Clarity Project
Закупівлі Аукціони Увійти Про систему

Очікувана вартість:

3 874 304 185.00 UAH
з ПДВ.

Сума договорів:

3 774 999 000.00 UAH

Економія:

2.56%

Експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення Полтавської області та штучних споруд на них

Відкриті торги (EU) Завершена
UA-2019-10-21-000237-c d5f6d646ed1046efb6d1d9561b9213b9
Зміни: Створено: Майданчик: netcast.com.ua

Замовник:

ДП "Агентство місцевих доріг Полтавської області" / #41984916

Адреса:

36014, Україна, Полтавська область, місто Полтава, вулиця Зигіна, 1

Контакт:

Басан Олексій Ігорович
[email protected]
+380532502661
+380532502661
На потреби 2020-2022 років
Період уточнень:
з по
Подача пропозицій:
з по
Аукціон:
з по
Визначення переможця:
з по
Мінімальний крок аукціону:
387 430.42 UAH. (0.01%)
Ризики: 15%
Clarity
DOZORRO
5 скарг/вимог
Вимога
Залишено без розгляду
UA-2019-10-21-000237-c.c5
вимагаємо внести зміни до тендерної документації та усунути порушення, які тягнуть за собою недотримання Вами принципів здійснення публічних закупівель
4. Відповідно до вимог Вашої тендерної документації Учасник-переможець згідно з положенням П.6.3.5 ДСТУ Б Д.1.1-1-2013 (зі змінами) договір за результатами торгів складається після погодження ціни пропозиції (договірної ціни) протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір, з метою підтвердження достовірності інформації, що міститься у документах тендерної пропозиції, надає Замовнику пакет документів щодо найбільш економічно вигідною (за результатами аукціону) договірної ціни для узгодження, а саме:
- договірна ціна складена згідно додатку С ДСТУ Б Д.1.1-1-2013 «Правил визначення вартості будівництва» (зі змінами) (далі – ДСТУ) у програмному комплексі, схваленому Мінрегіонбудом (Будівельні технології – «Кошторис», АВК та інші) , в якому враховані останні зміни в галузевих стандартах з ціноутворення;
- пояснювальна записка до договірної ціни;
- локальні кошториси Форма №1 (додаток А ДСТУ);
- відомість ресурсів до локальних кошторисів Форма №1а (додаток Д ДСТУ).
- розрахунок вартості 1 маш.-год. експлуатації власних будівельних машин і механізмів;
- вартість послуг та/або оренди 1 маш.-год. будівельної техніки, яка буде застосовуватися для надання (виконання) послуги (робіт) (за наявності);
- аналіз вартості, що склалася у регіоні, на послуги та/або оренди 1 маш.-год. будівельної техніки, яка буде застосовуватися для надання (виконання) послуги (робіт), (за наявності);
- розрахунки інших витрат до договірної ціни;
- розрахунок загальновиробничих та адміністративних витрат до договірної ціни;
- розрахунок коштів на покриття ризику всіх учасників виконання робіт;
- розрахунок розміру заробітної плати здійснюється відповідно Додатку Ж СОУ 42.1-37641918-085:2018.
- розрахунок загальновиробничих та адміністративних витрат на підставі обґрунтованої їх величини і структури, за даними бухгалтерського обліку та нормативно-розрахункової трудомісткості виконаних ремонтних робіт за Актами приймання виконаних будівельних робіт (примірна форма № КБ-2в), яка склалася за попередній звітній період (рік).
- довідка вартісних показників машин та механізмів по бухгалтерському обліку;
- зведена таблиця ціни експлуатації будівельних машин;
- аналіз поточних цін на матеріальні ресурси для робіт з експлуатаційного утримання які приймаються підрядником у розрахунку договірної ціни на: металеве бар’єрне огородження дорожнє, матеріали для розмітки дорожньої (фарби, пластичні маси, скляні кульки), фарби та емалі, бітуми нафтові, емульсії бітумні, щебінь фракційний, відсіви, щебенево-піщана суміш, паливо-мастильні матеріали, цемент, асфальтобетонні суміші, металопрокат;
- роздрукована банківська гарантія;
- супровідний лист.
Розрахунок договірної ціни повинен включати загальну вартість і окремо по кожному року відповідно до Додатку № 4 тендерної документації.
Розрахунки до договірної ціни (в т.ч. локальні кошториси) надаються окремо по кожному року до договірних цін на цей період.
Такі документи подаються в одному (у разі необхідності у двох і більше) запечатаному конверті, який у місцях склеювання повинен містити підписи уповноваженої посадової особи учасника процедури закупівлі та відбитки печатки учасника процедури закупівлі (за наявності). В підтвердження можливості виконання вищезазначеного учасник має надати гарантійний лист в складі тендерної пропозиції.
На конверті повинно бути зазначено:
- повне найменування і місцезнаходження замовника;
- назва предмета закупівлі відповідно до оголошення про проведення відкритих торгів;
- повне найменування (прізвище, ім`я, по батькові) учасника процедури закупівлі, його місцезнаходження (місце проживання), ідентифікаційний код ЄДРПОУ (реєстраційний номер облікової картки платника податків), номери контактних телефонів.
Вимагаємо виключити дану вимогу з тендерної документації як таку, що порушує принципи здійснення публічних закупівель.
Таким чином, вимагаємо внести відповідні зміни до тендерної документації та усунути порушення!
Розглянувши Вашу скаргу щодо приведення тендерної документації у відповідність повідомляємо Вам наступне.
Виходячи зі змісту п. 29 ч. 1 ст. 1 Закону України «Про публічні закупівлі», тендерна документація розробляється та затверджується замовником. Водночас тендерна пропозиція подається замовнику учасником відповідно до вимог тендерної документації згідно з п. 30 ч. 1 ст. 1 Закону. Згідно з ч. 3 ст. 22 Закону тендерна документація може містити також іншу інформацію відповідно до законодавства, яку замовник вважає за необхідне до неї включити. При цьому тендерна документація не повинна містити вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників (ч. 4 ст. 22 Закону). Ураховуючи зазначене, вимоги тендерної документації та перелік документів, якими учасник повинен підтвердити свою відповідність таким вимогам визначаються замовником самостійно, виходячи зі специфіки предмета закупівлі, керуючись принципами здійснення закупівель, закріпленими у статті 3 Закону та з дотриманням законодавства в цілому.
Враховуючи вищевикладене, вимоги тендерної документації та перелік документів, якими учасник повинен підтвердити свою відповідність таким вимогам, визначаються Замовником самостійно, виходячи зі специфіки предмета закупівлі. Замовник на власний розсуд вирішує, яка інформація повинна входити до складу тендерної документації (така ж позиція викладена у листі Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 07.02.2017 № 3302-06/3812-06).
Разом з тим, повідомляємо Вам, що відповідно до вимог тендерної документації учасник-переможець згідно з положенням П.6.3.5 ДСТУ Б Д.1.1-1-2013 (зі змінами) договір за результатами торгів складається після погодження ціни пропозиції (договірної ціни) протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір, з метою підтвердження достовірності інформації, що міститься у документах тендерної пропозиції, Учасник надає Замовнику пакет документів щодо найбільш економічно вигідною (за результатами аукціону) договірної ціни для узгодження, перелік яких наведений у тендерній документації і роздруковану електронну банківську гарантію із супровідним листом.
Дані документи надаються Учасником Замовнику з огляду на наступне.
Відповідно до вимог тендерної документації пропозиція учасника обов'язково супроводжується документом, що підтверджує внесення забезпечення тендерної пропозиції відкритих торгів, яке має бути подане у вигляді електронної банківської гарантії. Відповідно до ч. 4 ст. 24 Закону забезпечення тендерної пропозиції повертається учаснику протягом п’яти банківських днів з дня настання підстави для повернення забезпечення тендерної пропозиції в разі: закінчення строку дії забезпечення тендерної пропозиції, зазначеного в тендерній документації; укладення договору про закупівлю з учасником, що став переможцем тендеру; відкликання тендерної пропозиції до закінчення строку її подання; закінчення процедури закупівлі в разі не укладення договору про закупівлю з жодним з учасників, які подали тендерні пропозиції.
Таким чином, у разі настання однієї з підстав, передбачених ч. 4 ст. 24 Закону Замовник, відповідно до Закону, зобов’язаний повернути Учаснику забезпечення тендерної пропозиції. З огляду на те, що електронна банківська гарантія є електронним документом, з метою забезпечення виконання вимог ч. 4 ст. 24 Закону Замовником було передбачено у тендерній документації надання учасником роздрукованої електронної банківської гарантії, з метою виконання вимогу закону, у разі необхідності її повернення протягом п’яти банківських днів з дня настання підстави для повернення забезпечення тендерної пропозиції.
Разом з тим повідомляємо, що учасник повинен надати замовнику договірну ціну з іншими документами, перелік яких передбачений у тендерній документації.
З огляду на це повідомляємо, що відповідно до ч. 4 ст. 36 Закону умови договору про закупівлю не повинні відрізнятися від змісту тендерної пропозиції за результатами аукціону (у тому числі ціни за одиницю товару) переможця процедури закупівлі або ціни пропозиції учасника у разі застосування переговорної процедури. При цьому виходячи зі змісту п. 29 ч. 1 ст. 1 Закону, тендерна документація розробляється та затверджується замовником. Водночас тендерна пропозиція подається замовнику учасником відповідно до вимог тендерної документації згідно з п. 30 ч. 1 ст. 1 Закону. Пунктом 3 частини другої статті 22 Закону передбачено, що тендерна документація повинна містити, зокрема інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію (у разі потреби - плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі). При цьому технічна специфікація повинна містити: детальний опис товарів, робіт, послуг, що закуповуються, у тому числі їх технічні та якісні характеристики; вимоги щодо технічних і функціональних характеристик предмета закупівлі у разі, якщо опис скласти неможливо або якщо доцільніше зазначити такі показники; посилання на стандартні характеристики, вимоги, умовні позначення та термінологію, пов’язану з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними або національними стандартами, нормами та правилами. При цьому Закон не містить вимоги щодо подання учасником у складі тендерної пропозиції розрахунку договірної ціни до проведення електронного аукціону. У свою чергу, ч. 6 ст. 28 Закону встановлено, що за результатами розгляду та оцінки тендерної пропозиції замовник визначає переможця та приймає рішення про намір укласти договір згідно з цим Законом. Відповідно до ч. 2 ст. 32 Закону Замовник укладає договір про закупівлю з учасником, який визнаний переможцем торгів протягом строку дії його пропозиції, не пізніше ніж через 20 днів з дня прийняття рішення про намір укласти договір про закупівлю відповідно до вимог тендерної документації та пропозиції учасника-переможця. Пунктом 6.2.4 ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва» визначено, що ціна пропозиції переможця торгів є договірною ціною на об’єкт будівництва, яка формується генпідрядником із залученням субпідрядних організацій, погоджується із замовником. Разом з тим, пунктом 3.15 ДСТУ .Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва» визначено, що договірна ціна - кошторис, яким визначається вартість робіт, узгоджена сторонами (замовником та підрядником) та обумовлена у договорі підряду (така ж позиція викладена у листі Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 05.08.2016 № 3302-06-24782-06 ).
Таким чином, оскільки ціна тендерної пропозиції учасника може зменшуватись за результатами електронного аукціону, що призводитиме до необхідності перерахунку учасником кошторису та ураховуючи при цьому, що умови договору про закупівлю не повинні відрізнятися від змісту тендерної пропозиції, у даному випадку Замовником було передбачено у тендерній документації вимогу щодо надання учасником договірної ціни з іншими документами, перелік яких наведений у тендерній документації.
Також, виходячи зі змісту частини третьої статті 32 Закону, у разі відмови переможця торгів від підписання договору про закупівлю відповідно до вимог тендерної документації або неукладення договору про закупівлю з вини учасника у строк, визначений цим Законом, замовник відхиляє тендерну пропозицію такого учасника та визначає переможця серед тих учасників, строк дії тендерної пропозиції яких ще не минув.
Таким чином, на підставі всього вищевикладеного, вважаємо, що дана вимога не є дискримінаційною та не порушує принципи здійснення публічних закупівель.
Вимога
Вирішена
UA-2019-10-21-000237-c.b2
Аналіз поточних цін на матеріальні ресурси
На сторінці 7 Тендерної документації, Замовником зазначено, що Учасник – переможець надає Замовнику пакет документів для узгодження договірної ціни, а саме:
- аналіз поточних цін на матеріальні ресурси для робіт з експлуатаційного утримання які приймаються підрядником у розрахунку договірної ціни на: металеве бар’єрне огородження дорожнє, матеріали для розмітки дорожньої (фарби, пластичні маси, скляні кульки), фарби та емалі, бітуми нафтові, емульсії бітумні, щебінь фракційний, відсіви, щебенево – піщана суміш, паливно – мастильні матеріали, цемент, асфальтобетонні суміші, металопрокат;
Листом Мінрегіону від 11.07.2016 р. № 7/15-8471 питання збору, аналізу та узагальнення інформації про ціни на основні будівельні матеріали, вироби та конструкції, що склалися в розрізі регіонів України, та доведення такої інформації до учасників будівництва покладено на ТОВ «НВФ «Інпроект». Дана інформація щоквартально наводиться в Збірнику «Ціноутворення у будівництві» та на сайті Технічного комітету №311 «Ціноутворення та кошторисне нормування у будівництві». Оновлення інформації щодо цін на будівельні матеріали буде опублікована в грудні 2019 р. Тобто на момент подачі документів учасника – переможця будуть діяти інші ціни на будівельні матеріали, які вплинуть на формування договірної ціни. Дана закупівля здійснюється на виконання послуг терміном на 3 роки. В зв’язку з тим, що дана вимога некоректна, інформація по цінам змінюється щоквартально, вимагаємо виключити дану вимогу з Тендерної документації.
Повідомляємо Вам, що Замовником буде виключено дану вимогу з тендерної документації.
Вимога
Вирішена
UA-2019-10-21-000237-c.a4
Вимагаємо внести зміни до кваліфікаційних умов
3. Щодо матеріально – технічної бази.
Враховуючи розмір очікуваної вартості в аж 3 874 304 185,00 гривень, важливість для області якісного та своєчасного надання послуг, вимагаємо розширити кваліфікаційні вимоги. Для трирічного експлуатаційного утримання місцевих доріг усієї області підрядникам необхідно мати в наявності виробничі бази чи асфальтовані майданчики, зокрема, для складування та зберігання матеріалів та базування дорожньої техніки. Вимагаємо включити вимоги щодо обов’язкової наявності у учасників закупівлі виробничих баз чи асфальтованих майданчиків, зокрема, для складування та зберігання матеріалів та базування дорожньої техніки не менше, ніж у 15 (п’ятнадцяти) різних районах Полтавської області, аби участь у закупівлі прийняли підрядники, що зможуть забезпечити належне та безперебійне виконання послуг з експлуатаційного утримання, зважаючи також на те, що даний вид послуг має власну специфіку та надається і у зимовий період на території всієї області.
Недопустимо в такому значущому тендері замало приділяти уваги кваліфікації учасників та тим самим сприяти перемозі некваліфікованого підприємства, що не має ані техніки, ані заводів, ані баз!!!
Таким чином, вимагаємо внести відповідні зміни до тендерної документації та усунути порушення, які тягнуть за собою недотримання Вами принципів здійснення публічних закупівель!!!
Повідомляємо Вам, що Замовником буде внесено відповідні зміни до тендерної документації.
Вимога
Вирішена
UA-2019-10-21-000237-c.c3
Вимагаємо внести зміни до кваліфікаційних умов
Відповідно до ст. 3 Закону України «Про публічні закупівлі» закупівлі здійснюються за такими принципами: добросовісна конкуренція серед учасників; максимальна економія та ефективність; відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель; недискримінація учасників; об’єктивна та неупереджена оцінка тендерних пропозицій; запобігання корупційним діям і зловживанням.
З огляду на те, що експлуатаційне утримання автомобільних доріг - це організація роботи із систематичного нагляду за дорогою, дорожніми спорудами та смугою відводу для вчасного виявлення дефектів і визначення обсягу робіт з їх усунення, забезпечення умов роботи елементів дороги і споруд у різні пори року, підтримання їх у чистоті і порядку, а періодом надання послуг є 3 роки, тому з метою забезпечення максимальної економії та ефективності, запобіганню корупційним діям і зловживанням та дотриманню інших принципів здійснення публічних закупівель вимагаємо внести наступні зміни до тендерної документації!

1. Щодо забезпечення тендерної пропозиції.
Відповідно до умов Вашої тендерної документації: «Пропозиція учасника обов'язково супроводжується документом, що підтверджує внесення забезпечення тендерної пропозиції відкритих торгів, яке має бути подане у вигляді електронної банківської гарантії. Електронна банківська гарантія – документ, виданий учаснику торгів банком, який гарантує негайно за першою письмовою вимогою замовника сплатити суму в розмірі 1 000 000, 00 грн. (один мільйон гривень 00 копійок), за умови письмового підтвердження, що учасник не виконав своїх зобов’язань, які передбачені цією документацією.»
В свою чергу, відповідно до ЗУ «Про публічні закупівлі» (стаття 24) при проведенні торгів з предмету закупівлі послуг розмір забезпечення тендерної пропозиції не повинен перевищувати 3% очікуваної вартості. Закріплений Вами розмір забезпечення в 1 000 000 гривень – це мізерні 0,026% очікуваної вартості. Це нечувано, вимагати такий замалий розмір банківської гарантії. Враховуючи, що очікувана вартість тендеру аж 3 874 304 185,00 гривень та з метою недопущення до участі у торгах ненадійних компаній та таких, що не мають достатніх фінансових ресурсів, в тому числі для надання послуг за предметом закупівлі в таких обсягах, вимагаємо значно збільшити розмір забезпечення тендерної пропозиції. Аби в тендері приймали участь компанії, що матимуть фінансову спроможність надавати послуги за предметом закупівлі та внести відповідні зміни до тендерної документації!
Також, аби уникнути можливу участь учасників, що не мають фінансової спроможності, вимагаємо розглянути питання щодо вимоги надання в забезпечення тендерної пропозиції банківської гарантії з грошовим покриттям та на весь строк дії тендерної пропозиції та внести відповідні зміни до тендерної документації!
2. Щодо матеріально – технічної бази.
Враховуючи розмір очікуваної вартості, що становить аж 3 874 304 185,00 гривень, важливість для області якісного та своєчасного надання послуг, вимагаємо розширити кваліфікаційні вимоги та збільшити кількість необхідних асфальтобетонних заводів. Обґрунтований та достатній мінімум – наявність трьох асфальтобетонних заводів. Це дозволить забезпечити прийняття участі у торгах лише тих підрядників, які мають достатні матеріальні ресурси. В противному випадку прийматимуть участь будь-які компанії та з будь-яких куточків, що не мають заводів та не можуть гарантувати безперебійне постачання асфальту для надання послуг по всій області.
Звертаємо Вашу увагу, що відповідно до вимог Вашої тендерної документації та вимог п. 20.8.2 ДБН В.2.3-4:2015 – законодавством передбачено допустимий час транспортування суміші з місця фактичного розташування АБЗ - встановлення даної вимоги вважаємо обов’язковою.
З приводу Вашої вимоги повідомляємо наступне.
Виходячи зі змісту п. 29 ч. 1 ст. 1 Закону України «Про публічні закупівлі» вимоги тендерної документації та перелік документів, якими учасник повинен підтвердити свою відповідність таким вимогам визначаються замовником самостійно, виходячи зі специфіки предмета закупівлі, керуючись принципами здійснення закупівель, закріпленими у статті 3 Закону та з дотриманням законодавства в цілому.
Враховуючи вищевикладене, вимоги тендерної документації та перелік документів, якими учасник повинен підтвердити свою відповідність таким вимогам, визначаються Замовником самостійно, виходячи зі специфіки предмета закупівлі. Замовник на власний розсуд вирішує, яка інформація повинна входити до складу тендерної документації (така ж позиція викладена у листі Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 07.02.2017 № 3302-06/3812-06).
Таким чином, замовник самостійно, встановлює додаткові вимоги щодо підтвердження відповідності пропозиції учасника тим чи іншим технічним, якісним або іншим вимогам, зокрема, і вимоги щодо забезпечення тендерної пропозиції.
Вважаємо, що встановлення вимоги щодо надання в забезпечення тендерної пропозиції банківської гарантії з грошовим покриттям та на весь строк дії тендерної пропозиції може мати дискримінаційний характер та обмежувати коло потенційних учасників, що суперечить принципам здійснення публічних закупівель.
Крім того, повідомляємо, що замовник не заперечує щодо надання учасником за його бажанням будь-яких додаткових документів про досвід учасника та його технічні можливості тощо.
Неподання таких додаткових документів, які не вимагаються тендерною документацією, не буде розцінено як невідповідність тендерній пропозиції умовам тендерної документації.
Разом з тим, повідомляємо Вам, що, відповідно до ст. 24 Закону України «Про публічні закупівлі» розмір забезпечення тендерної пропозиції буде збільшено та внесено відповідні зміни Замовником до тендерної документації.
Крім того, на Вашу вимогу, відповідні зміни будуть внесені Замовником і в частині розширення кваліфікаційних вимог - Замовником буде збільшено кількість необхідних асфальтобетонних заводів.
Вимога
Вирішена
UA-2019-10-21-000237-c.b1
Недостатня кількість фалів для подання пропозиції
На сторінці 5 Тендерної документації Замовником зазначено неможливу до виконання вимогу, про те що Учасник надає документи передбачені в цій документації в електронному вигляді (сканованому у форматі PortableDocumentFormat «далі-pdf») не більше трьох файлів, крім документів, що передбачені розділом «Забезпечення тендерної пропозиції».
З огляду на вищевикладену вимогу та вимоги тендерної документації (178 одиниць техніки згідно стор. 34 ТД та 276 працівників стор. 35 ТД= 454 арк. /тільки копії свідоцтв та наказів/, якщо техніка орендована – мінімальний об’єм договору оренди з актом = 3 арк.х178 договорів=534, якщо додати всі записи в трудових книжках /мін. 3 арк. Х 276 працівн./ – мінімум 828 арк., додати таблицю працівники та механізми, які будуть об’ємними і складатимуть близько 20 арк. кожна – отримуємо ще 40 арк., додати контрольний лист – близько 10 арк., близько 40 довідок та листів, ще 40 арк., договір – 13 арк., установчі документи, документи на АБЗ та лабораторію – ще близько 50 арк.). Всього загальний орієнтовний об’єм тендерної пропозиції – мінімум 2184 арк., нами шляхом експерименту через спеціальні програмні комплекси було максимально зжато скановані документи в кількості 500 аркушів, проте якість сканованих максимально зжатих документів стала низькою – сканкопії нечитабельні. Якщо зжати 500 аркушів в рекомендованому програмою форматі (з гарною - читабельною якістю копій), розмір 1 файлу, в якому міститься 500 аркушів перевищує максимально допустимий рівень загрузки документів на електронному майданчику в 2 рази, тобто 500 аркушів треба ділити мінімум на 2 файли. Відповідно 8,7 – мінімальна кількість файлів (250 арк. Х 8,73 файлів=2182 арк. Тендерної пропозиції відповідно до вимог ТД). Вимагаємо виключити вимогу стосовно трьох файлів тендерної пропозиції та встановити кількість файлів для подання тендерної пропозиції не менше 9, окрім файлу Банківська гарантія.
Повідомляємо Вам, що Замовником буде виключено дану вимогу з тендерної документації.
3 питання
Питання:
Відповідь:
Узгодження договірної ціни
Надайте відповідь, що мав на увазі Замовник, який просить надати інформацію згідно сторінок 7-8 Тендерної документації (для узгодження) договірної ціни. Договірна ціна визначається автоматично електронним аукціоном. В чому полягає узгодження договірної ціни?
Розглянувши Ваше запитання, повідомляємо Вам наступне.
Виходячи зі змісту п. 29 ч. 1 ст. 1 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі - Закон), тендерна документація розробляється та затверджується замовником. Водночас тендерна пропозиція подається замовнику учасником відповідно до вимог тендерної документації згідно з п. 30 ч. 1 ст. 1 Закону. Згідно з ч. 3 ст. 22 Закону тендерна документація може містити також іншу інформацію відповідно до законодавства, яку замовник вважає за необхідне до неї включити. При цьому тендерна документація не повинна містити вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників (ч. 4 ст. 22 Закону). Ураховуючи зазначене, вимоги тендерної документації та перелік документів, якими учасник повинен підтвердити свою відповідність таким вимогам визначаються замовником самостійно, виходячи зі специфіки предмета закупівлі, керуючись принципами здійснення закупівель, закріпленими у статті 3 Закону та з дотриманням законодавства в цілому. Враховуючи вищевикладене, вимоги тендерної документації та перелік документів, якими учасник повинен підтвердити свою відповідність таким вимогам, визначаються Замовником самостійно, виходячи зі специфіки предмета закупівлі. Замовник на власний розсуд вирішує, яка інформація повинна входити до складу тендерної документації (така ж позиція викладена у листі Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 07.02.2017 № 3302-06/3812-06).
Повідомляємо Вам, що відповідно до вимог тендерної документації учасник-переможець протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір, з метою підтвердження достовірності інформації, що міститься у документах тендерної пропозиції, надає Замовнику пакет документів, перелік яких міститься у тендерній документації, щодо найбільш економічно вигідною (за результатом аукціону) договірної ціни для узгодження.
Дані документи надаються Учасником Замовнику з огляду на наступне.
Відповідно до ч. 4 ст. 36 Закону умови договору про закупівлю не повинні відрізнятися від змісту тендерної пропозиції за результатами аукціону (у тому числі ціни за одиницю товару) переможця процедури закупівлі або ціни пропозиції учасника у разі застосування переговорної процедури. При цьому виходячи зі змісту п. 29 ч. 1 ст. 1 Закону, тендерна документація розробляється та затверджується замовником. Водночас тендерна пропозиція подається замовнику учасником відповідно до вимог тендерної документації згідно з п. 30 ч. 1 ст. 1 Закону. Пунктом 3 частини другої статті 22 Закону передбачено, що тендерна документація повинна містити, зокрема інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію (у разі потреби - плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі). При цьому технічна специфікація повинна містити: детальний опис товарів, робіт, послуг, що закуповуються, у тому числі їх технічні та якісні характеристики; вимоги щодо технічних і функціональних характеристик предмета закупівлі у разі, якщо опис скласти неможливо або якщо доцільніше зазначити такі показники; посилання на стандартні характеристики, вимоги, умовні позначення та термінологію, пов’язану з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними або національними стандартами, нормами та правилами. При цьому Закон не містить вимоги щодо подання учасником у складі тендерної пропозиції розрахунку договірної ціни до проведення електронного аукціону. У свою чергу, ч. 6 ст. 28 Закону встановлено, що за результатами розгляду та оцінки тендерної пропозиції замовник визначає переможця та приймає рішення про намір укласти договір згідно з цим Законом. Відповідно до ч. 2 ст. 32 Закону Замовник укладає договір про закупівлю з учасником, який визнаний переможцем торгів протягом строку дії його пропозиції, не пізніше ніж через 20 днів з дня прийняття рішення про намір укласти договір про закупівлю відповідно до вимог тендерної документації та пропозиції учасника-переможця. Згідно з частиною першою статті 36 Закону договір про закупівлю укладається відповідно до норм Цивільного кодексу України та Господарського кодексу України з урахуванням особливостей, визначених цим Законом. При цьому пунктом 6.2.4 ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва» визначено, що ціна пропозиції переможця торгів є договірною ціною на об’єкт будівництва, яка формується генпідрядником із залученням субпідрядних організацій, погоджується із замовником. Разом з тим, пунктом 3.15 ДСТУ.Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва» визначено, що договірна ціна - кошторис, яким визначається вартість робіт, узгоджена сторонами (замовником та підрядником) та обумовлена у договорі підряду (така ж позиція викладена у листі Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 05.08.2016 № 3302-06-24782-06). Таким чином, оскільки ціна тендерної пропозиції учасника може зменшуватись за результатами електронного аукціону, що призводитиме до необхідності перерахунку учасником кошторису та ураховуючи при цьому, що умови договору про закупівлю не повинні відрізнятися від змісту тендерної пропозиції, у даному випадку Замовником було передбачено у тендерній документації вимогу щодо надання учасником-переможцем протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір, з метою підтвердження достовірності інформації, що міститься у документах тендерної пропозиції, Замовнику пакету документів, перелік яких міститься у тендерній документації, щодо найбільш економічно вигідною (за результатом аукціону) договірної ціни для узгодження.
Також, виходячи зі змісту частини третьої статті 32 Закону, у разі відмови переможця торгів від підписання договору про закупівлю відповідно до вимог тендерної документації або неукладення договору про закупівлю з вини учасника у строк, визначений цим Законом, замовник відхиляє тендерну пропозицію такого учасника та визначає переможця серед тих учасників, строк дії тендерної пропозиції яких ще не минув.
Питання:
Відповідь:
Аналіз вартості на послуги або оренди 1 маш./год.
2. На сторінці 7 Тендерної документації, Замовником зазначено, що Учасник – переможець надає Замовнику пакет документів для узгодження договірної ціни, а саме:
- аналіз вартості, що склалася у регіоні, на послуги та/або оренди 1 маш.-год. будівельної техніки, яка буде застосовуватися для надання (виконання) послуги (робіт), (за наявності); Надайте роз’яснення, по даній вимозі, в зв’язку з тим, що не зрозуміло чи обов’язково потрібно подавати дану інформацію.
Розглянувши Ваше запитання повідомляємо Вам, що Замовником будуть внесені відповідні зміни до тендерної документації.
Питання:
Відповідь:
Транспортні схеми перевезення асфальтобетонної суміші
На сторінці 13 Тендерної документації, Замовником зазначено, що у разі закупівлі асфальтобетонної суміші та/або використання асфальтобетонної суміші, виготовленої на власних виробничих потужностях, Учасник має надати транспортну схему відповідно до вимог п. 20.8.2 ДБН В.2.3-4:2015 щодо найменування та місцезнаходження постачальника(-ів) та їх виробничих потужностей із зазначенням кілометражу та часу транспортування асфальтобетонної суміші (підтверджується транспортною схемою відповідно до вимог п. 20.8.2 ДБН В.2.3-4:2015). Технічне завдання до ТД (Дод. 4) складене по районах Полтавської обл., а саме: Великобагачанський р-н., Гадяцький р-н., Глобинський р-н., Гребінківський р-н., Диканський р-н., Зіньківський р-н., Карлівський р-н., Кобеляцький р-н., Козельщинський р-н., Котелевський р-н., Кременчуцький р-н., Лохвицький р-н., Лубенський р-н., Машівський р-н., Миргородський р-н., Новосанжарський р-н., Оржицький р-н., Пирятинський р-н., Полтавський р-н., Решетилівський р-н., Семенівський р-н., Хорольський р-н., Чорнухинський р-н., Чутівський р-н., Шишацький р-н. Надайте відповідь чи необхідно подавати транспортні схеми перевезення а/б суміші до кожного району окремо?
Розглянувши Ваше запитання повідомляємо Вам, що Учаснику необхідно надати транспортні схеми перевезення асфальтобетонної суміші від місця розташування асфальтобетонного заводу, який Учасник планує залучати для надання послуг, відповідно до вимог тендерної документації (або власного асфальтобетонного заводу) до кожного районного центру Полтавської області.
Крім того повідомляємо Вам, що відповідні зміни будуть внесені до тендерної документації.

Предмети закупівлі:

Експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення Полтавської області та штучних споруд на них
1 посл.
3 874 304 185.00 UAH
3 874 304 185.00 UAH
3 874 304 185.00 UAH / посл.
63710000-9 — Послуги з обслуговування наземних видів транспорту
Строк поставки:
31.12.2022
Адреса поставки:
36000, Україна, Полтавська область, відповідно до, розпорядження голови Полтавської обласної державної адміністрації № 763 від 08.11.2017

Умови оплати

Оплата після Тип оплати Розмір Період Опис
Надання послуг Пiсляплата 100.00% 180 календарних днів Замовник здійснює розрахунки з Виконавцем за надані послуги на підставі «Актів приймання виконаних будівельних робіт» (форма № КБ-2в) та «Довідок про вартість виконаних будівельних робіт» (форма № КБ-3) протягом 180 календарних днів з моменту підписання Сторонами «Актів приймання виконаних будівельних робіт» (форма № КБ-2в) та «Довідок про вартість виконаних будівельних робіт» (форма № КБ-3). Джерело фінансування: кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам.

Учасники:

Назва   Дата Початкова пропозиція Кінцева пропозиція
ТОВ "Автомагістраль-Південь"
#34252469
Активна 3 844 000 000.00 UAH 3 775 000 000.00 UAH
- 69 000 000.00 UAH (1.8%)
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РДС - ПОЛТАВА"
#43266571
Активна 3 835 560 000.00 UAH 3 774 999 000.00 UAH
- 60 561 000.00 UAH (1.6%)

Протокол розкриття:

Назва   Дата Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РДС - ПОЛТАВА"
#43266571
Переможець 3 774 999 000.00 UAH

Договори:

Назва   Дата Вартість
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РДС - ПОЛТАВА"
#43266571
Підписано 3 774 999 000.00 UAH
Додаткові угоди
Номер угоди: Додаткова угода №1
Дата підписання:
Дата публікації:
Причина: Покращення якості предмета закупівлі
Опис: Сторони, у зв'язку зі зміною платіжних реквізитів Замовника, домовились викласти Розділ 13 Договору у новій редакції.
Документи:
Номер угоди: Додаткова угода №2
Дата підписання:
Дата публікації:
Причина: Покращення якості предмета закупівлі
Опис: Сторони домовилися внести зміни до п. 3.1. Розділу 3 "Ціна Договору" Договору та викласти його у новій редакції.
Документи:
Номер угоди: Додаткова угода №3
Дата підписання:
Дата публікації:
Причина: Покращення якості предмета закупівлі
Опис: Сторони домовилися доповнити Договір пунктом 10.4 та внести зміни до п. 3.1. Розділу 3 "Ціна Договору" Договору та викласти його у новій редакції.
Документи:
Номер угоди: Додаткова угода № 4
Дата підписання:
Дата публікації:
Причина: Покращення якості предмета закупівлі
Опис: Сторони домовилися внести зміни до п. 3.1. Розділу 3 "Ціна Договору" Договору та викласти його у новій редакції.
Документи:
Номер угоди: Додаткова угода №5
Дата підписання:
Дата публікації:
Причина: Покращення якості предмета закупівлі
Опис: Сторони, у зв'язку зі зміною платіжних реквізитів Підрядника, домовилися викласти Розділ 13 "Реквізити та підписи сторін" у новій редакції.
Документи:
Номер угоди: Додаткова угода №6
Дата підписання:
Дата публікації:
Причина: Покращення якості предмета закупівлі
Опис: Керуючись п. 11.5. Договору з експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення та штучних споруд на них № 03-24/19-189 від 20.12.2019р. та на підставі Розпорядження голови Полтавської обласної державної адміністрації «Про затвердження переліку об’єктів, що фінансуються за рахунок субвенції з місцевого бюджету на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах» № 179 від 06.04.2020р. Сторони домовилися внести зміни до п. 3.1. Розділу 3 «Ціна Договору» Договору (код ДК 021:2015 – 63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспорту) і викласти його в новій редакції.
Документи:
Номер угоди: Додаткова угода №7
Дата підписання:
Дата публікації:
Причина: Покращення якості предмета закупівлі
Опис: Керуючись п. 11.5. Договору з експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення та штучних споруд на них № 03-24/19-189 від 20.12.2019р. (далі – Договір), на підставі Розпорядження голови Полтавської обласної державної адміністрації «Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 06.04.2020 № 179» № 324 від 30.06.2020р. та Рішення Сербинівської сільської ради Гребінківського району Полтавської області від 16.06.2020р., Сторони домовилися внести зміни до п. 3.1. Розділу 3 «Ціна Договору» Договору (код ДК 021:2015 – 63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспорту) і викласти його в новій редакції.
Документи:
Номер угоди: Додаткова угода №8
Дата підписання:
Дата публікації:
Причина: Покращення якості предмета закупівлі
Опис: Керуючись п. 11.5. Договору з експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення та штучних споруд на них № 03-24/19-189 від 20.12.2019р. (далі – Договір), на підставі Розпорядження голови Полтавської обласної державної адміністрації «Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 06.04.2020 № 179» № 324 від 30.06.2020р., Рішення Сербинівської сільської ради Гребінківського району Полтавської області від 16.06.2020р. та Розпорядження голови Полтавської обласної державної адміністрації «Про розподіл субвенцій із місцевих бюджетів обласному бюджету на 2020 рік» №366 від 16.07.2020р., Сторони домовилися внести зміни до п. 3.1. Розділу 3 «Ціна Договору» Договору (код ДК 021:2015 – 63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспорту) і викласти його в новій редакції
Документи:
Номер угоди: Додаткова угода №9
Дата підписання:
Дата публікації:
Причина: Покращення якості предмета закупівлі
Опис: Керуючись п. 11.5. Договору з експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення та штучних споруд на них № 03-24/19-189 від 20.12.2019р. (далі – Договір), на підставі Розпорядження голови Полтавської обласної державної адміністрації «Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 06.04.2020 № 179» № 324 від 30.06.2020р., Рішення Сербинівської сільської ради Гребінківського району Полтавської області від 16.06.2020р., Розпорядження голови Полтавської обласної державної адміністрації «Про розподіл субвенцій із місцевих бюджетів обласному бюджету на 2020 рік» №366 від 16.07.2020р. та Розпорядження сільського голови Дейкалівської сільської ради Зіньківського району Полтавської області від 24.07.2020р., Сторони домовилися внести зміни до п. 3.1. Розділу 3 «Ціна Договору» Договору (код ДК 021:2015 – 63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспорту) і викласти його в новій редакції
Документи:
Номер угоди: Додаткова угода №10
Дата підписання:
Дата публікації:
Причина: Покращення якості предмета закупівлі
Опис: Керуючись п. 11.5. Договору з експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення та штучних споруд на них № 03-24/19-189 від 20.12.2019р. (далі – Договір), на підставі Розпорядження голови Полтавської обласної державної адміністрації «Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 06.04.2020 № 179» № 324 від 30.06.2020р., Рішення Сербинівської сільської ради Гребінківського району Полтавської області від 16.06.2020р., Розпорядження голови Полтавської обласної державної адміністрації «Про розподіл субвенцій із місцевих бюджетів обласному бюджету на 2020 рік» №366 від 16.07.2020р. та Розпорядження сільського голови Дейкалівської сільської ради Зіньківського району Полтавської області від 24.07.2020р., Сторони домовилися внести зміни до п. 3.1. Розділу 3 «Ціна Договору» Договору (код ДК 021:2015 – 63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспорту) і викласти його в новій редакції
Документи:
Номер угоди: Додаткова угода №11
Дата підписання:
Дата публікації:
Причина: Покращення якості предмета закупівлі
Опис: Керуючись п. 11.5. Договору з експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення та штучних споруд на них № 03-24/19-189 від 20.12.2019р. (далі – Договір), на підставі Розпорядження голови Полтавської обласної державної адміністрації «Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 06.04.2020 № 179» № 324 від 30.06.2020р., Рішення Сербинівської сільської ради Гребінківського району Полтавської області від 16.06.2020р., Розпорядження голови Полтавської обласної державної адміністрації «Про розподіл субвенцій із місцевих бюджетів обласному бюджету на 2020 рік» №366 від 16.07.2020р. та Розпорядження сільського голови Дейкалівської сільської ради Зіньківського району Полтавської області від 24.07.2020р., Розпорядження сільського голови Яхниківської сільської ради Лохвицького району Полтавської області від 24.06.2020р., Розпорядження сільського голови Судівської сільської ради Новосанжарського району Полтавської області від 09.09.2020р., Рішення сільського голови Сербинівської сільської ради Гребінківського району Полтавської області від 18.09.2020р., Сторони домовилися внести зміни до п. 3.1. Розділу 3 «Ціна Договору» Договору (код ДК 021:2015 – 63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспорту) і викласти його в новій редакції
Документи:
Номер угоди: Додаткова угода №12
Дата підписання:
Дата публікації:
Причина: Покращення якості предмета закупівлі
Опис: Керуючись п. 11.5. Договору з експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення та штучних споруд на них № 03-24/19-189 від 20.12.2019р. (далі – Договір), на підставі Розпорядження голови Полтавської обласної державної адміністрації «Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 06.04.2020 № 179» № 324 від 30.06.2020р., Рішення Сербинівської сільської ради Гребінківського району Полтавської області від 16.06.2020р., Розпорядження голови Полтавської обласної державної адміністрації «Про розподіл субвенцій із місцевих бюджетів обласному бюджету на 2020 рік» №366 від 16.07.2020р., Розпорядження сільського голови Дейкалівської сільської ради Зіньківського району Полтавської області від 24.07.2020р., Розпорядження сільського голови Яхниківської сільської ради Лохвицького району Полтавської області від 24.06.2020р., Розпорядження сільського голови Судівської сільської ради Новосанжарського району Полтавської області від 09.09.2020р., Рішення сільського голови Сербинівської сільської ради Гребінківського району Полтавської області від 18.09.2020р. та Розпорядження голови Полтавської обласної державної адміністрації від 02.10.2020 №565, Сторони домовилися внести зміни до п. 3.1. Розділу 3 «Ціна Договору» Договору (код ДК 021:2015 – 63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспорту) і викласти його в новій редакції
Документи:
Номер угоди: Додаткова угода №13
Дата підписання:
Дата публікації:
Причина: Покращення якості предмета закупівлі
Опис: Керуючись п. 11.5. Договору з експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення та штучних споруд на них № 03-24/19-189 від 20.12.2019р. (далі – Договір), на підставі Розпорядження голови Полтавської обласної державної адміністрації «Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 06.04.2020 № 179» № 324 від 30.06.2020р., Рішення Сербинівської сільської ради Гребінківського району Полтавської області від 16.06.2020р., Розпорядження голови Полтавської обласної державної адміністрації «Про розподіл субвенцій із місцевих бюджетів обласному бюджету на 2020 рік» №366 від 16.07.2020р., Розпорядження сільського голови Дейкалівської сільської ради Зіньківського району Полтавської області від 24.07.2020р., Розпорядження сільського голови Яхниківської сільської ради Лохвицького району Полтавської області від 24.06.2020р., Розпорядження сільського голови Судівської сільської ради Новосанжарського району Полтавської області від 09.09.2020р., Рішення сільського голови Сербинівської сільської ради Гребінківського району Полтавської області від 18.09.2020р. та Розпорядження голови Полтавської обласної державної адміністрації від 02.10.2020 №565, Сторони домовилися внести зміни до п. 3.1. Розділу 3 «Ціна Договору» Договору (код ДК 021:2015 – 63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспорту) і викласти його в новій редакції
Документи:
Номер угоди: 14
Дата підписання:
Дата публікації:
Причина: Покращення якості предмета закупівлі
Опис: Керуючись п. 11.5. Договору з експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення та штучних споруд на них № 03-24/19-189 від 20.12.2019р. (далі – Договір), на підставі Розпорядження голови Полтавської обласної державної адміністрації «Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 06.04.2020 № 179» № 324 від 30.06.2020р., Рішення Сербинівської сільської ради Гребінківського району Полтавської області від 16.06.2020р., Розпорядження голови Полтавської обласної державної адміністрації «Про розподіл субвенцій із місцевих бюджетів обласному бюджету на 2020 рік» №366 від 16.07.2020р., Розпорядження сільського голови Дейкалівської сільської ради Зіньківського району Полтавської області від 24.07.2020р., Розпорядження сільського голови Яхниківської сільської ради Лохвицького району Полтавської області від 24.06.2020р., Розпорядження сільського голови Судівської сільської ради Новосанжарського району Полтавської області від 09.09.2020р., Рішення сільського голови Сербинівської сільської ради Гребінківського району Полтавської області від 18.09.2020р., Розпорядження голови Полтавської обласної державної адміністрації від 02.10.2020 №565 та Розпорядження голови Полтавської обласної державної адміністрації «Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 06.04.2020 № 179» № 643 від 16.11.2020р, Сторони домовилися внести зміни до п. 3.1. Розділу 3 «Ціна Договору» Договору (код ДК 021:2015 – 63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспорту) і викласти його в новій редакції
Документи:
Номер угоди: 15
Дата підписання:
Дата публікації:
Причина: Покращення якості предмета закупівлі
Опис: Керуючись п. 11.5. Договору з експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення та штучних споруд на них № 03-24/19-189 від 20.12.2019р. (далі – Договір), на підставі Розпорядження голови Полтавської обласної державної адміністрації «Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 06.04.2020 № 179» № 324 від 30.06.2020р., Рішення Сербинівської сільської ради Гребінківського району Полтавської області від 16.06.2020р., Розпорядження голови Полтавської обласної державної адміністрації «Про розподіл субвенцій із місцевих бюджетів обласному бюджету на 2020 рік» №366 від 16.07.2020р., Розпорядження сільського голови Дейкалівської сільської ради Зіньківського району Полтавської області від 24.07.2020р., Розпорядження сільського голови Яхниківської сільської ради Лохвицького району Полтавської області від 24.06.2020р., Розпорядження сільського голови Судівської сільської ради Новосанжарського району Полтавської області від 09.09.2020р., Рішення сільського голови Сербинівської сільської ради Гребінківського району Полтавської області від 18.09.2020р., Розпорядження голови Полтавської обласної державної адміністрації від 02.10.2020 №565, Розпорядження голови Полтавської обласної державної адміністрації «Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 06.04.2020 № 179» № 643 від 16.11.2020р. та Розпорядження голови Полтавської обласної державної адміністрації «Про розподіл субвенцій із місцевих бюджетів обласному бюджету на 2020 рік» №642 від 16.11.2020р., Сторони домовилися внести зміни до п. 3.1. Розділу 3 «Ціна Договору» Договору (код ДК 021:2015 – 63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспорту) і викласти його в новій редакції
Документи:
Номер угоди: 16
Дата підписання:
Дата публікації:
Причина: Покращення якості предмета закупівлі
Опис: Керуючись п. 11.5. Договору з експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення та штучних споруд на них № 03-24/19-189 від 20.12.2019р. (далі – Договір), на підставі Розпорядження голови Полтавської обласної державної адміністрації «Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 06.04.2020 № 179» № 324 від 30.06.2020р., Рішення Сербинівської сільської ради Гребінківського району Полтавської області від 16.06.2020р., Розпорядження голови Полтавської обласної державної адміністрації «Про розподіл субвенцій із місцевих бюджетів обласному бюджету на 2020 рік» №366 від 16.07.2020р., Розпорядження сільського голови Дейкалівської сільської ради Зіньківського району Полтавської області від 24.07.2020р., Розпорядження сільського голови Яхниківської сільської ради Лохвицького району Полтавської області від 24.06.2020р., Розпорядження сільського голови Судівської сільської ради Новосанжарського району Полтавської області від 09.09.2020р., Рішення сільського голови Сербинівської сільської ради Гребінківського району Полтавської області від 18.09.2020р., Розпорядження голови Полтавської обласної державної адміністрації від 02.10.2020 №565, Розпорядження голови Полтавської обласної державної адміністрації «Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 06.04.2020 № 179» № 643 від 16.11.2020р. та Розпорядження голови Полтавської обласної державної адміністрації «Про розподіл субвенцій із місцевих бюджетів обласному бюджету на 2020 рік» №642 від 16.11.2020р., Сторони домовилися внести зміни до п. 3.1. Розділу 3 «Ціна Договору» Договору (код ДК 021:2015 – 63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспорту) і викласти його в новій редакції
Документи: