Закупівлі Увійти Про систему

Очікувана вартість:

6 000 000.00 UAH
з ПДВ.

Сума договорів:

5 998 800.00 UAH

Економія:

0.02%

«Ремонт і технічне обслуговування громадських вбиралень» код 50760000-0 за ДК 021:2015 (послуги щодо очищення та технічного обслуговування мобільних туалетних кабін (біотуалетів))

Відкриті торги (EU) Завершена
UA-2018-02-08-000996-b 3579477003e140fc8baf4859e1145235
Зміни: Створено: Майданчик: netcast.com.ua

Замовник:

КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВПАСТРАНС" / #31725604

Адреса:

04070, Україна, Київська область, Київ, Набережне шосе, буд. 2

Контакт:

Тисмінецька Тетяна Володимирівна
[email protected]
380442546680
254-66-01
Період уточнень:
з по
Подача пропозицій:
з по
Аукціон:
з по
Визначення переможця:
з по
Мінімальний крок аукціону:
60 000.00 UAH. (1.00%)
Ризики: 8%
Показник Оцінка
Виграшна ставка була знижена мінімально ? 1
Перша закупівля за цим CPV ? 0
Велика різниця в пропозиціях ? 0
Тендерна документація відсутня 0
Один з учасників постійно бере участь в тендерах цього замовника ? 0
Один з учасників постійно програє торги ? 0
У переможця це перший контракт 0
Один із учасників знаходиться в чорному списку АМКУ 0
Постачальник працює тільки з цим замовником ? 0
Занадто велика економія 0
Порушені терміни підписання контракту ? 0
Оновлено:
2 скарги/вимоги
Вимога
Вирішена
UA-2018-02-08-000996-b.a1
Товариство з обмеженою відповідальністю "Екосервіс-Україна" #33298523
Вимога щодо виправлення порушень
Відповідно до ст.23 Закону України «Про публічні закупівлі» фізична/юридична особа має право не пізніше ніж за 10 днів до закінчення строку подання тендерної пропозиції звернутися через електронну систему закупівель до замовника за роз’ясненнями щодо тендерної документації та/або звернутися до замовника з вимогою щодо усунення порушення під час проведення процедури закупівлі. Усі звернення за роз’ясненнями та звернення щодо усунення порушення автоматично оприлюднюються в електронній системі закупівель без ідентифікації особи, яка звернулася до замовника. Замовник повинен протягом трьох робочих днів з дня їх оприлюднення надати роз’яснення на звернення та оприлюднити його на веб-порталі Уповноваженого органу відповідно до статті 10 цього Закону.
У зв’язку з цим просимо роз’яснити наступне:
1. Відповідно до опублікованої тендерної документації предмет закупівлі визначено за кодом 50760000-0 за ДК 021:2015 Ремонт і технічне обслуговування громадських вбиралень (послуги щодо очищення та технічного обслуговування мобільних туалетних кабін (біотуалетів)). Місце, кількість, обсяг поставки товарів (надання послуг, виконання робіт) - м. Київ, згідно додатку 5 до тендерної документації; 20 000 послуг.

Відповідно до Додатку 5 до тендерної документації «ІНФОРМАЦІЯ ПРО ТЕХНІЧНІ, ЯКІСНІ ТА КІЛЬКІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ», Розділ ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ:
1.1. Вимоги щодо надання послуг по очищенню та технічному обслуговуванні мобільних туалетних кабін (МТК):
1.1.1. Надання в оренду безоплатного використання мобільних туалетних кабін з подальшим очищенням та технічним обслуговуванням.

Тобто у розумінні тендерної документації складовою частиною НАДАННЯ ПОСЛУГ по очищенню та технічному обслуговуванні мобільних туалетних кабін (МТК) є НАДАННЯ В ОРЕНДУ безоплатного використання мобільних туалетних кабін.

За Цивільним кодексом України договір найму (оренди) (Глава 58 ЦКУ) та договір про надання послуг (Глава 63 ЦКУ) мають абсолютно різні предмети правового регулювання, зокрема за договором про надання послуг одна сторона (виконавець) зобов'язується за завданням другої сторони (замовника) надати послугу, яка споживається в процесі вчинення певної дії або здійснення певної діяльності, а замовник зобов'язується оплатити виконавцеві зазначену послугу, якщо інше не встановлено договором, у той же час за договором найму (оренди) наймодавець передає або зобов'язується передати наймачеві майно у користування за плату на певний строк.

У жодному разі договір про надання послуг не може охоплювати предмет правового регулювання оренди, а тому, на нашу думку, або предмет закупівлі визначено невірно, оскільки він у такому формулювання не може охоплювати правовідносини оренди, або таку вимогу слід вилучити з розділу ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ додатку 5 до тендерної документації.

Крім того, з наведеного не зрозуміло, які сторони мають виступати у правовідносинах оренди орендодавцем та орендарем: замовник, виконавець чи користувачі МТК – фізичні особи?

В зв’язку з наведеним просимо надати роз’яснення та внести відповідні зміни до тендерної документації.

2. Згідно із п.1.1.3. розділу ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ: Наявність кабін двох типів для жінок та чоловіків з позначенням типу на кабіні. Не зрозуміло, наявність де, в якому місці та протягом якого часу кабін двох типів для жінок та чоловіків з позначенням типу на кабіні?

В зв’язку з наведеним просимо надати роз’яснення та внести відповідні зміни до тендерної документації.

3. Згідно із п.1.1.4. розділу ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ: У разі потреби, встановлення урн для сміття з попільничкою об’ємом 80-100 літрів біля туалетних кабін з подальшим вивозом сміття. Не визначено, хто саме та у якій формі приймає рішення про згадану потребу, як інформація про це рішення доноситься до відома виконавця?

В зв’язку з наведеним просимо надати роз’яснення та внести відповідні зміни до тендерної документації.

4. В розділі ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ містяться порушення нумерації пунктів, просимо внести зміни до тендерної документації та це виправити.

5. Згідно із п.1.1.4. розділу ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ: Виконавець забезпечує зарежимлюваня МТК для використання виключно тільки працівниками комунального підприємства «Київпастранс». На жаль, у загальновживаному лексиконі української мови відсутнє слово «зарежимлювання», тому його семантичний зміст нам не відомий. В зв’язку з наведеним просимо надати роз’яснення та внести відповідні зміни до тендерної документації.

6. Згідно із п.1.1.5. розділу ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ: Виконавець забезпечує кріплення кабін та погоджує місце їх встановлення з уповноваженою особою Замовника. Не визначено, яка форма цього погодження: усна чи письмова, які терміни процедури погодження, які при цьому складаються документи тощо. В зв’язку з наведеним просимо надати роз’яснення та внести відповідні зміни до тендерної документації.

7. Згідно із п.1.1.9. розділу ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ: При виникненні аварійної ситуації, Виконавець зобов'язаний організувати аварійну бригаду для негайного усунення пошкоджень на протязі 12 годин. Не визначено, яким чином відбувається інформування Виконавця про виникнення аварійної ситуації, хто зобов’язаний виконувати таке інформування, з якого моменту починається відлік згаданих 12-ти годин, а також які санкції застосовуються до Виконавця у разі не дотримання цієї вимоги? Також звертаю увагу на те, що при виникнення аварійної ситуації Виконавець не зобов’язаний УСУНУТИ аварійну ситуацію та її наслідки, а лише ОРГАНІЗУВАТИ АВАРІЙНУ БРИГАДУ, що звичайно не є одне і теж. В зв’язку з наведеним просимо надати роз’яснення та внести відповідні зміни до тендерної документації.

8. Відповідно до п.3 ч.3 ст.22 Закону України «Про публічні закупівлі» тендерна документація повинна містити інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію (у разі потреби - плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі). При цьому технічна специфікація повинна містити: детальний опис товарів, робіт, послуг, що закуповуються, у тому числі їх технічні та якісні характеристики; вимоги щодо технічних і функціональних характеристик предмета закупівлі у разі, якщо опис скласти неможливо або якщо доцільніше зазначити такі показники; посилання на стандартні характеристики, вимоги, умовні позначення та термінологію, пов’язану з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними або національними стандартами, нормами та правилами. Технічна специфікація не повинна містити посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника. У разі якщо таке посилання є необхідним, воно повинно бути обґрунтованим, а специфікація повинна містити вираз "або еквівалент".
В порушення наведеної норми в п.1.2.1 розділу ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ заміст слів "або еквівалент" вжито "еквівалент". В зв’язку з наведеним просимо надати роз’яснення та внести відповідні зміни до тендерної документації.
Прийнято рішення задовольнити вимогу автора звернення.
Вимога
Чорновик
UA-2018-02-08-000996-b.b2
Товариство з обмеженою відповідальністю "Екосервіс-Україна" #33298523
Щодо ненадання розяснень
2 березня 2018 року подано вимогу про надання роз'яснень та внесення змін до тендерної документації, викладених у 8 пунктах.
Незважаючи на те, що замовником внесено зміни до тендерної документації, ним не надано роз'яснень за жодним з 8 пунктів, викладених у вимозі від 2 березня 2018 року.
В зв'язку з цим повторно просимо надати роз'яснення на вимогу від 2 березня 2018 року у повній відповідності до норм Закону України "Про публічні закупівлі".

Предмети закупівлі:

«Ремонт і технічне обслуговування громадських вбиралень» код 50760000-0 за ДК 021:2015 (послуги щодо очищення та технічного обслуговування мобільних туалетних кабін (біотуалетів))
20 000 посл.
6 000 000.00 UAH
6 000 000.00 UAH
300.00 UAH / посл.
50760000-0 — Ремонт і технічне обслуговування громадських вбиралень
Строк поставки:
09.04.2018 - 31.12.2018
Адреса поставки:
04070, Україна, м. Київ, м. Київ, згідно додатку 5 до тендерної документації

Кваліфікація

Назва   Дата
Завантажити все
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТОІ-ТОІ СИСТЕМИ САНІТАРНІ»
#31657990
Допущено до аукціону
Завантажити все
ТОВ "ЕКО-ТОІ"
#32477600
Допущено до аукціону
Завантажити все
Товариство з обмеженою відповідальністю "Екосервіс-Україна"
#33298523
Відхилено - Учасник не відповідає кваліфікаційним критеріям, Учасник не відповідає критеріям ТД

Учасники:

Назва   Дата Початкова пропозиція Кінцева пропозиція
Завантажити все
Товариство з обмеженою відповідальністю "Екосервіс-Україна"
#33298523
Відмова   0.00 UAH
- 0.00 UAH
Завантажити все
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТОІ-ТОІ СИСТЕМИ САНІТАРНІ»
#31657990
Активна 5 998 800.00 UAH 5 998 800.00 UAH
- 0.00 UAH (0.0%)
Завантажити все
ТОВ "ЕКО-ТОІ"
#32477600
Активна 6 000 000.00 UAH 6 000 000.00 UAH
- 0.00 UAH (0.0%)

Протокол розкриття:

Назва   Дата Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТОІ-ТОІ СИСТЕМИ САНІТАРНІ»
#31657990
Переможець 5 998 800.00 UAH

Контракти:

Назва   Дата Вартість
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТОІ-ТОІ СИСТЕМИ САНІТАРНІ»
#31657990
Підписано 5 998 800.00 UAH
Додаткові угоди
Номер угоди: 53.18-231
Дата підписання:
Дата публікації:
Причина: Покращення якості предмета закупівлі
Опис: виправлення технічної помилки в специфікації
Документи:
Номер угоди: 53.18-231
Дата підписання:
Дата публікації:
Причина: Продовження строку дії договору на наступний рік
Опис: Додаткова угода № 3. Продовження строку дії договору на строк, достатній для проведення процедури закупівлі в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в договорі. Сума додаткової угоди 7 198 560,00 грн.
Документи: