Тендеры Контракты ЕГРПОУ CPV Войти О системе

Ожидаемая стоимость:

755 000.00 UAH
с НДС.

Машини для обробки даних (апаратна частина) (комп’ютери, ноутбуки)

Открытые торги Ожидание предложений
UA-2018-01-13-000001-c df11fef2aa5a4767a5ce53cc2c93b140
Изменен: Создан: Площадка: netcast.com.ua

Заказчик:

Управління освіти, молоді та спорту / #40636122

Адрес:

66200, Україна, Одеська область, Саврань, вул.Миру, 84, смт.Саврань, Одеської обл.

Контакт:

Кизима Инна Миколаївна
[email protected]
+380486531308
Период уточнений:
с до
Подача предложений:
с до
Период аукциона:
с
Минимальный шаг цены:
3 780.00 UAH. (0.50%)
4 жалобы
Требование
Дан ответ
#
Вимога.
Відповідно до ЗУ "про публічні закупівлі" не дозовляється надавати приоритети конкретним виробникам та моделям обладнання. У Вас у додатку "технічні вимоги" вказано модель системного блоку Системний блок LP 6101 - чи вірне Ваше ствердження?
На вашу вимогу UA-2018-01-13-000001-c.c2 від 14.01.2018 року надаємо роз'яснення: пунктом 3 частини 2 статті 22 Закону України від 25.12.2015 р. № 922-VIII «Про публічні закупівлі» встановлено, що «…Технічна специфікація не повинна містити посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника. У разі якщо таке посилання є необхідним, воно повинно бути обґрунтованим, а специфікація повинна містити вираз "або еквівалент"….». В тендерній документації виконані вимоги Закону, а саме, Розділ V. та Додаток 3 до тендерної документації містить таку інформацію – «Усі посилання на конкретну торгівельну марку чи форму, патент, розміри деталей, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника — читати як вираз «або еквівалент». Учасник закупівлі може запропонувати продукцію любого виробника, за умови відповідності технічних характеристик вимогам тендерної документації.
Требование
Требование
#
Додаток №3. Порядок постачання продукції
Доброго дня. Наступна вимога, у зв'язку з невиправдано коротким строком, унеможливлює участь постачальників, які не мають складських приміщень у безпосередній географічній близькості до місця розташування Замовника. "Доставка, розвантаження та підключення продукції здійснюється транспортом Постачальника та за його рахунок протягом одного робочого дня з моменту надання відповідної заявки." Вимагаємо видалення з тендерної документації даної умови, як дискримінуючої.
Требование
Дан ответ
#
Чи вірно вказано модель ноутбуку?
Відповідно до ЗУ "про публічні закупівлі" не дозовляється надавати приоритети конкретним виробникам та моделям обладнання. У Вас у додатку "технічні вимоги" вказано конкретну марку виробника та модель ноутбуку ASUS X541NA-DM127 15.6 FHD AG/Intel Pen N4200/4/128SSD/Intel HD/EOS - чи вірне Ваше ствердження?
На вашу вимогу UA-2018-01-13-000001-c.c1 від 14.01.2018 року надаємо роз'яснення: пунктом 3 частини 2 статті 22 Закону України від 25.12.2015 р. № 922-VIII «Про публічні закупівлі» встановлено, що «…Технічна специфікація не повинна містити посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника. У разі якщо таке посилання є необхідним, воно повинно бути обґрунтованим, а специфікація повинна містити вираз "або еквівалент"….». В тендерній документації виконані вимоги Закону, а саме, Розділ V. та Додаток 3 до тендерної документації містить таку інформацію – «Усі посилання на конкретну торгівельну марку чи форму, патент, розміри деталей, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника — читати як вираз «або еквівалент». Учасник закупівлі може запропонувати продукцію любого виробника, за умови відповідності технічних характеристик вимогам тендерної документації та бути не гіршими, ніж вимагається технічним завданням.
Требование
Черновик
#
Порядок постачання продукції
Порядок постачання продукції Порядок постачання продукції
5 вопросов
Вопрос:
Ответ:
#
Забезпечення тенедерної пропозиції
У складі своєї тендерної пропозиції Учасник повинен надати окрім гарантії сканований оригінал платіжного доручення з відміткою банку про сплату суми коштів, що підтверджує внесення Учасником суми забезпечення тендерної пропозиції. А який документ має надати Учасник, якщо сума коштів не вноситься безпосередньо на рахунок у банковській установі задля забезпечення тендерної пропозиції, а вже знаходятся на ньому? Чи взагалі є віртуальними? ТД передбачено обов’язковість накладення ЕЦП - що є достатнім доказом чинності БГ. Прохання видалити дану умову, оскільки вона обмежує й звужує коло можливих, потенційних Учасників.
Доброго дня! Відповідно до пункту 2 Розділу ІІІ тендерної документації та у відповідності з оголошенням про проведення процедури відкритих торгів передбачено надання забезпечення тендерної пропозиції у формі електронної банківської гарантії (безвідклична, безумовна банківська гарантія, засвідчена електронним цифровим підписом та оформлена відповідно до вимог постанови Правління Національного банку України від 15.12.2004 № 639) із зобов’язанням банку у разі виникнення обставин, передбачених пунктом 3 цього ж Розділу, відшкодувати на рахунок Замовника кошти у сумі забезпечення тендерної пропозиції, визначеній в тендерній документації.
Додатково передбачено надання у складі тендерної пропозиції оригінал платіжного доручення, що підтверджує внесення Учасником суми забезпечення тендерної пропозиції.
Фактично виходячи з вимог тендерної документації передбачена банківська гарантія з грошовим покриттям. Дана вимога була сформована передусім з метою уникнення недобросовісних учасників, які в більшості випадків у разі надання непокритих гарантій порушують умови запропоновані згідно поданих тендерних пропозицій.
В подальшому в разі настання випадків у яких забезпечення тендерної пропозиції не повертається Учаснику згідно норм Замовник стикається з рядом проблемних ситуацій, які в подальшому призводять до судових тяжб, неможливості стягнення зазначених вище коштів, і як наслідок порушення норм Закону в частині неповернення даних коштів та відповідно забезпечення їх перерахуванню до відповідного бюджету.
Такі вимоги в жодному разі не звужують коло учасників, оскільки кожен може звернутись до банку та отримати вищевказану гарантію та документ що підтверджує фактичне внесення відповідних коштів. З цього приводу є практика АМКУ, що підтверджує недискримінаційність даних вимог.
Вопрос:
Ответ:
#
Місце поставки
Просимо уточнити розподіл обладнання (номенклатуру та кількість), що є предметом закупівлі, за місцями доставки, що вказані у Технічній специфікації та Договорі.
Доброго дня! Розподіл обладнання (номенклатуру та кількість), що є предметом закупівлі за місцями доставки буде узгоджений при підписанні договору про закупівлю після проведення відкритих торгів. На нашу думку, це не вплине на формування ціни, оскільки ці два населених пункти знаходяться близько один від одного. Орієнтовно плануються розподілити порівну кількість та номенклатуру.
Вопрос:
Ответ:
#
п.2.5. проекту Договору
Товар повинен передаватися Замовнику шляхом інсталяції. Умовами ані ТД, ані Додатком № 3до ТД не передбачена інсталяція. А предметом закупівлі безпосередньо є ДК 021:2015 - 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) (комп’ютери, ноутбуки) - ТОВАР, а не послуги чи роботи. Прохання, внести відповідні зміни до проекту Договору.
Доброго дня! Відповідно до п.5 Наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України №454 від 17.03.2016 р. «Якщо під час здійснення замовником закупівлі товарів передбачається також закупівля послуги (послуг), пов'язаної (пов'язаних) з поставкою товарів (зокрема послуги з транспортування, установки, монтажу, наладки, інсталяції програмного забезпечення, навчання персоналу тощо), предметом закупівлі в такому разі є товари за умови, що вартість такої послуги (таких послуг) не перевищує вартості самих товарів.». Тож Замовником дотримані вимоги Закону та інших законодавчих актів.
Вопрос:
Ответ:
#
Вимоги до БЖ
В технічній специфікації (ДОДАТОК 3) не вказані вимоги щодо потужності блоку живлення корпусу системного блоку. Можна пропонувати будь-який, що забезпечує дієздатність системного блоку?
відповідні зміни будуть внесені
Вопрос:
Ответ:
#
Проект Договору
В Розділі "V. ПОСТАВКА ТОВАРІВ" - порушена нумерація. В Розділі "IV. ПОРЯДОК ЗДІЙСНЕННЯ ОПЛАТИ" - мова йдеться про розрахунок на підставі видаткової накладної та Акту приймання-передачі товару. Але строки підписання Сторонами Акту приймання-передачі відсутні. Прохання надати уточнення з цього питання, оскільки в п. "5.4." мова йде про перехід ризиків випадкового знищення, права власності і т.д. на Товар, а також внести відповідні зміни до проекту Договору.
Доброго дня! П.3 Розділом VI та Додатком 4 тендерної документації передбачено «…Зазначені в Додатку 4 основні вимоги до договору не є остаточними і вичерпними, і можуть бути доповнені і скориговані під час укладання договору з учасником-переможцем торгів в залежності від специфіки предмету, характеру, інших умов конкретного договору.». Акт приймання-передачі товару підписується тільки після виконання вимог п.п. 2.1., 2.5., 2.6., 5.2. та інших вимог договору.

Предметы закупки:

Машини для обробки даних (апаратна частина) (комп’ютери, ноутбуки)
48 шт.
755 000.16 UAH
755 000.16 UAH
15 729.17 UAH / шт.
30210000-4 — Машини для обробки даних (апаратна частина)
Дата поставки:
08.02.2018 - 15.03.2018
Адрес поставки:
66200, Україна, Одеська область, Савранський р-н, смт. Саврань, вул. вул. Миру, 68; с. Бакша, вул. Соборна, 23