Clarity Project
Prozorro Закупівлі Prozorro.Продажі Аукціони Увійти до системи Тарифи та оплата Про систему

Розширена аналітика Prozorro та актуальні дані 130+ реєстрів - у тарифі «Повний доступ».

Купуйте доступ на рік, місяць, або навіть добу!

Перейти до оплати

Очікувана вартість:

90 000 000.00 UAH
без ПДВ.

“Добровільне медичне страхування (страхування від нещасних випадків і страхування здоров’я)”.

Відкриті торги (EU) Торги скасовано
UA-2019-06-26-002050-a d86943be717f4ebda3e90c46023b0c9e
Зміни: Створено: Майданчик: prom.ua

Замовник:

Національний Банк України / #00032106

Адреса:

01601, Україна, Київська область, Київ, вул. Інститутська, 9

Контакт:

Богдан Тодосієнко
bohdan.todosiienko@bank.gov.ua
+38 (044) 253-98-08, +38 (063) 226-98-33
Обсяг надання послуг: до 3500 страхових полісів; 4 (чотири) програми страхування (орієнтовно: Класік – 2446 осіб; Престиж – 940 осіб; Еліт – 100 осіб; ВІП – 14 осіб). Обсяг надання послуг наведено в Додатку 1 до тендерної документації “Перелік програм добровільного медичного страхування”. Місце надання послуг: Україна, крім населених пунктів, на території яких органи державної влади України тимчасово не здійснюють свої повноваження. Cтрок надання послуг: 36 місяців. Джерело фінансування закупівлі: кошти Національного банку України.
Період уточнень:
з по
Подача пропозицій:
з по
Аукціон:
з
Мінімальний крок аукціону:
300 000.00 UAH. (0.33%)

Інформація про відміну:

Дата:
Причина: cancelled
Коментар: Підстава: Рішення Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель № 14357-р/пк-пз від 07.10.2019 щодо розгляду скарги ПрАТ "СТРАХОВА КОМПАНІЯ "КРОНА" від 17.09.2019 № UA-2019-06-26-002050-a.c2: “…відмінити процедуру закупівлі “Добровільне медичне страхування (страхування від нещасних випадків і страхування здоров’я)”, код ДК 021:2015: 66510000-8 – “Страхові послуги”“
2 скарги/вимоги
Скарга
Вирішена
UA-2019-06-26-002050-a.b1
ПрАТ "Страхова компанія "Брокбізнес" #20344871
СКАРГА в порядку статті 18 Закону України «Про публічні закупівлі» відносно дискримінаційних умов в частині вимог до учасника, згідно яких, обсяг страхових премій за напрямком добровільного медичного страхування за 2018 рік має складати не менше 30,0 млн. грн.
Так в тендерній документації містяться наступні дискримінаційні умови: В Додатку 4 до Тендерної документації «Інші вимоги та перелік документів, які повинен надати учасник» в критерії №1 зазначено вимоги до учасника: обсяг страхових премій за напрямком добровільного медичного страхування за 2018 рік складає не менше 30,0 млн. грн. Обсяг страхових премій за напрямком добровільного медичного страхування за 2018 рік не менше ніж 30,0 млн. грн. не має ніякого відношення до платоспроможності та надійності учасника процедури закупівлі, його досвіду, та відповідності кваліфікаційним критеріям відповідно до статті 16 і вимогам, встановленим статтею 17 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 р. № 922-VII. Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» має показник обсягу страхових премій за напрямком добровільного медичного страхування за 2018 рік 10 629 200 грн. Враховуючи вищевикладене, необхідно зазначити, що відповідно до ч. 1 ст. 984 Цивільного кодексу України, вимоги, яким повинен відповідати страховик, встановлюються законом. Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» здійснює свою діяльність виключно в межах законодавства. Жодним нормативно-правовим актом не передбачено, що обсяг страхових премій за напрямком добровільного медичного страхування повинен становити 30 000 000 грн. Отже, умови Тендерної документації безпідставно позбавляють можливості взяти участь у процедурі закупівлі та подати пропозицію конкурсних торгів, яка буде відповідати умовам Тендерної документації, страхові компанії, які займаються різними видами страхування (не тільки медичним страхуванням) та мають значні сформовані страхові портфелі та високі показники по страхових платежах, страхових резервах та активах. До таких страхових компаній, зокрема, належить Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС». Також, зазначені умови Тендерної документації не підтверджені жодними розрахунками, та не ґрунтуються на положеннях жодних нормативно-правових актів, які регулюють відносини страхування в Україні. Фактично, такі умови ставлять можливість потенційних учасників взяти участь у процедурі закупівлі у залежність від рішень (вибору) третіх осіб. Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» має можливості вчасно, якісно та в повному обсязі надати Замовнику послуги, що є предметом закупівлі. За результатами розгляду аналогічної скарги Приватного акціонерного товариство «Страхова компанія «КРОНА», Антимонопольний комітет України прийняв рішення № 4019 -р/пк-пз від 04.04.2019р., яким зобов'язав Національний банк України внести зміни до тендерної документації за процедурою закупівлі – «ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послуги», оголошення про проведення якої оприлюднене на веб-порталі Уповноваженого органу за № UA-2019-02-13-001923-b, з метою усунення порушень, зазначених у мотивувальній частині цього рішення.
Скарга
Вирішена
UA-2019-06-26-002050-a.c2
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "СТРАХОВА КОМПАНІЯ "КРОНА" #30726778
Скарга на рішення, дії, бездіяльність Замовника
ПрАТ «СК «КРОНА» бере участь у Процедурі закупівлі, оголошеній Замовником. Предметом закупівлі є послуга «Добровільне медичне страхування (страхування від нещасних випадків і страхування здоров’я)». При цьому Замовником були порушені права та законні інтереси суб'єкта оскарження, що призвело до порушення норм законодавства, у зв'язку з чим, користуючись своїми законними правами, ПрАТ «СК «КРОНА» подає цю скаргу на наступні дії, бездіяльність, рішення Замовника. Вважаємо, що незаконними та такими, що порушують права та законні інтереси суб'єкта оскарження, є дії та рішення Замовника стосовно: - відхилення, всупереч вимогам Закону та вимогам тендерної документації, тендерної пропозиції, поданої ПрАТ «СК «КРОНА»; - невідхилення всупереч вимогам Закону та вимогам тендерної документації тендерних пропозицій, поданих: - приватним акціонерним товариством «Страхова компанія «АЛЬФА СТРАХУВАННЯ» ; - приватним акціонерним товариством «СТРАХОВА КОМПАНІЯ ПРОВІДНА» ; - приватним акціонерним товариством «СТРАХОВА ГРУПА «ТАС», у зв'язку з чим ПрАТ «СК «КРОНА» було позбавлено права на недискримінаційну та неупереджену оцінку його тендерної пропозиції, права участі у аукціоні та права на визначення переможцем Процедури закупівлі.
36 питань
Питання:
Відповідь:
Проект договору про закупівлю
Враховуючи Вашу відповідь зрозуміло, що відповідно до пункту 18.3 проекту договору, Страхувальник підтверджує законність отримання згоди на передачу персональних даних Застрахованих осіб Страховику. Але питання було у зворотньому напрямку щодо передачі інформації Страховиком Страхувальнику (Замовнику). Тому питання залишається відкритим: Чи передбачає згода Застрахованих осіб, про яку йдеться у п.18.3. проекту договору про закупівлю, передачу Страховиком Страхувальнику інформації щодо діагнозу Застрахованих осіб, як того вимагають форми звітності, що є додатком до проекту договору про закупівлю?
Так, передбачає. Під діагнозом в частині звітності мається на увазі причина звернення Застрахованої особи до Страховика.
Питання:
Відповідь:
Проект договору про закупівлю
6.3.1. Забезпечити належне надання послуг в обсягах, у строки та на умовах, що встановлені цим Договором, в тому числі, у разі призупинення оплати страхового платежу Страхувальником. - прохання видалити «в тому числі, у разі призупинення оплати страхового платежу Страхувальником»
Доброго дня. Замовником вірно викладено свої вимоги в підпункті 6.3.1 проекту договору. У разі якісного надання послуг Страховиком, оплата частини страхового платежу за звітний квартал буде здійснена своєчасно.
Питання:
Відповідь:
Проект договору про закупівлю
12.1.4. Страховик та Страхувальник погодили таблицю коефіцієнтів, які застосовуються при розрахунку загального страхового платежу, лімітів. Додається розрахунок на рік. - Чи буде використовуєтись коефіцієнт до страхової суми?
Доброго дня. Страхова сума повинна відповідати пакету страхування, у разі, якщо при зміні пакету страхування – страхова сума нового пакету змінюється, то коефіцієнт застосовується й до нової страхової суми.
Питання:
Відповідь:
Вид страхування
В Тендерній документації, а саме в назві предмета закупівлі та в проекті договору про закупівлю Замовник вказав вид страхування: «Добровільне медичне страхування (страхування від нещасних випадків і страхування здоров’я)». Оскільки законодавство не передбачає такого виду страхування, а встановлює: добровільне медичне страхування (безперервне страхування здоров’я) та добровільне страхування від нещасних випадків, просимо внести відповідні зміни в тендерну документацію. Тим більше, що в п. 6 Інструкції з підготовки тендерної документації Замовник вказав про необхідність наявності в учасника лише однієї ліцензії – на право провадження страхової діяльності у формі добровільного медичного страхування (безперервне страхування здоров’я).
Відповідно до пункту 18 частини 1 статті 1 ЗУ “Про публічні закупівлі” (далі -Закон), предмет закупівлі - товари, роботи чи послуги, що закуповуються замовником у межах єдиної процедури закупівлі, щодо яких учасникам дозволяється подавати тендерні пропозиції або пропозиції на переговорах (у разі застосування переговорної процедури закупівлі). Предмет закупівлі визначається замовником у порядку, встановленому Уповноваженим органом. Порядок визначення предмета закупівлі затверджено наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 17.03.2016 № 454 (далі - Порядок). Відповідно до абзаців другого і четвертого пункту 1 розділу ІІ Порядку, предмет закупівлі товарів і послуг визначається замовником згідно з пунктами 17 і 32 частини першої статті 1 Закону та на основі національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник”, затвердженого наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 23 грудня 2015 року № 1749 (далі – Єдиний закупівельний словник), за показником четвертої цифри основного словника із зазначенням у дужках конкретної назви товару чи послуги. При цьому замовник може визначити окремі частини предмета закупівлі (лоти) за показниками четвертої – восьмої цифр Єдиного закупівельного словника, а також за обсягом, номенклатурою та місцем поставки товарів, виконання робіт або надання послуг. Відповідно до пункту 17 частини 1 статті 1 Закону, послуги - будь-який предмет закупівлі, крім товарів і робіт, зокрема транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідні або дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, найм (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт. Відповідно до частини першої статті 4 Закону закупівля здійснюється відповідно до річного плану, який оприлюднюється на веб-порталі Уповноваженого органу. Національним банком України визначено предмет закупівлі “Добровільне медичне страхування (страхування від нещасних випадків і страхування здоров’я)”, за кодом ДК 021:2015: 66510000-8 — “Страхові послуги”, який включено до Річного плану закупівель, оприлюдненого на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель (www.prozorro.gov.ua) 28.12.2018, змінено 07.06.2019. Разом з тим, відповідно до пунктів 29, 30 Закону тендерна документація - документація щодо умов проведення публічних закупівель, що розробляється та затверджується замовником і оприлюднюється для вільного доступу на веб-порталі Уповноваженого органу та авторизованих електронних майданчиках; тендерна пропозиція - пропозиція щодо предмета закупівлі або його частини (лота), яку учасник подає замовнику відповідно до вимог тендерної документації. Ураховуючи вищезазначене, замовником самостійно визначено назву предмета закупівлі як “Добровільне медичне страхування (страхування від нещасних випадків і страхування здоров’я)”. Разом з тим, умови проведення процедури закупівлі, перелік програм добровільного медичного страхування, кваліфікаційні критерії до учасників, інформацію та спосіб підтвердження відповідності учасників установленим критеріям, технічні та інші вимоги детально викладені та конкретизовані замовником у тендерній документації, розробленій та оприлюдненій відповідно до Закону. Оскільки зазначена процедура закупівлі проводиться повторно, при цьому назва предмета закупівлі замовником не змінювалася, та ураховуючи те, що у попередніх торгах взяла участь достатня кількість учасників, замовник вважає визначену назву предмета закупівлі та умови тендерної документації, у тому числі проекту договору, у цій частині зрозумілими та такими, що не потребують внесення змін.
Питання:
Відповідь:
Кваліфікційні критерії. Довідка про досвід виконання аналогічного договору
В п. 5 розділу Інструкція з підготовки тендерної пропозиції зазначено, що в довідці про наявність досвіду виконання аналогічного договору БАЖАНО зазначити: «максимальну та мінімальну кількість застрахованих осіб за договором з уточненням дати (періоду), протягом якого була така кількість застрахованих осіб». Чи є ця вимога обов’язкова? Якщо в період дії договору була однакова кількість застрахованих осіб, чи слід роз’ясняти максимальну та мінімальну кількість застрахованих з уточненням дати?
Відповідно до умов ТД, учасник повинен завантажити в Систему у сканованому вигляді документи, у т. ч. довідку учасника у довільній формі, завірену підписом уповноваженої особи учасника, про наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного(их) договору(ів), за останні 5 років із надання послуг з добровільного медичного страхування працівників компаніям, чисельність застрахованого персоналу яких не менше 2500 працівників (має бути як мінімум один договір за останні 5 років, за яким на будь-яку дату його дії було застраховано не менше 2500 працівників). У довідці бажано зазначити: назву послуг, рік надання (період надання послуг); назву(и) та адресу(и) замовника(ів); прізвища, ініціали та телефони контактних осіб замовників; максимальну та мінімальну кількість застрахованих осіб за договором(ми) з уточненням дати (періоду), протягом якого була така кількість застрахованих осіб. Зазначена інформація, яку бажано зазначити у довідці не є обов’язковою, проте є інформативною, яку б хотілося бачити замовнику для розуміння наявності в учасника вищезазначеного досвіду, оскільки вона її уточнює (пояснює, підтверджує). Якщо в період дії договору була однакова кількість застрахованих осіб, тобто незмінною, то вона є і мінімальною і максимальною протягом всього періоду дії договору - роз’яснювати не потрібно, достатньо зазначити кількість застрахованих осіб та дату (період).
Питання:
Відповідь:
Сплата страхових платежів
Умови проекту договору про закупівлю, зокрема, розділ 5, встановлює сплату страхових платежів Страхувальником, по суті, раз на чотири місяці. Чим обумовлено такий тривалий строк оплати зі сторони Страхувальника? Чи не обумовлений такий строк оплати відсутністю коштів у Страхувальника?
Рішення про порядок сплати страхового платежу за Договором було прийнято уповноваженим колегіальним органом Страхувальника з дотриманням норм чинного законодавства України та на основі дослідження як національного, так і міжнародного досвіду проведення аналогічних закупівель. Кошти на проведення зазначеної закупівлі заплановано та виділено відповідно до норм чинного законодавства України.
Питання:
Відповідь:
Затримка оплати через порушення встановлених показників КПЕ Страховиком
П. 6.2.14 Страхувальник має право затримати оплату страхового платежу за звітний квартал на один місяць чи на інший строк, але в будь-якому разі до усунення всіх допущених порушень Страховиком у разі, якщо по будь-якому із встановлених показників КПЕ Страхувальником буде допущено зниження встановленого Договором цільового значення КПЕ. Про таке рішення Страхувальник повідомляє Страховика листом (з копією на офіційну електронну адресу Страховика), де зазначає перелік порушень, вимоги та строки їх усунення, при цьому Страховик не припиняє надання послуг за Договором та здійснення страхових виплат Застрахованим особам у повному обсязі. Після усунення таких порушень, оплата страхового платежу за звітний квартал здійснюється протягом одного місяця від дати отримання Страховиком листа від Страхувальника з підтвердженням факту виправлення зазначених порушень. А якщо Страховик не має можливості усунути порушення відповідно до вимог і строків, визначених Страхувальником? Договір припиняється? Яка процедура? Чи буде в такому разі оплачена страхова премія за той період страхування, коли страховик продовжував обслуговувати ЗО?
Відповідно до підпункту 6.3.18 проекту договору, Страховик зобов’язаний негайно усувати порушення, встановлені самостійно Страховиком, або виявлені Страхувальником (страховим брокером, у разі залучення) під час контролю за якістю послуг шляхом розгляду КПЕ, звітів, опитування Застрахованих осіб тощо в строк, встановлений Страхувальником. Підпунктом 6.3.22 проекту договору встановлено, що у разі призупинення оплати страхового платежу Страхувальником у випадках, передбачених цим Договором, Страховик зобов’язаний забезпечити якісне надання послуг, в тому числі, виплату Застрахованим особам страхових виплат за цим Договором, та усунути всі порушення, виявлені Страхувальником протягом періоду призупинення страхового платежу, а також письмово повідомити Страхувальника про усунення виявлених порушень. Пунктом 13.7 проекту договору передбачено, що у разі наявності факту порушення умов цього Договору, що зафіксовано зазначеним актом, Сторони вправі проводити всі необхідні дії для встановлення та попередження в майбутньому всіх фактів, що призвели/можуть призвести до таких порушень, в тому числі: здійснювати аналіз матеріалів, проводити розслідування/експертизи інцидентів, організовувати спільні зустрічі для розгляду пропозицій Сторін щодо оперативного усунення порушень, удосконалення якості надання послуг, зокрема, щодо можливого надання додаткових послуг для Застрахованих осіб в межах предмету договору. Згідно пункту 13.6 проекту договору , у разі порушення умов цього Договору щодо якості надання послуг, в тому числі, зобов’язань Страховика, визначених Розділом ІІ цього Договору, підпунктами 6.3.2, 6.3.3, 6.3.4, 6.3.5, 6.3.7, 6.3.8, 6.3.9, 6.3.17, 6.3.18, 6.3.19, 6.3.20, 6.3.23 пункту 6.3 цього Договору, правилами страхування, вимогами чинного законодавства України та у разі не усунення цих порушень в строк, встановлений Страхувальником, Страховик на вимогу Страхувальника повинен сплатити штраф у розмірі 3 000, 00 грн (три тисячі гривень 00 коп.) за кожен факт такого порушення, протягом 10 (десяти) робочих днів з дати отримання відповідної вимоги. Відповідно до підпункту 6.2.1 проекту договору, Страхувальник вправі достроково в односторонньому порядку розірвати (припинити) цей Договір, письмово повідомивши про це Страховика у строк не пізніше ніж за 15 (п’ятнадцять) календарних днів до дня фактичного розірвання Договору або інший строк, визначений Страхувальником. Тобто, у разі якщо Сторонами не досягнуто згоди щодо усунення порушень умов Договору, здійснених Страховиком, Страхувальник вправі застосувати до Страховика штрафні санкції та розірвати Договір страхування. Страховий платіж оплачується Страхувальником за якісно надані послуги, що підтверджується погодженням КПЕ за відповідний місяць.
Питання:
Відповідь:
Проект договору про закупівлю
6.3.10. Відшкодувати витрати, понесені Страхувальником при настанні страхового випадку щодо запобігання або зменшення збитків. Про які витрати йдеться мова?
Доброго дня. У разі, якщо Страхувальником при настанні страхового випадку за власні кошти оплачено вартість лікування Застрахованої особи в медичному закладі, Страховик зобов’язаний відшкодувати ці кошти Страхувальнику.
Питання:
Відповідь:
Проект договору про закупівлю
6.2.14. Затримати оплату страхового платежу за звітний квартал (визначену пунктом 5.2 Договору) на один місяць чи на інший строк, але в будь-якому разі до усунення всіх допущених порушень Страховиком у разі, якщо по будь-якому із встановлених показників КПЕ (Додаток _ до цього договору) Страхувальником буде допущено зниження встановленого Договором цільового значення КПЕ. Про таке рішення Страхувальник повідомляє Страховика листом (з копією на офіційну електронну адресу Страховика), де зазначає перелік порушень, вимоги та строки їх усунення, при цьому Страховик не припиняє надання послуг за Договором та здійснення страхових виплат Застрахованим особам у повному обсязі. Після усунення таких порушень, оплата страхового платежу за звітний квартал здійснюється протягом одного місяця від дати отримання Страховиком листа від Страхувальника з підтвердженням факту виправлення зазначених порушень. Прохання видалити зазначений пункт, щоб не шукати підстави, щоб не сплачувати страхові платежі.
Доброго дня. Відповідно умов договору страхування, у разі належного виконання Страховиком своїх зобов’язань та дотримання встановлених показників КПЕ, оплата буде здійснена своєчасно в обсязі, передбаченому Списком Застрахованих осіб.
Питання:
Відповідь:
Страховий брокер
Проект договору про закупівлю передбачає право страхувальника (замовника закупівлі) залучити в період дії договору страхування посередника – страхового брокера. Чи вплине це на ціну наданих страховиком послуг? Оскільки, п. 6.2.10 проекту договору вже передбачене право страхувальника (замовника) зменшувати загальну вартість послуг за цим договором залежно від реального фінансування видатків.
Відповідно до пункту 6.2.1 проекту договору (додаток 6 до тендерної документації), у разі необхідності, протягом строку дії Договору страхувальник має право самостійно прийняти рішення про залучення страхового брокера для супроводу Договору та з метою отримання Страховиком (Застрахованими особами) якісних послуг. При цьому, страховий брокер залучається за окремою угодою з Страхувальником, про що письмово повідомляється Страховик. Це не вплине на ціну наданих послуг, оскільки буде проведено окрему закупівлю (чи процедуру закупівлі) у залежності від коду класифікатора та очікуваної вартості предмета закупівлі. Також пунктом 6.2.10 проекту договору передбачено, що Страхувальник має право зменшувати обсяг надання послуг та загальну вартість послуг за цим договором залежно від реального фінансування видатків. У такому разі Сторони вносять відповідні зміни до цього Договору. Умови внесення змін до договору визначені статтею 36 ЗУ “Про публічні закупівлі”.
Питання:
Відповідь:
Проект договору про закупівлю
13.3. У разі порушення строків під час надання послуг за цим Договором (в т.ч., але не виключно: несвоєчасне прийняття рішення про здійснення страхової виплати чи про відмову у її виплаті; несвоєчасне надання акта про приймання-передавання наданих послуг звітний місяць, зведеного акта про приймання-передавання наданих послуг звітний квартал тощо), Страховик повинен сплатити Страхувальнику на його вимогу штрафні санкції протягом 10 (десяти) робочих днів після отримання цієї вимоги у розмірі 0,002% від загальної вартості послуг за Договором (пункт 3.1 Договору) за кожен факт такого порушення (виняток пункт 13.4 цього Договору). Прохання видалити зазначений пункт, тому що в страховій практиці такі норми не застосовуються.
Доброго дня. Замовником вірно викладено свої вимоги в пункті 13.3 проекту договору. Зазначений пункт договору не суперечить нормам чинного законодавства України
Питання:
Відповідь:
Проект договору. Заміна медичного закладу
п. 6.3.21 проекту договору про закупівлю передбачає погодження із Страховиком заміни медичного закладу у порядку, передбаченому договором страхування. Просимо вказати, де саме в договорі передбачений такий порядок погодження?
Підпунктом 6.3.21 проекту договору встановлено: якщо протягом строку дії Договору Страховик ініціює виключення медичного закладу певного класу із переліку медичних закладів, що зазначений у Додатку _ до договору, у зв’язку із розірванням договору про співпрацю з таким медичним закладом, то Страховик зобов'язаний одразу на момент такого виключення забезпечити заміну виключеного медичного закладу на інший медичний заклад аналогічного класу (з максимально наближеним територіальним розташуванням до виключеного медичного закладу) та узгодити таку зміну з Страхувальником у визначеному Договором порядку. Пунктом 16.1 проекту договору визначено, що Сторони вправі ініціювати внесення змін та доповнень до Договору, що не суперечать законодавству України у сфері публічних закупівель та Правилам страхування. Усі зміни до цього Договору (крім пунктів 2.11, 16.2 цього Договору) вносяться в період його дії письмово та у відповідності до вимог чинного законодавства у сфері публічних закупівель, а саме укладається додатковий договір, що стає невід'ємною частиною цього Договору і набирає чинності лише після його підписання уповноваженими особами Сторін. Отже, про зміну медичного закладу Страховик повинен попередньо повідомити Страхувальника та після погодження останнього Сторони вносять зміни до Додатку _ до договору «Перелік медичних закладів» шляхом укладення додаткового договору до Договору страхування.
Питання:
Відповідь:
Кваліфікаційні критерії
Відповідно до вимог кваліфікаційним критеріям Замовника та п. 2.3.3. проекту договору про закупівлі, Страховик повинен мати «виділені канали комунікацій у месенджерах, в т. ч. Viber, Skype, Telegram, з можливістю цифрового аудіозапису розмов і їх архівації», але дані месенджери не передбачають можливості цифрового аудіозапису розмов, а лише зберігають історію листування. Просимо уточнити інформацію щодо цифрового аудіозапису розмов в месенджерах.
У разі, якщо в учасника немає можливості забезпечити зазначений «цифровий аудіозапис розмов і їх архівації», то замовник вимагає лише наявність такої кваліфікаційної вимоги - виділена адреса електронної пошти, виділені канали комунікацій у месенджерах, в т. ч., Viber, Skype, Telegram, де повинна зберігатися історія листування/звернень Застрахованих осіб та архівація такої історії.
Питання:
Відповідь:
Проект договору про закупівлю
6.6.2 Повернути Cтраховику зведений акт про приймання-передавання наданих послуг за звітний квартал без здійснення оплати, акт про приймання-передавання наданих послуг за звітний місяць в разі неналежного їх оформлення (відсутність підписів, посилання на повний номер і дату укладення цього Договору (останнього додаткового договору до цього Договору), вартості послуг та періоду їх надання тощо). Який зв’язок між неналежним оформленням акту та оплати страхових платежів? За надані страхові послуги платити не потрібно?Прохання внести зміни в договір.
Доброго дня. Відповідно до загальних норм законодавства, норм ведення бухгалтерського обліку та згідно проекту договору, підтвердженням прийняття Страхувальником послуг за звітний квартал є підписання акту про приймання-передавання наданих послуг за звітний квартал. Вимоги до належного оформлення зазначеного акту викладено в пункті 5.3, підпункті 6.2.2. В свою чергу, підписаний обома Сторонами акт про приймання-передавання наданих послуг за звітний квартал є підставою (первинним документом) для оплати частини страхового платежу за такий звітний квартал.
Питання:
Відповідь:
Проект договору про закупівлю
13.6 У разі порушення умов цього Договору щодо якості надання послуг, в тому числі, зобов’язань Страховика, визначених Розділом ІІ цього Договору, підпунктами 6.3.2, 6.3.3 , 6.3.4, 6.3.5, 6.3.7, 6.3.8, 6.3.9, 6.3.17, 6.3.18, 6.3.19, 6.3.20, 6.3.23 пункту 6.3 цього Договору, правилами страхування, вимогами чинного законодавства України та у разі не усунення цих порушень в строк, встановлений Страхувальником, Страховик на вимогу Страхувальника повинен сплатити штраф у розмірі 3 000, 00 грн (три тисячі гривень 00 коп.) за кожен факт такого порушення, протягом 10 (десяти) робочих днів з дати отримання відповідної вимоги. Прохання видалити зазначений пункт, тому що в страховій практиці такі норми не застосовуються.
Доброго дня. Замовником вірно викладено свої вимоги в пункті 13.6 проекту договору. Зазначений пункт договору не суперечить нормам чинного законодавства України
Питання:
Відповідь:
Кваліфікаційні критерії. Довідка про матеріально-технічну базу
Відповідно до п. 5 розділу Інструкція з підготовки тендерної пропозиції, у довідці про наявність обладнання та матеріально-технічної бази необхідно обов’язково зазначити інформацію про «наявність можливості тестування особистого кабінету та програмного забезпечення (зазначити необхідні посилання, БАЖАНО зазначити тестовий логін та пароль)». Чи слід вважати формулювання «бажано» як необов’язковою умовою для зазначення тестового логіну та паролю?
Вимога щодо підтвердження наявності можливості тестування особистого кабінету та програмного забезпечення із посиланням на них є обов’язковою. Формулювання «бажано» не є обов’язковою умовою, проте є умовою інформативною, яку б хотілося бачити замовнику.
Питання:
Відповідь:
дата розкриття тендерних пропозицій
в п. 2 . Забезпечення тендерної пропозиції вказано що, Строк дії забезпечення тендерної пропозиції складає 120 днів від дати розкриття тендерних пропозицій (кінцевого строку подання тендерних пропозицій) або більш пізньої дати. Оскількі Подача пропозицій з 26 черв. 18:25 по 7 серп. 11:00, То 7 серп. вважається датою розкриття тендерних пропозицій?
Так, 07 серпня 2019 року об 11:00 год. кінцевий строк для подання тендерних пропозиції та розкриття частини тендерної пропозиції з інформацією та документами, що підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним критеріям, та інформацією та документами, що містять технічний опис предмета закупівлі.
Питання:
Відповідь:
Дотримання умов договору страхування медичними закладами:
п. 6.3.23 проекту договору про закупівлю містить положення про те, що Страховик зобов’язаний «забезпечити дотримання умов договору страхування медичними закладами,…аптеками…іншими особами, залученими до надання послуг за цим договором».. Звертаємо увагу, що договір страхування є ДВОСТОРОННІМ договором, що передбачено законом. А тому вимагати від третіх осіб дотримання його умов є не незаконним. У зв’язку з цим просимо внести відповідні зміни до тендерної документації, виключивши вказаний та подібні пункти із змісту проекту договору про закупівлю.
Звертаємо Вашу увагу на Розділ ІІ «Вимоги до якості послуг» проекту договору, пунктом 2.2 якого передбачено, що Cтраховик повинен забезпечити якість послуг на кожному етапі взаємодії під час надання послуг, зокрема: якісну взаємодію між Страхувальником/Застрахованими особами та Страховиком, медичним асистансом, медичними закладами, лікарями, медичними працівниками, аптеками, лабораторіями та іншими третіми особами, залученими Страховиком до надання послуг за цим Договором. Водночас, підпунктом 6.3.23 проекту договору встановлено ЗОБОВ’ЯЗАННЯ ДЛЯ СТРАХОВИКА (а не для третіх осіб) забезпечити дотримання умов цього Договору медичним асистансом, медичними закладами, лікарями, медичними працівниками, аптеками, лабораторіями та іншими третіми особами, залученими Страховиком до надання послуг за цим Договором. Тобто, враховуючи те, що зазначені треті особи залучаються до надання послуг за Договором страхування на основі окремих договірних відносин з Страховиком, Страховик може у таких договорах з третіми особи встановити дзеркальні умови цього Договору страхування З МЕТОЮ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАЛЕЖНОГО РІВНЯ ЯКОСТІ ПОСЛУГ за цим Договором страхування.
Питання:
Відповідь:
Захист персональних даних
В п. 18.3. проекту Договору про закупівлю, а також «Вимоги до ключових показників ефективності страховика (КПЕ)» містять положення про передачу персональних даних Застрахованої особи від Страховика до Страхувальника. Зокрема, мова йде про діагноз Застрахованої особи. Зауважимо, що закон (Цивільний кодекс України, Закон України «Про страхування») забороняє розголошення такої інформації про особу. З метою підтвердження дотримання Страховиком вимог законодавства про захист персональних даних, останній має отримати безпосередньо від Застрахованої особи письмову згоду на обробку її персональних даних. Також, вказана згода має містити положення про те, що Застрахована особа дозволяє Страховику передавати свої персональні дані, в тому числі інформацію про діагноз, Страхувальнику. У зв’язку з цим просимо додати відповідний пункт до проекту договору про закупівлю.
Відповідно до пункту 18.3 проекту договору, Страхувальник підтверджує законність отримання згоди на передачу персональних даних Застрахованих осіб Страховику та передавання їх Страхувальнику. Порядок надання згоди на передачу персональних даних Застрахованих осіб та його зміст буде визначено за внутрішньою процедурою Страхувальника. Форма заяви на страхування передбачатиме передачу всіх необхідних для виконання умов Договору страхування персональних даних Застрахованих осіб.
Питання:
Відповідь:
Підтвердження досвіду виконання аналогічного договору
В п. 5 розділу Інструкція з підготовки тендерної пропозиції зазначено, що учасник повинен надати «Лист(и) – відгук(и) від замовника(ів) щодо виконання договору(ів), на який(і) є посилання у довідці про наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного(их) договору(ів)». Як необхідно тлумачити вираз: «на який(і) є посилання у довідці»? Чи достатнім буде лист-відгук від Замовника щодо загального досвіду співробітництва за договором медичного страхування?
Відповідно до умов ТД, учасник повинен завантажити в Систему у сканованому вигляді документи, у т. ч. довідку учасника у довільній формі, завірена підписом уповноваженої особи учасника, про наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного(их) договору(ів), за останні 5 років із надання послуг з добровільного медичного страхування працівників компаніям, чисельність застрахованого персоналу яких не менше 2500 працівників (має бути як мінімум один договір за останні 5 років, за яким на будь-яку дату його дії було застраховано не менше 2500 працівників). У довідці бажано зазначити: назву послуг, рік надання (період надання послуг); назву(и) та адресу(и) замовника(ів); прізвища, ініціали та телефони контактних осіб замовників; максимальну та мінімальну кількість застрахованих осіб за договором(ми) з уточненням дати (періоду), протягом якого була така кількість застрахованих осіб; лист(и) – відгук(и) від замовника(ів) щодо виконання договору(ів), на який(і) є посилання у довідці про наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного(их) договору(ів).
Питання:
Відповідь:
Довідка Нацкомфінпослуг
Підпунктом 2 пункту 2 розділу «Оцінка тендерної пропозиції» Тендерної документації Замовник вимагає надання учасником довідки, виданої Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг (Нацкомфінпослуг) про те, що до учасника застосовувалися/не застосовувалися заходи впливу у вигляді розпорядження про анулювання ліцензій «на провадження страхової діяльності хоча б за одним із основних видів страхування» за період з 2015 по 2018 роки та перше півріччя 2019 року. У той же час, Нацкомфінпослуг, керуючись вимогами відповідного законодавства, надає учасникам довідки щодо застосовування/не застосовування заходів впливу у вигляді розпоряджень про анулювання ліцензій «на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг (крім професійної діяльності на ринку цінних паперів), зокрема, на послуги у сфері страхування в частині проведення конкретних видів страхування, визначених законодавством» за відповідний період. Чи розглядатиме Замовник довідку Нацкомфінпослуг, подану у складі тендерної пропозиції учасника, з формулюванням, яке використовує Нацкомфінпослуг як таку, що відповідає вимогам підпункту 2 пункту 2 розділу «Оцінка тендерної пропозиції» Тендерної документації? Чи не буде зазначена відмінність між формулюваннями, які використовує Замовник та регулятор (Нацкомфінпослуг) розцінена Замовником як підстава для відхилення тендерної пропозиції учасника?
Доброго ранку! Відповідно до пункту 2 “Інша інформація” розділу “Оцінка тендерної пропозиції” учасники процедури закупівлі повинні завантажити в електронну систему закупівель у сканованому вигляді наступні документи, у т .ч. довідку, видану Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг (Нацкомфінпослуг) про те, що до учасника застосовувалися/не застосовувалися заходи впливу у вигляді розпорядження про анулювання ліцензій на провадження страхової діяльності хоча б за одним із основних видів страхування за період з 2015 по 2018 роки та перше півріччя 2019 року. Відповідно ЗУ “Про страхування” (далі - Закон), Нацкомфінпослуг (Уповноважений орган) здійснює державний нагляд за страховою діяльністю на території України та основними функціями Уповноваженого органу є, у т. ч., видача ліцензій страховикам на здійснення страхової діяльності та проведення перевірок їх відповідності виданій ліцензії (ст. 36 Закону). Зокрема, формулювання, наведене у вашому запитанні, яке використовує Уповноважений орган, не суперечить змісту (суті) вимоги, визначеної в пункті 2 “Інша інформація” розділу “Оцінка тендерної пропозиції” тендерної документації. Тому зазначена у конкретному випадку відмінність саме у формулюванні (за відповідний період, визначений у тендерній документації) не буде підставою для відхилення тендерної пропозиції.
Питання:
Відповідь:
Завірення Розділу 3 та Розділу 6 Пояснювальної записки?
На вимогу п. 2 розділу Оцінка тендерної пропозиції учасник повинен завантажити: «Розділ 3 “Показники діяльності з видів добровільного страхування, інших, ніж страхування життя” за 2018 рік; розділ 6 “Умови забезпечення платоспроможності страховика” за 2018 рік (ІНФОРМАЦІЯ ПОВИННА БУТИ ЗАВІРЕНА ПІДПИСОМ УПОВНОВАЖЕНОЇ ОСОБИ УЧАСНИКА) Пояснювальної записки до звітних даних страховиків за 2018 рік (додаток 4 до Порядку складання звітних даних страховиків, затвердженого розпорядженням Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України від 03 лютого 2004 року №39 (у редакції розпорядження Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг від 04 вересня 2018 року № 1521)». Чи потрібно завіряти Розділ 3 та Розділ 6 Пояснювальної записки підписом уповноваженої особи чи лише Розділ 6?
Потрібно завіряти Розділ 3 та розділ 6.
Питання:
Відповідь:
Щодо залучення страхового брокера
П. 6.3.14. проекту Договору - У разі залучення Страхувальником страхового брокера , з моменту вручення листа від Страхувальника про залучення страхового брокера: негайно виконувати рекомендації страхового брокера, усувати, виявлені страховим брокером порушення умов Договору, та співпрацювати з страховим брокером з інших питань в порядку, визначеному нормами чинного законодавства України. Повноваження брокера мають бути підтверджені відповідно до глави 17 Цивільного кодексу України з конкретним визначенням переліку конфіденційної інформації, яку страховик може розголошувати відповідно до умов Договору страхування. Чи буде надане дане підтвердження?
Так, Страховика буде ознайомлено з переліком повноважень страхового брокера та переліком інформації, до якої матиме доступ страховий брокер.
Питання:
Відповідь:
Штрафні санції через порушення у мов Договору
П. 13.3 і п. 13.4 Проекту Договору передбачають подвійні штрафні санкції за несвоєчасне здійснення страхової виплати – і пеня, штраф. Щоб усунути чи можливо в п. 13.3 передбачити саме виключний перелік випадків, за якими буде штраф?
У пункті 13.3 проекту договору є примітка про те, що його умови не застосовуються до порушень строків здійснення страхової виплати. За несвоєчасне здійснення страхової виплати передбачено виключно такі штрафні санкції як пеня, про що йдеться в пункті 13.4 проекту договору.
Питання:
Відповідь:
Щодо порушення умов Договору медичними закладами, лікарями, медичними працівниками, аптеками, лабораторіями та іншими третіми особами, залученими Страховиком
П. 6.3.23 Проекту Договору Страховик зобов’язаний забезпечити дотримання умов цього Договору медичним асистансом, медичними закладами, лікарями, медичними працівниками, аптеками, лабораторіями та іншими третіми особами, залученими Страховиком до надання послуг за цим Договором. та П. 13.18. Проекту Договору Відповідальність за порушення умов цього Договору медичним асистансом, медичними закладами, лікарями, медичними працівниками, аптеками, лабораторіями та іншими третіми особами, залученими Страховиком до надання послуг за цим Договором, покладається на Страховика. Яким чином буде підтверджуватись факт порушення медичними закладами, лікарями, медичними працівниками, аптеками, лабораторіями умов Договору страхування?
Факт порушення медичними закладами, лікарями, медичними працівниками, аптеками, лабораторіями умов Договору страхування може бути встановлено, у разі надходження скарги від Застрахованої особи Страхувальнику. Кожна скарга Застрахованої особи буде розглядатись Страхувальником на предмет наявності порушень умов Договору Страховиком та третіми особами, залученими ним під час виконання умов Договору, згідно зафіксованих Застрахованою особою доказів такого порушення, про це додатково буде повідомлено Страховика в письмовій формі та наведено всі зазначені аргументи за процедурою, визначеною загальними нормами чинного цивільного та господарського законодавства.
Питання:
Відповідь:
Проект договору про закупівлю
пп.2.7, 2.9, 4,4 передбачають надання інформації Страховиком Страхувальнику, в тому числі засобами поштового зв'язку, не пізніше 1 числа місяця, наступного за звітним. При цьому, іноді, 1 число місяца може бути вихідним днем. А, в разі, якщо таке надання інформації буде здійснено у останній день звітного місяця, така інформація буде містити дані за неповний звітний період. Водночас, замовник вимагає надання такої інформації за щомісячний або щоквартальний період, що передбачає повний звітний місяць або квартал. Таким чином, Замовник унеможливлює виконання Страховиком одночасно двох умов. Прохання відтермінувати термін надання інформації до 3 (трьох) робочих днів місяця, наступного за звітним.
У зазначеному випадку слід використовувати загальну норму цивільного законодавства – ст.254 Цивільного кодексу України, якою встановлено: «Якщо останній день строку припадає на вихідний, святковий або інший неробочий день, що визначений відповідно до закону у місці вчинення певної дії, днем закінчення строку є перший за ним робочий день».
Питання:
Відповідь:
Розірвання договору в односторонньому порядку
п 6.2.15 проекту договору про закупівлю містить положення про те, що Страхувальник має право в односторонньому порядку розірвати договір страхування в разі незадоволеності Застрахованих осіб якістю наданих Страховиком послуг. Зауважимо, що така незадоволеність може мати місце також й при відмовах у виплаті страхового відшкодування навіть на підставі договору страхування. Тобто, може виникнути ситуація, за якої Страховик виконував свої зобов’язанні і діяв на підставі укладеного договору, а останній розірвано Страхувальником через невдоволеність застрахованих осіб законною відмовою у виплаті. Просимо звернути на це увагу і внести відповідні зміни в проект договору (тендерну документацію) стосовно даного положення.
Рішення про розірвання договору Страхувальником в односторонньому порядку може бути прийнято відповідно до норм чинного законодавства України за наявності обґрунтованих та достатньо досліджених доказів Страхувальником, зокрема шляхом виявлення систематичного порушення умов Договору під час контролю якості послуг (КПЕ, звітність, залучення страхового брокера,). Законна та обґрунтована відмова у страховій виплаті Застрахованій особі не є підставою для одностороннього розірвання Договору Страхувальником відповідно до умов проекту договору.
Питання:
Відповідь:
Стосовно звітності
Чим (де) встановлено форму акту приймання-передачі наданих послуг та зведеного акту приймання-передачі послуг? Просимо внести відповідні зміни в тендерну документацію з метою ознайомлення із формами вказаних актів та визначенням відповідності їх пунктів вказаним умовам проекту договору про закупівлю.
Форма акта приймання-передачі наданих послуг та зведеного акта приймання-передачі послуг складаються на основі загальних норм ведення бухгалтерського обліку та не є істотною умовою договору страхування. Форми зазначених актів буде надано в робочому порядку переможцю закупівлі або в якості додатків до договору на етапі укладення договору з переможцем закупівлі.
Питання:
Відповідь:
Проект договору про закупівлю
7.6. Ліміт за повний курс лікування, що передбачений програмою страхування (пакетом страхування) із розрахунку на один рік страхування становить 12 місяців (рік страхування), при цьому Сторони погодили, що у разі звернення Застрахованої особи для надання послуг у рік страхування (коли ліміт не використаний), Страховик здійснює використання невикористаного ліміту за повний курс лікування станом на дату (рік страхування) звернення Застрахованої особи (тобто використовується ліміт попереднього року страхування), навіть якщо надання послуг Застрахованій особі за цим зверненням фактично здійснюється у наступному році страхування, але в межах строку дії Договору. Прохання пояснити, якщо застраховані не вибрали свої ліміти за перші два роки, то на третій рік вони можуть використати все з потрійним лімітом?
Доброго дня. В пункті 7.6 йдеться мова лише про 1 календарний рік страхування (кожних 12 місяців), наприклад: якщо Застрахована особа вкінці року страхування (в листопаді/грудні 2019) звертається до Страховика з страховим випадком, а Страховик записує її до лікаря/чи лікар записує на лікування в стаціонарі на наступний місяць страхування тощо на наступний рік страхування (січень 2020 року), при цьому Застрахована особа не використала ліміт за рік звернення (2019 рік), то використовується ліміт року звернення (2019 року).
Питання:
Відповідь:
в п
в п.2 Інша інформація, є посилання на презентацію“Типові помилки та невідповідності тендерної документації”, для зменшення ризику відхилення тендерних пропозицій, яка розміщена на веб-порталі Національного банку України за посиланням: https://bank.gov.ua/doccatalog/document?id=22779482. У даній презентації наведено приклади, що не відповідають вимогам наданої тендерної документації. Дана інформація може привести до збільшення помилок при підготуванні документів.
Презентація називається “Типові помилки та невідповідності тендерної документації”, тобто є типовою, узагальненою та складеною з урахуванням досвіду проведення попередніх торгів.
Питання:
Відповідь:
Вимоги до ключових показників ефективності Страховика (КПЕ)
Вимога містить необхідність надання детелізації кожного показника КПЕ, однак не містить пояснення, що саме потрібно в деталізації, окрім числових показників, зазначити, і в якому вигляді деталізацію необхідно надавати. Прохання уточнити.
В проекті договору міститься Додаток «ФОРМА КЛЮЧОВИХ ПОКАЗНИКІВ ЕФЕКТИВНОСТІ СТРАХОВИКА (КПЕ)», де зазначено поле «Порядок розрахунку КПЕ», та основні показники, які беруться до уваги під час розрахунку КПЕ, а саме: кількість своєчасних виплат безпосередньо Застрахованим особам, загальну кількість виплат безпосередньо Застрахованим особам, кількість якісних консультацій Медичним асистансом/лікарем Застрахованих осіб, загальну кількість консультацій Медичним асистансом/лікарем Застрахованих осіб, кількість усіх вхідних дзвінків від Застрахованих осіб, що прийняті за перші 20 сек після голосового привітання, загальну кількість усіх вхідних дзвінків від Застрахованих осіб. Деталізацію саме цих показників вимагає Страхувальник. Зазначена деталізація має містити інформацію про ЗО - ПІБ, № полісу, дата звернення і відповідно: дату,розмір виплати; дату звернення за консультацією, зворотний зв’язок щодо консультації; дату звернення (дзвінка), час очікування тощо, - тобто всю інформацію, на підставі якої Страховик здійснює розрахунок КПЕ.
Питання:
Відповідь:
Вимоги до ключових показників ефективності Страховика (КПЕ)
в Додатку до проекту договору «Вимоги для ключових показників ефективності страховика (КПЕ)» в п. 2 зазначено, що скарга Застрахованої особи проходить експертизу за внутрішніми процедурами страховика/страхувальника. Також, п. 6.3.3. проекту договору замовник встановив обов’язок для страховика: «забезпечити відповідність послуг встановленим показникам КПЕ». Законодавство не передбачає подібних процедур та показників для страховика, а покладає на страховика відповідальність за невиконання своїх обов’язків з виплати страхового відшкодування. Яким чином (за якими критеріями) страхувальник (замовник) буде проводити експертизу скарги застрахованої особи, щоб така експертиза не протирічила положенням законодавства та не порушувала права страховика, необґрунтовано покладаючи на останнього додаткову відповідальність?
Встановлені Страхувальником показники КПЕ є вимогою до якості послуг (однієї з основних характеристик предмета Договору), як це передбачено загальними нормами цивільного та господарського законодавства, та є критеріями оцінки результату наданих за Договором послуг. Скарга Застрахованої особи буде розглядатись Страхувальником на предмет наявності порушень умов Договору Страховиком під час надання послуг конкретній Застрахованій особі згідно зафіксованих Застрахованою особою доказів такого порушення, про це додатково буде повідомлено Страховика в письмовій формі та наведено всі зазначені аргументи за процедурою, визначеною загальними нормами чинного цивільного та господарського законодавства.
Питання:
Відповідь:
Проект договору про закупівлю
2.11. Страхувальник вправі в односторонньому порядку змінювати (доповнювати) встановлені КПЕ, форми звітів, визначені уДодатках _ до цього договору, про що письмово листом повідомляє Страховика, де викладає нову редакцію відповідного КПЕ/форми звіту. При цьому, такі зміни до Договору набирають чинності від дати вручення зазначеного листа Страховику. Де право другої сторони?
Доброго дня. Під час розробки проекту договору, Замовник керувався частиною першою статті 188 Господарського кодексу України, де унормовано, що зміна та розірвання господарських договорів в односторонньому порядку не допускаються, якщо інше не передбачено законом або договором. В свою чергу, в проекті договору Замовником передбачено механізм та порядок внесення змін до договору в односторонньому порядку
Питання:
Відповідь:
Розділ 6. Порядок нумерації.
В Тендерній документації, а саме в розділі 6 "Інформація про технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі" відсутній пункт №5 : після пункту №4 йде наступний пункт №6. Прошу пояснити: порушена послідовність нумерації, чи пропущений пункт №5. В разі, якщо пункт №5 пропущений, просимо внести відповідні зміни в тендерну документацію.
Доброго дня! Так, порушена послідовність нумерації, прохання пункт 6 вважати пунктом 5.
Питання:
Відповідь:
Проект договору про закупівлю
Чи передбачає згода Застрахованих осіб, про яку йдеться у п.18.3. проекту договору про закупівлю, передачу Страховиком Страхувальнику інформації щодо діагнозу Застрахованих осіб, як того вимагають форми звітності, що є додатком до проекту договору про закупівлю?
Відповідно до пункту 18.3 проекту договору, Страхувальник підтверджує законність отримання згоди на передачу персональних даних Застрахованих осіб Страховику.
Питання:
Відповідь:
Проект договору
п. 2.3.6. проекту договору про закупівлю передбачає вимогу до Страховика обслуговувати Застрахованих осіб українською мовою або мовою звернення Застрахованої особи. Які мови звернень передбачаються під час дії договору страхування?
Обслуговування Застрахованих осіб повинно здійснюватися державною мовою - українською, проте у разі, якщо звернення Застрахованої особи здійснюється російською мовою, просимо забезпечити обслуговування мовою звернення такої особи.
Судові рішення
Тут відображаються судові рішення, в яких згадується ця закупівля.
№ рішення Дата публікації Форма Судочинство Справа Суд Суддя
102534030 17.01.2022 Постанова Адміністративне 640/21893/19 Шостий апеляційний адміністративний суд Собків Ярослав Мар'янович
98517281 26.07.2021 Рішення Адміністративне 640/21893/19 Окружний адміністративний суд міста Києва Мазур А.С.

Предмети закупівлі:

Назва Кількість Класифікатор Дата і місце поставки
“Добровільне медичне страхування (страхування від нещасних випадків і страхування здоров’я)”.
1 посл.
66510000-8 — Страхові послуги
по 31.12.2022
Україна, Відповідно до документації

Умови оплати

Оплата після Тип оплати Розмір Період Коментар
Надання послуг Пiсляплата 100.00% 15 календарних днів Оплата страхового платежу за цим Договором здійснюється щоквартально частинами, сума яких визначена у Списку застрахованих осіб за відповідний звітний квартал. Страхувальник на підставі підписаного уповноваженими особами обох Сторін зведеного акту про приймання-передавання наданих послуг за звітний квартал (що складається на підставі усіх актів про приймання-передавання наданих послуг за відповідні місяці звітного кварталу, підписаних уповноваженими особами обох Сторін) 15 числа місяця, наступного за звітним кварталом (за винятком випадків, передбачених Договором), перераховує частину страхового платежу за відповідний звітний квартал (далі все разом – оплата за звітний квартал). У разі, якщо відповідне 15 число є неробочим днем, оплата здійснюється у робочий день, що передує такому 15 числу.

Кваліфікація

Назва   Дата
ПрАТ "Страхова компанія "Брокбізнес"
#20344871
Відхилено - Дискваліфіковано на підставі ст. 17, Учасник не надав необхідні документи, Учасник не відповідає критеріям ТД, Учасник не відповідає кваліфікаційним критеріям
ПАТ "УКРАЇНСЬКА ПОЖЕЖНО-СТРАХОВА КОМПАНІЯ"
#34446836
Відхилено - Учасник не надав необхідні документи, Учасник не відповідає критеріям ТД, Учасник не відповідає кваліфікаційним критеріям, Відсутнє забезпечення пропозиції
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "СТРАХОВА КОМПАНІЯ "КРОНА"
#30726778
Відхилено - Учасник не відповідає критеріям ТД
Публічне акціонерне товариство "Страхова компанія "Країна"
#20842474
Допущено до аукціону
ПрАТ "СК "АЛЬФА СТРАХУВАННЯ""
#30968986
Допущено до аукціону
ПрАТ "СТРАХОВА КОМПАНІЯ ПРОВІДНА"
#23510137
Допущено до аукціону
Приватне Акціонерне Товариство "Страхова група "ТАС"
#30115243
Допущено до аукціону

Учасники:

Назва   Дата Пропозиція
Публічне акціонерне товариство "Страхова компанія "Країна"
#20842474
invalid.pre-qualification 0.00 UAH
ПрАТ "СК "АЛЬФА СТРАХУВАННЯ""
#30968986
invalid.pre-qualification 0.00 UAH
Приватне Акціонерне Товариство "Страхова група "ТАС"
#30115243
invalid.pre-qualification 0.00 UAH
ПАТ "УКРАЇНСЬКА ПОЖЕЖНО-СТРАХОВА КОМПАНІЯ"
#34446836
Відмова 0.00 UAH
ПрАТ "Страхова компанія "Брокбізнес"
#20344871
Відмова 0.00 UAH
ПрАТ "СТРАХОВА КОМПАНІЯ ПРОВІДНА"
#23510137
invalid.pre-qualification 0.00 UAH
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "СТРАХОВА КОМПАНІЯ "КРОНА"
#30726778
Відмова 0.00 UAH