Clarity Project
Закупівлі Аукціони Увійти Про систему

Очікувана вартість:

1 423 975.57 UAH
з ПДВ.

Сума договорів:

1 422 334.10 UAH

Економія:

0.12%

Послуги з вивозу твердих відходів, що утворюються в процесі господарської діяльності порту

Відкриті торги Завершена
UA-2020-02-05-003519-b cfbd66c26ee04cf49841b3ea8fcf28a6
Зміни: Створено: Майданчик: prom.ua

Замовник:

ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ "ЧОРНОМОРСЬК" / #01125672

Адреса:

68001, Україна, Одеська область, Чорноморськ, ВУЛИЦЯ ПРАЦІ, будинок 6

Контакт:

Башлик Лідія Леонідівна
L.BASHLYIK@IMTP.UA
0487389375
Період уточнень:
з по
Подача пропозицій:
з по
Аукціон:
з по
Визначення переможця:
з по
Мінімальний крок аукціону:
14 239.76 UAH. (1.00%)
Ризики: 0%
DOZORRO

Фінансування

Джерело Сума %
Власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства) 1 450 000.00 грн 100.00
4 скарги/вимоги
Вимога
Відхилено
UA-2020-02-05-003519-b.b2
Водії
Відповідно пункту 1.2.Наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід Додатку 1 до Тендерної документації передбачено наявність не менше 6 водіїв (операторів) спеціалізованої техніки.
Зазначаємо, що Замовником жодним чином необгрунтована необхідність такої кількості працівників, а саме «наявність не менше 6 водіїв (операторів) спеціалізованої техніки».
Зазначаємо, що Замовником жодним чином необгрунтована необхідність такої кількості спеціалізованої техніки – автомобілів-сміттєвозів, а саме 6 одиниць. Статтею 3 Закону визначено, що закупівлі здійснюються, зокрема, за принципом недискримінації учасників, відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівель. Згідно з частиною третьою статті 5 Закону України «Про публічні закупівлі» замовник не може встановлювати дискримінаційні вимоги до учасників. Частиною четвертою статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі» передбачено, що тендерна документація не повинна містити вимог, які обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників. Дії Замовника в частині встановлення у Тендерній документації наведених вище вимог у спосіб, наведений вище, порушують вимоги частини третьої статті 5 та частини четвертої статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі», якими передбачена недискримінація учасників, а також права та законні інтереси Учасників, пов'язані з його участю у Процедурі закупівлі, та принципи недискримінації учасників, відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівель, передбачені статтею 3 Закону України «Про публічні закупівлі»,.
Звертаємо Вашу увагу, що розповсюдженим способом дискримінації є встановлення певного необгрунтованого кількісного складу працівників. Аналогічна ситуація розглянута у рішеннях АМКУ № 10188-р/пк-пз від 03.10.2018 щодо порушення замовником порядку проведення процедури закупівлі шляхом включення до документації дискримінаційних та необгрунтованих вимог щодо кількісного складу працівників. Незважаючи на вищезазначені рішення органу оскарження замовник ігнорує позицію, викладену у них, та створювати непомірні перешкоди, які значно обмежують конкуренцію та дискримінують потенційних учасників.
Незважаючи на вищезазначені рішення органу оскарження замовник ігнорує позицію, викладену у них, та створювати непомірні перешкоди, які значно обмежують конкуренцію та дискримінують потенційних учасників. Враховуючи вище зазначене, вимагаємо виключити з тендерної документації вимоги наступного змісту «обов’язкова наявність не менше 6 водіїв (операторів) спеціалізованої техніки».
Відповідно до п.1.2. Додатку 1 тендерної документації, Учасник повинен обов’язково мати не менше 6 водіїв (операторів) спеціалізованої техніки. Дана вимога обумовлена тим, що послуги надаються на всій території ДП «МТП «Чорноморськ», обсяг послуг достатньо великий, тож наявність не менше чим 6 водіїв - гарантія отримання замовником якісного і постійного надання послуг, з можливістю взаємозаміни фахівців виконавця під час їх надання (хвороба/відпустка працівників виконавця та ін.) оскільки вивезення побутових відходів здійснюється один раз на день і в стислий термін. «Інструкцією з організації взаємодії порту та сторонніх підприємств по безпечному провадженню робіт на території порту» передбачено оперативне та швидке виконання робіт та послуг сторонніми організаціями, не задіяних у господарській діяльності підприємства, у зв’язку з наявністю на території порту постійного руху великотоннажних транспортних засобів.
Крім того, відповідно до п.2.1. проекту Договору (Додаток 4 до тендерної документації) в загальну ціну Договору враховано податки та збори, які оплачуються або підлягають оплаті, витрати на матеріали, транспортування, а також інші витрати (у тому числі вартість оформлення виконавцем щоденно перепусток на територію порту).
Щодо посилання у вимозі на рішення АМКУ № 10188-р/пк-пз від 03.10.2018, то в даному випадку воно є некоректним, адже предмет розгляду справи - порушення замовником Ліцензійних умов провадження господарчої діяльності з надання послуг і виконання робіт протипожежного призначення, затверджених Постановою КМУ від 23.11.2016р. №852, з чітко встановленими вимогами до конкретного виду послуг щодо наявної кількості кваліфікованих фахівців.
Вимога
Відхилено
UA-2020-02-05-003519-b.b1
Дислокація
Пунктом 1.3. розділу 1 1. Предмет договор у Додатку 4 до тендерної документації передбачена наявність Додатку Дислокація контейнерів та Графік надання Послуг за даним Договором. Проте, не зважаючи на вище зазначене, Замовник не надав у тендерній документації відповідний Додаток Дислокація контейнерів та Графік надання Послуг, що унеможливлює здійснити розрахунок ціни тендерної пропозиції, оскільки для врахування всіх витрат на надання послуг відповідно тендерної документації, необхідно знати Дислокацію контейнерів та Графік надання Послуг. Вимагаємо включити до тендерної документації "Додаток Дислокація контейнерів та Графік надання Послуг"
Відповідно до п. 4. Додатку 3 тендерної документації, надання Послуг здійснюється Виконавцем згідно наказу МОЗ №145 від 17.03.2011р. про затвердження Державних санітарних норм та правил утримання територій населених місць (далі – наказ), незалежно від того, чи розміщував Замовник тверді відходи в контейнери та обсягів відходів. Пунктом 2.1. наказу, санітарне очищення територій населених місць повинно бути планово-регулярним і включати раціональне та своєчасне збирання, зберігання, перевезення та видалення побутових відходів, що утворюються на території населеного пункту та у місцях перебування людей за його межами. Відповідно до п.4.3. Розділу 1 «Інструкції учасникам відкритих торгів» тендерної документації, місце надання послуг - територія ДП «МТП «Чорноморськ».
Відповідно до Додатку 1 тендерної документації, послуги надаються Виконавцем постійно, на протязі всього терміну дії договору, тобто до 31.12.2020р. спеціалізованою технікою у кількості не менше 6 одиниць та за необхідної наявності контейнерів європейського зразку обсягом 1,1 м3 з автоматичним довідником на закриття кришки у кількості не менше 120 шт.
Вважаємо викладену в тендерній документації інформацію достатньою для розрахунку ціни тендерної пропозиції учасника.
Вимога
Відхилено
UA-2020-02-05-003519-b.b3
здійснення зберігання, обслуговування та ремонту техніки
Відповідно пункту 1.1.Наявність обладнання, матеріально-технічної бази підпункту 1.1.3 Додатку 1 до Тендерної документації передбачено наявність в учасника бази з відповідними умовами для зберігання, обслуговування та ремонту техніки у м. Одесі (інформація надається у довільній формі), наявність гарячої телефонної лінії (надається лист із зазначенням контактної особи).
Зазначаємо, що Замовником жодним чином необгрунтована необхідність в учасника бази з відповідними умовами для зберігання, обслуговування та ремонту техніки у м. Одесі.
Відповідна вимога обмежує конкуренцію, оскільки обмежує право участі в тендері учасників, які здійснюють зберігання, обслуговування та ремонту техніки в інших організація на договірних засадах.
Статтею 3 Закону визначено, що закупівлі здійснюються, зокрема, за принципом недискримінації учасників, відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівель. Згідно з частиною третьою статті 5 Закону України «Про публічні закупівлі» замовник не може встановлювати дискримінаційні вимоги до учасників. Частиною четвертою статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі» передбачено, що тендерна документація не повинна містити вимог, які обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників. Дії Замовника в частині встановлення у Тендерній документації наведених вище вимог у спосіб, наведений вище, порушують вимоги частини третьої статті 5 та частини четвертої статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі», якими передбачена недискримінація учасників, а також права та законні інтереси Учасників, пов'язані з його участю у Процедурі закупівлі, та принципи недискримінації учасників, відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівель, передбачені статтею 3 Закону України «Про публічні закупівлі».
Встановлена вимога про наявність в учасника «бази з відповідними умовами для зберігання, обслуговування та ремонту техніки у м. Одесі», порушує вимоги чинного законодавства України і принцип недискримінацію учасників.
Враховуючи вище зазначене, вимагаємо виключити з тендерної документації вимоги наступного змісту «наявність в учасника бази з відповідними умовами для зберігання, обслуговування та ремонту техніки у м. Одесі (інформація надається у довільній формі)»
Відповідно до п.1.1. Додатку 1 тендерної документації, Учасник повинен мати базу з відповідними умовами для зберігання, обслуговування та ремонту техніки у м. Одесі (інформація надається у довільній формі). Замовник не вимагає наявності у Учасника такої бази у власності, база може бути орендована. Таким чином дана вимога не перешкоджає Учаснику взяти участь у процедурі закупівлі.
Вимога
Відхилено
UA-2020-02-05-003519-b.b4
Спецтехніка
Відповідно пункту 1.1. Наявність обладнання, матеріально-технічної бази підпункту 1.1.3 Додатку 1 до Тендерної документації передбачено наявність в учасника для підтвердження кваліфікації спеціалізованої техніки – автомобілів-сміттєвозів у кількості не менше 6 одиниць.
Зазначаємо, що Замовником жодним чином необгрунтована необхідність такої кількості спеціалізованої техніки – автомобілів-сміттєвозів, а саме 6 одиниць. Статтею 3 Закону визначено, що закупівлі здійснюються, зокрема, за принципом недискримінації учасників, відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівель. Згідно з частиною третьою статті 5 Закону України «Про публічні закупівлі» замовник не може встановлювати дискримінаційні вимоги до учасників. Частиною четвертою статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі» передбачено, що тендерна документація не повинна містити вимог, які обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників. Дії Замовника в частині встановлення у Тендерній документації наведених вище вимог у спосіб, наведений вище, порушують вимоги частини третьої статті 5 та частини четвертої статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі», якими передбачена недискримінація учасників, а також права та законні інтереси Учасників, пов'язані з його участю у Процедурі закупівлі, та принципи недискримінації учасників, відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівель, передбачені статтею 3 Закону України «Про публічні закупівлі»,.
Встановлена вимога про наявність в учасника «спеціалізованої техніки – автомобілів-сміттєвозів у кількості не менше 6 одиниць», порушує вимоги чинного законодавства України і принцип недискримінацію учасників.
Відповідна Вимога замовника порушує принципи не дискримінації, оскільки обмежує участь в процедурі учасників у яких кількість спеціалізованої техніки – автомобілів-сміттєвозів менша 6, проте відповідні учасники враховуючи об’єм послуг можуть ефективно і якісно їх надавати.
Враховуючи вище зазначене, вимагаємо виключити з тендерної документації вимоги наступного змісту «Наявність спеціалізованої техніки – автомобілів-сміттєвозів у кількості не менше 6 одиниць» в частині «не менше 6 одиниць».
Відповідно до п. 4. Додатку 3 тендерної документації, надання Послуг здійснюється Виконавцем згідно наказу МОЗ №145 від 17.03.2011р. про затвердження Державних санітарних норм та правил утримання територій населених місць (далі – наказ), незалежно від того, чи розміщував Замовник тверді відходи в контейнери та обсягів відходів. Пунктом 2.1. наказу, санітарне очищення територій населених місць повинно бути планово-регулярним і включати раціональне та своєчасне збирання, зберігання, перевезення та видалення побутових відходів, що утворюються на території населеного пункту та у місцях перебування людей за його межами.
Відповідно до п.4.3. Розділу 1 «Інструкції учасникам відкритих торгів» тендерної документації, місце надання послуг - територія ДП «МТП «Чорноморськ».
Відповідно до Додатку 1 тендерної документації, послуги надаються Виконавцем постійно, на протязі всього терміну дії договору, тобто до 31.12.2020р. спеціалізованою технікою. Тож наявність не менше чим 6 автомобілів - гарантія отримання замовником якісного і постійного надання послуг, оскільки вивезення побутових відходів здійснюється один раз на день і в стислий термін. «Інструкцією з організації взаємодії порту та сторонніх підприємств по безпечному провадженню робіт на території порту» передбачено оперативне та швидке виконання робіт та послуг сторонніми організаціями, не задіяних у господарській діяльності підприємства, у зв’язку з наявністю на території порту постійного руху великотоннажних транспортних засобів.

Предмети закупівлі:

Послуги з вивозу твердих відходів, що утворюються в процесі господарської діяльності порту
13 679 од.
1 423 975.57 UAH
1 423 975.57 UAH
104.10 UAH / од.
90510000-5 — Утилізація сміття та поводження зі сміттям
Строк поставки:
31.12.2020
Адреса поставки:
68001, Україна, Одеська область, м. Чорноморськ, вл. Праці, буд.6

Умови оплати

Оплата після Тип оплати Розмір Період Опис
Дати виставлення рахунку Пiсляплата 100.00% 60 банківських днів власні кошти13

Учасники:

Назва   Дата Початкова пропозиція Кінцева пропозиція
ТОВ "ЕКО-РЕНЕСАНС"
#32088992
Активна 1 422 881.26 UAH 1 422 881.26 UAH
- 0.00 UAH (0.0%)
ТОВ "СОЮЗ"
#30586931
Активна 1 422 334.10 UAH 1 422 334.10 UAH
- 0.00 UAH (0.0%)

Договори:

Назва   Дата Вартість
ТОВ "Союз"
#30586931
Підписано 1 422 334.10 UAH
Додаткові угоди
Номер угоди: 1
Дата підписання:
Дата публікації:
Причина: Продовження строку дії договору на наступний рік
Опис: Керуючись ч.6 ст.41 Закону України "Про публічні закупівлі", продовжити дію Договору на строк, достатній для провдення процедури на 2021, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми договору
Документи: