Закупівлі Увійти Про систему

Очікувана вартість:

629 238.00 UAH
з ПДВ.

Засоби для догляду за малюками (підгузки)

Відкриті торги Торги відмінено
UA-2019-02-21-001437-a 9f516813294f45eaab0684e64062f8fb
Зміни: Створено: Майданчик: e-tender.biz

Замовник:

Комунальне Некомерційне Підприємство "Перший Черкаський міський центр первинної медико-санітарної допомоги / #38469862

Адреса:

18009, Україна, Черкаська область, Черкаси, вулиця Дахнівська,34

Контакт:

Коротун Володимир Миколайович
[email protected]
380472544831
Засоби для догляду за малюками (підгузки)
Період уточнень:
з по
Подача пропозицій:
з по
Аукціон:
з по
Визначення переможця:
з по
Мінімальний крок аукціону:
3 146.19 UAH. (0.50%)
Ризики: 8%
Показник Оцінка
Виграшна ставка була знижена мінімально ? 1
Перша закупівля за цим CPV ? 0
Велика різниця в пропозиціях ? 0
Тендерна документація відсутня 0
Один з учасників постійно бере участь в тендерах цього замовника ? 0
Один з учасників постійно програє торги ? 0
У переможця це перший контракт 0
Один із учасників знаходиться в чорному списку АМКУ 0
Один із учасників знаходиться в стані припинення чи банкрутства 0
Постачальник працює тільки з цим замовником ? 0
Порушені терміни підписання контракту ? 0
Оновлено:
active

Причина відміни:

Неможливість усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель.
1 питання
Питання:
Відповідь:
ТОВ "БІНАУС" #42753230
Документація
Доброго дня, яку тендерну документацію вважати вірною?
Доброго дня.
Перша та друга тендерні документації є ідентичними і нічим не відрізняються.
Із-за технічних неполадок інтернету тендерна документація була завантажена двічі.
Моніторинг
UA-M-2019-03-15-000009 • f3310e4bbe6949c7806a6f858c3d2c7f • Виявлені порушення
Етапи:
  • Планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення
  • Розкриття тендерних пропозиції, їх розгляд та оцінка
Підстави:
  • Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
15.03.2019
Дата публікації рішення про проведення моніторингу:
15.03.2019
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ПІВНІЧНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
УПРАВЛІННЯ ПІВНІЧНОГО ОФІСУ ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ

НАКАЗ

15.03.2019 № 33
Черкаси

Про початок моніторингу
закупівель

Відповідно до частини другої статті 7¹ Закону України «Про публічні закупівлі», підпункту 16 пункту 10 Положення про Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області, затвердженого наказом Північного офісу Держаудитслужби від 20 жовтня 2016 року № 18,

НАКАЗУЮ:

1. Почати моніторинг закупівель відповідно до переліку, що додається.
2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу закупівель, зазначеного у пункті 1 цього наказу.


В.о. начальника С.МЕЛЬНИК

Додаток
до наказу Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області від 15.03.2019 № 33

Витяг з переліку процедур для здійснення моніторингу закупівлі

№ з/п Унікальний номер оголошення про проведення процедури закупівлі, присвоєний електронною системою закупівель, та дата його оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу та/або унікальний номер повідомлення про намір укласти договір та дата його оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі

1 UA-2019-02-21-001437-а, 21.02.2019 виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель

Начальник відділу
контролю у сфері закупівель О. СЛАВІЧ
Запити:
Запит про надання поясненнь У межах проведення моніторингу закупівлі «Засоби для догляду за малюками (підгузки)» (інформацію опубліковано в інформаційно-телекомунікаційній системі закупівель Prozorro за номером ID: UA-2019-02-21-001437-a) та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 7-1 Закону України «Про публічні закупівлі», підпунктом 2 та 9 пункту 6 Положення про Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області, затвердженого наказом Північного офісу Держуадитслужби від 23 жовтня 2016 р. № 18, виникла необхідність в отриманні пояснень з наступного питання:
- Чому Додаток 1 «ДОКУМЕНТИ, ЯКІ ВИМАГАЮТЬСЯ ДЛЯ ПІДТВЕРДЖЕННЯ ВІДПОВІДНОСТІ ПРОПОЗИЦІЇ УЧАСНИКА ВИМОГАМ ЗАМОВНИКА» тендерної документації, що затверджена рішенням тендерного комітету Комунального некомерційного підприємства «Перший Черкаський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» (протокол від 21.0.2019 №22) містить вимогу для учасника-переможця, яка суперечить вимогам частини 3 статті 17 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме:
«гарантійний лист для підтвердження відсутності підстав для відмови Учаснику в участі у процедурі закупівлі, визначених у п. 4, 9, 10 частини 1 статті 17 Закону України «Про публічні закупівлі»».
- З яких причин не відхилено тендерну пропозицію Товариства з обмеженою відповідальністю «ГРАНТ ЮНІТІ» (ЄДРПОУ – 39295989 ) ?
В тендерній пропозиції Товариства з обмеженою відповідальністю «ГРАНТ ЮНІТІ» відсутня виписка з рахунку з обліку коштів у розрахунках або за рахунком для обліку залучених вкладів (депозитів), що повинна свідчити про зарахування учасником відповідної суми коштів для покриття гарантії згідно з вимогами пункту 2 «Забезпечення тендерної пропозиції» розділу ІІІ «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» тендерної документації, що затверджена рішенням тендерного комітету Комунального некомерційного підприємства «Перший Черкаський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» (протокол від 21.0.2019 №22), (або списання/резервування коштів на відповідному рахунку, тощо), або документом договірного характеру, що підтверджує покриття гарантії у вигляді, що відрізняється від грошового та згідно ч. 5 Постанови НБУ № 639 від 15.12.2004 «Про затвердження Положення про порядок здійснення банками операцій за гарантіями в національній та іноземних валютах».
Пояснення необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту. При цьому до пояснень може бути долучене їх документальне підтвердження.
Завантажити все
Пояснення на запит Державної аудиторської служби України Північного офісу Держаудитслужби Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській обл. Зауваження враховано. Дані питання будуть винесені на розгляд засідання тендерного комітету.
Завантажити все
Виявлені порушення:
  • Порушення складання тендерної документації та/або внесення змін до неї
  • Порушення розгляду та/або відхилення (не відхилення) замовником тендерної (тендерних) пропозиції (пропозицій)
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами моніторингу відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» встановлено порушення частини третьої статті 17 та частини другої статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі».
За результатами моніторингу розгляду та оцінки тендерних пропозицій встановлено порушення пункту 4 частини першої статті 30 Закону України «Про публічні закупівлі».
За результатами аналізу питань: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані (додатку), оприлюднення інформації про закупівлю - порушень не встановлено.
Зобов’язанння щодо усунення порушень законодавства у сфері публічних закупівель:
З огляду на те, що порушення законодавства у сфері закупівель усунуто в ході моніторингу (тендерним комітетом прийнято рішення щодо відміни процедури закупівлі у зв’язку з неможливістю усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель (протокол засідання тендерного комітету Комунального некомерційного підприємства «Перший Черкаський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» від 18.03.2019 № 32)), зобов’язання щодо усунення порушення законодавства у сфері публічних закупівель відсутнє.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Предметом аналізу були наступні питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані (додатку), оприлюднення інформації про закупівлю, відповідність вимог тендерної документації вимогам Закону України «Про публічні закупівлі», розгляд та оцінка тендерних пропозицій.
Під час моніторингу проаналізовано: річний план на 2019 рік, оголошення про проведення закупівлі, тендерна документація, затверджена рішенням тендерного комітету Комунального некомерційного підприємства «Перший Черкаський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» (протокол від 21.0.2019 №22), тендерна пропозиція Товариства з обмеженою відповідальністю «ГРАНТ ЮНІТІ», повідомлення про намір укласти договір від 14.03.2019, пояснення отримані від Комунального некомерційного підприємства «Перший Черкаський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» через електронний кабінет Держаудитслужби в електронній системі закупівель 18.03.2019.
Під час моніторингу встановлено, що в тендерній документації Комунального некомерційного підприємства «Перший Черкаський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» міститься вимога до переможця торгів про надання останнім гарантійного листа для підтвердження відсутності підстав для відмови Учаснику в участі у процедурі закупівлі, визначених у п. 9, 10 частини першої статті 17 Закону України «Про публічні закупівлі».
Дана вимога суперечить вимогам частини третьої статті 17 Закону України «Про публічні закупівлі».
Окрім того, пункт 6 «Забезпечення виконання договору про закупівлю» розділу VI «Результати торгів та укладання договору про закупівлю» тендерної документації, затвердженої рішенням тендерного комітету Комунального некомерційного підприємства «Перший Черкаський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» (протокол від 21.0.2019 №22) містить вимогу:
«Замовник має право вимагати від учасника-переможця внесення ним не пізніше дати укладення договору про закупівлю забезпечення виконання такого договору, якщо внесення такого забезпечення передбачено тендерною документацією;
Розмір забезпечення виконання договору про закупівлю не може перевищувати 5 відсотків вартості договору;
Замовник повертає забезпечення виконання договору про закупівлю після виконання учасником-переможцем договору, у разі визнання судом результатів процедури закупівлі або договору про закупівлю недійсними та у випадках, передбачених статтею 37 Закону, а також згідно з умовами, зазначеними в договорі, але не пізніше ніж протягом п’яти банківських днів з дня настання зазначених обставин».
Таким чином, тендерна документація складена з порушенням вимог частини другої статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі», якою передбачено, що тендерна документація повинна містити розмір, вид, строк та умови надання, умови повернення та неповернення забезпечення виконання договору про закупівлю, якщо замовник вимагає його надати, та частини першої статті 26 Закону України «Про публічні закупівлі».
Відповідно до повідомлення про намір укласти договір, оприлюдненого замовником 14.03.2019 в електронній системі закупівель, за результатами розгляду тендерної пропозиції на відповідність вимогам тендерної документації переможцем торгів визнано Товариство з обмеженою відповідальністю «ГРАНТ ЮНІТІ».
Водночас, під час моніторингу встановлено, що в тендерній пропозиції переможця – Товариства з обмеженою відповідальністю «ГРАНТ ЮНІТІ» відсутня виписка з рахунку з обліку коштів у розрахунках або за рахунком для обліку залучених вкладів (депозитів), що повинна свідчити про зарахування учасником відповідної суми коштів для покриття гарантії згідно з вимогами пункту 2 «Забезпечення тендерної пропозиції» розділу ІІІ «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» тендерної документації, що затверджена рішенням тендерного комітету Комунального некомерційного підприємства «Перший Черкаський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» (протокол від 21.0.2019 №22), (або списання/резервування коштів на відповідному рахунку, тощо), або документом договірного характеру, що підтверджує покриття гарантії у вигляді, що відрізняється від грошового згідно ч. 5 Постанови НБУ № 639 від 15.12.2004 «Про затвердження Положення про порядок здійснення банками операцій за гарантіями в національній та іноземних валютах».
Отже, тендерна пропозиція Товариства з обмеженою відповідальністю «ГРАНТ ЮНІТІ» підлягала відхиленню на підставі пункту 4 частини першої статті 30 Закону України «Про публічні закупівлі» (тендерна пропозиція не відповідає умовам тендерної документації).
Дата публікації рішення:
18.03.2019
Інформація про усунення порушення замовником
Замовником прийнято рішення про відміну процедури відкритих торгів (протокол тендерного комітету №32 від 18.03.19р.)
Дата публікації:
18.03.2019

Предмети закупівлі:

Засоби для догляду за малюками (підгузки)
1 207 упак.
629 238.00 UAH
629 238.00 UAH
521.32 UAH / упак.
33750000-2 — Засоби для догляду за малюками
Строк поставки:
31.12.2019
Адреса поставки:
18009, Україна, Черкаська область, Черкаси, Дахнівська, 34

Учасники:

Назва   Дата Початкова пропозиція Кінцева пропозиція
Завантажити все
ТОВ Капрі Трейд
#32268429
Активна 628 527.70 UAH 628 527.70 UAH
- 0.00 UAH (0.0%)
Завантажити все
ТОВ "ГРАНД ЮНІТІ"
#39295989
Активна 628 845.00 UAH 625 698.00 UAH
- 3 147.00 UAH (0.5%)

Протокол розкриття:

Назва   Дата Пропозиція
ТОВ "ГРАНД ЮНІТІ"
#39295989
Переможець 625 698.00 UAH

Контракти:

Назва   Дата Вартість
ТОВ "ГРАНД ЮНІТІ"
#39295989
Запропоновано 625 698.00 UAH