Clarity Project
Закупівлі Аукціони Увійти Про систему

Очікувана вартість:

8 459 000.00 UAH
з ПДВ.

Сума договорів:

4 880 017.20 UAH

Економія:

42.31%

Частини гірничодобувного та будівельного обладнання(запчастини до секцій 1КД90)

Відкриті торги (EU) Завершена
UA-2016-10-24-000517-c 8e88e8f7b4de4644bc05863998b6a478
Зміни: Створено: Майданчик: e-tender.biz

Замовник:

Державне підприємство "Шахтоуправління "Південнодонбаське №1" / #34032208

Адреса:

85670, Україна, Донецька область, Вугледар, Магістральна, 4

Контакт:

Пахомов Андрій Анатолійович
[email protected]
380505315343
Частини гірничодобувного та будівельного обладнання(запчастини до секцій 1КД90)
Період уточнень:
з по
Подача пропозицій:
з по
Визначення переможця:
з по
Мінімальний крок аукціону:
100 000.00 UAH. (1.18%)
2 питання
Питання:
Відповідь:
Уточнення щодо умов Договору поставки укладеного за результатами проведення процедури закупівлі
Уточнення
щодо умов Договору поставки укладеного за результатами проведення процедури закупівлі,
які пропонує внести
ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ АГРЕГАТНИЙ ЗАВОД»1. Пункт 7.2. Договору з урахуванням уточнень:
«7.2. У разі порушення строків постачання товару, передбачених п. 5.1. Договору, Постачальник сплачує на користь Покупця пеню в розмірі 0,5% вартості товару, з якого допущено прострочення постачання за кожний день такого прострочення, але не більше 5 % від вартості товару, з якого допущено прострочення постачання, а за прострочення постачання товару понад 30-ти календарних днів, додатково сплачується штраф у розмірі 5 % вартості товару, з якого допущено прострочення постачання.»

Примітка: уточнення АТ «ДАЗ» зазначені курсивом, підкреслені та виділені червоним кольором.
За результатами розгляду уточнень щодо умов Договору поставки, ДП «Шахтоуправління «Південнодонбаське №1» не заперечує проти уточнень, яке пропонує внести ПАТ «Дніпропетровський агрегатний завод» у п. 7.2. Договору.
Питання:
Відповідь:
Уточнення щодо умов Договору поставки укладеного за результатами проведення процедури закупівлі
Уточнення
щодо умов Договору поставки укладеного за результатами проведення процедури закупівлі,
які пропонує внести
ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ АГРЕГАТНИЙ ЗАВОД»


1. Пункт 4.1 Договору з урахуванням уточнень:
«4.1. Розрахунки за узгоджену партію товару здійснюються в національній валюті України шляхом перерахування грошових коштів на рахунок Постачальника протягом 90 календарних днів з моменту постачання товару. Моментом постачання Сторони вважають дату підписання Сторонами видаткової накладної та Акту приймання-передачі Товару.»

2. Пункт 5.1 Договору з урахуванням уточнень:
«5.1. Постачання узгодженої партії товару здійснюється в міру необхідності, згідно з заявкою Покупця. Строк (термін) поставки товару протягом 5 (п’яти) робочих днів з моменту замовлення, яке надається Постачальнику в письмовому вигляді шляхом направлення факсом/електронною поштою.»

3. Пункт 5.4 Договору з урахуванням уточнень:
«5.4. Датою поставки Товару Покупцю вважається дата, яка вказана на товаросупроводжувальних документах та підписаної видаткової накладної, наданих Покупцю Постачальником. Ризик втрати чи пошкодження товару, а також обов'язок несення витрат, пов'язаних з товаром до моменту поставки Товару Покупцю несе Постачальник.»

4. Пункт 5.8 Договору з урахуванням уточнень:
«5.8. Постачальник зобов'язаний за свій рахунок на протязі 10 (десяти) календарних днів з дня складання відповідного акту повністю замінити товар неналежної якості (некомплектного) та власним автотранспортом поставити на адресу Покупця. У разі заміни товару, гарантійний термін обчислюється заново від дня заміни.»

5. Пункт 6.2.1. Договору з урахуванням уточнень:
«6.2.1. У разі систематичного (три і більше разів) невиконання зобов’язань Постачальником достроково розірвати цей договір, повідомивши про це Постачальника у строк 30-ти робочих днів. У разі поставки Товару Покупцю до моменту розірвання цього Договору Покупець повинен повністю розрахуватись з Постачальником за отриманий Товар.»

6. Пункт 6.3.6 Договору з урахуванням уточнень:
«6.3.6. Одночасно з товаром надати Покупцю наступні документи: акт приймання-передачі товару, товарно-транспортну накладну, накладну, документи, що підтверджують вимоги до якості (сертифікат якості, технічні паспорта і т.п.). Податкова накладна реєструється в Єдиному реєстрі податкових накладних відповідно до вимог чинного податкового законодавства.»

7. Пункт 7.2. Договору з урахуванням уточнень:
«7.2. У разі порушення строків постачання товару, передбачених п. 5.1. Договору, Постачальник сплачує на користь Покупця пеню в розмірі 0,5% вартості товару, з якого допущено прострочення постачання за кожний день такого прострочення, але не більше 5 % від вартості товару, з якого допущено прострочення постачання, а за прострочення постачання товару понад 30-ти календарних днів, додатково сплачується штраф у розмірі 5 % вартості товару, з якого допущено прострочення постачання.»

8. Пункт 7.3. Договору з урахуванням уточнень:
«7.3. У разі порушення умов зобов'язання щодо якості (комплектності) товару Постачальник сплачує на користь Покупця штраф у розмірі 5 % вартості неякісного (некомплектного) товару.»

9. Додати до розділу 7. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН наступний пункт:
«У разі порушення строків оплати товару, передбачених п. 4.1. Договору, Покупець сплачує на користь Постачальника пеню в розмірі 0,5% від суми простроченого платежу, але не більше 5 % від суми простроченого платежу, а за прострочення отлати товару понад 10-ти календарних днів, додатково сплачується штраф у розмірі 5 % від суми простроченого платежу.»

10. Пункт 7.4. Договору з урахуванням уточнень:
«7.4. У разі порушення строків виконання зобов’язань, передбачених пунктами 5.8. та 11.4. даного Договору, Постачальник сплачує на користь Покупця пеню у розмірі 0,1% вартості товару неналежної якості, відносно якого допущено прострочення виконання, за кожен день прострочення, але не більше 3 % вартості товару неналежної якості, відносно якого допущено прострочення виконання.»

11. Пункт 7.6. Договору з урахуванням уточнень:
«7.6. У випадку порушення сторонами вимог пункту 10.4. цього Договору, винна сторона сплачує на користь іншої сторони штраф розмірі 10 % від суми Договору.»

12. Пункт 7.9 Договору з урахуванням уточнень:
«7.9. Сторони погоджуються використовувати при виконанні зобов’язань за даним Договором електронні документи та призначений для цього електронний цифровий підпис (ЕЦП).
Сторони визнають будь-які документи, складені та надані будь-якою Стороною інший в електронному вигляді із застосуванням ЕЦП засобами телекомунікаційного зв'язку або на електронних носіях, як оригінали, що мають юридичну силу, але з обов’язковим обміном оригіналами протягом 20 днів з дати складання документ в електронному вигляді із застосуванням ЕЦП.»

13. Пункт 11.3 Договору з урахуванням уточнень:
«11.3. При встановленні недоліків та дефектів, виявлених під час експлуатації товару, Покупець та/або Вантажоодержувач негайно, протягом 48 (сорока восьми) годин, зобов’язаний письмово рекомендованим листом з повідомленням проінформувати про це Постачальника, а також, додатково, засобами телефонного зв’язку чи іншими способами. Для виконання гарантійних зобов’язань та складання двостороннього акту Покупець та/або Вантажоодержувач зобов’язаний здійснити виклик представника Постачальника телеграмою або рекомендованим листом з повідомленням.
Повідомлення про виклик повинно містити наступну інформацію: найменування товару; виявлені недоліки та дефекти товару, а також його кількість; час, на який призначено спільну перевірку товару. Час, на який призначено спільну перевірку товару повинен встановлюватись з урахуванням часу доставки поштою повідомлення Постачальнику.
Постачальник зобов'язаний невідкладно, не пізніше наступного робочого дня після отримання виклику, телеграмою/телефонограмою/факсограмою сповістити Покупця та/або Вантажоодержувача про направлення свого представника для участі у перевірці товару. Неотримання зазначеної вище відповіді на виклик у вказаний термін дає право Покупцеві та/або Вантажоодержувачу здійснити перевірку товару до закінчення встановленого строку явки представника Постачальника.
Представник Постачальника зобов'язаний з'явитися за викликом Покупця та/або Вантажоодержувача не пізніше наступних трьох робочих днів після отримання повідомлення про виклик, якщо в ньому не вказаний інший строк явки, не враховуючи часу, необхідного для проїзду. Повноваження представника Постачальника на участь у перевірці товару повинні бути оформлені у відповідності до діючого законодавства України.
При неявці представника Постачальника за викликом Покупця та/або Вантажоодержувача у встановлений строк, перевірка товару та складання відповідного акту проводиться представником Покупця та/або Вантажоодержувача за обов’язковою участю компетентного представника Торгово-промислової палати України. Результати перевірки товару, в частині визначення характеру і причин пошкодження товару, здійсненої у зазначений вище спосіб, приймаються сторонами беззаперечно до виконання.
У разі встановлення протягом гарантійного строку недоліків, не застережених Постачальником, або фальсифікації товару, Покупець (Вантажоодержувач) має право за своїм вибором:
- вимагати від Постачальника безоплатного усунення недоліків товару або відшкодування витрат, здійснених Покупцем чи третьою особою, на їх виправлення;
- вимагати від Постачальника заміни товару на аналогічний товар належної якості;
- вимагати від Постачальника відповідного зменшення ціни;
(- відмовитися від договору і вимагати повернення сплаченої за товар грошової суми) - ВИКЛЮЧИТИ.»

14. Пункт 11.4 Договору з урахуванням уточнень:
«11.4. Постачальник зобов'язаний за свій рахунок на протязі 10 (десяти) календарних днів з дня складання відповідного акту усунути дефекти та недоліки товару, виявлені при постачанні (приховані недоліки) або/та протягом гарантійного терміну, або повністю замінити товар, якщо не доведе, що дефекти виникли внаслідок порушення Покупцем та/або Вантажоодержувачем правил експлуатації або зберігання товару. У разі усунення дефектів в товарі, гарантійний термін експлуатації подовжується на той час, на протязі якого він не експлуатувався через даний дефект, а при заміні товару гарантійний термін обчислюється заново від дня заміни.
Доставка товару та його повернення Покупцеві та Вантажоодержувачу здійснюються Постачальником, а в разі невиконання останнім цього обов'язку повернення товару може бути здійснене Покупцем за рахунок Постачальника.»
Примітка: уточнення АТ «ДАЗ» зазначені курсивом, підкреслені та виділені червоним кольором.
За результатами розгляду уточнень щодо умов Договору поставки,
ДП «Шахтоуправління «Південнодонбаське №1» не заперечую проти уточнень, яке пропонує внести ПАТ «Дніпропетровський агрегатний завод» у наступній частині : з пункту 1 до пункту 6 та з пункту 13 по 14. При цьому, підпункт 6.3.6. Договору після слів «накладну» необхідне доповнити реченням «видаткову накладну».
Стосовно пунктів 7-12 Ваших уточнень щодо відповідальності сторін, вважаю за необхідне зазначити наступне.
Згідно з абзацом 7 частини 2 статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі» тендерна документація повинна містити проект договору про закупівлю з обов’язковим зазначенням порядку змін його умов. На виконання вищенаведеної норми, ДП «Шахтоуправління «Південнодонбаське №1» проект договору про закупівлю був розміщений у додатку 6 Тендерної документації.
Згідно з частиною першою статті 36 Закону договір про закупівлю укладається відповідно до норм Цивільного кодексу України та Господарського кодексу України з урахуванням особливостей, визначених цим Законом.
Приписами статті 231 Господарського Кодексу України та статей 624, 625 Цивільного Кодексу України передбачена відповідальність сторін за невиконання або неналежне виконання зобов’язання за договором.
З огляду на це, пунктом 7.1. проекту Договору передбачено, що у разі невиконання або неналежного виконання своїх зобов’язань за договором сторони несуть відповідальність, передбачену чинним законодавством України та Договором.

Враховуючи вищевикладене, вважаю, що уточнення ПАТ «Дніпропетровський агрегатний завод», які викладені у пунктах 7-12 є недоцільними.
Частини гірничодобувного та будівельного обладнання(запчастини до секцій 1КД90)
Завершений / 8 459 000.00 UAH
1 / 3 / 1
Аукціон:
з по

Предмети закупівлі:

Частини гірничодобувного та будівельного обладнання(запчастини до секцій 1КД90)
32 code
8 459 000.00 UAH
8 459 000.00 UAH
264 343.75 UAH / ?
43600000-9 — Частини гірничодобувного та будівельного обладнання
Строк поставки:
20.12.2016 - 20.12.2017
Адреса поставки:
85670, Україна, Донецька область, Вугледар, Магістральна, 4

Кваліфікація

Назва   Дата
ТОВ "РОСУКРМЕХАНІКА"
#35681592
Допущено до аукціону
ТОВ "НПП"ТЕХПРОМ"
#37562805
Допущено до аукціону
ТОВ Корум Україна
#39884339
Допущено до аукціону

Учасники:

Назва   Дата Початкова пропозиція Кінцева пропозиція
ТОВ Корум Україна
#39884339
Активна 6 950 148.00 UAH 6 950 148.00 UAH
- 0.00 UAH (0.0%)
ТОВ "НПП"ТЕХПРОМ"
#37562805
Активна 4 880 017.20 UAH 4 880 017.20 UAH
- 0.00 UAH (0.0%)
ТОВ "РОСУКРМЕХАНІКА"
#35681592
Активна 5 856 020.64 UAH 5 856 020.64 UAH
- 0.00 UAH (0.0%)

Протокол розкриття:

Назва   Дата Пропозиція
ТОВ "НПП"ТЕХПРОМ"
#37562805
Переможець 4 880 017.20 UAH

Договори:

Назва   Дата Вартість
ТОВ "НПП"ТЕХПРОМ"
#37562805
Завершено 4 880 017.20 UAH

Виконання договору:

Строк дії: 19.12.2016 - 19.12.2017
Оплачено: 4 880 017.00 UAH