Clarity Project
Закупівлі Аукціони Увійти Про систему

Очікувана вартість:

83 812 362.20 UAH
з ПДВ.

Сума договорів:

83 370 000.00 UAH

Економія:

0.53%

Капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення О 030535 ст. Олика-/Н-22/-Дерно-Олика (на ділянці км 0+900 - км 8+050) у Волинській області

Відкриті торги Завершена
UA-2020-07-22-008348-b 655a78f0a68749f69a63b2065e959cbe
Зміни: Створено: Майданчик: it.ua

Замовник:

Державне підприємство "Служба місцевих автомобільних доріг у Волинській області" / #43502576

Адреса:

43027, Україна, Волинська область, ЛУЦЬК, Київський майдан, буд.9, офіс 711

Контакт:

Паляничко Тарас
[email protected]
0332729077
Пропозиція готується та подається українською мовою.
Період уточнень:
з по
Подача пропозицій:
з по
Аукціон:
з по
Визначення переможця:
з по
Мінімальний крок аукціону:
419 061.81 UAH. (0.50%)
Ризики: 14%
Clarity

Фінансування

Джерело Сума %
Місцевий бюджет 83 812 362.20 грн 100.00
3 скарги/вимоги
Скарга
Повернуто як помилково направлену
UA-2020-07-22-008348-b.a1
ТзОВ "Луцькавтодор-сервіс" #23251561
Скарга
про встановлення замовником дискримінаційних вимог у тендерній документації. Детальніше у поданій скарзі
4 питання
Питання:
Відповідь:
1. Щодо дискримінаційних вимог у тендерній документації
Згідно Додатку № 1 до тендерної документації «Перелік документів, які вимагаються для підтвердження відповідності учасника, встановленим у тендерній документації, кваліфікаційним критеріям» для документального підтвердження критерію наявності працівників відповідної кваліфікації Учасником надається довідка про наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід.
Додатково! Учасник повинен у складі тендерної пропозиції надати окрему довідку складену у довільній формі про наявність у учасника інженера з якості або іншої особи, яка виконує його функції, копію Наказу про призначення такого співробітника та копії документів, що підтверджують його кваліфікацію у сфері контролю якості (сертифікат та/або посвідчення та/або інший документ).
На об’єктах капітального ремонту технічний нагляд забезпечує замовник (забудовник) протягом усього періоду будівництва об’єкта з метою здійснення контролю за дотриманням проектних рішень та вимог державних стандартів, будівельних норм і правил, а також контролю за якістю та обсягами робіт, виконаних під час будівництва або зміни (зокрема шляхом знесення) такого об’єкта. Технічний нагляд здійснюють особи, що мають виданий відповідно до законодавства архітектурно-будівельною атестаційною комісією кваліфікаційний сертифікат. Вимогами даного документа чітко передбачено, що відповідну кваліфікацію повинні мати інженери технічного нагляду, а функцію технагляду згідно законодавства України має забезпечувати замовник.
Вважаємо, що вимога про підтвердження кваліфікації інженера з якості або іншої особи, яка виконує його функції у сфері контролю якості (сертифікат та/або посвідчення та/або інший документ) є дискримінаційною вимогою, а тому вимагаємо виключити дану вимогу із тендерної документації.
1. Доброго дня, повідомляємо, що відповідно до ст.16 Закону України «Про публічні закупівлі» замовники самостійно встановлюють кваліфікаційні критерії до учасників. З метою забезпечення виконання робіт належної якості та у встановлені терміни, Замовником визначено кваліфікаційні критерії у Додатку 3 до тендерної документації.
Наголошуємо, що тендерна документація не містить жодних дискримінаційних вимог, зокрема в Додатку 1, оскільки Додаток 1 є типовою формою гарантійного листа учасника про виконання зобов’язань, та апріорі не може містити дискримінаційних вимог до учасників. Дякуємо за звернення!
Питання:
Відповідь:
Тендерна документація
Шановний замовнику!
Вже не один місяць спостерігаємо за Вашою винахідливістю при складанні Тендерної документації по закупівлях, але все більше і більше дивуємось, що немає межі довершеності.
У тендерній документації Ви вимагаєте від учасників складання документів тендерної пропозиції якісно і з чітко розбірливим текстом, скановані документи повинні мати чіткий вигляд і т.д.
У свою чергу завантажена Вами сканована тендерна документація і додатки до неї, мають вигляд, м"яко кажучи, не завжди чіткий та якісний. На дворі 2020 рік і можливості копіювальної техніки, на нашу думку, дозволяють готувати тендерну документацію у кращому вигляді. Замовник вимагає від учасників подавати ЗАПОВНЕНИЙ проект договору, але розміщує його у вкрай неякісному вигляді, що інколи навіть не дозволяє розібрати текст та надрукувати і заповнити проект договору, що у разі його невідповідності стане причиною відхилення тендерної пропозиції учасника.
Пропонуємо замовнику розмістити тендерну документацію і додатки до неї у якісному і розбірливому вигляді, в тому числі у форматі Word.
Дякуємо!
Доброго дня, тендерна документація розміщена у вигляді, у якому вона була погоджена та затверджена, відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі». Дякуємо за звернення!
Питання:
Відповідь:
2. Щодо дискримінаційних вимог у тендерній документації
Згідно Додатку № 1 до тендерної документації «Перелік документів, які вимагаються для підтвердження відповідності учасника, встановленим у тендерній документації, кваліфікаційним критеріям» для документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору Учасником надається довідка про наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів).
Для підтвердження досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів) Учасник має надати:
- не менше 1 копії договору, зазначеного у довідці у повному обсязі (з усіма додатковими угодами);
- копії/ю документів/у на підтвердження досвіду виконання не менше ніж одного договору зазначеного в наданій Учасником довідці (форма КБ-3) (остання) або акт звірки; та форма(и) КБ-2в, що свідчать про досвід виконання аналогічних видів ремонтних робіт;
- копію (ї) позитивного (их) відгуку (ів) замовника (ів) (за наданим (-и) аналогічним (-и) договором (-ами), у якому (-их) обов’язково має бути зазначено відповідні відомості
Аналогічним буде вважатись договір з виконання робіт або надання послуг з капітального або поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення.
Замовником не передбачено виконання аналогічного договору на дорогах загального користування державного значення, що порушує принци дискримінаційності.
Відповідно положень ст. 5 Закону України «Про автомобільні дороги» визначається не тільки автомобільні дороги загального користування, а й інші види доріг такі як:
- автомобільні дороги загального користування;
- вулиці і дороги міст та інших населених пунктів;
- відомчі (технологічні) автомобільні дороги;
- автомобільні дороги на приватних територіях.
Стаття 3 Закону України «Про автомобільні дороги» встановлює, що дія цього Закону поширюється на відносини, пов'язані з функціонуванням та розвитком автомобільних доріг незалежно від їх призначення та форм власності.
Відповідно до статті 8 Закону України «Про автомобільні дороги» автомобільні дороги загального користування поділяються на автомобільні дороги державного та місцевого значення.
Вважаємо вимогу замовника про підтвердження наявності досвіду в учасника договорами на виконання робіт виключно на дорогах місцевого значення дискримінаційною, оскільки аналогічні за видами робіт можуть виконуватися в тому числі на дорогах державного значення, а тому вимагаємо включити (доповнити) до визначення «аналогічного договору», також виконання робіт або надання послуг з капітального або поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення.
Доброго дня, повідомляємо, що відповідно до ст.16 Закону України «Про публічні закупівлі» замовники самостійно встановлюють кваліфікаційні критерії до учасників. З метою забезпечення виконання робіт належної якості та у встановлені терміни, Замовником визначено кваліфікаційні критерії у Додатку 3 до тендерної документації.
Наголошуємо, що тендерна документація не містить жодних дискримінаційних вимог, зокрема в Додатку 1, оскільки Додаток 1 є типовою формою гарантійного листа учасника про виконання зобов’язань, та апріорі не може містити дискримінаційних вимог до учасників. Дякуємо за звернення!
Питання:
Відповідь:
3. Щодо дискримінаційних вимог у тендерній документації
Згідно Додатку № 1 до тендерної документації для підтвердження інформації зазначеної в Довідці про наявність обладнання та матеріально-технічної бази та технологій, учасник повинен надати, у разі залучення до надання послуг машин та механізмів надається договір оренди/лізингу та акти приймання-передачі, який(і) підтверджує(ють) факт отримання Учасником таких транспортних засобів, будівельних машин, механізмів, обладнання та устаткування та посвідчені відповідно до умов тендерної документації копії свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів, будівельних машин, механізмів, обладнання та устаткування. Якщо транспортні засоби, будівельні (дорожні) машини та механізми не підлягають державній реєстрації, - інший документ, що посвідчує право власності (обліку). Договори повинні бути чинні на дату подання пропозиції і термін їх дії повинен бути не меншим ніж термін виконання робіт.
Таким чином, всупереч цивільному законодавству замовник не передбачив можливість для учасників залучення техніки і механізмів на інших, ніж оренда/лізинг, умовах договорів цивільно-правового характеру, що позбавляє можливості багатьох потенційних учасників для підтвердження наявності техніки залучити відповідні механізми на умовах, наприклад, договорів про надання послуг тощо.
У зв’язку із викладеним, вимагаємо доповнити перелік можливостей залучення сторонньої техніки не лише на умовах договорів оренди/лізингу, але й на умовах надання послуг.
Доброго дня, повідомляємо, що відповідно до ст.16 Закону України «Про публічні закупівлі» замовники самостійно встановлюють кваліфікаційні критерії до учасників. З метою забезпечення виконання робіт належної якості та у встановлені терміни, Замовником визначено кваліфікаційні критерії у Додатку 3 до тендерної документації.
Наголошуємо, що тендерна документація не містить жодних дискримінаційних вимог, зокрема в Додатку 1, оскільки Додаток 1 є типовою формою гарантійного листа учасника про виконання зобов’язань, та апріорі не може містити дискримінаційних вимог до учасників. Дякуємо за звернення!
Моніторинг
UA-M-2020-11-19-000122 • 350ea5193eda4238987f39829ffc7434 • Завершено
Етапи:
  • Планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення
  • Розкриття тендерних пропозиції, їх розгляд та оцінка
  • Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)
Підстави:
  • Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
19.11.2020
Дата публікації рішення про проведення моніторингу:
19.11.2020
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

Н А К А З


19.11.2020 № 325

КиївПро початок
моніторингу процедур закупівель


Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», пункту 9 Положення про Державну аудиторську службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2016 року № 43,

НАКАЗУЮ:

1. Розпочати моніторинг процедур закупівель відповідно до переліку, що додається.
2. Департаменту фінансового контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу процедур закупівель, зазначених у пункті 1 цього наказу.


Заступник Голови Олександр ШКУРОПАТ

Додаток
до наказу Державної аудиторської служби України
від 19.11.2020 № 325
Витяг з переліку
процедур закупівель

№ з/п
Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на вебпорталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі
унікальний номер дата оприлюднення на вебпорталі Уповноваженого органу
10 UA-2020-07-22-008348-b 22.07.2020 виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель;


Директор Департаменту фінансового контролю у сфері закупівель Сергій ЧЕРНЕГА
Виявлені порушення:
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами аналізу питання визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані (додатку), оприлюднення інформації про закупівлю, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону – порушень не установлено.
Зобов’язанння щодо усунення порушень законодавства у сфері публічних закупівель:
-
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Дата закінчення моніторингу: 09 грудня 2020 року.
Предметом аналізу були питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані (додатку), оприлюднення інформації про закупівлю, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон).
Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель
державного підприємства «Служба місцевих автомобільних доріг у Волинській області» (далі – Замовник) на 2020 рік, оголошення про проведення відкритих торгів, тендерну документацію, затверджену рішенням уповноваженої особи від 22.07.2020 № 5 (далі – тендерна документація).
Дата публікації рішення:
09.12.2020

Предмети закупівлі:

Капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення О 030535 ст. Олика-/Н-22/-Дерно-Олика (на ділянці км 0+900 - км 8+050) у Волинській області
1 раб.
83 812 362.20 UAH
83 812 362.20 UAH
83 812 362.20 UAH / раб.
45230000-8 — Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
Строк поставки:
31.12.2021
Адреса поставки:
Україна, Відповідно до документації

Умови оплати

Оплата після Тип оплати Розмір Період Опис
Виконання робіт Пiсляплата 100.00% 7 робочих днів Розрахунки здійснюються на підставі форми КБ-3, по мірі надходження коштів з джерел фінансування. За умови наявності коштів Замовник може здійснювати попередню оплату згідно виставленого рахунку у розмірі не більше 30 % річного обсягу послуг відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2014 року № 117 (із змінами) „Про здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти”

Учасники:

Назва   Дата Початкова пропозиція Кінцева пропозиція
ТОВ Данко
#32727466
Активна 83 370 000.00 UAH 83 370 000.00 UAH
- 0.00 UAH (0.0%)
ТзОВ "Луцькавтодор-сервіс"
#23251561
Активна 70 991 021.39 UAH 69 499 999.00 UAH
- 1 491 022.39 UAH (2.1%)
ТОВ ІБК Енерготехнобуд
#34327586
Активна 72 800 000.00 UAH 64 000 000.00 UAH
- 8 800 000.00 UAH (12.1%)

Протокол розкриття:

Назва   Дата Пропозиція
ТОВ Данко
#32727466
Рішення скасоване 83 370 000.00 UAH
ТзОВ "Луцькавтодор-сервіс"
#23251561
Рішення скасоване - Учасник не надав необхідні документи, Відсутнє забезпечення пропозиції, Учасник не відповідає критеріям ТД 69 499 999.00 UAH
ТОВ ІБК Енерготехнобуд
#34327586
Рішення скасоване - Учасник не надав необхідні документи, Відсутнє забезпечення пропозиції, Учасник не відповідає критеріям ТД 64 000 000.00 UAH
ТОВ Данко
#32727466
Рішення скасоване 83 370 000.00 UAH
ТОВ ІБК Енерготехнобуд
#34327586
Відмова - Учасник не надав необхідні документи, Відсутнє забезпечення пропозиції, Учасник не відповідає критеріям ТД 64 000 000.00 UAH
ТзОВ "Луцькавтодор-сервіс"
#23251561
Відмова - Учасник не надав необхідні документи, Відсутнє забезпечення пропозиції, Учасник не відповідає критеріям ТД 69 499 999.00 UAH
ТОВ Данко
#32727466
Переможець 83 370 000.00 UAH

Договори:

Назва   Дата Вартість
ТОВ Данко
#32727466
Скасовано 83 370 000.00 UAH
ТОВ Данко
#32727466
Скасовано 83 370 000.00 UAH
ТОВ Данко
#32727466
Підписано 83 370 000.00 UAH
Додаткові угоди
Номер угоди: -
Дата підписання:
Дата публікації:
Причина: Покращення якості предмета закупівлі
Опис: Публікація договору у повному обсязі, у зв'язку з технічними особливостями роботи електронного майданчику
Документи:
Номер угоди: 01
Дата підписання:
Дата публікації:
Причина: Зміна сторонніх показників
Опис: Викласти орієнтовний план фінансування у новій редакції
Документи:
Номер угоди: 02
Дата підписання:
Дата публікації:
Причина: Покращення якості предмета закупівлі
Опис: Доповнити Договір Додатком № 4 "орієнтовинй план фінансування на 2021 рік"
Документи: