Clarity Project
Prozorro Закупівлі Prozorro.Продажі Аукціони Увійти до системи Тарифи та оплата Про систему

Розширена аналітика Prozorro та актуальні дані 130+ реєстрів - у тарифі «Повний доступ».

Купуйте доступ на рік, місяць, або навіть добу!

Перейти до оплати

Очікувана вартість:

330 000.00 UAH
з ПДВ.

Капітальний ремонт пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу Бази спеціального медичного постачання складу 1025 Пуща-Водиця, вул. Селянська, 5

Відкриті торги Торги скасовано
UA-2019-04-16-000791-c d3aa1bff06dd42ccab5c12b06c8553d9
Зміни: Створено: Майданчик: e-tender.biz

Замовник:

База спеціального медичного постачання / #00180309

Адреса:

01034, Україна, Київська область, Київ, пр.Георгіївський, 9

Контакт:

База СМП Київ
2705524@ukr.net
+38 (044) 425-55-95
Капітальний ремонт пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу Бази спеціального медичного постачання складу 1025 Пуща-Водиця, вул. Селянська, 5
Період уточнень:
з по
Подача пропозицій:
з по
Аукціон:
з по
Визначення переможця:
з
Мінімальний крок аукціону:
1 700.00 UAH. (0.52%)

Інформація про відміну:

Дата:
Причина: cancelled
Коментар: невірно обраним типом оголошення було прийнято рішення скасувати проведення відкритих торгів UA-2019-04-25-001006-b Капітальний ремонт пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу Бази спеціального медичного постачання складу 1025 Пуща-Водиця, вул. Селянська, 5 (Код ДК 021-2015 - 45310000-3 Електромонтажні роботи).

Тендерна документація

Завантажити все
2 скарги/вимоги
Скарга
Вирішена
UA-2019-04-16-000791-c.a2
ПП "ШЕРИФ-ЗАХИСТ" #37153018
Скарга
Скарга на умови документації
Вимога
Залишено без розгляду
UA-2019-04-16-000791-c.a1
Вимога про усунення порушень
Замовник вимагає копії висновків Державної санітарно-епідеміологічної служби України на матеріали, які будуть в подальшому використані для виконання робіт капітального ремонту. але вж навіть не існує такої установи. Тим паче чинних висновіків. Можливо ви мали на увазі Сертифікати відповідності на обладнання та матеріали ? Виправте будь ласка цю невідповідність. Дякуємо.
Доброго дня! Шановний учасник дякуємо за Вашу Вимогу/скаргу, але згідно Постанови КМУ №348 від 29.03.2017 року функції Державної санітарно-епідеміологічна служби України забезпечують МОЗ, Держпраця та Держпродспоживслужба. Тому, вимоги до забезпечення надання копії відповідних висновків не суперечить чинному законодавству.
9 питань
Питання:
Відповідь:
Уточнення
а) свідоцтва про проходження навчання «роботи на висоті»; б) свідоцтва про проходження навчання з питань охорони праці; в) свідоцтва про проходження навчання з питань пожежної безпеки. - можна надати посвідчення на відповідні види навчань? Адже вони також підтверджують наявність знань.
Замовник не заперечує про надання посвідчення на відповідні види навчання, замість свідоцтв
Питання:
Відповідь:
Щодо висновків Державної санітарно-епідеміологічної служби України на матеріали, які будуть в подальшому використані для виконання робіт капітального ремонту.
Надаємо пояснення і обґрунтування незаконності даної вимоги: по-перше, повідомляємо, що на сьогоднішній день Державну санітарно-епідеміологічну службу України ліквідовано (постановою Кабінету Міністрів України від 29 березня 2017 р. № 348). Відповідно сьогодні отримати дані документи неможливо. Його можуть надати лише суб'єкти господарювання, які отримали його ще в період існування СЕС (тобто до 2017 року). Таким чином Замовник ставить учасників у дискримінаційне становище. По-друге, висновки, які Замовник вимагає повинні отримувати виробники продукції, товару, матеріалів. Учасники даної закупівлі такими суб'єктами не є. Учасники виступають споживачами продукції, товару та матеріалів (а саме необхідного обладнання, інструменту та іншого технічного спорядження). Просимо виключити з тендерної документації вимогу про надання належним чином завірених копій висновків Державної санітарно-епідеміологічної служби України на матеріали, які будуть в подальшому використані для виконання робіт капітального ремонту.
Доброго дня! Шановний учасник дякуємо за Вашу Вимогу/скаргу, але згідно Постанови КМУ №348 від 29.03.2017 року функції Державної санітарно-епідеміологічна служби України забезпечують МОЗ, Держпраця та Держпродспоживслужба. Тому, вимоги до забезпечення надання копії відповідних висновків не суперечить чинному законодавству.
Питання:
Відповідь:
Щодо інженера проектувальника у частині безпеки експлуатації будівель та споруд.
Надаємо пояснення і обґрунтування незаконності даної вимоги: по-перше, повідомляємо про те, що Атестаційна архітектурно-будівельна комісія видає сертифікати на інженерно-будівельне проектування у частині: - забезпечення механічного опору та стійкості; - дотримання вимог пожежної безпеки; - забезпечення безпеки життя і здоров'я людини, захисту навколишнього природного середовища; - забезпечення безпеки експлуатації, забезпечення захисту від шуму; - забезпечення економії енергії; - технології будівельного виробництва; - кошторисної документації; - виконання інженерних вишукувань. Тобто формулювання, яке прописує Замовник, а саме: у частині безпеки експлуатації будівель та споруд – не існує. Відповідно надати такий документ учасники не можуть. Просимо виключити з тендерної документації вимогу щодо надання сертифікату інженера проектувальника у частині безпеки експлуатації будівель та споруд.
Шановний учасник! Стосовно Вашого звернення повідомляємо, що на даний час закінчився період уточнення стосовно внесення змін до тендерної документації. Але Наша установа не заперечує проти внесення деяких змін до тендерної документації, всі зімни ми згодні обговорювати в телефонному режимі та під час проведення аукціону по даній закупівлі не будемо загострювати увагу на деякі невідповідності
Питання:
Відповідь:
Уточнення
Чи можна замість дозволу надати декларацію? Адже зараз відповідно до Порядку видачі дозволів на роботи підвищеної небезпеки видають саме її. Просимо надати відповідь.
Можна надати декларацію
Питання:
Відповідь:
Щодо дозвіл на проведення робіт верхолазних та скелелазних, що виконуються на висоті 5 метрів і більше над поверхнею ґрунту, з перекриття або робочого настилу.
Надаємо пояснення і обґрунтування незаконності даної вимоги: по-перше, Порядок видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2011 р. № 1107 містить ВИЧЕРПНИЙ перелік видів робіт на які даний дозвіл потрібно отримувати. В жодному з 18 пунктів не йдеться про капітальний ремонт пожежної сигналізації. Той вид робіт, який закуповує Замовник надається на основі Ліцензії на провадження господарської діяльності з надання послуг і виконання робіт протипожежного призначення, отримання якої передбачено Ліцензійними умовами провадження господарської діяльності з надання послуг і виконання робіт протипожежного призначення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2016 р. № 852. По-друге, в даних же Ліцензійних умовах зазначено, що до Переліку видів робіт підвищеної небезпеки, які виконуються на підставі декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з охорони праці належать саме роботи на висоті понад 1,3 м. Відповідно, якщо Замовник вимагає такий дозвіл, то він має прописувати альтернативу - надати декларацію відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з охорони праці. Просимо виключити з тендерної документації вимогу про надання Дозволу на проведення робіт верхолазних та скелелазних, що виконуються на висоті 5 метрів і більше над поверхнею ґрунту, з перекриття або робочого настилу, або додати альтернативу – надати копію Декларації відповідності матеріально-технічної бази роботодавця вимогам законодавства з питань охорони праці та промислової безпеки на проведення ремонтних, монтажних, будівельних та інших робіт, що виконуються на висоті понад 1,3 метра, крім робіт верхолазних та скелелазних, що виконуються на висоті 5 метрів і більше над поверхнею ґрунту, з перекриття або робочого настилу).
Шановний учасник! Стосовно Вашого звернення повідомляємо, що на даний час закінчився період уточнення стосовно внесення змін до тендерної документації. Але Наша установа не заперечує проти внесення деяких змін до тендерної документації, всі зімни ми згодні обговорювати в телефонному режимі та під час проведення аукціону по даній закупівлі не будемо загострювати увагу на деякі невідповідності
Питання:
Відповідь:
Щодо ліцензії на здійснення господарської діяльності, пов’язаної із створенням об’єктів архітектури (до переліку робіт повинні бути включені монтаж внутрішніх та зовнішніх інженерних мереж, систем, приладів і засобів вимірювання).
Надаємо пояснення і обґрунтування незаконності даної вимоги: по-перше, Замовником визначено предмет закупівлі «Капітальний ремонт пожежної сигналізації, систем оповіщення про пожежу та управління евакуацією». Надання даного виду послуг регулюється Ліцензійними умовами провадження господарської діяльності з надання послуг і виконання робіт протипожежного призначення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2016 р. № 852, а саме частина 1 передбачає: «Ці Ліцензійні умови визначають ВИЧЕРПНИЙ перелік вимог, обов’язкових для виконання ліцензіатом, та ВИЧЕРПНИЙ перелік підтвердних документів, що додаються до заяви про одержання ліцензії на провадження господарської діяльності з надання послуг і виконання робіт протипожежного призначення». Законодавець чітко окреслює те, що перелік даних вимог є ВИЧЕРПНИМ, а отже, таким, що є чітко визначеним та не може бути зменшений\збільшений. Про подібне йдеться і у ст.7 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності», а саме, там визначено перелік видів господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню, і там є ДВІ ОКРЕМІ позиції - 9) будівництво об’єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів з середніми та значними наслідками, - з урахуванням особливостей, визначених Законом України"Про архітектурну діяльність"; та 13) надання послуг і виконання робіт протипожежного призначення за переліком, що визначається Кабінетом Міністрів України. Тобто навіть з цих норм вбачається, що йдеться про ДВІ АБСОЛЮТНО РІЗНІ ЛІЦЕНЗІЇ. По-друге, згідно пункту 3 Положення про Державну архітектурно-будівельну інспекцію України основним завданням Держархбудінспекції є реалізація державної політики з питань державного архітектурно-будівельного контролю та нагляду, а саме: виконання дозвільних та реєстраційних функцій у БУДІВНИЦТВІ у визначених законодавством випадках. Постанова КМУ «Деякі питання виконання підготовчих і будівельних робіт» від 13 квітня 2011 р. № 466 надає роз’яснення, що «будівельні роботи - роботи з нового будівництва, реконструкції, технічного переоснащення, реставрації, капітального ремонту». Також відповідно до пункту 2 Порядку ліцензування господарської діяльності, пов'язаної із створенням об'єктів архітектури, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 5 грудня 2007 р. № 1396: «Юридична особа та фізична особа (підприємець) - суб'єкти господарської діяльності (далі - суб'єкти будівельної діяльності), що мають намір провадити БУДІВЕЛЬНУ діяльність, повинні отримати ліцензію згідно з цим Порядком». Законодавець чітко зазначає - суб’єкти, що провадять БУДІВЕЛЬНУ діяльність, не обслуговування, не встановлення, або будь-що інше, а БУДІВЕЛЬНУ. По-третє, відповідно до Переліку будівельних робіт, які НЕ ПОТРЕБУЮТЬ документів, що дають право на їх виконання, та після закінчення яких об’єкт не підлягає прийняттю в експлуатацію, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 7 червня 2017 р. № 406, а саме пункт 14: улаштування систем раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення населення про їх виникнення, установок пожежогасіння, автоматичних установок контролю за вибухонебезпечними концентраціями газу в повітрі, охоронних систем з їх диспетчеризацією, систем внутрішнього та зовнішнього протипожежного водопостачання, монтаж протипожежних воріт (штор), дверей, клапанів і вікон, пристроїв для блискавкозахисту будівель та споруд. Просимо виключити з тендерної документації вимогу про надання копії Ліцензії на здійснення господарської діяльності, пов’язаної із створенням об’єктів архітектури (до переліку робіт повинні бути включені монтаж внутрішніх та зовнішніх інженерних мереж, систем, приладів і засобів вимірювання).
Шановний учасник! Стосовно Вашого звернення повідомляємо, що на даний час закінчився період уточнення стосовно внесення змін до тендерної документації. Але Наша установа не заперечує проти внесення деяких змін до тендерної документації, всі зімни ми згодні обговорювати в телефонному режимі та під час проведення аукціону по даній закупівлі не будемо загострювати увагу на деякі невідповідності
Питання:
Відповідь:
щодо ліцензії на провадження господарської діяльності у будівництві.
Надаємо пояснення і обґрунтування незаконності даної вимоги: по-перше, Замовником визначено предмет закупівлі «Капітальний ремонт пожежної сигналізації, систем оповіщення про пожежу та управління евакуацією». Надання даного виду послуг регулюється Ліцензійними умовами провадження господарської діяльності з надання послуг і виконання робіт протипожежного призначення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2016 р. № 852, а саме частина 1 передбачає: «Ці Ліцензійні умови визначають ВИЧЕРПНИЙ перелік вимог, обов’язкових для виконання ліцензіатом, та ВИЧЕРПНИЙ перелік підтвердних документів, що додаються до заяви про одержання ліцензії на провадження господарської діяльності з надання послуг і виконання робіт протипожежного призначення». Законодавець чітко окреслює те, що перелік даних вимог є ВИЧЕРПНИМ, а отже, таким, що є чітко визначеним та не може бути зменшений\збільшений. Про подібне йдеться і у ст.7 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності», а саме, там визначено перелік видів господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню, і там є ДВІ ОКРЕМІ позиції - 9) будівництво об’єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів з середніми та значними наслідками, - з урахуванням особливостей, визначених Законом України"Про архітектурну діяльність"; та 13) надання послуг і виконання робіт протипожежного призначення за переліком, що визначається Кабінетом Міністрів України. Тобто навіть з цих норм вбачається, що йдеться про ДВІ АБСОЛЮТНО РІЗНІ ЛІЦЕНЗІЇ. По-друге, згідно пункту 3 Положення про Державну архітектурно-будівельну інспекцію України основним завданням Держархбудінспекції є реалізація державної політики з питань державного архітектурно-будівельного контролю та нагляду, а саме: виконання дозвільних та реєстраційних функцій у БУДІВНИЦТВІ у визначених законодавством випадках. Постанова КМУ «Деякі питання виконання підготовчих і будівельних робіт» від 13 квітня 2011 р. № 466 надає роз’яснення, що «будівельні роботи - роботи з нового будівництва, реконструкції, технічного переоснащення, реставрації, капітального ремонту». Також відповідно до пункту 2 Порядку ліцензування господарської діяльності, пов'язаної із створенням об'єктів архітектури, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 5 грудня 2007 р. № 1396: «Юридична особа та фізична особа (підприємець) - суб'єкти господарської діяльності (далі - суб'єкти будівельної діяльності), що мають намір провадити БУДІВЕЛЬНУ діяльність, повинні отримати ліцензію згідно з цим Порядком». Законодавець чітко зазначає - суб’єкти, що провадять БУДІВЕЛЬНУ діяльність, не обслуговування, не встановлення, або будь-що інше, а БУДІВЕЛЬНУ. По-третє, відповідно до Переліку будівельних робіт, які НЕ ПОТРЕБУЮТЬ документів, що дають право на їх виконання, та після закінчення яких об’єкт не підлягає прийняттю в експлуатацію, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 7 червня 2017 р. № 406, а саме пункт 14: улаштування систем раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення населення про їх виникнення, установок пожежогасіння, автоматичних установок контролю за вибухонебезпечними концентраціями газу в повітрі, охоронних систем з їх диспетчеризацією, систем внутрішнього та зовнішнього протипожежного водопостачання, монтаж протипожежних воріт (штор), дверей, клапанів і вікон, пристроїв для блискавкозахисту будівель та споруд. Просимо виключити з тендерної документації вимогу про надання відповідної ліцензії на провадження господарської діяльності у будівництві.
Шановний учасник! Стосовно Вашого звернення повідомляємо, що на даний час закінчився період уточнення стосовно внесення змін до тендерної документації. Але Наша установа не заперечує проти внесення деяких змін до тендерної документації, всі зімни ми згодні обговорювати в телефонному режимі та під час проведення аукціону по даній закупівлі не будемо загострювати увагу на деякі невідповідності
Питання:
Відповідь:
оскарження умов документації
Звертаємо увагу, що та докуемнтація, яку Ви взяли не відповідає вимогам Закону і була оскаржена в АМКУ, і є відповідне рішення на користо скаржника. Пропонуємо ознайомитись UA-2018-08-06-000069-a і внести зміни відповідно до чинного законодавтсва, та виключити незаконні вимоги!
Шановний учасник! Стосовно Вашого звернення повідомляємо, що на даний час закінчився період уточнення стосовно внесення змін до тендерної документації. Але Наша установа не заперечує проти внесення деяких змін до тендерної документації, всі зімни ми згодні обговорювати в телефонному режимі та під час проведення аукціону по даній закупівлі не будемо загострювати увагу на деякі невідповідності
Питання:
Відповідь:
копія страхового сертифікату відповідальності перед третіми особами (Замовником) за якість кабельно-провідникової продукції.
Надаємо пояснення і обґрунтування незаконності даної вимоги: по-перше, згідно Закону України «Про страхування» страхування в Україні поділяється на добровільне та обов’язкове. Згідно статті 6 Даного закону, одним із видів добровільного страхування є страхування відповідальності перед третіми особами. Відповідно суб’єкти господарювання, які є учасниками в межах даної закупівлі не мають обов’язку – здійснювати страхування відповідальності перед третіми особами. По-друге, звертаємо увагу, що Учасники даної закупівлі не є виробниками даної продукції і відповідно не повинні мати сертифікату відповідальності перед третіми особами за якість кабельно-провідникоової продукції. Просимо виключити з тендерної документації вимогу про те, що Учасником у складі пропозиції надається копія страхового сертифікату відповідальності перед третіми особами (Замовником) за якість кабельно-провідникової продукції.
Шановний учасник! Стосовно Вашого звернення повідомляємо, що на даний час закінчився період уточнення стосовно внесення змін до тендерної документації. Але Наша установа не заперечує проти внесення деяких змін до тендерної документації, всі зімни ми згодні обговорювати в телефонному режимі та під час проведення аукціону по даній закупівлі не будемо загострювати увагу на деякі невідповідності

Предмети закупівлі:

Назва Кількість Класифікатор Дата і місце поставки
Капітальний ремонт пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу Бази спеціального медичного постачання складу 1025 Пуща-Водиця, вул. Селянська, 5
1 653 м. кв.
45310000-3 — Електромонтажні роботи
з 13.05.2019 - по 31.05.2019
04070, Україна, Київська область, Пуща-Водиця, Пуща-Водиця, вулиця Селянська,5

Учасники:

Назва   Дата Початкова пропозиція Кінцева пропозиція
ТОВ "Сучасні системи безпеки"
#37402959
Активна 330 000.00 UAH 238 300.00 UAH
- 91 700.00 UAH (27.8%)
ТОВ "Комплексні системи безпеки"
#39668769
Активна 330 000.00 UAH 238 000.00 UAH
- 92 000.00 UAH (27.9%)
ПП "ОХОРОНА-004"
#39415273
Активна 240 000.00 UAH 198 000.00 UAH
- 42 000.00 UAH (17.5%)

Протокол розкриття:

Назва   Дата Пропозиція
ПП "ОХОРОНА-004"
#39415273
Розглядається 198 000.00 UAH