Закупівлі Увійти Про систему

Очікувана вартість:

2 900 500.00 UAH
з ПДВ.

ДК 021 : 2015 71320000-7 (Послуги з інженерного проектування) «Нове будівництво культурно-спортивного комплексу за адресою: вул.Харківська в с.Вербки Павлоградського району Дніпропетровської області.

Відкриті торги Очікування пропозицій
UA-2019-01-04-001854-c 642d2be2f08e4ac998f0c052ec8af2ae
Зміни: Створено: Майданчик: prom.ua

Замовник:

Виконавчий комітет Вербківської сільської ради / #40210149

Адреса:

51453, Україна, Дніпропетровська область, с. Вербки, вул. Матросова, 20

Контакт:

Любов Холоденко
[email protected]
+380507699172
Період уточнень:
з по
Подача пропозицій:
з по
Аукціон:
з
Мінімальний крок аукціону:
14 502.50 UAH. (0.50%)
1 скарга/вимога
Вимога
Дана відповідь
UA-2019-01-04-001854-c.c1
#
Запит
1. Замовник не має права вимагати від Виконавця проекту проходження експертизи саме в державній експертизі. Згідно п.7 Постанови КМУ «Про затвердження Порядку затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України» від 11 травня 2011 р. № 560 (зі змінами та доповненнями): «Експертизу проводять експертні організації незалежно від форми власності, що відповідають визначеним Мінрегіоном критеріям і відомості про які внесені Мінрегіоном або на підставі делегованих повноважень саморегулівною організацією у сфері архітектурної діяльності за відповідним напрямом підприємницької діяльності до переліку експертних організацій. Орган (організація), що формує перелік експертних організацій, оприлюднює його на своєму веб-сайті у вільному безоплатному доступі та підтримує в актуальному стані на підставі інформації, яка щокварталу подається експертними організаціями. У разі встановлення невідповідності експертної організації визначеним критеріям відомості про таку організацію виключаються з переліку експертних організацій.» http://www.minregion.gov.ua/napryamki-diyalnosti/building/pricing/perelik-ekspertnih-organizatsiy/ Просимо внести відповідні зміни.
2. Просимо надати роз'яснення щодо вимоги наявності досвіду виконання аналогічних договорів. Якщо Учасник має підтверджений досвід виконання робіт з розробки проектно-кошторисної документації по об'єкту: "Капітальний ремонт будівлі Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації, бульв.Праці,1/1" або розробка проектно-кошторисної документації по об'єкту: «Реконструкція будівлі амбулаторії № 7 КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Слов’янськ» за адресою: вул. Донська , 5 у м. Слов’янськ, Донецької обл.(ДК 021-2015 - 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послуги)». Досвід виконання даних робіт замовник приймає, як аналогічний?
Доброго Дня!
Тендерний комітет розгляне Ваше звернення на найближчому засіданні.
3 питання
Питання:
Відповідь:
#
Технічне завдання
1.Будівництво культурно - спортивного комплексу с.Вербки Павлоградського району, Дніпропетровської області. Виготовлення ПКД.

8.Категорія складності об’єкту IV, клас відповідальності СС2 (після уточнення – можливо, збільшиться до СС3) – необхідно мінімум дві стадії проектування, - згідно вимогам ДБН А.2.2-3-2014

10.Необхідно роз’яснення щодо виду передбачуваних робіт по стадіону: реконструкція або капітальний ремонт, з збереженням робочого стану на період виконання робіт або з перервою експлуатації на період виконання робіт.

11.Площа території – 2,58 Га ( 245800 м2) - які межі ділянки розташування проектованого КСК - ? до площі території відноситься існуючий стадіон - ?
1. Стадіон – існує; реконструкція чи капремонт?
2. Культурно-спортивний комплекс. Площа забудови – 7800м2; - під таку площу підпадає кадастрова ділянка 1223582800:02:002:0560 – площею 0.7872га, - вірне припущення?
- Максимальна місткість залу в критому приміщенні - 300 осіб.

12.Дефектні акти укладаються на підставі матеріалів обстеження існуючих конструкцій. Пункт ТЗ стосується стадіону?
Решта споруд в складі КСК – нове будівництво

1.8. Виконати утеплення внутрішніх укосів за зовнішніх будівлі.? – Необхідне роз’яснення змісту речення.

1.10 - покриття майданчиків для волейболу (пісок - ? пружна підлога - ? дошки - ?)
- два окремих приміщення для тренажерного залу та фітнесу?
- Спортивна багатофункціональна зала: двоповерхова (1-2 або 2-3 поверхи), або дворівнева - ? єдиний простір по висоті з високими трибунами для глядачів чи два окремі приміщення для ігор? з можливістю відвідування представниками МГН одного залу чи обох?
- Можливо, передбачити наявність плавального басейну - ?

1.11 - обрядовий зал урочистостей – на яку кількість місць? – люди будуть тільки стоя, чи з посадочними місцями?
- гардеробні та гримерні;
- кількість місць в кафетерії з баром? Працює тільки як частина КСК, чи автономно? Передбачено приготування гарячої їжі чи готові страви?
- В кімнаті охорони – екрани стеження за територією?
- Медпункт -?

1.13 Що має на увазі Замовник під терміном «спеціальне приміщення для МГН»?

1.13 Задвоєння ЧЧ,
питання по суті:
- Необхідні відомості про зовнішні комунікаційні мережі, до яких буде проектоване підключення; границі підключення (або довжина ділянок);
- Опалення – газ (вказано в п. 12.3) – не раціональне рішення, можливо, в проекті може бути застосована електрика або твердопаливний котел?

2.1 Реконструкція існуючого стадіону з неможливістю його використання на період робіт?
Який вигляд, на думку Замовника, має бути у стадіону після реконструкції (капітального ремонту). «Цілорічне використання» - термін потребує роз’яснення Замовника: підігрів поля та (або) бігових доріжок? покриття стадіону в цілому? покриття над трибунами?

2.2 В критих приміщеннях?
На відкритих майданчиках?
Під горизонтальними навісами?

2.4 Наземні чи підземні контейнери?

2.7 Навколо існуючого стадіону? По периметру чи вздовж довгих сторін? Кількість місць на трибунах?

2.11 Контрольно-пропускний пункт з автоматичними турнікетами та приміщенням для каси – тільки для проходу на стадіон? В криті зали? Чи для входу на територію КСК? Регулюють рух автотранспорту та пішоходів? Турнікет для оплати паркування?

3. - Вказати тип ЛОС – з наступним випуском води в каналізаційну мережу, періодичне очищення накопичувальних ємностей чи зливання очищених вод на рельєф?
- Відстань до існуючої ГРП? ТУ на розміщення нової ГРП на території нового КСК?
- контур проектування теплової мережі? ТУ на підключення до яких існуючих станцій теплопостачання?
- Розташування над територією корпусів КСК лінії електропостачання 10КВ потребує виносу електромережі. Потужність існуючої КТП – ? Власник? Відстань?
- Вимоги до реєструючих приладів сигналізації та відеонагляду?
- Забезпечення підключення TV та інтернету - ?

15. Достатньо представити порівняння поточних цін з трьох сайтів (від трьох постачальників) - ?
Проектно-кошторисну документацію виконати українською мовою.
Яке відношення КП «Міськзеленбуд» Дніпровської міської ради має до зелених насаджень в с. Вербки Павлоградського району?

16. Необхідно до початку робіт уточнити обсяг робіт за розділами ЗВК, ЗЕО, ЗЕМ, ПОБ, ІТМГО, розділ ОВНС - ?
Необхідно в ТЗ передбачити винос ЛЕП 10кВ за межі нового КСК.
Необхідно в ТЗ передбачити перенос лінії водоводу

22. Формат, обсяг та строк представлення презентації - ?

Просимо надати відповіді та роз"яснення, щодо пунктів технічного завдання.
Уважно читайте технічну частину в тендерній документації ДК 021 : 2015 71320000-7(Послуги з інженерного проектування) «Нове будівництво культурно-спортивного комплексу за адресою: вул.Харківська в с.Вебки Павлоградського району Дніпропетровської області.
Питання:
Відповідь:
#
Аналогічний договір
Доброго дня.
Просимо надати роз'яснення щодо вимоги наявності досвіду виконання аналогічних договорів. Якщо Учасник має підтверджений досвід виконання робіт з розробки проектно-кошторисної документації по об'єкту: "Капітальний ремонт будівлі Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації, бульв.Праці,1/1" або розробка проектно-кошторисної документації по об'єкту: «Реконструкція будівлі амбулаторії № 7 КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Слов’янськ» за адресою: вул. Донська , 5 у м. Слов’янськ, Донецької обл.(ДК 021-2015 - 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послуги)». Досвід виконання даних робіт замовник приймає, як аналогічний?
Ваше звернення буде розглянуте на засіданні тендерного комітету.
Питання:
Відповідь:
#
Експертиза
3) Замовник не має права вимагати від Виконавця проекту проходження експертизи саме в державній експертизі. Згідно п.7 Постанови КМУ «Про затвердження Порядку затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України» від 11 травня 2011 р. № 560 (зі змінами та доповненнями): «Експертизу проводять експертні організації незалежно від форми власності, що відповідають визначеним Мінрегіоном критеріям і відомості про які внесені Мінрегіоном або на підставі делегованих повноважень саморегулівною організацією у сфері архітектурної діяльності за відповідним напрямом підприємницької діяльності до переліку експертних організацій. Орган (організація), що формує перелік експертних організацій, оприлюднює його на своєму веб-сайті у вільному безоплатному доступі та підтримує в актуальному стані на підставі інформації, яка щокварталу подається експертними організаціями. У разі встановлення невідповідності експертної організації визначеним критеріям відомості про таку організацію виключаються з переліку експертних організацій.» http://www.minregion.gov.ua/napryamki-diyalnosti/building/pricing/perelik-ekspertnih-organizatsiy/
Просимо внести відповідні зміни.
Ваше звернення буде розглянуте на засіданні тендерного комітету.

Предмети закупівлі:

ДК 021 : 2015 71320000-7 (Послуги з інженерного проектування )«Нове будівництво культурно-спортивного комплексу за адресою: вул.Харківська в с.Вербки Павлоградського району Дніпропетровської області
1 посл.
2 900 500.00 UAH
2 900 500.00 UAH
2 900 500.00 UAH / посл.
71320000-7 — Послуги з інженерного проектування
Строк поставки:
05.02.2019 - 31.12.2019
Адреса поставки:
51453, Україна, Дніпропетровська область, с.Вербки, вул.Матросова,20