Clarity Project
Prozorro Закупівлі Prozorro.Продажі Аукціони Увійти до системи Тарифи та оплата Про систему

Розширена аналітика Prozorro та актуальні дані 130+ реєстрів - у тарифі «Повний доступ».

Купуйте доступ на рік, місяць, або навіть добу!

Перейти до оплати

Очікувана вартість:

980 000.00 UAH
без ПДВ.

Сума договорів:

974 722.00 UAH

Економія:

0.54%

Послуги з охорони об'єктів

Відкриті торги Завершено
UA-2019-01-08-000324-b 958e727e4ca34d7fa54490c6ecb3c6d2
Зміни: Створено: Майданчик: netcast.com.ua

Замовник:

Києво-Святошинська районна рада Київської області / #04054748

Адреса:

03170, Україна, м. Київ, Київ, вул. Янтарна, 12

Контакт:

Щербакова Ірина Борисівна
kbctdbx@ukr.net
+38 (044) 450-04-92
2 (два) цілодобових поста
Період уточнень:
з по
Подача пропозицій:
з по
Аукціон:
з по
Визначення переможця:
з по
Мінімальний крок аукціону:
980.00 UAH. (0.10%)
4 скарги/вимоги
Вимога
Вирішена
UA-2019-01-08-000324-b.c3
дискримінаційні вимоги щодо наявності членів громадського формування в штаті учасників
пп.5 п.2 Додатку 3 тендерної документації зазначено, що учасник має надати: «Копії довідок про проходження правової та спеціальної підготовки членами громадського формування з охорони громадського порядку в органах внутрішніх справ, службові посвідчення (надати копії, завірені уповноваженою особою Учасника). Ця вимога не відповідає предмету закупівель (Код ДК 021:2015 79710000-4 – Охоронні послуги. Послуги з охорони об’єктів), а також жодним нормативним документам, визначаючих надання охоронних послуг, зокрема Закону України «Про охоронну діяльність», Ліцензійним вимогам, не передбачено проходження правової та спеціальної підготовки охоронцями в органах внутрішніх справ з отриманням відповідних посвідчень. Також, взагалі не зрозуміла роль членів громадського формування при наданні охоронних послуг. Вимагаємо, виключити пп.5 п.2 Додатку 3 тендерної документації, як такий, що є дискримінаційний, не відповідаючий предмету закупівлі, а тендерну документацію привести у відповідність до норм чинного законодавства України.
Згідно частини 3 статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі» тендерна документація може містити також іншу інформацію відповідно до законодавства, яку замовник вважає за необхідне до неї включити. Відповідно до частини 1 статті 14 Закону України «Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону» члени громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону під час спільного з поліцейськими, прикордонниками виконання покладених на них завдань з охорони громадського порядку і державного кордону мають право застосувати заходи фізичного впливу, спеціальні засоби індивідуального захисту та самооборони, заряджені речовинами сльозоточивої та дратівної дії у випадках і в порядку, передбачених законом. В зв’язку з тим, що об’єкти охорони знаходяться в державній власності, вважаємо, що Замовник має право вимагати в Учасників закупівлі надання додаткових гарантій якісного надання послуг та додаткових навичок до працівників охорони зазначених об’єктів, в тому числі проходження охоронцями правової та спеціальної підготовки членами громадського формування з охорони громадського порядку.
Вимога
Вирішена
UA-2019-01-08-000324-b.c4
Дискрімінаційні вимоги
Згідно рішення Замовника 10 січня 09:22 ви підтверджуєте публікацію дискримінаційних вимог у тендерній документації та автоматично порушуєте п.3 ст.5 ЗУ «Про Публічні закупівлі» Замовник не може встановлювати дискримінаційні вимоги до учасників. З метою захисту прав та законних інтересів Учасника просимо усунути порушення інакше Ми будемо вимушені оскаржувати Ваші дії через орган оскарження - Антимонопольний комітет України. 1.Ми повторно вимагаємо ВИДАЛИТИ вимоги мати у наявності договір, який укладений з Управлінням поліції охорони про реагування, або наявність додаткової угоди про продовження терміну дії договору, що був укладений в попередніх роках (копія, завірена уповноваженою особою Учасника). Згідно п.7 ч. ІІІ. Інструкція з підготовки тендерної пропозиції Замовник НЕ дозволяє використовувати субпідрядну організацію, що унеможливлює вимогу надати довідку про наявність договору з Управлінням поліції охорони про реагування. Інакше як можна буде використати дані договірні відносини при наданні послуг Замовнику? Тому ваша вимога та побажання безпідставні та необґрунтовані. В технічному завданні не вимагається надавати послуги фізичної охорони з реагуванням!!! Згідно Постанови КМУ від 4 березня 2015 р. № 83 «Про затвердження переліку об'єктів державної власності, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави» ваше підприємство не входить до переліку стратегічних об’єктів які повинні охоронятися з використанням вогнепальної зброї. Ваш об’єкт можуть охороняти підприємства, які надають послуги на підставі Ліцензійних умов провадження охоронної діяльності затверджений Постановою КМУ від 18 листопада 2015 р. №960. 2. Ми повторно вимагаємо ВИДАЛИТИ вимоги мати досвід роботи Учасника в охороній галузі – не менше трьох років. Таким чином ви порушуєте п.4 ст.22 ЗУ «Про Публічні закупівлі» тендерна документація не повинна містити вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації. Якість роботи охоронних суб’єктів не визначається у кількості років, а визначаються якістю наданих послуг, що можуть надати підприємства з 1-2 річним досвідом роботи, які мають відповідну матеріально-технічну базу, професійних працівників та досвід з виконання аналогічних договорів. Замовник може включити у тендерну документацію іншу інформацію але ВІДПОВІДНО ДО ЗАКОНОДАВСТВА. (п3 ст.22 ЗУ) Замовник штучно обмежує конкуренцію серед учасників у закупівлі, що свідчить про те, що документація розроблена під «свого» учасника АЛЕ у подальшому члени тендерного комітету Замовника будуть нести відповідальність за порушення вимог у сфері публічних закупівель.
Стосовно Вашої вимоги зазначаємо, що Замовником внесено відповідні зміни до тендерної документації
Вимога
Вирішена
UA-2019-01-08-000324-b.c2
дискримінаційні вимоги щодо обовязкового укладення договору з Управлінням поліції охорони
п.п4, п.1 Додатку 3 тендерної документації зазначено, що Учасник має мати «наявність договору, який укладений з Управлінням поліції охорони про реагування, або наявність додаткової угоди про продовження терміну дії договору, що був укладений в попередніх роках (копія, завірена уповноваженою особою Учасника)». Вважаємо, що відповідна вимога порушує права Учасника, не відповідає вимогам Закону України «Про охоронну діяльність», Ліцензійним вимогам, Цивільного та Господарського кодексів України. Замовник не має права вимагати від Учасників мати підписаного договору про реагування з конкретним суб’єктом охоронної діяльності (Управління поліції охорони). Ця вимога прописана під конкретного Учасника, маючого стосунки з Управління поліції охорони та являється дискримінаційною, такою, що звужує коло Учасників закупівель, та порушує ст.3 Закону України «Про публічні закупівлі». Вимагаємо виключити даний пункт з тендерної документації.
Відповідно до частини 3 статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі» тендерна документація може містити також іншу інформацію відповідно до законодавства, яку замовник вважає за необхідне до неї включити. Замовник у тендерній документації вимагає від Учасника наявність договору з Управлінням поліції охорони про реагування, оскільки повноваження поліції охорони значно ширші за звичайну охорону, наприклад, право на носіння та використання вогнепальної зброї і значно більші можливості залучення додаткових сил реагування. У випадку наявності такого договору Управління поліції буде мати можливість оперативно зреагувати на повідомлення Учасника про спрацювання сигналізації, можливе правопорушення або злочин та прийняти невідкладні заходи стосовно забезпечення публічного порядку. Також хочемо зазначити що договір з Управління поліції охорони про реагування, не є не доступним для укладення для багатьох суб’єктів охоронної діяльності.
Вимога
Вирішена
UA-2019-01-08-000324-b.c1
Кваліфікаційні вимоги
Доброго дня! Просимо внести зміни до тендерної документації на закупівлю «Послуги з охорони об'єктів» (UA-2019-01-08-000324-b), а саме: 1. Згідно Додатку №3 для підтвердження відповідності кваліфікаційним вимогам Учасник повинен мати у наявності договір, який укладений з Управлінням поліції охорони про реагування, або наявність додаткової угоди про продовження терміну дії договору, що був укладений в попередніх роках (копія, завірена уповноваженою особою Учасника). Згідно вимог Додатку 5 «Технічне завдання» вид охорони зазначається охорона Об’єктів Замовника. Послуги з реагування не зазначаються!!! Що свідчить про порушення ст.3 ЗУ «Про публічні закупівлі»: публікація дискримінаційної вимоги. Просимо ВИДАЛИТИ дану вимогу. 2. Згідно п.3 Додатку №3 Досвід роботи Учасника в охоронній галузі повинен бути – не менше трьох років. Данна вимога є дискримінаційною. Учасник який має матеріально-технічну базу, професіональних фахівців та досвід виконання аналогічних договорів протягом 1-2 років не має можливості подати свою пропозицію, що свідчить про порушення ст.3 ЗУ «Про публічні закупівлі»: дискримінація учасників. Просимо видалити дану вимогу.
1. Відповідно до частини 3 статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі» тендерна документація може містити також іншу інформацію відповідно до законодавства, яку замовник вважає за необхідне до неї включити. Замовник у тендерній документації вимагає від Учасника наявність договору з Управлінням поліції охорони про реагування, оскільки повноваження поліції охорони значно ширші за звичайну охорону, наприклад, право на носіння та використання вогнепальної зброї і значно більші можливості залучення додаткових сил реагування. У випадку наявності такого договору Управління поліції буде мати можливість оперативно зреагувати на повідомлення Учасника про спрацювання сигналізації, можливе правопорушення або злочин та прийняти невідкладні заходи стосовно забезпечення публічного порядку. Також хочемо зазначити що договір з Управління поліції охорони про реагування, не є не доступним для укладення для багатьох суб’єктів охоронної діяльності. 2. Відповідно до частини 3 статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі» тендерна документація може містити також іншу інформацію відповідно до законодавства, яку замовник вважає за необхідне до неї включити. Згідно частини 2 статті 16 Закону України «Про публічні закупівлі» одним з кваліфікаційних критеріїв є наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору. Виходячи із зазначеної норми Закону, Замовник має право вимагати від Учасника не менше однієї копії укладеного аналогічного договору. Також Замовником може бути встановлено критерій. Якщо учасник може підтвердити досвід виконання аналогічних договорів за коротший термін роботи ніж три роки, і може підтвердити це копіями договорів і відгуками будемо раді Вас бачити у якості учасника.
6 питань
Питання:
Відповідь:
Довідка з податкової
що учасники повинні надати копію довідки про відсутність заборгованості з податків, зборів, платежів, що контролюються органами доходів і зборів, видана Уповноваженим на те органом, датована не раніше 30 днів з дати оприлюднення оголошення про проведення процедури закупівлі. Даний документ підтверджує відсутність підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі, а саме частина 2 статті 17 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон). Відповідно до частини 3 статті 17 Закону Замовник у тендерній документації зазначає, що інформація про відсутність підстав, визначених у частинах першій та другій цієї статті, надається в довільній формі. Спосіб документального підтвердження згідно із законодавством відсутності підстав, передбачених пунктами 2,3,5,6 і 8 частини першої та частиною другою цієї статті, визначається замовником для надання таких документів лише переможцем процедури закупівлі. Тому, відповідно до ст. 17 Закону, Замовник не може вимагати надання довідки про відсутність заборгованості з податків, зборів, платежів, що контролюються органами доходів і зборів на етапі подання пропозицій учасниками, та учасники не повинні надавати такий документ. Лише переможець процедури повинен підтверджувати дану підставу та надавати цей документ. Просимо внести відповідні зміни в Тендерну документації та привести її у відповідність до чинного законодавства.
Стосовно Вашого запитання зазначаємо, що Замовником внесено відповідні зміни до тендерної документації
Питання:
Відповідь:
щодо посвідчень
Відповідно до статті 32 Закону України «Про професійно-технічну освіту» та Постанови КМУ від 17.08.2002 року №1135 «Про затвердження державного стандарту професійно-технічної освіти» було видано Наказ Міністерства освіти і науки України віл 24.10.2014 року №1209 «Про затвердження Державного стандарту професійно-технічної освіти з професії «Охоронник»». Цей Державний стандарт професійно-технічної освіти для підготовки (підвищення кваліфікації) робітників за професією 5169 «Охоронник» 1 - 4 розрядів є обов’язковим для виконання усіма професійно-технічними навчальними закладами, підприємствами, установами та організаціями, що здійснюють або забезпечують підготовку (підвищення кваліфікації) кваліфікованих робітників,незалежно від їх підпорядкування та форми власності. Відповідно до зазначеного стандарту до типового плану навчання з професії «Охоронник» від 1 до 4 розрядку проводиться навчання з дисципліни «Охорона об’єктів» до якої (незалежно від розряду охоронника) включається тема «Дії охоронників у разі надзвичайних подій та ситуацій на об’єктах охорони» в якій вивчаються: «Надзвичайні події, надзвичайні ситуації, їх види та класифікація. Дії персоналу охорони у разі виникнення на об’єкті охорони надзвичайних подій та надзвичайних ситуацій. Порядок дій персоналу охорони в разі: пред’явлення підробленого документу; спробі проносу через пост охорони холодної, газової, вогнепальної зброї, матеріальних цінностей; спробі передачі (залишення) будь-яких речей без дозволу; некоректної або неадекватної поведінки відвідувача; проносу відео-фотоапаратури; проникнення невідомого через огорожу; спрацювання засобів охоронної сигналізації, спробі захоплення або блокування об’єкту охорони; пожежі, виходу з ладу систем енергопостачання об’єкту тощо.» Отже, як ми можемо бачити відповідно до законодавства навчання щодо злагодженості та професійних дій охорони в разі виявлення на об’єкті пожежі, аварії, вибуху чи при виникненні інших надзвичайних ситуацій, подій, прийняття участі при усуненні наслідків надзвичайної ситуації проводиться в рамках професійно-технічної освіти за професією «Охоронник» в професійно-технічних навчальних закладах, які мають відповідну Ліцензію. Документом підтвердження того, що працівник пройшов навчання (відповідно до Державного стандарту професійної освіти ДСПТО 5169-ОК.74.60-2014) щодо злагодженості та професійних дій охорони в разі виявлення на об’єкті пожежі, аварії, вибуху чи при виникненні інших надзвичайних ситуацій, подій, прийняття участі при усуненні наслідків надзвичайної ситуації може бути лише один з документів про відповідну освіту, який визначено в Переліку документів про загальну середню та професійно-технічну освіту державного зразка і додатків до них, що визначено Постановою КМУ №645 від 22.07.2015 року. Зауважимо, що жодне посвідчення не включено до відповідного переліку, а отже, таке посвідчення, що вимагається Замовником, не може бути підтвердженням проходження навчання щодо злагодженості та професійних дій охорони в разі виявлення на об’єкті пожежі, аварії, вибуху чи при виникненні інших надзвичайних ситуацій, подій, прийняття участі при усуненні наслідків надзвичайної ситуації. Одним, з таких документів, може бути Свідоцтво про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації та Додаток до свідоцтва про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації або будь-який інший документ, що включено до Постанови КМУ №645 від 22.072015 року та буде підтвердженням отримання професійно-технічної освіти відповідно до Державного стандарту. Вимагаємо привести документацію у відповідність до законодавства та виключити вимогу про надання копії посвідчень працівників Учасника, що пройшли навчання щодо злагодженості та професійних дій охорони в разі виявлення на об’єкті пожежі, аварії, вибуху чи при виникненні інших надзвичайних ситуацій, подій, прийняття участі при усуненні наслідків надзвичайної ситуації. Адже такі посвідчення не є підтвердженням проходження відповідного навчання відповідно до законодавства України, натомість є прикладом підготовки тендерної документації з метою лобіювання інтересів певного Учасника, який, певно, не є компетентним в сучасному законодавстві та намагається вибороти собі перемогу в тендері шляхом включення в тендерну документацію вимоги надання копій неіснуючих кваліфікаційних «посвідчень».
Стосовно Вашого запитання зазначаємо, що Замовником внесено відповідні зміни до тендерної документації
Питання:
Відповідь:
аналогічні
стаття 16 ЗУ "Про публічні закупівлі" чітко визначає наявність аналогічного договору, тобто одного. Тоді чому у Вас вимога про 3 аналогічні? Вимагаємо узгодити Ваші вимоги та вимоги Закону та виключити дану вимогу!
Стосовно Вашого запитання зазначаємо, що Замовником внесено відповідні зміни до тендерної документації
Питання:
Відповідь:
щодо наявності рухомого складу
П. 1 Додатку 3 тендерної документації зазначено, що учасник має надати: «Довідку в довільній формі за підписом керівника або уповноваженої особи учасника про: «наявність матеріально-технічної бази, необхідної для надання послуг, що є предметом закупівлі (в т.ч. наявність офісу у м. Києві або Київській області, що підтверджується відповідним документом про право власності або оренду; наявність рухомого складу, який закріплений за підприємством Учасника (не менше трьох автомобілів, надати фото підтвердження автомобілів охорони та копії технічних паспортів). Запитання - чи можуть автомобілі рухомого складу буди орендовані, або Учасник може мати договір на реагування 3-х автомобілів з підприємством маючим ліцензію на надання охоронних послуг??
Так автомобілі рухомого складу можуть буди орендовані, стояти на балансі підприємства, договір оренди повинен бути укладений згідно норм чинного законодавства . Учасник може мати договір на реагування 3-х автомобілів з підприємством маючим ліцензію на надання охоронних послуг, в пропозиції учасника повинні бути копії завірені учасником
Питання:
Відповідь:
члени громадського формування
Відповідно до статті 11 «Форми і методи роботи громадських формувань з охорони громадського порядку і державного кордону» Закону України „Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону” Громадські формування з охорони громадського порядку і державного кордону проводять свою діяльність під контролем органів Національної поліції, підрозділів Державної прикордонної служби України шляхом: 1) спільного з поліцейськими, прикордонниками патрулювання і виставлення постів на вулицях, майданах, залізничних вокзалах, в аеропортах, морських і річкових портах, у місцях компактного проживання громадян, розташування підприємств, установ, організацій, навчальних закладів, а також у місцях можливої появи порушників кордону в межах району, що контролюється Державною прикордонною службою України, прикордонної смуги; участі в забезпеченні охорони громадського порядку під час проведення масових заходів, погоджених у випадках, передбачених законом, з виконавчими органами місцевого самоврядування; 2) проведення разом з прикордонниками огляду на маршрутах можливого руху порушників державного кордону, місць їх укриття, транспортних засобів, суміжної з державним кордоном місцевості з метою встановлення причин та умов перебування невідомих осіб; 3) участі у заходах правоохоронних органів, спрямованих на боротьбу з окремими видами правопорушень. Як бачимо із вищевказаної статті члени громадського формування можуть провадити свою діяльність лише під контролем органів Національної поліції, підрозділів Державної прикордонної служби України. Також, даною статтею встановлено у який саме спосіб можуть провадити свою діяльність члени громадського формування. Таким чином, член громадського формування може діяти лише в межах Закону та діяти виключно з поліцейськими та прикордонниками. Таким чином вимога про наявність в Учасника працівників є недоцільною, навіть якщо такі працівники наявні в Учасника здійснювати діяльність як член громадського формування вони можуть виключно з поліцейськими та прикордонниками. На підставі вищевикладеного просимо Вас надати роз’яснення з посиланням на відповідний пункт, частину та статтю законодавчих актів України, які зобов’язують охоронне підприємство мати в штаті працівників, які є членами громадського формування? Як наявність працівників з посвідченням члена громадського формування впливатиме на надання послуг, оскільки здійснювати свою діяльність член громадського формування може тільки спільно з поліцейськими та прикордонниками? У разі неможливості надати вищевказане роз’яснення вимагаємо виключити даний пункт із тендерної документації, як такий, що обмежує конкуренцію та призводить до дискримінації учасників, оскільки встановивши дану вимогу, можна припустити, що члени тендерного комітету лобіюють інтереси одного учасника, який має в штаті відповідних працівників
Згідно частини 3 статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі» тендерна документація може містити також іншу інформацію відповідно до законодавства, яку замовник вважає за необхідне до неї включити. Відповідно до частини 1 статті 14 Закону України «Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону» члени громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону під час спільного з поліцейськими, прикордонниками виконання покладених на них завдань з охорони громадського порядку і державного кордону мають право застосувати заходи фізичного впливу, спеціальні засоби індивідуального захисту та самооборони, заряджені речовинами сльозоточивої та дратівної дії у випадках і в порядку, передбачених законом. В зв’язку з тим, що об’єкти охорони знаходяться в державній (комунальній) власності, вважаємо, що Замовник має право вимагати в Учасників закупівлі надання додаткових гарантій якісного надання послуг та додаткових навичок до працівників охорони зазначених об’єктів, в тому числі проходження охоронцями правової та спеціальної підготовки членами громадського формування з охорони громадського порядку.
Питання:
Відповідь:
на відповідність рухомого складу Закону України Про охоронну діяльність
П. 1 Додатку 3 тендерної документації зазначено, що учасник має надати: «Довідку в довільній формі за підписом керівника або уповноваженої особи учасника про: «наявність матеріально-технічної бази, необхідної для надання послуг, що є предметом закупівлі (в т.ч. наявність офісу у м. Києві або Київській області, що підтверджується відповідним документом про право власності або оренду; наявність рухомого складу, який закріплений за підприємством Учасника (не менше трьох автомобілів, надати фото підтвердження автомобілів охорони та копії технічних паспортів). Запитання – чи повинні автомобілі, рухомого складу, відповідати вимогам Закону України «Про охоронну діяльність»?
Транспорт реагування суб'єкта охоронної діяльності є спеціальним транспортом і обладнується засобами радіотехнічного зв'язку, кольорографічними схемами та написами, відповідними світловими та звуковими сигналами

Предмети закупівлі:

Назва Кількість Класифікатор Дата і місце поставки
Послуги з охорони об'єктів: - адміністративні будівлі Києво-Святошинської районної ради Київської області за адресою: м. Київ, вул. Янтарна, 12 та вул. Янтарна, 12А (1 цілодобовий пост); - адміністративна будівля Києво-Святошинської районної ради Київської області за адресою: м, Київ, проспект Перемоги, 126 (1 цілодобовий пост)
15 696 час.
79710000-4 — Охоронні послуги
з 08.02.2019 - по 31.12.2019
03170, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Янтарна, 12 та вул. Янтарна, 12А, проспект Перемоги, 126

Учасники:

Назва   Дата Початкова пропозиція Кінцева пропозиція
ПП ВОВК
#35454036
Активна 974 722.00 UAH 974 722.00 UAH
- 0.00 UAH (0.0%)
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СКОРОБЕЙ"
#31028754
Активна 847 584.00 UAH 847 584.00 UAH
- 0.00 UAH (0.0%)

Протокол розкриття:

Назва   Дата Пропозиція
ПП ВОВК
#35454036
Переможець 974 722.00 UAH
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СКОРОБЕЙ"
#31028754
Відмова - Учасник не відповідає критеріям ТД 847 584.00 UAH

Договори:

Назва   Дата Вартість
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОВК"
#35454036
Завершено 974 722.00 UAH

Виконання договору:

Строк дії: 18.02.2019 - 25.02.2020
Оплачено: 1 164 144.00 UAH
Додаткові угоди
Номер угоди: № 1
Дата підписання:
Дата публікації:
Причина: Зменшення обсягів закупівлі
Опис: фактичне надання послуг
Документи:
Номер угоди: № 2
Дата підписання:
Дата публікації:
Причина: Продовження строку дії договору на наступний рік
Опис: продовження на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року
Документи:
Номер угоди: 3
Дата підписання:
Дата публікації:
Причина: Продовження строку дії договору на наступний рік
Опис: Продовження строку дії договору на наступний рік (збільшення вартості Договору на суму , що не перевищує 20%)
Документи: