Зробіть свої продажі ефективнішими! У цьому допоможуть персоналізовані бази компаній від Clarity Explorer.

Очікувана вартість:

292 214 491.00 UAH
без ПДВ.

Електрична енергія

Допорогова закупівля Торги скасовано
UA-2019-12-19-001831-a 7dd08d8fe6b64529a16c3e14e8caf526
Зміни: Створено: Майданчик: it.ua

Замовник:

Акціонерне товариство «Українська оборонна промисловість» / #37854297

Адреса:

04119, Україна, Київська область, Київ, вул. Дегтярівська 36

Контакт:

Скворцова Ольга Геннадіївна
Olha.Skvortsova@ukroboronprom.com
+38 (044) 586-24-31
Період уточнень:
з по
Подача пропозицій:
з по
Аукціон:
з по
Визначення переможця:
з по
Мінімальний крок аукціону:
1 461 072.46 UAH. (0.50%)

Інформація про відміну:

Дата:
Причина:
Коментар: Враховуючи набрання чинності постанови Касаційного адміністративного суду Верховного суду від 22.02.2023 по справі №640/7924/20 та на виконання листа Державної аудиторської служби України від 31.05.2023 №003100-14/6197-2023 є необхідність у відміні централізованого конкурсу.
6 скарг/вимог
Вимога
Вирішена
UA-2019-12-19-001831-a.a1
Просимо внести зміни до конкурсної документації.
Доброго дня, шановний Замовнику, відповідно пункт 2 «Унесення змін до конкурсної документації» розділу 2 «Порядок унесення змін та надання роз’яснень до конкурсної документації» конкурсної документації Замовник має право з власної ініціативи чи за результатами звернень вносити зміни до конкурсної документації до початку прийому пропозицій, тому пропонуємо внести зміни до конкурсної документації: Згідно вимог п.4 Розділу VI. «Результати торгів та укладання договору про закупівлю» конкурсної документації замовника «перелік підприємств є орієнтовним та може бути змінений після проведення конкурсу. Збільшення кількості підприємств буде відбуватись за попередньою згодою з постачальником.» З цієї вимоги не зрозуміло порядок зміни переліку підприємств в меншу кількість та умови погодження цих змін з постачальником. Просимо внести відповідні зміни до конкурсної документації. Крім того, просимо визначити остаточний перелік підприємств, яким планується поставка електричної енергії, оскільки від цього безпосередньо залежить кількість товару (електричної енергії) та сума договору, особливо в разі збільшення.
Перелік підприємств може бути змінений після проведення тендеру. Збільшення їх кількості буде додатково погоджуватись із постачальником, оскільки ряд підприємств відсутній у переліку та можливо буде доданий до нього через певний час, але після підтвердження про таку можливість з боку постачальника. Щодо скорочення кількості підприємтсв, то воно також можливо через те, що ціна, яка буде сформована за результатами тендеру, виявиться менш економічно вигідною, ніж поточна ціна, за якою підприємство купує електричну енергію. Ці ризики кожен постачальник має для себе оцінювати при наданні цінової пропозиції.
Вимога
Вирішена
UA-2019-12-19-001831-a.b3
Просимо внести зміни до конкурсної документації щодо умов надання забезпечення виконання договору у вигляді банківської гарантії.
Згідно вимог п.6 Розділу VI. «Результати торгів та укладання договору про закупівлю» конкурсної документації замовником, вимагається надання забезпечення виконання договору про закупівлю у вигляді банківської гарантії/електронної банківської гарантії. Просимо внести зміни до конкурсної документації щодо умов та строків надання, повернення та неповернення забезпечення виконання договору про закупівлю, вимоги щодо умов оформлення банківської гарантії.
До Розділу VI «Результати торгів та укладання договору про закупівлю» п.6 "Забезпечення виконання договору про закупівлі" внесено зміни з уточненнями щодо надання та повернення банківської гарантії.
Вимога
Відхилено
UA-2019-12-19-001831-a.c4
Щодо зміни формули розрахунку вартості Товару для споживачів групи Б
Шановний Замовник! Умовами документації передбачено розрахунок фактичної вартості Товару для підприємств групи Б за наступною формулою: Ц фактБ = Ц РДН сер + Т пер + Ц ПБ Сума фактБ = Ц фактБ*VБ Ц РДНсер – середньозважена ціна на ринку на добу наперед за кожен місяць (дана ціна визначається на сайті оператора ринку за посиланням https://www.oree.com.ua/index.php/main/get_by_id/500) Т пер – тариф на послуги з передачі електричної енергії (послуги ДП «Укренерго»), встановлений НКРЕКП на відповідний розрахунковий період, грн./кВт*год Цп – ціна додаткових послуг постачальника, пов’язаних з постачанням електричної енергії споживачу, грн./кВт*год. VБ – загальний об’єм споживання за місяць. Однак, при розрахунках споживачів даного типу застосовується ціна по середньому графіку усіх споживачів групи Б відповідного оператора системи розподілу. І ця ціна є суттєво вищою від середньозваженої ціни на ринку на добу наперед за кожен місяць (Ц РДНсер), яку Ви пропонуєте застосовувати при розрахунку фактичної вартості спожитої електричної енергії споживачів групи Б. У зв'язку із наведеним просимо привести формулу розрахунку фактичної вартості Товару для підприємств групи Б у відповідність до вимог ПРЕЕ.
Ціна для підприємств групи А та групи Б буде визначатись на основі ціни РДН середньозваженої в кожному звітньому місяці. Усі ризики, які пов'язані з відхиленням від середньозваженої ціни РДН мають бути враховані постачальником у вартості додаткових послуг (прибутку постачальника).
Вимога
Відхилено
UA-2019-12-19-001831-a.c6
Просимо внести зміни в Конкурсну документацію та до проекту договору.
В пункті 1.2. Договору встановлено, що умови цього Договору розроблені відповідно до Закону України "Про ринок електричної енергії" та Правил роздрібного ринку електричної енергії, затверджених Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 14.03.2018 № 312 (далі — ПРРЕЕ). В свою чергу, всупереч вимогам розділу 3.2. ПРРЕЕ, комерційна пропозиція розроблена Замовником (споживачем), а її зміст не відповідає вимогам передбаченим цим розділом Правил. Вважаємо за необхідне внести відповідні зміни в Конкурсну документацію та до договору.
Ваш запит не є конкретизованим і з нього не є зрозумілим, яким саме вимогам розділу 3.2 ПРРЕЕ не відповідає комерційна пропозиція та її зміст. Більш того не є зрозумілим що мається на увазі під терміном "комерційна пропозиція"
Вимога
Відхилено
UA-2019-12-19-001831-a.b5
щодо внесення змін до конкурнсої документації.
Згідно з проектом договору п. 5.7. містить умови що суперечать умовам додатку №1 до Договору, зокрема визначення механізму формування ціни за одиницю товару (1 кВт/год.). Просимо конкретизувати та внести відповідні зміни.
У п.5.7 проекту догору йдеться про умови оплати обсягів споживання електричної енергії. Обсяги споживання будуть зафіксовані по кожному підприємству в Додатку 1 до цього договору. Тому не є зрозумілим в чому суперечність зазначених даних.
Вимога
Вирішена
UA-2019-12-19-001831-a.c2
Щодо вимог п.8 та п.9. Додатку №1 до Конкурсної документації.
Доброго дня. Відповідно до пункту 1 «Процедура надання роз’яснень щодо конкурсної документації» розділу 2 «Порядок унесення змін та надання роз’яснень до конкурсної документації» конкурсної документації у період уточнень Учасники мають можливість звернутися до Замовника з питаннями щодо встановлених вимог, враховуючи зазначене просимо надати додаткову інформацію або надати роз’яснення, а саме: Згідно п.8 та п.9. Додатку №1 до Конкурсної документації замовник вимагає скановані копії договорів. Просимо надати роз’яснення, чим передбачено встановлення таких кваліфікаційних критеріїв та чи потрібні Замовнику на підтвердження скановані додатки до цих договорів, чи даною вимогою достатньо буде надати лише скановані договори з реквізитами без додатків. Звертаємо увагу, що зміст господарських договорів є конфіденційною інформацією, яка не може бути розповсюджена без згоди іншої сторони за договором. Крім того, така вимога є дикримінаційною для тих учасників, які укладають публічні договори відповідно до статті 633 ЦК України, оскільки договір, в такому випадку, сторонами не підписується, а тому пропонуємо її видалити.
Згідно п.4 "Кваліфікаційні критерії до учасників" та Додатку 1 до конкурсної документації необхідно надати скановані копії договорів. В додатку також зазначено, що інформація, яка є конфіденційною, дозволяється приховати. Достатнім буде надання першої та останньої сторінки договору, а також додатку, в якому вказані обсяги постачання.
5 питань
Питання:
Відповідь:
Загальні питання по конкурсній документації
Згідно п.4.4 розділу I. «Загальні положення» конкурсної документації визначено: - «Ц РДНпрогн – прогнозована ціна для даної закупівлі, яка визначається як середньозважена ціна на ринку «на добу наперед» за вересень місяць і становить – 1,6047 грн за 1 кВт*год без ПДВ (визначена за даними ДП «Оператор ринку» та розміщені на його сайті www.oree.com.ua)» Просимо надати пояснення, чому саме за цей період була взята Ц РДНпрогн? - «Аукціон проводиться щодо визначення вартості додаткових послуг постачальника (прибутку постачальника) окремо по групі А і групі Б». – яким чином можливе виконання даної вимоги, враховуючи, що закупівля проводиться на загальний обсяг закупівлі без відповідних роз’яснень щодо розподілу вартості додаткових послуг постачальника (прибутку постачальника) окремо по групі А і групі Б в загальному обсязі? - Просимо перевірити та внести корегування до Додатку 2 щодо фактичних даних належності підприємства до групи А і Б.
1. Ц РДН прог. була зафіксована, як індикативна для формування очікуваної вартості закупівлі. Вона не впливає на формування вартості додаткових послуг постачальника. Розрахунок фактичної щомісячної вартістості електричної енергії визначається згідно Додатку 1 до договору про постачання електричної енергії споживачу. 2. У п.4.4 вказано загальний плановий об'єм споживання по кожній групі споживача. А також у Додатку 2 до кокурсної документації є технічна специфікація у якій визначено перелік підприємств, групу споживання кожного підприємства, а також плановий об'єм кожного споживача по кожній групі.
Питання:
Відповідь:
щодо механізму формування ціни за 1 кВт*год для кожного підприємства відповідно до регіону
Згідно з вимогами конкурсної документації Учасник повинен надати Комерційну пропозицію відповідно до Додатка №6 до Конкурсної документації де зазначено: «Вивчивши конкурсну документацію, ми, уповноважені на підписання Договору, маємо можливість та погоджуємося виконати умови конкурсу на умовах, зазначених у пропозиції за наступними цінами». Просимо пояснити, з ким підписуються зазначений договір за ціною наданою у Ціновій пропозиції і механізм формування ціни за 1 кВт*год для кожного підприємства відповідно до регіону.
Кожне окреме підприємство Концерну укладатиме договір з переможцем конкурсу, який визначається за результатами аукціону. Перелік підприємств наведений у Додатку 2 до конкурсної документації. Механізм формування ціни залежить лише від групи до якої належить підприємство і не залежить від регіонального розташування. Ви можете ознайомитись із методом розрахунку ціни у Додатку 1 до договору про постачання електричної енергії споживачу.
Питання:
Відповідь:
Графіки
Шановний Замовнику! З метою розрахунку цінової пропозиції, надайте будь-ласка погодинні графіки споживання хоча б за листопад. Дякуємо.
Шановний Учаснику! Згідно п 4.4 Конкурсної документації очікувана вартість закупівлі розраховується на базі Додатку 2 до конкурсної документації «Технічна специфікація», де вказано плановий щомісячний об’єм споживання по кожному споживачу електричної енергії без врахування погодинних графіків споживача електричної енергії. Інформація щодо погодинного графіку споживання електричної енергії у нас відсутня. Також прошу ознайомитись із Додатком 1 до договору про постачання електричної енергії споживачу, де вказано метод фактичного щомісячного розрахунку вартості електричної енергії по кожній групі споживача.
Питання:
Відповідь:
Загальне питання по закупівлі
Просимо уточнити у відповідності до вимог якого наказу ДП «Прозорро» проводиться дана допорогова закупівля? Оскільки наказу від 13.03.2019 №10 в вільному доступі немає.
Конкурсну документацію розроблено відповідно до вимог наказу ДП "Прозорро" від 19.03.2019 №10, який є у вільному доступі і ви можете ознайомитись із ним за посиланням: https://infobox.prozorro.org/news-mert/nakaz-10-vid-19-03-2019. У даті наказу в тендерному завданні було допущено помилку, замість 13.03.2019 необхідно було вказати 19.03.2019. Помилку виправлено.
Питання:
Відповідь:
Запитання щодо документального підтвердження повноважень посадової особи за результатом аукціону
Згідно п.7. Додатку №1 до конкурсної документації замовник вимагає документ, що підтверджує повноваження посадової особи або представника учасника процедури закупівлі щодо підпису конкурсної документації. З цієї вимоги не зрозуміло як Замовник враховує вимоги ч. 2 ст. 44 Закону України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» (Частина друга статті 44 із змінами, внесеними згідно із Законом № 159-IX від 03.10.2019) щодо повноважень підпису значних правочинів договору про закупівлю за результатами аукціону.
Відповідно до чинного законодавства право та обмеження підпису можуть бути встановленні Статутом, внутрішнім розпорядчим актом підприємства або іншим документом. Згідно п.7. Додатку №1 до конкурсної документації замовник вимагає документ, що підтверджує повноваження посадової особи або представника учасника процедури закупівлі щодо підпису конкурсної документації, яким може бути Статут (виписка зі статут), наказ, довіренність або інший документ, який встановлює відсутність обмежень представляти учасника у вказаній закупівлі.
Моніторинг
UA-M-2020-03-02-000055 • e27cf88e22ae4bb4bdcfe56662a3baef • Виявлені порушення
Етапи:
  • Планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення
  • Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)
Підстави:
  • Індикатори ризиків
  • Повідомлення в ЗМІ
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
02.03.2020
Дата публікації рішення про проведення моніторингу:
02.03.2020
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ Н А К А З 02.03.2020 № 53 Київ Про початок моніторингу закупівель Відповідно до частини другої статті 7-1 Закону України «Про публічні закупівлі», пункту 9 Положення про Державну аудиторську службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2016 року № 43, НАКАЗУЮ: 1. Розпочати моніторинг закупівель відповідно до переліку, що додається. 2. Департаменту фінансового контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу закупівель, зазначеного у пункті 1 цього наказу. Заступник Голови Олександр ШКУРОПАТ Додаток до наказу Державної аудиторської служби України 02.03.2020 № 53 Перелік процедур закупівель № з/п Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на вебпорталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі унікальний номер дата оприлюднення на вебпорталі Уповноваженого органу 18 UA-2019-12-19-001831-a 19.12.2019 дані автоматичних індикаторів ризиків повідомлення в засобах масової інформації, що містять відомості про наявність ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель Директор Департаменту фінансового контролю у сфері закупівель Сергій ЧЕРНЕГА
Запити:
Пояснення по тендеру UA-2019-12-19-001831-a Відповідно до роз’яснень Міністерства економічного розвитку і торгівлі України (далі - МЕРТ) від 12.05.2016 №3302-06/13747-07, юридичні особи та/або суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, встановлених Законом України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), самостійно визначають наявність хоча б однієї з передбачених Законом ознак та приналежність до замовників у розумінні абзацу п’ятого пункту 9 частини першої статті 1 Закону. Слід зауважити, що підприємства Концерну не визнають себе замовниками в розумінні Закону, оскільки здійснюють свою діяльність на комерційний основі та не підпадають під визначення згідно п.9 розділу 1 статті 1 Закону. Відповідно підприємства-учасники Концерну в закупівельній діяльності керуються внутрішніми нормативними документами та розпорядчими документами Концерну. Таким чином, з точки зору законодавства, підприємства Концерну не зобов’язані здійснювати закупівлі за процедурами, передбаченими Законом України «Про публічні закупівлі». Разом з тим, політика Концерну націлена на максимальну ефективність закупівель, відповідно для її забезпечення та з метою удосконалення процедур закупівель було прийняте рішення ініціативно використовувати електрону систему закупівель Prozorro в частині допорогових закупівель. Також Концерн проводить агреговані (централізовані) закупівлі в інтересах власних підприємств. Концерн за власною ініціативою використовує майданчик «Prozorro», як інструмент для організації агрегованих (централізованих) закупівель. та досягнення максимальної ефективності. В конкурсній документації в таких випадках вказано, що конкурс проводиться в інтересах окремих підприємств-учасників Концерну, закупівлі яких не підпадає під дію Закону України «Про публічні закупівлі», оскільки підприємства-учасники Концерну не є замовниками в розумінні Закону. Кожне окреме підприємство Концерну, за результатами агрегованих (централізованих) закупівель укладатиме договір з переможцем конкурсу. Конкурс проводиться відповідно до вимог Наказу ДП «Прозорро» від 13.03.2019 №10, як допорогова закупівля, з метою максимальної економії та ефективності коштів підприємств Концерну.
Про надання пояснень У межах проведення моніторингу закупівлі за номером ID: UA-2019-12-19-001831-a та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 7-1 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), підпунктів 2 та 9 пункту 6 Положення про Державну аудиторську службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2016 року № 43, постала потреба в отриманні обґрунтованих пояснень з посиланням на нормативно-правові та установчі документи стосовно не віднесення державного концерну «Укроборонпром» до замовників у розумінні Закону. Пояснення надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту. При цьому до пояснень може бути долучено їх документальне підтвердження.
Виявлені порушення:
  • Інші порушення
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами аналізу питання дотримання Концерном законодавства у сфері публічних закупівель при закупівлі товарів установлено порушення частини сьомої статті 2 Закону.
Зобов’язанння щодо усунення порушень законодавства у сфері публічних закупівель:
З огляду на встановлені порушення законодавства у сфері закупівель, керуючись статтями 2 та 5 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», Держаудитслужба зобов’язує здійснити заходи щодо усунення виявлених порушень в установленому законодавством порядку, зокрема, шляхом здійснення закупівлі у відповідності до Закону та протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення висновку оприлюднити через електронну систему закупівель інформацію та/або документи, що свідчать про усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель, викладених у висновку, або інформацію про причини неможливості усунення виявлених порушень.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Дата закінчення моніторингу: 19 березня 2020 року. Предметом аналізу були питання: дотримання Державним концерном «УКРОБОРОНПРОМ» (далі – Замовник, Концерн) законодавства у сфері публічних закупівель при закупівлі товарів. Під час моніторингу проаналізовано: документи оприлюднені в електронній системі закупівель, Статут затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2011 р. № 993 (далі – Статут), пояснення Замовника отримані через електронну систему закупівель від 03.03.2020. Правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади установлює Закон України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон). Закон застосовується до замовників, за умови, що вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень та до замовників, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, за умови, що вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 1 мільйон гривень, а робіт - 5 мільйонів гривень (частина перша статті 2 Закону). Згідно із частиною першою статті 12 Закону, закупівля може здійснюватися шляхом застосування однієї з таких процедур: відкриті торги, конкурентний діалог, переговорна процедура закупівлі. Відповідно до абзацу 5 пункту 9 частини першої статті 1 Закону визначено, що до замовників належать юридичні особи та/або суб'єкти господарювання, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання та відповідають хоча б одній з таких ознак: - органам державної влади, органам влади АР Крим, органам місцевого самоврядування належить частка у статутному капіталі суб'єкта господарювання в розмірі більше ніж 50 відсотків або такі органи володіють більшістю голосів у вищому органі суб'єкта господарювання чи правом призначати більше половини складу виконавчого органу або наглядової ради суб'єкта господарювання; - наявність спеціальних або ексклюзивних прав. В пункті 4 частини першої статті 1 Закону визначено, що діяльність в окремих сферах господарювання – це діяльність, що здійснюється в одній або декількох з таких сфер, зокрема: розроблення, виготовлення, реалізація, ремонт, модернізація та утилізація озброєння, військової техніки, військової зброї і боєприпасів до неї, організація, координація, а також безпосереднє постачання товарів, виконання робіт та надання послуг на виконання державного оборонного замовлення. Концерн є державним господарським об’єднанням, утвореним відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2010 р. № 1221 «Про утворення Державного концерну «Укроборонпром» та до його складу включені державні підприємства, згідно переліку доданого до цієї постанови. В пункті 17 Статуту Концерну, зазначено, що він утворений з метою забезпечення ефективного функціонування та управління суб’єктами господарювання державного сектору економіки, які провадять господарську діяльність у сфері розроблення, виготовлення, реалізації, ремонту, модернізації та утилізації озброєння, військової і спеціальної техніки та боєприпасів і беруть участь у військово-технічному співробітництві з іноземними державами. Згідно з пунктом 19 Статуту предметом діяльності Концерну є, зокрема: - сприяння підприємствам оборонно-промислового комплексу в розробці, виробництві, реалізації, зокрема на зовнішньому ринку, високотехнологічної продукції підприємств оборонно-промислового комплексу, результатів інтелектуальної діяльності, робіт і послуг; - здійснення міжнародних передач та реалізація на внутрішньому ринку продукції, технологій і послуг військового та спеціального призначення, в тому числі озброєння, боєприпасів, військової та спеціальної техніки, комплектувальних виробів до неї, вибухових речовин, інших товарів, які можуть використовуватися для створення та виробництва озброєння, військової та спеціальної техніки і підлягають експортному контролю, а також товарів, які містять відомості, що становлять державну таємницю; - участь у виконанні державного оборонного замовлення; - розроблення, виготовлення, реалізація, ремонт, модернізація та утилізація озброєння, військової техніки, військової зброї і боєприпасів до неї. Зважаючи на зазначене, Концерн в розумінні пункту 9 частини першої статті 1 Закону є замовником. Отже, Концерн оголосив закупівлю, вартість якої перевищує межі установлені в абзаці третьому статті 2 Закону, без застосування однієї з визначених статтею 12 Закону процедур, чим порушив вимоги частини сьомої статті 2 Закону.
Дата публікації рішення:
19.03.2020
Інформація про усунення порушення замовником
Державній аудиторській службі України Стосовно: Висновку про результати моніторингу допорогової закупівлі UA-2019-12-19-001831-a Електрична енергія Дата публікації висновку: 19 березня 2020 ● Кінцевий строк оскарження: 03 квітня 2020 Відповідь ДК «Укроборонпром»: Закон України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади. Згідно з пунктом 20 частини першої статті 1 Закону публічна закупівля (далі - закупівля) - придбання замовником товарів, робіт і послуг у порядку, встановленому цим Законом. Відповідно до пункту 5 частини першої статті 1 Закону договір про закупівлю - договір, що укладається між замовником і учасником за результатами проведення процедури закупівлі та передбачає надання послуг, виконання робіт або набуття права власності на товари. Закупівля UA-2019-12-19-001831-a не є закупівлею ДК «Укроборонпром» (ЄДРПОУ 37854297) в розумінні Закону, оскільки за результатами цієї допорогової закупівлі ДК «Укроборонпром» не планував і не буде купувати товари, роботи та послуги і, відповідно, не буде укладати договір закупівлі. Згідно конкурсної документації, конкурс проводиться в інтересах підприємств, які входять до складу ДК «Укроборонпром», та за результатами конкурсу кожне окреме підприємство буде укладати окремий договір. Підприємства Концерну не є замовниками в розумінні Закону України «Про публічні закупівлі», оскільки здійснюють свою діяльність на комерційний основі та не підпадають під визначення згідно п.9 розділу 1 статті 1 Закону. Відповідно, підприємства-учасники Концерну в закупівельній діяльності керуються внутрішніми нормативними документами та розпорядчими документами Концерну, а також наказом ДП «Прозорро» від 13.03.2019 №10 ( як допорогова закупівля). Таким чином, оскільки дана допорогова процедура не підпадає під дію Закону України «Про публічні закупівлі», по такій закупівлі не може проводитися моніторинг, відповідно до частини другої статті 7-1 Закону України «Про публічні закупівлі» та пункту 9 Положення про Державну аудиторську службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2016 року № 43. Виконати вимогу про здійснення ДК «Укроборонпром» закупівлі у відповідності до Закону України «Про публічні закупівлі» не є можливим, оскільки таку закупівлю концерн не планував і не планує здійснювати (вона відсутня в плані закупівель концерну).
Дата публікації:
24.03.2020
Оскарження в суді:
Концерн з інформацією, викладеною у висновку ДАСУ від 19.03.2020, не погоджується, а тому оскаржує висновок до суду, про що повідомляє у строки і спосіб визначені Законом України «Про публічні закупівлі»
Дата публікації:
02.04.2020
Судові рішення
Тут відображаються судові рішення, в яких згадується ця закупівля.

Предмети закупівлі:

Назва Кількість Класифікатор Дата і місце поставки
Електрична енергія
160 577 342 КВт*ч
09310000-5 — Електрична енергія
з 01.02.2020 - по 31.08.2020
Україна, Відповідно до документації

Порядок здійснення розрахунків:

Подія Тип оплати Розмір Період Коментар
Iншої події Попередня оплата 25% 5 календарних днів Згідно умов договору: 5.7.1. 25% вартості прогнозованих (заявлених) обсягів споживання електричної енергії у розрахунковому періоді оплачується не пізніше, ніж за 5 календарних днів до дати початку розрахункового періоду. 5.7.2. 25% вартості прогнозованих (заявлених) обсягів споживання електричної енергії у розрахунковому періоді оплачується не пізніше 10-го числа розрахункового місяця (місяця в якому здійснюється поставка). 5.7.3. 25% вартості прогнозованих (заявлених) обсягів споживання електричної енергії у розрахунковому періоді оплачується не пізніше 20-го числа розрахункового місяця (місяця в якому здійснюється поставка). 5.8. Остаточний розрахунок за поставлену електричну енергію Споживач здійснює згідно з виставленим Постачальником рахунком на оплату, на підставі підписаного Сторонами Акта приймання-передачі електричної енергії, до 25 числа місяця, наступного за звітним, шляхом оплати залишку вартості спожитої електричної енергії, з урахуванням платежів, здійснених відповідно до п. 5.7.1, 5.7.2, 5.7.3 Договору.
Iншої події Пiсляплата 25% 10 календарних днів Згідно умов договору
Iншої події Пiсляплата 25% 20 календарних днів Згідно умов договору
Поставки товару Пiсляплата 25% 25 календарних днів Згідно умов договору

Учасники:

Назва   Дата Початкова пропозиція Кінцева пропозиція
ТОВ "ПРИКАРПАТЕНЕРГОТРЕЙД"
#42129720
Активна 282 632 179.65 UAH 282 632 179.65 UAH
- 0.00 UAH (0.0%)
ТОВ "ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ"
#36860996
Активна 216 779 411.70 UAH 216 779 411.70 UAH
- 0.00 UAH (0.0%)
Товариство з обмеженою відповідальністю "Львівенергозбут"
#42092130
Активна 291 955 076.46 UAH 290 494 004.00 UAH
- 1 461 072.46 UAH (0.5%)
ТОВ "ЕНЕРДЖІ ТРЕЙД ГРУП"
#36716332
Активна 289 304 753.91 UAH 287 824 778.65 UAH
- 1 479 975.26 UAH (0.5%)
ТОВ "ЕНЕРА СУМИ"
#41884537
Активна 286 039 083.01 UAH 283 756 221.05 UAH
- 2 282 861.96 UAH (0.8%)
ТОВ "ТОРГОВА ЕЛЕКТРИЧНА КОМПАНІЯ"
#36530971
Активна 290 332 807.86 UAH 288 677 349.90 UAH
- 1 655 457.96 UAH (0.6%)
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРГОІНВЕСТПРОЕКТ"
#34633789
Активна 290 283 123.32 UAH 287 360 978.39 UAH
- 2 922 144.93 UAH (1.0%)
ТОВ "ПОЛТАВАЕНЕРГОЗБУТ"
#42223804
Активна 290 945 306.51 UAH 286 445 230.35 UAH
- 4 500 076.16 UAH (1.5%)
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НОВАТОР"
#22987900
Активна 291 833 185.87 UAH 287 360 900.00 UAH
- 4 472 285.87 UAH (1.5%)
Товариство з обмеженою відповідальністю "Вєк Технолоджі"
#30510656
Активна 288 718 060.92 UAH 283 756 221.00 UAH
- 4 961 839.92 UAH (1.7%)

Протокол розкриття:

Назва   Дата Пропозиція
ТОВ "ПРИКАРПАТЕНЕРГОТРЕЙД"
#42129720
Переможець 282 632 179.65 UAH
ТОВ "ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ"
#36860996
Відмова - Учасник не відповідає критеріям ТД 216 779 411.70 UAH

Договори:

Назва   Дата Вартість
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРИКАРПАТЕНЕРГОТРЕЙД"
#42129720
Запропоновано 282 632 179.65 UAH