Clarity Project
Закупівлі Аукціони Про систему

Очікувана вартість:

4 200 000.00 UAH
з ПДВ.

Придбання робочих місць системи електронного документообігу

Відкриті торги Торги не відбулися
UA-2018-04-20-000371-b 2891adfe79444a5baffa310aa2191741
Зміни: Створено: Майданчик: e-tender.biz

Замовник:

Державна регуляторна служба України / #39582357

Адреса:

01011, Україна, Київська область, Київ, вулиця Арсенальна, будинок 9/11

Контакт:

Маркелова-Юхименко Ірина Валентинівна
i.markelova-yukhymenko@drs.gov.ua
380672583045
Придбання робочих місць системи електронного документообігу
Період уточнень:
з по
Подача пропозицій:
з по
Аукціон:
з по
Визначення переможця:
з по
Мінімальний крок аукціону:
42 000.00 UAH. (1.00%)
Ризики: 15%
Clarity
DOZORRO
4 скарги/вимоги
Вимога
Дана відповідь
UA-2018-04-20-000371-b.a2
Звернення за розясненнями
Замовник відхилив нашу тендерну пропозицію на закупівлю Придбання робочих місць системи електронного документообігу (ДК 021:2015 – 30230000-0 Комп’ютерне обладнання), оголошення про закупівлю UA-2018-04-20-000371-b. Згідно протоколу №29 від 17.05.2018 наданого замовником щодо розгляду тендерних пропозицій, замовник відхилив нашу пропозицію, Товариства з обмеженою відповідальністю (далі ТОВ «БМС ТЕХНО») на підставі пункту 4 частини 1 статті 30 Закону, як таку, що не відповідає умовам тендерної документації. Спираючись на те, що у ТОВ «БМС ТЕХНО», в довідці «Про наявність обладнання та матеріально-технічної бази» відсутня інформація про наявність відповідного обладнання та матеріально-технічної бази для поставки товару. Це рішення тендерного комітету є недостатньо аргументованим, тому що згідно Довідки про наявність обладнання та матеріально-технічної бази, яка міститься у нашій тендерній пропозиції, ми маємо змогу поставити увесь товар, спираючись на нашу матеріальну-технічну базу, який вимагається в рамках закупівлі. Тож ми не бачимо жодних на те причин, щодо відхилення нашої тендерної пропозиції. Тим паче, що у минулому році на закупівлю Робочі місця операторів автоматизованої інтегрованої системи державного нагляду (контролю) (ДК 021:2015 – 30230000-0 Комп’ютерне обладнання), оголошення про закупівлю UA-2017-11-03-000945-c, у нас, ТОВ «БМС ТЕХНО», була така сама довідка, щодо матеріально-технічної бази, і нас визначили переможцем торгів. Після чого ми успішно поставили увесь товар у потрібній кількості та у сроки встановлені договором. Виходячи з вищевикладеного, просимо надати більш аргументовані роз’яснення щодо відхилення нашої тендерної пропозиції. В іншому разі вимагаємо скасувати рішення щодо відхилення нашої тендерної пропозиції, та визначення нас переможцем торгів.
Щодо довідки про наявність обладнання та матеріально-технічної бази
Вимога
Скасовано
UA-2018-04-20-000371-b.c1
Скарга до АМКУ щодо відхилення Тендерної пропозиції
Замовник відхилив нашу тендерну пропозицію на закупівлю Придбання робочих місць системи електронного документообігу (ДК 021:2015 – 30230000-0 Комп’ютерне обладнання), оголошення про закупівлю UA-2018-04-20-000371-b. Згідно протоколу №29 від 17.05.2018 наданого замовником щодо розгляду тендерних пропозицій, замовник відхилив нашу пропозицію, Товариства з обмеженою відповідальністю (далі ТОВ «БМС ТЕХНО») на підставі пункту 4 частини 1 статті 30 Закону, як таку, що не відповідає умовам тендерної документації. Спираючись на те, що у ТОВ «БМС ТЕХНО», в довідці «Про наявність обладнання та матеріально-технічної бази» відсутня інформація про наявність відповідного обладнання та матеріально-технічної бази для поставки товару. Це рішення тендерного комітету є недостатньо аргументованим, тому що згідно Довідки про наявність обладнання та матеріально-технічної бази, яка міститься у нашій тендерній пропозиції, ми маємо змогу поставити увесь товар, спираючись на нашу матеріальну-технічну базу, який вимагається в рамках закупівлі. Тож ми не бачимо жодних на те причин, щодо відхилення нашої тендерної пропозиції. Тим паче, що у минулому році на закупівлю Робочі місця операторів автоматизованої інтегрованої системи державного нагляду (контролю) (ДК 021:2015 – 30230000-0 Комп’ютерне обладнання), оголошення про закупівлю UA-2017-11-03-000945-c, у нас, ТОВ «БМС ТЕХНО», була така сама довідка, щодо матеріально-технічної бази, і нас визначили переможцем торгів. Після чого ми успішно поставили увесь товар у потрібній кількості та у сроки встановлені договором.
Не дійсна
Вимога
Дана відповідь
UA-2018-04-20-000371-b.c3
Звернення за розясненям
Згідно протоколу засідання тендерного комітету Державної регуляторної служби України №34 від 21 травня 2018 р. зазначено, що у тендерній пропозиції ТОВ «БМС ТЕХНО» на закупівлю Придбання робочих місць системи електронного документообігу, номер оголошення UA-2018-04-20-000371-b, довідка про наявність матеріально-технічної бази не відповідає умовам тендерної документації, а саме пункту 1 Таблиці 1 Додатку 1, яким передбачено надати: «Довідка у довільній формі, що містить інформацію про наявність у учасника відповідного обладнання та матеріально-технічної бази для поставки товару». У довідці щодо матеріально-технічної бази, ми, ТОВ «БМС ТЕХНО», зазначили, що маємо необхідні матеріально-технічні ресурси для виконання умов договору які вважаємо за потрібні. Слід зазначити, що замовник не встановив перелік необхідного обладнання необхідного для постачання товару у тендерній документації, тому після розгляду пропозиції є недоречним встановлювати нові вимоги необхідні для поставки товару, не зазначені у тендерній документації. Так як замовник встановив у тендерній документації надати довідку у довільній формі, ми надали таку довідку без урахування того, що при необхідності ми можемо звернутися до логістичних компаній, щодо поставки товару та/або поставка товару може здійснюватись безпосередньо зі складу виробників/вендорів обладнання. Якщо замовник вважає своє рішення остаточним, ми змушені будемо подати позов до суду для захисту наших прав, тому що рішення замовника щодо відхилення нашої тендерної пропозиції є незаконним.
У відповідь на Ваше звернення за роз’ясненням повідомляємо. В складі тендерної пропозиції ТОВ «БМС ТЕХНО» в довідці про наявність обладнання та матеріально-технічної бази відсутня інформацію щодо транспортного засобу, необхідного для здійснення поставки товару, що є предметом закупівлі, що не відповідає пункту 1 Таблиці 1 Додатку 1 до тендерної документації, яким передбачено надати: "Довідка у довільній формі, що містить інформацію про наявність у учасника відповідного обладнання та матеріально-технічної бази для поставки товару".
Вимога
Вимога
UA-2018-04-20-000371-b.b4
Звернення за розясненням (Повторно)
Замовник, прошу звернути Вашу увагу на те, що ви надали недостатньо вичерпну відповідь на наше звернення. Ви не надали обгрунтування на наші запитання, так як замовник не може визначати за учасника яким чином ми можемо поставити товар. Ми відповіли вам, що ми можемо звернутися до логістичних компаній, щодо поставки товару та/або поставка товару може здійснюватись безпосередньо зі складу виробників/вендорів обладнання, без застосування свого власного транспорту. Незважаючи на це, ви відповіли, що довідка не відповідає пункту 1 Таблиці 1 Додатку 1 до тендерної документації, яким передбачено надати: "Довідка у довільній формі, що містить інформацію про наявність у учасника відповідного обладнання та матеріально-технічної бази для поставки товару", але тендерна документація не містить перелік ОБОВ'ЯЗКОВОГО для поставки обладнання, і зараз ви вирішили самостійно визначити яке обладнання нам необхідно для поставки товару. У разі ненадання більш вичерпної та аргументованої відповіді, ми завернемося у письмовій формі до керівництва Державної регуляторної служби України за роз'ясненнями, та змушені будемо подати позов до суду для захисту наших прав, тому що рішення замовника щодо відхилення нашої тендерної пропозиції є незаконним та неаргументованим.
1 питання
Питання:
Відповідь:
Перевірка програмного забезпечення
Шановні панове! Ми представляємо корпорацію Майкрософт – виробника програмного забезпечення Microsoft та власника авторських прав на відповідні комп’ютерні програми копія довіреності – за посиланням: https://1drv.ms/b/s!Avc8GHaWYgi5gR0PvabtWek0jmqV Предметом даної публічної закупівлі є придбання комп’ютерної техніки із попередньо встановленими операційними системами Microsoft Windows. Звертаємо вашу увагу, що протягом останнього часу багато державних замовників, включаючи центральні органи державної влади, придбали комп’ютери разом із попередньо встановленими примірниками Microsoft Windows, які, на жаль, виявилися неліцензійними, тобто нелегально відтвореними та розповсюдженими в порушення Закону України «Про авторське право і суміжні права». Більше того, такі комп’ютери супроводжувались підробленими наклейками Сертифікатів автентичності, аби приховати від замовника неліцензійність встановленого програмного забезпечення. За цими фактами ми вже ініціювали декілька юридичних проваджень, однак вказане явище нещодавно лише посилилося, що вимагає від нас особливої пильності. Оскільки процедура даної публічної закупівлі вже майже завершена, ми хотіли б допомогти вам із верифікацією ліцензійності програмних продуктів Microsoft, які постачатимуться вам переможцем тендеру. Наша підтримка не вимагає жодних витрат з вашого боку. Ми сподіваємося, що переможець постачатиме вам виключно ліцензійне програмне забезпечення. Проте, зважаючи на кількість тендерів, у яких вже були виявлені порушення, кожен державний замовник повинен докласти додаткових зусиль задля того, щоб уникнути всіх негативних наслідків придбання контрафактних копій комп`ютерних програм. Відсутність належної уваги може призвести до використання державним замовником неліцензійного програмного забезпечення, що відповідно до чинного законодавства є порушенням авторського права, яке, зокрема, є злочином згідно зі ст. 176 Кримінального кодексу України. Більш того, в такому випадку державні кошти можуть бути витрачені на нелегальну продукцію з усіма відповідними наслідками. Наша мета – допомогти вам перевірити, що всі комп’ютери, які будуть вам поставлені, мають оригінальні та належним чином ліцензовані операційні системи Microsoft Windows. Будь ласка, зв’яжіться з нами для того, щоб обговорити особливості процесу такої перевірки. Будемо вдячні, якщо ви зв’яжетесь з нами по телефону (044) 494-08-68 чи електронною поштою info@lexfor.com для призначення зустрічі протягом найближчих днів. Владислав Шаповал Заступник директора юридичної фірми «ЛЕКСФОР», представник Корпорації Майкрософт з питань захисту прав інтелектуальної власності в Україні
У відповідь на запитання щодо перевірки програмного забезпечення повідомляємо. Після визначення переможця торгів та поставки переможцем товару, Державна регуляторна служба України офіційно звернеться до ТОВ Юридична фірма "ЛЕКСФОР" за допомогою щодо верифікації програмних продуктів Microsoft Windows.

Предмети закупівлі:

Придбання робочих місць системи електронного документообігу
501 шт.
4 200 000.00 UAH
4 200 000.00 UAH
8 383.23 UAH / шт.
30230000-0 — Комп’ютерне обладнання
Строк поставки:
03.07.2018
Адреса поставки:
01011, Україна, місто Київ, Київ, вул. Арсенальна,9/11

Учасники:

Назва   Дата Початкова пропозиція Кінцева пропозиція
ТОВ Фолгат ФТК
#30114318
Активна 4 198 500.00 UAH 4 156 500.00 UAH
- 42 000.00 UAH (1.0%)
ТОВ БМС ТЕХНО
#22945907
Активна 4 179 810.00 UAH 3 888 000.00 UAH
- 291 810.00 UAH (7.0%)
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕМСІ2"
#37470369
Активна 3 899 985.00 UAH 3 498 000.00 UAH
- 401 985.00 UAH (10.3%)
ФОП Сергеєв Володимир Васильович
#2564603099
Активна 3 988 000.00 UAH 3 088 000.00 UAH
- 900 000.00 UAH (22.6%)
Товариство з обмеженою відповідальністю „Техніка для бізнесу”
#22396671
Активна 3 963 720.00 UAH 3 087 000.00 UAH
- 876 720.00 UAH (22.1%)

Протокол розкриття:

Назва   Дата Пропозиція
ТОВ Фолгат ФТК
#30114318
Відмова - Учасник не відповідає критеріям ТД 4 156 500.00 UAH
Товариство з обмеженою відповідальністю „Техніка для бізнесу”
#22396671
Відмова - Учасник не відповідає критеріям ТД 3 087 000.00 UAH
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕМСІ2"
#37470369
Відмова - Учасник не відповідає критеріям ТД 3 498 000.00 UAH
ФОП Сергеєв Володимир Васильович
#2564603099
Відмова - Учасник не відповідає критеріям ТД 3 088 000.00 UAH
ТОВ БМС ТЕХНО
#22945907
Відмова - Учасник не відповідає критеріям ТД 3 888 000.00 UAH