Закупівлі Увійти Практика АМКУ Про систему

Очікувана вартість:

1 400 000.00 UAH
з ПДВ.

Лампи електричні в асортименті

Відкриті торги Пропозиції розглянуті
UA-2019-02-27-001977-a 5f2040018e6146a48dfed3aedcef49b7
Зміни: Створено: Майданчик: prom.ua

Замовник:

ПІДПРИЄМСТВО ЕЛЕКТРОМЕРЕЖ ЗОВНІШНЬОГО ОСВІТЛЕННЯ "МІСЬКСВІТЛО" / #03338159

Адреса:

36023, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Героїв АТО, буд. 73А

Контакт:

Володимир Крохмаль
[email protected]
+380532638509
Період уточнень:
з по
Подача пропозицій:
з по
Аукціон:
з по
Визначення переможця:
з по
Мінімальний крок аукціону:
4 200.00 UAH. (0.30%)
Ризики: 17%
Показник Оцінка
Один з учасників постійно програє торги ? 1
Багато дискваліфікацій 1
Виграшна ставка була знижена мінімально ? 0
Перша закупівля за цим CPV ? 0
Велика різниця в пропозиціях ? 0
Тендерна документація відсутня 0
Один з учасників постійно бере участь в тендерах цього замовника ? 0
У переможця це перший контракт 0
Один із учасників знаходиться в чорному списку АМКУ 0
Один із учасників знаходиться в стані припинення чи банкрутства 0
Постачальник працює тільки з цим замовником ? 0
Порушені терміни підписання контракту ? 0
Оновлено:
5 скарг/вимог
Скарга
Розглянута
UA-2019-02-27-001977-a.c5
ТЗОВ "САМБІРСЬКИЙ РАДІОЗАВОД "СИГНАЛ" #37752996
Скарга на відхилення ТЗОВ "САМБІРСЬКИЙ РАДІОЗАВОД "СИГНАЛ"

1. Прийняти скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю «Самбірський радіозавод «Сигнал» до розгляду.
2. Скасувати рішення уповноваженої особи – Крохмаля Володимира Володимировича, відповідального за організацію та проведення процедур закупівель Підприємства електромереж зовнішнього освітлення «Міськсвітло» (Протокол від 18.06.2019 № 16), щодо відхилення тендерної пропозиції Товариства з обмеженою відповідальністю «Самбірський радіозавод «Сигнал» по відкритих електронних торгах, предметом закупівлі яких є Лампи електричні в асортименті (код за код за ДК 021:2015 - 31510000-4 Електричні лампи розжарення), ідентифікатор закупівлі UA-2019-02-27-001977-a.
3. Скасувати рішення уповноваженої особи – Крохмаля Володимира Володимировича, відповідального за організацію та проведення процедур закупівель Підприємства електромереж зовнішнього освітлення «Міськсвітло» (Протокол № 17 від 18.06.2019). щодо визнання ТОВ “Альтаїр-Дніпро” переможцем по відкритих електронних торгах, предметом закупівлі яких Лампи електричні в асортименті (код за код за ДК 021:2015 - 31510000-4 Електричні лампи розжарення), ідентифікатор закупівлі UA-2019-02-27-001977-a.
4. Призупинити Процедуру закупівлі (номер UA-2019-02-27-001977-a) на строк до прийняття рішення за скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю «Самбірський радіозавод «Сигнал».
Вимога
Дана відповідь
UA-2019-02-27-001977-a.c3
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "САМБІРСЬКИЙ РАДІОЗАВОД "СИГНАЛ" #37752996
Претензія згідно визначення переможця
Замовником було вказано у Дод. 4 "Продукція повинна бути нова, в заводській тарі, дата виготовлення не раніше 2018р, підтверджена технічною документацією (технічним паспортом кожного типу ламп на партію та надати наступні документи в складі пропозиції на запропоновану продукцію:..
...1.2. технічна документацією (технічний паспорт на кожний тип ламп або технічна інформація (опис) виробника" і не було вказано, що паспорти потрібно завірити виробником. Оскільки виробник видає технічні паспорти лише зі штампом ВТК та технічні описи без завірення, це не може бути причиною відхилення. Учасник "ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АЛЬТАІР-ДНІПРО" також не надав деякі технічні паспорти та описи із завіренням печаткою саме виробника!
Також ПрАТ "Львівський електро ламповий завод "Іскра" виготовляє продукцію під замовлення, про що повідомляється на головній сторінці сайту: “Розробляємо та виготовляємо ексклюзивні лампи та світильники будь-якої складності, з урахуванням характеристик під індивідуальні замовлення.”. Тобто ця продукція не вказана ні на сайті виробника, ні в каталозі.
Як можна замітити на сайті лампи ДНаТ 70, 150, 250 звичайні, а Товариство з обмеженою відповідальністю «Самбірський радіозавод «Сигнал» надали лампи ДНаТ 70 НО Е27, ДНаТ 150 НО Е40, ДНаТ 250 НО Е40. Ці лампи натрієві високого тиску підвищеної ефективності типу ДНаТ HO, виходячи з цього замовник порівнював лампу яку надав Товариство з обмеженою відповідальністю «Самбірський радіозавод «Сигнал» з іншою лампою. Тому повторне відхилення Товариство з обмеженою відповідальністю «Самбірський радіозавод «Сигнал» було безпідставним.
Якщо Замовник не зверне увагу на дану вимогу, Товариство з обмеженою відповідальністю «Самбірський радіозавод «Сигнал» буде змушене звернутись ПОВТОРНО з відповідною скаргою до Постійно діючої Адміністративної колегії Антимонопольного комітету України за захистом своїх прав!
Уважно розглянувши Вашу вимогу, повідомляємо про наступне.
Відповідно до п. 4.3. Додатку 4 до Тендерної документації Термін постачання, відповідно до заявок, з можливістю термінових поставок протягом 1-го робочого дня після замовлення. У своїй вимозі ви посилаєтесь на інформацію з сайту виробника продукції ПрАТ «Львівський електроламповий завод «Іскра» про те, що виготовляє ексклюзивні лампи та світильники будь-якої складності, з урахуванням характеристик під індивідуальні замовлення. На телефонний запит вказаний виробник повідомив, що продукція, яка предметом закупівлі відсутня в наявності та в серійному виробництві. Тому не зрозуміло яким чином Ви як учасник можете виконати вказану вище вимогу тендерної документація щодо можливості термінової партії товару поставки протягом 1-го календарного після замовлення. Додатково зазначаємо, що через значне затягування строків проведення процедури закупівлі існує нагальна потреба в даних товарах. Тому у замовника є об’єктивні сумніви щодо реального виконання умов договору Вами як потенційним постачальником.
Також в ході розгляду Вашої вимоги замовником було проаналізовано можливість та ризики постачання товарів, які є предметом закупівлі, учасником ТОВ «Альтаір-Дніпро». Продукція, запропонована вказаним учасником, присутня в каталогах виробників та їх представників (дилерів) на території України.
Окрім того, перевіривши дані Єдиного Державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців через урядовий веб-портал https://kap.minjust.gov.ua/services/registry, встановлено, що стосовно виробника ПрАТ «Львівський електроламповий завод «Іскра» (продукцію якого Ви плануєте постачати) порушено справу про банкрутство. Це в свою чергу містить серйозні ризики стосовно виконання умов тендерного договору, який може бути укладений за результатами тендеру.
З огляду на вище викладене, підстави для задоволення Вашої вимоги відсутні.
Вимога
Дана відповідь
UA-2019-02-27-001977-a.c1
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "САМБІРСЬКИЙ РАДІОЗАВОД "СИГНАЛ" #37752996
Переглянути та скасувати рішення про відхилення пропозиції учасника товариства з обмеженою відповідальністю «Самбірський радіозавод «Сигнал»
Звертаємо Вашу увагу на те, що відповідно до п. 4 ч. 1 ст. 30 Закону України «про публічні закупівлі» 1. Замовник відхиляє тендерну пропозицію в разі якщо:
4) тендерна пропозиція не відповідає умовам тендерної документації.
При цьому хочемо зазначити, що висновок про відхилення тендерної пропозиції є необґрунтованим, а підстави зазначені в згаданому протоколі – надуманими.
Так, зокрема, як підставу для відхилення тендерної пропозиції зазначено про те, що:
- в пропозиції учасника відсутня інформація про можливість термінових поставок протягом 1-го робочого дня після замовлення та про можливість відтер мінування платежу на 6 місяців. Дане твердження не відповідає дійсності, оскільки дана інформація вказана в п. 3 під заголовком «Організаційні положення» Таблиці відповідності технічним вимогам, що надана в складі пропозиції та розміщена в системі Прозоро окремим файлом під назвою «Таблиця відповідності.pdf».
- подана інформація у складі тендерної пропозиції неповна, оскільки не заповнена специфікація до Договору, а отже порушено умови/вимоги Розділу 6. Результати торгів та укладання договору про закупівлю п. 4 «Істотні умови, що обов’язково включаються до Договору про закупівлю». З даним твердженням погодитись не можна, адже Розділ 6 містить вимоги щодо результатів торгів та укладення договору. Стадія укладення договору в процедурі публічних закупівель відбувається після визначення переможця торгів, а від так зазначена вимога про заповнення специфікації не стосується поданого листа-підтвердження згоди щодо істотних умов договору у вигляді проекту договору. Таким чином оскільки вимога про заповнення специфікації в тендерній документації не пред’являлась, тому дана обставина не може вважатись підставою для відхилення тендерної пропозиції учасника. Крім цього, відповідно до п.п. 1.2. Договору (проекту договору про закупівлю товарів) номенклатура, асортимент Товару, одиниця виміру, його кількість, ціна, загальна сума закупівлі встановлюються за результатами проведення відкритих торгів і зазначаються в Специфікації (Додаток 1), яка підписується уповноваженими представниками Сторін договору, скріплюється печатками Сторін і є невід’ємною частиною Договору. Отже твердження про ненадання заповненої специфікації до договору не може бути підставою для відхилення тендерної пропозиції.
- у наданому листі-згоді на обробку персональних даних відсутня інформація щодо номеру паспорту. Дане твердження є некоректне, оскільки учасником надано лист-згоду у точній відповідності до додатку № 6 тендерної документації. Даний додаток № 6 не передбачає можливості зазначення в ньому номеру паспорту. Додаток № 6 не передбачає також зазначення в ньому будь-яких інших персональних даних, як то серії паспорту дати та ким він виданий чи ідентифікаційного коду особи. Разом з цим до тендерної пропозиції додано окремим файлами скан-копії паспортів та ідентифікаційних кодів уповноважених представників учасника. Отже твердження про не зазначення в листі-згоді на обробку персональних даних є надуманим та не може бути підставою для відхилення тендерної пропозиції.
1. переглянути та скасувати рішення про відхилення пропозиції учасника товариства з обмеженою відповідальністю «Самбірський радіозавод «Сигнал», викладеного в протоколі № 7 від 01.04.2019 та прийняти нове рішення, яким визнати переможцем проведених закупівель учасника товариство з обмеженою відповідальністю «Самбірський радіозавод «Сигнал», пропозиція якого є найбільш економічно вигідною, після відхилення іншого учасника.
2. У випадку невиконання вказаної вимоги – ми будемо змушені звернутись з відповідною скаргою до Постійно діючої Адміністративної колегії Антимонопольного комітету України за захистом своїх прав.
Шановний учасник! Керуючись положеннями частини 1 статті 23 Закону України «Про публічні закупівлі» № 922-VIII від 25.12.2015 року (далі-Закон), щодо порядку надання роз’яснень до процедури закупівлі відкриті торги повідомляємо: «Усі звернення за роз’ясненнями та звернення щодо усунення порушення автоматично оприлюднюються в електронній системі закупівель без ідентифікації особи, яка звернулася до замовника. Замовник повинен протягом трьох робочих днів з дня їх оприлюднення надати роз’яснення на звернення та оприлюднити його на веб-порталі Уповноваженого органу відповідно до статті 10 цього Закону». Оскільки, ні законом, ні наказом Мінекономрозвитку України «Про затвердження форм документів у сфері публічних закупівель» №490 від 22.03.2016 року не передбачено документальну форму оприлюднення такого роз’яснення інформуємо, що відповідь від імені Замовника закупівлі надається у електронній формі заповнення відповідного рядка на електронному майданчику в системі електронних закупівель «Prozorro». По суті вашого питання інформуємо.
Відповідно до умов Додатку 4 до тендерної документації «ІНФОРМАЦІЯ ПРО НЕОБХІДНІ ТЕХНІЧНІ, ЯКІСНІ ТА КІЛЬКІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ», пропозиція учасника має містити інформацію відповідно до пункту 4.3. Термін постачання, відповідно до заявок, з можливістю термінових поставок протягом 1-го робочого дня після замовлення. Можливість відтермінування платежу на 6 місяців. Учасник у складі своєї тендерної пропозиції не надав листа-гарантії чи іншого документу, в якому б гарантував виконання вказаних вимог. Копіювання положень тендерної документації у довідці, що розміщена у файлі «Таблиця відповідності.pdf» не є наданням гарантій виконання зазначених вимог тендерної документації.
Відповідно до Розділу 6. Результати торгів та укладання договору про закупівлю п. 4 «Істотні умови, що обов’язково включаються до договору про закупівлю» тендерна пропозиція учасника має містити наступну інформацію: «Істотні умови договору у вигляді проекту договору передбачені ДОДАТКОМ 5 відповідно до статей 36 і 37 Закону та з урахуванням Цивільного та Господарського кодексу України. Учасник надає у своїй пропозиції Лист-підтвердження згоди щодо істотних умов договору у вигляді проекту договору відповідно до ДОДАТКУ 7 цієї документації.» Подана інформація у складі пропозиції лист №15/12 від 14.03.2019 не повна Додаток №7 специфікація до договору не заповнена, а отже порушено умови/ вимоги Розділу 6. Результати торгів та укладання договору про закупівлю п. 4 «Істотні умови, що обов’язково включаються до договору про закупівлю».
Відповідно до умов/ вимог ДОДАТКУ 6 до тендерної документації ЛИСТ-ЗГОДА НА ОБРОБКУ, ВИКОРИСТАННЯ, ПОШИРЕННЯ ТА ДОСТУП ДО ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ учасник має у складі своєї пропозиції надати лист-згоду на обробку персональних даних, даний лист № 21/012 від 14.03.2019р. містить у складі пропозиції учасника, але не із усіма даними. А зокрема відсутня інформація щодо того, яка особа надає таку згоду, а також відсутня інформація про номер паспорту чи іншого документу, що посвідчує особу підписанта тендерної пропозиції. А, отже, дана довідка подана із недотриманням умов/вимог додатку №6 до тендерної документації.
Таким чином, підстави для задоволення вимоги учасника відсутні.
Скарга
Розглянута
UA-2019-02-27-001977-a.c4
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "САМБІРСЬКИЙ РАДІОЗАВОД "СИГНАЛ" #37752996
Cкарга АМКУ дисквалфікація ТЗОВ "САМБІРСЬКИЙ РАДІОЗАВОД "СИГНАЛ"
ПРОСИМО:

1. Прийняти скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю «Самбірський радіозавод «Сигнал» до розгляду.
2. Скасувати рішення уповноваженої особи – Крохмаля Володимира Володимировича, відповідального за організацію та проведення процедур закупівель Підприємства електромереж зовнішнього освітлення «Міськсвітло» (Протокол від 15.05.2019 № 13), щодо відхилення тендерної пропозиції Товариства з обмеженою відповідальністю «Самбірський радіозавод «Сигнал» по відкритих електронних торгах, предметом закупівлі яких є Лампи електричні в асортименті (код за код за ДК 021:2015 - 31510000-4 Електричні лампи розжарення), ідентифікатор закупівлі UA-2019-02-27-001977-a.
3. Скасувати рішення уповноваженої особи – Крохмаля Володимира Володимировича, відповідального за організацію та проведення процедур закупівель Підприємства електромереж зовнішнього освітлення «Міськсвітло» (Протокол № 14 від 15.05.2019). щодо визнання ТОВ “Альтаїр-Дніпро” переможцем по відкритих електронних торгах, предметом закупівлі яких Лампи електричні в асортименті (код за код за ДК 021:2015 - 31510000-4 Електричні лампи розжарення), ідентифікатор закупівлі UA-2019-02-27-001977-a.
4. Призупинити Процедуру закупівлі (номер UA-2019-02-27-001977-a) на строк до прийняття рішення за скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю «Самбірський радіозавод «Сигнал».
Скарга
Розглянута
UA-2019-02-27-001977-a.a2
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "САМБІРСЬКИЙ РАДІОЗАВОД "СИГНАЛ" #37752996
Скарга на відхилення ТЗОВ "САМБІРСЬКИЙ РАДІОЗАВОД "СИГНАЛ"
ПРОСИМО:

1. Прийняти скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю «Самбірський радіозавод «Сигнал» до розгляду.
2. Скасувати рішення уповноваженої особи – Крохмаля Володимира Володимировича, відповідального за організацію та проведення процедур закупівель Підприємства електромереж зовнішнього освітлення «Міськсвітло» (Протокол № 7 від 01.04.2019), щодо відхилення тендерної пропозиції Товариства з обмеженою відповідальністю «Самбірський радіозавод «Сигнал» по відкритих електронних торгах, предметом закупівлі яких є Лампи електричні в асортименті (код за код за ДК 021:2015 - 31510000-4 Електричні лампи розжарення), ідентифікатор закупівлі UA-2019-02-27-001977-a.
3. Скасувати рішення уповноваженої особи – Крохмаля Володимира Володимировича, відповідального за організацію та проведення процедур закупівель Підприємства електромереж зовнішнього освітлення «Міськсвітло» від 01.04.2019 (Протокол № 8 від 01.04.2019). щодо визнання ТОВ “Альтаїр-Дніпро” переможцем по відкритих електронних торгах, предметом закупівлі яких Лампи електричні в асортименті (код за код за ДК 021:2015 - 31510000-4 Електричні лампи розжарення), ідентифікатор закупівлі UA-2019-02-27-001977-a.
4. Призупинити Процедуру закупівлі (номер UA-2019-02-27-001977-a) на строк до прийняття рішення за скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю «Самбірський радіозавод «Сигнал».

Предмети закупівлі:

Лампи електричні в асортименті
4 956 шт.
1 400 000.00 UAH
1 400 000.00 UAH
282.49 UAH / шт.
31510000-4 — Електричні лампи розжарення
Строк поставки:
15.04.2019 - 25.12.2019
Адреса поставки:
36023, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Героїв АТО,73 А

Учасники:

Назва   Дата Початкова пропозиція Кінцева пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Самбірський радіозавод "Сигнал"
#37752996
Активна 1 151 500.80 UAH 1 151 500.80 UAH
- 0.00 UAH (0.0%)
ТОВ "НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЮТЕМ"
#39293541
Активна 1 384 640.00 UAH 1 030 900.00 UAH
- 353 740.00 UAH (25.5%)
ТТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АЛЬТАІР-ДНІПРО"
#37272650
Активна 1 276 212.00 UAH 1 268 012.00 UAH
- 8 200.00 UAH (0.6%)

Протокол розкриття:

Назва   Дата Пропозиція
ТТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АЛЬТАІР-ДНІПРО"
#37272650
Рішення скасоване 1 268 012.00 UAH
Товариство з обмеженою відповідальністю "Самбірський радіозавод "Сигнал"
#37752996
Рішення скасоване - Учасник не відповідає критеріям ТД 1 151 500.80 UAH
ТОВ "НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЮТЕМ"
#39293541
Рішення скасоване - Учасник не відповідає критеріям ТД 1 030 900.00 UAH
ТТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АЛЬТАІР-ДНІПРО"
#37272650
Рішення скасоване 1 268 012.00 UAH
ТТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АЛЬТАІР-ДНІПРО"
#37272650
Рішення скасоване 1 268 012.00 UAH
Товариство з обмеженою відповідальністю "Самбірський радіозавод "Сигнал"
#37752996
Рішення скасоване - Учасник не відповідає критеріям ТД 1 151 500.80 UAH
ТОВ "НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЮТЕМ"
#39293541
Рішення скасоване - Учасник не відповідає критеріям ТД 1 030 900.00 UAH
ТОВ "НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЮТЕМ"
#39293541
Відмова - Учасник не відповідає критеріям ТД 1 030 900.00 UAH
Товариство з обмеженою відповідальністю "Самбірський радіозавод "Сигнал"
#37752996
Відмова - Учасник не відповідає критеріям ТД 1 151 500.80 UAH
ТТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АЛЬТАІР-ДНІПРО"
#37272650
Переможець 1 268 012.00 UAH

Контракти:

Назва   Дата Вартість
ТТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АЛЬТАІР-ДНІПРО"
#37272650
Скасовано 1 268 012.00 UAH
ТТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АЛЬТАІР-ДНІПРО"
#37272650
Скасовано 1 268 012.00 UAH
ТТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АЛЬТАІР-ДНІПРО"
#37272650
Скасовано 1 268 012.00 UAH
ТТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АЛЬТАІР-ДНІПРО"
#37272650
Запропоновано 1 268 012.00 UAH