Clarity Project
Закупівлі Аукціони Про систему

Очікувана вартість:

4 351 392.00 UAH
з ПДВ.

Дизельне паливо для резервних дизельних електростанцій для ВП ЮУАЕС, ВП РАЕС

Відкриті торги (EU) Торги не відбулися
UA-2021-06-18-000919-a 242870b977bf4ac8a1a83243bde20bb1
Зміни: Створено: Майданчик: it.ua

Замовник:

ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "ЕНЕРГОАТОМ" / #24584661

Адреса:

Україна

Контакт:

Лобода Вікторія Олексіївна tender-naek@direkcy.atom.gov.ua 380442069767
Період уточнень:
з по
Подача пропозицій:
з по
Аукціон:
з
Мінімальний крок аукціону:
43 513.92 UAH. (1.00%)

Фінансування

Джерело Сума %
Власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства) 4 351 392.00 грн 100.00
1 скарга/вимога
Вимога
Відхилено
UA-2021-06-18-000919-a.b1
Строк придатності дизельного палива
Шановний замовнику! Згідно п.1.2. Додатку 4 до Тендерної документації, "Строк придатності при зберіганні продукції має бути не менше 5 років з моменту виготовлення". Дана вимога не відповідає ні ДСТУ 7688:2015 Паливо дизельне Євро Технічні умови, ні Технічному регламенту, щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднових та котельних палив затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013 р. № 927. З огляду на вищевказане, повідомляємо про те, що дизельне паливо всіх вітчизняних та іноземних виробників сертифікується в Україні згідно вищевказаних документів з строком придатності 1 рік з моменту дати виготовлення. Згідно вищевказаного, повідомляємо, що постачати паливо з строком зберігання не менше 5 років з моменту виготовлення не є можливим, тому просимо привести технічні вимоги до тендерної документації у відповідність до Технічного регламенту, щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднових та котельних палив затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013 р. № 927.
Відповідь підготовлена профільною технічною дирекцією ДП "НАЕК "Енергоатом": При закупівлі дизельного палива для резервних дизельних електростанцій ВП АЕС відповідно до заводської документації встановлено більш жорсткі вимоги до гарантійного строку зберігання (п’ять років) і температури спалаху в закритому тиглі (не нижче 62 оС) у порівнянні з «Технічним регламентом щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднових та котельних палив» У зв’язку з цим дія Технічного регламента не розповсюджується на дизельне паливо довготривалого зберігання, яке підлягае закупівлі для РДЕС ВП АЕС. Вимога зазначена у Додатку 4 до ТД (ТСдоПЗ), а саме щодо встановлення сроку придатності при зберіганні продукції не менше 5 років з моменту виготовлення дизельного палива є вимогою заводської документації до дизельного палива для РДЕС АЕС «Руководство по техническому обслуживанию резервных дизелей электростанций АС. Минатомэнерго СССР. Приложение №3 «г»). Враховуючи вищезазначене внесення змін до ТД недоцільно
1 питання
Питання:
Відповідь:
Технічні вимоги
Доброго дня. У Додатку №4 до Тендерної документації зазначено, що строк придатності дизельного палива має бути не меньше 5 років. За вимогами ДСТУ та технічного регламенту строк придатності дизельного палива в Україні становить 1 рік з дати виробництва. Дана вимога не дає можливості прийняти участь в даному тендері. Чи є можливість прийняти зміни у Додаток №4 до Тендерної документації, а саме строк придатності змінити на 1 рік з дати виробництва.
Вимога зазначена у Додатку 4 до ТД (ТСдоПЗ), а саме щодо встановлення сроку придатності при зберіганні продукції не менше 5 років з моменту виготовлення дизельного палива є вимогою заводської документації до дизельного палива для РДЕС АЕС «Руководство по техническому обслуживанию резервных дизелей электростанций АС. Минатомэнерго СССР. Приложение №3 «г»). Враховуючи вищезазначене внесення змін до ТД недоцільно

Предмети закупівлі:

Дизельне паливо для РДЕС (ВП РАЕС)
88 т.
09134200-9 — Дизельне паливо
Строк поставки:
15.08.2021 - 01.09.2021
Адреса поставки:
Україна, Відповідно до документації
Дизельне паливо для РДЕС (ВП ЮУАЕС)
56 т.
09134200-9 — Дизельне паливо
Строк поставки:
15.08.2021 - 01.09.2021
Адреса поставки:
Україна, Відповідно до документації

Умови оплати

Оплата після Тип оплати Розмір Період Опис
Поставки товару Пiсляплата 100.00% 10 робочих днів Оплата товару здійснюється наступним чином: якщо учасник є резидентом – оплата товару проводиться Замовником шляхом перерахування коштів протягом 10 робочих днів з моменту підписання сторонами акту приймання-передачі товару. якщо учасник не є резидентом – оплата товару проводиться Замовником шляхом перерахування коштів протягом 10 робочих днів з моменту поставки, за умови належним чином оформленої митної декларації та позитивних результатів проведення вхідного контролю, що підтверджується відповідними актами та ярликом на придатну продукцію. Учасник має право зазначити більший термін відстрочки оплати товару. Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції - усі документи, що готуються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою. Надані у складі тендерної пропозиції документи, що підготовлені (розроблені) не учасником, можуть бути викладені як українською, так й іноземною мовами. У разі надання у складі тендерної пропозиції будь-яких документів іноземною мовою (крім російської), учасник надає переклад таких документів українською мовою (крім платіжних документів). Визначальним при цьому є текст, викладений українською мовою. Відповідальність за якість та достовірність перекладу несе учасник. Умови надання тендерного забезпечення тендерних пропозицій- відповідно до п. 2 Розділу III тендерної документації.