Закупівлі Увійти Про систему

Очікувана вартість:

370 680.00 UAH
з ПДВ.

машини для обробки даних ( апаратна частина) комп'ютери в зборі, системні блоки

Відкриті торги Торги відмінено
UA-2018-04-26-001155-a 419886977ac84126b7c377d6b4612d9e
Зміни: Створено: Майданчик: it.ua

Замовник:

КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО БІЛЯЇВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ "БІЛЯЇВСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" / #38617509

Адреса:

67600, Україна, Одеська обл., Біляївка, ВУЛИЦЯ МОСКОВСЬКА, будинок 30-Б

Контакт:

Підмазко Інна
[email protected]
+380485222759
машини для обробки даних ( апаратна частина) комп'ютери в зборі в кількості 6 комплектів м.Біляївка ОТГ м.Біляївка , системні блоки 18 штук - Центр м.Біляївка , амбулаторії: с.В.Дальник, с.Усатове, с.Августівка, с.Котовка, с.Маринівка, с.Мирне, с.Х.Балка, с.Градениці, с.В.Балка, с.Василівка, смт.Хлібодарське, с.Кам’янка, с-ще Усатове
Період уточнень:
з по
Подача пропозицій:
з по
Визначення переможця:
з
Мінімальний крок аукціону:
1 114.08 UAH. (0.30%)
Ризики: 27%
Показник Оцінка
Виграшна ставка була знижена мінімально ? 1
Велика різниця в пропозиціях ? 1
Багато дискваліфікацій 1
Переможець торгів виграв всі лоти 1
Перша закупівля за цим CPV ? 0
Тендерна документація відсутня 0
ФОП-переможець молодший за 21 або старіший за 70 років 0
Один з учасників постійно бере участь в тендерах цього замовника ? 0
Один з учасників постійно програє торги ? 0
У переможця це перший контракт 0
Один із учасників знаходиться в чорному списку АМКУ 0
Постачальник працює тільки з цим замовником ? 0
Порушені терміни підписання контракту ? 0
Оновлено:
active

Причина відміни:

ч.1 ст.31 Закону України "Про публічні закупівлі від 25.12.2015 р № 922-VIII ( із змінами та доповненнями)
3 скарги/вимоги
Вимога
Дана відповідь
UA-2018-04-26-001155-a.b1
ТОВ "ПРОТЕХ-ІТ-УКРАЇНА" #41860186
ОС
Привертаємо увагу замовника, що в тендері UA-2018-04-26-001155-a Лот 1.машини для обробки даних ( апаратна частина) комп'ютери в зборі вами була оголошена така вимога: «Діюча мережева інфраструктура Замовника побудована на програмному забезпеченні виробництва Microsoft, а саме Windows XP/7. Клієнтські програми доступні лише для ОС Windows. Учасник гарантує, що операційна система, яка надається в комплекті з персональним комп’ютером не порушує діючу мережеву інфраструктуру замовника». Уважно вивчивши пропозицію ТОВ "ДІАВЕСТЕНД КОМПЛЕКСНІ РІШЕННЯ" нами не було знайдено жодної операційної системи, відповідно така пропозиція не відповідає технічним вимогам закупівлі. Просимо дискваліфікувати пропозицію ТОВ "ДІАВЕСТЕНД КОМПЛЕКСНІ РІШЕННЯ", як таку, що не відповідає умовам технічного завдання.
З повагою ТОВ «Протех-ІТ-Україна»
підприємством не надано інформацію, щодо можливості встановлення в системні блоки ліцензійної операційної системи WINDOWS тому тендерна пропозиція вищевказаного учасника відхиляється.
Вимога
Дана відповідь
UA-2018-04-26-001155-a.b2
ТОВ "ПРОТЕХ-ІТ-УКРАЇНА" #41860186
ОС
Привертаємо увагу замовника, що в тендері UA-2018-04-26-001155-a Лот 2.машини для обробки даних ( апаратна частина) вами була оголошена така вимога: «Діюча мережева інфраструктура Замовника побудована на програмному забезпеченні виробництва Microsoft, а саме Windows XP/7. Клієнтські програми доступні лише для ОС Windows. Учасник гарантує, що операційна система, яка надається в комплекті з персональним комп’ютером не порушує діючу мережеву інфраструктуру замовника». Уважно вивчивши пропозицію ТОВ "ДІАВЕСТЕНД КОМПЛЕКСНІ РІШЕННЯ" нами не було знайдено жодної операційної системи, відповідно така пропозиція не відповідає технічним вимогам закупівлі. Просимо дискваліфікувати пропозицію ТОВ "ДІАВЕСТЕНД КОМПЛЕКСНІ РІШЕННЯ", як таку, що не відповідає умовам технічного завдання.
З повагою ТОВ «Протех-ІТ-Україна»
підприємством не надано інформацію, щодо можливості встановлення в системні блоки ліцензійної операційної системи WINDOWS тому тендерна пропозиція вищевказаного учасника відхиляється.
Скарга
Вирішена
UA-2018-04-26-001155-a.c3
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ГАЛЮК МАРИНА ЄВГЕНІВНА #2814605269
Скарга щодо порушення процедури закупівлі
СКАРГА
щодо порушення Комунальним закладом "Біляївський районний центр
первинної медико-санітарної допомоги" процедури закупівлі при проведенні відкритих торгів по закупівлі за кодом CPV за ДК 021:2015 – 30210000-4 «Машини для обробки даних (апаратна частина)» ( комп’ютери в зборі, системні блоки)
лот №2 системні блоки в кількості 18 штук.
Комунальним закладом "Біляївський районний центр первинної медико-санітарної допомоги" (далі – Замовник) оголошено відкриті торги по закупівлі за кодом CPV за ДК 021:2015 – 30210000-4 «Машини для обробки даних (апаратна частина)» ( комп’ютери в зборі, системні блоки) лот №2 системні блоки в кількості 18 штук. Ідентифікатор закупівлі UA-2018-04-26-001155-a, ID 419886977ac84126b7c377d6b4612d9e.
У відкритих торгах по лоту 2 приймало участь 7 учасників. Замовником було дискваліфіковано перших двох учасників ТОВ «ДІАВЕСТ КОМПЛЕКСНІ РІШЕННЯ» та ФОП Спесивсев Д.О.
За результатами оцінки наступного учасника ФОП Атаманський Б.М. Замовником було прийнято рішення, протокол №65 від 30.05.2018 року про намір укласти договір при застосуванні процедурі «відкриті торги» (додається), про визнання переможцем учасника ФОП Атаманський Богдан Миколайович.
30.05.2018 року на Прозорро було оприлюднено протокол про намір укласти договір з ФОП Атаманський Б.М. (додається).
Однак наступний учасник закупівлі фізична особа-підприємець Галюк Марина Євгенівна не згодна з прийнятим рішенням Замовником, оскільки воно суперечить вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» та пропозиція учасника-переможця не відповідає вимогам тендерної документації Замовника (затвердженої протоколом №47 від 26.04.18 в новій редакції, оприлюдненій 07.05.18; далі – ТД) з наступних підстав:
1. В п. 1 додатку 3 до ТД Замовник вимагав надати:
«Учасник в складі пропозиції повинен надати нижчезазначені документи, що підтверджують характеристики Товару:
1. Заповнену та підписану службовою (посадовою) особою учасника, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі довідку, з зазначенням конкретного найменування та інформації про фактичні технічні характеристики запропонованого товару та його компонентів.».

Всупереч зазначеним вимогам пропозиція ФОП Атаманський Б.М. не містить зазначеної інформації конкретного найменування по компонентам запропонованих системних блоків, а саме: корпусу, материнської плати, жорсткого диску, модулю пам’яті у тому числі надана Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі по лоту 2 (файл технічні вимоги2 – додається до скарги) не містить найменування компонентів запропонованого товару, а саме: корпусу, материнська плата вказано «Asus H110M», однак це не конкретна назва компоненту, оскільки є Asus H110M-К, Asus H110M-С, Asus H110M-C2/CSM, Asus H110M-R/C/SI, перелік більше 10 найменувань, не вказано конкретне найменування жорсткого диску та модулю пам’яті (вказано лише бренд Micron).
2. В п. 1 додатку №1 до ТД Замовник на підтвердження кваліфікаційних критеріїв вимагав надати:
Наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід Довідка на фірмовому бланку (у разі наявності таких бланків) в довільній формі за підписом керівника або уповноваженої особи учасника щодо наявності працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід для постачання товару (виконання робіт, надання послуг) за предметом закупівлі

Всупереч зазначеним вимогам Замовника в складі пропозиції ФОП Атаманський Б.М. відсутня довідка щодо наявності працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід для постачання товару за предметом закупівлі...
Повний варіант Скарги дивіться у супровідній документації.
З повагою, Фізична особа підприємець Галюк М.Є.

2 питання
Питання:
Відповідь:
ТОВ Комел #24083083
Уточнення вимог
Доброго дня!
Просимо уточнити Вашу вимогу в п4 Додатку №3: "Учасник гарантує, що операційна система, яка надається в комплекті з персональним комп’ютером не порушує діючу мережеву інфраструктуру замовника"
Чи означає це, що всі системні блоки повинні бути з вже встановленою Windows? Чи системні блоки постачаються без ПЗ, але всі комплектуючі повинні бути сумісними з Windows? Дякуємо за відповідь!
Всі системні блоки повинні бути з вже встановленою Windows
Питання:
Відповідь:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЮРИДИЧНА ФІРМА "ЛЕКСФОР" #33833933
Перевірка програмного забезпечення
Шановні панове!

Ми представляємо корпорацію Майкрософт – виробника програмного забезпечення Microsoft та власника авторських прав на відповідні комп’ютерні програми копія довіреності – за посиланням: https://1drv.ms/b/s!Avc8GHaWYgi5gR0PvabtWek0jmqV

Предметом даної публічної закупівлі є придбання комп’ютерної техніки із попередньо встановленими операційними системами Microsoft Windows.

Звертаємо вашу увагу, що протягом останнього часу багато державних замовників, включаючи центральні органи державної влади, придбали комп’ютери разом із попередньо встановленими примірниками Microsoft Windows, які, на жаль, виявилися неліцензійними, тобто нелегально відтвореними та розповсюдженими в порушення Закону України «Про авторське право і суміжні права». Більше того, такі комп’ютери супроводжувались підробленими наклейками Сертифікатів автентичності, аби приховати від замовника неліцензійність встановленого програмного забезпечення.

За цими фактами ми вже ініціювали декілька юридичних проваджень, однак вказане явище нещодавно лише посилилося, що вимагає від нас особливої пильності.

Оскільки процедура даної публічної закупівлі вже майже завершена, ми хотіли б допомогти вам із верифікацією ліцензійності програмних продуктів Microsoft, які постачатимуться вам переможцем тендеру. Наша підтримка не вимагає жодних витрат з вашого боку.

Ми сподіваємося, що переможець постачатиме вам виключно ліцензійне програмне забезпечення. Проте, зважаючи на кількість тендерів, у яких вже були виявлені порушення, кожен державний замовник повинен докласти додаткових зусиль задля того, щоб уникнути всіх негативних наслідків придбання контрафактних копій комп`ютерних програм. Відсутність належної уваги може призвести до використання державним замовником неліцензійного програмного забезпечення, що відповідно до чинного законодавства є порушенням авторського права, яке, зокрема, є злочином згідно зі ст. 176 Кримінального кодексу України. Більш того, в такому випадку державні кошти можуть бути витрачені на нелегальну продукцію з усіма відповідними наслідками.

Наша мета – допомогти вам перевірити, що всі комп’ютери, які будуть вам поставлені, мають оригінальні та належним чином ліцензовані операційні системи Microsoft Windows. Будь ласка, зв’яжіться з нами для того, щоб обговорити особливості процесу такої перевірки. Будемо вдячні, якщо ви зв’яжетесь з нами по телефону (044) 494-08-68 чи електронною поштою [email protected] для призначення зустрічі протягом найближчих днів.

Владислав Шаповал

Заступник директора юридичної фірми «ЛЕКСФОР»,
представник Корпорації Майкрософт з питань захисту
прав інтелектуальної власності в Україні
Доброго дня! Процедура закупівлі знаходиться в стадії завершення. Учасниками конкурсу будуть надані документи, які вимагає тендерна документація. Замовник не має можливість перевірити достовірність наданої інформації.
Переможець процедури повинен надати всі необхідні документи, що підтверджують надання ліцензійного програмного забезпечення. В подальшому будемо звертатись за допомогою для перевірки визначення що всі комп’ютери, які будуть вам поставлені, мають оригінальні та належним чином ліцензовані операційні системи Microsoft Windows.
Лот 2.машини для обробки даних ( апаратна частина)
Активний / 259 272.00 UAH
1 / 7 / 5
Аукціон:
з по

Предмети закупівлі:

машини для обробки даних ( апаратна частина) системні блоки 18 штук
18 шт.
259 272.00 UAH
259 272.00 UAH
14 404.00 UAH / шт.
30210000-4 — Машини для обробки даних (апаратна частина)
Строк поставки:
30.06.2018
Адреса поставки:
67600, Україна, Одесская обл., Біляївка, Московська,32

Учасники:

Назва   Дата Початкова пропозиція Кінцева пропозиція
ТОВ "ТД ТРАНС АВТО"
#41274549
Активна 256 679.28 UAH 256 679.28 UAH
- 0.00 UAH (0.0%)
Завантажити все
ТОВ "ДІАВЕСТЕНД КОМПЛЕКСНІ РІШЕННЯ"
#30256061
Активна 177 930.00 UAH 172 744.00 UAH
- 5 186.00 UAH (2.9%)
Завантажити все
ТОВ "ПРОТЕХ-ІТ-УКРАЇНА"
#41860186
Активна 257 996.88 UAH 255 402.72 UAH
- 2 594.16 UAH (1.0%)
Завантажити все
ФОП СПЕСИВЦЕВ ДМИТРО ОЛЕГОВИЧ
#3166300052
Активна 183 600.00 UAH 175 300.00 UAH
- 8 300.00 UAH (4.5%)
Завантажити все
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ГАЛЮК МАРИНА ЄВГЕНІВНА
#2814605269
Активна 235 008.00 UAH 235 008.00 UAH
- 0.00 UAH (0.0%)
ФОП Кондратюк Є.В.
#3111422650
Активна 256 160.74 UAH 256 160.74 UAH
- 0.00 UAH (0.0%)
ФОП Атаманчук Богдан Миколайович
#3307208132
Активна 220 140.00 UAH 220 140.00 UAH
- 0.00 UAH (0.0%)

Протокол розкриття:

Назва   Дата Пропозиція
ТОВ "ДІАВЕСТЕНД КОМПЛЕКСНІ РІШЕННЯ"
#30256061
Рішення скасоване 172 744.00 UAH
ТОВ "ДІАВЕСТЕНД КОМПЛЕКСНІ РІШЕННЯ"
#30256061
Рішення скасоване 172 744.00 UAH
ФОП СПЕСИВЦЕВ ДМИТРО ОЛЕГОВИЧ
#3166300052
Рішення скасоване 175 300.00 UAH
ФОП Атаманчук Богдан Миколайович
#3307208132
Рішення скасоване 220 140.00 UAH
ТОВ "ДІАВЕСТЕНД КОМПЛЕКСНІ РІШЕННЯ"
#30256061
Розглядається 172 744.00 UAH

Контракти:

Назва   Дата Вартість
ТОВ "ДІАВЕСТЕНД КОМПЛЕКСНІ РІШЕННЯ"
#30256061
Скасовано 172 744.00 UAH
ФОП Атаманчук Богдан Миколайович
#3307208132
Скасовано 220 140.00 UAH
Лот 1.машини для обробки даних ( апаратна частина) комп'ютери в зборі
Активний / 111 408.00 UAH
1 / 7 / 4
Аукціон:
з по

Предмети закупівлі:

машини для обробки даних ( апаратна частина) комп'ютери в зборі
6 комп.
111 408.00 UAH
111 408.00 UAH
18 568.00 UAH / комп.
30210000-4 — Машини для обробки даних (апаратна частина)
Строк поставки:
30.06.2018
Адреса поставки:
67600, Україна, Одесская обл., Біляївка, Московська,32

Учасники:

Назва   Дата Початкова пропозиція Кінцева пропозиція
ТОВ "ТД ТРАНС АВТО"
#41274549
Активна 110 293.92 UAH 110 293.92 UAH
- 0.00 UAH (0.0%)
Завантажити все
ТОВ "ДІАВЕСТЕНД КОМПЛЕКСНІ РІШЕННЯ"
#30256061
Активна 84 900.00 UAH 82 670.00 UAH
- 2 230.00 UAH (2.6%)
Завантажити все
ТОВ "ПРОТЕХ-ІТ-УКРАЇНА"
#41860186
Активна 110 998.80 UAH 109 884.24 UAH
- 1 114.56 UAH (1.0%)
Завантажити все
ФОП СПЕСИВЦЕВ ДМИТРО ОЛЕГОВИЧ
#3166300052
Активна 88 416.00 UAH 83 685.00 UAH
- 4 731.00 UAH (5.4%)
Завантажити все
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ГАЛЮК МАРИНА ЄВГЕНІВНА
#2814605269
Активна 102 000.00 UAH 102 000.00 UAH
- 0.00 UAH (0.0%)
ФОП Кондратюк Є.В.
#3111422650
Активна 110 071.11 UAH 110 071.11 UAH
- 0.00 UAH (0.0%)
ФОП Атаманчук Богдан Миколайович
#3307208132
Активна 91 260.00 UAH 85 260.00 UAH
- 6 000.00 UAH (6.6%)

Протокол розкриття:

Назва   Дата Пропозиція
ТОВ "ДІАВЕСТЕНД КОМПЛЕКСНІ РІШЕННЯ"
#30256061
Рішення скасоване 82 670.00 UAH
ТОВ "ДІАВЕСТЕНД КОМПЛЕКСНІ РІШЕННЯ"
#30256061
Відмова - Учасник не надав необхідні документи, Учасник не відповідає критеріям ТД 82 670.00 UAH
ФОП СПЕСИВЦЕВ ДМИТРО ОЛЕГОВИЧ
#3166300052
Відмова - Учасник не надав необхідні документи, Учасник не відповідає критеріям ТД 83 685.00 UAH
ФОП Атаманчук Богдан Миколайович
#3307208132
Переможець 85 260.00 UAH

Контракти:

Назва   Дата Вартість
ФОП Атаманчук Богдан Миколайович
#3307208132
Запропоновано 85 260.00 UAH
ТОВ "ДІАВЕСТЕНД КОМПЛЕКСНІ РІШЕННЯ"
#30256061
Скасовано 82 670.00 UAH