Закупівлі Увійти Про систему

Очікувана вартість:

26 528 126.00 UAH
без ПДВ.

Сума договорів:

25 840 000.00 UAH

Економія:

2.59%

Будівництво каналізаційної мережі та системи очистки стічних вод у с. Пульмо Шацького району Волинської області (код за ДК 021:2015 - 45200000-9 Роботи, пов’язані з об’єктами завершеного чи незавершеного будівництва та об’єктів цивільного будівництва)

Відкриті торги Завершена
UA-2018-10-04-000418-a d18fff6cbe8d4c678d107e66a406e907
Зміни: Створено: Майданчик: netcast.com.ua

Замовник:

Шацька районна державна адміністрація / #20124342

Адреса:

44000, Україна, Волинська область, смт Шацьк, 50 років Перемоги 1б

Контакт:

Плейтух Віктор Павлович
[email protected]
+380335529001
+380335529005
Період уточнень:
з по
Подача пропозицій:
з по
Аукціон:
з по
Визначення переможця:
з по
Мінімальний крок аукціону:
132 640.63 UAH. (0.50%)
Ризики: 0%
Clarity
DOZORRO
19 питань
Питання:
Відповідь:
В п.п. 6.6. зазначено, що "Ціна тендерної пропозиції учасника повинна бути визначена за твердою договірною ціною згідно ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 "Правила визначення вартості будівництва" без врахування ПДВ" п.6 "Інформація про технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі" частини 3 "Інструкція з підготовки тендерної пропозиції".
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг до 28 лютого2021 року. Враховуючі той факт, що терміни виконання робіт дорівнюють 2,2 рокита неможливістю спрогнозувати рівень інфляції, збільшення вартості будівельних матеріалів, паливно-мастильних матеріалів, енергоносіїв, вартості машино-годин механізмів та обладнання, заробітної плати, просимо змінити ціна Договору (Договірна ціна) на динамічну відповідно до вимог ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва» (далі – ДСТУ).
Особливості складання та узгодження договірних цін визначені пунктом 6.3 національного стандарту ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва», затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.07.2013 № 293 (далі — ДСТУ Б Д.1.1-1:2013). Відповідно до ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 договірна ціна може встановлюватися за твердим (тверда договірна ціна) чи приблизним (динамічна договірна ціна) кошторисом. Динамічна договірна ціна встановлюється відкритою і може уточнюватись протягом всього строку будівництва і використовується при складному і тривалому будівництві. Вибір, яку договірну ціну обирати: динамічну чи тверду, здійснює замовник. Але, положення ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 в частині застосування динамічної ціни, які передбачають можливість її уточнення протягом усього періоду будівництва, суперечать положенням частини 4 статті 36 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі - Закон). Враховуючи, що Закон України «Про публічні закупівлі» є спеціальним Законом, який регулює питання публічних закупівель, необхідно керуватись його положеннями. Таким чином, динамічну договірну ціну, на разі, практично не можливо застосовувати в договорі підряду.
Питання:
Відповідь:
В п. 19.6. вимагається на момент укладення цього договору надати інформацію чи Підрядник є платником податку.
В п.п. 6.6. зазначено, що "Ціна тендерної пропозиції учасника повинна бути визначена за твердою договірною ціною згідно ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 "Правила визначення вартості будівництва" без врахування ПДВ"п.6 "Інформація про технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі" частини 3 "Інструкція з підготовки тендерної пропозиції". Просимо надати роз'яснення, чи необхідно надавати інформацію у відповідності до вимог п.19.6 Договору та взагалі виключити його з проекту Договору.
Тендерний комітет Замовника повідомляє, що відповідно до п. 1.1 Розділу 3 тендерної документації учасник у складі пропозиції повинен надати заповнений проект Договору про закупівлю (Додаток 3 ТД). Учасник при заповнені п. 19.6 цього документа повинен вказати інформацію про свій статус платника податку. Зазначення такої інформації жодним чином не пов’язане з тим, що сума договору визначається без врахування ПДВ.
Питання:
Відповідь:
В п.п.1.3.3 "Наявність кваліфікованих працівників підтверджується звітом із праці та/або звітом 1 ДФ за останній звітній період" п. 1 "Перелік критеріїв та методика оцінки тендерної пропозиції із зазначенням питомої ваги критерію" частини 5 "Оцінка тендерної пропозиції".
Чи розповсюджується зазначена вимога тільки стосовно кваліфікованих працівників, а саме інженерно технічних працівників, чи також необхідно враховувати наявних на підприємстві кваліфікованих робітників будівельних спеціальностей. Також просимо надати роз'яснення, якщо в разі участі в закупівлі Учасника-нерезидента то запитані форми звітів в іноземній країні не застосовуються, чи потрібні якісь аналоги, або достатньо довідки в довільній форми про не застосування зазначених в вимогах форм звітів.
Щодо першої частини Вашого запитання повідомляємо, що:
Оцінка тендерних пропозицій проводиться автоматично електронною системою закупівель на основі критеріїв і методики оцінки, зазначених замовником у тендерній документації, та шляхом застосування електронного аукціону.
Замовником визначено 3 критерії оцінки:
- Ціна - питома вага критерію складає 70 відсотків;
- Фінансова спроможність – питома вага критерію складає 20 відсотків;
- Наявність кваліфікованих працівників - питома вага критерію складає 10 відсотків
Для оцінки по критерію «Наявність кваліфікованих працівників» буде враховуватись загальна кількість працівників підприємства, в тому числі, і інженерно-технічних працівників і працівників робочих професій. Документом, який буде підтверджувати інформацію, надану учасником по цьому критерію буде звіт із праці та/або звіт 1 ДФ за останній звітній період.
Також зазначаємо, що відповідно до частини 5 Розділу 3 тендерної документації учасник нерезидент повинен надати зазначені документи з урахуванням особливостей законодавства його країни походження.
Якщо учасник не може надати будь-який документ з вищеперелічених, як такий, що не передбачений для нього чинним законодавством, він надає лист-пояснення із зазначенням причин та підтверджує свою відповідність вимогам замовника іншими документами.
З метою конкретизації змісту даного критерію оцінки тендерним комітетом готуються зміни до тендерної документації
Питання:
Відповідь:
В частині 3. "Інструкція з підготовки тендерної пропозиції" п. 1. "Зміст і спосіб подання тендерної пропозиції" п.п.1.1. зазначено, у разі якщо учасник, згідно із законодавством або з технічних причин, не може підписати ЕЦП тендерну пропозицію, то такий учасник надає лист-пояснення, в якому зазначає законодавчі або технічні причини ненакладення на неї електронного цифрового підпису.
На підставі якої статті Закону України "Про публічні закупівлі" Ви вимагаєте надання такого листа-пояснення, якщо застосування Електронного цифрового підпису Учасником не є обов'язковим. Просимо відмінити зазначену вимогу.
Відповідно до частини третьої статті 12 Закону України «Про публічні закупівлі» створення та подання учасником тендерної пропозиції повинно бути здійснено з урахуванням вимог Закону України «Про електронні документи та електронний документообіг» шляхом накладення на неї електронного цифрового підпису. У разі якщо учасник, згідно із законодавством або з технічних причин, не може підписати ЕЦП тендерну пропозицію, то такий учасник надає лист-пояснення, в якому зазначає законодавчі або технічні причини ненакладення на неї електронного цифрового підпису.
Питання:
Відповідь:
В п.5."Недискримінація учасників розділу" 1 "Загальні положення" відсутня повна інформація щодо участі у процедурі закупівлі консорціуму створеного Учасниками-нерезидентами.
Просимо надати повну інформацію з вимогами та переліком документів необхідних при подання Тендерної пропозиції Учасником-нерезидентом, а саме консорціумом, створеним Учасниками-нерезидентами.
Відповідно до п.35 ст. 1 ЗУ «Про публічні закупівлі» 922-VIII:
учасник процедури закупівлі - це фізична особа, у тому числі фізична особа - підприємець, юридична особа (резидент або нерезидент), яка подала тендерну пропозицію або взяла участь у переговорах у разі застосування переговорної процедури закупівлі;
Таким чином, можливість участі у процедурах закупівель консорціумами учасників Законом не передбачена.
Питання:
Відповідь:
В частині 3. "Інструкція з підготовки тендерної пропозиції" п.6. "Інформація про технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі" п.п.6.6 зазначено, що ціна тендерної пропозиції Учасника означає суму, за яку Учасник зобов’язується виконати всі види робіт, передбачених проектною документацією.
Для більш детального ознайомлення з роботами, неможливістю визначення етапності виконання робіт, запобіганню помилок при розрахунках договірної ціни Тендерної пропозиції, просимо розмістити в електронному вигляді проектну документацію.
Відповідно до п.6.2.2. розділу 6 Національного Стандарту ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва», затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.07.2013 № 293 для розрахунку ціни пропозиції учасника конкурсних торгів замовник надає підряднику відомість обсягів робіт, що закуповуються замовником, та відомість ресурсів до неї з відповідними кошторисними цінами або без цін або затверджену проектну документацію.
Замовником у Додатку 2 до тендерної документації розміщено технічне завдання, яке включає повний перелік робіт, які необхідно виконати у рамках закупівлі та інформацію про ресурси, необхідні для виконання робіт. Даної інформації є достатньо для розрахунку пропозиції учасника.
Питання:
Відповідь:
В п.5."Недискримінація учасників розділу" 1 "Загальні положення" відсутня повна інформація щодо участі у процедурі закупівлі Учасника-нерезидента, Представництва Учасника-нерезидента. Місце реєстрації Представництва Учасника-нерезидента є Україна.
Яким чином, тендерна пропозиція може бути надана від імені юридичної особи Учасника-нерезидента та чи може юридична особа Учасник-нерезидент надати забезпечення тендерної пропозиції використовуючи банківські реквізити зареєстрованого в Україні Представництва шляхом перерахування відповідних коштів, необхідних для отримання банківської гарантії забезпечення тендерної пропозиції. Або Банк–Гарант повинен підтвердити про факт надання гарантії та повноваження підписантів по SWIFT через банк–Бенефіціара.
Повідомляємо, що тендерним комітетом Замовника готуються зміни до тендерної документації з метою спрощення участі учасників-нерезидентів у процедурі закупівлі.
Питання:
Відповідь:
Щодо участі в закупівлі юридичної особи - нерезидента
Чи може приймати участь в даній закупівлі юридична особа - нерезидент у якій на даний час відсутнє зареєстроване представництво на території України та відсутня відповідна ліцензія ДАБІ на виконання робіт СС2 за умови, що дана юридична особа-нерезидент має досвід виконання аналогічних робіт за ген підрядним договором в країні нерезидента.
Повідомляємо, що відповідно до п. 5 ч. частини 2 Розділу 5 тендерної документації учасник у складі тендерної пропозиції повинен надати копію чинної ліцензії учасника на будівельні роботи з класом наслідків СС2 (або іншого документу, який посвідчує її видачу). Дана вимога стосується усіх учасників, незалежно від їх місця реєстрації.
Питання:
Відповідь:
п.п. 5.1. "Закупівля товарів, послуг та виконання робіт в рамках грантових угод, що фінансуються за рахунок коштів Європейського Союзу відкрита у рівних умовах для всіх юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців держав-членів ЄС, а також держав і територій регіонів, прямо обумовлених та/або дозволених Фінансовими Правилами, основними законодавчими або іншими інструментами, що регулюють реалізацію програми, в рамках якої цей грант фінансується." п.5."Недискримінація учасників розділу" 1 "Загальні положення"
В п.п. 6.6. зазначено, що "Ціна тендерної пропозиції учасника повинна бути визначена за твердою договірною ціною згідно ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 "Правила визначення вартості будівництва" без врахування ПДВ"п.6 "Інформація про технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі" частини 3 "Інструкція з підготовки тендерної пропозиції". Яким чином планується повернення ПДВ Учаснику та просимо надати роз'яснення з цього запитання та вказати підстави, зазначені в Грантовому Договорі PLBU.03.01.00-UA-0018/17-00, що зазначать правила та порядок повернення ПДВ.Відповідно до п. 3.2 ст.3 Податкового кодексу України, якщо міжнародним договором, згода на обов'язковість якого надана Верховною Радою України, встановлено інші правила, ніж ті, що передбачені Податковим Кодексом, застосовуються правила міжнародного договору. Просимо документально підтвердити наявність або відсутність згоди, наданої Верховної Ради України
Відповідно до ст.3 Рамкової угоди між Урядом України і комісією європейських співтовариств (Ратифікація від 03.09.2008) заходи, що фінансуються в цілому або частково коштом європейського Співтовариства, не обкладаються податками, митними зборами, або іншими стягненнями аналогічного характеру. Відповідно до п. 3.2 ст.3 Податкового кодексу України, якщо міжнародним договором, згода на обов'язковість якого надана Верховною Радою України, встановлено інші правила, ніж ті, що передбачені Податковим Кодексом, застосовуються правила міжнародного договору. 09.10.2018, 12:11.Підставою для звільнення від ПДВ є реєстраційна картка проекту (програми) в Мінекономрозвитку №3929 від 10.09.2018 р.
Питання:
Відповідь:
В частині 3. "Інструкція з підготовки тендерної пропозиції" п.6. "Інформація про технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі" п.п.6.6 зазначено, що ціна тендерної пропозиції Учасника означає суму, за яку Учасник зобов’язується виконати всі види робіт, передбачених проектною документацією. В додатку 3 Проект Договору п. 12.1. Замовник має право: п.п. 12.1.1. Без узгодження з Підрядником вносити зміни в проектну документацію, але не пізніше як за 10 днів до початку виконання робіт.
Вимагаємо видалити п.п. 12.1.1. "Без узгодження з Підрядником вносити зміни в проектну документацію, але не пізніше як за 10 днів до початку виконання робіт." Договору як такий, що порушує права Учасника та не відповідає вимогам Тендерної документації та порушує Закон України "Про публічні закупівлі".
Дякуємо за запитання! Замовником буде внесено зміни до тендерної документації по даному пункту.
Питання:
Відповідь:
В додатку 3 Проект Договору п. 6.3. Замовник зобов'язаний в день підписання договору передати Підряднику два примірники проектно-кошторисної документації, якщо інше не передбачено договором підряду. Додаткові примірники проектної документації передаються за домовленістю сторін.
У відповідності до діючого Законодавства України та Державних будівельних норм України Замовник повинен передати Підряднику 4 (чотири) примірник проектно-кошторисної документації, Один з яких повертається Змовнику при здачі виконавчої документації, другий примірник знаходиться на об'єкті, третій знаходиться на підприємстві в розпорядженні технічних служб, четвертий примірник є архівний
Згідно з п. 48 Постанови Кабінету міністрів України «Про затвердження Загальних умов укладення та виконання договорів підряду в капітальному будівництві»: Сторона, що забезпечує роботи (будівництво об'єкта) проектною документацією, зобов'язана протягом установленого договором підряду строку передати іншій стороні чотири примірники проектної документації, якщо інше не передбачено договором підряду.
Таким чином, так як замовнику належить право розробляти проект договору, то він вправі самостійно встановити кількість примірників проектно-кошторисної документації, які передаються підряднику і умова щодо надання двох примірників проектно-кошторисної документації жодним чином не суперечить чинному законодавству.
Питання:
Відповідь:
В частині 3. "Інструкція з підготовки тендерної пропозиції" п.6. "Інформація про технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі" п.п. 6.4. Документальне підтвердження відповідності робіт (послуг) тендерної документації* (розрахунок ціни) включає в себе: - договірну ціну; - локальні кошториси (мають бути складені відповідно до технічного завдання з урахуванням будівельного технологічного процесу)*; - відомість ресурсів; - підтверджуючі розрахунки за статтями витрат договірної ціни відповідно до ДСТУ Б Д. 1. 1-1: 2013 «Правила визначення вартості будівництва». *Примітка: розрахунок ціни надається відповідно до вимог ч.1 розділу 3 ТД та додатково в програмному забезпечені АВК або у програмному комплексі, який взаємодіє з ним в частині передачі кошторисної документації та розрахунків договірних цін.
Просимо відмінити цю вимогу тому, що у п.п. 6.5. сказано, що у разі перемоги Учасник-переможець надсилає замовнику на електронну пошту: [email protected] - протягом 5 днів з моменту оприлюднення повідомлення про намір укласти договір відкориговані документи, перелік яких передбачений в п. 6.4. частини 6 розділу 3 ТД. При цьому Ви ще вимагаєте, щоб Учасник надав у складі пропозиції гарантійний лист про виконання ним зобов’язань передбачених у даному пункті (6.5).
Відповідно до ч. 3 ст. 22 Закону України «Про публічні закупівлі» тендерна документація може містити інформацію відповідно до законодавства, яку замовник вважає за необхідне до неї включити, в тому числі і розрахунок ціни тендерної пропозиції.
Замовник вважає за необхідне вимагати подання розрахунків договірної ціни в складі тендерної пропозиції, оскільки підготовка цих документів є необхідною передумовою для визначення суми договірної ціни, за яку учасник пропонує виконати роботи, що є предметом даної закупівлі.
Питання:
Відповідь:
В п.5."Недискримінація учасників розділу" 1 "Загальні положення" відсутня повна інформація щодо участі у процедурі закупівлі Учасника-нерезидента.
Чи повинен Учасник-нерезидент мати Представництво Учасника-нерезидента в Україні для участі в процедурі закупівлі – відкритих торгах. Чи може Учасник-Нерезидент укладати договір про закупівлю в особі Представництва.
Відповідно до п.35 ст. 1 ЗУ «Про публічні закупівлі» 922-VIII:
учасник процедури закупівлі - це фізична особа, у тому числі фізична особа - підприємець, юридична особа (резидент або нерезидент), яка подала тендерну пропозицію або взяла участь у переговорах у разі застосування переговорної процедури закупівлі;
Тому учасник-нерезидент може приймати участь у процедурі закупівлі від імені юридичної особи.
Додатково повідомляємо, що тендерним комітетом Замовника готуються зміни до тендерної документації з метою спрощення участі учасників-нерезидентів у процедурі закупівлі.
Питання:
Відповідь:
В додатку 3 Проект Договору п. 6.5. Підрядник зобов'язаний до початку виконання робіт перевірити надану йому проектно-кошторисну документацію її комплектність та відповідність установленим вимогам. У разі виявлення невідповідності проектної документації установленим вимогам Підрядник протягом 3 календарних днів повідомляє про це Замовника.
У відповідності до діючого Законодавства України та Державних будівельних норм України Підрядник повинен впродовж 5 (п'яти) робочих днів з моменту отримання, ознайомлюється з нею та погоджує її, а в разі наявності зауважень повідомляє про це Замовника, який усуває зауваження Підрядника протягом 3 (трьох) робочих днів після отримання від останнього зауважень.
Тендерний комітет замовника повідомляє, що у Вашому питання Ви не вказали, які саме пункти «діючого Законодавства України та Державних будівельних норм України» встановлюють, що «Підрядник повинен впродовж 5 (п'яти) робочих днів з моменту отримання, ознайомлюється з нею та погоджує її, а в разі наявності зауважень повідомляє про це Замовника, який усуває зауваження Підрядника протягом 3 (трьох) робочих днів після отримання від останнього зауважень». Зазначаємо, що згідно з п. 50 Постанови Кабінету міністрів України «Про затвердження Загальних умов укладення та виконання договорів підряду в капітальному будівництві» у разі, коли забезпечення робіт (будівництва об'єкта) проектною документацією здійснюється замовником, підрядник зобов'язаний до початку виконання робіт перевірити її комплектність та відповідність установленим вимогам. У разі виявлення невідповідності проектної документації установленим вимогам підрядник протягом визначеного договором підряду строку повідомляє про це замовника.
Питання:
Відповідь:
В п.п.2.6. "Разом з банківською гарантією надається довідка з банку про наявність коштів на рахунку або інший документ банку, який підтверджує наявність грошового покриття по гарантії в повному об'ємі." п. 2. "Забезпечення тендерної пропозиції" частини 3 "Інструкція з підготовки тендерної пропозиції".
Просимо відмінити зазначену вимогу, тому що інформація про наявність коштів на рахунку клієнта банку, Учасника, є конфіденційною інформацією та не підлягає розголошенню. Тендерна документація вимагає ПОКРИТУ банківську гарантію, а це неможливо без наявних коштів на рахунку або на депозиті.
Повідомляємо, що право встановлювати вимоги до надання тендерного забезпечення належить до повноважень Замовника.
Замовником не вимагається, довідка з банку про наявність коштів на рахунку, як обовязковий документ. В тендерній документаціє передбачений альтернативний варіант для тих учасників, які вважають дану інформацію конфіденційною – може бути наданий будь-який інший документ банку, який підтверджує наявність грошового покриття по гарантії в повному об'ємі.
Питання:
Відповідь:
В п.п.1.1. п.7 "Зміст і спосіб подання тендерної пропозиції" розділу 3 "Інструкція з підготовки тендерної пропозиції" вимагається від Учасника у складі Тендерної пропозиції надати заповнений проект Договору про закупівлю (Додаток 3 ТД)
Конкретизуйте, які пункти Договору необхідно заповнювати або не заповнювати при поданні його у складі Тендерної пропозиції, з умовами якого Учасник погоджується. Чи необхідно у відповідності до п.20.1 Договору додавати Календарний графік виконання робіт (Додаток 1) та Договірну ціну (Додаток 2) враховуючи той факт, що в період подавання Тендерної пропозиції не відома дата початку виконання робіт за Договором та Договірна ціна Учасника може бути змінена за результатами проведення аукціону.
Тендерний комітет Замовника повідомляє, що відповідно до п. 1.1 Розділу 3 тендерної документації учасник у складі пропозиції повинен надати заповнений проект Договору про закупівлю (Додаток 3 ТД). Учасник при заповнені цього документа повинен вказати ту інформацію зі своєї сторони, яку він може зазначити на момент подання тендерної пропозиції. Зазначаємо, що це проект договору, тому інформація про дату початку виконання робіт та суму договірної ціни при підписанні договору буде скориговано відповідно до результатів проведення тендеру.
Питання:
Відповідь:
В частині 3. "Інструкція з підготовки тендерної пропозиції" п. 1. "Зміст і спосіб подання тендерної пропозиції" п.п.1.1. вимагається надати декларацію про учасника у формі гарантійного листа згідно вимог Додатку 1 (таблиця 3) ТД, але в Таблиця 3 зазначено що Учасник надає у складі тендерної пропозиції гарантійний лист (самодекларацію) щодо відсутності підстав для відмови відносно себе за наступною формою: ДЕКЛАРАЦІЯ УЧАСНИКА ТОРГІВ.
Просимо надати роз'яснення, який документ вимагається від Учасника: Гарантійний лист або Декларація учасника торгів. Також просимо на підставі якої статті Закону України "Про публічні закупівлі" Ви вимагаєте від Учасників надання зазначеного документа.
Вимога щодо надання даного гарантійного листа зумовлена вимогами Грантової угоди, підписаної замовником.
Згідно вимог грантової угоди учасники закупівлі мають бути відсторонені від участі у процедурі закупівлі, якщо:
1) вони стають банкрутами, припиняють свою діяльність, їхнє майно переходить в судову опіку, вступають в переговори з кредиторами, призупиняють свою господарську діяльність, їхні справи розглядаються в суді або є в іншій подібній ситуації, що є результатом процедури, передбаченої чинним національним законодавством;
2) вони були звинувачені у порушені, пов’язаному з їхньою професійною діяльністю і вирок не підлягає повторному розгляду;
3) ними було здійснено серйозне порушення, пов’язане з професійною діяльністю, на що є докази, які Бенефіціар може підтвердити;
4) вони не виконали зобов’язань щодо соціальних виплат, не сплатили податкових зобов’язань відповідно до положень законодавства держави, в якій вони засновані або державі Бенефіціара або тих державах, де укладається контракт;
5) вони, відповідно до судових рішень, винні в обмані, корупції, участі в кримінальній організації або в інших незаконних діях, які негативно впливають на фінансові інтереси ЄС;
6) на даний момент до них застосовано адміністративне стягнення згідно з розділом 2.3.5 Практичних Інструкцій до контрактних процедур для зовнішньої діяльності ЄС
З метою спрощення підготовки до участі у процедурі закупівлі замовником у Додатку 1 (таблиця 3) ТД наданого шаблон такого гарантійного листа, який необхідно заповнити, підписати і надати в складі тендерної пропозиції.
Питання:
Відповідь:
В частині 5. "Оцінка тендерної пропозиції" п. 2. "Інша інформація" вимагається надати: 6.) Дозвіл Держпраці на виконання робіт в колодязях, шурфах, траншеях, котлованах, бункерах, камерах, колекторах та на виконання земляних робіт, що виконуються на глибині понад 2 метри або в зоні розташування підземних комунікацій чи під водою. 7.) Дозвіл Держпраці на зведення, монтаж і демонтаж будинків, споруд, зміцнення їх аварійних частин. 8.) Дозвіл Держпраці на зварювальні (електрозварювальні) роботи.
Просимо надати роз'яснення, які аналогічні документи повинен надати Учасник-нерезидент, якщо в країні його походження зазначені дозволи відсутні.
Відповідно до п. 2. 2 Розділу 5 тендерної документації якщо учасник не може надати будь-який документ з вищеперелічених, як такий, що не передбачений для нього чинним законодавством, він надає лист-пояснення із зазначенням причин та підтверджує свою відповідність вимогам замовника іншими документами.
Додатково інформуємо, що замовником готується внесення змін до тендерної документації в цій частині.
Питання:
Відповідь:
В Додатку 1 до тендерної документації "Перелік документів, які вимагаються для підтвердження відповідності пропозиції учасника кваліфікаційним та іншим вимогам Замовника" Таблиця 1. "Документи, які повинен надати учасник у складі тендерної пропозиції, для підтвердження відповідності кваліфікаційним критеріям встановленим замовником відповідно до ст. 16 Закону України "Про публічні закупівлі" п.3 "Наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору" зазначені додаткові вимоги до виконаних аналогічних договорів.
Стосовно досвіду виконання аналогічних договорів, то дискримінаційною може вважатись вимога, якщо період виконання аналогічних договорів обмежений часовими рамками. Тендерна документація замовника передбачає, що учасник має документально підтвердити виконання аналогічних договорів виключно в конкретному році. Просимо обґрунтувати, чому саме, за яких підстав та причин Замовнику потрібен досвід виконання аналогічних робіт тільки в цей період. І чому досвід в інший період не може бути прийнятним. Також просимо надати роз'яснення щодо вимоги у тендерній документації підтвердити досвід виконання аналогічних договорів на певну суму. Чому саме Замовник вимагає досвід виконання робіт на певну суму. Постійно діюча адміністративна колегія Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель вважає такі вимоги дискримінацією. Вимагаємо внести зміни до документації та відмінити зазначені вимоги які є дискримінаційні. Також вимагаємо відмінити зазначені вимоги які стосуються субпідрядників, що будуть залучатися до виконання робіт
Частиною другою статті 16 Закону передбачено, що замовник установлює один або декілька з таких кваліфікаційних критеріїв, зокрема наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору. При цьому Закон не містить визначення терміну “аналогічний договір”.
Перелік документів, якими учасник повинен підтвердити свою відповідність зазначеному кваліфікаційному критерію, визначається замовником самостійно, виходячи зі специфіки предмета закупівлі, з урахуванням частини третьої статті 5 Закону та дотриманням принципів, закріплених у статті 3 Закону.
Ураховуючи викладене, замовник в тендерній документації самостійно встановлює вимогу щодо наявності документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору або аналогічних договорів, виходячи зі специфіки предмета закупівлі, з урахуванням частини третьої
статті 5 Закону та дотриманням принципів, закріплених у статті 3 Закону.
Вважаємо, що нами встановлено вимоги щодо документального підтвердження даного кваліфікаційного критерію співмірно до специфіки, складності та очікуваної вартості закупівлі.
Досить сумнівною є спроможність учасника виконати дане замовлення, якщо він не має досвіду виконання договору з аналогічним предметом закупівлі на суму 5% від очікуваної вартості даної закупівлі або більшу протягом трьох останніх років. Щодо вимог до субпідрядників, – то їх залучення є правом, а не обов’язком підрядника. Якщо учасник спроможний самостійно підтвердити весь необхідний досвід і виконати роботи – він може не залучати субпідрядника. Проте, якщо, все ж-таки, він вважає за необхідне таке залучення, то замовник вправі перевірити кваліфікацію такого субпідрядника.

Критерії вибору переможця:

Фінансова спроможність
питома вага критерію складає 20 відсотків
Понад 100 (сто) мільйонів гривень
20%
Понад 50 (п’ятдесят) мільйонів грн. до 100 (сто) млн. грн. включно
15%
Понад 25 (двадцять п’ять ) мільйон грн. до 50 (п’ятдесяти) млн. грн. включно
10%
До 25 (двадцять ) млн. грн. включно
0%
Наявність працівників
питома вага критерію складає 10 відсотків
Від 30 (тридцяти) працівників і більше
10%
Від 15 (п’ятнадцяти) до 30 (тридцяти) працівників включно
5%
Від 5 (п’яти) до 15 (п’ятнадцяти) працівників включно
2%
До 5 (п’яти) працівників включно
0%

Предмети закупівлі:

Будівництво каналізаційної мережі та системи очистки стічних вод у с. Пульмо Шацького району Волинської області (код за ДК 021:2015 - 45200000-9 Роботи, пов’язані з об’єктами завершеного чи незавершеного будівництва та об’єктів цивільного будівництва)
1 раб.
26 528 126.00 UAH
26 528 126.00 UAH
26 528 126.00 UAH / раб.
45200000-9 — Роботи, пов’язані з об’єктами завершеного чи незавершеного будівництва та об’єктів цивільного будівництва
Строк поставки:
30.08.2020
Адреса поставки:
44000, Україна, Волинська область, с. Пульмо, с. Пульмо Шацького району Волинської області

Учасники:

Назва   Дата Початкова пропозиція Кінцева пропозиція
Завантажити все
ТОВ Укрінвестбуд
#32640146
Активна 26 380 816.97 UAH
21 641 666.67 UAH
25 970 000.00 UAH
Коефіцієнт:
1.29
Пропозиція:
25 970 000.00 UAH
Приведена ціна:
21 641 666.67 UAH
Фінансова спроможність
10%
Наявність працівників
10%
- 410 816.97 UAH (1.6%)
Завантажити все
ТОВ "ВЕЛЬТ КАПІТАЛ"
#40266233
Активна 25 975 182.00 UAH
19 876 923.08 UAH
25 840 000.00 UAH
Коефіцієнт:
1.43
Пропозиція:
25 840 000.00 UAH
Приведена ціна:
19 876 923.08 UAH
Фінансова спроможність
20%
Наявність працівників
10%
- 135 182.00 UAH (0.5%)

Протокол розкриття:

Назва   Дата Пропозиція
ТОВ "ВЕЛЬТ КАПІТАЛ"
#40266233
Переможець 25 840 000.00 UAH

Договори:

Назва   Дата Вартість
ТОВ "ВЕЛЬТ КАПІТАЛ"
#40266233
Підписано 25 840 000.00 UAH
Додаткові угоди
Номер угоди: 3
Дата підписання:
Дата публікації:
Причина: Покращення якості предмета закупівлі
Опис: Публікація додаткової угоди у зв’язку з визначенням порядку фінансування
Документи:
Номер угоди: 2
Дата підписання:
Дата публікації:
Причина: Покращення якості предмета закупівлі
Опис: зміна фінансування на 2019 рік
Документи:
Номер угоди: 3
Дата підписання:
Дата публікації:
Причина: Зменшення обсягів закупівлі
Опис: Зменшення обсягів закупівлі
Документи: