Закупівлі Увійти Про систему

Очікувана вартість:

91 985.00 UAH
з ПДВ.

Сума договорів:

89 698.08 UAH

Економія:

2.49%

Засоби для догляду за руками та нігтями(антисептики)

Допорогова закупіля Завершена
UA-2019-02-04-000635-a e285cd6af1624955b25fb9af76d05403
Зміни: Створено: Майданчик: accept-online.com.ua

Замовник:

КИЇВСЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ №12 / #25680639

Адреса:

01103, Україна, Київська, м.Київ, Печерський район, ВУЛИЦЯ ПІДВИСОЦЬКОГО, будинок 4-А

Контакт:

Товчко Дмитро Михайлович
[email protected]
Період уточнень:
з по
Подача пропозицій:
з по
Визначення переможця:
з по
Мінімальний крок аукціону:
186.00 UAH. (0.20%)
Ризики: 20%
Показник Оцінка
Виграшна ставка була знижена мінімально ? 1
Велика різниця в пропозиціях ? 1
Багато дискваліфікацій 1
Перша закупівля за цим CPV ? 0
Тендерна документація відсутня 0
Один з учасників постійно бере участь в тендерах цього замовника ? 0
Один з учасників постійно програє торги ? 0
У переможця це перший контракт 0
Один із учасників знаходиться в чорному списку АМКУ 0
Один із учасників знаходиться в стані припинення чи банкрутства 0
Постачальник працює тільки з цим замовником ? 0
Занадто велика економія 0
Переможець торгів виграв всі лоти 0
Оновлено:
4 скарги/вимоги
Вимога
Вирішена
UA-2019-02-04-000635-a.b2
ТОВ "ВІК-ХХІ ВІК" #38516299
Порушення закону
Шановний Замовнику. Оголосивши цю закупівлю, Ви порушуєте вимоги відразу декількох нормативних актів. Зокрема: відповідно до вимог ст. 34 Закону України: "Стаття 34. Дезінфекційні засоби Хімічні речовини, біологічні чинники та засоби медичного призначення, що застосовуються для проведення дезінфекційних заходів, підлягають гігієнічній регламентації та державній реєстрації в порядку ( 908-2006-п ), встановленому законодавством. Виробництво, зберігання, транспортування, застосування та реалізація дезінфекційних засобів здійснюються з дотриманням вимог відповідних нормативно-правових актів. Застосування дезінфекційних засобів, не зареєстрованих у встановленому порядку в Україні, а також тих, у процесі виготовлення, транспортування чи зберігання яких було порушено вимоги технологічних регламентів та інших нормативно-правових актів, забороняється." Свідоцтва про Державну реєстрацію на засоби Кутасепт Ф, Кутасепт Г, Сетриліум Класік Пур втратили свою чинність в листопаді та грудні 2018 року, а отже не можуть використовуватись Вашою лікарнею. Крім того, Ви не вказали вираз "Або еквівалент". Внесіть зміни в документацію, що ми не писали листів до Аудиторської служби та Громадського контролю. Дякуємо.
Постановою КМУ № 178 від 14 березня 2018р. внесено зміни до Порядку державної реєстрації (перереєстрації) дезінфекційних засобів, затвердженого постановою КМУ від 03 липня 2006р. № 908.
Згідно Постанови КМУ № 178, підставою державної реєстрації (перереєстрації) дезінфекційних засобів є Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи, видачу Свідоцтв про державну реєстрацію не передбачено.
Згідно підпункту 6.4. Наказу №35 ««Порядок здійснення допорогових закупівель» замовник може , але не зобов'язаний приймати від учасників до розгляду пропозиції з еквівалентами товару, що становить предмет закупівлі
Вимога
Вирішена
UA-2019-02-04-000635-a.b3
ТОВ "ВІК-ХХІ ВІК" #38516299
Порушення Закону
Шановний Замовнику. Дякуюємо за відповідь. Одне, але. Таким формулюванням (слово в слово) деякі "законослухняні" Замовники відповідають останнім часом. Є великі сумніви, що це саме Ваша редація відповіді, а не "постачальника". Ви добре подумайте, чи зможете так само оперативно відповісти Аудиторській службі. Дивним виглядає Ваше трактування Наказу №35 щодо еквівалентів. Сподіваємось Ви так само впевнено та оперативно дасте відповідь Аудиторській службі і на це питання. Схаменіться поки не пізно. Невже Вам немає більше чим зайнятись, крім як захищати "свого постачальника" при перевірці компетентними органами? На ринку України існує велика кількість негірших і дешевших в РАЗИ засобів, аналогічних з Вашої закупівлі. Закупіть легальні засоби і працюйте спокійно. Дякуємо за відповідь.
Щодо ваших слів «Дивним виглядає Ваше трактування Наказу №35 щодо еквівалентів» відповідаємо: відповідно п. 6.4. Порядку проведення допорогових закупівель, що затверджений наказом ДП "Зовнішторгвидав України" від 13.04.2016 №35 - "У вимогах до предмета Закупівлі, що містять посилання на певну торговельну марку або виробника, Замовник МОЖЕ (але не ЗОБОВ’ЯЗАНИЙ) вказати, які аналоги та/або еквіваленти приймаються у пропозиціях Учасників ". Тому дане оголошення є достовірним, так як закупівля аналогів або еквівалентів в даній закупівлі не передбачається.
Щодо звинувачень щодо мети протягти до перемоги певного учасника, викладених у Вашій вимозі, вважаємо що такі безпідставні та абсурдні звинувачення грубо порушують наші права, законні інтереси, а також ділову репутацію.
Для збереження здоров’я медичного персоналу та надання високоякісної медичної допомоги наша установа закуповує саме ті деззасоби, що вказані в технічних вимогах до закупівлі, дотримуючись принципів здійснення закупівель. Слід відмітити, що замовник має позитивний досвід роботи з даною продукцією, безпечне використання, хороші мікробіологічні показники, відсутність внутрішньо-лікарняних інфекцій, алергічних реакцій у медичного персоналу та пацієнтів (відвідувачів) лікарні.
Ваші вимоги є тиском на Замовника, тому задовольнити вашу вимогу не має підстав.
Вимога
Залишено без розгляду
UA-2019-02-04-000635-a.b1
ТОВ "ВІК-ХХІ ВІК" #38516299
Порушення Закону
Шановний Замовнику. Оголосивши цю закупівлю, Ви порушуєте вимоги відразу декількох нормативних актів. Зокрема: відповідно до вимог ст. 34 Закону України: "Стаття 34. Дезінфекційні засоби
Хімічні речовини, біологічні чинники та засоби медичного призначення, що застосовуються для проведення дезінфекційних заходів, підлягають гігієнічній регламентації та державній реєстрації в порядку ( 908-2006-п ), встановленому законодавством. Виробництво, зберігання, транспортування, застосування та
реалізація дезінфекційних засобів здійснюються з дотриманням вимог відповідних нормативно-правових актів. Застосування дезінфекційних засобів, не зареєстрованих у встановленому порядку в Україні, а також тих, у процесі виготовлення, транспортування чи зберігання яких було порушено вимоги технологічних регламентів та інших нормативно-правових актів, забороняється."
Свідоцтва про Державну реєстрацію на засоби Кутасепт Ф, Кутасепт Г, Сетриліум Класік Пур втратили свою чинність в листопаді та грудні 2018 року, а отже не можуть використовуватись Вашою лікарнею.
Крім того, Ви не вказали вираз "Або еквівалент".
Внесіть зміни в документацію, що ми не писали листів до Аудиторської служби та Громадського контролю.
Дякуємо.
Постановою КМУ № 178 від 14 березня 2018р. внесено зміни до Порядку державної реєстрації (перереєстрації) дезінфекційних засобів, затвердженого постановою КМУ від 03 липня 2006р. № 908.
Згідно Постанови КМУ № 178, підставою державної реєстрації (перереєстрації) дезінфекційних засобів є Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи, видачу Свідоцтв про державну реєстрацію не передбачено.
Згідно підпункту 6.4. Наказу №35 ««Порядок здійснення допорогових закупівель» замовник може , але не зобов'язаний приймати від учасників до розгляду пропозиції з еквівалентами товару, що становить предмет закупівлі
Вимога
Залишено без розгляду
UA-2019-02-04-000635-a.b4
ТОВ "ВІК-ХХІ ВІК" #38516299
Неправомірна закупівля
Шановний Замовнику. Дякуємо за відповідь. Де Ви побачили тиск з нашого боку?Чи може ми просували якийсь свій товар? Ми Вам даємо безкоштовну пораду як ЗАКОННО провести процедуру закупки та уникнути покарання за незаконну витрату коштів і не більше. Щодо твердження про "... позитивний досвід використання..." вказаних засобів. Це мабуть було дуже давно, адже в системі Прозорро відсутні дані про закупівлю Вами вказаних засобів, а товар може вже не той? Ще раз закликаємо до здорової логіки. Замініть предмет закупівлі на інші антисептики. Ваше вперте намагання просунути НЕЗАРЕЄСТРОВАНІ Стериліум та Кутасепти підштовхує до думки про договірну процедуру закупівлі.
Ми обов'язково звернемось до Аудиторської служби та Громадського контролю. Дамо Вам ще одну пораду - готуйте відповіді вже зараз на питання чому Ви проводите НЕЗАКОННУ закупівлю.
Заздалегідь вдячні за відповідь.
Звертаємо увагу, що закупівля UA-2019-02-04-000635-a є допороговою, тому має здійснюватися відповідно до принципів здійснення публічних закупівель, передбачених статтею 3 Закону України «Про публічні закупівлі» та відбуватися згідно з порядком, затвердженим Наказом ДП “Зовнішторгвидав України” від 13.04.2016 № 35.
У зв’язку із наявною необхідністю, нами (Замовником) було сформовано лоти (предмет закупівлі), що складається із таких засобів як стериліум, кутасепт, лагоцид та лагосепт та оголошено про закупівлю у повній відповідності до вищезазначених норм права. Варто зазначити, що стаття 22 Закону України «Про публічні закупівлі», де передбачено, що технічна специфікація не повинна містити посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника, урегульовує закупівлі понад 200 000 грн. (наша закупівля на суму 91 985 грн.). Саме тому у даній ситуації варто керуватися пунктом 6.4 Наказу № 35, де встановлено можливість, а не обов’язок вказувати на аналоги чи еквіваленти.
Щодо звернень до Аудиторської служби та громадського контролю, то дані дії є Вашим беззаперечним правом, однак, ще раз звертаємо увагу, що закупівля проводиться, а документація розроблена відповідно до чинного законодавства.
ЛОТ №2 Засоби для догляду за руками та нігтями(антисептики, лагосепт)
Завершений / 18 600.00 UAH
1 / 3 / 3
Аукціон:
з по

Предмети закупівлі:

Лагоцид 300, 1 л ( Спирт етиловий 65-75%, N ,N- диметил-N-алкіл (C6-18)- бензолметанаміній хлорид 0,01-0,03%; N-децил- N,N-диметил-1-деканаміній хлорид 0,01-0,03 %; вода дистильована;гліцерин;олія ароматична;кислота лимонна та помякшуючі добавки ) шт 10
Лагосепт С, 1 л (етилового спирту в кількості 65-75% з додаванням комплексу четвертинних амонійних сполук (N,N-диметил-N-алкіл(С6-18)-бензолметанаміній хлорид; N-децил-N,N-диметил-1-деканаміній хлорид ) гліцерину; олії ароматичної; кислоти лимонної.) шт 70
80 шт.
18 600.00 UAH
18 600.00 UAH
232.50 UAH / шт.
33740000-9 — Засоби для догляду за руками та нігтями
Строк поставки:
31.12.2019
Адреса поставки:
01103, Україна, Київська, м.Київ, Печерський район, ВУЛИЦЯ ПІДВИСОЦЬКОГО, будинок 4-А

Протокол розкриття:

Назва   Дата Пропозиція
ТОВ "ІМЕД"
#38703629
Відмова - Учасник не відповідає критеріям ТД 10 451.40 UAH
Товариство з обмеженою відповідальністю "ВІК-ХХІ ВІК"
#38516299
Відмова - Учасник не відповідає критеріям ТД 10 512.00 UAH
ТОВ "Альдена"
#37192759
Переможець 17 163.60 UAH

Контракти:

Назва   Дата Вартість
ТОВ "Альдена"
#37192759
Підписано 17 163.60 UAH
ЛОТ №1 Засоби для догляду за руками та нігтями(антисептики, стерилліум, кутасепт)
Завершений / 73 385.00 UAH
1 / 3 / 3
Аукціон:
з по

Предмети закупівлі:

Стерилліум класік пур, 1 л (2-пропанол –43,0-47,0; 1-пропанол 28,5 –31,5; мецетронію етилсульфат-0,18-0,22 зволожуючі,помякшуючі компоненти, вода до 100%.) шт 110
Стерилліум класік пур, 100 мл (2-пропанол –43,0-47,0; 1-пропанол 28,5 –31,5; мецетронію етилсульфат-0,18-0,22 зволожуючі,помякшуючі компоненти, вода до 100%.) 31
Кутасепт Г , 1 л (2-пропанол – 63 %, бензалконію хлорид – 0,025% г; вода очищена до 100%; барвники: оранжево-жовтий S (Е 110), хіноліновий жовтий (Е 104),діамантовий чорний BN (Е 151), вода очищена) шт 80
Кутасепт Ф 250,00 спрей(2-пропанол – 63 %, бензалконію хлорид – 0,025 %; вода очищена до 100%) шт 90
264 шт.
73 385.00 UAH
73 385.00 UAH
277.97 UAH / шт.
33740000-9 — Засоби для догляду за руками та нігтями
Строк поставки:
31.12.2019
Адреса поставки:
01103, Україна, Київська, м.Київ, Печерський район, ВУЛИЦЯ ПІДВИСОЦЬКОГО, будинок 4-А

Протокол розкриття:

Назва   Дата Пропозиція
ТОВ "ІМЕД"
#38703629
Відмова - Учасник не відповідає критеріям ТД 25 629.06 UAH
Товариство з обмеженою відповідальністю "ВІК-ХХІ ВІК"
#38516299
Відмова - Учасник не відповідає критеріям ТД 28 000.00 UAH
Товариство з обмеженою відповідальністю "Науково-виробниче підприємство "ВІЛАН"
#21589190
Переможець 72 534.48 UAH

Контракти:

Назва   Дата Вартість
Товариство з обмеженою відповідальністю "Науково-виробниче підприємство "ВІЛАН"
#21589190
Підписано 72 534.48 UAH