Clarity Project
Prozorro Закупівлі Prozorro.Продажі Аукціони Увійти до системи Тарифи та оплата Про систему

Розширена аналітика Prozorro та актуальні дані 130+ реєстрів - у тарифі «Повний доступ».

Купуйте доступ на рік, місяць, або навіть добу!

Перейти до оплати

Очікувана вартість:

5 691 728.00 UAH
з ПДВ.

Сума договорів:

5 691 545.28 UAH

Економія:

0.00%

Шкільні меблі (комплект меблів 4 ростова група)

Відкриті торги (EU) Завершено
UA-2020-03-18-001611-b ab79dcd44a1e4f41b653f70156827025
Зміни: Створено: Майданчик: prom.ua

Замовник:

ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ / #40506248

Адреса:

49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, просп. Д.Яворницького 75

Контакт:

Марина Назаренко
nazarenkomp@dhp.dniprorada.gov.ua
+38 (063) 407-50-64
Період уточнень:
з по
Подача пропозицій:
з по
Аукціон:
з по
Визначення переможця:
з по
Мінімальний крок аукціону:
28 458.64 UAH. (0.50%)

Фінансування

Джерело Сума %
Місцевий бюджет 5 691 728.00 грн 100.00
16 скарг/вимог
Вимога
Відхилено
UA-2020-03-18-001611-b.b9
Щодо звітності
Шановний Замовнику вимогами ТД встановлена наступна вимога: «з метою підтвердження наявності в учасника основних засобів та інших активів ним у складі пропозиції надається копія фінансової звітності за 2018-2019 роки.» Встановлюючи дану вимогу ви свідомо обмежуєте коло учасників та порушуєте приписи ЗУ «Про публічні закупівлі» тому що учасники які розпочали свою діяльність у 2020 році не мають змоги надати вам річну фінансову звітність, таж сама ситуація з учасниками які розпочали свою діяльність у 2019 році Тому вимагаємо привести ТД у відповідність до ЗУ «Про публічні закупівлі» та видалити вимогу стосовно конкретизації строку щодо фінансової звітності.
На підставі ч. 3 ст. 22 Закону України «Про публічні закупівлі» Тендерна документація може містити також іншу інформацію відповідно до законодавства, яку Замовник вважає за необхідне до неї включити. З метою підтвердження наявності в Учасника основних засобів та інших активів, фінансової спроможності та надійності постачальника Замовник вимагає надання копія фінансової звітності. У новостворених підприємств перший звітний період може бути меншим за 12 місяців, але не може бути більшим за 15 місяців (ч. 2 ст. 13 Закону № 996). Річна фінансова звітність подається не пізніше 28 лютого року, наступного за звітним (абзац перший п. 5 Порядку № 419).
Вимога
Залишено без розгляду
UA-2020-03-18-001611-b.b1
Незаконна вимога
П5. Розділом 3 ТД передбачено, що переможець торгів у строк, що не перевищує п’яти днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір, повинен надати замовнику документи, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 5, 6 частини першої та частиною другою статті 17 Закону, відповідно до вимог Додатку 2 тендерної документації, а також заповнену за результатами аукціону форму тендерної пропозиції та специфікацію. Вказані документи надаються за адресою: м. Дніпро, просп. Дмитра Яворницького 75 а, 5-й поверх, кімната № 58. Згідно ч1 ст 14 ЗУ «Про публічні закупівлі» Подання інформації під час проведення процедури закупівлі здійснюється в електронному вигляді через електронну систему закупівель. Тобто надання документів можливе лише в електронній формі, а вимога щодо надання документів за фактичною адресою Замовника – є незаконною та суперечить висогам Закону України "Про публічні закупівлі" Тому вимагаємо виключити дану вимогу з ТД!
Шановний Учаснику, в ч.3 ст. 17 Закону зазначено наступне, «Переможець торгів у строк, що не перевищує п’яти днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір, повинен надати замовнику документи, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 2, 3, 5, 6 і 8 частини першої цієї статті». В п.5 р.3 Тендерної документації Замовника зазначено «Переможець торгів у строк, що не перевищує п’яти днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір, повинен надати замовнику документи, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 5, 6 частини першої та частиною другою статті 17 Закону, відповідно до вимог Додатку 2 тендерної документації, а також заповнену за результатами аукціону форму тендерної пропозиції та специфікацію. Вказані документи надаються за адресою: м. Дніпро, просп. Дмитра Яворницького 75 а, 5-й поверх, кімната № 58. У разі подання сканованих копій вищезазначених документів, учасники повинні завантажити їх у строк визначений законодавством до електронної системи закупівель «ProZorro». Враховуючи вищезазначене Замовник вважає вимогу безпідставною.
Вимога
Вирішена
UA-2020-03-18-001611-b.b10
Щодо представницва!
Відповідно до Законодавства України представництво — правовідношення, в якому одна сторона (представник) зобов'язана, або має право, вчинити правочин від імені другої сторони, яку вона представляє. По-перше: таке правовідношення не встановлює обов’язку наявності офісу. По-друге: офіційні представництва — іноземні дипломатичні, консульські, торговельні та інші офіційні представництва, що користуються імунітетом і дипломатичними привілеями. Виходячи з цього в Закупівлі можуть прийняти тільки учасники-нерезиденти які мають офіційні представництва в м. Дніпро. Тим самим ви свідомо порушуєте вимоги ЗУ «Про публічні закупівлі» і обмежуєте участь дилерів чи вітчизняних виробників у закупівлі. Виходячи з наведеного вище, ми вимагаємо видалити з ТД вимогу щодо наявності офіційного представництва в м. Дніпро. У разі невиконання ми вимушені будемо звернутися до громадських організацій з метою надання розголосу стосовно незаконних вимог які встановлені в ТД, а також звернутися до АМКУ зі скаргою на умови закупівлі.
Шановний Учаснику, в Тендерну документацію будуть внесені відповідні зміни.
Вимога
Залишено без розгляду
UA-2020-03-18-001611-b.b15
Про верстати
Доброго дня. Шановний Замовнику, у вашій закупівлі дилери не можуть прийняти участь так як ви встановили дискримінаційні вимоги стосовно наявності виробничого обладнання в учасника, а саме: «форматно-розкрійного верстату, кромко облицювального верстату, фрезерного верстату тощо, а також ручних інструментів для зборки вказаних меблів). Обовязкова наявність у учасника: станок дорновий напівавтоматичний трубозгинаючий; комплект для оснащення для згинання труби не менше двох одиниць; дорн жорсткий для згинання труби. Надати в складі пропозиції документи, що підтверджують наявність такого обладнання власного або за договором оренди та акт введення обладнання в експлуатацію» Як дилер я маю можливість поставити продукцію яка буде повністю відповідати технічним вимогам і без наявності виробничого обладнання чи залучення субпідрядника. Але встановлюючи вимоги стосовно наявності виробничих потужностей для всіх учасників ви обмежили моє право на участь у даній закупівлі Повідомляємо Вас, що встановлюючи такі вимоги ви свідомо обмежуєте коло потенційних учасників через наявні дискримінаційні вимоги. Тому вимагаємо виключити із ТД вимогу стосовно наявності конкретної матеріально-технічної бази. У разі невиконання я змушений буду звернутися до постійно діючої колегії АМКУ із скаргою на умови закупівлі.
Доброго дня, відповідно до частини 2 статті 16 Закону Замовник установлює один або декілька з кваліфікаційних критеріїв, одним з критеріїв є наявність обладнання та матеріально-технічної бази; Умови тендерної документації передбачають можливість не лише мати у власності, але й скористатись правом оренди такого обладнання. Беручи до уваги зазначене вище, а також зважаючи на можливість використання учасником не лише власної матеріально-технічної бази, але й можливості її залучення на підставі договору оренди чи договору про надання послуг вважаємо що жодної дискримінаційної складової у даному випадку не має.
Вимога
Залишено без розгляду
UA-2020-03-18-001611-b.b14
Обладнання та субпідрядники
Стосовно вашої відповіді щодо навчання персоналу ви вказали, що учасник має право залучити субпідрядні організації, з зазначенням відповідної інформації, та при умові відповідності кваліфікаційним вимогам. Шановний Замовнику, кваліфікаційні критерії встановлені відповідно до ст 16 ЗУ «Про Публічні Закупівлі» у вичерпній кількості. По-перше Субпідрядник НЕ Є УЧАСНИКОМ закупівлі, а тому встановлювати для нього кваліфікаційний критерій є незаконним. По-друге така вимога як «акт введення обладнання в експлуатацію сервісним інженером, який пройшов навчання на базі виробника обладнання, на підтвердження надати сертифікат інженера виданий виробником обладнання» не віднесена Законом до кваліфікаційних критеріїв! Будь-ласка, приведіть ТД у відповідність до вимог ЗУ «Про публічні Закупівлі». Ми вимагаємо виключити вимогу «Надати в складі пропозиції документи, що підтверджують наявність такого обладнання власного або за договором оренди та акт введення обладнання в експлуатацію сервісним інженером, який пройшов навчання на базі виробника обладнання, на підтвердження надати сертифікат інженера виданий виробником обладнання.» як таку що є дискримінаційною
Доброго дня, відповідно до частини 2 статті 16 Закону Замовник установлює один або декілька з кваліфікаційних критеріїв, одним з критеріїв є наявність обладнання та матеріально-технічної бази; Умови тендерної документації передбачають можливість не лише мати у власності, але й скористатись правом оренди такого обладнання. Беручи до уваги зазначене вище, а також зважаючи на можливість використання учасником не лише власної матеріально-технічної бази, але й можливості її залучення на підставі договору оренди чи договору про надання послуг вважаємо що жодної дискримінаційної складової у даному випадку не має.
Вимога
Відхилено
UA-2020-03-18-001611-b.b4
Складські приміщення
Шановний замовнику! Відповідно до п.5. Розділу 3 ТД учасник повинен надати у складі тендерної пропозиції «довідку, складену у довільній формі, за підписом уповноваженої особи учасника та завірена печаткою (в разі наявності), в якій зазначається інформація щодо наявності в учасника відповідної матеріально-технічної бази, яка є у власності Учасника чи така, що використовується учасником на договірних засадах (складські приміщення для зберігання готових виробів та/або матеріалів для їх виготовлення, відповідне обладнання для виготовлення дерев’яних, металевих та пластикових деталей, що використовуються для збору готового виробу, зокрема, не менше одного: форматно-розкрійного верстату, кромко облицювального верстату, фрезерного верстату тощо, а також ручних інструментів для зборки вказаних меблів). Обовязкова наявність у учасника: станок дорновий напівавтоматичний трубозгинаючий; комплект для оснащення для згинання труби не менше двох одиниць; дорн жорсткий для згинання труби. Встановлена вимога щодо наявності у учасника складських приміщень для зберігання готових виробів та/або матеріалів для їх виготовлення є дискримінаціїною та порушує права учасника-дилера, так як товар такого учасника може зберігатися відповідно у виробника такого товару. Тому вимагаємо видалити з ТД вимогу щодо наявності в учасника складських приміщень для зберігання готових виробів та/або матеріалів.
Доброго дня, розглянувши Ваше звернення повідомляє наступне: відповідно до частини 2 статті 16 Закону Замовник установлює один або декілька з кваліфікаційних критеріїв, одним з критеріїв є наявність обладнання та матеріально-технічної бази; Умови тендерної документації передбачають можливість не лише мати у власності склад, але й скористатись правом оренди такого майна або заключення договорів про надання послуг зберігання задля виконання даної вимоги. Беручи до уваги зазначене вище, а також зважаючи на можливість використання учасником не лише власної матеріально-технічної бази, але й можливості її залучення на підставі договору оренди чи договору про надання послуг вважаємо що жодної дискримінаційної складової у даному випадку не має, а отже, Замовник не буде вносити зміни до тендерної документації в цій частині.
Вимога
Відхилено
UA-2020-03-18-001611-b.b7
Вимоги до клею!
Додатком 4 ТД встановлена наступна вимога: клей на основі поліолефінів високої міцності розроблений для ламінування на МДФ та ДСП слоїв пластиків, гранульованого, з точкою плавлення не менше °C ~155 з вмістом формальдегіду не більше 0,5 мг/мᵌ відповідно ГОСТ 12.1.005-88 . Виробник клею повинен бути сертифікований відповідно до ISO 9001:2015 (для підтвердження надати технічний документ та сертифікат ISO 9001:2015 виробника та копію висновку державної санітарно-гігієнічної експертизи). Вимога надати технічний документ виробника та сертифікат ISO 9001:2015 виробника та копію висновку державної санітарно-гігієнічної експертизи на підтвердження вимоги є одночасно дискримінаційною та неможливою для виконання. Висновок СЕС на клеї не містить інформації про його термостійкість, учасники не можуть змусити своїх постачальників клею отримати якийсь конкретний вид висновку СЕС з необхідною Вам інформацію та створити технічний документ чи сертифікат ISO 9001:2015 виробника . Ви вимагаєте ті документи, які не може надати сам учасник, а які чомусь повинні обов’язково бути у його постачальників, хоча не передбачені як обов’язкові жодним актом чинного законодавства. Такі вимоги обмежують конкуренцію та є дискримінаційними стосовно тих учасників які не можуть впливати на своїх постачальників матеріалів та вимагати їх отримати необов’язкові документи. Тому вимагаємо видалити з ТД зазначену вимогу, в іншому випадку ми вимушені будемо звернутися до всіх контролюючих органів, в тому числі до Антимонопольного Комітету зі скаргою на умови ТД.
документи необхідні для підтвердження якості та безпечності клею, який буде використовуватися для виготовлення меблів.
Вимога
Вирішена
UA-2020-03-18-001611-b.b3
Банківська гарантія
ТД передбачено надання безвідкличної, безумовної банківської гарантії, виданої банком І-ІІІ рівня акредитації та оформленої відповідно до вимог постанови Правління Національного банку України від 15.12.2004 № 639 Жодним актом чинного законодавства не встановлено поняття «рівень акредитації банку», таким чином, жоден учасник не може виконати дану вимогу, оскільки в Україні відсутні банки, яким надано певний рівень акредитації. Відповідно до ст.1 Закону України «Про банки і банківську діяльність» банки здійснюють діяльність на підставі банківської ліцензії. Ані даним законом, ані жодним іншим актом чинного законодавства не встановлено право чи обов’язок банку набувати певний рівень акредитації. Вважаємо, що дана вимога суперечить чинному законодавству України, порушує права учасників закупівлі та позбавляє можливості подати свою тендерну пропозицію, оскільки банки в Україні не набувають певного рівня акредитації. Тому вимагаємо видалити вимогу стосовно акредитації банку з ТД.
Шановний Учаснику, в Тендерну документацію будуть внесені зміни.
Вимога
Відхилено
UA-2020-03-18-001611-b.b6
Працівники
П5. Розділом 3 ТД передбачено вимога надання Довідки на фірмовому бланку (у разі наявності такого бланку) у довільній формі за підписом уповноваженої особи, де Учасник зазначає інформацію про чисельність та кваліфікацію персоналу (із обов’язковим зазначенням П.І.Б.), що планується до залучення для виконання договору відповідно до предмета закупівлі. Обов’язкова наявність у штаті Учасника не менше 6 (шести) працівників робочих спеціальностей (зокрема, але не виключно, не менше трьох збірників меблів та не менше трьох вантажників). Ст 16 ЗУ «Про публічні закупівлі» передбачено для учасника, як один з кваліфікаційних критеріїв – наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід. Інших вимог стосовно кількості чи підтвердження посади ЗУ не містить. До того ж учасник-дилер може мати і менше працівників, бо згідно дилерського договору постачання та зборка може здійснюватися виробником товару. Тому встановлення вимоги «Обов’язкова наявність у штаті Учасника не менше 6 (шести) працівників робочих спеціальностей (зокрема, але не виключно, не менше трьох збірників меблів та не менше трьох вантажників)» є такими що порушують принцип недискримінації. Тому, вимагаємо видалити з ТД вимоги стосовно кількості працівників, та стосовно конкретної професії працівників. У разі невиконання зазначеної вимоги ми маємо намір звернутися до всіх контролюючих органів, в тому числі до Антимонопольного Комітету України зі скаргою на умови ТД.
повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади. Ураховуючи вимоги пункту 29 частини першої статті 1 Закону, тендерна документація розробляється та затверджується замовником і повинна містити перелік складових, визначених частиною другою статті 22 Закону, зокрема один або декілька кваліфікаційних критеріїв до учасників відповідно до статті 16 та інформацію про спосіб підтвердження відповідності учасників установленим критеріям згідно із законодавством. Відповідно до частини другої статті 16 Закону замовник установлює один або декілька з таких кваліфікаційних критеріїв: наявність обладнання та матеріально-технічної бази; наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід; наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору. Зміст інформації, яку необхідно підтвердити, а також перелік документів, якими учасник повинен підтвердити свою відповідність зазначеним критеріям, встановленим у тендерній документації, визначається замовником самостійно згідно із законодавством, виходячи зі специфіки предмета закупівлі з урахуванням частини третьої статті 5 Закону та дотриманням принципів, закріплених у статті 3 Закону. При цьому згідно з частиною четвертою статті 22 Закону тендерна документація не повинна містити вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників. Таким чином, у разі якщо замовником в тендерній документації встановлюється вимога щодо наявності документально підтвердженої інформації про відповідність кваліфікаційним критеріям, то учасникам процедури закупівлі необхідно надавати тендерні пропозиції відповідно до вимог тендерної документації.
Вимога
Відхилено
UA-2020-03-18-001611-b.b13
Вимога!
Враховуючи те, що проходить закупівля товару, а не робіт чи послуг ви свідомо в ТД ви вимагаєте технічний документ та висновок державної санітарно-гігієнічної експертизи на клей який повинен відповідати ГОСТ 12.1.005-88 Система стандартов безопасности труда (ССБТ). Общие санитарно-гигиенические требования к воздуху рабочей зоны. Інформуємо вас, що дилер чи виробник товару за закупівлею не є виробником клею, а тому відповідність цьому ГОСТ не є обов’язковою і тимпаче не є обов’язковим отримання технічного документу та висновку СЕС на клей. Жоден учасник не вправі впливати на виробника клею для отримання зазначених документів. Тому, вимагаємо виключити зазначену вимогу з ТД
На сьогоднішній день Замовник здійснює замовлення товару через відкриту процедуру закупівлі, де єдиним критерієм визначення переможця є ціна. Однак, враховуючи, що товар буде встановлений в закладах освіти, де одночасно перебуває велика кількість дітей, Замовника також цікавить поставка якісного та безпечного товару та у встановлені терміни, тож висунута вимога щодо надання Сертифікату системи управління якістю ДСТУ ISO 9001:2015. Відповідно до п. 3 ст. 22 ЗУ «Про публічні закупівлі» тендерна документація може містити також іншу інформацію відповідно до законодавства, яку Замовник вважає за необхідне до неї включити.
Вимога
Залишено без розгляду
UA-2020-03-18-001611-b.b11
Щодо коду класифікатора
Шановний замовнику в ТД ви вимагаєте щоб Учасник мав відповідний код класифікатору виду економічної діяльності відповідно до предмету закупівлі. Так як ТД не конкретизується який саме повинен бути зазначений вид економічної діяльності, тому є можливість двозначного тлумачення зазначеної вимоги. Вимагаємо, з метою запобігання корупційному зловживанню, встановити в ТД конкретний виду економічної діяльності відповідно до предмету закупівлі який ви бажаєте бачити в ТП учасника. У разі невиконання зазначеної вимоги ми вимушені будемо звернутися до відповідних громадських організації та контролюючих органів.
Учасник повинен мати відповідний код класифікатору виду економічної діяльності відповідно до предмету закупівлі, предмет закупівлі зазначений в п. 4.1. р. І Тендерної документації Замовника, тобто це може бути виготовлення меблів або неспеціалізована оптова торгівля, наприклад.
Вимога
Відхилено
UA-2020-03-18-001611-b.b8
Щодо акту введення обладнання в експлуатацію та навчання!
В складі ТД вимагається надання учасником акту введення обладнання в експлуатацію сервісним інженером, який пройшов навчання на базі виробника обладнання, на підтвердження надати сертифікат інженера виданий виробником обладнання. Встановлюючи дану вимогу ви свідомо порушуєте приписи ЗУ «Про публічні закупівлі» обмежуючи потенційне коло учасників. До вашого відома повідомляємо, що дилери не можуть прийняти участь у вашій закупівлі, бо по суті дилерські відносини не передбачають виготовлення матеріалу, тому у дилерів не може бути в наявності у штаті інженер який ввів обладнання в експлуатацію та пройшов навчання на базі виробника. Додаткова інформуємо ШАНОВНОГО замовника, що виробники товару не можуть впливати на виробників обладнання для видачі конкретного документу, який не є обов’язковим, наприклад того ж сертифікату інженера, який ви вимагаєте. Тому ми вимагаємо видалити вимоги які прописані під конкретного учасника, а саме: «акту введення обладнання в експлуатацію сервісним інженером, який пройшов навчання на базі виробника обладнання, на підтвердження надати сертифікат інженера виданий виробником обладнання.» У разі невиконання ми вимушені будемо звернутися до всіх контролюючих органів, громадських організацій з метою надати розголосу щодо даної закупівлі, та звернутися до Антимонопольного Комітету України зі скаргою на дискримінаційні умови ТД.
Зважаючи на кількість закуповуваного товару, вартість, та враховуючи що закупівля здійснюється для закладів освіти, Замовник розраховує на отримання високоякісного товару, від постачальників які мають позитивний досвід та гарантують безпечність поставленого товару, з урахуванням усіх нюансів безпечності, відповідності затвердженим стандартам та вимогам ДЕСТу, що стосуються точної відповідності певним параметрам, висота парти і її сидіння, кут нахилу стільниці, відстань між спинкою і краєм стільниці. Всі параметри повинні відповідати ДЕСТу на учнівські столи та стільчики, а також таблицями ВООЗ норм росту дитини, тому акт введення обладнання в експлуатацію сервісним інженером є обов’язковою та необхідною умовою.
Вимога
Залишено без розгляду
UA-2020-03-18-001611-b.b12
Щодо обладнання
Вимогами ТД встановлена Обовязкова наявність у учасника: камери полімеризації; електростатичного пістолета – розпилювач; ручного трібостатичного порошкового розпилювача; установка струминного очищення; камера напилення; адсорбційний осушувач, надати в складі пропозиції документи, що підтверджують наявність такого обладнання власного або за договором оренди та акт приймання передачі обладнання. Встановлюючи конкретні вимоги щодо наявності та кількості конкретного обладнання є дискримінаційними не тільки для дилерів, а й для виробників, так як на ринку існує більш технологічні рішення які можуть бути використані, а встановлюючи конкретні вимоги ви свідомо обмежуєте коло учасників. Звертаємо Вашу увагу, що вимога надати підтвердження в учасника конкретного обладнання є дискримінаційною. Відповідно до ч.1 ст.5 Закону України «Про публічні закупівлі» вітчизняні та іноземні учасники всіх форм власності та організаційно-правових форм беруть участь у процедурах закупівель на рівних умовах. У свою чергу Ваша вимога обмежує участь у закупівлі лише тими учасниками, які є виробниками товару та придбали лише певний вид обладнання. Учасники, які є виробниками, але мають інше обладнання, учасники, які є дилерами не можуть взяти участь у Вашій закупівлі, що суттєво обмежує конкуренцію. При цьому наявність чи відсутність зазначеної матеріально-технічної бази не впливає на можливість поставити товар. Додатково інформуємо ШАНОВОГО замовника, що Господарським Кодексом Украіни передбачено, що суб'єкти господарювання мають право без обмежень САМОСТІЙНО здійснювати господарську діяльність, що не суперечить законодавству. Враховуючи наведене вимагаємо видалити із ТД вимоги про Обовязкову наявність у учасника: камери полімеризації; електростатичного пістолета – розпилювач; ручного трібостатичного порошкового розпилювача; установка струминного очищення; камера напилення; адсорбційний осушувач, надати в складі пропозиції документи, що підтверджують наявність такого обладнання власного або за договором оренди та акт приймання передачі обладнання.
Доброго дня, відповідно до частини 2 статті 16 Закону Замовник установлює один або декілька з кваліфікаційних критеріїв, одним з критеріїв є наявність обладнання та матеріально-технічної бази; Умови тендерної документації передбачають можливість не лише мати у власності, але й скористатись правом оренди такого обладнання. Беручи до уваги зазначене вище, а також зважаючи на можливість використання учасником не лише власної матеріально-технічної бази, але й можливості її залучення на підставі договору оренди чи договору про надання послуг вважаємо що жодної дискримінаційної складової у даному випадку не має.
Вимога
Залишено без розгляду
UA-2020-03-18-001611-b.b2
Документи переможця
П5. Розділом 3 ТД передбачено Переможець торгів у строк, що не перевищує п’яти днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір, повинен надати замовнику документи, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 5, 6 частини першої та частиною другою статті 17 Закону, відповідно до вимог Додатку 2 тендерної документації, а також заповнену за результатами аукціону форму тендерної пропозиції та специфікацію. Вказані документи надаються за адресою: м. Дніпро, просп. Дмитра Яворницького 75 а, 5-й поверх, кімната № 58. ЗУ «Про публічні закупівлі не передбачено надання заповненої за результатами аукціону форми тендерної пропозиції та специфікації, а встановлення такої вимоги є незоконним. У зв’язку з цим вимагаємо виключити зазначену вимогу з ТД.
Шановний Учаснику, згідно з частиною першою статті 28 Закону оцінка тендерних пропозицій проводиться автоматично електронною системою закупівель на основі критеріїв і методики оцінки, зазначених замовником у тендерній документації, та шляхом застосування електронного аукціону. При цьому відповідно до частини четвертої статті 36 Закону умови договору про закупівлю не повинні відрізнятися від змісту тендерної пропозиції за результатами аукціону (у тому числі ціни за одиницю товару) переможця процедури закупівлі. Таким чином, договір про закупівлю укладається відповідно до вимог тендерної документації та пропозиції переможця за результатами аукціону. У свою чергу, згідно зі статтею 25 Закону тендерна пропозиція подається в електронному вигляді через електронну систему закупівель. Документ з тендерною пропозицією подається в електронному вигляді шляхом заповнення електронних форм з окремими полями, де зокрема зазначається інформація про ціну. Статтею 21 Закону встановлено, що в оголошенні про проведення процедури відкритих торгів обов’язково зазначається кінцевий строк подання тендерних пропозицій. При цьому, виходячи зі змісту статті 25 Закону, учасник має право подавати тендерну пропозицію, вносити до неї зміни або відкликати свою тендерну пропозицію лише до закінчення строку подання тендерних пропозицій. Водночас учасник, який визначений переможцем процедури закупівлі за результатами оцінки, може використовувати електронну систему закупівель для надання документів, які підтверджують згідно із законодавством відсутність підстав, передбачених статтею 17 Закону, відповідно до вимог Закону та тендерної документації. Враховуючи вищезазначене Замовник вважає вимогу безпідставною.
Вимога
Відхилено
UA-2020-03-18-001611-b.b5
Дискримінація дилера!
Шановний замовнику! Пунктом 5. Розділу 3 ТД передбачена вимога «стосовно надання відповідного обладнання для виготовлення дерев’яних, металевих та пластикових деталей, що використовуються для збору готового виробу, зокрема, не менше одного: форматно-розкрійного верстату, кромко облицювального верстату, фрезерного верстату тощо, а також ручних інструментів для зборки вказаних меблів). Обовязкова наявність у учасника: станок дорновий напівавтоматичний трубозгинаючий; комплект для оснащення для згинання труби не менше двох одиниць; дорн жорсткий для згинання труби» є дискримінаційною для учасника-дилера, бо за своєю природою дилерські відносини не передбачають виготовлення товару самостійно. Встановлюючи конкретні вимоги щодо наявності та кількості конкретного обладнання є дискримінаційними не тільки для дилерів, а й для виробників, так як на ринку існує більш технологічні рішення які можуть бути використані, а встановлюючи конкретні вимоги ви свідомо обмежуєте коло учасників. Звертаємо Вашу увагу, що вимога надати підтвердження в учасника конкретного обладнання є дискримінаційною. Відповідно до ч.1 ст.5 Закону України «Про публічні закупівлі» вітчизняні та іноземні учасники всіх форм власності та організаційно-правових форм беруть участь у процедурах закупівель на рівних умовах. У свою чергу Ваша вимога обмежує участь у закупівлі лише тими учасниками, які є виробниками товару та придбали лише певний вид обладнання. Учасники, які є виробниками, але мають інше обладнання, учасники, які є дилерами не можуть взяти участь у Вашій закупівлі, що суттєво обмежує конкуренцію. При цьому наявність чи відсутність зазначеної матеріально-технічної бази не впливає на можливість поставити товар. Тому вимагаємо видалити з ТД вимогу щодо надання « (складські приміщення для зберігання готових виробів та/або матеріалів для їх виготовлення, відповідне обладнання для виготовлення дерев’яних, металевих та пластикових деталей, що використовуються для збору готового виробу, зокрема, не менше одного: форматно-розкрійного верстату, кромко облицювального верстату, фрезерного верстату тощо, а також ручних інструментів для зборки вказаних меблів). Обовязкова наявність у учасника: станок дорновий напівавтоматичний трубозгинаючий; комплект для оснащення для згинання труби не менше двох одиниць; дорн жорсткий для згинання труби.»
Доброго дня, розглянувши Ваше звернення повідомляє наступне: відповідно до частини 2 статті 16 Закону Замовник установлює один або декілька з кваліфікаційних критеріїв, одним з критеріїв є наявність обладнання та матеріально-технічної бази; Умови тендерної документації передбачають можливість не лише мати у власності склад, але й скористатись правом оренди такого майна або заключення договорів про надання послуг зберігання задля виконання даної вимоги. Беручи до уваги зазначене вище, а також зважаючи на можливість використання учасником не лише власної матеріально-технічної бази, але й можливості її залучення на підставі договору оренди чи договору про надання послуг вважаємо що жодної дискримінаційної складової у даному випадку не має, а отже, Замовник не буде вносити зміни до тендерної документації в цій частині.
Скарга
Вирішена
UA-2020-03-18-001611-b.b16
ТОВ "НОВАТОР-СЕРВІС" #42705894
Скарга на умови закупівлі
Скарга та докази додані
14 питань
Питання:
Відповідь:
Дискримінація!
Шановний замовнику, з якою метою вив становили наступну вимогу: Обовязкова наявність у учасника: камери полімеризації; електростатичного пістолета – розпилювач; ручного трібостатичного порошкового розпилювача; установка струминного очищення; камера напилення; адсорбційний осушувач, надати в складі пропозиції документи, що підтверджують наявність такого обладнання власного або за договором оренди та акт приймання передачі обладнання. В тендерній документації (п. 5 р. 1 ТД) ви самостійно встановлюєте принцип НЕДИСКРИМІНАЦІЇ і в одночас натупними приписами ТД порушуєте їх! Як по вашому в цій закупівлі повинен приймати участь Дилер?
Доброго дня, відповідно до частини 2 статті 16 Закону Замовник установлює один або декілька з кваліфікаційних критеріїв, одним з критеріїв є наявність обладнання та матеріально-технічної бази; Умови тендерної документації передбачають можливість не лише мати у власності, але й скористатись правом оренди такого обладнання. Беручи до уваги зазначене вище, а також зважаючи на можливість використання учасником не лише власної матеріально-технічної бази, але й можливості її залучення на підставі договору оренди чи договору про надання послуг вважаємо що жодної дискримінаційної складової у даному випадку не має.
Питання:
Відповідь:
Неточності у тендерній документації
Шановний Замовнику! В пункті 5 розділі 3 ТД ви вимагаєте: «Не менше однієї копії, завіреної належним чином, із зазначенням виразу «згідно з оригіналом» повністю виконаного аналогічного договору, договір може бути наданий без додатків до нього…» В цьому ж розділі встановлена інша вимога «В тому числі, надаються додаткові угоди до зазначеного договору, що засвідчують зміну істотних умов договору.» Поясніть, будь-ласка, двозначність вимог та надайте вичерпну відповідь на питання: чи потрібно надати всі додатки, в тому числі всі додаткові угоди до аналогічного договору?
Доброго дня, надаємо вичерпну відповідь. Додаток до договору (рос. приложение к договору) - це документ, який містить доповнення, уточнення, додаткові роз'яснення, пояснення до умов договору (угоди), перелік конкретних товарів, послуг, додаткові показники якості, технічні характеристики, особливі умови транспортування, вимоги до упаковки, інструктивні застереження щодо експлуатації товару та інш., відповідно до вимог на які Ви зазначаєте, мова йде про Додаткові угоди що засвідчують зміну істотних умов договору. Істотні умови зазначені в статті 36 Закону України «Про публічні закупівлі», в п. 4 р. VІ Тендерної документації Замовника.
Питання:
Відповідь:
Щодо наявності представництва у Дніпропетровській області
Відповідно до статті 3 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) одним із принципів здійснення закупівель є недискримінація учасників. Згідно з частиною 3 статті 5 Закону замовник не може встановлювати дискримінаційні вимоги до учасників. Пунктом 5, Розділу 1 тендерної документації передбачено: «Вітчизняні та іноземні учасники всіх форм власності та організаційно-правових форм беруть участь у процедурі закупівлі на рівних умовах». У Додатку 4 «Технічні, якісні та кількісні вимоги та Дислокація» є особливі вимоги, які порушують права більшості Учасників на участь в даній закупівлі. Так у п.2 «Особливих вимог» зазначено. Що Учасник обов’язково повинен мати офіційне представництво у Дніпропетровській області. Реакція на звернення по телефону або електронній пошті на протязі 2 годин, гарантійний ремонт на протязі 5 робочих днів. Ми вважаємо вимогу про представництво в Дніпропетровській області дискримінаційною, тому що кожен Учасник в інших областях теж здатний прореагувати протягом 2 годин на звернення по телефону чи електронній пошті та відремонтувати обладнання протягом 5 робочих днів. Зазначена вимога є дискримінаційною та обмежую конкуренцію, що порушує вимоги ст. 5 п та п. 4 ст. 22 Закону України "Про публічні закупівлі". Дана вимога суттєво обмежує конкуренцію оскільки створюють нерівні умови або ж взагалі роблять неможливим участь у закупівлі вітчизняних учасників з інших регіонів, що, у свою чергу, призводить до порушення принципу недискримінації учасників даної процедури закупівлі. Зважаючи на викладене, пропонуємо виключити зазначену вимогу та привести тендерну документацію у відповідність до чинного законодавства.
Тендерна документація Замовника підготовлена відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» (надалі Закон) за принципами прозорості та добросовісної конкуренції. Відповідно до частини 3 статті 22 Закону Тендерна документація може містити також іншу інформацію відповідно до законодавства, яку замовник вважає за необхідне до неї включити. З метою оперативного відновлення працездатності постачаємого обладнання, а саме 4568 комплектів, по гарантійним ремонтам, а саме до 5 робочих днів. Та враховуючи, що закупівля здійснюється з метою забезпечення освітніх закладів в м. Дніпро, Замовником зазначена вимога,наявності офіційного представництва у Дніпропетровській області, звертаємо увагу, що учасник має право залучити субпідрядні організації, з зазначенням відповідної інформації, та при умові відповідності кваліфікаційним вимогам, що зазначені в тендерній документації.
Питання:
Відповідь:
Щодо субпідрядників
Шановний Замовнику, відповідно до вашої відповіді щодо офіційного представництва в м. Дніпро ми вимушені вас повідомити, що ПРОХОДИТЬ ЗАКУПІВЛЯ ТОВАРУ, А НЕ ПОСЛУГ і тому залучення субпідрядників не передбачається Законом України "Про публічні закупівлі". До того ж залучення субпідрядника Є ПРАВОМ,А НЕ ОБОВ’ЯЗКОМ. Надайте вичерпну відповідь, який саме частиною, пунктом, статтею якого Закону наявність представництва повинна бути обов'язковою для учасника! Чому відсутність представництва у регіоні заважає якісно виконати постачання товару???
З метою оперативного відновлення працездатності постачаємого обладнання, а саме 4568 комплектів, по гарантійним ремонтам, а саме до 5 робочих днів. Та враховуючи, що закупівля здійснюється з метою забезпечення освітніх закладів в м. Дніпро, Замовником зазначена вимога,наявності офіційного представництва у Дніпропетровській області, звертаємо увагу, що учасник має право залучити субпідрядні організації, з зазначенням відповідної інформації, та при умові відповідності кваліфікаційним вимогам, що зазначені в тендерній документації.
Питання:
Відповідь:
Надайте вичерпну відповідь!
Враховуючи Вашу відповідь щодо офіційного представництва в м. Дніпро, прошу вас повідомити як залучення субпідрядника вплине на наявність офіційного представництва в м. Дніпро? Повідомляємо вас, навіть у разі залучення субпідрядника, офіційне представництво не з’явиться, бо господарські відносини не передбачають обов’язку відкривати таке представництво.
Шановний Учаснику, в Тендерну документацію будуть внесені відповідні зміни.
Питання:
Відповідь:
Обладнання
Відповідно до вашої відповіді на вимогу під назвою «Щодо акту введення обладнання в експлуатацію та навчання!» Ви відповідаєте : «Замовник розраховує на отримання високоякісного товару, від постачальників які мають позитивний досвід та гарантують безпечність поставленого товару, з урахуванням усіх нюансів безпечності, відповідності затвердженим стандартам та вимогам ДЕСТу, що стосуються точної відповідності певним параметрам, висота парти і її сидіння, кут нахилу стільниці, відстань між спинкою і краєм стільниці. Всі параметри повинні відповідати ДЕСТу на учнівські столи та стільчики, а також таблицями ВООЗ норм росту дитини, тому акт введення обладнання в експлуатацію сервісним інженером є обов’язковою та необхідною умовою.» Шановний замовнику, надайте відповідь на 2 питання! 1. По-перше, жодним нормативно-правовим актом НЕ ВСТАНОВЛЕНО ОБОВ’ЯЗКОВОЇ НАЯВНОСТІ акту введення обладнання в експлуатацію сервісним інженером. Якщо це не так, будь-ласка, вкажіть назву такого НПА, дату прийняття, пункт, частину, статтю в якій конкретно встановлено такий обов’язок! 2. По-друге, якщо наявність акту введення обладнання в експлуатацію сервісним інженером є обов’язковою та необхідною умовою, то чому ця вимога встановлена тільки в цій закупівлі? Виходить, що одна з ваших закупівель є такою що не відповідає вимогам чинного Законодавства?
Відповідно до частини другої статті 16 Закону замовник установлює один або декілька з таких кваліфікаційних критеріїв: наявність обладнання та матеріально-технічної бази; наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід; наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору. Зміст інформації, яку необхідно підтвердити, а також перелік документів, якими учасник повинен підтвердити свою відповідність зазначеним критеріям, встановленим у тендерній документації, визначається замовником самостійно згідно із законодавством, виходячи зі специфіки предмета закупівлі з урахуванням частини третьої статті 5 Закону та дотриманням принципів, закріплених у статті 3 Закону. При цьому згідно з частиною четвертою статті 22 Закону тендерна документація не повинна містити вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників. Таким чином, у разі якщо замовником в тендерній документації встановлюється вимога щодо наявності документально підтвердженої інформації про відповідність кваліфікаційним критеріям, то учасникам процедури закупівлі необхідно надавати тендерні пропозиції відповідно до вимог тендерної документації.
Питання:
Відповідь:
Навчання персоналу
Шановний Замовнику чого ви так прискіпливо ставитеся до навчання персоналу та вимоги щодо надання акту введення обладнання в експлуатацію сервісним інженером, який пройшов навчання на базі виробника обладнання, на підтвердження надати сертифікат інженера виданий виробником обладнання? Адже проходить закупівля товару, а не послуг і складається враження, що данні вимоги прописані під конкретного учасника ринку. Чому ви СВІДОМО обмежуєте право дилерів на участь в даній закупівлі?
Доброго дня, враховуючи, що закупівля здійснюється з метою забезпечення освітніх закладів в м. Дніпро, Замовником зазначена вищезазначена вимога, звертаємо увагу, що учасник має право залучити субпідрядні організації, з зазначенням відповідної інформації, та при умові відповідності кваліфікаційним вимогам, що зазначені в тендерній документації.
Питання:
Відповідь:
Код класифікатора
Шановний замовнику в ТД ви вимагаєте щоб Учасник мав відповідний код класифікатору виду економічної діяльності відповідно до предмету закупівлі. Про який саме код класифікатору виду економічної діяльності йдеться мова?
Учасник повинен мати відповідний код класифікатору виду економічної діяльності відповідно до предмету закупівлі, предмет закупівлі зазначений в п. 4.1. р. І Тендерної документації Замовника.
Питання:
Відповідь:
сертифікація виробника клею
Шановний Замовнику в ТД вимагається щоб виробник клею був сертифікований відповідно до ISO 9001:2015. Предметом закупівлі є Шкільні меблі (комплект меблів 4 ростова група) ДК 021:2015 – 39160000-1, а не клей. Чому вам не достатньо висновку державної санітарно-епідемілогічної експертизи на товар який підтверджує якість товару?
На сьогоднішній день Замовник здійснює замовлення товару через відкриту процедуру закупівлі, де єдиним критерієм визначення переможця є ціна. Однак, враховуючи, що товар буде встановлений в закладах освіти, де одночасно перебуває велика кількість дітей, Замовника також цікавить поставка якісного та безпечного товару, його складових та у встановлені терміни, тож висунута вимога щодо надання Сертифікату системи управління якістю ДСТУ ISO 9001:2015. Відповідно до п. 3 ст. 22 ЗУ «Про публічні закупівлі» тендерна документація може містити також іншу інформацію відповідно до законодавства, яку Замовник вважає за необхідне до неї включити.
Питання:
Відповідь:
Обмеження по звітності
Доброго дня! Встановлена наступна вимогу «з метою підтвердження наявності в учасника основних засобів та інших активів ним у складі пропозиції надається копія фінансової звітності за 2018-2019 роки» Я правильно розумію, що ви хочете щоб у вашій закупівлі прийняли участь тільки учасники які були зареєстровані не раніше 2018 року тим самим ви свідомо обмежили конкуренцію на ринку?
На підставі ч. 3 ст. 22 Закону України «Про публічні закупівлі» Тендерна документація може містити також іншу інформацію відповідно до законодавства, яку Замовник вважає за необхідне до неї включити. З метою підтвердження наявності в Учасника основних засобів та інших активів, фінансової спроможності та надійності постачальника Замовник вимагає надання копія фінансової звітності. У новостворених підприємств перший звітний період може бути меншим за 12 місяців, але не може бути більшим за 15 місяців (ч. 2 ст. 13 Закону № 996). Річна фінансова звітність подається не пізніше 28 лютого року, наступного за звітним (абзац перший п. 5 Порядку № 419).
Питання:
Відповідь:
Тех.документ на клей
В ТД вимагається технічний документ та висновок державної санітарно-гігієнічної експертизи на клей на основі поліолефінів високої міцності розроблений для ламінування на МДФ та ДСП слоїв пластиків, гранульованого, з точкою плавлення не менше °C ~155 з вмістом формальдегіду не більше 0,5 мг/мᵌ відповідно ГОСТ 12.1.005-88. Виробник клею повинен бути сертифікований відповідно до ISO 9001:2015 Шановний Замовнику чому саме з точкою плавлення не менше °C ~155? Який технічний документ спонукав Вас встановити зазначену вимогу?
документи необхідні для підтвердження якості та безпечності клею, який буде використовуватися для виготовлення меблів.
Питання:
Відповідь:
Код класифікатора!
Шановний замовнику в ТД ви вимагаєте щоб Учасник мав відповідний код класифікатору виду економічної діяльності відповідно до предмету закупівлі. Про який саме код класифікатору виду економічної діяльності йдеться мова? Будь ласка вкажіть КОНКРЕТНИЙ код класифікатору, а не посилання на предмет закупівлі в ТД, як ви зробили в попередній відповіді на це питання! Або виключіть цю вимогу з ТД
Учасник повинен мати відповідний код класифікатору виду економічної діяльності відповідно до предмету закупівлі, предмет закупівлі зазначений в п. 4.1. р. І Тендерної документації Замовника, тобто це може бути виготовлення меблів або неспеціалізована оптова торгівля, наприклад.
Питання:
Відповідь:
Клей
В ТД вимагається технічний документ та висновок державної санітарно-гігієнічної експертизи на клей на основі поліолефінів високої міцності розроблений для ламінування на МДФ та ДСП слоїв пластиків, гранульованого, з точкою плавлення не менше °C ~155 з вмістом формальдегіду не більше 0,5 мг/мᵌ відповідно ГОСТ 12.1.005-88. Виробник клею повинен бути сертифікований відповідно до ISO 9001:2015 Поясніть, будь-ласка, чому висновок державної санітарно-епідемілогічної експертизи на товар вас не влаштовує, адже на основі цього висновку було проведено всі необхідні випробування товару, в тому числі і стосовно якості клею?
На сьогоднішній день Замовник здійснює замовлення товару через відкриту процедуру закупівлі, де єдиним критерієм визначення переможця є ціна. Однак, враховуючи, що товар буде встановлений в закладах освіти, де одночасно перебуває велика кількість дітей, Замовника також цікавить поставка якісного та безпечного товару та у встановлені терміни, тож висунута вимога щодо надання Сертифікату системи управління якістю ДСТУ ISO 9001:2015. Відповідно до п. 3 ст. 22 ЗУ «Про публічні закупівлі» тендерна документація може містити також іншу інформацію відповідно до законодавства, яку Замовник вважає за необхідне до неї включити. Одним із доказів необхідного рівня якості товару є підтвердження відповідності технічних і споживчих характеристик товару/послуг загальновизнаним вимогам (ДСТУ, ГОСТ, ТУ) шляхом проведення незалежної оцінки або сертифікації. Тому Замовник вимагає від Учасників надання Сертифікату системи управління якістю ISO 9001:2015, котрий підтверджує відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 9001, діючого в Україні. Стандарт ISO 9001 визначає вимоги до систем менеджменту якості у сфері постачання продукції та надання послуг, що підтверджується п. 01. Національного стандарту України ДСТУ ISO 9001:2015 (ISO 9001:2015, IDT). Наявність у підприємства сертифікату на систему менеджменту якості відповідно до вимог ISO 9001 свідчить про спроможність підприємства випускати продукцію або надавати послуги у відповідності з вимогами діючої нормативної – правової документації.
Питання:
Відповідь:
СЕС на матеріали
Шановний Замовнику в ТД ви вимагаєте надати в складі пропозиції копії висновків державної санітарно-гігієнічної експертизи на матеріали виготовлення. Чому вам не достатньо висновків державної санітарно-гігієнічної експертизи на товар які включають в себе усі елементи та частини (фурнітура, матеріали кріплення, труби тощо) товару, який дозволено для використання у закладах освіти?
Оскільки закупівля проводиться з метою забезпечення закладів освіти, а з поставленим товаром будуть контактувати діти, Замовник максимально зацікавлений в високій якості товару та його складових. Також зазначаємо, що Учасник повинен надати висновок, якщо отримання таких висновків необхідне відповідно до чинного законодавства України. Якщо отримання висновків не обов’язкове, Учасник надає довідку із зазначенням відповідної інформації та посиланням на відповідні правові акти чинного законодавства України.

Предмети закупівлі:

Назва Кількість Класифікатор Дата і місце поставки
комплект меблів 4 ростова група
4 568 комп.
39160000-1 — Шкільні меблі
по 15.08.2020
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, заклади освіти Замовника

Умови оплати

Оплата після Тип оплати Розмір Період Коментар
Поставки товару Пiсляплата 100.00% 120 календарних днів

Кваліфікація

Назва   Дата
ФОП "КОТЕНКО ОКСАНА ОЛЕКСАНДРІВНА"
#3152523803
Допущено до аукціону
ТОВ "МЕБЛІКОМ"
#42223453
Допущено до аукціону
ТОВ "Меблі-Техностиль"
#35659221
Відхилено - Учасник не відповідає критеріям ТД

Учасники:

Назва   Дата Початкова пропозиція Кінцева пропозиція
ТОВ "Меблі-Техностиль"
#35659221
Відмова   0.00 UAH
ТОВ "МЕБЛІКОМ"
#42223453
Активна 5 691 545.28 UAH 5 691 545.28 UAH
- 0.00 UAH (0.0%)
ФОП "КОТЕНКО ОКСАНА ОЛЕКСАНДРІВНА"
#3152523803
Активна 5 691 728.00 UAH 5 691 728.00 UAH
- 0.00 UAH (0.0%)

Протокол розкриття:

Назва   Дата Пропозиція
ТОВ "МЕБЛІКОМ"
#42223453
Переможець 5 691 545.28 UAH

Договори:

Назва   Дата Вартість
ТОВ "МЕБЛІКОМ"
#42223453
Завершено 5 691 545.28 UAH

Виконання договору:

Строк дії: 14.07.2020 - 31.12.2020
Оплачено: 5 691 545.28 UAH
Додаткові угоди
Номер угоди: 1
Дата підписання:
Дата публікації:
Причина: Покращення якості предмета закупівлі
Опис: уточнення дати поставки товару
Документи: