівлі
«Шановний учаснику ! Відповідно частини другої ст. 16 Закону України «Про публічні закупівлі» Закону Замовник установлює один або декілька з таких кваліфікаційних критеріїв: - наявність обладнання та матеріально-технічної бази; - наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід; - наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору. Таким чином, замовник самостійно визначає кваліфікаційні критерії з тих, що передбачені статтею 16 Закону та указує у тендерній документації інформацію про спосіб підтвердження відповідності учасників установленим критеріям. Разом з тим згідно з частиною третьою статті 22 Закону тендерна документація може містити також іншу інформацію відповідно до законодавства, яку замовник вважає за необхідне до неї включити. Враховуючи вищезазначене не вважаємо дану вимогу дискримінаційною.»
Вимога
Відхилено
UA-2019-01-10-001000-c.b2
Вимога
Відповідно до п. 5.3 тендерної документації перелік документів, які вимагаються для підтвердження відповідності учасників встановленим кваліфікаційним критеріям та вимогам, розділ 1: Для підтвердження інформації зазначеної в Довідці про наявність обладнання та матеріально-технічної бази, учасник повинен надати: - у разі, якщо обладнання та матеріально-технічна база є власною надаються свідоцтва про реєстрацію транспортних засобів (для рухомого майна), Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності (для нерухомого майна), оборотно - сальдову відомість чи витяг з неї та/або видаткові накладні та/або акти приймання-передачі тощо (для іншого інвентарю та обладнання). Виходячи з вищезазначеного, Замовник торгів обмежує права учасника, оскільки не лише свідоцтво про реєстрацію транспортних засобів (для рухомого майна) підтверджує право власності, дана інформація може бути підтверджена наданням договорів купівлі продажу, видатковими накладними та ін. документами згідно чинного Законодавства України. Просимо викласти даний пункт тендерної документації у наступній редакції: - у разі, якщо обладнання та матеріально-технічна база є власною надаються свідоцтва про реєстрацію транспортних засобів та/або договорів купівлі-продажу (для рухомого майна), Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності та/або договорів купівлі-продажу (для нерухомого майна), оборотно - сальдову відомість чи витяг з неї та/або видаткові накладні та/або акти приймання-передачі тощо (для іншого інвентарю та обладнання) чи ін. підтверджуючі документи згідно діючого Законодавства України.
«Шановний учаснику ! Згідно із законодавством України усі транспортні засоби повинні бути зареєстровані. Транспортні засоби реєструються за юридичними та фізичними особами в сервісних центрах МВС. Власники транспортних засобів та особи, що експлуатують такі засоби на законних підставах, або їх представники (далі – власники) зобов'язані зареєструвати (перереєструвати) транспортні засоби протягом десяти діб після придбання, митного оформлення чи тимчасового ввезення на територію України. Строк державної реєстрації продовжується у разі подання документів, які підтверджують відсутність можливості своєчасного її проведення (хвороба, відрядження або інші поважні причини). Нотаріально посвідчені договори купівлі-продажу (міни,поставки), дарування транспортних засобів, а також інші договори, являються документами на підставі яких здійснюється набуття права власності на транспортний засіб; Згідно п. 1 частини першої статті 2 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» (далі – Закон1) визначено, що державна реєстрація речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень (далі – державна реєстрація прав) – офіційне визнання і підтвердження державою фактів набуття, зміни або припинення речових прав на нерухоме майно, обтяжень таких прав шляхом внесення відповідних відомостей до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно (далі – Державний реєстр прав). Згідно п. 2 частини першої статті 2 Закону Державний реєстр речових прав на нерухоме майно (далі - Державний реєстр прав) - єдина державна інформаційна система, що забезпечує обробку, збереження та надання відомостей про зареєстровані речові права на нерухоме майно та їх обтяження, про об'єкти та суб'єктів таких прав; Отже, укладений в установленому законом порядку договір купівлі - продажу, предметом якого є нерухоме майно, відповідно ст. 27 Закону являється одним із документів на підставі яких здійснюються реєстраційні дії.»
Вимога
Залишено без розгляду
UA-2019-01-10-001000-c.c4
Вимога
Відповідно до вимог Тендерної документації, учасник у складі тендерної пропозиції має надати довідку про наявність досвіду виконання аналогічного договору генерального підряду. На підтвердження інформації, щодо виконання в повному обсязі аналогічного договору, учасник має надати копію Сертифікату, що засвідчує відповідність закінченого будівництвом об’єкта. Тобто, якщо учасник має досвід з будівництва аналогічного договору генерального підряду, що за класом наслідків, будівельним об’ємом та іншими критеріями є аналогічним до даного предмету закупівлі, а також має Сертифікат готовності даного об’єкту по першій черзі будівництва, не може прийняти участь у процедурі закупівлі, адже основний договір будівництва не завершений. Вважаємо дану вимогу дискримінаційною, та такою, що суперечить Закону України «Про публічні закупівлі» і направлена на не допущення до участі в торгах потенційних учасників. Вимагаємо змінити трактування «виконання в повному обсязі аналогічного договору» на: - виконання аналогічного(их) договору(ів) генерального підряду, або додати фразу: -в тому числі діючого(их) договору(ів).
«Шановний учаснику ! Відповідно частини другої ст.. 16 Закону України «Про публічні закупівлі» Закону Замовник установлює один або декілька з таких кваліфікаційних критеріїв: - наявність обладнання та матеріально-технічної бази; - наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід; - наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору. Таким чином, замовник самостійно визначає кваліфікаційні критерії з тих, що передбачені статтею 16 Закону та указує у тендерній документації інформацію про спосіб підтвердження відповідності учасників установленим критеріям. Разом з тим згідно з частиною третьою статті 22 Закону тендерна документація може містити також іншу інформацію відповідно до законодавства, яку замовник вважає за необхідне до неї включити. Враховуючи вищезазначене не вважаємо дану вимогу дискримінаційною. Окрім того, хочу перепросити учасника який звернувся із вимогою 01.02.2019 ID: UA-2019-01-10-001000-C.B5.за розміщення відповіді не на Вашу вимогу. Ваша вимога буде розглянута тендерним комітетом в термін установлений Законом .
Вимога
Вирішена
UA-2019-01-10-001000-c.b3
Вимога
Добрий день! В розділі 6, пункт 9 ТД, зазначено,що учасник процедури закупівлі у складі тендерної пропозиції має надати розрахунок загальновиробничих витрат по підприємству за попередній рік, попереднім роком є 2018, але фінансова звітність за попередній рік подається до 28.02.2019 року, а декларація з податку на прибуток протягом 60 днів з дня закінчення податкового року, п.49.18.3 ПКУ, просимо внести відповідні зміни до тендерної документації, наприклад: -надати розрахунок загальновиробничих витрат по підприємству за 2017 рік.
Шановний учаснику! Враховуючи Вашу вимогу тендерним комітетом внесено відповідні зміни в тендерну документацію.
5 питань
Питання:
Відповідь:
Запитання
Добрий день! Прошу уточнити, чи потрібно вказувати в таблиці п.5 ТД, п.п. 5.3. термін експлуатації на транспортні засоби, машини, механізми, які залучаються на підставі договору оренди, лізингу, надання послуг та ін.? Оскільки на підтвердження вищезазначеної інформації потрібно надати завірені копії відповідних договорів, але в договорах така інформація не зазначається.
Шановний учаснику! Відповідно до тендерної документації довідка про наявність в учасника обладнання та матеріально-технічної бази надається згідно встановленої форми. Колонку в якій зазначається марка та термін експлуатації машин також необхідно заповнити. Запитувану інформацію учасник можете підтвердити офіційним листом від орендодавця.
Питання:
Відповідь:
Запитаня
Добрий день! Прошу уточнити чи потрібно подавати копію технічних паспортів по кранам повністю зі всіма технічними характеристиками описами та принципами роботи, розбір по деталям та ін. чи достатньо буде подати копію сторінки з відміткою номера про держ реєстрацію?
Достатньо копії сторінки з відміткою про держреєстацію, копій сторінок з основними технічними характеристиками крану, та копій сторінок із записами про результати останнього експертного обстеження (за наявності).
Питання:
Відповідь:
Запитання до предмету закупівлі
Добрий день! в розділі 5 ТД, п. 5.3. на підтвердження наявності обладнання та матеріально-технічної бази, у разі, якщо вони використовуються на підставі договору оренди потрібно надати копії договорів і термін їх дії має бути не меншим ніж до 31 грудня 2019 року, але згідно чинного Законодавства України, договори, які не втратили свою чинність, тобто є дійсними на момент подання, не потребують повторного перепідписання до закінчення терміну їх дії. Чи можливо надати в складі тендерної пропозиції протокол про наміри продовження договору?
Ваше запитання є слушним і в п.п. 5.3 п. 5 розділу ІІІ тендерної документації будуть внесені відповідні зміни, а саме: «Договори повинні бути чинні на дату подання пропозиції і термін їх дії повинен бути не меншим ніж до 31 грудня 2019 року, або ж повинен бути представлений протокол намірів про продовження терміну дії договору не менше ніж до 2020 року.»
Питання:
Відповідь:
Сертифікат ISO
В тендерній документації міститься вимога щодо надання копій сертифікату ІSO 9001:2015 та сертифікату ІSO14001:2015. Вважаємо, що дана вимога є дискримінаційною щодо учасників, які не мають відповідних сертифікатів, проте мають всі необхідні дозвільні документи для провадження господарської діяльності згідно законодавства та можуть виконувати роботи згідно предмету даної закупівлі. Відповідні сертифікати не є підтвердженням відповідності тендерної пропозиції кваліфікаційним критеріям згідно статті 16 Закону України "Про публічні закупівлі". Даний документ не є обов'язковим для ведення господарської діяльності за законодавством України та більшість компаній-потенційних учасників його не мають та не можуть на рівним умовах брати участь в закупівлі. Просимо усунути відповідну вимогу з тендерної документації.
Тендерним комітетом уважно розглянуто Ваше звернення, за результатом розгляду якого повідомляємо наступне. Відповідно ст. 22 Закону України «Про публічні закупівлі» тендерна документація повинна містити, зокрема: один або декілька кваліфікаційних критеріїв до учасників відповідно до статті 16, вимоги, встановлені статтею 17 цього Закону, та інформацію про спосіб підтвердження відповідності учасників установленим критеріям і вимогам згідно із законодавством. Тендерна документація може містити також іншу інформацію відповідно до законодавства, яку замовник вважає за необхідне до неї включити. Оскільки предметом закупівлі є будівництво складного, соціально важливого об'єкту, Замовником встановлено критерії, які забезпечать участь в торгах учасників які можуть якісно виконати ці роботи. Сертифікація управління якістю в системі ISO для підприємств є не обов'язковою в Україні, але в той же час ці стандарти рекомендовано застосовувати для сертифікації систем управління якості та системи екологічного управління. Компанії, які отримали сертифікати ISO 9001 та ISO 14001, відповідають міжнародним вимогам, мають відповідність всіх виробничих і бізнес – процесів міжнародним стандартам, мають ефективне функціонування системи менеджменту якості вироблених в організації продукції, робіт або послуг, їх відповідності екологічним стандартам. Вимога щодо наявності в Учасника сертифікатів Системи управління якістю (стандарт ISO серії 9001) та Системи екологічного управління (стандарт ISO серії 14001) гарантує спроможність Учасника стабільно та безперервно забезпечити якість та безпечність виконання робіт протягом усього часу будівництва; забезпечення упевненості в тому, що всі технічні, адміністративні і людські чинники, що впливають на якість робіт знаходяться під контролем кваліфікованого персоналу. Отримати сертифікат якості може будь-яка організація, що працює у відповідності до стандартів ISO, а наявність перелічених сертифікатів сприяє більш ретельному та всебічному вивченню ділових якостей Учасника, його спроможності щодо якісного та своєчасного виконання робіт, тому не вважаємо дану вимогу дискримінаційною.
Питання:
Відповідь:
Сертифікат ISO
Відповідно до Вашої відповіді від 21.01.2019, 18:20 Ви зазначили наступне: "отримати сертифікат якості може будь-яка організація, що працює у відповідності до стандартів ISO, а наявність перелічених сертифікатів сприяє більш ретельному та всебічному вивченню ділових якостей Учасника, його спроможності щодо якісного та своєчасного виконання робіт, тому не вважаємо дану вимогу дискримінаційною". Але ми, я потенційний учасник, який хоче взяти участь та отримати даний сертифікат, не можемо це зробити, адже строк отримання данного сертифікату від Офіційного органу сертифікації складає 2 місяці. А строку від дати оприлюднення оголошення про закупівлю до кінцевого строку подання тендерних пропозицій недостатньо. А отже вимога є дискримінаційною та звужує коло потенційних учасників. Цим порушено вимоги статті 3 ЗУ "Про публічні закупівлі", а саме: - добросовісна конкуренція серед учасників; недискримінація учасників; а також статті 5 Закону, а саме: ч.3 Замовник не може встановлювати дискримінаційні вимоги до учасників. Просимо усунути дискримінаціну вимогу! В іншому випадку, ми будемо змушені звернутись зі Скаргою до органу оскарження - Антимонопольного комітету України.
«Шановний учаснику! Звертаємо Вашу увагу, що дискримінаційними вважаються вимоги, яким можуть відповідати лише один або декілька учасників. Своєчасно отримати зазначені сертифікати якості ISO може будь-яка організація, що організувала свою діяльність у відповідності до цих стандартів. Крім того, обов’язковою умовою для отримання сертифікатів суб’єктом господарювання є успішне проходження незалежного технічного аудиту, тобто суб’єкт господарювання у свої діяльності при наданні послуг (виконанні робіт) дотримується певних правил, регламентів, дотримання яких виключає будь-який ризик для замовника. Наявність в учасника торгів сертифікатів якості ISO 9001:2015, SO14001:2015 вимагається замовником з метою належного підтвердження якісного виконання договору, а не з метою обмеження кількості потенційних учасників. Слід зазначити, що відкриті торги з публікацією англійською мовою на закупівлю робіт «Будівництво загальноосвітньої школи I ступеню по вул. Петлюри Симона (Черняховського), 17-Б, в м. Бровари, Київської області (Будівельні роботи) (КОД ДК 021:2015 – 45214000-0 Будівництво освітніх та науково-дослідних закладів)» оголошуються замовником не вперше ( в 2018 році оголошення UA-2018-10-12-002035-b) . Вимога щодо наявності в учасників сертифікатів якості ISO 9001:2015, SO14001:2015 також була прописана в тендерній документації попередніх торгів, тобто в потенційних учасників, які мали намір прийняти участь в закупівлі, було достатньо часу для отримання відповідних сертифікатів. Враховуючи вищезазначене не вважаємо дану вимогу дискримінаційною.»
Моніторинг
UA-M-2019-03-21-000023 • 6cb4140a9e474a85b336131baea7cbf9 • Виявлені порушення
Етапи:
  • Планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення
  • Розкриття тендерних пропозиції, їх розгляд та оцінка
Підстави:
  • Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
20.03.2019
Дата публікації рішення про проведення моніторингу:
22.03.2019
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ Н А К А З 20.03.2019 № 81 Київ Про початок моніторингу закупівель Відповідно до частини другої статті 7-1 Закону України «Про публічні закупівлі», пункту 9 Положення про Державну аудиторську службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2016 року № 43, НАКАЗУЮ: 1. Почати моніторинг закупівель відповідно до переліку, що додається. 2. Департаменту фінансового контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу закупівель, зазначеного у пункті 1 цього наказу. Заступник Голови О. ШКУРОПАТ Додаток до наказу Державної аудиторської служби України від 20.03.2019 № 81 Витяг з переліку процедур закупівель № з/п Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі унікальний номер дата оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу 15 UA-2019-01-10-001000-c 10.01.2019 виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель В.о. директора Департаменту фінансового контролю у сфері закупівель С. ЧЕРНЕГА
Запити:
Роз'яснення щодо висновку У з`вязку із неможливістю на даному етапі закупівлі внести зміни до тендерної документації просимо Вас надати роз`яснення як діяти замовнику у даній ситуації, тобто яким чином усунути порушення зазначене у висновку.
Виявлені порушення:
  • Порушення складання тендерної документації та/або внесення змін до неї
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами аналізу питання відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону установлено порушення норм частини третьої статті 17 та пункту 2 частини другої статті 22 Закону. За результатами аналізу питання дотримання замовником законодавства у сфері публічних закупівель щодо визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані (додатку), оприлюднення інформації щодо закупівлі, розгляду тендерних пропозицій, – порушень не установлено.
Зобов’язанння щодо усунення порушень законодавства у сфері публічних закупівель:
З огляду на встановлені порушення законодавства у сфері закупівель, керуючись статтями 2 та 5 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», Держаудитслужба зобов’язує здійснити заходи щодо усунення виявлених порушень в установленому законодавством порядку та протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення висновку оприлюднити через електронну систему закупівель інформацію та/або документи, що свідчать про усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель, викладених у висновку, або аргументовані заперечення до висновку, або інформацію про причини неможливості усунення виявлених порушень.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Дата закінчення моніторингу: 09 квітня 2019 року. Предметом аналізу були питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані (додатку), оприлюднення інформації щодо закупівлі, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), розгляду тендерних пропозицій. Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель на 2019 рік, оголошення про проведення відкритих торгів, тендерну документацію, затверджену рішенням тендерного комітету Управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту Броварської міської ради Київської області (далі – Замовник), що оформлено протоколом від 09.01.2019 № 02-19 (зі змінами від 25.01.2019 № 07-19, від 29.01.2019 № 09-19, від 31.01.2019 № 10-19) (далі – тендерна документація), реєстр отриманих тендерних пропозицій, тендерні пропозиції товариства з обмеженою відповідальністю «Хозхімсервіс», товариства з обмеженою відповідальністю «Черкасиміськбуд», товариства з обмеженою відповідальністю «Ріола-Модуль ЛТД», товариства з обмеженою відповідальністю «Подолжилбуд», товариства з обмеженою відповідальністю «Платформа Буд», протокол розгляду тендерних пропозицій б/д б/н. За результатами моніторингу установлено, що тендерна документація Замовника (п.п. 5.5. п. 5. розділу III тендерної документації) містить вимогу до переможця торгів щодо надання ним документального підтвердження інформації стосовно відсутності підстав для відхилення тендерної пропозиції, визначених у пунктах 3 та 8 частини першої статті 17 Закону, тоді як така інформація міститься у відкритих єдиних державних реєстрах, доступ до яких є вільним, що суперечить вимогам частини третьої статті 17 та пункту 2 частини другої статті 22 Закону.
Дата публікації рішення:
09.04.2019
Інформація про усунення порушення замовником
На виконання рішення Державної аудиторської служби України викладеного у висновку № UA-M-2019-03-21-000023 тендерним комітетом прийнято рішення скористатись правом частини 8 ст. 7 Закону і надати інформацію про причини неможливості усунення виявлених порушень у вигляді протоколу, що додається.
Дата публікації:
16.04.2019

Предмети закупівлі:

Назва Кількість Класифікатор Дата і місце поставки
Будівництво загальноосвітньої школи I ступеню по вул. Петлюри Симона (Черняховського), 17-Б, в м. Бровари, Київської області (Будівельні роботи) (КОД ДК 021:2015 – 45214000-0 Будівництво освітніх та науково-дослідних закладів)
1 раб.
45214000-0 — Будівництво освітніх та науково-дослідних закладів
по 31.12.2020
07400, Україна, Київська область, м. Бровари, вул. Петлюри Симона, 17 Б

Кваліфікація

Назва   Дата
Товариство з обмеженою відповідальністю "ПЛАТФОРМА БУД"
#40222573
Відхилено - Учасник не надав необхідні документи, Учасник не відповідає критеріям ТД, Учасник не відповідає кваліфікаційним критеріям, Відсутнє забезпечення пропозиції
ТОВ Подолжилбуд
#38981171
Допущено до аукціону
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РІОЛА-МОДУЛЬ ЛТД"
#21650831
Допущено до аукціону
ТОВ Хозхімсервіс
#24157485
Допущено до аукціону
ТОВ Черкасиміськбуд
#32414954
Допущено до аукціону

Учасники:

Назва   Дата Початкова пропозиція Кінцева пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "ПЛАТФОРМА БУД"
#40222573
Відмова   0.00 UAH
ТОВ Черкасиміськбуд
#32414954
Активна 252 530 837.50 UAH 209 999 998.00 UAH
- 42 530 839.50 UAH (16.8%)
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РІОЛА-МОДУЛЬ ЛТД"
#21650831
Активна 273 984 376.06 UAH 198 000 000.00 UAH
- 75 984 376.06 UAH (27.7%)
ТОВ Хозхімсервіс
#24157485
Активна 257 588 593.09 UAH 130 000 000.00 UAH
- 127 588 593.09 UAH (49.5%)
ТОВ Подолжилбуд
#38981171
Активна 254 452 798.54 UAH 197 999 899.00 UAH
- 56 452 899.54 UAH (22.2%)

Протокол розкриття:

Назва   Дата Пропозиція
ТОВ Хозхімсервіс
#24157485
Переможець 130 000 000.00 UAH

Договори:

Назва   Дата Вартість
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ХОЗХІМСЕРВІС"
#24157485
Завершено 130 000 000.00 UAH

Виконання договору:

Строк дії: 06.05.2019 - 31.12.2021
Оплачено: 90 760 078.89 UAH
Причини розірвання: у зв`язку зі зміною проектного рішення, сторони дійшли згоди зменшити ціну договору та розірвати дію Договору № 158/19 від 06.05.2019 за взаємною згодою сторін
Додаткові угоди
Номер угоди: 158/19
Дата підписання:
Дата публікації:
Причина: Покращення якості предмета закупівлі
Опис: Визначено суму фінансування на 2019 рік згідно рішення Броварської міської ради №1225-50-07 від 20.12.2018 року та внесено зміни в банківські реквізити замовника
Документи:
Номер угоди: 158/19
Дата підписання:
Дата публікації:
Причина: Покращення якості предмета закупівлі
Опис: Внесено зміни в графік виконання робіт (Додаток 2 до договору № 158/19 від 06.05.2019)
Документи:
Номер угоди: 158/19
Дата підписання:
Дата публікації:
Причина: Покращення якості предмета закупівлі
Опис: Відповідно до п..3 ч. 4 ст. 36 Закону України "Про публічні закупівлі" та п. 7.4.4. і п.12.1 Договору внесено зміни до кошторисної документації без зміни суми договірної ціни
Документи:
Номер угоди: 4
Дата підписання:
Дата публікації:
Причина: Покращення якості предмета закупівлі
Опис: Зміна банківських реквізитів сторін
Документи:
Номер угоди: 5
Дата підписання:
Дата публікації:
Причина: Покращення якості предмета закупівлі
Опис: Збільшено суму фінансування на 2019 рік. Сума фінансування складає - 27 246 400.00 грн.
Документи:
Номер угоди: 6
Дата підписання:
Дата публікації:
Причина: Покращення якості предмета закупівлі
Опис: Відповідно до п..3 ч. 4 ст. 36 Закону України "Про публічні закупівлі" та п. 7.4.4. і п.12.1 Договору внесено зміни до кошторисної документації без зміни суми договірної ціни
Документи:
Номер угоди: 7
Дата підписання:
Дата публікації:
Причина: Покращення якості предмета закупівлі
Опис: сума фінансування на 2019 рік складає 27 738 800,00
Документи:
Номер угоди: 8
Дата підписання:
Дата публікації:
Причина: Покращення якості предмета закупівлі
Опис: сума фінансування на 2019 рік складає 32138800,00
Документи:
Номер угоди: 9
Дата підписання:
Дата публікації:
Причина: Покращення якості предмета закупівлі
Опис: Збільшено суму фінансування в 2019 році. Сума фінансування становить - 32 316 689,00 грн.
Документи:
Номер угоди: 10
Дата підписання:
Дата публікації:
Причина: Покращення якості предмета закупівлі
Опис: Збільшено суму фінансування на 2019 рік
Документи:
Номер угоди: 11
Дата підписання:
Дата публікації:
Причина: Покращення якості предмета закупівлі
Опис: Враховуючи фактичні обсяги видатків замовника- визначено суму фінансування на 2019 рік.
Документи:
Номер угоди: 12
Дата підписання:
Дата публікації:
Причина: Продовження строку дії договору
Опис: Згідно пункту 4 частини 4 статті 36 Закону України «Про публічні закупівлі» продовжено строк дії договору на виконання зобов'язань щодо виконання робіт, у зв'язку із затримкою фінансування витрат замовника, за умови, що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі.
Документи:
Номер угоди: 13
Дата підписання:
Дата публікації:
Причина: Покращення якості предмета закупівлі
Опис: враховуючи фактичні обсяги видатків замовника, визначено суму фінансування на 2020
Документи:
Номер угоди: №14
Дата підписання:
Дата публікації:
Причина: Покращення якості предмета закупівлі
Опис: Збільшено суму фінансування на 2020 рік. Сума фінансування складає 57 490 125.43
Документи: