Clarity Project
Закупівлі Аукціони Увійти Про систему

Очікувана вартість:

1 739 376.00 UAH
з ПДВ.

Сума договорів:

1 737 525.60 UAH

Економія:

0.11%

Вивезення та складування твердих побутових відходів

Відкриті торги Завершена
UA-2019-12-03-001378-c a2013b824ce640269a941a6a5773d9ba
Зміни: Створено: Майданчик: netcast.com.ua

Замовник:

КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ЦЕНТР ФІНАНСУВАННЯ ТА ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ЗАКЛАДІВ ТА УСТАНОВ СИСТЕМИ ОСВІТИ КИЇВСЬКОГО РАЙОНУ М. ОДЕСИ" / #40703015

Адреса:

65114, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Академіка Корольова, буд. 9

Контакт:

Олена Кошева
cfkievskiy@ukr.net
+380487530042
Період уточнень:
з по
Подача пропозицій:
з по
Аукціон:
з по
Визначення переможця:
з по
Мінімальний крок аукціону:
8 696.88 UAH. (0.50%)
Ризики: 8%
Clarity
DOZORRO

Фінансування

Джерело Сума %
Місцевий бюджет 1 739 376.00 грн 100.00
3 скарги/вимоги
Вимога
Залишено без розгляду
UA-2019-12-03-001378-c.b3
Технічні вимоги
Згідно пункту 9. Додатку 3 до тендерної документації Технічні вимоги - "9. Вивезення відходів повинно здійснюватися у спеціально відведені місця розміщення відходів, на використання яких отримано дозвіл спеціально уповноваженого органу на видалення відходів (учасник повинен надати копію документу у складі пропозиції). А у випадку посередництва, учасник повинен надати у складі тендерної пропозиції копію договору з організацією, яка має дозвіл на розміщення відходів у спеціально відведені місця розміщення відходів." Зазначаємо, що на території міста Одеси та Одеського району наявне лише одне сміттєзвалище яке здійснює прийом сміття – Одеське міське звалище «Дальницькі кар'єри», управління відповідним звалищем одноособово здійснюється ТОВ «СОЮЗ», що підтверджується Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) від 27.12.2017 р. № 1463, всі підприємства, які здійснюють діяльність на території міста Одеси та Одеського району, за кодом ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям, користуються послугами управляючої компанії Одеським міським звалищем «Дальницькі кар'єри» на підставі договірних відносин, відповідні договори щорічно укладається між управляючою компанією з 01 січня року в якому надаються відповідні послуги, таким чином договори на надання послуг по захороненню відходів на 2020 рік не можуть бути укладені раніше 01.01.2020 року. Встановлена Замовник вимога обмежує конкуренцію і порушує вимоги Закону України "Про публічні закупівлі", а саме частину 3 статті 3 Закону України «Про публічні закупівлі» - Замовник не може встановлювати дискримінаційні вимоги до учасників. Враховуючи вище зазначене, вимагаємо виключити з Тенденої документації вимоги наступного змісту - "9. Вивезення відходів повинно здійснюватися у спеціально відведені місця розміщення відходів, на використання яких отримано дозвіл спеціально уповноваженого органу на видалення відходів (учасник повинен надати копію документу у складі пропозиції). А у випадку посередництва, учасник повинен надати у складі тендерної пропозиції копію договору з організацією, яка має дозвіл на розміщення відходів у спеціально відведені місця розміщення відходів.".
Доброго дня. На Вашу вимогу щодо Технічних вимог повідомляємо про таке.
Відповідно до ст.1 Закону України «Про відходи», поводження з відходами - дії, спрямовані на запобігання утворенню відходів, їх збирання, перевезення, зберігання,
оброблення, утилізацію, видалення, знешкодження і захоронення, включаючи контроль за цими операціями та нагляд за місцями видалення. Поводження з відходами передбачає не тільки збирання і перевезення, але і захоронення відходів. Порушення хоча б одного циклу технологічного процесу у поводженні з відходами може призвести до екологічних наслідків та втручання з боку контролюючих та правоохоронних органів.
Пунктом 8 Технічних вимог (додаток 3 до тендерної документації) передбачено, що надання послуг повинно здійснюватися відповідно до вимог Закону Україну «Про відходи» та з дотримання Правил благоустрою міста Одеси. Також пунктом 9 Технічних вимог (додаток 3 до тендерної документації) передбачено, що вивезення відходів повинно здійснюватися у спеціально відведені місця розміщення відходів, на використання яких отримано дозвіл спеціально уповноваженого органу на видалення відходів (учасник повинен надати копію документу у складі пропозиції). А у випадку посередництва, учасник повинен надати у складі тендерної пропозиції копію договору з організацією, яка має дозвіл на розміщення відходів у спеціально відведені місця розміщення відходів. У тендерній документації немає вимоги, що договір має бути датований 2020 роком. Учасник має надати копію договору чинного на дату розкриття тендерних пропозицій.
Таким чином вважаємо, що тендерна документація не містить жодних дискримінаційних вимог та не обмежує коло учасників для участі у цій процедурі закупівлі.
Вимога
Вирішена
UA-2019-12-03-001378-c.b2
Наявність контейнерів
Згідно підпункту 1.1. Наявність обладнання та матеріально-технічної бази пункту 1. Учасники у складі своєї пропозиції подають документально підтверджену інформацію про відповідність таким кваліфікаційним критеріям Кваліфікаційних критеріїв до учасників та вимоги, установлені статтею 17 Закону розділу Інструкція з підготовки тендерної пропозиції - " Довідка в довільній формі про наявність контейнерів європейського зразку обсягом 1,1 м3 з автоматичним довідником на закриття кришки контейнера із зазначенням їх кількості, необхідної для збирання заявленого обсягу відходів."
Відповідно пункту 5.3 розділу V. Надання послуг Додатоку 1 до тендерної документації ПРОЕКТ ДОГОВОРУ Визначення мінімальної кількості контейнерів, необхідних для збору ТПВ, здійснюється за наступною формулою: K= (H x N) / (D х V)
де:
К – кількість контейнерів;
Н – кількість учнів в закладах освіти Суворовського району м.Одеси;
N – середньорічні норми утворення ТПВ, затверджені Рішенням виконавчого комітету Одеської міської ради № 97 від 14.02.2008 р.;
D – кількість робочих днів в навчальному році (яке приймається до уваги за визначенням щоденного об’єму ТПВ);
V – об'єм 1 (одного) контейнера.

В свою чергу Замовником в тендерній документації не зазначена кількість робочих днів в навчальному році (яка приймається до уваги за визначенням щоденного об’єму ТПВ). Даний факт робить не можливим визначити необхідну кількість контейнерів, та довідку в довільній формі про наявність контейнерів європейського зразку обсягом 1,1 м3 з автоматичним довідником на закриття кришки контейнера із зазначенням їх кількості, необхідної для збирання заявленого обсягу відходів, яка передбачена тендерною документацією.
Враховуючи вище зазначене, вимагаємо включити в Тендерну документацію інформацію про кількість робочих днів в навчальному році (яка приймається до уваги за визначенням щоденного об’єму ТПВ).

Доброго дня. В Технічні вимоги (додаток 3 до тендерної документації) внесені відповідні зміни.
Вимога
Залишено без розгляду
UA-2019-12-03-001378-c.b1
Документи, які підтверджують спроможність учасника здійснювати вивезення, складування/захоронення твердих побутових відходів
Згідно підпункту 1.1. Наявність обладнання та матеріально-технічної бази пункту 1. Учасники у складі своєї пропозиції подають документально підтверджену інформацію про відповідність таким кваліфікаційним критеріям Кваліфікаційних критеріїв до учасників та вимоги, установлені статтею 17 Закону розділу Інструкція з підготовки тендерної пропозиції - "документи, які підтверджують спроможність учасника здійснювати вивезення, складування/захоронення твердих побутових відходів (наявність на балансі учасника сміттєзвалища, копії договорів оренди сміттєзвалища (якщо сміттєзвалища орендовані), копії договорів на захоронення ТПВ або інші документи, які надають право на виконання виду послуг, що є предметом закупівлі)."
Зазначаємо, що на території міста Одеси та Одеського району наявне лише одне сміттєзвалище яке здійснює прийом сміття – Одеське міське звалище «Дальницькі кар'єри», управління відповідним звалищем одноособово здійснюється ТОВ «СОЮЗ», що підтверджується Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) від 27.12.2017 р. № 1463, всі підприємства, які здійснюють діяльність на території міста Одеси та Одеського району, за кодом ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям, користуються послугами управляючої компанії Одеським міським звалищем «Дальницькі кар'єри» на підставі договірних відносин, відповідні договори щорічно укладається між управляючою компанією з 01 січня року в якому надаються відповідні послуги, таким чином договори на надання послуг по захороненню відходів на 2020 рік не можуть бути укладені раніше 01.01.2020 року. Встановлена Замовник вимога обмежує конкуренцію і порушує вимоги Закону України "Про публічні закупівлі", а саме частину 3 статті 3 Закону України «Про публічні закупівлі» - Замовник не може встановлювати дискримінаційні вимоги до учасників.
Враховуючи вище зазначене, вимагаємо виключити з Тенденої документації вимоги наступного змісту - "Документи, які підтверджують спроможність учасника здійснювати вивезення, складування/захоронення твердих побутових відходів (наявність на балансі учасника сміттєзвалища, копії договорів оренди сміттєзвалища (якщо сміттєзвалища орендовані), копії договорів на захоронення ТПВ або інші документи, які надають право на виконання виду послуг, що є предметом закупівлі)"
Доброго дня. На Вашу вимогу щодо надання документів на підтвердження встановлених замовником кваліфікаційних критеріїв повідомляємо про таке.
Відповідно до ст.1 Закону України «Про відходи», поводження з відходами - дії, спрямовані на запобігання утворенню відходів, їх збирання, перевезення, зберігання,
оброблення, утилізацію, видалення, знешкодження і захоронення, включаючи контроль за цими операціями та нагляд за місцями видалення. Поводження з відходами передбачає не тільки збирання і перевезення, але і захоронення відходів. Порушення хоча б одного циклу технологічного процесу у поводженні з відходами може призвести до екологічних наслідків та втручання з боку контролюючих та правоохоронних органів.
З метою дотримання вимог Закону України «Про відходи» замовником у тендерній документації встановлено кваліфікаційні критерії до учасників відповідно до ст.16 Закону «Про публічні закупівлі». Одним із кваліфікаційних критеріїв, встановлених замовником, є наявність обладнання та матеріальної бази. Для підтвердження відповідності цьому критерію учасник у складі тендерної пропозиції має надати документи, які підтверджують спроможність учасника здійснювати вивезення, складування/ захоронення твердих побутових відходів (наявність на балансі учасника сміттєзвалища, копії договорів оренди сміттєзвалища (якщо сміттєзвалища орендовані), копії договорів на захоронення ТПВ або інші документи, які надають право на виконання виду послуг, що є предметом закупівлі).
Вимога щодо надання вищезазначених документів встановлена замовником з метою отримання доказів спроможності здійснювати не лише вивезення а і захоронення твердих відходів, а у випадку посередництва підтвердити наявність договірних відносин з організацією, яка буде здійснювати приймання та захоронення відходів. У тендерній документації немає вимоги, що договір має бути датований 2020 роком. Учасник має надати копію договору чинного на дату розкриття тендерних пропозицій.
Таким чином вважаємо, що тендерна документація не містить жодних дискримінаційних вимог та не обмежує коло учасників для участі у цій процедурі закупівлі.

Предмети закупівлі:

Вивезення та складування твердих побутових відходів
18 504 м. куб.
1 739 376.00 UAH
1 739 376.00 UAH
94.00 UAH / м. куб.
90510000-5 — Утилізація сміття та поводження зі сміттям
Строк поставки:
31.12.2020
Адреса поставки:
65000, Україна, Одеська область, м.Одеса, заклади освіти Київського району м.Одеси

Умови оплати

Оплата після Тип оплати Розмір Період Опис
Надання послуг Пiсляплата 100.00% 15 банківських днів Оплата здійснюється за фактом надання послуг на протязі 15 банківських днів після надходження відповідних бюджетних коштів на рахунки Замовника. Підставою для оплати є акти наданих послуг, підписані повноважними представниками Замовника та Учасника

Учасники:

Назва   Дата Початкова пропозиція Кінцева пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БІОГРУП СЕРВІС"
#39151756
Активна 1 517 328.00 UAH 1 517 328.00 UAH
- 0.00 UAH (0.0%)
ТОВ "СОЮЗ"
#30586931
Активна 1 737 525.60 UAH 1 737 525.60 UAH
- 0.00 UAH (0.0%)
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОДЕСКОМУНТРАНС"
#31185678
Активна 1 626 501.60 UAH 1 626 501.60 UAH
- 0.00 UAH (0.0%)

Протокол розкриття:

Назва   Дата Пропозиція
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОДЕСКОМУНТРАНС"
#31185678
Відмова - Учасник не відповідає критеріям ТД 1 626 501.60 UAH
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БІОГРУП СЕРВІС"
#39151756
Рішення скасоване 1 517 328.00 UAH
ТОВ "СОЮЗ"
#30586931
Переможець 1 737 525.60 UAH
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БІОГРУП СЕРВІС"
#39151756
Відмова - Учасник не надав необхідні документи 1 517 328.00 UAH

Договори:

Назва   Дата Вартість
ТОВ «БІОГРУП СЕРВІС»
#39151756
Скасовано 1 517 328.00 UAH
ТОВ "Союз"
#30586931
Завершено 1 737 525.60 UAH

Виконання договору:

Строк дії: 24.01.2020 - 01.04.2021
Оплачено: 1 214 835.10 UAH
Додаткові угоди
Номер угоди: 1
Дата підписання:
Дата публікації:
Причина: Зменшення обсягів закупівлі
Опис: зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника; кількість 17654,9712 м куб
Документи:
Номер угоди: 2
Дата підписання:
Дата публікації:
Причина: Зменшення обсягів закупівлі
Опис: Зменшення обсягів закупівлі; кількість 13790 м куб
Документи:
Номер угоди: 4
Дата підписання:
Дата публікації:
Причина: Зменшення обсягів закупівлі
Опис: Зменшення обсягів закупівлі; кількість 13097 м куб
Документи:
Номер угоди: 5
Дата підписання:
Дата публікації:
Причина: Зменшення обсягів закупівлі
Опис: Зменшення обсягів закупівлі
Документи:
Номер угоди: 6
Дата підписання:
Дата публікації:
Причина: Продовження строку дії договору на наступний рік
Опис: Продовження строку дії договору на наступний рік
Документи:
Номер угоди: 7
Дата підписання:
Дата публікації:
Причина: Продовження строку дії договору на наступний рік
Опис: Зміни вносяться відповідно до п. 6 статті 41 ЗУ "Про публічні закупівлі"
Документи:
Номер угоди: 8
Дата підписання:
Дата публікації:
Причина: Зменшення обсягів закупівлі
Опис: Зменшення обсягів закупівлі
Документи: