Закупівлі Увійти Про систему

Очікувана вартість:

320 620.00 UAH
з ПДВ.

Сума договорів:

285 530.00 UAH

Економія:

10.94%

За кодом ДК 021:2015 – 03210000-6- Зернові культури та картопля (Картопля свіжа продовольча; горох цілий лущений).

Відкриті торги Завершена
UA-2018-11-30-000463-c 9337e77184724487887f371db0a76aaf
Зміни: Створено: Майданчик: prom.ua

Замовник:

Відділ освіти Селидівської міської ради / #02142916

Адреса:

85400, Україна, Донецька область, м. Селидове, вул. Нагорна, буд. 36

Контакт:

Відділ освіти Селидівської міської ради
[email protected]
+380623772089
Період уточнень:
з по
Подача пропозицій:
з по
Аукціон:
з по
Визначення переможця:
з по
Мінімальний крок аукціону:
1 603.00 UAH. (0.50%)
Ризики: 0%
Показник Оцінка Макс. оцінка
Виграшна ставка була знижена мінімально ? 0 1
Перша закупівля за цим CPV ? 0 1
Неправильний CPV ? 0 1
Велика різниця в пропозиціях ? 0 1
Тендерна документація відсутня 0 1
CPV-код закупівлі містить менше 4-х знаків 0 1
ФОП-переможець молодший за 21 або старіший за 70 років 0 1
Один з учасників постійно бере участь в тендерах цього замовника ? 0 1
Один з учасників постійно програє торги ? 0 1
У переможця це перший контракт 0 1
Один із учасників знаходиться в чорному списку АМКУ 0 1
Один із учасників знаходиться в стані припинення чи банкрутства 0 1
Постачальник працює тільки з цим замовником ? 0 1
Занадто велика економія 0 1
Порушені терміни підписання контракту ? 0 1
Оновлено:
1 скарга/вимога
Вимога
Дана відповідь
UA-2018-11-30-000463-c.c1
ФОП "ВОРОЖЦОВА ЛЮДМИЛА ГЕННАДІЇВНА" #2149918084
пропозиція учасника переможця не відповідає вимогам замовника
04.01.19, 20:04 замовником на веб-порталі Уповноваженого органу розміщено повідомлення про намір укласти договір з ФОП "СУХОДОЛЬСЬКИЙ ВОЛОДИМИР ОЛЕКСАНДРОВИЧ".
ФОП Ворожцова Л.Г. (Скаржник) не може погодитися з таким рішенням та вважає дії Замовника такими, що порушують його права та інтереси, також ці дії порушують чинне законодавство України з питань безпеки та якості харчових продуктів та продовольчої сировини, норми Закону України «Про публічні закупівлі» (далі - Закон).
ФОП Ворожцова Л.Г. виражає свою незгоду із неправомірним прийняттям рішення про визначення переможцем ФОП "СУХОДОЛЬСЬКИЙ ВОЛОДИМИР ОЛЕКСАНДРОВИЧ", вважає, що рішення прийняте Замовником про намір укласти договір з ФОП "СУХОДОЛЬСЬКИЙ ВОЛОДИМИР ОЛЕКСАНДРОВИЧ" порушує порядок проведення процедури закупівлі, основні норми та принципи Закону, є необгрунтованим, поспішним. у звязку з тим, що пропозиція ФОП "СУХОДОЛЬСЬКИЙ ВОЛОДИМИР ОЛЕКСАНДРОВИЧ" (далі за текстом -Учасник) не відповідає кваліфікаційним критеріям, установленим статтею 16 Закону; тендерна пропозиція не відповідає умовам тендерної документації, а саме.

Відповідно до п.6 "Інформація про технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі" розділу III. "Інструкція з підготовки тендерної пропозиції", затвердженої рішенням тендерного комітету протокол № 87 від 30.11.2018, зі змінами, затвердженими рішенням тендерного комітету, протокол № 93 від 10.12.2018, документи, які надає учасник у складі пропозиції відкритих торгів, з метою підтвердження відповідності запропонованого товару технічним, якісним та кількісним характеристикам:
– Погодження (узгодження) державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів на право постачання учасником продуктів харчування в заклади освіти у 2019 році.
Згідно з п.5 "Кваліфікаційні критерії до учасників та вимоги, установлені статтею 17 Закону" розділу III. "Інструкція з підготовки тендерної пропозиції" учасники повинні відповідати наступним кваліфікаційним критеріям та надати документи для підтвердження інформації про їх відповідність кваліфікаційним критеріям:
5.1. Довідка в довільній формі, що містить інформацію про наявність обладнання та матеріально технічної бази. Довідка повинна містити наступну інформацію: кількість автотранспорту, що буде застосовуватися для перевезення товарів, що закуповуються; наявність складських приміщень; наявність холодильного/морозильного обладнання, пристосованого для зберігання товару, що є предметом закупівлі.
5.2. Документи, що підтверджують право власності або право користування автотранспортом. Якщо право користування транспортним засобом виникло в учасника на підставі договору оренди (надання послуг), учасник надає скан- копію оригіналу договору оренди (надання послуг).Довідка в довільній формі про реєстрацію потужностей із зазначенням особистого реєстраційного номеру потужності.
5.3. Документи, що підтверджують право власності або право користування приміщеннями (обладнанням) для зберігання продуктів харчування, які є предметом закупівлі. Якщо право користування виникло в учасника на підставі договору оренди (надання послуг), учасник надає скан- копію оригіналу договору оренди (надання послуг).
5.5. Акт санітарно – епідеміологічного обстеження об`єктів та/або акт перевірки дотримання вимог санітарного законодавства тощо, зазначених в 5.1., датований другим півріччям 2018 року, складений та виданий органом, уповноваженим здійснювати нагляд за дотриманням санітарного законодавства
Учасником у складі пропозиції надано Погодження на участь в тендері на постачання харчових продуктів та продовольчої сировини в дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади, школи-інтернати, ліцеї Донецькох області, санаторно-оздоровчі дитячі центри реабілітації, дитячі оздоровчі заклади, заклади охорони здоровя, соціального захисту населення та інші заклади міст та районів Донецької області в 2019 році (далі - Погодження), Акт, складений за результатами проведення планового (позапланового) заходу державного контролю стосовно додержання операторами ринку гігієнічних вимог щодо поводження з харчовими продуктами від 07.12.2018 (далі - акт), довідка про наявність обладнання та матеріально-технічної бази (далі - довідка), договір оренди приміщення №3 від 09.09.2018 (далі - договір оренди), рішення про державну реєстрацію потужностей від 05.10.2018 (далі - рішення).
Відповідно до договору оренди (акт прийому-передачі до договору оренди приміщення) та довідки Учасник орендує складське приміщення - 100 квадратних метра, у ТОВ "Райське" за адресою Донецька обл., Олександрівський район, село Високопілля, вул.Садова 1. Згідно з Витягом з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності ТОВ "Райське" - Орендар, володіє обєктом нерухомого майна (будівлею, склад арочний), який занходиться за адресою - Донецька обл., Олександрівський р-н., с.Високопілля, вул.Садова, будинок 1г. Тобто, незрозуміло, який саме обєкт орендує Учасник, якщо Орендодавець володіє обєктом за іншою адресою, а саме
Адреса обєкта відповідно до Витягом з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно Адреса обєкта відповідно до договору оренди
Донецька обл., Олександрівський р-н., с.Високопілля, вул.Садова, будинок 1г Донецька обл., Олександрівський р-н, с. Високопілля, вул.Садова 1.

Згідно з актом потужністю оператора ринку (Учасника) є орендоване складське приміщення за адресою Донецька обл., Олександрівський р-н., с.Високопілля, вул.Садова. Тобто, потужність, яка зазначена в акті знаходиться на вул. Садова, без зазначення номеру обєкту/будівлі/тощо.
Відповідно до п.2 Погодження транспортування харчових продуктів та продовольчої сировини в заклади буде здійснюватися з орендованого складського приміщення, розташованого за адресою Донецька обл., Олександрівський р-н., с.Високопілля, вул.Садова, згідно договору оренди з ТОВ "Райське". Тобто, потужність, яка зазначена в Погодженні, знаходиться на вул. Садова, без зазначення номеру обєкту/будівлі/тощо.
Відповідно до Державного реєстру потужностей операторів ринку Донецької області (Особистий реєстраційний номер потужності - r-UA-05-01-107) (копія додається) потужність ФОП Суходольського Володимира Олександровича знаходиться за адресою вул. Садова, 3-а, с. Високопілля, Олексанрівський р-н, Донецька обл., 84020. Тобто, обєкт потужності оператора ринку, який є зареєстрованим відповідно до норм чинного законодавства України знаходиться за адресою вул. Садова, 3-а, с. Високопілля, Олексанрівський р-н, Донецька обл., 84020.
З огляду на надані Учасником в тендерній пропозиції документи можна зробити висновок, що Учасник користується/володіє/орендує декілька потужностей, а саме:
- вул. Садова, 3-а, с. Високопілля, Олексанрівський р-н, Донецька обл., 84020;
- вул. Садова, 1, с. Високопілля, Олексанрівський р-н, Донецька обл;
- вул. Садова, 1г, с. Високопілля, Олексанрівський р-н, Донецька обл.;

Відповідно до п.1.6 Порядку проведення державної реєстрації потужностей, ведення державного реєстру потужностей операторів ринку та надання інформації з нього заінтересованим суб'єктам, затвердженого Наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 10.02.2016 № 3 (далі - Порядок) державній реєстрації підлягає кожна окрема потужність оператора ринку.
У звязку з тим, що Учасник у складі пропозиції зазначив, що орендує склад у ТОВ "Райське", 100 квадратних метри, за договором оренди №3 від 09.09.2018 за адресою, згідно договора оренди, вул. Садова, 1, с. Високопілля, Олексанрівський р-н, Донецька обл., та надав відповідно до п.5 розділу ІІІ тендерної документації документи на орендований склад, то саме ця орендована потужність, яка знаходиться за адресою вул. Садова, 1, с. Високопілля, Олексанрівський р-н, Донецька обл. повинна бути зареєстрована в Державному реєстрі потужностей операторів ринку. Але Учасником потужність за адресою вул. Садова, 1, с. Високопілля, Олексанрівський р-н, Донецька обл. не зареєстрована. Тобто, Учасником не виконано вимог чинного законодавства України.

Пунктом 1.7. Порядку зазначено, що адресою потужності, яка є транспортним засобом або іншим рухомим майном, вважається місцезнаходження (місце проживання) оператора ринку, в управлінні якого перебуває така потужність.
Тобто, автотранспорт Учасника реєструється в Державному реєстрі потужностей операторів ринку за місцем проживання Учасника.
Згідно з Випискою з ЄДРПОУ місцем проживання Учасника є вул. Садова, 3, с. Високопілля, Олексанрівський р-н, Донецька обл., 84020.
Тобто, Учасником в Державному реєстрі потужностей операторів ринку зареєстрован лише автомобільний транспорт.
Пунктом 5.1.Порядку зазначено, що оператор ринку (Учасник) зобов'язаний повідомити територіальний орган компетентного органу про зміни в інформації про оператора ринку та потужність, не пізніше 10 робочих днів з дати настання таких змін. Компетентний орган вносить відповідні зміни до відомостей Реєстру протягом 5 робочих днів з дати надходження відповідного повідомлення оператора ринку.
Тому, якщо б в Учасника відбулися зміни в його потужностях, він зобовязаний був повідомити про це територіальний орган компетентного органу та внести зміни в реєстр. Але в Учасника зміни в реєстр не внесені.
Тобто, всупереч п.1.6. Порядку Учасником не зареєстрован в Державному реєстрі потужностей операторів ринку склад/будівля/тощо, яку він орендує у ТОВ "Райське" для здійснення господарської діяльності.
Учасником порушене чинне законодавство України.
Тому, пропозиція Учасника не відповідає кваліфікаційним критеріям та умовам тендерної документації.

Крім того, документи щодо якості товару незадовільної якості: нечитаємі, нерозбірливі, неможливо розгледіти, до якого саме товару належить завантажений документ. Тому, пропозиція Учасника повинна бути відхилена, як така, що не відповідає умовам тендерної документації та вимогам Замовника.

Відповідно до ст. 30 Закону України «Про публічні закупівлі», Замовник відхиляє тендерну пропозицію в разі якщо: 1) учасник: не відповідає кваліфікаційним (кваліфікаційному) критеріям, установленим статтею 16 цього Закону; не надав забезпечення тендерної пропозиції, якщо таке забезпечення вимагалося замовником; 2) переможець: відмовився від підписання договору про закупівлю відповідно до вимог тендерної документації або укладення договору про закупівлю; не надав документи, що підтверджують відсутність підстав, передбачених статтею 17 цього Закону; 3) наявні підстави, зазначені у статті 17 і частині сьомій статті 28 цього Закону; 4) тендерна пропозиція не відповідає умовам тендерної документації.

З огляду на вищевикладене, керуючись нормами законодавства України з питань безпеки та якості харчових продуктів та продовольчої сировини, Закону України "Про публічні закупівлі" вважаю за необхідне зазначити, що пропозиція ФОП "СУХОДОЛЬСЬКИЙ ВОЛОДИМИР ОЛЕКСАНДРОВИЧ", ІПН 3253600631 не відповідає кваліфікаційним критеріям, установленими статтею 16 Закону України "Про публічні закупівлі" та умовам тендерної документації, у звязку з чим повинна бути відхилена Замовником на підставі пункту 1 розділу 1 статті 30 Закону України "Про публічні закупівлі", пункту 4 розділу 1 статті 30 Закону України "Про публічні закупівлі".
Просимо Замовника переглянути незаконно прийняте Рішення та повторно уважно перевірити на відповідність кваліфікаційним вимогам пропозицію ФОП "СУХОДОЛЬСЬКИЙ ВОЛОДИМИР ОЛЕКСАНДРОВИЧ", ІПН 3253600631 та відхилити, як таку, що не відповідає вимогам Закону України "Про публічні закупівлі" та умовам тендерної документації.
В іншому випадку буду змушена звертатися в компетентні органи для відстоювання законних прав та інтересів.
Розглянувши Вашу вимогу щодо неправомірного прийняття рішення про визначення переможця ФОП Суходольського Володимира Олександровича за процедурою закупівлі відкриті торги, оголошення UA-2018-11-30-000463-c на закупівлю За кодом ДК 021:2015 – 03210000-6- Зернові культури та картопля (Картопля свіжа продовольча; горох цілий лущений) повідомляємо, що тендерний комітет не вважає достатньою аргументацією, яку було зазначено у повідомленні, для відхилення вищезазначеної тендерної пропозиції, тому що:
- Учасник переможець зареєстрований як оператор ринку у Державному реєстрі потужностей операторів ринку;
- акт складений за результатами проведення планового (позапланового) заходу державного контролю стосовно додержання операторами ринку гігієнічних вимог щодо поводження з харчовими продуктами та Погодження на участь в тендері на постачання харчових продуктів та продовольчої сировини в дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади, школи-інтернати, ліцеї Донецької області, санаторно-оздоровчі дитячі центри реабілітації, дитячі оздоровчі заклади, заклади охорони здоров`я, соціального захисту населення та інші заклади міст та районів Донецької області в 2019 році видані Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів та надані Замовнику, як і вимагалося тендерною документацією;
- потужності, було перевірено Головним Управлінням Держпродспоживслужби в Донецькій області відповідно до вимог та наданих документів (Договір оренди приміщення та ін.) компетентному органу, про що зазначається у вищезазначених документах.
Також, варто зауважити, що вся відповідальність за дотримання вимог харчового законодавства покладається суто на оператора ринку.
Надані Учасником – переможцем документи до пропозиції відповідають кваліфікаційним критеріям, установленим статтею 16 Закону, а тендерна пропозиція відповідає умовам тендерної документації.

Враховуючи, що однією із основних засад здійснення державних закупівель є економія бюджетних коштів, то підстави для задоволення Вашої скарги відсутні. Пропозиція ФОП Суходольського В.О. нас повністю задовольняє та є економічно вигідною.

Предмети закупівлі:

горох цілий лущений
1 900 кг
03210000-6 — Зернові культури та картопля
Строк поставки:
05.01.2019 - 31.12.2019
Адреса поставки:
Україна, Відповідно до документації
Картопля свіжа продовольча
36 990 кг
03210000-6 — Зернові культури та картопля
Строк поставки:
05.01.2019 - 31.12.2019
Адреса поставки:
Україна, Відповідно до документації

Учасники:

Назва   Дата Початкова пропозиція Кінцева пропозиція
ФОП "ВОРОЖЦОВА ЛЮДМИЛА ГЕННАДІЇВНА"
#2149918084
298 325.00 UAH 298 325.00 UAH
- 0.00 UAH (0.0%)
ФОП "СУХОДОЛЬСЬКИЙ ВОЛОДИМИР ОЛЕКСАНДРОВИЧ"
#3253600631
304 025.00 UAH 285 530.00 UAH
- 18 495.00 UAH (6.1%)

Протокол розкриття:

Назва   Дата Пропозиція
ФОП "СУХОДОЛЬСЬКИЙ ВОЛОДИМИР ОЛЕКСАНДРОВИЧ"
#3253600631
285 530.00 UAH

Контракти:

Назва   Дата Вартість
ФОП "СУХОДОЛЬСЬКИЙ ВОЛОДИМИР ОЛЕКСАНДРОВИЧ"
#3253600631
285 530.00 UAH