Clarity Project
Закупівлі Аукціони Про систему

Очікувана вартість:

74 234 286.00 UAH
без ПДВ.

Сума договорів:

48 500 000.00 UAH

Економія:

34.67%

Реконструкція існуючих будівель Управління ДСНС України в Івано-Франківській області під оперативно-координаційний центр та тренувально-реабілітаційний центр по вул. Івана Франка, 6 в м. Івано-Франківськ ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 код CPV за ДК 021:2015 – (45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт) (Кошти Європейського Союзу та кошти залучені у відповідності до чинних нормативно-правових актів України)

Відкриті торги Завершена
UA-2020-03-04-000231-c 7c3927d8fa1c4086b0cb5d014a953941
Зміни: Створено: Майданчик: netcast.com.ua

Замовник:

Головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області / #38555228

Адреса:

76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Івана Франка, 6

Контакт:

Якуб'як Андрій Васильович
yakubiak@if.dsns.gov.ua
+380342596534
+380342596596
Період уточнень:
з по
Подача пропозицій:
з по
Аукціон:
з по
Визначення переможця:
з по
Мінімальний крок аукціону:
371 000.00 UAH. (0.50%)
Ризики: 0%
DOZORRO

Фінансування

Джерело Сума %
Інше
(Кошти Європейського Союзу та кошти залучені у відповідності до чинних нормативно-правових актів України)
74 234 286.00 грн 100.00
1 скарга/вимога
Вимога
Дана відповідь
UA-2020-03-04-000231-c.b1
Оскарження рішення Замовника про визначення переможця
Учасник Товариство з обмеженою відповідальністю «БУДРЕМСЕРВІС» категорично не погоджується з рішенням Замовника про визначення переможцем ТОВ «ПРЕСТИЖ-П», з наступних підстав:
1. Наявність обладнання та матеріально-технічної бази (Далі МТБ).
Згідно вимозі зазначеній в п.1 Додатку 2 Тендерної документації (Далі ТД) Довідка про наявність МТБ подається за чітко встановленою формою - учасником надана довідка яка не відповідає встановленій формі, також в Довідці МТБ Учасника не зазначена марка машин, механізмів та техніки, що вимагається згідно затвердженої форми.
2. Наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід.
Згідно вимозі зазначеній в п.2 Додатку 2 ТД Довідка про наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід - учасником надана довідка яка не відповідає встановленій формі.
3. Наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору.
Згідно ТД: «Аналогічним договором вважається договір (-и) з виконання робіт з будівництва та/або реконструкції та/або капітального ремонту об’єктів і споруд.
Для документального підтвердження Учасником надаються:
оригінал (-и) вказаного (-их) Учасником у таблиці договору (-ів) (або копія завірена належним чином).
оригінал (-и) позитивного (-их) листа-відгуку (листів-відгуків) за підписом посадової особи організації із якою укладено договір, що свідчать про добросовісне, якісне та своєчасне виконання зобов'язань учасника по договору (-ах), що наведені в довідці про виконання аналогічного договору та відсутні факти (випадки) їх невиконання або неналежного виконання з боку учасника. Листи-відгуки мають бути від усіх вказаних Учасником у таблиці Замовників.»

Учасником надана довідка з зазначенням Договору підряду №223 від 21.10.2019 на виконання робіт по об’єкту: «Капітальний ремонт відділень Заболотівської районної лікарні Заболотівської селищної ради об'єднаної територіальної громади Івано-Франківської області», оригінал договору та довідка-відгук від 05.11.2019 № 642 від замовника.
Для підтвердження факту виконання робіт та дотримання вимог чинного законодавства України в будівельній галузі, а саме ст. 34 ЗУ «Про регулювання містобудівної діяльності»:
«1. Замовник має право виконувати будівельні роботи після:
1) подання замовником повідомлення про початок виконання будівельних робіт відповідному органу державного архітектурно-будівельного контролю - щодо об’єктів будівництва, які за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів з незначними наслідками (СС1), та щодо об’єктів, будівництво яких здійснюється на підставі будівельного паспорта та які не потребують отримання дозволу на виконання будівельних робіт згідно з переліком об’єктів будівництва, затвердженим Кабінетом Міністрів України. Форма повідомлення про початок виконання будівельних робіт та порядок його подання визначаються Кабінетом Міністрів України;», була перевірена інформація у відкритому реєстрі Державної архітектурно-будівельної інспекції України (Далі Реєстр) за посиланням https://dabi.gov.ua/declarate/list.php?sort=num&order=DESC
Повідомляємо, що станом на 31.03.2020 повідомлення про початок будівельних робіт, та/або інших дозвільних документів по об’єкту в Реєстрі не виявлено. Посилаючись на пункт 2 ст. 36 ЗУ «Про регулювання містобудівної діяльності»: «Виконувати будівельні роботи без подання повідомлення про початок виконання будівельних робіт забороняється.»
Отже, враховуючи вищенаведене роботи по об’єкту «Капітальний ремонт відділень Заболотівської районної лікарні Заболотівської селищної ради об'єднаної територіальної громади Івано-Франківської області» в жовтні-листопаді 2019 року виконувалися в обхід чинного законодавства України, тому виникають сумніви щодо законності виконання робіт по об’єкту, в тому числі щодо належного виконання робіт.
Згідно зі ст. 30 Закону України « Про публічні закупівлі», відхилення тендерних пропозицій:
1. Замовник відхиляє тендерну пропозицію в разі якщо:
1) учасник:
не відповідає кваліфікаційним (кваліфікаційному) критеріям, установленим статтею 16 цього Закону;
не надав забезпечення тендерної пропозиції, якщо таке забезпечення вимагалося замовником;
2) переможець:
відмовився від підписання договору про закупівлю відповідно до вимог тендерної документації або укладення договору про закупівлю;
не надав документи, що підтверджують відсутність підстав, передбачених статтею 17 цього Закону;
3) наявні підстави, зазначені у статті 17 і частині сьомій статті 28 цього Закону;
4) тендерна пропозиція не відповідає умовам тендерної документації.
У разі ненадання переможцем документів відповідно до всіх вимог тендерної документації в зазначені строки, замовник відхиляє тендерну пропозицію такого учасника та визначає переможця серед тих учасників, строк дії тендерної пропозиції ще не минув відповідно до частини 3 статті 32 Закону.
Зважаючи на те, що пропозиція ТОВ «ПРЕСТИЖ-П» не відповідає умовам тендерної документації, а саме кваліфікаційним критеріям, то Замовник у відповідності до вимог ст. 30 Закону України « Про публічні закупівлі» мав відхилити тендерну пропозицію такого Учасника та визначити переможця серед тих учасників, строк дії тендерної пропозиції яких ще не минув відповідно до частини 3 статті 32 Закону. Та розглянути пропозицію ТОВ "БУДРЕМСЕРВІС " яка наступна найбільш економічно вигідна.

Закон України «Про публічні закупівлі» покликаний захищати здорову конкуренцію всіх учасників процедури відкритих торгів, закупівлю товарів, робіт та послуг за найбільш економічно вигідними цінами та найбільш кваліфікованих та надійних учасників-переможців за для економії коштів Державного бюджету України.
Проте, тендерним комітетом проігноровано вказані принципи та завдання, що покладені в основу проведення торгів через систему Prozorro.
Згідно зі ст. 11 Закону України « Про державні закупівлі» членство в тендерному комітеті або визначення уповноваженої особи (осіб) не повинно створювати конфлікт між інтересами замовника та учасника чи між інтересами учасників процедури закупівлі, наявність якого може вплинути на об’єктивність і неупередженість прийняття рішень щодо вибору переможця процедури закупівлі. Уповноважена особа (особи) під час організації та проведення процедур закупівель повинна забезпечити об’єктивність та неупередженість під час процесу організації та проведення процедур закупівлі в інтересах замовника.
Таким чином, вважаємо що у Протокольному рішенні №28 від 30.03.2020 року підстави для визнання переможцем учасника ТОВ «ПРЕСТИЖ-П» є необґрунтованими та такими, що суперечать положенням чинного законодавства та умовам тендерної документації.
Згідно з частиною 2 ст. 38 Закону України «Про державні закупівлі» за порушення вимог, установлених цим Законом в частині прийнятих рішень, вибору і застосування процедур закупівлі, відповідальність несуть члени тендерного комітету або уповноважена особа (особи) персонально.
На підставі викладеного, відповідно до положень чинного законодавства вимагаємо скасувати неправомірне та таке, що суперечить нормам закону, рішення замовника, оформлене Протоколом №28 від 30.03.2020 року, про визнання переможцем учасника ТОВ «ПРЕСТИЖ-П».
У разі ігнорування вказаної вимоги та вимог законодавства України, ТОВ «БУДРЕМСЕРВІС» буде змушене повідомити про вказані порушення на порталі Dozorro та звертатися з оскарженням рішення Замовника до Антимонопольного комітету України і в подальшому до суду для захисту наших прав.
Відповідно до статті 30 Закону України «Про публічні закупівлі» У разі якщо учасник, тендерна пропозиція якого відхилена, вважає недостатньою аргументацію, зазначену в повідомленні, такий учасник може повторно звернутися до замовника з вимогою надати додаткову інформацію стосовно причини невідповідності його пропозиції умовам тендерної документації, зокрема, технічній специфікації та/або його невідповідності кваліфікаційним критеріям, а замовник зобов’язаний надати йому відповідь з такою інформацією не пізніше ніж через п’ять днів з дня надходження такого звернення через електронну систему закупівель. Нажаль Закону України «Про публічні закупівлі не містить нормативного закріплення щодо можливості звернення учасників до замовника стосовно скасування рішень прийнятих замовником.
Однак на Ваше звернення повідомляємо наступне:
Щодо надання інформацію про наявність матеріально-технічної бази та інформації про наявність працівників відповідної кваліфікації. По-перше тендерна документація не містить вимоги про те, що під час подання інформації про наявність матеріально-технічної бази та інформації про наявність працівників відповідної кваліфікації не повинен відступати від форм таблиць, які встановлені в тендерній документації. По-друге, відповідно до документації Замовник не відхиляє тендерні пропозиції при виявленні формальних (несуттєвих) помилок. Формальними (несуттєвими) вважаються помилки, що пов’язані з оформленням тендерної пропозиції та не впливають на зміст пропозиції. Надання ТОВ «ПРЕСТИЖ-П» повної інформації відповідно до вимог тендерної документації та оформленої не відповідно до форми не є підставою для відхилення. Відповідно вказані Вами причини не можуть слугувати підставами для відхилення.
Щодо виконання аналогічного договору:
Відповідно до вимог тендерної документації на підтвердження досвіду виконання аналогічного договору учасники в складі пропозиції повинні надати – оригінал (-и) вказаного (-их) Учасником у таблиці договору (-ів) (або копія завірена належним чином).
– оригінал (-и) позитивного (-их) листа-відгуку (листів-відгуків) за підписом посадової особи організації із якою укладено договір, що свідчать про добросовісне, якісне та своєчасне виконання зобов'язань учасника по договору (-ах), що наведені в довідці про виконання аналогічного договору та відсутні факти (випадки) їх невиконання або неналежного виконання з боку учасника. Листи-відгуки мають бути від усіх вказаних Учасником у таблиці Замовників. На виконання даної вимоги в складі пропозиції ТОВ «ПРЕСТИЖ-П» надано ориінал договору підряду №223 від 21.10.2019 на виконання робіт по об’єкту: «Капітальний ремонт відділень Заболотівської районної лікарні Заболотівської селищної ради об'єднаної територіальної громади Івано-Франківської області» та відгук від 05.11.2019 № 642 від замовника. Як бачимо учасником виконано вимоги тендерної документації та надано документи, які вимагаються в складі пропозиції для підтвердження досвіду виконання аналогічного договору. Жодним пунктом тендерної документації не передбачено надання в складі пропозиції документів, що підтверджують початок виконання робіт, які передбачені Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності». Таким чином, ТОВ «ПРЕСТИЖ-П» не порушило вимоги тендерної документації та надало всі необхідні документи, відповідно підстави для відхилення тендерної пропозиції цій частині відсутні.
24 питання
Питання:
Відповідь:
Вузол обліку газу
Мережі газопостачання. Зовнішні мережі газопостачання, водопроводу та каналізації п.п 86 вказано: "Вузол обліку газу".
Прошу надати технічні характеристики вузла обліку і тип виконання (шафний, рамний, контейнерний).
У додатку до тендерної документації визначено обсяги робіт із зазначенням матеріалів які необхідні для виконання реконструкції. Зазначене технічне завдання складено із даних які містяться в проектних рішеннях, щодо яких отримано експертний звіт. У разі якщо відсутня марка матеріалу та/або товару, це свідчить про те, що учасники мають надавати пропозицію з урахуванням вартості матеріалів (товарів) відібраних на свій розсуд із обов’язковим дотриманням параметрів таких матерів та/або товарів
Питання:
Відповідь:
Зведення альтанки
Малі форми, огородження, рзмітка та інше. Благоустрій п.п 5 вказано: "Зведення альтанки".
Для визначення вартості робіт і матеріалів для альтанки потрібен її проект.
У додатку до тендерної документації визначено обсяги робіт із зазначенням матеріалів які необхідні для виконання реконструкції. Зазначене технічне завдання складено із даних які містяться в проектних рішеннях, щодо яких отримано експертний звіт. У разі якщо відсутня марка матеріалу та/або товару, це свідчить про те, що учасники мають надавати пропозицію з урахуванням вартості матеріалів (товарів) відібраних на свій розсуд із обов’язковим дотриманням параметрів таких матерів та/або товарів
Питання:
Відповідь:
Система CONIPUR HG
Розділ 3. Оздоблювальні та загальнобудівельні роботи у приміщеннях. Відділ 1. Підлога п.п 149 вказано: "Покриття підлог спеціального призначення Система CONIPUR HG 11 мм (8+3).
Прошу уточнити, яка із систем CONIPUR HG передбачена проектом, а саме:
1. CONIPUR HG eco
2. CONIPUR HG pure
3. CONIPUR HG protect+
4. CONIPUR HG flex
5. CONIPUR HG sprint
У додатку до тендерної документації визначено обсяги робіт із зазначенням матеріалів які необхідні для виконання реконструкції. Зазначене технічне завдання складено із даних які містяться в проектних рішеннях, щодо яких отримано експертний звіт. У разі якщо відсутня марка матеріалу та/або товару, це свідчить про те, що учасники мають надавати пропозицію з урахуванням вартості матеріалів (товарів) відібраних на свій розсуд із обов’язковим дотриманням параметрів таких матерів та/або товарів
Питання:
Відповідь:
Гарантійні листи по розділу 3.6
Відповідно до розділу 3.6 "Учасники процедури закупівлі в складі тендерної пропозиції документально підтверджують відповідність тенденої пропозиції учасника технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам до предемета зкупівлі".
В даному розділі замовник вимагає надати гарнтійні листи в кількості п'ять штук.
Прошу вказати чи можуть учасники подати один гарантійний лист де буде п'ять абзаців в яких учасники нададуть всі гарантії відповідно до вимог розділу 3.6.
В складі пропозиції мають бути надані всі документи, які вимагаються тендерною документацією
Питання:
Відповідь:
Характеристики обладнання та меблів
Прошу зазначити характеристики всіх меблів та обладнання, а саме:
1. Стіл п.п 2. Відсутні розміри, матеріал виготовлення, призначення і.т.д.
2. Стіл оператора з двома тумбами п.п 3. Відсутні розміри, матеріал виготовлення і.т.д.
3. Стілець п.п 4. Відсутня технічна характеристика.
4. Стіл комбінований п.п 5. Відсутні розміри, матеріал виготовлення, призначення і.т.д.
5. Стіл для засідань п.п 6. Відсутні розміри, матеріал виготовлення і.т.д.
6. Шафа для документів п.п 7. Відсутні розміри, матеріал виготовлення, тип (відкрита, закрита) і.т.д.
7. Вішалка для одягу п.п 8. Відсутня технічна характеристика.
8. Шафа для одягу п.п 10. Відсутні розміри і матеріал виготовлення.
9. Дзеркало п.п 11. Відсутні розміри.
10. Піч СВЧ п.п 12. Відсутня потужність і розмір. Потрібно вказати всі технічні характеристики.
11. Шафа холодильна ШХ-0,40М п.п 13. Дана модель відсутня на українському ринку. Прошу вказати технічні параметри для підбору аналогів.
12. Сейф для документів п.п 14. Прошу вказати розмір.
13. Агрегат дизель-генераторний У4060.02 п.п 17. Для визначення вартості ДГ потрібно вказати технічні харатеристики, потужність кВт, напруга 220-380В і.т.д.
Особливу увагу прошу звернути на позиції:
1. Комплект тренажерів для спорткомплексу для фізичної підготовки п.п 18. В даній позиції потрібно вказати кількість тренажерів в комплеті, а також детальну характеристику кожної одиниці.
2. Комплект меблів п.п 19. Що значить комплект меблів? Потрібно вказати кількість одиниць в комплекті, призначення і характеристики кожної окремої одиниці.
3. Система відеоспостереження (для будівлі та території) п.п. 20. Для визначення вартості системи спостереження потрібен проект, або детальна специфікація з зазначеними характеристиками кожної одиниці обладнання.

У додатку до тендерної документації визначено обсяги робіт із зазначенням матеріалів які необхідні для виконання реконструкції. Зазначене технічне завдання складено із даних які містяться в проектних рішеннях, щодо яких отримано експертний звіт. У разі якщо відсутня марка матеріалу та/або товару, це свідчить про те, що учасники мають надавати пропозицію з урахуванням вартості матеріалів (товарів) відібраних на свій розсуд із обов’язковим дотриманням параметрів таких матерів та/або товарів
Питання:
Відповідь:
Блоки дверні зовнішні
Розділ 3. Оздоблювальні та загальнобудівельні роботи у приміщеннях. Відділ 4. Прорізи п.п 177 вказано: " Блоки дверні зовнішні профіль алюміній ALUTECH або аналог".
Прошу додатково вказати кількість дверних блоків в штуках.
У додатку до тендерної документації визначено обсяги робіт із зазначенням матеріалів які необхідні для виконання реконструкції. Зазначене технічне завдання складено із даних які містяться в проектних рішеннях, щодо яких отримано експертний звіт. У разі якщо відсутня марка матеріалу та/або товару, це свідчить про те, що учасники мають надавати пропозицію з урахуванням вартості матеріалів (товарів) відібраних на свій розсуд із обов’язковим дотриманням параметрів таких матерів та/або товарів
Питання:
Відповідь:
Вентиляція та опалення
Прошу надати технічні характеристики всіх припливно витяжних установок, а також холодильних машин, а саме:
1. Припливно витяжна установка AV 15.
2. Припливно витяжна установка AV 02.
3. Припливно витяжна установка AV 03.
4. Припливно витяжна установка AV 04.
5. Машина холодильна TCEEBY 245-2185
У додатку до тендерної документації визначено обсяги робіт із зазначенням матеріалів які необхідні для виконання реконструкції. Зазначене технічне завдання складено із даних які містяться в проектних рішеннях, щодо яких отримано експертний звіт. У разі якщо відсутня марка матеріалу та/або товару, це свідчить про те, що учасники мають надавати пропозицію з урахуванням вартості матеріалів (товарів) відібраних на свій розсуд із обов’язковим дотриманням параметрів таких матерів та/або товарів
Питання:
Відповідь:
Марки сумішей бетонних
В технічному завданні не вказано марки сумішей бетонних.
Для підготовки тендерної пропозиції прошу вказати марку сумішей бетонних в наступних пунктах технічного завдання:
1. Розділ 1. Фундаменти п.п 7.
2. Загальнобудівельні роботи Розділ 1. Монолітний каркас, перекриття п.п. 1, п.п 9, п.п 19, п.п 28, п.п 38, п.п 46, п.п 56, п.п 65, п.п 75, п.п 87.
3. Дороги та майданчики Розділ 1 Дороги, тротуари, майданчики п.п 10.
4. Відділ 1. Колодязь В1-1 діаметром 1500мм-1шт. п.п 25.
5. Відділ 1. Колодязь діаметром 1500мм-1шт. п.п 27.
6. Малі форми, огородження, розмітка та інше. Благоустрій п.п 7.
У додатку до тендерної документації визначено обсяги робіт із зазначенням матеріалів які необхідні для виконання реконструкції. Зазначене технічне завдання складено із даних які містяться в проектних рішеннях, щодо яких отримано експертний звіт. У разі якщо відсутня марка матеріалу та/або товару, це свідчить про те, що учасники мають надавати пропозицію з урахуванням вартості матеріалів (товарів) відібраних на свій розсуд із обов’язковим дотриманням параметрів таких матерів та/або товарів
Питання:
Відповідь:
Щодо розділу 3.7 Інформація про субпідрядника
В розділі 3.7 замовником чітко вказано які документи зобов'язаний подати учасник, якщо він планує залучати субпідрядника на обсяг більше 20% від вартості договору. Натомість нічого не вказано які документи зобов'язаний подати учасник, якщо він планує залучати субпідрядника на обсяг менше 20% від вартості договору.
Для прикладу учасник планує залучити субпідрядника для виконання зовнішніх мереж газопостачання. Вартість даного комплексу робіт меше 5% від вартості договору.
Яким чином учасник має підтвердити наявність у субпідрядника обладнання для виконання даного комплексу робіт якщо в самого учасника дане обладнання відсутнє?
Відповідно до вимог статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі» тендерна документація повинна містити вимогу про зазначення учасником у тендерній пропозиції інформації (повне найменування та місцезнаходження) щодо кожного суб’єкта господарювання, якого учасник планує залучати до виконання робіт як субпідрядника в обсязі не менше ніж 20 відсотків від вартості договору про закупівлю. Закон України «Про публічні закупівлі» не містить вимоги про зазначення учасником у тендерній пропозиції інформації (повне найменування та місцезнаходження) щодо кожного суб’єкта господарювання, якого учасник планує залучати до виконання робіт як субпідрядника в обсязі менше 20 відсотків від вартості договору про закупівлю. Однак тендерною документацією не заборонено вказувати інформацію про субпідрядника в обсязі менше 20 відсотків
Питання:
Відповідь:
Щодо навантаження сміття
В технічному завданні, а саме: "Демонтажні роботи, підготовка майданчика" п.п 16 вказано: "Перевезення сміття до 25 км" - 1927 тон. В технічному завданні відсутні роботи, що враховують навантаження 1927 тон сміття на автомобілі. Прошу внести зміни в технічне завдання і врахувати навантаження сміття екскаваторами.
У додатку до тендерної документації визначено обсяги робіт із зазначенням матеріалів які необхідні для виконання реконструкції. Зазначене технічне завдання складено із даних які містяться в проектних рішеннях, щодо яких отримано експертний звіт. У разі якщо відсутня марка матеріалу та/або товару, це свідчить про те, що учасники мають надавати пропозицію з урахуванням вартості матеріалів (товарів) відібраних на свій розсуд із обов’язковим дотриманням параметрів таких матерів та/або товарів
Питання:
Відповідь:
Майданчик підйомно-опускний
Обладнання та меблі п.п 15 вказано: "Майданчик підйомно-опускний для осіб з обмеженими можливостями Н=1,8м; (маса 0,555)".
Прошу надати додаткову інформацію, а саме:
1. Тип виконання (вертикальний, горизонтальний)
2. Розмір площадки
3. Привід (електричний, гідравлічний)
У додатку до тендерної документації визначено обсяги робіт із зазначенням матеріалів які необхідні для виконання реконструкції. Зазначене технічне завдання складено із даних які містяться в проектних рішеннях, щодо яких отримано експертний звіт. У разі якщо відсутня марка матеріалу та/або товару, це свідчить про те, що учасники мають надавати пропозицію з урахуванням вартості матеріалів (товарів) відібраних на свій розсуд із обов’язковим дотриманням параметрів таких матерів та/або товарів
Питання:
Відповідь:
Ліфт пасажирський
Обладнання та меблі п.п 16 вказано: "Ліфт пасажирський ПП-400А".
Прошу надати інформацію про кількість зупинок ліфта. Також прошу вказати спеціальні вимоги щодо конструкції, виконання, оздоблення, якщо такі вимоги зазначені в проекті.
У додатку до тендерної документації визначено обсяги робіт із зазначенням матеріалів які необхідні для виконання реконструкції. Зазначене технічне завдання складено із даних які містяться в проектних рішеннях, щодо яких отримано експертний звіт. У разі якщо відсутня марка матеріалу та/або товару, це свідчить про те, що учасники мають надавати пропозицію з урахуванням вартості матеріалів (товарів) відібраних на свій розсуд із обов’язковим дотриманням параметрів таких матерів та/або товарів
Питання:
Відповідь:
Комплект фасадних елементів
Розділ 3. Оздоблювальні та загальнобудівельні роботи у приміщеннях. Відділ 4. Прорізи п.п 175 вказано: "Комплект фасадних елементів із алюмінієвих профілів ALT F50 ALUTECH ALT W 62 ALUTECH колір профіля - сірий графіт (RAL 7024), склопакет 4-12-4-8-4 LOW-E (32 мм)".
Для розрахунку вартості прошу надати проект фасадних конструкцій.
У додатку до тендерної документації визначено обсяги робіт із зазначенням матеріалів які необхідні для виконання реконструкції. Зазначене технічне завдання складено із даних які містяться в проектних рішеннях, щодо яких отримано експертний звіт. У разі якщо відсутня марка матеріалу та/або товару, це свідчить про те, що учасники мають надавати пропозицію з урахуванням вартості матеріалів (товарів) відібраних на свій розсуд із обов’язковим дотриманням параметрів таких матерів та/або товарів
Питання:
Відповідь:
Система відеоспостереження
Обладнання та меблі п.п 20 вказано: "Система відеоспостереження (для будівлі та території).
Дана позиція не може бути зазначена одним пунктом. Роботи по відеоспостереженню мають мати окремий розділ проекту і окремий локальний кошторис. В технічному завданні на відеоспостереження мають бути враховані роботи мо монтажу обладнання, прокладання кабелів, встановленя моніторів і пусконалагодження системи. Також в технічному завданні має бути враховано весь перелік обладнання з зазначеними характеристиками і перелік матеріалів.
У додатку до тендерної документації визначено обсяги робіт із зазначенням матеріалів які необхідні для виконання реконструкції. Зазначене технічне завдання складено із даних які містяться в проектних рішеннях, щодо яких отримано експертний звіт. У разі якщо відсутня марка матеріалу та/або товару, це свідчить про те, що учасники мають надавати пропозицію з урахуванням вартості матеріалів (товарів) відібраних на свій розсуд із обов’язковим дотриманням параметрів таких матерів та/або товарів
Питання:
Відповідь:
Додаток 5. Договір підряду
В договорі підряду п.п. 2.1 .1 Договірна ціна становить _________ в тому числі ПДВ, натомість в п.п. 2.4 Ціна робіт, що виконуються Генпідрядником ... становить ____________ без урахування ПДВ. Також в розділі 6.3 тендерної документації зазанчено: "Договірна ціна зазначається без ПДВ".
Прошу усунути розбіжності, або надати роз'ясненя щодо розбіжностей п.п. 2.1.1 і 2.4.
До тендерної документації буде внесено зміни
Питання:
Відповідь:
Щит силовий ВРП
Зовнішні мережі 0,4 кВ. Зовнішні електромережі п.п 19 вказано: "Щит силовий ВРП".
Для визначення ціни щитів ВРП просимо надати їх схеми.
У додатку до тендерної документації визначено обсяги робіт із зазначенням матеріалів які необхідні для виконання реконструкції. Зазначене технічне завдання складено із даних які містяться в проектних рішеннях, щодо яких отримано експертний звіт. У разі якщо відсутня марка матеріалу та/або товару, це свідчить про те, що учасники мають надавати пропозицію з урахуванням вартості матеріалів (товарів) відібраних на свій розсуд із обов’язковим дотриманням параметрів таких матерів та/або товарів
Питання:
Відповідь:
Товщина матів мінераловатних
Вентиляція та опалення п.п. 47.
Прошу вказати товщину матів мінераловатних прошивних для ізоляції плоских поверхонь.
У додатку до тендерної документації визначено обсяги робіт із зазначенням матеріалів які необхідні для виконання реконструкції. Зазначене технічне завдання складено із даних які містяться в проектних рішеннях, щодо яких отримано експертний звіт. У разі якщо відсутня марка матеріалу та/або товару, це свідчить про те, що учасники мають надавати пропозицію з урахуванням вартості матеріалів (товарів) відібраних на свій розсуд із обов’язковим дотриманням параметрів таких матерів та/або товарів
Питання:
Відповідь:
Товщина пінопласту
Прошу вказати товщину пінопласту для теплоізоляції стін і колон прямокутних п.п. 112. Загальнобудівельні роботи Розділ 1. Монолітний каркас, перекриття.
У додатку до тендерної документації визначено обсяги робіт із зазначенням матеріалів які необхідні для виконання реконструкції. Зазначене технічне завдання складено із даних які містяться в проектних рішеннях, щодо яких отримано експертний звіт. У разі якщо відсутня марка матеріалу та/або товару, це свідчить про те, що учасники мають надавати пропозицію з урахуванням вартості матеріалів (товарів) відібраних на свій розсуд із обов’язковим дотриманням параметрів таких матерів та/або товарів
Питання:
Відповідь:
Агрегат дизель-генераторний У4060.02
Обладнання та меблі п.п 17 вказано: "Агрегат дизель-генераторний У4060.02". Прошу надати технічні харатеристики агрегата дизель-генераторного. Для визначення ціни потрібно вказати потужність кВт, напругу 220-380В, тип виконання (пересувний, стаціонарний). Також потрібнов вкзати спеціальні вимоги наприклад чи потрібен холодний пуск і.т.д.
У додатку до тендерної документації визначено обсяги робіт із зазначенням матеріалів які необхідні для виконання реконструкції. Зазначене технічне завдання складено із даних які містяться в проектних рішеннях, щодо яких отримано експертний звіт. У разі якщо відсутня марка матеріалу та/або товару, це свідчить про те, що учасники мають надавати пропозицію з урахуванням вартості матеріалів (товарів) відібраних на свій розсуд із обов’язковим дотриманням параметрів таких матерів та/або товарів
Питання:
Відповідь:
Характеристи матеріалів для покриття покрівлі
Загальнобудівельні роботи Розділ 2. Покриття покрівлі. Прошу вказати товщину:
1. Профлист оцинкований п.п 121.
2. Мінераловатні базальтові плити Rockwool п.п 124.
3. Профільований лист з полімерним покриттям п.п 127.
У додатку до тендерної документації визначено обсяги робіт із зазначенням матеріалів які необхідні для виконання реконструкції. Зазначене технічне завдання складено із даних які містяться в проектних рішеннях, щодо яких отримано експертний звіт. У разі якщо відсутня марка матеріалу та/або товару, це свідчить про те, що учасники мають надавати пропозицію з урахуванням вартості матеріалів (товарів) відібраних на свій розсуд із обов’язковим дотриманням параметрів таких матерів та/або товарів
Питання:
Відповідь:
Щодо коштів на інфляційні процеси і покриття ризіків
В договорі підряду п.п. 2.10 вказано, що джерелом покриття обгрунтованого поточного збільшення вартості витрат будуть передбачені в договірній ціні кошти на інфляційні процеси і на покриття ризиків. Прошу звернути увагу, що в тендерній документації замовник не вимагає врахувати в тендерній пропозиції кошти на інфляційні процеси і на покриття ризиків.
В розділі 6.3 зазначений перелік документів для підтвердження ціни тендерної пропозиції. В даному переліку відсутня вимога щодо подачі розрахунку коштів на інфляційні процеси і покритя ризиків.
Прошу уточнити чи зобов'язані учасники врахувати в своїх тендерних пропозиціях кошти на інфляційні процеси і покриття ризиків.
До тендерної документації буде внесено зміни
Питання:
Відповідь:
Бюджет без ПДВ
В інформації про процедуру закупівлі UA-2020-03-04-000231-c вказано: Очікувана вартість: 74 234 286,00 UAH з ПДВ.
В тендерній документації розділ 5 п.п. 5.1 вказно: "Ціна пропозиції кожного учасника має зазначатись без ПДВ".
Також в додатку 1 "Тендерна пропозиція" ціна тендерної прпозиції вказується без ПДВ.
Окрім вищенаведеного, в розділі 3 п.п. 3.1 вказано: "Тендерна пропозиція подається в електронному вигляді шляхом заповнення електронних форм з окремими полями, у яких зазначається інформації про ціну".
Прошу надати роз'яснення щодо подачі цінової пропозиції в електронній формі, оскільки на електронних майдачких ціна закупівлі №5386948 вказується з ПДВ.
Також щодо бюджету, якщо бюджет закупівлі з ПДВ складає 74 234 286,00 грн, то максимальна ціна пропозиції учасників мала б дорівнювати 61 861 905,00 грн без ПДВ, але в даному вартіанті подачі пропозицій в електронній формі учасники можуть подати пропозицію без ПДВ, яка значно перевищить бюджет закупівлі.
Прошу уточнити максимальний бюджет закупівлі без ПДВ. Також прошу вирішити проблему, щоб електронні майданчики не давали змоги подавати пропозицію, яка перивищує бюджет закупівлі без ПДВ.
До тендерної документації та оголошення буде внесено зміни
Питання:
Відповідь:
Характеристики басейну 7 м3
Водопровід та каналізації Розділ 6. Побутова каналізація К1 п.п 143. вказно "Басейн 7м".
Для визначення ціни даної позиції потрібна повна характеристика даного басейну в якій має бути зазначено тип, розмір, форма, матеріал виготовлення і.т.д.
Прошу надати вказану інформацію.
У додатку до тендерної документації визначено обсяги робіт із зазначенням матеріалів які необхідні для виконання реконструкції. Зазначене технічне завдання складено із даних які містяться в проектних рішеннях, щодо яких отримано експертний звіт. У разі якщо відсутня марка матеріалу та/або товару, це свідчить про те, що учасники мають надавати пропозицію з урахуванням вартості матеріалів (товарів) відібраних на свій розсуд із обов’язковим дотриманням параметрів таких матерів та/або товарів
Питання:
Відповідь:
Щодо урахування зворотніх сум
В розділі 6.3 вказано: "Ціна тендерної пропозиції (договірна ціна) вказується з урахуванням усіх податків, зборів та обов'язкових платежів, які сплачує учасник згідно обраної системи оподаткування, з вказівкою та урахуванням зворотніх сум".
Прошу уточнити:
1. Про зворотні суми з демонтажу яких конструкцій наголошує замовник?
2. Яким чином має бути визначена ціна даних конструкцій?
До тендерної документації буде внесено зміни
Моніторинг
UA-M-2020-03-10-000019 • b6718a8ecc26480eb569c26422344e00 • Виявлені порушення
Етапи:
  • Планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення
Підстави:
  • Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
10.03.2020
Дата публікації рішення про проведення моніторингу:
10.03.2020
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ЗАХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ

УПРАВЛІННЯ ЗАХІДНОГО ОФІСУ ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ


Н А К А З

10.03.2020 № 13

Івано-Франківськ


Про початок
моніторингу закупівель


Відповідно до частини другої статті 7-1 Закону України «Про публічні закупівлі», пункту 10 Положення про Управління Західного офісу Держаудитслужби в Івано-Франківській області, затвердженого наказом Західного офісу Держаудитслужби від 02.07.2018 № 186, із змінами, внесеними наказом Західного офісу Держаудитслужби від 14.12.2018 №291
НАКАЗУЮ:
1. Почати моніторинг закупівель відповідно до переліку, що додається.
2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу закупівель, зазначеного у пункті 1 цього наказу.
3. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Начальник Геннадій БУКОВСЬКИЙ

ДОДАТОК
до наказу Управління Західного офісу
Держаудитслужби в Івано-Франківській
області від 10.03.2020 № 13
Витяг з переліку процедур закупівель для моніторингу

№ з/п
Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі
унікальний номер дата оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу
3 UA-2020-03-04-000231-c 04.03.2020 Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель

Начальник відділу контролю у сфері закупівель
Управління Західного офісу Держаудитслужби
в Івано-Франківській області Олена ПЕТРИНА
Виявлені порушення:
  • Порушення складання тендерної документації та/або внесення змін до неї
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами аналізу питання відповідності тендерної документації встановлено порушення статті 22 Закону.
За результатами аналізу питань щодо визначення предмету закупівлі, відображення закупівлі у річному плані (додатку), правильності заповнення форм документів, затверджених Уповноваженим органом – порушень не встановлено.
Зобов’язанння щодо усунення порушень законодавства у сфері публічних закупівель:
З огляду на встановлені порушення законодавства у сфері закупівель, керуючись статтями 2 та 5 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні» Управління Західного офісу Держаудитслужби в Івано-Франківській області зобов’язує вжити заходів щодо внесення змін до тендерної документації та протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення висновку оприлюднити через електронну систему закупівель інформацію та/або документи, що свідчать про усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель, викладених у висновку, або аргументовані заперечення до висновку, або інформацію про причини неможливості усунення виявлених порушень.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Дата закінчення моніторингу закупівлі: 11 березня 2020 року.
Предметом аналізу були питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані (додатку), оприлюднення інформації про закупівлю, правильності заповнення форм документів, затверджених Уповноваженим органом, відповідності тендерної документації вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон).
Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель Управління ДСНС України в Івано-Франківській області (далі - Замовник) на 2020 рік, оголошення про проведення відкритих торгів, тендерну документацію (далі – ТД).
За результатами моніторингу процедури закупівлі встановлено, що Замовником у Додатку №5 до ТД не зазначено зміни умов договору у зв’язку з зміною встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, регульованих цін (тарифів) і нормативів, які застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни, чим порушено вимоги пункту 7 частини другої статті 22 Закону.
Дата публікації рішення:
11.03.2020
Інформація про усунення порушення замовником
Відповідно до абзацу 2 пункту 8 статті 71 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення органом державного фінансового контролю висновку замовник оприлюднює через електронну систему закупівель інформацію та/або документи, що свідчать про усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель, викладених у висновку, або аргументовані заперечення до висновку, або інформацію про причини неможливості усунення виявлених порушень.
На виконання даної норми Закону тендерним комітетом було прийнято рішення про внесення змін до тендерної документації, а саме Пункт 21.6. Додатку 5 до тендерної документації доповнено підпунктом 6) наступного змісту: «6) зміни встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, регульованих цін (тарифів) і нормативів, які застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни».
Для можливості ознайомлення із внесеними змінами до даного листа додається Додаток 5 до тендерної документації в новій редакції, витяг з протоколу про внесення змін до тендерної документації в частині приведення у відповідність додатку 5 до тендерної документації вимогам зазначеним у висновку Управління Західного офісу держаудитслужби в Ів-Фр. області.
Дата публікації:
12.03.2020

Предмети закупівлі:

Реконструкція існуючих будівель Управління ДСНС України в Івано-Франківській області під оперативно-координаційний центр та тренувально-реабілітаційний центр по вул. Івана Франка, 6 в м. Івано-Франківськ ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 код CPV за ДК 021:2015 – (45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт)
1 раб.
74 234 286.00 UAH
74 234 286.00 UAH
74 234 286.00 UAH / раб.
45000000-7 — Будівельні роботи
Строк поставки:
12.03.2022
Адреса поставки:
76018, Україна, Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, вул. Івана Франка, 6

Умови оплати

Оплата після Тип оплати Розмір Період Опис
Виконання робіт Пiсляплата 95.00% 15 робочих днів Проміжні розрахунки за виконані роботи здійснюються Замовником в межах не більш як 95 (дев’яносто п’яти) відсотків їх загальної вартості за Договірною ціною на підставі підписаних актів приймання виконаних будівельних робіт (Форми – КБ-2в), довідок про вартість виконаних будівельних робіт та витрат (Форми – КБ-3), та/або підписаних актів приймання-передачі обладнання і рахунку на оплату. Кінцеві розрахунки між Замовником та Підрядником у розмірі 5 (п’яти) відсотків від Договірної ціни здійснюються у термін до 45 (сорока п’яти) календарних днів після реєстрації декларації про готовність Об'єкта до експлуатації.
Виконання робіт Пiсляплата 5.00% 45 календарних днів Проміжні розрахунки за виконані роботи здійснюються Замовником в межах не більш як 95 (дев’яносто п’яти) відсотків їх загальної вартості за Договірною ціною на підставі підписаних актів приймання виконаних будівельних робіт (Форми – КБ-2в), довідок про вартість виконаних будівельних робіт та витрат (Форми – КБ-3), та/або підписаних актів приймання-передачі обладнання і рахунку на оплату. Кінцеві розрахунки між Замовником та Підрядником у розмірі 5 (п’яти) відсотків від Договірної ціни здійснюються у термін до 45 (сорока п’яти) календарних днів після реєстрації декларації про готовність Об'єкта до експлуатації.

Учасники:

Назва   Дата Початкова пропозиція Кінцева пропозиція
ТОВ "ТОП ФАСАД"
#41307813
Активна 69 352 148.12 UAH 68 401 533.01 UAH
- 950 615.11 UAH (1.4%)
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРЕСТИЖ-ЗАХІД"
#25550718
Активна 68 403 548.33 UAH 68 032 548.00 UAH
- 371 000.33 UAH (0.5%)
ТОВ "БУДРЕМСЕРВІС"
#30150987
Активна 53 498 545.98 UAH 49 999 888.00 UAH
- 3 498 657.98 UAH (6.5%)
ТОВ "ПРЕСТИЖ-П"
#42819411
Активна 60 902 326.00 UAH 48 500 000.00 UAH
- 12 402 326.00 UAH (20.4%)
Приватне підприємство "ГалКомБуд"
#32873210
Активна 59 983 523.83 UAH 45 000 000.00 UAH
- 14 983 523.83 UAH (25.0%)
ТОВ "ПЛАНЕТАБУД"
#41467865
Активна 56 388 700.00 UAH 44 999 999.00 UAH
- 11 388 701.00 UAH (20.2%)

Протокол розкриття:

Назва   Дата Пропозиція
ТОВ "ПЛАНЕТАБУД"
#41467865
Відмова - Учасник не відповідає критеріям ТД 44 999 999.00 UAH
ТОВ "ПРЕСТИЖ-П"
#42819411
Переможець 48 500 000.00 UAH
Приватне підприємство "ГалКомБуд"
#32873210
Відмова - Учасник не відповідає критеріям ТД 45 000 000.00 UAH

Договори:

Назва   Дата Вартість
ТОВ "ПРЕСТИЖ-П"
#42819411
Завершено 48 500 000.00 UAH

Виконання договору:

Строк дії: 15.04.2020 - 12.03.2022
Оплачено: 7 099 683.32 UAH
Причини розірвання: розірвано у зв'язку з невиконанням підрядником строків виконання робіт
Додаткові угоди
Номер угоди: -
Дата підписання:
Дата публікації:
Причина: Покращення якості предмета закупівлі
Опис: виправлено технічну помилку
Документи:
Номер угоди: 1
Дата підписання:
Дата публікації:
Причина: Покращення якості предмета закупівлі
Опис: внесено зміни в реквізити Замлвника, та перерозподілено фінансування.
Документи: