Clarity Project
Закупівлі Аукціони Увійти Про систему

Очікувана вартість:

12 095 307.00 UAH
з ПДВ.

Сума договорів:

11 249 999.00 UAH

Економія:

6.99%

«Будівництво дошкільного дитячого закладу на 144 місця по вул. Лесі Українки в м. Буча Київської області» (незавершене будівництво).

Відкриті торги Завершена
UA-2020-06-30-004731-a 94dbba80af9d4a7d9d2971a9313a25e2
Зміни: Створено: Майданчик: e-tender.biz

Замовник:

ВІДДІЛ ОСВІТИ БУЧАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ / #34357364

Адреса:

08292, Україна, Київська область, м.Буча, вул.Островського, 36

Контакт:

Савченко Катерина Олександрівна
buchaosvita@ukr.net
380459749707
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою.
Період уточнень:
з по
Подача пропозицій:
з по
Аукціон:
з по
Визначення переможця:
з по
Мінімальний крок аукціону:
60 476.54 UAH. (0.50%)
Ризики: 0%
Clarity

Фінансування

Джерело Сума %
Місцевий бюджет 12 095 307.00 грн 100.00
1 скарга/вимога
Вимога
Дана відповідь
UA-2020-06-30-004731-a.c1
Щодо законності підстав відхилення
Щодо законності підстав відхилення
Згідно положень тендерної документації Замовника, вимагалось надання наступних документів:
1. Відповідно до вимог підпункту 10 пункту 1 розділу 3 Інструкція з підготовки тендерної документації тендерна пропозиція повинна складатися з наступних документів: - копії основних ліцензій, кваліфікаційних сертифікатів (якщо передбачене виконання видів робіт, пов'язаних із створенням об'єктів архітектури, відповідальні виконавці яких проходять професійну атестацію) та/або дозволів на виконання робіт, виданих уповноваженим державним органом необхідних для виконання робіт, вказаних в технічному завданні, якщо отримання ліцензій та/або дозвільних документів на виконання таких робіт передбачено законодавством. Дозвільні документи, кваліфікаційні сертифікати та/або ліцензії повинні бути чинними (надається у випадку, якщо вказані роботи виконуються учасником).
Технічним завданням передбачені роботи з вогнезахисту деревʼянихконструкцiй. Згідно до Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» від 02.03.2015 № 222-VIIIст 13, передбачено ліцензування робіт по наданню послуг протипожежного призначення, за переліком що визначається постановою КМУ від 23 листопада 2016 р. № 852 (п. 6. даної постанови: Вогнезахист (вогнезахисне просочування глибоке чи поверхневе, вогнезахисне обробляння (фарбування, штукатурення, обмотування, облицювання), вогнезахисне заповнення).
В ТОВ "КЛАСИКА КОМФОРТУ" відсутня ліцензія на виконання робіт, передбачених технічним завданням, а саме: - вогнезахисне просочування (поверхневе) - поверхневе вогнезахисне обробляння а отже Учасник не виконав вимогу тендерної документації.
2. Відповідно до вимог пункту 1розділу 3 Інструкція з підготовки тендерної документації при підтвердженні повноважень на підписання договору за результатами торгів слід врахувати Закон України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю». Учасник процедури закупівлі додатково повинен надати інформацію (в довільній формі) з переліком уповноважених осіб щодо підпису документів (тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі та договору за результатами проведення процедури закупівлі). Особа(и), що визначена(і) згідно з даним пунктом, складає(ють) згоду суб’єкта персональних даних на обробку, використання, поширення та доступ до персональних даних згідно з вимогами чинного законодавства України та надає(ють) її в документах, що підтверджують повноваження щодо підпису документів У складі наданої ТОВ «КЛАСИКА КОМФОРТУ» тендерної пропозиції міститься Протокол №7 загальних зборів учасників від 06.04.17р., в якому наведені персональні відомості про наступних осіб: - Шелетецький О.М. - Руденко С.І. - Муравицький В.О.
3. Відповідно до вимог п. 5 Кваліфікаційні критерії розділу 3 Інструкція з підготовки тендерної документації Учасник в складі тендерної пропозиції повинен надати документи щодо підтвердження відповідності кваліфікаційним критеріям та відсутності підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі, а саме: довідку за формою Додатку 5 цієї документації, яка містить інформацію про основні типи обладнання, автотранспорт, будівельні машини і механізми учасника (із зазначенням марок, або типів, або моделей, кількості одиниць, власне чи залучене), необхідні для виконання замовлення, що є предметом закупівлі згідно Додатку 3 цієї документації. Обовʼязково до даних відомостей Учасник зобов’язаний надати розрахунок вартості 1-ї машино-години власної будівельної техніки, вартості оренди 1-ї машино-години орендованої будівельної техніки та вартості 1-ї машино-години техніки, що використовується субпідрядником (у разі його залучення), яка буде застосовуватися для виконання замовлення та завірені копії технічних паспортів або інші реєстраційні документи (у разі якщо технічні паспорти не передбачено). При використанні техніки, взятої у користування (оренда, лізинг, надання послуг, субпідрядника та/або інше), також надати копії договорів оренди (лізингу, надання послуг та/або інше) з додатками із зазначенням вартості оренди 1 машино-години кожного механізму (або для підтвердження вартості машино-годин крім договору надати акти наданих послуг із зазначенням вартості машино-годин орендованої техніки).
Учасник ТОВ «КЛАСИКА КОМФОРТУ» надало довідку №18 від 23.07.20р., але, в порушення вимог тендерної документації, наявність техніки, яка буде застосовуватися для виконання замовлення, не підтверджена завіреними копіями технічних паспортів або іншими реєстраційними документами: - не надана копія свідоцтва про реєстрацію пневмонагнітача BMSWORKERN1 STANDART, яка б підтверджувала, що його власником є ТОВ "КЛАСИКА КОМФОРТУ" (в довідці №18 від 23.07.20р. власником є ТОВ "КЛАСИКА КОМФОРТУ") - не надана копія свідоцтва про реєстрацію автокрана 20 т-С МАЗ КС-55727-с до 20т (порядковий номер 1 орендованої техніки в довідці) та відповідний договір оренди (присутні договір оренди та свідоцтво про реєстрацію на автокран 20 т МАЗ КС-55727-с, порядковий номер 3 орендованої техніки в довідці). - наданий паспорт на орендований кран баштовий LIEBHER 35K не містить відмітку про реєстрацію відповідно до чинного законодавства (кран було знято з реєстрації 13.02.12р.), тому не може використовуватися. Учасник не виконав вимоги тендерної документації, не надав в підтвердження техніки, яка буде застосовуватися для виконання замовлення, завірені копії технічних паспортів або інші реєстраційні документи - тендерна пропозиція не відповідає встановленим вимогам івідхилена правомірно.
4. Відповідно до вимог п. 5 Кваліфікаційні критерії розділу 3 Інструкція з підготовки тендерної документації Учасник в складі тендерної пропозиції повинен надати документи щодо підтвердження відповідності кваліфікаційним критеріям та відсутності підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі, а саме: довідку за формою Додатку 5 цієї документації, яка містить інформацію про основні типи обладнання, автотранспорт, будівельні машини і механізми учасника (із зазначенням марок, або типів, або моделей, кількості одиниць, власне чи залучене), необхідні для виконання замовлення, що є предметом закупівлі згідно Додатку 3 цієї документації. ТОВ «КЛАСИКА КОМФОРТУ» надало довідку №18 від 23.07.20р., але, в порушення вимог тендерної документації, в ній відсутня інформація про механізми та обладнання, що будуть використовуватися для виконання робіт (наявна лише інформація про будівельну техніку). Учасник не виконав вимоги тендерної документації, не надав інформацію про механізми та обладнання, що будуть використовуватися для виконання робіт - тендерна пропозиція не відповідає встановленим вимогам та відхилена правомірно.
5. Відповідно до вимог п. 5 Кваліфікаційні критерії розділу 3 Інструкція з підготовки тендерної документації Учасник в складі тендерної пропозиції повинен надати документи щодо підтвердження відповідності кваліфікаційним критеріям та відсутності підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі, а саме: 5.3. наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів): 5.3.1. Інформаційну довідку про виконання аналогічних договорів згідно Додатку 7 цієї документації. 5.3.2. Завірені копії підтверджуючих документів (договорів, актів виконаних робіт на всю суму договору, видатковихнакладнихтощо). 5.3.3. Оригіналилистів-відгуківвідконтрагентів, зазначених в довідці про виконання аналогічного договору, з зазначенням інформації про належне виконання договору, введення в експлуатаціюоб’єкту/завершенняробіт. Під аналогічними розуміються договори на капітальний ремонт або реконструкцію або реставрацію обєктів та / або споруд освітньої сфери або роботи з будівництва або реконструкції або реставрації спортивних майданчиків або стадіонів тощо.
ТОВ «КЛАСИКА КОМФОРТУ» надалодовідку про наявність у Учасникаторгів документально підтвердженогодосвідувиконанняаналогічнихдоговорів №20 від 23.07.20р. Зазначені в довідці договорине э аналогними а відповідно Учасник не підтвердив свою кваліфікацію щодо наявності аналогічних договоруів.Крім того Учасник не не підтвердив актами виконаних робіт виконання по договору в повному обсязі на всю суму договору - як вимагалося ТД.
Договір №103-Г-БМ-ТС від 01.10.18р.Іншізазначені в довідці договори не відповідаютьвимогамтендерноїдокументації, а саме: 1) Договір №24-01/18 від 24.01.18р.: - не є аналогічним в розуміннітендерноїдокументації, тому щопіданалогічнимирозуміються договори на капітальний ремонт абореконструкціюабореставраціюоб’єктів та / абоспорудосвітньоїсфериабороботи з будівництваабореконструкціїабореставраціїспортивнихмайданчиківабостадіонівтощо. За наданим договором виконувалисяроботи з реконструкції виробничого корпусу під адміністративний - вартість договору (згіднодовідки №20 від 23.07.20р., самого договору) становить 50 459 617,20 грн., тоді як довідками та актами виконаних робіт підтверджено 50 459 613,80 грн. (порушені вимоги п.5.3.2. щодо надання завірених копій підтверджуючих документів (договорів, актів виконаних робіт на всю суму договору, видаткових накладних тощо). Договір не було виконано в повному обсязі.
Договір №0602/2018 від 06.02.18р.: - не є аналогічним в розумінні тендерної документації, тому що під аналогічними розуміються договори на капітальний ремонт або реконструкцію або реставрацію об’єктів та/або споруд освітньої сфери або роботи з будівництва або реконструкції або реставрації спортивних майданчиків або стадіонів тощо.) За наданим договором виконувалися роботи з реконструкції житлового комплексу - вартість договору (згіднодовідки №20 від 23.07.20р., самого договору) становить 46 300 544,40 грн., тоді як довідками та актами виконаних робіт підтверджено 46 300 543,80 грн. (порушені вимоги п.5.3.2. щодо надання завірених копій підтверджуючих документів (договорів, актів виконаних робіт на всю суму договору, видаткових накладнихтощо). Договір не буловиконано в повномуобсязі.
Учасник не виконав вимоги тендерної документації, не наддав Інформаційну довідку про виконання аналогічних договорів, не надав підтверджуючих договорів та доказів їх виконання. Пропозиція учасника відхилена правомірно.
6. Відповідно до вимог підпункту 9 пункту 1 розділу 3 Інструкція з підготовки тендерної документації тендерна пропозиція повинна складатися з наступних документів: Кошторисна документація: договірна ціна; відомості ресурсів; локальні кошториси; розрахунок загально-виробничих витрат; розрахунок адміністративних витрат; розрахунок прибутку. Учасник не виконав вимоги тендерної документації, не наддав розрахунок адміністративних витрат, розрахунок прибутку – тендерна пропозиція не відповідає встановленим вимогам. Пропозиція учасника відхилена правомірно.
1 питання
Питання:
Відповідь:
Відсутнє технічне завдання
Добрий день! Шановний Замовник, в технічному завданні з 14 по 45 сторінку розміщені пусті сторінки, прохання розмістити технічне завдання в повному обсязі
Доброго дня, Технічне завдання викладено в повному обсязі. Пусті сторінки були загружені помилково.
Моніторинг
UA-M-2020-07-28-000011 • f89d638f057341c9b7beb9d9e08d1e07 • Виявлені порушення
Етапи:
  • Планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення
  • Розкриття тендерних пропозиції, їх розгляд та оцінка
  • Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)
Підстави:
  • Індикатори ризиків
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
21.09.2020
Дата публікації рішення про проведення моніторингу:
22.09.2020
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ПІВНІЧНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ

НАКАЗ

21.09.2020 № 160
Київ

Про початок моніторингу закупівель

Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25 грудня 2015 року № 922-VIII, пункту 9 Положення про Північний офіс Держаудитслужби, затвердженого наказом Державної аудиторської служби України від 02 червня 2016 року № 23,

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Перелік процедур закупівель для здійснення моніторингів (додається).
2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу закупівель, зазначених у Переліку.


Начальник Олександр КАРАБАНОВ

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Північного офісу Держаудитслужби
від 21.09.2020 № 160

Витяг з переліку процедур закупівель
№ з/п Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі унікальний номер дата оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу
14 UA-2020-06-30-004731-a 30.06.2020
дані автоматичних індикаторів ризиків
Запити:
Запит про надання пояснень Згідно з протоколом щодо розгляду тендерної пропозиції ТОВ «КЛАСИКА КОМФОРТУ» (далі – Учасник) від 28.07.2020 № 75 однією з підстав для відхилення тендерної пропозиції Учасника є: наданий паспорт на орендований кран баштовий LIEBHER 35 К не містить відмітку про реєстрацію відповідно до чинного законодавства (кран було знято з реєстрації 13.02.2012р), тому не може використовуватися.
1. Яким чином здійснювалася перевірка щодо зняття крану з реєстрації?
2. Чи надсилались запити до відповідних органів щодо реєстрації транспортного засобу?

Пояснення необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту. При цьому, до пояснень може бути долучено їх документальне підтвердження.
Виявлені порушення:
  • Порушення розгляду та/або відхилення (не відхилення) замовником тендерної (тендерних) пропозиції (пропозицій)
  • Порушення не відміни замовником закупівлі
  • Інші порушення
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами здійсненого моніторингу встановлено порушення пункту 8 частини другої статті 21 Закону № 922-VIII, пункту 5 статті 8 Закону № 922-VIII, пункту 5 частини першої статті 5 Закону № 922-VIII, частини 16 статті 29 Закону № 922-VIII, частини першої статті 31 Закону № 922-VIII, пункту 3 частини 2 статті 32 Закону № 922-VIII
За результатами аналізу питання дотримання замовником законодавства у сфері публічних закупівель при визначенні предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюдненні інформації щодо закупівлі, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону № 922-VIII, своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення, відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця – порушень не встановлено – порушень не встановлено.
Зобов’язанння щодо усунення порушень законодавства у сфері публічних закупівель:
З огляду на встановлені порушення законодавства у сфері закупівель, керуючись статтею 2 та 5 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», Північний офіс Держаудитслужби зобов’язує здійснити заходи щодо усунення виявлених порушень у встановленому законодавством порядку, зокрема в межах законодавства вжити заходів щодо розірвання договору, та протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення висновку оприлюднити через електронну систему закупівель інформацію та/або документи, що свідчать про усунення порушення законодавства у сфері публічних закупівель, викладеного у висновку, або аргументовані заперечення до висновку, або інформацію про причини неможливості усунення виявленого порушення.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Дата закінчення моніторингу: 13.10.2020.
Предметом аналізу були питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації щодо закупівлі, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (далі – Закон № 922-VIII), розгляду тендерних пропозицій, своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення, відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця.
Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель на 2020 рік, оголошення про проведення відкритих торгів, тендерну документацію, затверджену рішенням тендерного комітету від 30.06.2020 № 58 зі змінами (далі – ТД), тендерні пропозиції ТОВ «КЛАСИКА КОМФОРТУ», ТОВ «І.Б.К. Девелопмент», ТОВ «УКРАЇНСЬКА БУДІВЕЛЬНО-ІНВЕСТИЦІЙНА КОМПАНІЯ «УКРБУДІНВЕСТ» (далі – Переможець), реєстр отриманих тендерних пропозицій від 24.07.2020, протокол розкриття, протоколи щодо розгляду тендерних пропозицій Відділу освіти Бучанської міської ради (далі – Замовник) від 28.07.2020 № 75, від 03.08.2020 № 77, від 06.08.2020 № 78, повідомлення про намір укласти договір від 06.08.2020, договір від 18.08.2020 № 523, додаткову угоду від 07.10.2020 № 1.
Аналізом інформації, розміщеної на веб-порталі Уповноваженого органу, встановлено, що на порушення вимог пункту 8 частини другої статті 21 Закону № 922-VIII опубліковане оголошення про проведення відкритих торгів не містить інформації про мову, якою повинні готуватися тендерні пропозиції.
За результатами здійсненого моніторингу встановлено, що Замовником безпідставно відхилено тендерну пропозицію ТОВ «КЛАСИКА КОМФОРТУ» з підстав, зазначених у протоколі розгляду.
Так, перевіркою підстав для відхилення тендерної пропозиції ТОВ «КЛАСИКА КОМФОРТУ», вказаних у протоколі засідання від 28.07.2020№ 75, встановлено, що згідно з підпунктом 10 пункту 1 розділу 3 ТД тендерна пропозиція повинна складатися з копій основних ліцензій, кваліфікаційних сертифікатів (якщо передбачене виконання видів робіт, пов’язаних із створенням об’єктів архітектури, відповідальні виконавці яких проходять професійну атестацію) та/або дозволів на виконання робіт, виданих уповноваженим державним органом необхідних для виконання робіт, вказаних у технічному завданні, якщо отримання ліцензій та/або дозволів на виконання таких робіт передбачено законодавством. Дозвільні документи, кваліфікаційні сертифікати та/або ліцензії повинні бути чіткими (надається у випадку, якщо вказані роботи виконуються учасником).
Аналізом документів та інформації, розміщеної на веб-порталі уповноваженого органу, встановлено, що у складі тендерної пропозиції ТОВ «КЛАСИКА КОМФОРТУ» містяться відповідні дозволи та ліцензії.
Щодо відсутності у складі тендерної пропозиції ТОВ «КЛАСИКА КОМФОРТУ» ліцензії на виконання робіт з вогнезахисного просочування (поверхневе) та поверхневе вогнезахисне обробляння, у складі тендерної пропозиції ТОВ «КЛАСИКА КОМФОРТУ» міститься наказ від 24.04.2020 № 263, виданий Державною службою України з надзвичайних ситуації, в якому міститься інформація щодо видачі ліцензії на провадження господарської діяльності з надання послуг та виконання робіт протипожежного призначення ТОВ «КЛАСИКА КОМФОРТУ».
Також, згідно з пункту 1 розділу 3 ТД при підтвердженні повноважень на підписання договору за результатами торгів слід враховувати Закон України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю». Учасник процедури закупівлі додатково повинен надати інформацію (в довільній формі) з переліком уповноважених осіб щодо підпису документів (тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі та договору за результатами проведення процедури закупівлі). Особа(и), що визначена(і) згідно з даним пунктом, складає(ють) згоду суб’єкта персональних даних на обробку, використання, поширення та доступ до персональних даних згідно з вимогами чинного законодавства України та надає(ють) її в документах, що підтверджують повноваження щодо підпису документів.
Аналізом документів та інформації, розміщеної на веб-порталі уповноваженого органу встановлено, що у складі тендерної пропозиції ТОВ «КЛАСИКА КОМФОРТУ» міститься довідка від 23.07.2020 № 14, згідно з якою уповноважено представляти інтереси учасника у процедурі тендерної закупівлі, підписувати всі документи тендерної пропозиції та договір за результатами проведеної процедури - лише директора ТОВ «КЛАСИКА КОМФОРТУ» Михальченка А.В.
Відповідно, у складі тендерної пропозиції учасника ТОВ «КЛАСИКА КОМФОРТУ» міститься документ щодо згоди на суб’єкта персональних даних на обробку, використання, поширення та доступ до персональних даних згідно з вимогами чинного законодавства України – уповноваженої особи представляти інтереси учасника у процедурі тендерної закупівлі Михальченка А.В.
Відповідно до вимог пункту 5 розділу 3 ТД учасник повинен надати довідку за формою Додатку № 5 ТД, яка містить інформацію про основні типи обладнання, автотранспорт, будівельні машини і механізми учасника.
У складі тендерної пропозиції учасника ТОВ «КЛАСИКА КОМФОРТУ» міститься довідка про наявність обладнання та матеріально-технічної бази, необхідної для виконання робіт за предметом закупівлі.
При цьому, учасником ТОВ «КЛАСИКА КОМФОРТУ» у складі документів тендерної пропозиції надано оборотно-сальдову відомість, яка містить відомості щодо наявності в учасника механізмів та обладнання.
Поряд з цим, учасник до вказаних вище відомостей щодо обладнання та матеріально-технічної бази повинен надати завірені копії технічних паспортів або інші реєстраційні документи (у разі якщо технічні паспорти не передбачено).
У складі тендерної пропозиції учасника ТОВ «КЛАСИКА КОМФОРТУ» надано копію свідоцтва про реєстрацію пневмонагрівача BMS WORKER та гарантійний лист, згідно якого ТОВ «СПЕЦТЕХПАРК» не заперечує проти використання його машин, механізмів, обладнання та устаткування товариством з обмеженою відповідальністю ТОВ «КЛАСИКА КОМФОРТУ» для виконання робіт згідно з предметом закупівлі.
Крім того, ТД не містить вимоги щодо підтвердження того, що машини, механізми, обладнання та устаткування знаходяться у власності учасника процедури закупівлі.
Також, учасником ТОВ «КЛАСИКА КОМФОРТУ» у складі тендерної пропозиції надано копію свідоцтва про реєстрацію автокрана 20 т-С МАЗ КС-55727-с.
Поряд з цим, для підтвердження підстав для відхилення згідно з п. 3 протоколу розгляду тендерної пропозиції ТОВ «КЛАСИКА КОМФОРТУ», органом державного фінансового контролю в електронній системі закупівель Prozorro опубліковано запитання, проте, Замовником не надано відповідь на запит, що є порушенням пункту 5 статті 8 Закону № 922-VIII.
Отже, Замовником не підтверджено наявність підстав для відхилення учасника у цій частині.
Відповідно до пункту 5 розділу 3 ТД Замовником вимагається документально підтвердити наявність виконання аналогічного договору за предметом закупівлі.
Учасником ТОВ «КЛАСИКА КОМФОРТУ» у складі тендерної пропозиції надано довідку від 23.07.2020 № 20 щодо наявності в учасника торгів документально підтвердженого досвіду виконання аналогічних договорів.
Крім того, ТД не містить вимоги щодо наявності в учасника документально підтвердженого досвіду виконання не менше двох аналогічних договорів.
Також, відповідно до підпункту 9 пункту 1 розділу 3 ТД Замовником вимагається у складі кошторисної документації надати: договірну ціну, відомості ресурсів, локальні кошториси, розрахунок загальновиробничих витрат, розрахунок адміністративних витрат, розрахунок прибутку.
Аналізом документів та інформації, розміщеної на веб-порталі уповноваженого органу, встановлено, що у складі тендерної пропозиції ТОВ «КЛАСИКА КОМФОРТУ» наявні вищевказані документи.
Таким чином, Замовником всупереч вимогам частини першої статті 31 Закону № 922-VIII відхилено тендерну пропозицію ТОВ «КЛАСИКА КОМФОРТУ» з підстав, зазначених Замовником у протоколі розгляду тендерної пропозиції.
До того ж, ціна безпідставно відхиленої пропозиції учасника нижча від пропозиції Переможця на суму 623 999,01 гривень.
Крім того, вищевказане призвело до порушення частини 16 статті 29 Закону № 922-VIII відповідно до якої замовник, у випадку виявлення невідповідності в інформації та/або документах, що подані учасником у тендерній пропозиції та/або подання яких вимагалось тендерною документацією, розміщує у строк, який не може бути меншим ніж два робочі дні до закінчення строку розгляду тендерних пропозицій, повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей в електронній системі закупівель.
До того ж, за результатами проведеного моніторингу встановлено невідповідність тендерної пропозиції Переможця вимогам ТД.
Згідно додатку № 5 до ТД Замовником вимагається надати «…копії договорів оренди (лізингу, надання послуг, субпідрядника та/або інше) з додатками із зазначенням вартості оренди 1 машино-години кожного механізму …»
У складі тендерної пропозиції Переможця міститься договір від 09.07.2020 № 9-КП про надання послуг на користування (оренду) матеріально-технічною базою, будівельними машинами та механізмами, який не містить вартості оренди 1 машино-години щодо кожного механізму, зазначеного у вищевказаному договорі оренди.
Таким чином, учасником не підтверджено відповідність кваліфікаційним критеріям, встановленим статтею 16 Закону № 922-VIII.
Відповідно до пунктів 1 частини першої статті 31 Закону № 922-VIII замовник відхиляє тендерну пропозицію учасника як таку, що не відповідає кваліфікаційним (кваліфікаційному) критеріям, установленим статтею 16 цього Закону.
Таким чином в порушення пункту 1 частини 1 статті 31 Закону № 922-VIII Замовник не відхилив тендерну пропозицію Переможця як таку, що не відповідає умовам тендерної документації.
Вищезазначене призвело до порушення пункту 3 частини 2 статті 32 Закону № 922-VIII, відповідно до якого тендер автоматично відміняється електронною системою закупівель у разі відхилення всіх тендерних пропозицій.
Крім того, відхиливши тендерну пропозицію одного учасника відповідно до частини 1 статті 31 Закону № 922-VIII та не відхиливши пропозицію іншого, з вказаної підстави, замовником порушено норми пункту п’ятого частини першої статті 5 Закону № 922-VIII, зокрема принципу об’єктивного та неупередженого визначення переможця процедури закупівлі.
Дата публікації рішення:
13.10.2020

Предмети закупівлі:

«Будівництво дошкільного дитячого закладу на 144 місця по вул. Лесі Українки в м. Буча Київської області» (незавершене будівництво).
1 раб.
12 095 307.00 UAH
12 095 307.00 UAH
12 095 307.00 UAH / раб.
45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи
Строк поставки:
24.12.2020
Адреса поставки:
08292, Україна, Київська область, Буча, вул. Лесі Українки

Умови оплати

Оплата після Тип оплати Розмір Період Опис
Підписання договору Попередня оплата 30.00% 10 банківських днів
Виконання робіт Пiсляплата 70.00% 10 банківських днів

Учасники:

Назва   Дата Початкова пропозиція Кінцева пропозиція
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ПЕРЕСУВНА МЕХАНІЗОВАНА КОЛОНА - 6 ПОЛІСЬКСІЛЬБУД"
#01354378
Активна 11 309 178.00 UAH 11 309 178.00 UAH
- 0.00 UAH (0.0%)
Товариство з обмеженою відповідальністю "І. Б. К. Девелопмент"
#38831585
Активна 11 094 600.00 UAH 10 626 000.00 UAH
- 468 600.00 UAH (4.2%)
ТОВ "КЛАСИКА КОМФОРТУ"
#36100693
Активна 10 827 557.58 UAH 10 625 999.99 UAH
- 201 557.59 UAH (1.9%)
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДЕЛАНТА"
#36825003
Активна 12 091 089.47 UAH 11 250 000.00 UAH
- 841 089.47 UAH (7.0%)
ТОВ "УКРАЇНСЬКА БУДІВЕЛЬНО-ІНВЕСТИЦІЙНА КОМПАНІЯ " УКРБУДІНВЕСТ"
#32343522
Активна 11 857 860.52 UAH 11 249 999.00 UAH
- 607 861.52 UAH (5.1%)

Протокол розкриття:

Назва   Дата Пропозиція
ТОВ "УКРАЇНСЬКА БУДІВЕЛЬНО-ІНВЕСТИЦІЙНА КОМПАНІЯ " УКРБУДІНВЕСТ"
#32343522
Переможець 11 249 999.00 UAH
Товариство з обмеженою відповідальністю "І. Б. К. Девелопмент"
#38831585
Відмова - Учасник не надав необхідні документи, Учасник не відповідає критеріям ТД, Учасник не відповідає кваліфікаційним критеріям 10 626 000.00 UAH
ТОВ "КЛАСИКА КОМФОРТУ"
#36100693
Відмова - Учасник не надав необхідні документи, Учасник не відповідає критеріям ТД, Учасник не відповідає кваліфікаційним критеріям 10 625 999.99 UAH

Договори:

Назва   Дата Вартість
ТОВ "УКРАЇНСЬКА БУДІВЕЛЬНО-ІНВЕСТИЦІЙНА КОМПАНІЯ " УКРБУДІНВЕСТ"
#32343522
Підписано 11 249 999.00 UAH
Додаткові угоди
Номер угоди: 1
Дата підписання:
Дата публікації:
Причина: Зміна сторонніх показників
Опис: В зв'язку з необхідністю приведення договірної ціни у відповідність до діючих цін на матеріали і обладнання та погодженої технології виконання окремих робіт, виявленням розбіжностей в проектно-кошторисній документації.
Документи:
Номер угоди: 2
Дата підписання:
Дата публікації:
Причина: Зменшення обсягів закупівлі
Опис: В зв"язку з несприятливими погодними умовами, виконання частини робіт, які потребують дотримання технології виробництва, в тому числі температурного режиму, в строк передбачений договором є неможливим, тому Сторони погодили виключити з обсягу робіт по договору зазначені роботи.
Документи:
Номер угоди: 3
Дата підписання:
Дата публікації:
Причина: Продовження строку дії договору на наступний рік
Опис: В зв"язку з відсутністю фінансування Сторони погодили строки виконання робіт по договору, термін дії договору на наступний рік до 31-12-2021
Документи:
Номер угоди: 4
Дата підписання:
Дата публікації:
Причина: Зміна сторонніх показників
Опис: Сторони відкоригували склад робіт, їх вартість (в межах попередньої договірної ціни) та узгодили підписати в новій редакції Додаток №2 до оговору "Договірна ціна".
Документи:
Номер угоди: 5
Дата підписання:
Дата публікації:
Причина: Продовження строку дії договору
Опис: Сторони погодили подовжити строки виконання робіт по договору.
Документи:
Номер угоди: 6
Дата підписання:
Дата публікації:
Причина: Зміна сторонніх показників
Опис: В зв"язку з відсутністю фінансування Сторони погодили подовжити строки виконання робіт по догоовору, термін дії договору, підписати в новій редакції Додаток №1 "Календарний графік виконання робіит", а пункт 5.1 договору Сторони викласти в наступній редакції.
Документи:
Номер угоди: 7
Дата підписання:
Дата публікації:
Причина: Продовження строку дії договору
Опис: В зв"язку з відсутністю фінансування Сторони погодили подовжитит строки виконання робіт по договору.
Документи: