Clarity Project
Prozorro Закупівлі Prozorro.Продажі Аукціони Увійти до системи Тарифи та оплата Про систему

Розширена аналітика Prozorro та актуальні дані 130+ реєстрів - у тарифі «Повний доступ».

Купуйте доступ на рік, місяць, або навіть добу!

Перейти до оплати

Очікувана вартість:

331 500.00 UAH
з ПДВ.

Медична інформаційна система

Відкриті торги Торги не відбулися
UA-2019-11-18-002355-b 271dede3be79498cabbc55fd7cd5962e
Зміни: Створено: Майданчик: prom.ua

Замовник:

КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" ДРУЖКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ / #01990462

Адреса:

84207, Україна, Донецька область, м. Дружківка, вул. Короленка, 12

Контакт:

Тетяна Яковлєва
klu-cgb@ukr.net
+38 (062) 675-41-85
Джерело фінансування - місцевий бюджет
Період уточнень:
з по
Подача пропозицій:
з по
Аукціон:
з
Мінімальний крок аукціону:
1 657.50 UAH. (0.50%)

Фінансування

Джерело Сума %
Місцевий бюджет 331 500.00 грн 100.00
6 питань
Питання:
Відповідь:
Щодо синхронізації із ДП «Електронне Здоров’я» (eHealth)
Прохання уточнити вимогу "Модуль синхронізації із ДП «Електронне Здоров’я» (eHealth), з усім відповідним функціоналом, що є на момент продажу ліцензії та буде доданий протягом всього строку дії договору." Що означає "усім відповідним функціоналом" - відповідним чому, де, на якому ресурсі, в якому місці можна точно побачити критерії цієї відповідності? який саме перелік функціональності? Що означає "що є на момент продажу ліцензії та буде доданий протягом всього строку дії договору." Не зазначено в кого саме є (у вимогах eHealth чи у Виконавця). Мова йде про те що у виконавця може не бути якогось функціоналу синхронізації з eHealth та він може його доробити та спробувати встигнути пройти тестування цього функціоналу в ДП «Електронне Здоров’я» поки дії договір? А що буде якщо виконавець не встигне пройти по якимось причинам тестування? Прохання уточнити який саме функціонал має бути, а по якому Виконавець має обов'язково встигнути пройти тестування і які наслідки передбачені.
Мається на увазі, що на виконання Закону України “Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення” Національна служба здоров'я України буде вимагати в майбутнього більшого об'єму функціоналу для роботи з нашим закладом для отримання фінансування від них. Щоб уникнути додаткових платежів майбутніх від учасника додано умову в договір про те що всі пункти що можуть виникати саме для нашого закладу як умова роботи з НСЗУ - мають бути додані без додаткових оплат і в найкоротші терміни. В разі якщо в майбутньоум цей функціонал не буде надаватись безоплатно або взагалі не надаватиметься це є підствою для судового позову по невиконанню умов договору.
Питання:
Відповідь:
Щодо Вимоги до захисту інформації в системі
У Додатку №1 в розділі "Загальні вимоги" / "Вимоги до захисту інформації в системі" є вимога "Система повинна бути хмарною (немає потреби встановлювати програми на комп’ютер, достатньо браузера та доступу до інтернету, щоб користуватись усіма можливостями системи)." Питання №1: Можливо Замовник мав внести цю вимогу у розділ Архітектури. Чи яке значення вимога до системи бути хмарною має до захисту інформації? Питання №2: "немає потреби встановлювати програми на комп’ютер, достатньо браузера та доступу до інтернету, щоб користуватись усіма можливостями системи" - це міркування, чи вимога що допускаються системи, інтерфейси ВСІХ МОДУЛІВ яких функціонують виключно через браузер? Питання №3: Якщо відповіддю на питання 2 є вимога функціонування ВСІХ модулів МІС виключно через браузер" ТА "немає потреби встановлювати програми на комп’ютер", то яким чином Замовник бачить забезпечення безпеки без встановлюватись на комп'ютері модулів МІС щодо підтримки ЕЦП, шифрування та інших необхідних для побудови КСЗІ в закладі? Просимо прибрати цю вимогу. Зауваження та вимога №4: Твердження "немає потреби встановлювати програми на комп’ютер, достатньо браузера та доступу до інтернету, щоб користуватись усіма можливостями системи" є помилковим,тому що: А) сучасні ВЕБ-додатки суттєво вже не відрізняються від десктоп версій, так як для своєї роботи завантажують на комп'ютер для забезпечення роботи веб-інтерфейсу іноді не менш модулів та коду, ніж десктоп. Б) багато прикладів сучасних систем, якими значно зручніше користуватися десктоп-версією на персональному комп'ютері чи ноутбуці - це такі всім відомі хмарні програми як Viber, Skype та багато інших потужних програм що функціонують у вигляді проінстальованих десктопних версій з автоматичними оновленнями та зручною потужною десктопною функціональністю. Наприклад, мала частка користувачів використовує браузерну версію SKYPE на декстопних робочих станціях. Розвинуті МІС із значною історією розвитку та впровадження не є винятком. Вони мають як розвинений потужний десктоп-функціонал, так й спрощений для окремих завдань функціонал для браузеру, мобільні додатки, модулі та плагіни для роботи з обладнанням, та інше. Інформацію з хмари можна отримувати і візуалізувати через різні програми - Браузер є лише однім з інструментів відображення інформації та сам є десктопною програмою і потребує інсталяції та періодичних оновлень. Хмарна МІС в десктоп-реалізації заміняє функцію браузеру і самостійно працює з хмарою. Цією вимогою Замовник штучно виключає можливість закупівлі потужних сучасних ХМАРНИХ МІС, частина функціоналу яких для найбільш ефективної роботи реалізована саме у десктопному зручному варіанті. Просимо прийняти до відома наші фахові доводи та прибрати цю вимогу щодо обов'язковості роботи через браузер, та надати можливість Закладу придбати сучасну ХМАРНУ систему.
Побажання саме хмарної версії грунтуєтсья на потребі: а) заходити з будь-якого пристрою без додаткових витрат часу на встановлення програм, б) мати можливість працювати з будь-якого пристрою (не лише з комп'ютера але і з планшету та мобільного телефону). МІСів що підпадають під цю вимогу є достатня кількість, тому ця вимова не є дискримінуючою.
Питання:
Відповідь:
Щодо безпеки
Прохання надати відповіді: 1. Вимога "17.Опція доступу до системи з мобільного телефону". До якої саме системи необхідно надати доступ, внутрішньої робочої МІС із медичними документами, чи зовнішнього порталу пацієнта, яка плануєма архітектура комплексу та як Замовник планує будувати КСЗІ в такому випадку? 2. Вимога "18.Верифікація пацієнтів у системі через СМС-повідомлення" - мається на увазі верифікація на порталі пацієнта без медичних документів (тільки записи до лікарів) чи у МІС із доступом до медичних документів? Якщо з медичними документами, то за яким регламентом та правилами доступу вони мають потрапляти до порталу пацієнтів?
Відповідь на перше питання: Усі типи профілів (лікар, пацієнт, лабораторія, діагностика та ін., які передбачені системою) мають мати можливітсь з мобільного телефону відкривати усі сторінки програми. Відповідь на друге питання: При створені профіля в системі і для подальших входів до свого кабінету з історією медичною.
Питання:
Відповідь:
Щодо відео демонстрації функціоналу предмету закупівлі
Даним видом закупівлі не передбачено демонстрацію програмних продуктів Виконавця Замовнику, немає критеріїв та інструментів оцінки "якості" та повноти документації. Єдиний критерій - ціна. Прохання уточнити що мається на увазі у розділі "Вимоги до кваліфікації учасників та спосіб їх підтвердження" вимогою "відео демонстрацію функціоналу предмету закупівлі" - що має бути в цьому матеріалі, в якому вигляді, як він оцінюється та впливає на результат закупівлі?
Відео демонстрація необхідня дл підтвердження того що учасник закупівлі справді має заявлений в тендерній документації функціонал. На відео має бути показано як працює система і особлива увага приділена демонтрації моментів, що окремо прямо вимагаються в тендерній документації.
Питання:
Відповідь:
Вимоги щодо кабінета пацієнта
В додатку №1 в розділі "ПРИЗНАЧЕННЯ СИСТЕМИ" є пункт "• Кабінет для пацієнта з доступом до його електронної медичної картки.". Для розуміння готовності зі сторони Замовника до впровадження МІС у зазначені терміни необхідна додаткова інформація. Питання №1: на яких потужностях Замовник планує розташувати внутрішню МІС що закуповує та зовнішній портал із "Кабінетом для пацієнта з доступом до його електронної медичної картки". Чи вже є свої сервери в закладі (які), чи вже є орендовані потужності в зовнішньому датацентрі (які), чи Замовник планує орендувати потужності виходячи від вимог до них придбаної у майбутньому МІС? Питання №2: В цілях безпеки інформації, чи передбачив замовник окрему інфраструктуру для подубови зовнішнього інформаційного ресурсу "Кабінету для пацієнта з доступом до його електронної медичної картки." та окрему для внутрішньої МІС?
Усю необхідну інфраструктуру учаник, що подає пропозицію, повинен самостійно забезпечити, для того щоб заклад міг використовувати придбаний продукт. Сервер де буде розміщено базу повинен мати сертифікат КСЗІ.
Питання:
Відповідь:
питання
В складі ТД є пункт про відео демонстрацію, на кому етапі закупівлі вона буде проходити?
Відповідь на Ваше запитання буде надана у вигляді внесення змін до ТД

Предмети закупівлі:

Назва Кількість Класифікатор Дата і місце поставки
Медична інформаційна система
39 од.
48810000-9 — Інформаційні системи
по 31.12.2020
Україна, Відповідно до документації

Умови оплати

Оплата після Тип оплати Розмір Період Коментар
Надання послуг Пiсляплата 100.00% 30 банківських днів Розрахунок за цим Договором здійснюється в безготівковому порядку, шляхом перерахування Замовником плати за послугу “Право на використання Продукту” на банківський рахунок Виконавця протягом 30 (Тридцяти) банківських днів з дати підписання Акту про передачу прав користування згідно актів та рахунків. Замовник набуває права використання Продукту з дати підписання Акту про передачу прав користування У разі затримки бюджетного фінансування розрахунки здійснюються протягом десяти банківських днів з дати отримання Замовником бюджетного фінансування закупівлі на свій реєстраційний рахунок.