Закупівлі Увійти Про систему

Очікувана вартість:

150 000.00 UAH
з ПДВ.

Сума договорів:

148 800.00 UAH

Економія:

0.80%

Дезинфекційні засоби

Допорогова закупіля Завершена
UA-2019-03-06-000828-b b93bcbdd3adc46b387ca053f0cc37fb8
Зміни: Створено: Майданчик: netcast.com.ua

Замовник:

КЗ Львівської обласної ради "Львівський обласний протитуберкульозний диспансер" / #41866172

Адреса:

79012, Україна, Львівська область, Львів, вул. Бой-Желенського, 5

Контакт:

Підкова Сергій
[email protected]
+380964167132
Період уточнень:
з по
Подача пропозицій:
з по
Аукціон:
з по
Визначення переможця:
з по
Мінімальний крок аукціону:
1 500.00 UAH. (1.00%)
Ризики: 7%
Показник Оцінка
Виграшна ставка була знижена мінімально ? 1
Перша закупівля за цим CPV ? 0
Велика різниця в пропозиціях ? 0
Тендерна документація відсутня 0
Один з учасників постійно бере участь в тендерах цього замовника ? 0
Один з учасників постійно програє торги ? 0
У переможця це перший контракт 0
Один із учасників знаходиться в чорному списку АМКУ 0
Один із учасників знаходиться в стані припинення чи банкрутства 0
Постачальник працює тільки з цим замовником ? 0
Багато дискваліфікацій 0
Занадто велика економія 0
Оновлено:
5 скарг/вимог
Вимога
Відхилено
UA-2019-03-06-000828-b.c3
ТОВ "Дезодар" #41937138
Звертаємо Вашу увагу на беззаперечне порушення з вашого боку процедури допорогових закупівель
Шановний замовнику.
Звертаємо Вашу увагу на беззаперечне порушення з вашого боку процедури допорогових закупівель.
Однією з ключових вимог до проведення допорогових торгів є недопущення дискримінації та забезпечення вільної конкуренції серед усіх учасників тендеру. Проте, вимоги до предмету закупівлі, що встановлені у вашій тендерній документації містять цілий ряд антиконкуретних та дискримінаційних порушень законодавства.
Замовник зазначив, що не має наміру розглядати еквіваленти. Такий підхід грубо порушує положення Закону про публічні закупівлі та Наказу Зовнішторгвидав України №35, де чітко зазначено, що при формуванні технічного завдання на предмет закупівлі та проведенні процедури закупівлі Замовник повинен керуватися принципами недискримінаційного підходу до Учасників.
Саме нерозгляд еквівалентів і є дискримінаційним підходом до Учасників, тому що значно звужує їх коло. Цей факт можна також трактувати , як намагання Замовника лобіювати інтереси певного виробника, або компаній-виробників. П.6.4 Наказу №35 Зовнішторгвидав України дає право Замовнику визначати,які саме еквіваленти він буде розглядати, але НЕ ДАЄ права Замовнику не розглядати еквіваленти взагалі.
Зазначені в документації засоби не є унікальними і на ринку є безліч еквівалентів значно кращих та дешевших. Можна запропонувати еквіваленти за такими характеристиками, як: спектр антимікробної дії, призначення, клас безпеки, режими використання. Саме за такими характеристиками визначають еквівалентність державні профільні установи.
Своїми діями Замовник дав чітко зрозуміти,що його не хвилює економія бюджетних коштів, а його цікавить хабар від постачальника та заробіток посадових осіб на бюджетному фінансуванні.
Замовник заздалегідь запланував у переможці Учасника, з яким є корупційні домовленості, та незаконну аргументацію для відхилення небажаних пропозицій. А це вже привід для антикорупційного розслідування перевіряючими органами, куди ми направляємо лист.
У Медико-технічних вимогах до предмета закупівлі вказані конкретні назви дезінфекційних засобів: «Мікрасепт» Флакон, 1000 мл з дозуючим пристроєм; «АХД 2000 експрес» Флакон, 250 мл з розпилювачем; «Бланідас Актив ензим» Пляшка, 1000 мл; «Госпісепт» табл. Банка, 1 кг(300 табл.); «Неосептін перевін» Флакон 1000 мл з дозуючим носиком; «Неосептін перевін» Флакон 250 з дозуючим тригером але при цьому відсутнє додавання слів «або еквівалент», як того вимагає Наказ №35 Зовнішторгвидав України.
Ваші технічні (якісні) характеристики предмета закупівлі викладені таким чином, що максимально унеможливлює надання альтернативних пропозицій (аналогічних дезінфекційних засобів) зареєстрованих в Україні, тобто є дискримінаційними.
Зазначення конкретного найменування та фасування свідчить про те, що Замовник навмисно маніпулюєте такими вимогами, щоб максимально звузити коло потенційних учасників та просунути до перемоги вже заздалегідь визначеного переможця з яким, вірогідно, змовився для отримання вигоди з корупційною складовою.
Корупційні схеми Замовника простежуються протягом 2016, 2017, 2018 з огляду на те, що Замовник оголошує закупівлі виключно на товар, що виробляє ТОВ «Бланідас» та приводить до перемоги лише компанію ТОВ «Лізоформ Медікал» і компанії що з нею пов’язані.
Склад засобів прописаний так, що унеможливлюють надати еквіваленти, таким чином обмежується коло учасників лише представниками однієї копанії-виробника.
Більше того, в Україні відсутні засоби - еквіваленти, що повністю відповідають викладеним Вами вимогам, крім тих засобів що вимагаються в медико-технічних вимогах.
А єдиним учасником що може запропонувати зазначені засоби є ТОВ «Лізоформ Медікал» що є єдиним представником виробника засобів під які були прописані медико-технічні вимоги даної закупівлі ТОВ «Бланідас».
Жоден наказ МОЗ не регулює, які саме речовини повинні міститись в дезінфікуючому засобі, адже головне їх призначення - знищення патогенних мікроорганізмів.
Тобто, еквівалент надати неможливо, що виключає будь-яку конкуренцію та є дискримінацією учасників даної закупівлі.
Таким чином, викладені Вами Медико-технічні вимоги суперечить основним принципам встановлених Наказу ДП "Зовнішторгвидав України" від 13 квітня 2016 року № 35 «Про затвердження Порядку здійснення допорогових закупівель», а саме: добросовісна конкуренція серед учасників, максимальна економія та ефективність, відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель, недискримінація учасників, запобігання корупційним діям і зловживанням.
Окрім того, Ваші Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі порушує вимоги п. 6.2 , 6.4. Наказу ДП "Зовнішторгвидав України" від 13 квітня 2016 року № 35 «Про затвердження Порядку здійснення допорогових закупівель» та п. 4,7 ч. 2 ст.6, ч. 2 ст. 8, ч.1,2 ст. 15, п. 1 ст. 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції».
Зважаючи на все викладене вище,

ВИМАГАЄМО:
1) внести зміни до тендерної документації виключивши з них дискримінаційні вимоги;
2) доповнити всі назви дезінфекційних засобів словами «або еквівалент»;
3) виключити з Медико-технічних вимог конкретний хімічний склад, фасування та найменування дезінфекційних засобів.

У разі ігнорування наших законних вимог ми змушені будемо звернутися зі скаргою до АМКУ та повідомити про цей випадок Державну аудиторську службу України, НАБУ, СБУ та представникам Громадського контролю з метою перешкоджання корупційним схемам Замовника та притягнення посадових осіб до відповідальності.
Повторно зазначаємо, що згідно п. 6.4 Порядку затвердженого Наказом Зовнішторгвидав України №35 «У вимогах до предмета Закупівлі, що містять посилання на певну торговельну марку (знак для товарів і послуг) або виробника, Замовник МОЖЕ вказати, які аналоги та/або еквіваленти прийматимутися у пропозиціях Учасників». Тобто зазначення «або еквівалент» в допорогових закупівлях є ПРАВОМ Замовника, а не обов’язком. Повідомляємо, що КК України передбачена кримінальна відповідальність за завідомо неправдиве повідомлення про злочин. У разі повторного наклепу та псування репутації Закладу, змушені будемо звернутися до правоохоронних органів з метою захисту своїх інтересів.
Вимога
Вирішена
UA-2019-03-06-000828-b.a5
Товариство з обмеженою відповідальністю "ВІК-ХХІ ВІК" #38516299
Вимога!
Замовник протягує до перемоги пропозицію Учасника, який відомий всій країні пропозиціями хабарів з аргументацією, що він НЕ розглядає еквіваленти! Це треба ж таке вигадати! Ми категорично не згодні з аргументацією дискваліфікації нашої пропозиції. Замовник Зазначив, що не мав на меті розглядати еквіваленти та послався на п.6.4 Наказу №35 Зовнішторгвидав України . Такий підхід грубо порушує положення Закону про публічні закупівлі та Наказу Зовнішторгвидав України №35, де чітко зазначено, що при формуванні технічного завдання на предмет закупівлі та проведенні процедури закупівлі Замовник повинен керуватися принципами недискримінаційного підходу до Учасників. Саме нерозгляд еквівалентів і є дискримінаційним підходом до Учасників, тому що значно звужує їх коло. Цей факт можна також трактувати, як намагання Замовника лобіювати інтереси певного виробника, або компаній-виробників. П.6.4 Наказу №35 Зовнішторгвидав України дає право Замовнику визначати,які саме еквіваленти він буде розглядати, але НЕ ДАЄ права Замовнику не розглядати еквіваленти взагалі!!! Це велика різниця! Зазначані в документації засоби не є унікальними і на ринку є безліч еквівалентів значно кращих та дешевших. Ми запропонували повні еквіваленти за такими характеристиками, як: групи діючих речовин, спектр антимікробної дії, призначення, клас безпеки, режими використання. Саме за такими характеристиками визначають еквівалентність державні профільні установи Запропоновані нами засоби в РАЗИ економічніші! Своїми діями Замовник дав чітко зрозуміти,що його не хвилює економія бюджетних коштів, а його цікавить хабар від постачальника та заробіток посадових осіб на бюджетному фінансуванні. Замовник заздалегідь запланував у переможці Учасника, з яким є корупційні домовленості, та незаконну аргументацію для відхилення небажаних пропозицій. А це вже привід для антикорупційного розслідування перевіряючими органами, куди ми направляємо лист. Вимагаємо повернути нашу пропозицію до розгляду, провести неупереджену оцінку. В іншому випадку ми звернемося з відповідними заявами до Департаменту охорони здоров?я, Державної аудиторської служби України, Антикорупційного бюро та представників Громадського контролю з метою перешкоджання протиправних корупційних дій Замовника.
У відповідь на неодноразові звернення в період уточнень до Замовника з питаннями щодо можливості подання еквівалентних засобів Замовником чітко було надано відповідь. Попри це, учасники подали у складі пропозицій препарати, що не відповідають технічному завданню, що і стало підставою для дискваліфікації учасників. Замовником при формуванні кваліфікаційних критеріїв не було поставлено жодних дискримінаційних вимог до учасників. Що стосується технічних характеристик товару, то повідомляємо, що учасниками торгів можуть бути будь-які фізичні чи юридичні особи, як виробники, так і їхні представники, дилери, дистриб'ютори, які мають право на реалізацію продукції. Так, документація допорогових торгів не містить жодних дискримінаційних вимог до учасників.
Вимога
Вирішена
UA-2019-03-06-000828-b.a4
Товариство з обмеженою відповідальністю "ВІК-ХХІ ВІК" #38516299
До написаного хабарником!
Ви керуєтесь не потребами вашого закладу, а потребами посадових осіб-корупціонерів! Ми направляємо листи до Державної аудиторської служби України, представникам Громадського контролю для того, щоб припинити "дерібан" бюджетних коштів з завідомо вибраним у переможці постачальником, який відомий на всю країну своїми "цікавими" пропозиціями посадовим особам лікарень!
Ваше право, як потенційного учасника направляти відповідні звернення. Проте робити висновки щодо дотримання норм закону замовником торгів не у вашій компетентності. Замовник діє лише і тільки у межах компетентності на на підставі законодавства у сфері публічних закупівель. Безпідставні та не обґрунтовані звинувачення можуть трактуватися як діяння, що посягають на суспільні відносини та підлягають кримінальній відповідальності. Тому, просимо бути стриманими у своїх висловлюванням в подальшому. Дякуємо!
Вимога
Вирішена
UA-2019-03-06-000828-b.a1
Товариство з обмеженою відповідальністю "ВІК-ХХІ ВІК" #38516299
Вимога!
Шановний! Звертаємо Вашу увагу на беззаперечне порушення з вашого боку процедури допорогових закупівель.Однією з ключових вимог до проведення допорогових торгів є недопущення дискримінації та забезпечення вільної конкуренції серед усіх учасників тендеру. Проте, вимоги до предмету закупівлі, що встановлені у вашій тендерній документації містять цілий ряд антиконкуретних та дискримінаційних порушень законодавства.
В документації закупівлі сформовані дискримінаційні вимоги до закуповуємої продукції, які характерні тільки певним торговим маркам ОДНОГО ВИРОБНИКА, а подання еквівалентів інших виробників є неможливим.
Ваші технічні (якісні) характеристики предмета закупівлі викладені таким чином, що максимально унеможливлює надання альтернативних пропозицій (аналогічних дезінфекційних засобів) зареєстрованих в Україні, тобто є дискримінаційними. Вказані обмеження масової долі активно-діючих речовин, ph засобів, температура зберігання від +5 градусів (Чому? А якщо менше - не можна?), відповідність стандартам EN ( це не Українські стандарти!), вказаний вихід робочого розчину з одиниці концентрату, який характериний тільки для цієї торгової марки. Жоден наказ МОЗ не регулює, які саме речовини повинні міститись в дезінфікуючому засобі, адже головне їх призначення - знищення патогенних мікроорганізмів!
Зазначення КОНКРЕТНОГО дезінфікуючого засобу свідчить про те, що Замовник навмисно маніпулюєте такими вимогами, щоб максимально звузити коло потенційних учасників та просунути до перемоги вже заздалегідь визначеного переможця.
Таким чином, викладені Вами Медико-технічні вимоги суперечить основним принципам встановлених Наказу ДП "Зовнішторгвидав України" від 13 квітня 2016 року № 35 «Про затвердження Порядку здійснення допорогових закупівель», а саме: добросовісна конкуренція серед учасників, максимальна економія та ефективність, відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель, недискримінація учасників, запобігання корупційним діям і зловживанням.
Окрім того, Ваші технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі порушує вимоги п. 6.2 , 6.4. Наказу ДП "Зовнішторгвидав України" від 13 квітня 2016 року № 35 «Про затвердження Порядку здійснення допорогових закупівель» та п. 4.7 ч. 2 ст.6, ч. 2 ст. 8, ч.1.2 ст. 15, п. 1 ст. 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції».
Зважаючи на все викладене вище, вимагаємо внести такі зміни до тендерної документації:
Прибрати з документації дискримінаційні вимоги до закуповуємої продукції, які штучно обмежують конкуренцію, та не дають змоги надати еквіваленти інших виробників, тому що їх на ринку України не існує.
У разі ігнорування наших законних вимог ми змушені будемо звернутися зі скаргою до Державної аудиторської служби України, представникам Громадського контролю з метою перешкоджання корупційним схемам Замовника та притягнення посадових осіб до відповідальності!
Для надання високоякісної медичної допомоги та збереження здоров'я медичного персоналу наша установа закуповує саме те найменування товару, які визначені в медико-технічних вимогах, в зв'язку з цим еквівалент не пропонувати!
Наказом ДП «Зовнішторгвидав України» від 13.04.2016 р. № 35 затверджений Порядок проведення допорогових закупівель (далі – Порядок). Згідно п. 6.4 даного Порядку «У вимогах до предмета Закупівлі, що містять посилання на певну торговельну марку (знак для товарів і послуг) або виробника, Замовник може вказати, які аналоги та/або еквіваленти прийматимутися у пропозиціях Учасників». Тобто зазначення «або еквівалент» в допорогових закупівлях є правом Замовника», а не обов’язком.
Вимога
Вирішена
UA-2019-03-06-000828-b.a2
Товариство з обмеженою відповідальністю "ВІК-ХХІ ВІК" #38516299
Щодо відповіді...
Враховуючи перекручене протизаконне трактування положень Наказу №35, намагання виправдати свої корупційні дії, ми направляємо лист до Державної аудиторської служби України, Департаменту охорони здоров"я та представникам Громадського контролю з метою привернути увагу до "розпилу" бюджетних коштів посадовими особами Замовника з заздалегідь обраним переможцем - всім відомою компанією, яка пропонує головним лікарям та головним медсестрам цікаві пропозиції.
Звертаємо вашу увагу, що Замовником торгів технічні вимоги до предмета закупівлі формуються на основі потреб закладу спеціалістами у відповідній галузі. Препарати підбираються згідно норм і показників, що є найбільш підходящими, зважаючи на їх призначення, та на основі успішного багаторічного досвіду закупівель. Повідомляємо, що КК України передбачена кримінальна відповідальність за завідомо неправдиве повідомлення про злочин. У разі повторного наклепу та псування репутації Закладу, змушені будемо звернутися до правоохоронних органів з метою захисту своїх інтересів.

Предмети закупівлі:

Дезінфікуючий засіб для антисептичної обробки слизових «Неосептін перевін» Флакон 1000 мл з дозуючим носиком
24 флакон.
24455000-8 — Дезинфекційні засоби
Строк поставки:
20.03.2019 - 31.12.2019
Адреса поставки:
79012, Україна, Львівська область, м. Львів, вул. Бой - Желенського,5
Дезінфекційний засіб для гігієнічної та хірургічної обробки рук, швидкої дезінфекції невеликих за площею об’єктів «Мікрасепт» Флакон, 1000 мл з дозуючим пристроєм
150 флакон.
24455000-8 — Дезинфекційні засоби
Строк поставки:
20.03.2019 - 31.12.2019
Адреса поставки:
79012, Україна, Львівська область, м. Львів, вул. Бой - Желенського,5
Дезінфікуючий засіб для антисептичної обробки слизових «Неосептін перевін» Флакон 250 з дозуючим тригером
15 флакон.
24455000-8 — Дезинфекційні засоби
Строк поставки:
20.03.2019 - 31.12.2019
Адреса поставки:
79012, Україна, Львівська область, м. Львів, вул. Бой - Желенського,5
Дезінфекційний засіб для обробки поверхонь, ВМП, знезараження медичних відходів та медичних виробів одноразового використання «Госпісепт» табл. або еквівалент Банка, 1 кг(300 таб л.)
200 флакон.
24455000-8 — Дезинфекційні засоби
Строк поставки:
20.03.2019 - 31.12.2019
Адреса поставки:
79012, Україна, Львівська область, м. Львів, вул. Бой - Желенського,5
Дезінфекційний засіб для гігієнічної та хірургічної обробки рук, швидкої дезінфекції невеликих за площею об’єктів «АХД 2000 експрес» Флакон, 250 мл з розпилювачем
45 флакон.
24455000-8 — Дезинфекційні засоби
Строк поставки:
20.03.2019 - 31.12.2019
Адреса поставки:
79012, Україна, Львівська область, м. Львів, вул. Бой - Желенського,5
Дезінфекційний засіб для дезінфекції поверхонь, дезінфекції, достерилізаційного очищення виробів медичного призначення «Бланідас Актив ензим» Пляшка, 1000 мл
245 флакон.
24455000-8 — Дезинфекційні засоби
Строк поставки:
20.03.2019 - 31.12.2019
Адреса поставки:
79012, Україна, Львівська область, м. Львів, вул. Бой - Желенського,5

Учасники:

Назва   Дата Початкова пропозиція Кінцева пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Лізоформ Медікал"
#36257034
Активна 148 800.00 UAH 148 800.00 UAH
- 0.00 UAH (0.0%)
ТОВ "ДЕЗОМАГ"
#42021494
Активна 142 143.00 UAH 136 500.00 UAH
- 5 643.00 UAH (4.0%)
Товариство з обмеженою відповідальністю "ВІК-ХХІ ВІК"
#38516299
Активна 141 790.00 UAH 136 490.00 UAH
- 5 300.00 UAH (3.7%)

Протокол розкриття:

Назва   Дата Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "ВІК-ХХІ ВІК"
#38516299
Відмова - 136 490.00 UAH
ТОВ "ДЕЗОМАГ"
#42021494
Відмова - 136 500.00 UAH
Товариство з обмеженою відповідальністю "Лізоформ Медікал"
#36257034
Переможець 148 800.00 UAH

Контракти:

Назва   Дата Вартість
Товариство з обмеженою відповідальністю "Лізоформ Медікал"
#36257034
Підписано 148 800.00 UAH