Зробіть свої продажі ефективнішими! У цьому допоможуть персоналізовані бази компаній від Clarity Explorer.

Очікувана вартість:

1 257 900.00 UAH
з ПДВ.

Сума договорів:

1 239 000.00 UAH

Економія:

1.50%

ДК 021:2015 15850000-1 Макаронні вироби

Відкриті торги з особливостями Завершено
UA-2023-12-08-012195-a 6bed2714335d44d9a4bb7ac5d7f7369c
Зміни: Створено: Майданчик: prom.ua

Замовник:

КП "Меридіан" / #13306232

Адреса:

21018, Україна, Вінницька область, М. ВІННИЦЯ, МАТРОСА КОШКИ БУД. 30

Контакт:

Ірина Колесник
kolesnyk.irina2016@gmail.com
+38 (067) 424-45-00
Період уточнень:
з по
Подача пропозицій:
з по
Визначення переможця:
з по
Мінімальний крок аукціону:
6 289.50 UAH. (0.50%)

Фінансування

Джерело Сума %
Власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства) 1 257 900.00 грн 100.00
Моніторинг
UA-M-2024-01-15-000189 • 33ce27375db44028a7aa53f362d22f2b • Порушення не виявлені
Етапи:
  • Планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення
  • Розкриття тендерних пропозиції, їх розгляд та оцінка
  • Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)
Підстави:
  • Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
15.01.2024
Дата публікації рішення про проведення моніторингу:
15.01.2024
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ ПІВНІЧНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ НАКАЗ 15.01.2024 № 11 Київ Про початок моніторингу процедур закупівель Відповідно до Закону України «Про правовий режим воєнного стану», частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», пункту 9 Положення про Північний офіс Держаудитслужби, затвердженого наказом Державної аудиторської служби України від 02 червня 2016 року № 23, НАКАЗУЮ: 1. Розпочати моніторинг процедур закупівель відповідно до переліку, що додається. 2. Відділу моніторингу закупівель забезпечити проведення моніторингу процедур закупівель, зазначених у пункті 1 цього наказу. 3. У разі виникнення обставин непереборної сили, зумовлених воєнними діями, розпочатий моніторинг процедур закупівель, зазначених у пункті 1 цього наказу, підлягає зупиненню до усунення/зникнення таких обставин. Перший заступник начальника Олександр СОМИК Додаток до наказу Північного офісу Держаудитслужби «Про початок моніторингу процедур закупівель» Витяг з переліку процедур закупівель № з/п Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі унікальний номер дата оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу 5 UA-2023-12-08-012195-a 08.12.2023 виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Запити:
Запит про надання пояснень У межах проведення моніторингу процедури закупівлі «ДК 021:2015 15850000-1 Макаронні вироби» (ДК 021:2015: 15850000-1 — Макаронні вироби) (інформацію опубліковано в інформаційно-телекомунікаційній системі закупівель Prozorro за номером ID: UA-2023-12-08-012195-a) та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні» від 26.01.1993 № 2939-ХІІ, частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII, підпунктів 2 та 9 пункту 6 Положення про Державну аудиторську службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2016 № 43, постала потреба в отриманні пояснень (інформації, документів) яким чином та на підставі яких документів Замовником здійснено обґрунтування технічних, кількісних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення та визначено його очікувану вартість? Також надати посилання на сторінку власного веб-сайту на якому розміщено обґрунтування технічних, кількісних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі. Пояснення (інформацію, документи) необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту.
Відповідь Комунальне підприємство «Меридіан» надає послуги з харчування школярам м. Вінниці. Підприємство - забезпечує 38 закладів гарячим харчуванням. Загальна кількість дітей, які навчаються в закладах складає — 44 608 учнів. В організації харчування школярів підприємство дотримується вимог постанови Кабінету Міністрів України від 24 березня 2021 р. № 305: 1. Порядок організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку. 2. НОРМИ харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку. Вартість закупівлі розраховується на підставі потреб на 2024 рік в забезпечені харчуванні учнів та моніторингу цін з мережі інтернет та за даними статистичного щомісячного вибіркового обстеження зміни цін на споживчі товари. Інформація по обґрунтуванню технічних, кількісних та якісних характеристик предмета закупівлі розміщена в тендерній документації та оприлюднена в системі прозоро. Закупівля по предмету ДК 021:2015:15850000-1 Макаронні вироби передбачена для потреб школярів в навчальних закладах. Макаронні вироби мають відповідати обов'язково безпечним та обов'язково якісним характеристикам, у зв'язку з цим до них ставлять достатньо високі вимоги відносно їх безпеки і якості для здоров'я дітей.
Відповідь Комунальне підприємство «Меридіан» надає послуги з харчування школярам м. Вінниці. Підприємство - забезпечує 38 закладів гарячим харчуванням. Загальна кількість дітей, які навчаються в закладах складає — 44 608 учнів. В організації харчування школярів підприємство дотримується вимог постанови Кабінету Міністрів України від 24 березня 2021 р. № 305: 1. Порядок організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку. 2. НОРМИ харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку. Вартість закупівлі розраховується на підставі потреб на 2024 рік в забезпечені харчуванні учнів та моніторингу цін з мережі інтернет та за даними статистичного щомісячного вибіркового обстеження зміни цін на споживчі товари. Інформація по обґрунтуванню технічних, кількісних та якісних характеристик предмета закупівлі розміщена в тендерній документації та оприлюднена в системі прозоро. Закупівля по предмету ДК 021:2015:15850000-1 Макаронні вироби передбачена для потреб школярів в навчальних закладах. Макаронні вироби мають відповідати обов'язково безпечним та обов'язково якісним характеристикам, у зв'язку з цим до них ставлять достатньо високі вимоги відносно їх безпеки і якості для здоров'я дітей.
Виявлені порушення:
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами аналізу питання визначення предмета закупівлі, відображенні закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації щодо закупівлі, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону № 922-VIII з урахуванням Особливостей № 1178, розгляду тендерної пропозиції переможця, своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення, відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця, внесення змін до договору - порушень не встановлено.
Зобов’язанння щодо усунення порушень законодавства у сфері публічних закупівель:
-
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Дата закінчення моніторингу: 05 лютого 2024 року. Предметом аналізу були питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації щодо закупівлі, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (далі – Закон № 922-VIII) з урахуванням Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178, у редакції чинній на момент проведення торгів (далі – Особливості № 1178), розгляду тендерної пропозиції, своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення, відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця, внесення змін до договору. Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель на 2024 рік, оголошення про проведення відкритих торгів, тендерну документацію затверджену рішенням уповноваженої особи від 08.12.2023 № 78, реєстр отриманих тендерних пропозицій від 16.12.2023, протокол розкриття від 16.12.2023, тендерну пропозицію ФОП Ошовський С.П. (далі – Переможець), протокол щодо прийняття рішення уповноваженою особою від 21.12.2023 № 94, договір від 02.01.2024 № 3, додаткову угоду від 02.01.2024 № 1, відповідь Замовника на запит органу державного фінансового контролю від 19.01.2024, оприлюднену через електронну систему закупівель. Аналізом інформації, розміщеної на вебпорталі Уповноваженого органу встановлено, що згідно з реєстром отриманих пропозицій на участь у торгах надійшла пропозиція єдиного учасника ФОП Ошовський С.П, з ціновою пропозицією 1 239 000,00 гривень без ПДВ. Моніторингом установлено, що Переможцем торгів обрано тендерну пропозицію учасника ФОП Ошовський С.П з ціною 1 239 000,00 гривень.
Дата публікації рішення:
05.02.2024
Судові рішення
Тут відображаються судові рішення, в яких згадується ця закупівля.
ДК 021:2015 15850000-1 Макаронні вироби
Завершений / 1 257 900.00 UAH
1 / 1 / 1

Предмети закупівлі:

Назва Кількість Класифікатор Дата і місце поставки
Макаронні вироби
35 000 кг
15850000-1 — Макаронні вироби
по 31.12.2024
Україна, Відповідно до документації

Порядок здійснення розрахунків:

Подія Тип оплати Розмір Період Коментар
Поставки товару Пiсляплата 100% 60 банківських днів

Протокол розкриття:

Назва   Дата Пропозиція
ФОП Ошовський С.П.
#2862506031
Переможець 1 239 000.00 UAH

Договори:

Назва   Дата Вартість
ФОП Ошовський С.П.
#2862506031
Завершено 1 239 000.00 UAH

Виконання договору:

Строк дії: 02.01.2024 - 31.12.2024
Оплачено: 1 134 000.00 UAH
Додаткові угоди
Номер угоди: 1
Дата підписання:
Дата публікації:
Причина: ??
Опис: Зміна ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення.
Документи: