Clarity Project
Prozorro Закупівлі Prozorro.Продажі Аукціони Увійти до системи Тарифи та оплата Про систему

Розширена аналітика Prozorro та актуальні дані 130+ реєстрів - у тарифі «Повний доступ».

Купуйте доступ на рік, місяць, або навіть добу!

Перейти до оплати

Очікувана вартість:

16 690 452.00 UAH
з ПДВ.

Сума договорів:

16 602 657.24 UAH

Економія:

0.53%

Панелі для ВП РАЕС

Відкриті торги (EU) Завершено
UA-2018-09-03-000242-b 42d47223786e465daa9233d115300dae
Зміни: Створено: Майданчик: it.ua

Замовник:

ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "ЕНЕРГОАТОМ" / #24584661

Адреса:

30100, Україна, Хмельницька область, місто НЕТІШИН,, вулиця ЕНЕРГЕТИКІВ, будинок 20

Контакт:

Період уточнень:
з по
Подача пропозицій:
з по
Аукціон:
з по
Визначення переможця:
з по
Мінімальний крок аукціону:
83 452.26 UAH. (0.50%)
6 скарг/вимог
Скарга
Розгляд припинено
UA-2018-09-03-000242-b.b4
ТОВ "ФІНАНСОВО-ПРОМИСЛОВА КОМПАНІЯ "АТОМСТРОЙСЕРВІС" #39292800
Щодо усунення порушень у тендерній документації
Скаржник має намір прийняти участь у зазначеній процедурі закупівлі. Підставою для подання скарги є рішення та дії Замовника торгів, що порушують законодавство про державні закупівлі, дискримінують учасників, не забезпечують відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівлі. Детально вивчивши умови тендерної документації, Скаржник дійшов висновку, що Замовником порушуються його охоронювані законом інтереси та права на прийняття участі в процедурі закупівлі на рівних умовах, отримання відкритої та прозорої інформації щодо закупівлі, неупереджений підхід до учасників. Згідно ч.4 ст.22 Закону України «Про публічні закупівлі» тендерна документація не повинна містити вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників, проте Замовником в даній процедурі допущено наступні порушення.
Вимога
Відхилено
UA-2018-09-03-000242-b.c3
Про строки постачання
Замоником у додатку №2 Інформація про технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі наведений термін постачання обладнання у строк з 19.11.2018 по 25.11.2018. Згідно наведеної у додатках №5,6,7,8 інформації до складу панелей повинні входити мікропроцесорні пристрої REL670, REC670, Omicron CMC256 plus, FOL01 пм РЗА, АЛАР ПМ РЗА «Діамант» аба аналог. Згідно отриманих відповідей на запити, надіслані до виробників зазначеного або аналогічного обладнання, строк виробництва і постачання такого обладнання становить не менше 90 календарних днів. Замовником визначено дату подання тендерних пропозицій 04.10.2018, дату проведення аукціону 09.11.2018. Згідно п. 2 ст. 32 Закону України про публічні закупівлі, договір про закупівлю укладається не пізніше ніж через 20 днів з дати прийняття рішення про намір укласти договір, але не раніше ніж через 10 днів з дати оприлюднення повідомлення про намір укласти договір. Таким чином учасник не може розпочати виробництво раніше ніж 19.11.2018р. Тобто на проектування, виробництво та постачання обладнання учаснику надається 7 календарних днів, включно з двома вихідними днями. Вважаємо вимогу Тендерної документації дискримінаційною, такою, що призводить до умисного звуження кола учасників, оскільки для виконання такої вимоги учаснику необхідно мати вже вироблену продукцію. Вимагаємо внести зміни до тендерної документації, та викласти зазначені строки постачання у додатку №2 Інформація про технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі до тендерної документація у наступному вигляді: «90 календарних днів з моменту підписання договору» або «з 19.02.2019р. по 25.02.2019р.».
Відповідь підготовлена підрозділом-ініціатором процедури закупівлі (ВП "Атомкокмплект" ДП "НАЕК "Енергоатом"): Внесення змін до ТД не доцільно. Вимога щодо перенесення терміну постачання на 90 календарні дні є необґрунтованою. Терміни постачання зумовлена графіком впровадження та фінансування заходу. Учасники торгів мають керуватися вимогою щодо термінів постачання обладнання, а не термінів проектування.
Вимога
Відхилено
UA-2018-09-03-000242-b.b1
Технічний регламент щодо комплексу перевірки команд РЗА Omicron CMC256plus
Щодо Omicron CMC256plus: Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13 січня 2016 р. № 94 "Технічний регламент законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки". Відповідно до Технічного регламенту законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки (Постанова КМУ № 94 від 13.01.2016 р.) – засоби вимірювальної техніки можуть бути надані на ринку та/або введені в експлуатацію тільки у разі, коли вони відповідають вимогам Технічного регламенту. Тобто пройшли оцінку відповідності та отримали сертифікат затвердження типу засобу вимірювальної техніки. Відповідно до Закону України "Про метрологію та метрологічну діяльність" від 05.06.2014 № 1314-VII регламентовані законодавчо регульовані засоби вимірювальної техніки та не законодавчо регульовані засоби вимірювальної техніки. Законодавчо регульовані засоби вимірювальної техніки повинні пройти процедуру оцінки відповідності в призначених органах з оцінки відповідності в Україні. Та мати документальне підтвердження а саме -сертифікат відповідності типу за результатами перевірки засобу вимірювальної техніки або сертифікат відповідності за результатами перевірки засобу вимірювальної техніки або сертифікат відповідності за результатами перевірки кожного окремого засобу вимірювальної техніки. Відповідно до Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність» (Розділ Х, прикінцеві положення) сертифікати відповідності засобів вимірювальної техніки затвердженому типу, видані в установленому порядку до набрання чинності цим Законом, чинні протягом визначеного в них строку дії. Виходячи з вище зазначеного, засіб вимірювальної техніки, який підпадає під сферу законодавчо регульованої метрології, повинен мати сертифікати відповідності засобів вимірювальної техніки затвердженому типу який видан до набрання чинності Закону та має строк дії або пройти оцінку відповідності за Технічним регламентом. Відсутні вимоги відповідно до Технічних регламентів та Закону України "Про метрологію та метрологічну діяльність" стосовно наявності сертифікатів відповідності засобів вимірювальної техніки ПРОСИМО ЗАЗНАЧИТИ ЇХ ТА ВНЕСТИ ВІДПОВІДНІ ЗМІНИ ДО ДОКУМЕНТАЦІЇ !!!
Відповідь підготовлена підрозділом-ініціатором процедури закупівлі (ВП "Атомкокмплект" ДП "НАЕК "Енергоатом"): Перелік законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, як і вимоги до них, наведено в "Технічному регламенті законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки"(затвердженого постановою КМУ від 13.01.2016 № 94). Виконання вимог цього регламенту є обов'язковим незалежно від наявності або відсутності в тендерній документації прямого посилання на нього. Вимоги стосовно необхідності виконання технічних регламентів наведено в ТВтаУП (таблиця 4.1, п. 10.1, додаток В). Внесення змін у ТД недоцільно.
Вимога
Відхилено
UA-2018-09-03-000242-b.a2
Необхідність вимогати Сертифікат перевірки типу засобів вимірювальної техніки України
Згідно додатку 6 ТД в панелі 8P до комплекту постачання входить випробувальний комплекс перевірки команд РЗА Omicron CMC256plus з комплектом стандартних комплектующих CMx. Даний комплекс не має жодного Сертифікату перевірки типу засобів вимірювальної техніки України, яке вимогає постанови Кабінету Міністрів України від 13 січня 2016 р. № 94 "Технічний регламент законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки". На території України постачаються аналогічні комплекси DRTS-64 виробництва Altanova Group (Італія) які маюсь усі необхідні атестати, методики та сертифікати !!! В зв’язку з тим, що вище згаданий комплекс відіграє важливу роль у налагоджуванні та перевірці пристроїв РЗА службами експлуатації Замовника, та разом з цим щоб не нарушати Закон України про ЗТВ та постанову Кабінету Міністрів України від 13 січня 2016 р. № 94, вимогаємо: 1) додати до тендерної документації вимоги щодо наявності дійсного Сертиікату перевірки типу ЗТВ; 2) додати зміни до тендерної документації щодо аналогів, а саме, додати "або аналог".
Відповідь підготовлена підрозділом-ініціатором процедури закупівлі (ВП "Атомкокмплект" ДП "НАЕК "Енергоатом"): 1. Внесення вимог щодо наявності дійсного Сертифікату перевірки типу ЗТВ не потрібно, оскільки це вимагається "Технічним регламентом законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки" (затвердженого постановою КМУ від 13.01.2016 № 94), посилання на який є в ТВтаУП. 2. Внесення вимог щодо можливості надання аналогічного обладнання не потрібно, оскільки посилання на це є в додатку 2 до ТД. В разі, якщо учасник торгів запропонує еквівалентне обладнання, він зобов’язаний також надати заповнену таблицю порівняльного аналізу на весь обсяг еквівалентного обладнання. До комплекту постачання панелі 8Р входить випробувальний комплекс перевірки команд РЗА Omicron CMC256plus з комплектом стандартних комплектуючих CMx або аналог. Випробувальний комплекс має забезпечувати технічні характеристики, які наведені в таблиці технічних характеристик випробувального комплексу. Таблицю технічних характеристик випробувального комплексу та таблицю порівняльного аналізу еквівалентного обладнання буде включено до ТД окремими додатками.
Скарга
Відхилено
UA-2018-09-03-000242-b.c6
ТОВ ТЕК ПРОМ #40398534
Оскарження дій Замовника
Товариство з обмеженою відповідальністю «ТЕК ПРОМ» (надалі – Скаржник) є учасником процедури закупівлі ДК 021:2015 31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання (Панелі для ВП РАЕС), яка проводиться Замовником у відповідності до оголошення UA-2018-09-03-000242-b, що оприлюднене на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель (prozorro.gov.ua). Згідно з інформацією, розміщеною на веб-порталі Уповноваженого органу, для участі у процедурі закупівлі свої тендерні пропозиції надали наступні учасники: 1) Скаржник; 2) ТОВ «Елтранс Україна»; 3) ТОВ «ТД Технолліон»,; 4) ТОВ «Південна енергетична компанія» 5) ТОВ «ФПК «Атомстройсервіс». За результатами розгляду тендерних пропозицій учасників закупівлі Замовник відхилив тендерні пропозиції учасників: Скаржника та ТОВ «ФПК «Атомстройсервіс» , як такі, що не відповідають умовам тендерної документації (протокол розгляду №5880 від 20.11.2018) та допустив до аукціону учасників: ТОВ «Елтранс Україна», ТОВ «ТД Технолліон», ТОВ «Південна енергетична компанія». Скаржник не погоджується з цими рішеннями Замовника та вважає його дії такими, що порушують охоронювані законом права та інтереси Скаржника, вважає прийняте рішення про своє відхилення і допущення до аукціону інших учасників таким, що прийняте всупереч Закону України «Про публічні закупівлі» (надалі – Закон), що підтверджується наступними фактичними обставинами.
Скарга
Відхилено
UA-2018-09-03-000242-b.c5
ТОВ "ФІНАНСОВО-ПРОМИСЛОВА КОМПАНІЯ "АТОМСТРОЙСЕРВІС" #39292800
Скарга на рішення та дії Замовника
Товариство з обмеженою відповідальністю «Фінансово-промислова компанія «Атомстройсервіс» (надалі – Скаржник) є учасником процедури закупівлі ДК 021:2015 31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання (Панелі для ВП РАЕС), яка проводиться Замовником у відповідності до оголошення UA-2018-09-03-000242-b, що оприлюднене на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель (prozorro.gov.ua). Скаржник не погоджується з цими рішеннями Замовника та вважає його дії такими, що порушують охоронювані законом права та інтереси Скаржника, вважає прийняте рішення про своє відхилення таким, що прийняте всупереч Закону України «Про публічні закупівлі» (надалі – Закон), що підтверджується наступними фактичними обставинами.
4 питання
Питання:
Відповідь:
стосовно навчання персоналу
Ознайомившись з тендерною документацію (надалі ТД) відкритих торгів з закупівлі ДК 021:2015 31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання (Панелі для ВП РАЕС), (оголошення №UA-2018-09-03-000242-b) звертаємо Вашу увагу на наступне: . Згідно додатку 6 ТД в панелі 8P до комплекту постачання входить випробувальний комплекс перевірки команд РЗА Omicron CMC256plus з комплектом стандартних комплектующих CMx. В зв’язку з тим, що вище згаданий комплекс відіграє важливу роль у налагоджуванні та перевірці пристроїв РЗА службами експлуатації Замовника, та разом з цим невірне використовування може призвести до виходу з ладу обладнання, просимо: 1. Додати до тендерної документації вимогу проведення навчання персоналу Замовника, який буде допущений до експлуатації випробувального комплексу офіційними сертифікованими спеціалістами виробника за рахунок Постачальника. 2. Надання у складі пропозиції підтверджувального листа від виробника випробувального комплексу про готовність проведення навчання персоналу Замовника.
Відповідь підготовлена підрозділом-ініціатором процедури закупівлі (ВП "Атомкокмплект" ДП "НАЕК "Енергоатом"): Персонал замовника вже пройшов навчання по роботі з випробувальним комплексом перевірки команд РЗА Omicron CMC256plus.
Питання:
Відповідь:
Щодо термінів поставки товарів
В тендерній документації встановлений срок поставки товарів (обладнання) з 19.11.2018р. по 25.11.2018р. Процес виробництва обладнання, комплектація та оформлення всіх необхідних документів які вимагаються Технічними вимогами та умовами постачання ТТ-151-36-ЕЦ (затверджені плани якості, затверджену програму та методику приймально-здавальних випробувань, тощо) становить не менше 120 календарних днів. Крім цього проведення електронного аукціону щодо даної закупівлі заплановано на 09.11.2018р., а укладання договору можливе не раніше ніж через десять днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, тобто в кращому випадку не раніше 19-20 листопада 2018р. Зважаючи на вищенаведене, неможливо виготовити обладнання та виконати поставку з дотриманням усіх вимог Технічних вимог та умов постачання ТТ-151-36-ЕЦ в термін зазначений в тендерній документації. У зв’язку з цим просимо внести зміни в тендерну документацію встановивши строк поставки обладнання не раніше квітня 2019р.
Відповідь підготовлена підрозділом-ініціатором процедури закупівлі (ВП "Атомкокмплект" ДП "НАЕК "Енергоатом"):Внесення змін до ТД не доцільно. Вимога щодо перенесення терміну постачання на 90 календарні дні є необґрунтованою. Терміни постачання зумовлена графіком впровадження та фінансування заходу. Учасники торгів мають керуватися вимогою щодо термінів постачання обладнання, а не термінів проектування.
Питання:
Відповідь:
Строк поставки товарів
У зв’язку з тим, що загальний строк розгляду, оцінки та визначення переможця процедури закупівлі не повинен перевищувати 20 робочих днів з дня проведення електронного аукціону (заплановано на 09.11.2018), а укладання договору проводиться не раніше ніж через десять днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, у вказаний в ТД строк з 19.11.2018 по 25.11.2018 здійснити поставку товару неможливо, Повідомляємо, що виробництво даного виду обладнання в повному обсязі з дотриманням всього технологічного циклу та з урахуванням поставки імпортних МП пристроїв та комплектуючих виробів становить 100 календарних днів. Просимо внести зміни в ДКТ та встановити строк поставки товарів з 11.03.2019 по 15.03.2019 року
Відповідь підготовлена підрозділом-ініціатором процедури закупівлі (ВП "Атомкокмплект" ДП "НАЕК "Енергоатом"): Враховуючи терміни виконання заходу та тривалість ППР перенесення строку поставки товарів неможливе.
Питання:
Відповідь:
Щодо терміну постачання
Просимо дати роз’яснення щодо терміну поставки продукції. Враховуючи дату аукціону та термін укладання договору, постачання продукції можливе як до кінця 2018 року так і в 2019 році Оскільки у своїй відповіді від 02 жовтня 2018 на запитання від 19 вересня 2018 року ВП "Атомкокмплект" ДП "НАЕК "Енергоатом" повідомляє, що термін постачання зумовлений графіком впровадження та фінансування заходу, тому вимога щодо внесення змін до ТД та перенесення терміну постачання на 90 календарні дні не доцільна. Але 12 жовтня 2018 року вносить відповідні зміни до ТД та зазначає термін поставки до 30.04.19. Поставка продукції повинна бути здійсненна у 2018 році чи до 30.04.2019 року?
Рішенням тендерного комітету ДП "НАЕК "Енергоатом" від 12.10.2018 були внесені зміни до тендерної документації, у тому числі змінено строк поставки товарів "по 30.04.2019" .
Моніторинг
UA-M-2018-10-16-001450 • 12814c1a21ff40ec95d196aaaddf3e75 • Виявлені порушення
Етапи:
  • Планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення
  • Розкриття тендерних пропозиції, їх розгляд та оцінка
Підстави:
  • Індикатори ризиків
Ризики: 0.2
  • RISK1-12 — Ненадання (несвоєчасне надання) роз’яснень замовником щодо тендерної документації
  • RISK1-3_1 — Ненакладення Замовником електронного цифрового підпису на тендерну документацію
  • RISK1-5_1 — Розмір забезпечення тендерної пропозиції визначено з порушенням встановлених Законом граничних розмірів при проведенні торгів на закупівлю товарів чи послуг
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
12.11.2018
Дата публікації рішення про проведення моніторингу:
13.11.2018
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ Н А К А З 12.11.2018 № 262 Київ Про початок моніторингу закупівель Відповідно до частини другої статті 71 Закону України «Про публічні закупівлі», пункту 9 Положення про Державну аудиторську службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2016 року № 43, НАКАЗУЮ: 1. Почати моніторинг закупівель відповідно до переліку, що додається. 2. Департаменту контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу закупівель, зазначеного у пункті 1 цього наказу. Голова Л. ГАВРИЛОВА Додаток до наказу Державної аудиторської служби України від 12.11.2018 № 262 Перелік процедур закупівель, щодо яких спрацювали автоматичні індикатори ризиків № з/п Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі унікальний номер дата оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу 1 UA-2018-10-10-001651-a 10.10.2018 Дані автоматичних індикаторів ризиків 2 UA-2018-09-11-002793-c 11.09.2018 Дані автоматичних індикаторів ризиків 3 UA-2018-10-11-000702-a 11.10.2018 Дані автоматичних індикаторів ризиків 4 UA-2018-10-11-001389-a 10.11.2018 Дані автоматичних індикаторів ризиків 5 UA-2018-10-04-000414-c 04.10.2018 Дані автоматичних індикаторів ризиків 6 UA-2018-06-01-000077-b 01.06.2018 Дані автоматичних індикаторів ризиків 7 UA-2018-06-26-001374-b 26.06.2018 Дані автоматичних індикаторів ризиків 8 UA-2018-09-28-000402-b 28.09.2018 Дані автоматичних індикаторів ризиків 9 UA-2018-09-20-002317-c 20.09.2018 Дані автоматичних індикаторів ризиків 10 UA-2018-09-03-000242-b 03.09.2018 Дані автоматичних індикаторів ризиків 11 UA-2017-11-30-001565-c 30.11.2017 Дані автоматичних індикаторів ризиків 12 UA-2018-09-07-000657-b 07.09.2018 Дані автоматичних індикаторів ризиків 13 UA-2018-07-26-000807-c 26.07.2018 Дані автоматичних індикаторів ризиків 14 UA-2017-12-11-002142-a 11.12.2017 Дані автоматичних індикаторів ризиків 15 UA-2018-08-09-000516-a 09.08.2018 Дані автоматичних індикаторів ризиків 16 UA-2018-09-07-001525-c 07.09.2018 Дані автоматичних індикаторів ризиків 17 UA-2018-08-23-001359-a 23.08.2018 Дані автоматичних індикаторів ризиків 18 UA-2018-10-18-001048-b 18.10.2018 Дані автоматичних індикаторів ризиків 19 UA-2018-10-25-000503-a 25.10.2018 Дані автоматичних індикаторів ризиків 20 UA-2018-06-25-000094-c 25.06.2018 Дані автоматичних індикаторів ризиків 21 UA-2018-10-26-001018-b 26.10.2018 Дані автоматичних індикаторів ризиків 22 UA-2018-10-18-003052-b 18.10.2018 Дані автоматичних індикаторів ризиків 23 UA-2018-10-17-000828-b 17.10.2018 Дані автоматичних індикаторів ризиків 24 UA-2018-09-06-000012-b 06.09.2018 Дані автоматичних індикаторів ризиків 25 UA-2018-10-25-002877-c 25.10.2018 Дані автоматичних індикаторів ризиків 26 UA-2018-10-24-002235-c 24.10.2018 Дані автоматичних індикаторів ризиків 27 UA-2018-10-11-001753-b 11.10.2018 Дані автоматичних індикаторів ризиків 28 UA-2018-10-18-002468-b 18.10.2018 Дані автоматичних індикаторів ризиків 29 UA-2018-10-23-001060-b 23.10.2018 Дані автоматичних індикаторів ризиків 30 UA-2018-09-12-000603-c 12.09.2018 Дані автоматичних індикаторів ризиків 31 UA-2018-08-02-000513-a 02.08.2018 Дані автоматичних індикаторів ризиків 32 UA-2018-11-05-000281-a 05.11.2018 Дані автоматичних індикаторів ризиків 33 UA-2018-02-26-001965-c 26.02.2018 Дані автоматичних індикаторів ризиків 34 UA-2018-09-07-000856-a 07.09.2018 Дані автоматичних індикаторів ризиків 35 UA-2017-09-29-001476-c 29.09.2018 Дані автоматичних індикаторів ризиків 36 UA-2017-11-22-000020-a 22.11.2018 Дані автоматичних індикаторів ризиків 37 UA-2018-08-31-001254-a 31.08.2018 Дані автоматичних індикаторів ризиків 38 UA-2018-02-06-000765-c 06.02.2018 Дані автоматичних індикаторів ризиків 39 UA-2018-10-23-001026-a 23.10.2018 Дані автоматичних індикаторів ризиків 40 UA-2018-10-11-000116-a 11.10.2018 Дані автоматичних індикаторів ризиків Директор Департаменту контролю у сфері закупівель С. АНІЩЕНКО
Запити:
Про зупинення рішення про початок моніторингу закупівлі ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ Н А К А З 26.11.2018 № 274 Київ Про зупинення рішення про початок моніторингу закупівлі Відповідно до частини чотирнадцятої статті 71 Закону України «Про публічні закупівлі», з огляду на розміщення суб’єктами оскарження скарг за номерами UA-2018-09-03-000242-b.c5 та UA-2018-09-03-000242-b.c6 в електронній системі закупівель, НАКАЗУЮ: Зупинити рішення про початок моніторингу закупівлі за унікальним номером оголошення про проведення процедури закупівлі UA-2018-09-03-000242-b (оприлюднене на веб-порталі Уповноваженого органу 03 вересня 2018 року), прийняте наказом Держаудитслужби від 12 листопада 2018 року № 262 «Про початок моніторингу закупівель», до моменту опублікування рішення органу оскарження. Голова Л. ГАВРИЛОВА
щодо зупинення моніторингу на закупівлю ДК 021:2015 31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання (Панелі для ВП РАЕС) відповідно до рішення Державної аудиторської служби України від 26.11.2018 та № 274, опублікованого на веб-порталі Уповноваженого органу, відповідно до частини 14 статті 7-1 Закону України «Про публічні закупівлі» у зв’язку з оскарженням зупинено моніторинг закупівлі
Виявлені порушення:
  • Інші порушення
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами моніторингу закупівлі встановлено, що замовник не дотримав норми частини першої статті 23 Закону в частині терміну надання роз’яснення на звернення щодо тендерної документації. Порушень законодавства у сфері закупівель при визначені предмета закупівлі, відображені закупівлі у річному плані, оприлюднені інформації щодо зазначеної закупівлі, дотримані вимог законодавства під час складання тендерної документації, внесення змін та роз’яснень до неї, розгляді та оцінці тендерних пропозицій ТОВ «ЕЛТРАНС Україна», ТОВ «Торговий Дім Технолліон» та ТОВ «Південна енергетична компанія» не встановлено.
Зобов’язанння щодо усунення порушень законодавства у сфері публічних закупівель:
З огляду на встановлені порушення законодавства у сфері закупівель, керуючись пунктом 7 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні» та підпунктом 16 пункту 6 Положення про Державну аудиторську службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2016 р. № 43, Держаудитслужба зобов’язує здійснити заходи щодо усунення виявлених порушень та відповідно до частини восьмої статті 7-1 Закону протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення висновку оприлюднити через електронну систему закупівель інформацію та/або документи, що свідчать про усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель, викладених у висновку, або аргументовані заперечення до висновку, або інформацію про причини неможливості усунення виявлених порушень.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Дата закінчення моніторингу: 22 грудня 2018 року. Предметом моніторингу закупівлі були питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації щодо зазначеної закупівлі, дотримання вимог законодавства під час складання тендерної документації, внесення змін до неї, роз’яснення до тендерної документації, розгляд та оцінка тендерних пропозицій ТОВ «ЕЛТРАНС Україна», ТОВ «Торговий Дім Технолліон» та ТОВ «Південна енергетична компанія». Документи, на підставі яких був здійснений моніторинг закупівлі: річний план закупівель на 2018 рік; оголошення про проведення процедури закупівлі; тендерна документація, затверджена рішенням тендерного комітету державного підприємства «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом» (протокол від 31.08.2018 зі змінами) та роз'яснення до неї; протокол розгляду (відхилення) тендерних пропозицій учасників від 20.11.2018 № 5880; тендерні пропозиції учасників ТОВ «ЕЛТРАНС Україна», ТОВ «Торговий Дім Технолліон» та ТОВ «Південна енергетична компанія», скарги щодо порушення замовником порядку проведення процедури закупівлі ТОВ «Фінансово-промислова компанія «Атомстройсервіс» від 28.09.2018 № 149, від 23.11.2018 № 194, та ТОВ «ТЕК ПРОМ» від 23.11.2018 № 1176; рішення Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель від 18.10.2018 № 10686-р/пк-пз, від 10.12.2018, № 12580-р/пк-пз та від 10.12.2018 № 12581-р/пк-пз. Моніторинг закупівлі щодо тих порушень, обставин, підстав, які були предметом розгляду Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель, не здійснювався. Держаудитслужба встановила, що замовником не дотримано норми частини першої статті 23 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) в частині терміну надання роз’яснення на звернення щодо тендерної документації.
Дата публікації рішення:
22.12.2018
Інформація про усунення порушення замовником
Відповідно до абзацу 2 частини 8 статті 71 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (далі – Закон) надаємо заперечення до висновку Держаудитслужби України про результати моніторингу закупівлі ДП «НАЕК «Енергоатом» (далі – замовник) ДК 021:2015 31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання (Панелі для ВП РАЕС), оприлюдненого в електронній системі закупівель 28 грудня 2018 року. У пункті 2 констатуючої частини оприлюдненого висновку Держаудитслужби України зазначено, що «за результатами моніторингу закупівлі встановлено, що замовник не дотримав норми частини першої статті 23 Закону в частині терміну надання роз’яснення на звернення щодо тендерної документації». Замовник заперечує вищезазначений висновок Держаудитслужби України з огляду на таке. Звернення про надання роз’яснень щодо тендерної документації та з вимогою про усунення порушень, що надійшли через електронну систему закупівель під час проведення зазначеної процедури закупівлі, стосувалися технічних вимог до продукції, визначених у тендерній документації, та перегляду та корегування строку поставки. За результатами розгляду частини звернень замовником було прийнято рішення про внесення змін до тендерної документації. З огляду на змістовну технічну складову предмета закупівлі підготовка роз’яснень потребувала залучення технічних фахівців замовника. Оскільки надання відповідей щодо технічних характеристик та внесення змін до тендерної документації передбачало їх узгодження з відокремленим підрозділом «Рівненська АЕС» (кінцевим споживачем продукції, що закуповується), підготовка роз’яснень на звернення щодо тендерної документації та з вимогою щодо усунення порушення під час проведення цієї процедури закупівлі потребувала додаткового часу на опрацювання. Згідно з абзацом 3 частини 2 статті 23 Закону у разі несвоєчасного надання або ненадання замовником роз’яснень щодо змісту тендерної документації строк подання тендерних пропозицій автоматично продовжується електронною системою не менш як на сім днів. Дотримуючись вимог частини 2 статті 23 і статті 5 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922 (далі – Закон) Замовником 02.10.2018 було прийнято рішення про внесення змін до тендерної документації та про подовження кінцевого строку подання тендерних пропозицій до 02.11.2018. Зміни до тендерної документації були внесені та оприлюднені у встановленому Законом порядку. Такі рішення та дії замовника жодним чином не вплинули на подальший перебіг процедури закупівлі, не обмежили права учасників процедури закупівлі. Таким чином, замовником дотримано вимог Закону та принципів здійснення публічних закупівель.
Дата публікації:
29.12.2018

Предмети закупівлі:

Назва Кількість Класифікатор Дата і місце поставки
Панелі для ВП РАЕС
11 од.
31680000-6 — Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання
по 30.04.2019
Україна, Відповідно до документації

Кваліфікація

Назва   Дата
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕЛТРАНС УКРАЇНА"
#39380838
Допущено до аукціону
ТОВ "Торговий Дім Технолліон"
#41339291
Допущено до аукціону
ТОВ "ФІНАНСОВО-ПРОМИСЛОВА КОМПАНІЯ "АТОМСТРОЙСЕРВІС"
#39292800
Відхилено - Учасник не відповідає критеріям ТД
Товариство з обмежкною відповідальністю "Південна енергетична компанія"
#13877727
Допущено до аукціону
ТОВ ТЕК ПРОМ
#40398534
Відхилено - Учасник не відповідає критеріям ТД

Учасники:

Назва   Дата Початкова пропозиція Кінцева пропозиція
ТОВ ТЕК ПРОМ
#40398534
Відмова   0.00 UAH
ТОВ "ФІНАНСОВО-ПРОМИСЛОВА КОМПАНІЯ "АТОМСТРОЙСЕРВІС"
#39292800
Відмова   0.00 UAH
Товариство з обмежкною відповідальністю "Південна енергетична компанія"
#13877727
Активна 16 686 322.32 UAH 16 686 322.32 UAH
- 0.00 UAH (0.0%)
ТОВ "Торговий Дім Технолліон"
#41339291
Активна 16 686 946.32 UAH 16 603 200.00 UAH
- 83 746.32 UAH (0.5%)
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕЛТРАНС УКРАЇНА"
#39380838
Активна 16 689 642.72 UAH 16 602 657.24 UAH
- 86 985.48 UAH (0.5%)

Протокол розкриття:

Назва   Дата Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕЛТРАНС УКРАЇНА"
#39380838
Переможець 16 602 657.24 UAH

Договори:

Назва   Дата Вартість
ТОВ "ЕЛТРАНС УКРАЇНА"
#39380838
Підписано 16 602 657.24 UAH