Закупівлі Увійти Про систему

Очікувана вартість:

1 495 000.00 UAH
з ПДВ.

Сума договорів:

1 080 000.00 UAH

Економія:

27.76%

Ноутбуки

Відкриті торги Завершена
UA-2019-02-19-001203-a 9334c319d2244233b60885bf2025d860
Зміни: Створено: Майданчик: e-tender.biz

Замовник:

Територіальне управління Державної судової адміністрації України в Івано-Франківській області / #26289647

Адреса:

76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, ВУЛИЦЯ ГРЮНВАЛЬДСЬКА, будинок 11

Контакт:

Томішак Мирослава
[email protected]
380342784354
0342539134
Період уточнень:
з по
Подача пропозицій:
з по
Аукціон:
з по
Визначення переможця:
з по
Мінімальний крок аукціону:
7 475.00 UAH. (0.50%)
Ризики: 13%
Показник Оцінка
Один з учасників постійно програє торги ? 1
Один із учасників знаходиться в чорному списку АМКУ 1
Виграшна ставка була знижена мінімально ? 0
Перша закупівля за цим CPV ? 0
Велика різниця в пропозиціях ? 0
Тендерна документація відсутня 0
Один з учасників постійно бере участь в тендерах цього замовника ? 0
У переможця це перший контракт 0
Один із учасників знаходиться в стані припинення чи банкрутства 0
Постачальник працює тільки з цим замовником ? 0
Багато дискваліфікацій 0
Занадто велика економія 0
Порушені терміни підписання контракту ? 0
Оновлено:
3 скарги/вимоги
Вимога
Дана відповідь
UA-2019-02-19-001203-a.a3
ФОП Охват Віктор Григорович #1979203010
Відміна статусу переможця
І.Згідно вимог Замовника щодо програмного забезпечення в ТД вказано:
Пакет програмних засобів офісного призначення: сертифікований в Україні (1), з україномовним інтерфейсом, сумісний з обраною ОС, що підтримує роботу з основними файловими форматами (DOC, DOCX, RTF, XLS, XLSX, PPT, PPTX, HTML), а також роботу з електронною поштою(2).
1). В пропозиції Учасника “Медіа-Вест” відсутня будь-яка інформація щодо сертифікації програмного продукту LibreOffice 6.1.2, така ж інформація не міститься на офіційному сайті розробника та відсутнє будь-яке посилання на таку сертифікацію.
2). Відповідно до офіційного сайту виробника програмного забезпечення LibreOffice 6.1.2 (https://www.libreoffice.org/download/release-notes/ , https://wiki.documentfoundation.org/ReleaseNotes/6.1)
LibreOffice складається з таких частин:
LibreOffice Writer — програма для роботи з текстовими документами і візуальний редактор HTML.
LibreOffice Calc — програма для роботи з електронними таблицями.
LibreOffice Draw — програма для створення і редагування векторних графічних зображень.
LibreOffice Impress — програма підготовки презентацій.
LibreOffice Base — механізм підключення до зовнішніх СУБД і вбудована СУБД HSQLDB.
LibreOffice Math — редактор математичних формул.
Тобто даний пакет “LibreOffice” не підтримує роботу з з електронною поштою та не сертифікований в Україні, а отже не відповідає технічним характеристикам (специфікації) товару в ТД.
ІІ. Замовником в ТД вимагались:
Копія сертифікату відповідності на систему екологічного менеджменту стосовно виробництва, ремонту та технічного обслуговування електронно-обчислювальних машин, тобто вимагався сертифікат щодо виробництва запропонованого товару, виробника ноутбуків Dell, а тому наданий Учасником сертифікат виданий ТОВ “Комел” не відповідає вимогам ТД.
Керуючись ст. 3, п.4 р.1 30 ЗУ “Про публічні закупівлі”, вимагаємо від Замовника відхилити пропозицію Учасника торгів “Медіа-Вест” як такого що не відповідає кваліфікаційними вимогам та тендерна пропозиція якого не відповідає умовам Тендерної Документації.
Відхилення нашої вимоги будемо вважати як дискримінаційну міру щодо інших учасників торгів,цінова пропозиція яких враховує всі вимоги ТД Замовника щодо комплектації ноутбуків ліцензійним програмним забезпеченням та відповідних сертифікатів.
Відповідь на вимогу
ФОП Охват Віктор Григорович

У відповідь на вимогу, яка була подана по тендеру UA-2019-02-19-001203-a Фізичною особою-підприємцем Охват Віктором Григоровичем, повідомляємо наступне.
1. Технічним завданням Замовника не вимагалося наявність у складі пакету програмних засобів офісного призначення вбудованого поштового клієнта, а вимагалося лише підтримка роботи з електронною поштою.
Програмний офісний пакет LibreOffice підтримує будь-який MAPI-сумісний поштовий клієнт на операційній системі Windows, а також підтримує такі поштові клієнти на ОС Linux: iceape, mozilla, netscape, seamonkey, icedove, thunderbird, kmail, mutt, evolution, gnome, xdg, groupwise, dtmail, sylpheed, claws.
Також у “LibreOffice” наявний україномовний інтерфейс, сумісний з обраною ОС, що підтримує роботу з основними файловими форматами (DOC, DOCX, RTF, XLS, XLSX, PPT, PPTX, HTML), що відповідає вимогам Технічного завдання.
Щодо сертифікації, то основним форматом файлу “LibreOffice” є відкритий формат офісних документів OpenDocument, версія 1.1 якого була затверджена міжнародним стандартом ISO/IEC 26300:2006, згідно “Переліку стандартів у сфері електронного цифрового підпису для гармонізації з європейськими та міжнародними стандартами” затвердженого Наказом Міністерства юстиції України, Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України від 05.12.2013
№ 2563/5/645.
Згідно ЗУ “Про електронні довірчі послуги” Розділ 6, ст.37 ч.1,2 Україна бере участь у міжнародному співробітництві у сферах електронних довірчих послуг та електронної ідентифікації, зокрема на основі міжнародних договорів України.
Отже, оскільки “LibreOffice” є сертифікованим на міжнародному рівні, відповідно і Україна беручи участь у міжнародному співробітництві також визнає таку сертифікацію в Україні.
2. Також Заявником вказується, що у “тендерній документації встановлену наступну вимогу: «Учасники процедури закупівлі повинні надати у складі тендерних пропозицій інформацію та документи, які підтверджують відповідність тендерної пропозиції учасника технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам до предмета закупівлі, установленим замовником: Копія сертифікату відповідності на систему екологічного менеджменту стосовно виробництва, ремонту та технічного обслуговування електронно-обчислювальних машин, тобто вимагався сертифікат щодо виробництва запропонованого товару, виробника ноутбуків Dell, а тому наданий Учасником сертифікат виданий ТОВ “Комел” не відповідає вимогам ТД.
У відповідь повідомляємо, що Учасником ТОВ «Медіа-Вест» надано такий сертифікат, який вимагався замовником, а саме: завірена учасником копія сертифікату ДСТУ ISO 14001 стосовно виробництва, ремонту та технічного обслуговування електронно-обчислювальних машин та іншого устаткування для обробки інформації.
Додаткових сертифікатів тендерною документацією не вимагалося.
Таким чином в Замовника немає підстав для відхилення пропозиції ТОВ «Медіа – Вест».
Вимога
Дана відповідь
UA-2019-02-19-001203-a.b2
ТОВ "ВIПРО ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ" #37582512
ВИМОГА
Територіальне управління Державної судової адміністрації України в Івано-Франківській області під час здійснення публічних закупівель є замовником торгів згідно пункту 9 частини 1 статті 1 Закону.
Територіальним управлінням Державної судової адміністрації України в Івано-Франківській області (далі – Замовник) було оголошено тендерну процедуру закупівлі відкриті торги по предмету: ДК 021:2015: 30230000-0 — Комп’ютерне обладнання (ноутбуки) згідно ідентифікатора оголошення, оприлюдненого на веб-порталі Уповноваженого органу за № UA-2019-02-19-001203-a за адресою www.prozorro.gov.ua.
ТОВ «Віпро» є учасником оголошеної Вами закупівлі.
Законом України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (далі – Закону) передбачено можливість для учасника звернутися з вимогою про запобігання порушень при прийнятті тендерним комітетом рішень та дотримуватись принципів здійснення закупівель, що передбачені статтею 3 Закону, зокрема «об’єктивна та неупереджена оцінка тендерних пропозицій».
У відповідності до частини 4 статті 28 Закону після автоматичної оцінки пропозицій замовник розглядає тендерні пропозиції на відповідність вимогам тендерної документації з переліку учасників, починаючи з учасника, пропозиція якого за результатом оцінки визначена найбільш економічно вигідною.
Протоколом тендерного комітету Замовника №3 від 13.03.2019 року переможцем закупівлі визначено ТОВ «Медіа-Вест».
Повідомлення про намір укласти договір опубліковано 13.03.2019 16:00.
Вважаємо дії Замовника такими, що порушують законодавство про закупівлі, принципи здійснення публічних закупівель, що викладені у статті 3 Закону з наступних підстав.

1. В тендерній документації встановлену наступну вимогу про надання учасниками:
«Згідно з цією документацією та Додатком 2 Учасник подає, як частину його пропозиції, документи, що підтверджують відповідність Учасника встановленим кваліфікаційним вимогам, якими є:
- наявність обладнання та матеріально – технічної бази:
Лист, що підтверджує наявність сервісного центру в м. Івано-Франківськ з вказанням адреси розташування і контактних номерів телефонів, із зазначенням осіб, що уповноважені здійснювати ремонтування техніки та часом реагування на звернення».
Учасник ТОВ «Медіа-Вест» у складі тендерної пропозиції подав лист наступного змісту:
«Сервісний центр ТОВ «Медіа-Вест» знаходиться за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Є. Коновальця, 11А, магазин «BRAIN».
Особи, уповноважені здійснювати ремонт техніки: Берещак Зеновій Романович, тел. (067-310-47-52)
Час реагування на звернення: 120 хвилин з моменту отримання повідомлення від замовника».
З огляду на викладене, учасник ТОВ «Медіа-Вест» сам підтвердив відсутність у нього сервісного центру в м. Івано-Франківськ, оскільки зазначив те, що за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Є. Коновальця, 11А знаходиться не сервісний центр а саме магазин «BRAIN».
Окрім того, в переліку авторизованих сервісних центрів DELL в Україні (додається) відсутній магазин «BRAIN» як сервісний центр.

2. В тендерній документації встановлену наступну вимогу про надання учасниками:
«Учасники процедури закупівлі повинні надати у складі тендерних пропозицій інформацію та документи, які підтверджують відповідність тендерної пропозиції учасника технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам до предмета закупівлі, установленим замовником:
Гарантійний термін на товар становить не менше ніж 36 місяців від виробника ноутбуку (надати гарантійний лист на ім’я Замовника)».
Протоколом тендерного комітету Замовника №2 від 13.03.2019 року пропозицію учасника ТОВ «Політехсервіс» відхилена.
Однією з підстав відхилення пропозиції ТОВ «Політехсервіс» було наступне:
«Учасником надано гарантійний лист про те, що «ТОВ «Політехсервіс» буде здійснювати гарантійну підтримку поставленого товару на протязі 36 місяців».
В даному гарантійному листі відсутнє зазначення про те, що це гарантія від виробника.»
Учасник ТОВ «Медіа-Вест» у складі тендерної пропозиції подав гарантійний лист наступного змісту:
«Гарантійний термін на Ноутбук DELL Vostro 3568 становить 36 місяців.
Наголошуємо, що Замовник, в особі тендерного комітету є юридичною особою, що у розумінні статті 19 Конституції України з врахуванням рішення Конституційного Суду України № 7-рп/2009 від 16.04.2009 р. зобов'язаний діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що перед-бачені Конституцією та законами України. За власною ініціативою тендерний комітет не може розширювати свої права, визначені Законом та Положенням про тендерний комітет, як наслідок не може тлумачити вимоги за тендерною документацією іншим чином, ніж це прописано в умовах закупівлі.
Однак тендерний комітет, приймаючи рішення про прийняття пропозиції ТОВ «Медіа-Вест», відступив від вищезазначених вимог, неоднаково застосував вимоги законодавства та застосував не рівні умови для учасників.

3. В тендерній документації встановлену наступну вимогу про надання учасниками:
«Учасники процедури закупівлі повинні надати у складі тендерних пропозицій інформацію та документи, які підтверджують відповідність тендерної пропозиції учасника технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам до предмета закупівлі, установленим замовником:
Копія сертифікату відповідності на систему екологічного менеджменту стосовно виробництва, ремонту та технічного обслуговування електронно-обчислювальних машин»
Учасник ТОВ «Медіа-Вест» у складі тендерної пропозиції подав сертифікати які не як не пов’язані з предметом закупівлі та запропонованим товаром Ноутбук DELL, тоб-то офіційних сертифікатів та Декларацій відповідності в учасника не представлено.
Як висновок вищевикладеного:
- відсутність згадувань про авторизовані сервісні центри DELL,
- підтвердження гарантії 36 місяців від виробника,
- відсутність офіційних сертифікатів та Декларацій відповідності Ноутбуків DELL.
Ставиться під сумнів офіційність та оригінальність запропонованого товару, а саме ноутбуків DELL Vostro 3568 та програмного забезпечення.

Таким чином, враховуючи викладені вище обґрунтування пропозиція ТОВ «Медіа-Вест» повинна бути відхилена.
З метою повернення Процедури закупівлі в правове поле:

ВИМАГАЄМО:

1. Добровільно усунути порушення шляхом скасування рішення тендерного комітету про визначення переможцем закупівлі ТОВ «Медіа-Вест» та відхилити тендерну пропозицію учасника.
2. Здійснити розгляд наступної тендерної пропозиції та прийняти рішення відповідно до законодавства.

Додаток:
- копія сервісних центрів DELL в Україні.

У випадку ігнорування зазначеної Вимоги тендерним комітетом, відсутності рішення про відхилення тендерної пропозиції ТОВ «Медіа-Вест» в системі електронних закупівель Prozorro в строк до 18 березня 2019 року ми змушені будемо звернутись за захистом своїх прав у порядку статті 18 Закону до Постійно діючої адміністративної колегії з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель із відповідною Скаргою.
Відповідь на вимогу
ТОВ "ВIПРО ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ"

У відповідь на вимогу, яка була подана по тендеру UA-2019-02-19-001203-a учасником ТОВ "ВIПРО ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ", хочемо зазначити наступне:
1. Згідно Тендерної документації ТУ ДСА України в Івано-Франківській області Розділу 3 п.5: “Учасник подає, як частину його пропозиції, документи, що підтверджують відповідність Учасника встановленим кваліфікаційним вимогам, якими є: - Лист, що підтверджує наявність сервісного центру в м. Івано-Франківськ з вказанням адреси розташування і контактних номерів телефонів, із зазначенням осіб, що уповноважені здійснювати ремонтування техніки та часом реагування на звернення”.
Заявник зазначає, що учасником ТОВ “Медіа-Вест” надано Лист наступного змісту: «Сервісний центр ТОВ «Медіа-Вест» знаходиться за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Є. Коновальця, 11А, магазин «BRAIN». Особи, уповноважені здійснювати ремонт техніки: Берещак Зеновій Романович, тел. (067-310-47-52). Час реагування на звернення: 120 хвилин з моменту отримання повідомлення від замовника». З огляду на викладене, учасник ТОВ «Медіа-Вест» сам підтвердив відсутність у нього сервісного центру в м. Івано-Франківськ, оскільки зазначив те, що за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Є. Коновальця, 11А знаходиться не сервісний центр а саме магазин «BRAIN». Окрім того, в переліку авторизованих сервісних центрів DELL в Україні відсутній магазин «BRAIN» як сервісний центр”.
У відповідь повідомляємо, що Учасником ТОВ «Медіа-Вест» було надано лист, що відповідає вимогам документації, оскільки у магазині «BRAIN» здійснюється сервісне обслуговування запропонованого товару. Також повідомляємо, що в листі ТОВ «Медіа–Вест» було вказано адресу розташування і контактний номер телефону, із зазначенням осіб, що уповноважені здійснювати ремонтування техніки та часом реагування на звернення згідно вимог документації.
Щодо твердження Заявника, що у переліку авторизованих сервісних центрів DELL в Україні відсутній магазин «BRAIN» як сервісний центр, в даному випадку Замовником не вимагалось подання інформації саме про авторизовані сервісні центри, оскільки дана інформація є відкритою і знаходиться в загальному доступі.
2. Відповідно до вимог тендерної документації Замовником не вимагалось подання окремого гарантійного листа від виробника про гарантію на товар протягом 36 місяців.
Заявник зазначає, що “Протоколом тендерного комітету Замовника №2 від 13.03.2019 року пропозицію учасника ТОВ «Політехсервіс» відхилена. Однією з підстав відхилення пропозиції ТОВ «Політехсервіс» було наступне: «Учасником надано гарантійний лист про те, що «ТОВ «Політехсервіс» буде здійснювати гарантійну підтримку поставленого товару на протязі 36 місяців». В даному гарантійному листі відсутнє зазначення про те, що це гарантія від виробника». Учасником ТОВ «Політехсервіс» було запропоновано ноутбуки Hewlett Packard, які згідно інформації з офіційного сайту виробника мають гарантію 12 місяців. Учасник ТОВ «Медіа-Вест» у складі тендерної пропозиції подав гарантійний лист наступного змісту: «Гарантійний термін на Ноутбук DELL Vostro 3568 становить 36 місяців”. Відповідно до даних офіційного сайту Dell гарантія на ноутбуки становить 36 місяців.
Додатково інформуємо, що у гарантійному листі ТОВ «Медіа Вест» не вказано, що саме учасником буде здійснюватися гарантійне обслуговування Ноутбуків, як це вказано у гарантійному листі ТОВ «Політехсервіс».
3. Також ТОВ «ВIПРО ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ» вказує, що у “тендерній документації встановлено наступну вимогу: «Учасники процедури закупівлі повинні надати у складі тендерних пропозицій інформацію та документи, які підтверджують відповідність тендерної пропозиції учасника технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам до предмета закупівлі, установленим замовником: Копія сертифікату відповідності на систему екологічного менеджменту стосовно виробництва, ремонту та технічного обслуговування електронно-обчислювальних машин». ТОВ «Медіа-Вест» надав у складі тендерної пропозиції сертифікати які не пов’язані з предметом закупівлі та запропонованим товаром Ноутбук DELL, тобто офіційних сертифікатів та Декларацій відповідності в учасника не представлено”.
У відповідь повідомляємо, що Учасником ТОВ «Медіа-Вест» надано такий сертифікат, який вимагався замовником, а саме: завірена учасником копія сертифікату відповідності на систему екологічного менеджменту стосовно виробництва, ремонту та технічного обслуговування електронно-обчислювальних машин ISO 14001:2015”.
Додаткових сертифікатів тендерною документацією не вимагалося.
Таким чином у Замовника немає підстав для відхилення пропозиції ТОВ «Медіа–Вест».
Вимога
Залишено без розгляду
UA-2019-02-19-001203-a.c1
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МВКОМ" #41702489
Аналогічні договори за конкретний період
Шановний Замовник, користуючись нагодою висловлюємо свою повагу..
Стосовно Вашої закупівлі № UA-2019-02-19-001203-a, зазначаємо наступне:
Зважаючи на кваліфікаційні вимоги до даної закупівлі, вважаємо, що Вами свідомо порушено ст. 3, 5, 22 Закону України “Про публічні закупівлі”, з метою обмеження добросовісної конкуренції між учасниками та дискримінації учасників.
У пункті 3 додатку 2 до тендерної документації Замовник вимагає підтвердження наявності документально підтвердженого досвіду виконання аналогічних договорів, а саме “ виконання аналогічних договорів про поставку ноутбуків за 2017 рік та за 2018 рік (подається як мінімум 1 копія завіреного учасником договору за кожен рік) та оригінали позитивних листів – відгуків виданих в лютому або березні 2019 року (від організацій які зазначені в довідці про виконання аналогічних договорів та співпадають з копіями поданих договорів)”.
Дії Замовника в частині встановлення у Тендерній Документації вищезазначених вимог порушують вимоги частини 4 статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі» та основні принципи здійснення закупівель, визначених статтею 3 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме – добросовісна конкуренція серед учасників, недискримінація учасників.
Виходячи з вищевикладеного та наголошуючи на наявності позитивної практики розгляду подібних випадків Постійно діючою адміністративною колегією Антимонопольного комітету України, з метою дотримання принципів добросовісної конкуренції серед учасників, максимальної економії, недискримінації учасників, запобігання корупційним діям і зловживанням та з метою залучення до оголошеної процедури закупівлі якнайбільше Учасників, що збільшить конкуренцію та зменшить навантаження на державний бюджет, вимагаємо внести зміни до Тендерної Документації.
Вимагаємо змінити вимогу щодо надання копій аналогічних договорів, привести її у відповідність до вимог ст. 16 Закону «Про публічні закупівлі», тобто виключити вимогу про надання договорів за конкретні роки та надання позитивних листів-відгуків за конкретний період, оскільки вона є дискримінаційною та обмежує коло потенційних учасників.
В разі надання негативної відповіді, прошу надати обґрунтування необхідності подання не менше однієї копії аналогічних договорів саме за 2017 та 2018 роки, а також позитивних листів-відгуків до них, виданих лише в лютому або березні 2019 року (зважаючи на виконання аналогічних договорів у 2017 та 2018 роках!), та з яких міркувань і принципів виходив Замовник, визначаючи факт відсутності договорів на поставку ноутбуків та позитивних відгуків Замовників за конкретні періоди, як недостатню кваліфікацію та неспроможність виконати заплановану поставку Учасниками, що мають досвід виконання поставки ноутбуків.
Тендерний комітет ТУДСА України в Івано-Франківській області відмовляє у задоволені Вашої вимоги з наступних підстав.
У тендерній документації встановлено вимогу стосовно наявності в учасника документально підтвердженого досвіду виконання аналогічних договорів, а саме «виконання аналогічних договорів про поставку ноутбуків за 2017 рік та за 2018 рік (подається як мінімум 1 копія завіреного учасником договору за кожен рік) та оригінали позитивних листів – відгуків виданих в лютому або березні 2019 року (від організацій які зазначені в довідці про виконання аналогічних договорів та співпадають з копіями поданих договорів)».
Дана вимога встановлена з метою підтвердження того, що учасник виконав поставку і в межах гарантійного терміну у замовника не виникало претензій до учасника.
Зазначена вимога не є дискримінаційною, оскільки стосується усіх учасників і жодним чином не обмежує конкуренцію.
4 питання
Питання:
Відповідь:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МВКОМ" #41702489
Поставка легального товару
Звертаємо Вашу увагу, що почастішали випадки постачання нелегально ввезеного на територію України товару.
На такий товар не розповсюджується підтримка і сервісне обслуговування виробника продукції.
Щоб запобігти купівлі неофіційного товару просимо включити в тендерну документацію вимогу щодо надання гарантійного листа від виробника пропонованого обладання про можливість такої поставки.
Дякую.
На Ваше звернення повідомляємо, що тендерною документацією передбачено усі необхідні ризики які можуть виникати під час проведення процедури закупівлі та протягом поставки товару.
Питання:
Відповідь:
ТОВ АЙ СІ ЕМ ГРУП #35810834
Щодо технічної специфікації
В технічнічних вимогах до закупівлі встановлено наявність інтерфейсу підключення VGA. У сучасних ноутбуках даний порт відсутній, що звужує можливу пропозицію техніки. Просимо виключити наявність в обладнанні зазначеного порту.
Тендерний комітет ТУДСАУ в Івано-Франківській області відмовляє у задоволені вашої вимоги.
Питання:
Відповідь:
ТОВ "ПРОТЕХ-ІТ-УКРАЇНА" #41860186
Документація
Шановний Замовник!
З метою запобігання порушення авторського права та запобігання закупівлі нелегальної продукції Windows 10 Pro OEM, просимо Замовника закупівлі, доповнити «Інформацію про необхідні технічні, якісні, кількісні характеристики та вимоги до предмета закупівлі» Тендерної документації додатковим пунктом у наступній редакції: «Учасник у складі тендерної пропозиції має надати Авторизаційний лист-підтвердження від офіційного дистриб’ютора Microsoft в Україні про надання повноважень учаснику щодо постачання товару в необхідній кількості та якості, із вказівкою номера оголошення в системi Прозоро. Кожний примірник програмного забезпечення Windows 10 Pro OEM має бути попередньо встановленим без його активації, з оригінальною наліпкою з наявним захисним шаром на номері. У разі, якщо програмне забезпечення встановлене безпосередньо виробником обладнання та було імпортовано у складі пристрою, Учасник у складі тендерної пропозиції має чітко вказати модель пристрою та надати посилання на цей пристрій на сайті виробника або лист вiд виробника, де вказано, що програмне забезпечення встановлене при виробництві обладнання. Замовник може звернутись до представництва Microsoft в Україні за підтвердженням такої інформації.»
Дякуємо за відповідь!
Дякуємо за пропозицію, Ваші рекомендації будуть враховані у майбутньому.
Питання:
Відповідь:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МВКОМ" #41702489
Досвід виконання
Шановний замовник.
В додатку №2 ТД, п .3. Ви вимагаєте, від учасника "Виконання аналогічних договорів про поставку ноутбуків за 2017 рік та за 2018 рік (подається як мінімум 1 копія завіреного учасником договору за кожен рік)". Дана вимога суперечить ст. 16 ЗУ "Про публічні закупівлі", яка чітко прописує, "наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору" - в однині.
Відповідно до практики АМКУ обмеження досвіду певними роками є дискримінаційною вимогою, що порушує принципи Закону.
Просимо внести зміни до ТД.
Тендерний комітет ТУДСА України в Івано-Франківській області відмовляє у задоволені Вашої вимоги з наступних підстав.
У тендерній документації встановлено вимогу стосовно наявності в учасника документально підтвердженого досвіду виконання аналогічних договорів, а саме «виконання аналогічних договорів про поставку ноутбуків за 2017 рік та за 2018 рік (подається як мінімум 1 копія завіреного учасником договору за кожен рік) та оригінали позитивних листів – відгуків виданих в лютому або березні 2019 року (від організацій які зазначені в довідці про виконання аналогічних договорів та співпадають з копіями поданих договорів)».
Дана вимога встановлена з метою підтвердження того, що учасник виконав поставку і в межах гарантійного терміну у замовника не виникало претензій до учасника.
Зазначена вимога не є дискримінаційною, оскільки стосується усіх учасників і жодним чином не обмежує конкуренцію.

Предмети закупівлі:

Ноутбуки
65 шт.
1 495 000.00 UAH
1 495 000.00 UAH
23 000.00 UAH / шт.
30230000-0 — Комп’ютерне обладнання
Строк поставки:
30.04.2019
Адреса поставки:
76000, Україна, Івано-Франківська область, місцеві загальні суди Івано-Франківської області, місцеві загальні суди Івано-Франківської області

Учасники:

Назва   Дата Початкова пропозиція Кінцева пропозиція
ФОП Охват Віктор Григорович
#1979203010
Активна 1 314 300.00 UAH 1 291 550.00 UAH
- 22 750.00 UAH (1.7%)
Товариство з обмеженою відповідальністю „Техніка для бізнесу”
#22396671
Активна 1 291 680.00 UAH 1 179 000.00 UAH
- 112 680.00 UAH (8.7%)
ТОВ "ВIПРО ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ"
#37582512
Активна 1 293 500.00 UAH 1 125 000.00 UAH
- 168 500.00 UAH (13.0%)
ТОВ "Медіа-Вест"
#23959024
Активна 1 209 780.00 UAH 1 080 000.00 UAH
- 129 780.00 UAH (10.7%)
ТОВ Політехсервіс
#22186637
Активна 1 200 030.00 UAH 1 079 500.00 UAH
- 120 530.00 UAH (10.0%)

Протокол розкриття:

Назва   Дата Пропозиція
ТОВ Політехсервіс
#22186637
Відмова - Учасник не відповідає кваліфікаційним критеріям, Учасник не відповідає критеріям ТД 1 079 500.00 UAH
ТОВ "Медіа-Вест"
#23959024
Переможець 1 080 000.00 UAH

Контракти:

Назва   Дата Вартість
ТОВ "Медіа-Вест"
#23959024
Підписано 1 080 000.00 UAH