Тендеры ЕГРПОУ Войти О системе

Ожидаемая стоимость:

6 000 000.00 UAH
с НДС.

Потрачено:

5 998 800.00 UAH

Экономия:

0.02%

«Ремонт і технічне обслуговування громадських вбиралень» код 50760000-0 за ДК 021:2015 (послуги щодо очищення та технічного обслуговування мобільних туалетних кабін (біотуалетів))

Открытые торги (EU) Закупка завершена
UA-2018-02-08-000996-b 3579477003e140fc8baf4859e1145235
Изменен: Создан: Площадка: netcast.com.ua

Заказчик:

КП "Київпастранс" / #31725604

Адрес:

04070, Україна, м. Київ, Київ, Набережне шосе, 2,

Контакт:

Тисмінецька Тетяна Володимирівна
[email protected]
+380442546567
+380442546601
Период уточнений:
с до
Подача предложений:
с до
Период аукциона:
с до
Определение победителя:
с до
Минимальный шаг цены:
60 000.00 UAH. (1.00%)
Риски: 8%
Показатель Оценка Макс. оценка
Выигрышная ставка была снижена минимально ? 1 1
Первая закупка по этому CPV ? 0 1
Неправильный CPV закупки ? 0 1
Большая разница в предложениях ? 0 1
Тендерная документация отсутствует 0 1
CPV до 4-х знаков ? 0 1
Один из участников постоянно участвует в тендерах этого заказчика ? 0 1
Один из участников постоянно проигрывает торги ? 0 1
У победителя тендера это первый выигранный контракт 0 1
Один из участников находится в черном списке АМКУ 0 1
Поставщик работает только с этим заказчиком ? 0 1
Слишком большая экономия 0 1
Нарушены сроки подписания контракта ? 0 1
Обновлено:
2 жалобы/требования
Требование
Удовлетворено
Товариство з обмеженою відповідальністю "Екосервіс-Україна" #33298523
Вимога щодо виправлення порушень
Відповідно до ст.23 Закону України «Про публічні закупівлі» фізична/юридична особа має право не пізніше ніж за 10 днів до закінчення строку подання тендерної пропозиції звернутися через електронну систему закупівель до замовника за роз’ясненнями щодо тендерної документації та/або звернутися до замовника з вимогою щодо усунення порушення під час проведення процедури закупівлі. Усі звернення за роз’ясненнями та звернення щодо усунення порушення автоматично оприлюднюються в електронній системі закупівель без ідентифікації особи, яка звернулася до замовника. Замовник повинен протягом трьох робочих днів з дня їх оприлюднення надати роз’яснення на звернення та оприлюднити його на веб-порталі Уповноваженого органу відповідно до статті 10 цього Закону.
У зв’язку з цим просимо роз’яснити наступне:
1. Відповідно до опублікованої тендерної документації предмет закупівлі визначено за кодом 50760000-0 за ДК 021:2015 Ремонт і технічне обслуговування громадських вбиралень (послуги щодо очищення та технічного обслуговування мобільних туалетних кабін (біотуалетів)). Місце, кількість, обсяг поставки товарів (надання послуг, виконання робіт) - м. Київ, згідно додатку 5 до тендерної документації; 20 000 послуг.

Відповідно до Додатку 5 до тендерної документації «ІНФОРМАЦІЯ ПРО ТЕХНІЧНІ, ЯКІСНІ ТА КІЛЬКІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ», Розділ ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ:
1.1. Вимоги щодо надання послуг по очищенню та технічному обслуговуванні мобільних туалетних кабін (МТК):
1.1.1. Надання в оренду безоплатного використання мобільних туалетних кабін з подальшим очищенням та технічним обслуговуванням.

Тобто у розумінні тендерної документації складовою частиною НАДАННЯ ПОСЛУГ по очищенню та технічному обслуговуванні мобільних туалетних кабін (МТК) є НАДАННЯ В ОРЕНДУ безоплатного використання мобільних туалетних кабін.

За Цивільним кодексом України договір найму (оренди) (Глава 58 ЦКУ) та договір про надання послуг (Глава 63 ЦКУ) мають абсолютно різні предмети правового регулювання, зокрема за договором про надання послуг одна сторона (виконавець) зобов'язується за завданням другої сторони (замовника) надати послугу, яка споживається в процесі вчинення певної дії або здійснення певної діяльності, а замовник зобов'язується оплатити виконавцеві зазначену послугу, якщо інше не встановлено договором, у той же час за договором найму (оренди) наймодавець передає або зобов'язується передати наймачеві майно у користування за плату на певний строк.

У жодному разі договір про надання послуг не може охоплювати предмет правового регулювання оренди, а тому, на нашу думку, або предмет закупівлі визначено невірно, оскільки він у такому формулювання не може охоплювати правовідносини оренди, або таку вимогу слід вилучити з розділу ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ додатку 5 до тендерної документації.

Крім того, з наведеного не зрозуміло, які сторони мають виступати у правовідносинах оренди орендодавцем та орендарем: замовник, виконавець чи користувачі МТК – фізичні особи?

В зв’язку з наведеним просимо надати роз’яснення та внести відповідні зміни до тендерної документації.

2. Згідно із п.1.1.3. розділу ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ: Наявність кабін двох типів для жінок та чоловіків з позначенням типу на кабіні. Не зрозуміло, наявність де, в якому місці та протягом якого часу кабін двох типів для жінок та чоловіків з позначенням типу на кабіні?

В зв’язку з наведеним просимо надати роз’яснення та внести відповідні зміни до тендерної документації.

3. Згідно із п.1.1.4. розділу ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ: У разі потреби, встановлення урн для сміття з попільничкою об’ємом 80-100 літрів біля туалетних кабін з подальшим вивозом сміття. Не визначено, хто саме та у якій формі приймає рішення про згадану потребу, як інформація про це рішення доноситься до відома виконавця?

В зв’язку з наведеним просимо надати роз’яснення та внести відповідні зміни до тендерної документації.

4. В розділі ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ містяться порушення нумерації пунктів, просимо внести зміни до тендерної документації та це виправити.

5. Згідно із п.1.1.4. розділу ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ: Виконавець забезпечує зарежимлюваня МТК для використання виключно тільки працівниками комунального підприємства «Київпастранс». На жаль, у загальновживаному лексиконі української мови відсутнє слово «зарежимлювання», тому його семантичний зміст нам не відомий. В зв’язку з наведеним просимо надати роз’яснення та внести відповідні зміни до тендерної документації.

6. Згідно із п.1.1.5. розділу ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ: Виконавець забезпечує кріплення кабін та погоджує місце їх встановлення з уповноваженою особою Замовника. Не визначено, яка форма цього погодження: усна чи письмова, які терміни процедури погодження, які при цьому складаються документи тощо. В зв’язку з наведеним просимо надати роз’яснення та внести відповідні зміни до тендерної документації.

7. Згідно із п.1.1.9. розділу ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ: При виникненні аварійної ситуації, Виконавець зобов'язаний організувати аварійну бригаду для негайного усунення пошкоджень на протязі 12 годин. Не визначено, яким чином відбувається інформування Виконавця про виникнення аварійної ситуації, хто зобов’язаний виконувати таке інформування, з якого моменту починається відлік згаданих 12-ти годин, а також які санкції застосовуються до Виконавця у разі не дотримання цієї вимоги? Також звертаю увагу на те, що при виникнення аварійної ситуації Виконавець не зобов’язаний УСУНУТИ аварійну ситуацію та її наслідки, а лише ОРГАНІЗУВАТИ АВАРІЙНУ БРИГАДУ, що звичайно не є одне і теж. В зв’язку з наведеним просимо надати роз’яснення та внести відповідні зміни до тендерної документації.

8. Відповідно до п.3 ч.3 ст.22 Закону України «Про публічні закупівлі» тендерна документація повинна містити інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію (у разі потреби - плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі). При цьому технічна специфікація повинна містити: детальний опис товарів, робіт, послуг, що закуповуються, у тому числі їх технічні та якісні характеристики; вимоги щодо технічних і функціональних характеристик предмета закупівлі у разі, якщо опис скласти неможливо або якщо доцільніше зазначити такі показники; посилання на стандартні характеристики, вимоги, умовні позначення та термінологію, пов’язану з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними або національними стандартами, нормами та правилами. Технічна специфікація не повинна містити посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника. У разі якщо таке посилання є необхідним, воно повинно бути обґрунтованим, а специфікація повинна містити вираз "або еквівалент".
В порушення наведеної норми в п.1.2.1 розділу ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ заміст слів "або еквівалент" вжито "еквівалент". В зв’язку з наведеним просимо надати роз’яснення та внести відповідні зміни до тендерної документації.
Прийнято рішення задовольнити вимогу автора звернення.
Требование
Черновик
Товариство з обмеженою відповідальністю "Екосервіс-Україна" #33298523
Щодо ненадання розяснень
2 березня 2018 року подано вимогу про надання роз'яснень та внесення змін до тендерної документації, викладених у 8 пунктах.
Незважаючи на те, що замовником внесено зміни до тендерної документації, ним не надано роз'яснень за жодним з 8 пунктів, викладених у вимозі від 2 березня 2018 року.
В зв'язку з цим повторно просимо надати роз'яснення на вимогу від 2 березня 2018 року у повній відповідності до норм Закону України "Про публічні закупівлі".

Предметы закупки:

«Ремонт і технічне обслуговування громадських вбиралень» код 50760000-0 за ДК 021:2015 (послуги щодо очищення та технічного обслуговування мобільних туалетних кабін (біотуалетів))
20 000 усл.
6 000 000.00 UAH
6 000 000.00 UAH
300.00 UAH / усл.
50760000-0 — Ремонт і технічне обслуговування громадських вбиралень
Дата поставки:
09.04.2018 - 31.12.2018
Адрес поставки:
04070, Україна, м. Київ, м. Київ, згідно додатку 5 до тендерної документації

Квалификация

Название   Дата
Скачать всё одним архивом
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОІ-ТОІ СИСТЕМИ САНІТАРНІ"
#31657990
Допущен к аукциону
Скачать всё одним архивом
ТОВ "ЕКО-ТОІ"
#32477600
Допущен к аукциону
Товариство з обмеженою відповідальністю "Екосервіс-Україна"
#33298523
Отказ

Учасники:

Название   Дата Начальное предложение Конечное предложение
Скачать всё одним архивом
Товариство з обмеженою відповідальністю "Екосервіс-Україна"
#33298523
  0.00 UAH
- 0.00 UAH
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОІ-ТОІ СИСТЕМИ САНІТАРНІ"
#31657990
5 998 800.00 UAH 5 998 800.00 UAH
- 0.00 UAH (0.0%)
Скачать всё одним архивом
ТОВ "ЕКО-ТОІ"
#32477600
6 000 000.00 UAH 6 000 000.00 UAH
- 0.00 UAH (0.0%)

Результаты:

Название   Дата Предложение
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОІ-ТОІ СИСТЕМИ САНІТАРНІ"
#31657990
5 998 800.00 UAH

Контракты:

Название   Дата Стоимость
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОІ-ТОІ СИСТЕМИ САНІТАРНІ"
#31657990
5 998 800.00 UAH