Закупівлі Увійти Про систему

Очікувана вартість:

308 950.00 UAH
з ПДВ.

крупи

Відкриті торги Торги відмінено
UA-2018-04-26-001606-a 2e849b11ff7c4c7d8b193b04539afa5f
Зміни: Створено: Майданчик: prom.ua

Замовник:

Комунальне підприємство "Полтавська обласна клінічна лікарня ім.М.В.Скліфосовського Полтавської обласної ради" / #01999106

Адреса:

36011, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Шевченка, 23

Контакт:

Наталія Нікітенко
[email protected]
+380507686423
Період уточнень:
з по
Подача пропозицій:
з по
Аукціон:
з по
Визначення переможця:
з по
Мінімальний крок аукціону:
308.95 UAH. (0.10%)
Ризики: 7%
Показник Оцінка
Один з учасників постійно програє торги ? 1
Виграшна ставка була знижена мінімально ? 0
Перша закупівля за цим CPV ? 0
Велика різниця в пропозиціях ? 0
Тендерна документація відсутня 0
ФОП-переможець молодший за 21 або старіший за 70 років 0
Один з учасників постійно бере участь в тендерах цього замовника ? 0
У переможця це перший контракт 0
Один із учасників знаходиться в чорному списку АМКУ 0
Постачальник працює тільки з цим замовником ? 0
Багато дискваліфікацій 0
Порушені терміни підписання контракту ? 0
Оновлено:
active

Причина відміни:

неможливості усунення порушень, що виникли через виявленні порушення законодавства з питань публічних закупівель
2 скарги/вимоги
Вимога
Дана відповідь
UA-2018-04-26-001606-a.b1
ФОП Аврахова Катерина Григорівна #3149416743
Вимога щодо неправомірної дискваліфікації
Фізична особа-підприємець Аврахова Катерина Григорівна не погоджується з рішенням Замовника щодо відхилення тендерної пропозиції ФОП Аврахова К.Г., а саме:
Відповідно до п. 30 ст. 1 Закону України «Про публічні закупівлі» тендерна пропозиція - пропозиція щодо предмета закупівлі або його частини (лота), яку учасник подає замовнику відповідно до вимог тендерної документації. В ст. 25 Закону встановлено, що тендерна пропозиція подається в електронному вигляді через електронну систему закупівель. Документ з тендерною пропозицією подається в електронному вигляді шляхом заповнення електронних форм з окремими полями, де зазначається інформація про ціну, інші критерії оцінки (у разі їх встановлення замовником), інформація від учасника про його відповідність кваліфікаційним (кваліфікаційному) критеріям, вимогам, визначеним у статті 17цього Закону і в тендерній документації, та завантаження необхідних документів, що вимагаються замовником у тендерній документації. Тендерні пропозиції, отримані електронною системою закупівель після закінчення строку їх подання, не приймаються та автоматично повертаються учасникам, які їх подали.
Отже, учасники повинні надати всі документи, які входять до складу тендерної пропозиції до кінцевої дати подання.
Відповідно до п. 4 ч. 1 ст. 30 Закону України «Про публічні закупівлі» Замовник відхиляє тендерну пропозицію в разі якщо тендерна пропозиція не відповідає умовам тендерної документації.
Враховуючи викладене, можна зробити висновок, що Замовник може відхилити тендерну пропозицію з підстави її невідповідності вимогам тендерної документації лише через наявність недоліків у документах, які було подано в складі тендерної документації до кінцевої дати подання. Таким чином, Замовник не може відхиляти тендерну пропозицію учасника за наявності недоліків в оновленій ціновій пропозиції, яка подається Учасником вже після аукціону.
Крім того, відповідно пункту 2 розідлу V тендерної документації ціна пропозиції не повинна відрізнятися від остаточної ціни пропозиції за результатами аукціону. Відповідно до пункту 2 розділу V Якщо предмет закупівлі складається з одного або більше найменувань, то ціна кожного з найменувань повинна бути цілим числом з двома десятковими знаками (згідно з додатком 3), а не арифметичною сумою декількох чисел, в результаті якої буде відображена остаточна вартість товару. Дотримуючись вимог тендерної документації, в зв'язку з неможливісти розділити ціну за результатом аукціону по найменуванням з двома десятковими знаками після коми ФОП Авраховою К.Г. була надана пропозиція, де позиція «Рис оброблений» була розділена на дві. Замовник зазначає, що В тендерній документації в розділі V п.1 чітко прописано, якщо предмет закупівлі складається з одного або більше найменувань, то кількість кожного з найменувань повинна бути цілим (одним) числом (згідно з додатком 3), а не арифметичною сумою, в результаті якої буде відображена остаточна кількість товару. Ціна пропозиції не повинна відрізнятися від остаточної ціни пропозиції за результатами аукціону. ФОП Аврахова К.Г. після аукціону поновила свою цінову пропозицію, де вказано двома позиціями рис оброблений, та за різними цінами. Одна позиція (5950 кг х 20,28 грн), а інша позиція (50 кг х 16,14 грн), цим самим ФОП Аврахова К.Г. порушила умови тендерної документації. Керуючись розділом V п.1 тендерної документації та ст.ЗО Закону України «Про публічні закупівлі», відхилити цінову пропозицію ФОП Аврахова К.Г., як таку, що не відповідає вимогам тендерної документації.
Зазначаємо, що в даному положенні тендерної документації не має заборони розділяти одну позицію на кілька, а є лише вимога надавати цінову пропозицію не за загальною кількістю і сумою предмету закупівлі, а окремо по кожній позиції відповідно до тендерної документації.
Таким чином, ми вважаємо, що Замовник (ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМ.М.В.СКЛІФОСОВСЬКОГО) неправомірно відхилив тендерну пропозицію ФОП Аврахова Катерина Григорівна як таку що не відповідає вимогам тендерної пропозиції та Закону України «Про публічні закупівлі». Просимо Замовника усунуте допущене порушення.
У випадку незадоволення нашої вимоги ми будемо вимушені звернутися з оскарженням рішення Замовника до Антимонопольного комітету України.
В тендерній документації зазначено, що кількість товару повинна бути цілим числом, а не арифметичною сумою, в реультаті якої буде відображена остаточна кількість товару,а в вашій ціновій пропозиції, яка була оприлюднена за результатами аукціону, кількість та вартість однієї із позицій товару - рис, відображена, як арифметична сума двох позицій, що є порушенням вимог тоендерної документації.
Скарга
Розглянута
UA-2018-04-26-001606-a.a2
ФОП Аврахова Катерина Григорівна #3149416743
Скарга на рішення замовника
26.04.2018 року Замовником (ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМ.М.В.СКЛІФОСОВСЬКОГО) оголошено відкриті торги на закупівлю товару за кодом ДК 021:2015: 15610000-7 - Продукція борошномельно-круп'яної промисловості.
14.05.2018 року відбувся аукціон за участі:
1) ФОП Борута Таміла Володимирівна
2) ФОП Аврахова Катерина Григорівна
3) ФОП "Нарижний Олег Анатолійович"
4) Фізична особа-підприємець Муравйов Дмитро Валерійович
За результатом аукціону найбільш економічно вигідною визначено тендерну пропозицію ФОП Аврахова Катерина Григорівна.
16.05.18 тендерним комітетом протоколом № 101 було відхилено пропозицію ФОП Аврахова Катерина Григорівна як таку, що не відповідає вимогам тендерної пропозиції та вимогам Закону України «Про публічні закупівлі». В протоколі № 101 зазначається, що «в тендерній документації в розділі V п.1 чітко прописано, якщо предмет закупівлі складається з одного або більше найменувань, то кількість кожного з найменувань повинна бути цілим (одним) числом (згідно з додатком 3), а не арифметичною сумою, в результаті якої буде відображена остаточна кількість товару. Ціна пропозиції не повинна відрізнятися від остаточної ціни пропозиції за результатами аукціону. ФОП Аврахова К.Г. після аукціону поновила свою цінову пропозицію, де вказано двома позиціями рис оброблений, та за різними цінами. Одна позиція (5950 кг х 20,28 грн), а інша позиція (50 кг х 16,14 грн), цим самим ФОП Аврахова К.Г. порушила умови тендерної документації. Керуючись розділом V п.1 тендерної документації та ст.ЗО Закону України «Про публічні закупівлі», відхилити цінову пропозицію ФОП Аврахова К.Г., як таку, що не відповідає вимогам тендерної документації.»
Ми не погоджуємось з рішенням тендерного комітету про відхилення нашої пропозиції, оскільки відповідно до п. 30 ст. 1 Закону України «Про публічні закупівлі» тендерна пропозиція - пропозиція щодо предмета закупівлі або його частини (лота), яку учасник подає замовнику відповідно до вимог тендерної документації. В ст. 25 Закону встановлено, що тендерна пропозиція подається в електронному вигляді через електронну систему закупівель. Документ з тендерною пропозицією подається в електронному вигляді шляхом заповнення електронних форм з окремими полями, де зазначається інформація про ціну, інші критерії оцінки (у разі їх встановлення замовником), інформація від учасника про його відповідність кваліфікаційним (кваліфікаційному) критеріям, вимогам, визначеним у статті 17 цього Закону і в тендерній документації, та завантаження необхідних документів, що вимагаються замовником у тендерній документації. Тендерні пропозиції, отримані електронною системою закупівель після закінчення строку їх подання, не приймаються та автоматично повертаються учасникам, які їх подали.
Отже, учасники повинні надати всі документи, які входять до складу тендерної пропозиції до кінцевої дати подання.
Відповідно до п. 4 ч. 1 ст. 30 Закону України «Про публічні закупівлі» Замовник відхиляє тендерну пропозицію в разі якщо тендерна пропозиція не відповідає умовам тендерної документації.
Враховуючи викладене, можна зробити висновок, що Замовник може відхилити тендерну пропозицію учасника з підстави її невідповідності вимогам тендерної документації лише через наявність недоліків у документах, які було подано в складі тендерної пропозиції до кінцевої дати подання. Таким чином, Замовник не може відхиляти тендерну пропозицію учасника за наявності недоліків в оновленій ціновій пропозиції, яка подається Учасником вже після аукціону. Саме тому ми вважаємо, що Замовник (ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМ.М.В.СКЛІФОСОВСЬКОГО) неправомірно відхилив тендерну пропозицію ФОП Аврахова Катерина Григорівна як таку що не відповідає вимогам тендерної документації та Закону України «Про публічні закупівлі».
Таким чином, Замовник порушив наші права та охоронювані Законом інтереси, як учасника процедури закупівлі. Тому з метою захисту своїх прав та інтересів, ми:


Просимо:
1) Прийняти дану скаргу до розгляду.
2) Призупинити процедуру закупівлі на строк до винесення рішення за скаргою.
3) Визнати неправомірним та скасувати рішення тендерного комітету про відхилення тендерної пропозиції ФОП Аврахова Катерина Григорівна у відкритих торгах на закупівлю товару за кодом ДК 021:2015: 15610000-7 - Продукція борошномельно-круп'яної промисловості

Предмети закупівлі:

крупи
17 000 кг
308 950.00 UAH
308 950.00 UAH
18.17 UAH / кг
15610000-7 — Продукція борошномельно-круп’яної промисловості
Строк поставки:
08.06.2018 - 31.12.2018
Адреса поставки:
36011, Україна, Полтавська область, м.Полтава, вул.Шевченка,23

Учасники:

Назва   Дата Початкова пропозиція Кінцева пропозиція
Фізична особа-підприємець Муравйов Дмитро Валерійович
#2986613395
Активна 289 620.00 UAH 289 620.00 UAH
- 0.00 UAH (0.0%)
ФОП "Нарижний Олег Анатолійович"
#2839104131
Активна 283 380.00 UAH 263 381.00 UAH
- 19 999.00 UAH (7.1%)
ФОП Борута Т.В.
#2803412840
Активна 268 260.00 UAH 263 160.00 UAH
- 5 100.00 UAH (1.9%)
ФОП Аврахова Катерина Григорівна
#3149416743
Активна 264 000.00 UAH 263 073.00 UAH
- 927.00 UAH (0.4%)

Протокол розкриття:

Назва   Дата Пропозиція
ФОП Аврахова Катерина Григорівна
#3149416743
Відмова - Учасник не відповідає критеріям ТД 263 073.00 UAH
ФОП Борута Т.В.
#2803412840
Переможець 263 160.00 UAH

Контракти:

Назва   Дата Вартість
ФОП Борута Т.В.
#2803412840
Запропоновано 263 160.00 UAH