Закупівлі Увійти Про систему

Очікувана вартість:

3 483 000.00 UAH
з ПДВ.

Сума договорів:

2 070 000.00 UAH

Економія:

40.57%

Аксесуари для одягу (18420000-9) (Ремінь брючний тип 2, вид 2)

Закупівля для потреб оборони Завершена
UA-2019-01-18-000592-c 4ef584b7ad4c41c7b424626fa2d2c741
Зміни: Створено: Майданчик: prom.ua

Замовник:

Міністерство оборони України (Відділ підготовки та проведення закупівель за напрямком оперативного та технічного забезпечення управління проведення закупівель Департаменту державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів МОУ) / #00034022

Адреса:

03168, Україна, Київ, м. Київ, пр-т. Повітрофлотський, 6

Контакт:

Володимир Телегін
[email protected]
+3080444547355
Період уточнень:
з по
Подача пропозицій:
з по
Визначення переможця:
з по
Мінімальний крок аукціону:
17 415.00 UAH. (0.50%)
Ризики: 20%
Показник Оцінка
Велика різниця в пропозиціях ? 1
Один з учасників постійно програє торги ? 1
Переможець торгів виграв всі лоти 1
Виграшна ставка була знижена мінімально ? 0
Перша закупівля за цим CPV ? 0
Тендерна документація відсутня 0
Один з учасників постійно бере участь в тендерах цього замовника ? 0
У переможця це перший контракт 0
Один із учасників знаходиться в чорному списку АМКУ 0
Один із учасників знаходиться в стані припинення чи банкрутства 0
Постачальник працює тільки з цим замовником ? 0
Багато дискваліфікацій 0
Занадто велика економія 0
Оновлено:
6 скарг/вимог
Вимога
Відхилено
UA-2019-01-18-000592-c.a4
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРНАДО" #21582561
Усунення дискримінаційних вимог та внесення змін до тендерної документації
Опис вимоги викладений у додатку
Довжина ременя у таблиці 2.3 та на сторінці 13 ТУ зазначена в сантиметрах, виміри на рисунку Б.2 зазначені в міліметрах.
Виміри емблеми, розміщеної на пряжці, зазначені в міліметрах та мають відповідати вимогам рисунку Б.3 додатку Б.
Обробка країв, а також закріплення краю ремінної стрічки, протягнутої в пряжку, має відповідати вимогам підпунктів 2.4.3-2.4.4 ТУ.
Етикетка виробу закріплюється на внутрішньому шарі виробу відповідно до підпункту 2.4.8 та Рисунку Б.2 ТУ. Колір етикетки має відповідати виду виробу, зазначеного на рисунку 3 ТУ.
На момент затвердження ТУ зазначені у вимозі ГОСТ були діючі.
Стосовно застосувань ГОСТ, не діючих в Україні інформую, що відповідно до роз’яснення, розміщеного на офіційному сайті Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, дозволяється застосовувати стандарти, які втратили чинність за умови добровільності застосування та у якості інструкції, правил, тощо, які впорядковують діяльність у тій чи іншій сфері.
Враховуючи викладене, зауваження ( зазначені у вимозі) не є слушними та не потребують внесення змін до ТУ.
Також відділом підготовки та проведення закупівель за напрямком тилового та медичного забезпечення управління проведення закупівель Департаменту державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів Міністерства оборони України внесенні зміни до кінцевого строку подання цінових пропозицій.
Скарга
Вирішена
UA-2019-01-18-000592-c.b3
ТОВ "Велмет" #37347778
СКАРГА щодо змісту окремих положень тендерної документації та їх невідповідності вимогам законодавства України
18 січня 2019 року через авторизований електронний майданчик на веб-порталі Уповноваженого органу - prozorro.gov.ua, Міністерством оборони України (Відділ підготовки та проведення закупівель за напрямком тилового та медичного забезпечення управління проведення закупівель Департаменту державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів МОУ) (далі – Замовник) опубліковано оголошення про публічну закупівлю за процедурою Переговорна процедура для потреб оборони: Аксесуари для одягу (18420000-9) (Ремінь брючний тип 2, вид 2), ідентифікатор закупівлі: UA-2019-01-18-000592-c
Закупівля поділена на 2 лоти:
- Лот 1. Ремені (18425000-4) (Ремінь брючний тип 2, вид 2);
- Лот 2. Ремені (18425000-4) (Ремінь брючний тип 2, вид 2).

Відповідно до ч.1 ст.10 Закону України «Про особливості здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для гарантованого забезпечення потреб оборони» (далі - Закон для потреб оборони) скарги, що стосуються технічних, кількісних та якісних характеристик предмету закупівлі та/або кваліфікаційних критеріїв до учасників відбору, прийнятих рішень, а також дій та/або бездіяльності замовника, що відбулися до закінчення періоду, установленого для подання цінових пропозицій, можуть подаватися до органу оскарження з моменту оприлюднення оголошення про проведення відбору, але не пізніш як за два робочі дні до закінчення встановленого замовником періоду подання цінових пропозицій. Таким чином, кінцевим строком оскарження умов проведення процедури закупівлі є 00.00 год. 24.01.2019.
Згідно з п. 3 ч. 4 ст. 3 Закону для потреб оборони в оголошенні про проведення відбору обов’язково зазначаються технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі з урахуванням вимог пункту 3 частини другої статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі - Закон).
Відповідно до п. 3 ч. 2 ст. 22 Закону інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію (у разі потреби - плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі). При цьому технічна специфікація повинна містити: детальний опис товарів, робіт, послуг, що закуповуються, у тому числі їх технічні та якісні характеристики; вимоги щодо технічних і функціональних характеристик предмета закупівлі у разі, якщо опис скласти неможливо або якщо доцільніше зазначити такі показники; посилання на стандартні характеристики, вимоги, умовні позначення та термінологію, пов’язану з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними або національними стандартами, нормами та правилами. Технічна специфікація не повинна містити посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника. У разі якщо таке посилання є необхідним, воно повинно бути обґрунтованим, а специфікація повинна містити вираз "або еквівалент". Технічні, якісні характеристики предмета закупівлі повинні передбачати необхідність застосування заходів із захисту довкілля.
Відповідно до ч. 6 ст. 3 Закону для потреб оборони, технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі і кваліфікаційні критерії до учасників відбору не можуть містити дискримінаційних умов та зменшувати рівень конкуренції.

1. Відповідно до п.12.3 «Оголошення про проведення відбору учасників на закупівлю аксесуари для одягу (18420000-9) (Ремінь брючний тип 2, вид 2)» (далі – Оголошення), для підтвердження відомості цінової пропозиції технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам замовника учасник у складі тендерної пропозиції повинен надати: - сканований оригінал/копію висновку щодо відповідності наданого учасникам зразка предмета речового майна нормативним документам та зразку-еталону, виданого Головним управлінням розвитку та супроводження матеріального забезпечення Збройних Сил України, яке буде чинним на кінцеву дату подання цінових пропозицій.
Відповідно до ч. 14 ст. 3 Закону для потреб оборони, у період подання цінових пропозицій учасник відбору надає замовнику одиницю товару на перевірку відповідності зразку-еталону (якщо подання одиниці товару вимагалося в оголошенні про проведення відбору) та/або іншим вимогам замовника до предмета закупівлі, зазначеним в оголошенні про проведення відбору.
Жодна норма Закону не визначає право Замовника вимагати від Учасників документи, які стосуються відповідності зразків Учасників зразку-еталону. Адже зразок-еталон не є складовою тендерної документації.
Крім того, щодо висновку слід зазначити, що його видача регулюється Порядком здійснення перевірки зразків предметів речового майна на відповідність вимогам нормативної або технічної документації та зразкам-еталонам, затвердженим Наказом Міністерства оборони України від 15.03.2017 № 150, відповідно до якого строк проведення перевірки комісією становить три робочих дні з дня отримання уповноваженим органом військового управління письмової заяви учасника, тобто день подачі заяви плюс три робочих дні. Заява подається з комплектом документів в які включені:
протокол випробувань зразка (матеріалів) на відповідність вимогам нормативної або технічної документації, що виданий відповідно до чинного законодавства випробувальною лабораторією, акредитованою на технічну компетентність та незалежність;
висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи на зразок або матеріали, з яких він виготовлений.
Зазначену закупівлю оголошено 10:33 18 січня 2019 року. Термін подачі пропозиції по ній закінчується о 18:00 28 січня 2019 року. Таким чином, строк встановлений для подачі пропозицій лише 6 робочих днів та декілька годин, що в цілому не суперечить Закону України «Про особливості здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для гарантованого забезпечення потреб оборони», проте враховуючи перелік документів, які Замовник просить подати, це унеможливлює потенційним учасникам подати вказані в Оголошення про проведення відбору учасників на закупівлю документи вчасно, та/або в повному обсязі, адже навіть саме пересилання або доведення зразків продукції до лабораторій та отримання результатів випробування займає декілька днів.
Зазначене не відповідає принципам здійснення закупівель, а саме добросовісна конкуренція серед учасників; максимальна економія та ефективність; недискримінація учасників.

2. Відповідно до ст. 16 Закону, Замовник установлює один або декілька з таких кваліфікаційних критеріїв: наявність обладнання та матеріально-технічної бази; наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід; наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору.
Згідно з п. 12.1 Оголошення, для участі у процедурі закупівлі, замовник визначив кваліфікаційний критерій – наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору.
Відповідно до п. 12.3 Оголошення, замовник вимагає надити сканований оригінал/копія аналогічного договору про постачання аксесуарів для одягу (1842) або на Ремінь брючний за 2017 рік, та/або 2018 рік, та/або 2019 рік та сканований оригінал/копія відгуку [відгук повинен бути виданий суб’єктом господарювання (з яким було укладено договір) із зазначенням дати і номеру договору (на який надано відгук) та інформації про належне виконання договору, у тому числі стосовно якості та строків].
Відгук не є підтвердженням виконання аналогічного договору, а його подача не передбачена. Також, відомо, що в Україні відсутня практика обміну відгуками після виконання договорів.
Крім того, Замовник вказує, що відгук повинен бути виданий суб’єктом господарювання. Відповідно до ст. 55 Господарського Кодексу України, суб'єктами господарювання є:
- господарські організації-юридичні особи, створені відповідно до Цивільного кодексу України, державні, комунальні та інші підприємства, створені відповідно до цього Кодексу, а також інші юридичні особи, які здійснюють господарську діяльність та зареєстровані в установленому законом порядку;
- громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які здійснюють господарську діяльність та зареєстровані відповідно до закону як підприємці.
Тобто у разі укладення договору з фізичною особою, його не можна подавати як аналогічний, оскільки вона не є суб’єктом господарювання та не може написати відгук.
Зазначене не відповідає принципу недискримінація учасників.

Неналежні дії Замовника призводять до порушення принципів недискримінації учасників, обмежують коло компаній, які можуть взяти участь у процесі закупівлі та конкуренцію під час закупівель товарів.
Наявність порушених прав обґрунтовується тим фактом, що Скаржник є потенційним учасником відповідної процедури та реально претендує на визнання його пропозиції як найкращої та укладання договору з Замовником у майбутньому.
Виходячи з вищевикладеного та керуючись ст. 18 Закону України «Про публічні закупівлі», ст. 10 Закону України «Про особливості здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для гарантованого забезпечення потреб оборони»,

ПРОШУ
1. Прийняти скаргу до розгляду.
2. Розглянути скаргу за участю Скаржника.
3. Прийняти рішення про встановлення порушень процедури закупівлі.
4. Зобов’язати Замовника внести зміни до оголошення № UA-2019-01-18-000592-c


Додатки:
- Документи, що підтверджують внесення плати за розгляд скарги відповідно до частини 1 статті 18 Закону України «Про публічні закупівлі» (Платіжне доручення №1954 від 23 січня 2019 р.)
- Копія скарги у форматі Microsoft Word (.doc)
Вимога
Відхилено
UA-2019-01-18-000592-c.c1
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРНАДО" #21582561
про внесення змін до тендерної документації
Опис у додатку
Довжина ременя у таблиці 2.3 та на сторінці 13 ТУ зазначена в сантиметрах, виміри на рисунку Б.2 зазначені в міліметрах.
Виміри емблеми, розміщеної на пряжці, зазначені в міліметрах та мають відповідати вимогам рисунку Б.3 додатку Б.
Обробка країв, а також закріплення краю ремінної стрічки, протягнутої в пряжку, має відповідати вимогам підпунктів 2.4.3-2.4.4 ТУ.
Етикетка виробу закріплюється на внутрішньому шарі виробу відповідно до підпункту 2.4.8 та Рисунку Б.2 ТУ. Колір етикетки має відповідати виду виробу, зазначеного на рисунку 3 ТУ.
На момент затвердження ТУ зазначені у вимозі ГОСТ були діючі.
Стосовно застосувань ГОСТ, не діючих в Україні інформую, що відповідно до роз’яснення, розміщеного на офіційному сайті Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, дозволяється застосовувати стандарти, які втратили чинність за умови добровільності застосування та у якості інструкції, правил, тощо, які впорядковують діяльність у тій чи іншій сфері.
Враховуючи викладене, зауваження ( зазначені у вимозі) не є слушними та не потребують внесення змін до ТУ.
Також відділом підготовки та проведення закупівель за напрямком тилового та медичного забезпечення управління проведення закупівель Департаменту державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів Міністерства оборони України внесенні зміни до кінцевого строку подання цінових пропозицій.
Вимога
Відхилено
UA-2019-01-18-000592-c.c5
Остах Сергій Євгенович #3334913178
Зміна термінів постачання
ФОП Остах С.Є, код 3334913178, просить збільшити терміни постачання ременів брючних тип 2, вид 2 по лоту №1 Ремені (18425000-4) (Ремінь брючний тип 2, вид 2)
Замовником визначені вимоги щодо технічних, якісних та кількісних характеристик предмета закупівлі за лотом 1 в Розділі 3 Оголошення про проведення відбору учасників на закупівлю аксесуари для одягу (18420000-9) (Ремінь брючний тип 2, вид 2)
Вимога
Відхилено
UA-2019-01-18-000592-c.b2
ПрАТ Астра Люкс #19255777
Вимога про усунення порушень
Текст вимоги викладений в доданому файлі.
Замовником визначений перелік документів, який має надати учасник на переговорну процедуру закупівлі на відповідність вимогам Оголошення про проведення відбору учасників на закупівлю аксесуари для одягу (18420000-9) (Ремінь брючний тип 2, вид 2).
Вимога
Відхилено
UA-2019-01-18-000592-c.c6
Остах Сергій Євгенович #3334913178
Зміна термінів постачання
ФОП Остах С.Є, код 3334913178, просить збільшити терміни постачання ременів брючних тип 2, вид 2 по лоту №2 Ремені (18425000-4) (Ремінь брючний тип 2, вид 2)
Замовником визначені вимоги щодо технічних, якісних та кількісних характеристик предмета закупівлі за лотом 2 в Розділі 3 Оголошення про проведення відбору учасників на закупівлю аксесуари для одягу (18420000-9) (Ремінь брючний тип 2, вид 2).
5 питань
Питання:
Відповідь:
ТОВ "Велмет" #37347778
Щодо строків подачі пропозиції та переліку обов'язкових документів
Вами о 10:33 18 січня 2019 року оголошено зазначену закупівлю. Термін подачі пропозиції по ній закінчується о 18:00 28 січня 2019 року. Таким чином, строк встановлений для подачі пропозицій лише 6 робочих днів та декілька годин, що в цілому не суперечить Закону України «Про особливості здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для гарантованого забезпечення потреб оборони», проте Вами не враховане наступне.
Відповідно до Тендерної документації, а саме п.12.3 Оголошення про проведення відбору учасників на закупівлю, учасник у складі цінової пропозицій, серед іншого, повинен надати сканований оригінал/копія висновку про результати перевірки зразка предмета речового майна на ремінь брючний тип 2, вид 2, виданий учаснику Головним управлінням розвитку та супроводження матеріального забезпечення Збройних Сил України (м. Київ), який буде чинний на кінцеву дату подання цінових пропозицій.
Видача зазначеного висновку регулюється Порядком здійснення перевірки зразків предметів речового майна на відповідність вимогам нормативної або технічної документації та зразкам-еталонам, відповідно до якого строк проведення перевірки комісією становить три робочих дні з дня отримання уповноваженим органом військового управління письмової заяви учасника, тобто день подачі заяви плюс три робочих дні. Заява подається з комплектом документів в які включені:
протокол випробувань зразка (матеріалів) на відповідність вимогам нормативної або технічної документації, що виданий відповідно до чинного законодавства випробувальною лабораторією, акредитованою на технічну компетентність та незалежність;
висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи на зразок або матеріали, з яких він виготовлений.
Навіть саме пересилання зразків продукції та отримання результатів випробування займає декілька днів.
Все це унеможливлює потенційним учасникам подати вказані в Оголошення про проведення відбору учасників на закупівлю документи вчасно, та/або в повному обсязі. Зазначене не відповідає принципам здійснення закупівель, а саме добросовісна конкуренція серед учасників; максимальна економія та ефективність; недискримінація учасників.
Також, вважаємо за необхідне зазначити, що ми, Товариство з обмеженою відповідальністю «Велмет», маємо майже закритий цикл виробництва зазначеної продукції, тому з великою вірогідністю зможемо запропонувати найнижчу ціну підчас торгів, що призведе до економії коштів платників податків.
Зважаючи на вищевикладене, просимо встановити розумний строк для подачі документів, який буде достатній для підготовки всіх документів, або виключити деякі з них з переліку обов’язкових для подачі в складі цінової пропозицій. В іншому випадку, ми будемо змушені подати оскарження на умови закупівлі, останнім днем подачі якого є 23 січня 2019 року.
Замовником внесенні зміни до вимог Оголошення.
Питання:
Відповідь:
ПрАТ Астра Люкс #19255777
дата видачі документів
Після завершення аукціону цчасник надає на переговори документи відповідно п.12.4 . Просимо внести зміни в оголошення про проведення закупівлі щодо визначення терміну видачі вищевказаних документів. В оголошенні відсутня інформація. Дякуємо.
В п 12.4 оголошення про проведення відбору учасників зазначено, що документи мають бути датовані після оприлюднення Оголошення.
Питання:
Відповідь:
ПрАТ Астра Люкс #19255777
аналогічні договори
Просимо надати пояснення , чи підійде як аналогічний договір постачання шарфів та краваток, ажде вони також відносяться до коду 1842 аксесуари до одягу.
Якщо в аналогічному договорі зазначено код (1842) за державним класифікатором продукції та послуг ДК 021:2015 , такий договір буде вважатись аналогічним.
Питання:
Відповідь:
ПВТП "Акрополіс" #23965846
висновок ГУР СМЗ ЗСУ
Замовником вимагається надання учасником оригіналу/копії висновку про результати перевірки зразка предмета речевого майна на Ремінь Брючний Тип 2, Вид 2, виданий учаснику ГУР СМЗ ЗСУ, який буде чинний на кінцеву дату подання цінових пропозицій.
чи може учасник надати висновок, виданий ГУР СМЗ ЗСУ, на Ремінь Брючний Тип 2, але без урахування виду (або ж на Вид 1, чи Вид 3). Хочу звернути увагу, що під терміном "Вид" у Технічних умовах зазначається колір, і на технічні характеристики матеріалів це не впливає.
Замовником визначені вимоги для підтвердження відповідності цінової пропозиції технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам в п.12.3 Оголошення на “Ремінь брючний тип 2, вид 2”.
Питання:
Відповідь:
ПрАТ Астра Люкс #19255777
перелік документів на завантаження після аукціону
Просимо Вас надати інформацію, який перелік документів учасник, який визначений учасником переговорів, завантажує на веб портал після проведення аукціону? Дякую.
Замовником внесенні зміни в п.12.4 Оголошення про проведення відбору учасників.
Лот 1. Ремені (18425000-4) (Ремінь брючний тип 2, вид 2)
Завершений / 1 741 500.00 UAH
3 / 7 / 2
Аукціон:
з по

Предмети закупівлі:

Ремінь брючний тип 2, вид 2
5 000 шт.
18425000-4 — Ремені
Строк поставки:
01.12.2019
Адреса поставки:
29010, Україна, Хмельницька область, м. Хмельницький, вул. Чорновола, 39
Ремінь брючний тип 2, вид 2
5 000 шт.
18425000-4 — Ремені
Строк поставки:
01.12.2019
Адреса поставки:
03126, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Качалова, 3
Ремінь брючний тип 2, вид 2
5 000 шт.
18425000-4 — Ремені
Строк поставки:
01.12.2019
Адреса поставки:
03126, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Качалова, 3

Учасники:

Назва   Дата Початкова пропозиція Кінцева пропозиція
Завантажити все
Санжаревський Ігор Анатолійович
#2633016378
Активна 1 650 000.00 UAH 1 330 000.00 UAH
- 320 000.00 UAH (19.4%)
ПВТП "Акрополіс"
#23965846
Активна 1 724 400.00 UAH 1 454 400.00 UAH
- 270 000.00 UAH (15.7%)
ТОВ "ХАРКIВСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛIДНИЙ IНСТИТУТ ТАКТИЧНОГО СПОРЯДЖЕННЯ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ"
#31642848
Активна 1 741 500.00 UAH 1 741 500.00 UAH
- 0.00 UAH (0.0%)
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРНАДО"
#21582561
Активна 1 726 200.00 UAH 1 035 000.00 UAH
- 691 200.00 UAH (40.0%)
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АРТЕЛЬ АНТЕЙ"
#42752897
Активна 885 000.00 UAH 885 000.00 UAH
- 0.00 UAH (0.0%)
ПВКП "СКАЙС"
#22807708
Активна 1 575 000.00 UAH 1 334 900.00 UAH
- 240 100.00 UAH (15.2%)
Завантажити все
Остах Сергій Євгенович
#3334913178
Активна 1 575 000.00 UAH 1 185 000.00 UAH
- 390 000.00 UAH (24.8%)

Протокол розкриття:

Назва   Дата Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АРТЕЛЬ АНТЕЙ"
#42752897
Відмова - Дискваліфіковано на підставі ст. 4, Відсутнє забезпечення пропозиції 885 000.00 UAH
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРНАДО"
#21582561
Переможець 1 035 000.00 UAH

Контракти:

Назва   Дата Вартість
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРНАДО"
#21582561
Підписано 1 035 000.00 UAH
Лот 2. Ремені (18425000-4) (Ремінь брючний тип 2, вид 2)
Завершений / 1 741 500.00 UAH
3 / 6 / 2
Аукціон:
з по

Предмети закупівлі:

Ремінь брючний тип 2, вид 2
5 000 шт.
18425000-4 — Ремені
Строк поставки:
01.12.2019
Адреса поставки:
61034, Україна, Харківська область, м. Харків, вул.Переможців, 6а
Ремінь брючний тип 2, вид 2
5 000 шт.
18425000-4 — Ремені
Строк поставки:
01.12.2019
Адреса поставки:
65041, Україна, Одеська область, м. Одеса , вул. Хуторська, 99
Ремінь брючний тип 2, вид 2
5 000 шт.
18425000-4 — Ремені
Строк поставки:
01.12.2019
Адреса поставки:
61034, Україна, Харківська область, м. Харків, вул.Переможців, 6а

Учасники:

Назва   Дата Початкова пропозиція Кінцева пропозиція
Завантажити все
Санжаревський Ігор Анатолійович
#2633016378
Активна 1 650 000.00 UAH 1 470 000.00 UAH
- 180 000.00 UAH (10.9%)
ПВТП "Акрополіс"
#23965846
Активна 1 724 400.00 UAH 1 454 400.00 UAH
- 270 000.00 UAH (15.7%)
ТОВ "ХАРКIВСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛIДНИЙ IНСТИТУТ ТАКТИЧНОГО СПОРЯДЖЕННЯ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ"
#31642848
Активна 1 726 500.00 UAH 1 726 500.00 UAH
- 0.00 UAH (0.0%)
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРНАДО"
#21582561
Активна 1 739 700.00 UAH 1 035 000.00 UAH
- 704 700.00 UAH (40.5%)
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АРТЕЛЬ АНТЕЙ"
#42752897
Активна 885 000.00 UAH 885 000.00 UAH
- 0.00 UAH (0.0%)
ПВКП "СКАЙС"
#22807708
Активна 1 575 000.00 UAH 1 453 900.00 UAH
- 121 100.00 UAH (7.7%)

Протокол розкриття:

Назва   Дата Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АРТЕЛЬ АНТЕЙ"
#42752897
Відмова - Дискваліфіковано на підставі ст. 4, Відсутнє забезпечення пропозиції 885 000.00 UAH
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРНАДО"
#21582561
Переможець 1 035 000.00 UAH

Контракти:

Назва   Дата Вартість
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРНАДО"
#21582561
Підписано 1 035 000.00 UAH