Закупівлі Увійти Про систему

Очікувана вартість:

36 754 984.80 UAH
з ПДВ.

Ремонт газотурбінних двигунів (ГТД) виробництва ДП НВКГ "Зоря-Машпроект"

Відкриті торги (EU) Торги відмінено
UA-2016-06-02-000057-a 5bd3c0a437644743847bb93aa5c8ad4c
Зміни: Створено: Майданчик: it.ua

Замовник:

Філія "Виробниче ремонтно-технічне підприємство "Укргазенергосервіс" АТ "Укртрансгаз" / #00156127

Адреса:

08151, Україна, Київська область, Боярка, вул. Маяковського, 49, м. Боярка, Києво-Святошинський район, Київської області,

Контакт:

Сорока Інна Володимирівна
[email protected]
+380444063318
Період уточнень:
з по
Подача пропозицій:
з по
Аукціон:
з
Мінімальний крок аукціону:
183 774.92 UAH. (0.50%)
active

Причина відміни:

так як за результатами розгляду склалася ситуація, що до оцінки допущена лише одна пропозиція (учасник ДП НВКГ "Зоря"-"Машпроект" (код 31821381)), тому Замовник зобов’язаний відмінити торги відповідно до абз. 6 ч.1 ст. 31 Закону України «Публічні закупівлі» (допущення до оцінки менше двох тендерних пропозицій»)
1 питання
Питання:
Щодо внесення змін до умов проекту договору про закупівлю
Звертаємося до Вас з пропозицією внести наступні зміни до проекту Договору про закупівлю послуг з ремонту газотурбінних двигунів, який є додатком IV до тенденої документації:
1. Пункт 3.2. проекту Договору про закупівлю змінити, виклавши його в наступній редакції:
«Ціна Договору може бути змінена у випадках, передбачених частиною 4 статті 36 ЗУ «Про публічні закупівлі». Порядок зміни ціни Договору: у випадку настання умов, визначених частиною 4 статті 36 ЗУ «Про публічні закупівлі», але не пізніше 30-ти календарних днів від дати відправлення повідомлення про готовність ГТД до відвантаження, Сторона-ініціатор направляє іншій Стороні проект додаткової угоди про внесення змін до ціни Договору. Протягом 20-ти календарних днів з моменту отримання проекту додаткової угоди, Сторона підписує або повертає її з протоколом розбіжностей. У разі недосягнення Сторонами згоди щодо усунення розбіжностей та підписання додаткової угоди про внесення змін до ціни Договору, такий спір передається на розгляд до господарського суду».
2. Пункт 4.1.1. проекту Договору про закупівлю змінити, виклавши його в наступній редакції:
«Замовник здійснює попередню оплату (ПО) у розмірі 50 (п’ятдесяти) відсотків вартості послуги з ремонту ГТД, передбаченої цим Договором (згідно з Специфікацією) протягом 15 (п’ятнадцяти) банківських днів з дати передачі в ремонт такого ГТД після дати підписання Сторонами Акту здачі-приймання ГТД в ремонт. Протягом п’яти робочих днів, з дня надходження попередньої оплати, Виконавець надає Замовнику податкову накладну».
3. Частину 2 пункту 4.2.2. проекту Договору про закупівлю змінити, виклавши його в наступній редакції:
«…Протягом п’ятнадцяти календарних днів після отримання попередньої оплати Виконавець надає Замовнику копію квитанції (в паперовій формі), яка підтверджує реєстрацію відповідної податкової накладної/розрахунку коригування у ЄРПН, здійснену в порядку та в строки, встановлені ПКУ…»
4. Пункт 6.2.9. проекту Договору про закупівлю змінити, виклавши його в наступній редакції:
«При виявленні відмов ГТД, несправностей ГТД, дефектів у відремонтованому ГТД протягом гарантійного терміну, (надалі – невідповідності у ГТД) вимагати від Виконавця направлення уповноваженої особи для проведення сумісного дослідження виявлених невідповідностей у ГТД та складання двостороннього рекламаційного акту про результати цього дослідження. Про свою вимогу Замовник повідомляє Виконавця письмово (листом або факсимільним повідомленням)».
5. Доповнити проект Договору про закупівлю пунктом 6.4.4. наступного змісту:
«У разі невиконання зобов’язань Замовником, Виконавець має право призупиняти надання послуг з ремонту ГТД до виконання Замовником своїх зобов’язань або достроково розірвати цей Договір, повідомивши Замовника про своє рішення у строк 10 (десять) календарних днів до дати призупинення ремонту ГТД та 30 (тридцять) календарних днів до дати розірвання Договору».
6. Доповнити проект Договору про закупівлю пунктом 6.4.5. наступного змісту:
«У разі непідписання Замовником Акту здачі-приймання ГТД з ремонту та не направлення мотивованої відмови від його підписання у встановлений п. 6.1.4 Договору строк, вважати, що Замовник прийняв надані послуги з ремонту ГТД без жодних зауважень до їх якості. У такому випадку, підписаний Виконавцем Акт здачі-приймання ГТД з ремонту є належною підставою для виникнення у Замовника обов’язку здійснити оплату залишку вартості наданих послуг з ремонту ГТД, згідно п. 4.1.2 Договору».
7. Пункт 7.2.1. проекту Договору змінити, виклавши його в наступній редакції:
«За порушення умов даного Договору щодо вимог по якості послуг з ремонту ГТД (якості та/або комплектності відремонтованого ГТД), Виконавець сплачує Замовнику штраф у розмірі двадцяти відсотків вартості неякісно наданих послуг з ремонту ГТД.
Якщо Виконавець у строки, передбачені умовами цього Договору, усунув всі невідповідності, штраф, передбачений даним пунктом, не стягується.
Сплата штрафу не звільняє Виконавця від обов'язку забезпечити належну якість послуг ремонту ГТД».
8. Пункт 7.2.6. проекту Договору про закупівлю змінити, виклавши його в наступній редакції:
«У разі невиконання Виконавцем свого зобов’язання щодо реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування на надані послуги в Єдиному реєстрі податкових накладних згідно статті 201 ПКУ та передачі її Замовнику, враховуючи п. 4.2 цього Договору, чи вчинення інших дій/бездіяльності, в результаті чого Замовник втратить права на податковий кредит, Виконавець зобов’язаний сплатити Замовнику штраф у розмірі 20 відсотків від суми операції(-й), по якій не зареєстровано податкову(-і) накладну(-і). Такий штраф Виконавець сплачує у семиденний строк від дня пред’явлення вимоги Замовником (обов’язкова умова гарантування компенсації податкового кредиту)».
Доброго дня!
Дякуємо за Ваше письмове звернення!
Ваша пропозиція розглядається.
Якщо такі зміни доцільні та необхідні, то ми їх врахуємо та внесемо відповідні зміни в порядку Закону України "Про публічні закупівлі".

Критерії вибору переможця:

Строк виконання послуг
Строк виконання послуг
до 8 місяців включно
10%
більше 8 місяців до 10 місяців включно
5%
більше 10 місяців
0%
Гарантійне обслуговування
Гарантійне обслуговування
від 15 місяців включно до 20 місяців
5%
менше 15 місяців
0%
20 місяців включно і більше
10%

Предмети закупівлі:

Ремонт газотурбінних двигунів (ГТД) виробництва ДП НВКГ "Зоря-Машпроект"
1 посл.
36 754 984.80 UAH
36 754 984.80 UAH
36 754 984.80 UAH / посл.
50531000-6 — Послуги з ремонту і технічного обслуговування неелектричної техніки
Строк поставки:
01.09.2016 - 01.05.2017
Адреса поставки:
згідно ТД, Україна, Київська обл., Боярка, згідно ТД