Закупівлі Увійти Про систему

Очікувана вартість:

6 093 262.00 UAH
з ПДВ.

Сума договорів:

90 000.00 UAH

Економія:

98.52%

Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів Національного банку України, 3 лоти

Відкриті торги (EU) Завершена
UA-2018-10-23-003113-b 309f1c7d5b444b4f8d23d23560675371
Зміни: Створено: Майданчик: prom.ua

Замовник:

Національний Банк України / #00032106

Адреса:

01601, Україна, Київська область, Київ, вул. Інститутська, 9

Контакт:

Наталія Краснова
[email protected]
+380442540108
Обсяг надання послуг: загальна кількість автомобілів, яким необхідно здійснювати ремонт та технічне обслуговування – 199 одиниці: лот 1 – 108 одиниць; лот 2 – 53 одиниці; лот 3 – 38 одиниць.
Місце надання послуг за лотами 1, 2, 3 – власна станція технічного обслуговування учасника в м. Києві на відстані не більше 40 км дорогами загального користування від місцезнаходження стоянки автомобілів транспортного управління Департаменту забезпечення діяльності Національного банку України (м. Київ, вул. Пухівська, 5) та власна станція технічного обслуговування або станція технічного обслуговування субпідрядника на відстані не більше 120 км дорогами загального користування від місцезнаходження регіонального підрозділу (ів) Національного банку України.
Період уточнень:
з по
Подача пропозицій:
з по
Визначення переможця:
з
Мінімальний крок аукціону:
1 000.00 UAH. (0.02%)
Ризики: 13%
Показник Оцінка Макс. оцінка
Велика різниця в пропозиціях ? 1 1
Один з учасників постійно програє торги ? 1 1
Виграшна ставка була знижена мінімально ? 0 1
Перша закупівля за цим CPV ? 0 1
Неправильний CPV ? 0 1
Тендерна документація відсутня 0 1
CPV-код закупівлі містить менше 4-х знаків 0 1
Один з учасників постійно бере участь в тендерах цього замовника ? 0 1
У переможця це перший контракт 0 1
Один із учасників знаходиться в чорному списку АМКУ 0 1
Один із учасників знаходиться в стані припинення чи банкрутства 0 1
Постачальник працює тільки з цим замовником ? 0 1
Багато дискваліфікацій 0 1
Переможець торгів виграв всі лоти 0 1
Порушені терміни підписання контракту ? 0 1
Оновлено:
3 скарги/вимоги
Вимога
Дана відповідь
UA-2018-10-23-003113-b.b2
ТОВ Автолайф Центр #35222000
Скарга на бездіяльність
Вих. 114
13.12.2018
Суб’єкт оскарження:
Товариство з обмеженою відповідальністю «АВТОЛАЙФ ЦЕНТР»
02660, м. Київ, вул. Крайня,1
206-26-26, [email protected]

Замовник:
Національний Банк України
01601, м. Київ, вул. Інститутська, 9

Скарга
щодо бездіяльності Замовника

ТОВ «АВТОЛАЙФ ЦЕНТР» є учасником у Відкритих торги з публікацією англійською мовою: Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів Національного банку України, 3 лоти. Скарга подається стосовно Лоту 1 – послуги з ремонту і технічного обслуговування легкових автомобілів та мікроавтобусів.

Електронна площадка: https://www.dzo.com.ua/tenders/2957512

Ідентифікатор закупівлі UA-2018-10-23-003113-b

ID 309f1c7d5b444b4f8d23d23560675371


Згідно пункту 4 частини 5 розділу 3 Тендерної документації (сторінка 16): «Переможець торгів (відповідно до вибраного лоту) у строк, що не перевищує п’яти днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір, повинен завантажити в Систему у сканованому вигляді документи, що підтверджують відсутність підстав, визначених частинами першою (крім пунктів 1 і 7 цієї частини) і другою статті 17 Закону, а саме:
…4) довідку про відсутність заборгованості з податків, зборів і платежів, що контролюються органами доходів і зборів, видану уповноваженим органом Державної фіскальної служби, у паперовому або електронному вигляді (отриману за допомогою електронного сервісу “Електронний кабінет платника”), або інформацію, видану органами Державної фіскальної служби, про наявність такої заборгованості, яка дійсна на дату розкриття тендерних пропозицій або більш пізню дату. Довідка в електронному вигляді повинна бути підписана електронним цифровим підписом посадових осіб відповідного контролюючого органу та доступною для перегляду замовником у загальнодоступній (відкритій) частині Електронного кабінету платника….»
Згідно частини 5 розділу 6 Тендерної документації (сторінка 27): «У разі … незавантеженням переможцем в Систему файлів документів у сканованому вигляді, що підтверджують відсутність підстав, передбачених статтею 17 Закону, замовник відхиляє тендерну пропозицію цього учасника та визначає переможця серед тих учасників, строк дії тендерної пропозиції яких ще не минув (відповідно до вибраного лоту).»Згідно ч.2 ст. 17 ЗУ «Про публічні закупівлі» Замовник може прийняти рішення про відмову учаснику в участі у процедурі закупівлі та може відхилити тендерну пропозицію учасника у разі, якщо учасник має заборгованість із сплати податків і зборів (обов’язкових платежів).
Згідно ч. 3 ст. 17 ЗУ «Про публічні закупівлі» спосіб документального підтвердження згідно із законодавством відсутності підстав, передбачених пунктами 2, 3, 5, 6 і 8 частини першої та частиною другою цієї статті, визначається замовником для надання таких документів лише переможцем процедури закупівлі.
Згідно ч.1 ст. 30 ЗУ «Про публічні закупівлі» Замовник відхиляє тендерну пропозицію в разі якщо переможець не надав документи, що підтверджують відсутність підстав, передбачених статтею 17 цього Закону.
07.12.2018 року на веб-порталі Уповноваженого органу Замовник розмістив повідомлення про намір укласти договір з ТОВ "КОМПАНІЯ СИНЕРГІЯ".
12.12.2018 року (останній день завантаження в Систему у сканованому вигляді документів, що підтверджують відсутність підстав, визначених частинами першою (крім пунктів 1 і 7 цієї частини) і другою статті 17 Закону) ТОВ "КОМПАНІЯ СИНЕРГІЯ" завантажує в Систем, крім іншого, власний лист «Щодо довідки про відсутність заборгованості з податків, зборів і платежів, що контролюються органами доходів і зборів, видану уповноваженим органом Державної фіскальної служби», власну заяву до фіскальної служби та квитанцію від 12.12.2018 року про направлення вказаної заяви.
Отже, порушуючи вимоги тендерної документації та норми ЗУ «Про публічні закупівлі» переможець не завантажив у систему документ, що вимагався Замовником у пункті 4 частини 5 розділу 3 Тендерної документації (сторінка 16), не надав документального підтвердження у спосіб, визначений замовником для надання таких документів.
За таких обставин, керуючись ст. 30 ЗУ «Про публічні закупівлі», частиною 5 розділу 6 Тендерної документації (сторінка 27), Національний банку України зобов’язаний відхилити тендерну пропозицію ТОВ "КОМПАНІЯ СИНЕРГІЯ" та визначити переможця серед тих учасників, строк дії тендерної пропозиції яких ще не минув.
Однак, Замовник вказаних дій не вчинив, що є бездіяльністю, з приводу якої ТОВ «АВТОЛАЙФ ЦЕНТР» й подає скаргу до Органу оскарження.
Однак, Замовник вказаних дій не вчинив, що є бездіяльністю, з приводу якої ТОВ «АВТОЛАЙФ ЦЕНТР» й подає скаргу.
Окремо зазначу, що в Рішенні № 4480-р/пк-пз від 11.05.2018 Постійно діюча адміністративна колегія з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель, зазначила (стор. 9), що вчасне незавантаження документу державного податкового органу/його територіального відділення про відсутність заборгованості із сплати податків і зборів є підставою для відхилення пропозиції учасника.
З огляду на вищевикладене, прошу:
- Прийняти скаргу до розгляду;
- Прийняти рішення про відхилення тендерної пропозиції ТОВ "КОМПАНІЯ СИНЕРГІЯ";
- Визначити переможця серед тих учасників, строк дії тендерної пропозиції яких ще не минув.Генеральний директор В.В. Водолага
У відповідь на вимогу повідомляємо наступне:
переможець процедури відкритих торгів на закупівлю “Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів Національного банку України”, 3 лоти, за лотом 1 – послуги з ремонту і технічного обслуговування легкових автомобілів та мікроавтобусів: ТОВ “КОМПАНІЯ СИНЕРГІЯ” (далі – Переможець торгів за лотом 1) у строк, що не перевищує 5 днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір, завантажив в Систему у сканованому вигляді документи, що підтверджують відсутність підстав, визначених частинами першою (крім пунктів 1 і 7 цієї частини) і другою статті 17 Закону, а саме:
- довідку у довільній формі про те, що відомості про юридичну особу, яка є переможцем, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення;
- документ, виданий уповноваженим органом (Департаментом інформатизації МВС України), що містить відомості про відсутність судимості у службової (посадової) особи переможця, яка підписала тендерну пропозицію, із датою видачі не більше місячної давнини відносно дати розкриття тендерних пропозицій.
Також, Переможець торгів за лотом 1 у строк, що не перевищує п'яти днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір надіслав замовнику остаточну “Тендерну пропозицію” та “Цінову інформацію” за формою Додатку 2 до тендерної документації за результатами електронного аукціону, завірені підписом уповноваженої особи учасника, документ “Цінова інформація” також надано і в електронному вигляді в форматі Excel.
В частині довідки про відсутність заборгованості з податків, зборів і платежів, що контролюються органами доходів і зборів, виданої уповноваженим органом Державної фіскальної служби, у паперовому або електронному вигляді (отриману за допомогою електронного сервісу “Електронний кабінет платника”), або інформацію, видану органами Державної фіскальної служби, про наявність такої заборгованості, яка дійсна на дату розкриття тендерних пропозицій або більш пізню дату, Переможець торгів за лотом 1 повідомив, що подав заяву до ДПІ у Шевченківському районі ГУ ДФС у м. Києві щодо отримання довідки про відсутність заборгованості з податків, зборів і платежів, та не отримав зазначену довідку, був вимушений повторно звернутись до ДПІ у Шевченківському районі ГУ ДФС у м. Києві на отримання відповідної довідки (лист – підтвердження від ТОВ “КОМПАНІЯ СИНЕРГІЯ” завантажено в Систему 12.12.2018 з копією Заяви про надання довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи та Квитанції).
Також, в листі Переможця торгів за лотом 1 зазначено, що учасник гарантує, що станом на 12.12.2018 не має заборгованості із податків, зборів і платежів, що контролюються органами доходів і зборів (платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи).
Рішенням Тендерного комітету Національного банку України від 13.12.2018 № 61/1044-пк продовжено строк подання довідки про відсутність заборгованості з податків, зборів і платежів переможцем процедури відкритих торгів на закупівлю “Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів Національного банку України”, 3 лоти, за лотом 1 – послуги з ремонту і технічного обслуговування легкових автомобілів та мікроавтобусів: ТОВ “КОМПАНІЯ СИНЕРГІЯ”, що підтверджує відсутність підстав, визначених частинами першою і другою статті 17 Закону на 5 (п‘ять) робочих днів.
Вимога
Дана відповідь
UA-2018-10-23-003113-b.b1
ТОВ "Автоцентр "Європа-Сервіс" #38129614
Вимога щодо усунення порушень
ВИМОГА
Щодо дій Замовника

Замовником торгів було розпочато процедуру закупівлі (відкриті торги) ідентифікатор закупівлі: UA-2018-10-23-003113-b
Товариство з обмеженою відповідальністю «Автоцентр «Європа-Сервіс» (надалі - Підприємство) виявило бажання взяти участь у відповідному тендері та згідно ТД подало тендерну пропозицію.
Предметом закупівлі було - Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів Національного банку України, 3 лоти, що зазначено у оголошенні та ТД.
За результатами розгляду пропозиції Підприємства, Замовником було прийнято рішення про відхилення пропозиції Підприємства (протокол розгляду тендерних пропозицій від 29.11.2018 року).
Підставою для відхилення зазначено наступне:
«станція технічного обслуговування не має власних або станцій технічного обслуговування субпідрядника що знаходиться на відстані не більше 120 км дорогами загального користування від місцезнаходження регіональних підрозділів Національного банку України, (тендерною документацією вимагалося: довідка у довільній формі, про наявність власної станції технічного обслуговування або станції технічного обслуговування субпідрядника із зазначенням місцезнаходження на відстані не більше 120 км дорогами загального користування від місцезнаходження регіонального підрозділу(ів) Національного банку України (достатньо зазначити міста України)), що не відповідає вимогам пункту 6 Розділу “Інструкція з підготовки тендерної пропозиції” тендерної документації;
Скаржник не може погодитися з такими рішеннями та вважає дії Замовника такими, що порушують його права та інтереси, також ці дії порушують норми ЗУ «Про публічні закупівлі».
Стосовно підстави відхилення повідомляємо наступне – ТОВ «Автоцентр «Європа-Сервіс» в своїй пропозиції надали довідку щодо можливості організувати виїзд групи спеціалістів на автомобілі(ях) технічної допомоги для надання послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів Національного банку України поза межами станції технічного обслуговування м. Києва та регіоні(ах) України. Цією довідкою наше підприємство взяло на себе обовязок, що надання послуг по регіонам України також можливе.
Вважаємо, що Замовник порушив наступні принципи здійснення закупівель встановлених ч.1 ст.3 ЗУ «Про публічні закупівлі».
Крім того Замовник порушив наступні норми законодавства: ст 17 Закону України «Про публічні закупівлі», допустивши до аукціону ТОВ «Компанія «Синергія».
Відповідно до п.3 розділу 5 Замовник приймає рішення про відмову учаснику в участі у процедурі закупівлі та зобов’язаний відхилити тендерну пропозицію якщо «у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань відсутня інформація, передбачена пунктом 9 частини 2 статті 9 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань”.
Переглянувши зазначений реєстр нами було виявлено, що інформація про кінцевих бенефіціарних власників в реєстрі відсутня, що є порушенням Закону України «Про публічні закупівлі»

Вважаємо, що Замовник необ’єктивно та упереджено оцінив пропозиції Учасників.
Всі вищенаведені незаконні дії Замовника призвели до неправомірного відхилення пропозиції Скаржника, що в свою чергу призвело до порушення його майнових прав, чия пропозиція повністю відповідає Вимогам ТД.
Виходячи з вищевикладеного та керуючись ст. 18 ЗУ «Про публічні закупівлі» та Конституцією України,
ПРОСИМО:
1. Прийняти вимогу до розгляду.
2. Прийняти рішення про встановлення порушень процедури закупівлі
3. Зобов’язати замовника скасувати своє рішення про відхилення пропозиції ТОВ «Автоцентр «Європа-Сервіс» зазначене у протоколі розгляду тендерних пропозицій
4. Відхилити тендерну пропозицію ТОВ «Компанія Синергія», як таку, що не відповідає ст. 17 Закону України «Про публічні закупівлі».


З повагою

Директор ТОВ «Автоцентр «Європа-Сервіс» Руднєв С.Г.
У відповідь на Вашу вимогу повідомляємо наступне:
1) Відповідно до умов тендерної документації: учасники процедури закупівлі за лотами 1, 2, 3 повинні надати в складі тендерної пропозиції: довідку у довільній формі, завірену підписом уповноваженої особи учасника про наявність власної станції технічного обслуговування або станції технічного обслуговування субпідрядника із зазначенням місцезнаходження на відстані не більше 120 км дорогами загального користування від місцезнаходження регіонального підрозділу(ів) Національного банку України. (достатньо зазначити міста України), (окремо за кожним лотом).
В наданих довідках учасника за лотами 1, 2, у складі тендерних пропозицій, зазначено, що ТОВ “Автоцентр “Європа-Сервіс” не має власних або станцій технічного обслуговування субпідрядника що знаходяться на відстані не більше 120 км дорогами загального користування від місцезнаходження регіональних підрозділів Національного банку України, що не відповідає вимогам пункту 6 Розділу “Інструкція з підготовки тендерної пропозиції” тендерної документації.
Враховуючи зазначене, відповідно до Протоколу розгляду тендерних пропозицій від 29.11.2018: пропозиції учасника ТОВ “Автоцентр “Європа-Сервіс” за лотами 1, 2 відхилено на підставі пункту 4 частини 1 статті 30 Закону України “Про публічні закупівлі” від 25.12.2015 № 922-VIIІ (зі змінами і доповненнями) (далі – Закон) та пункту 3 Розділу “Оцінка тендерної пропозиції” тендерної документації як такі, що не відповідають умовам тендерної документації.
2) Відповідно до абзацу 2 пункту 9 частини 2 статті 9 Розділу ІІІ Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань” від 15.05.2003 № 755-IV (зі змінами), у разі якщо засновниками юридичної особи є виключно фізичні особи, які є бенефіціарними власниками (контролерами) юридичної особи, інформація про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичної особи не подається.
Відповідно до інформації, наявної у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, засновниками юридичної особи є СВЕРДЛІКОВ АНДРІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ та ПРОХ ЮРІЙ ЮРІЙОВИЧ.
Отже, тендерна пропозиція учасника ТОВ “КОМПАНІЯ СИНЕРГІЯ” відповідає вимогам пункту 9 частини 1 статті 17 Закону.
При розгляді тендерних пропозицій на відповідність вимогам, визначеним у тендерній документації, та визначенні відповідності учасників кваліфікаційним критеріям на Закупівлю, Тендерний комітет Національного банку України керувався принципами здійснення закупівель, відповідно до статті 3 Закону, а саме: добросовісна конкуренція серед учасників, об‘єктивна та неупереджена оцінка тендерних пропозицій, відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель, недискримінація учасників.
Скарга
Вирішена
UA-2018-10-23-003113-b.c3
ТОВ Автолайф Центр #35222000
Скарга щодо бездіяльності Замовника
Вих. 116
17.12.2018
Постійно діюча адміністративна колегія
Антимонопольного комітету України
з розгляду скарг про порушення законодавства
у сфері державних закупівель
вул. Митрополита В. Липківського, 45, м. Київ-35, 03680

Суб’єкт оскарження:
Товариство з обмеженою відповідальністю «АВТОЛАЙФ ЦЕНТР»
02660, м. Київ, вул. Крайня,1
206-26-26, [email protected]

Замовник:
Національний Банк України
01601, м. Київ, вул. Інститутська, 9

Скарга
щодо бездіяльності Замовника

ТОВ «АВТОЛАЙФ ЦЕНТР» є учасником у Відкритих торги з публікацією англійською мовою: Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів Національного банку України, 3 лоти. Скарга подається стосовно Лоту 1 – послуги з ремонту і технічного обслуговування легкових автомобілів та мікроавтобусів.

Електронна площадка: https://www.dzo.com.ua/tenders/2957512

Ідентифікатор закупівлі UA-2018-10-23-003113-b

ID 309f1c7d5b444b4f8d23d23560675371


Згідно пункту 4 частини 5 розділу 3 Тендерної документації (сторінка 16): «Переможець торгів (відповідно до вибраного лоту) у строк, що не перевищує п’яти днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір, повинен завантажити в Систему у сканованому вигляді документи, що підтверджують відсутність підстав, визначених частинами першою (крім пунктів 1 і 7 цієї частини) і другою статті 17 Закону, а саме:
…4) довідку про відсутність заборгованості з податків, зборів і платежів, що контролюються органами доходів і зборів, видану уповноваженим органом Державної фіскальної служби, у паперовому або електронному вигляді (отриману за допомогою електронного сервісу “Електронний кабінет платника”), або інформацію, видану органами Державної фіскальної служби, про наявність такої заборгованості, яка дійсна на дату розкриття тендерних пропозицій або більш пізню дату. Довідка в електронному вигляді повинна бути підписана електронним цифровим підписом посадових осіб відповідного контролюючого органу та доступною для перегляду замовником у загальнодоступній (відкритій) частині Електронного кабінету платника….»


Згідно частини 5 розділу 6 Тендерної документації (сторінка 27): «У разі … незавантеженням переможцем в Систему файлів документів у сканованому вигляді, що підтверджують відсутність підстав, передбачених статтею 17 Закону, замовник відхиляє тендерну пропозицію цього учасника та визначає переможця серед тих учасників, строк дії тендерної пропозиції яких ще не минув (відповідно до вибраного лоту).»

Згідно ч.2 ст. 17 ЗУ «Про публічні закупівлі» Замовник може прийняти рішення про відмову учаснику в участі у процедурі закупівлі та може відхилити тендерну пропозицію учасника у разі, якщо учасник має заборгованість із сплати податків і зборів (обов’язкових платежів).
Згідно ч. 3 ст. 17 ЗУ «Про публічні закупівлі» спосіб документального підтвердження згідно із законодавством відсутності підстав, передбачених пунктами 2, 3, 5, 6 і 8 частини першої та частиною другою цієї статті, визначається замовником для надання таких документів лише переможцем процедури закупівлі.
Згідно ч.1 ст. 30 ЗУ «Про публічні закупівлі» Замовник відхиляє тендерну пропозицію в разі якщо переможець не надав документи, що підтверджують відсутність підстав, передбачених статтею 17 цього Закону.
07.12.2018 року на веб-порталі Уповноваженого органу Замовник розмістив повідомлення про намір укласти договір з ТОВ "КОМПАНІЯ СИНЕРГІЯ".
12.12.2018 року (останній день завантаження в Систему у сканованому вигляді документів, що підтверджують відсутність підстав, визначених частинами першою (крім пунктів 1 і 7 цієї частини) і другою статті 17 Закону) ТОВ "КОМПАНІЯ СИНЕРГІЯ" завантажує в Систем, крім іншого, власний лист «Щодо довідки про відсутність заборгованості з податків, зборів і платежів, що контролюються органами доходів і зборів, видану уповноваженим органом Державної фіскальної служби», власну заяву до фіскальної служби та квитанцію від 12.12.2018 року про направлення вказаної заяви.
Отже, порушуючи вимоги тендерної документації та норми ЗУ «Про публічні закупівлі» переможець не завантажив у систему документ, що вимагався Замовником у пункті 4 частини 5 розділу 3 Тендерної документації (сторінка 16), не надав документального підтвердження у спосіб, визначений замовником для надання таких документів.
За таких обставин, керуючись ст. 30 ЗУ «Про публічні закупівлі», частиною 5 розділу 6 Тендерної документації (сторінка 27), Національний банку України зобов’язаний відхилити тендерну пропозицію ТОВ "КОМПАНІЯ СИНЕРГІЯ" та визначити переможця серед тих учасників, строк дії тендерної пропозиції яких ще не минув.
Однак, Замовник вказаних дій не вчинив, що є бездіяльністю, з приводу якої ТОВ «АВТОЛАЙФ ЦЕНТР» й подає скаргу до Органу оскарження.
Окремо зазначу, що в Рішенні № 4480-р/пк-пз від 11.05.2018 Постійно діюча адміністративна колегія з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель, зазначила (стор. 9), що вчасне незавантаження документу державного податкового органу/його територіального відділення про відсутність заборгованості із сплати податків і зборів є підставою для відхилення пропозиції учасника.
Відновлення порушених прав та законних інтересів ТОВ «АВТОЛАЙФ ЦЕНТР» може бути захищено шляхом зобов’язання Замовника прийняти рішення про відхилення тендерної пропозиції ТОВ "КОМПАНІЯ СИНЕРГІЯ".


З огляду на вищевикладене, прошу:
- Прийняти скаргу до розгляду;
- Зобов’язати Замовника - Національний банк України прийняти рішення про відхилення тендерної пропозиції ТОВ "КОМПАНІЯ СИНЕРГІЯ";
- Зобов’язати Замовника - Національний банк України визначити переможця серед тих учасників, строк дії тендерної пропозиції яких ще не минув.
- На час розгляду питань, порушених у скарзі, призупинити процедуру закупівлі.ДОДАТКИ:
1.Доказ внесення оплати за розгляд Скарги.Генеральний директор В.В. Водолага
Лот 1 – послуги з ремонту і технічного обслуговування легкових автомобілів та мікроавтобусів
Скасований / 2 369 287.00 UAH
1 / 2 / 3
active

Причина відміни:

Підстава: відсутності подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг (абзац другий частини 1 статті 31 Закону України “Про публічні закупівлі” від 25.12.2015 № 922-VII, із змінами та доповненнями).
Аукціон:
з по

Предмети закупівлі:

Послуги з ремонту і технічного обслуговування легкових автомобілів та мікроавтобусів
1 посл.
2 369 287.00 UAH
2 369 287.00 UAH
2 369 287.00 UAH / посл.
50110000-9 — Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Строк поставки:
31.01.2020
Адреса поставки:
Україна, Відповідно до документації

Кваліфікація

Назва   Дата
Завантажити все
ТОВ "Автоцентр "Європа-Сервіс"
#38129614
???
Завантажити все
ТОВ "КОМПАНІЯ СИНЕРГІЯ"
#37405530
???
Завантажити все
ТОВ Автолайф Центр
#35222000
???

Учасники:

Назва   Дата Початкова пропозиція Кінцева пропозиція
Завантажити все
ТОВ "КОМПАНІЯ СИНЕРГІЯ"
#37405530
88 475.25 UAH 87 470.00 UAH
- 1 005.25 UAH (1.1%)
Завантажити все
ТОВ Автолайф Центр
#35222000
170 000.00 UAH 170 000.00 UAH
- 0.00 UAH (0.0%)

Протокол розкриття:

Назва   Дата Пропозиція
ТОВ "КОМПАНІЯ СИНЕРГІЯ"
#37405530
87 470.00 UAH
ТОВ "КОМПАНІЯ СИНЕРГІЯ"
#37405530
Учасник не надав необхідні документи, Учасник не відповідає критеріям ТД 87 470.00 UAH
ТОВ Автолайф Центр
#35222000
170 000.00 UAH

Контракти:

Назва   Дата Вартість
ТОВ "КОМПАНІЯ СИНЕРГІЯ"
#37405530
87 470.00 UAH
Лот 3 – послуги з ремонту і технічного обслуговування вантажних автомобілів та техніки спеціального призначення
Не відбувся / 1 092 181.00 UAH
1

Предмети закупівлі:

Послуги з ремонту і технічного обслуговування вантажних автомобілів та техніки спеціального призначення
1 посл.
1 092 181.00 UAH
1 092 181.00 UAH
1 092 181.00 UAH / посл.
50110000-9 — Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Строк поставки:
31.01.2020
Адреса поставки:
Україна, Відповідно до документації
Лот 2 – послуги з ремонту і технічного обслуговування панцерованих автомобілів
Завершений / 2 631 794.00 UAH
1 / 2 / 1
Аукціон:
з по

Предмети закупівлі:

Послуги з ремонту і технічного обслуговування панцерованих автомобілів
1 посл.
2 631 794.00 UAH
2 631 794.00 UAH
2 631 794.00 UAH / посл.
50110000-9 — Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Строк поставки:
31.01.2020
Адреса поставки:
Україна, Відповідно до документації

Кваліфікація

Назва   Дата
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АГРОФІРМА БРУСИЛІВ"
#30046311
Відхилено - Учасник не відповідає критеріям ТД
ТОВ "ПІДЙОМНІ МЕХАНІЗМИ"
#34414411
Допущено до аукціону
Завантажити все
ТОВ Автолайф Центр
#35222000
Допущено до аукціону
Завантажити все
ТОВ "Автоцентр "Європа-Сервіс"
#38129614
Відхилено - Учасник не відповідає критеріям ТД

Учасники:

Назва   Дата Початкова пропозиція Кінцева пропозиція
Завантажити все
ТОВ Автолайф Центр
#35222000
210 000.00 UAH 95 000.00 UAH
- 115 000.00 UAH (54.8%)
ТОВ "ПІДЙОМНІ МЕХАНІЗМИ"
#34414411
135 562.56 UAH 90 000.00 UAH
- 45 562.56 UAH (33.6%)

Протокол розкриття:

Назва   Дата Пропозиція
ТОВ "ПІДЙОМНІ МЕХАНІЗМИ"
#34414411
90 000.00 UAH

Контракти:

Назва   Дата Вартість
ТОВ "ПІДЙОМНІ МЕХАНІЗМИ"
#34414411
90 000.00 UAH