Тендеры ЕГРПОУ Войти О системе

Ожидаемая стоимость:

522 060.00 UAH
с НДС.

комп’ютерне обладнання

Открытые торги Ожидание предложений
UA-2018-07-11-000275-c 23f52d5665d34e7ea16c64e62d1b8d74
Изменен: Создан: Площадка: netcast.com.ua

Заказчик:

Головне управління Національної поліції в Луганській області / #40108845

Адрес:

93404, Україна, Луганська область, Сєвєродонецьк, вул. Партизанська, буд. 16

Контакт:

Гончарова Милослава Володимирівна
[email protected]
+380645242042
Период уточнений:
с до
Подача предложений:
с до
Минимальный шаг цены:
57.60 UAH. (0.01%)
10 жалоб/требований
Требование
Дан ответ
#
Вимога переглянути об'єм пам'яті друкуючого пристрою
Шановний тендерний комітет ! У вашій тендерній документації є посилання на об'єм пам'яті друкуючого пристрою, який має бути "Не менш 32 МБ". Хочемо вам повідомити, що на українському ринку вже багато лазерних принтерів початкового рівня, в яких об'єм пам'яті становить 64 МБ або ще більше. При цьому такі пристрої не відрізняються (!!!) по ціні від тих, що мають менше пам'яті. Це пов'язано з тим, що модулі пам'яті, які продаються виробниками таких модулів на світовому ринку, вже давно досягли Гігабайтів (що більше 1024 МБ) і модулі об'ємами 32 МБ або 64 МБ не відрізняються за цінами взагалі. Більш того, для роботи з документами на лазерних принтерах початкового рівня 32 МБ буде вже замало і з тієї точки зору, що чим менше пам'яті в друкуючому пристрою, то тем більше друкуючий пристрій буде загружати пам'ять самого комп'ютера користувача. В такому випадку вам буде потрібно мати і більш потужні комп'ютери. Це призведе до ваших додаткових витрат на закупівлю техніки (комп'ютерів). Вимагаємо підняти об'єм пам'яті друкуючого пристрою у вашій тендерній документації до 64 МБ
Вимога уважно розглянута на засіданні тендерного комітету, відповідь приєднана окремим файлом.
Требование
Дан ответ
#
Вимога змінити термін гарантії від виробника
Шановний тендерний комітет ! У вашій тендерній документації вказан занижений термін гарантії від виробника техніки, яку ви хочете придбати. Сьогодні вже в Україні можна купляти техніку з 36 місяцями гарантії. Для державної установи більш тривалий термін гарантії має бути однією з головних вимог до постачальників техніки. Вимагаємо внести в тендерну документацію заміну строки "Гарантія від виробника" і вказати, що вона повинна бути - "не менше ніж 36 місяців від виробника". Підкреслюємо, що гарантія має бути вам надана саме ВІД ВИРОБНИКА, а не від будь-якого постачальника чи стороннього сервісного центру.
Вимога уважно розглянута на засіданні тендерного комітету, відповідь приєднана окремим файлом.
Требование
Дан ответ
#
Вимога переглянути якість друку
Шановний тендерний комітет ! У вашій тендерній документації є посилання на якість друку "До 2400 x 600 точок/дюйм з автоматичним поліпшенням зображення". Вже давно доведено, що якість друку для звичайних офісних документів більше 600 х 600 точок на дюйм є зайвою так, як не призводить до суттєвого поліпшення візуального сприяття якості документу. Тому можна точно вважати, що така якість друку (в режимі з автоматичним поліпшенням зображення) не буде корисною і для роботи з документами вашіх співробітників. Більш того, для роботи з якостю друку 2400 x 600 точок/дюйм з автоматичним поліпшенням зображення друкуюча техніка лазерного типу початкового рівня (а саме таку ви хочете купляти виходячи з її швидкості друку) може вимагати підключення до більш потужних комп'ютерів. Це пов'язано з тим, що в техніці такого рівня частина потужності центрального процесору та частина пам'яті пристрою переноситься на сам комп'ютер користувача та його обчислювальні потужності. А чим більше якість друку в точках на дюйм, то більш розрахунків має провести центральний процесор друкуючого пристрою і він гарантовано частину своїх розрахунків перенесе на комп'ютер користувача. Такий перенос роботи призведе до ваших додаткових витрат на закупівлю техніки (комп'ютерів). Більш того, друкуюча техніка, яка може друкувати з якістю "До 2400 x 600 точок/дюйм з автоматичним поліпшенням зображення", буде коштувати значно дорожче, ніж техніка, яка вміє друкувати з якістю 600 х 600 точок на дюйм. Для економії доржавних коштів вимагаємо виключити з вашої тендерної документації слова - "До 2400 x 600 точок/дюйм з автоматичним поліпшенням зображення" та замінити їх на "600 х 600 точок на дюйм".
Вимога уважно розглянута на засіданні тендерного комітету, відповідь приєднана окремим файлом.
Требование
Требование
#
Вимога переглянути вагу друкуючого пристрою (2)
Шановний тендерний комітет ! У відповіді на попередню вимогу переглянути вагу друкуючого пристрою ви вказали, що "Вказані технічні вимоги жодним чином не обмежують конкуренцію та не призводять до дискримінації учасників". Якщо це так і є, то вимагаємо вказати у відповідь на цю нову вимогу, що "Якщо Учасник запропонує техніку з вагою друкуючого пристрою до 8 кг - це не буде підставою для відхилення його тендерної пропозиції".
Требование
Требование
#
Вимога переглянути об'єм пам'яті друкуючого пристрою (2)
Шановний тендерний комітет ! У відповіді на попередню вимогу переглянути об'єм пам'яті друкуючого пристрою ви вказали, що про "відсутність підстав для внесення в тендерну документацію". При цьому ви не навели ніякого обгрунтування вашого рішення з точки зору корисності для вашої установи саме об'єму пам'яті друкуючого пристрою на рівні 32 МБ. Занижуючи термін об'єм пам'яті друкуючого пристрою ви обмежуєте себе, як Покупця, по можливостям використання техніки для друку документів з більшим розміром ніж звичайні. Таке самообмеження з вашого боку не зразуміло і схоже, що ви хоче підіграти Постачальникам, які не можуть вам запропонувати більш якісну та потужну техніку. Треба розуміти, що більший об'єм пам'яті друкуючого пристрою може свідчить про більшу потужність центрального процесору цієї техніки. Саме центральний процесор у друкуючому пристрою відповідає за роботи з пам'яттю. Продовжуємо наполягати, що для роботи з документами на лазерних принтерах початкового рівня 32 МБ буде вже замало і з тієї точки зору, що чим менше пам'яті в друкуючому пристрою, то тим більше друкуючий пристрій буде загружати пам'ять самого комп'ютера користувача. В такому випадку вам буде потрібно мати і більш потужні комп'ютери. Це призведе до ваших додаткових витрат на закупівлю техніки (комп'ютерів). Вимагаємо підняти об'єм пам'яті друкуючого пристрою у вашій тендерній документації до 64 МБ
Требование
Дан ответ
#
Вимога переглянути вагу друкуючого пристрою
Шановний тендерний комітет ! У вашій тендерній документації є посилання на вагу друкуючого пристрою, яка згідно тендерній документації має бути "не більш 6 кг". Така вага не може вважатися максимально можливою для офісних співробітників. Вважаємо, що встановлення обмеження не більш 8 кг не буде заважати вашим співробітникам зручно працювати з технікою. Треба розуміти, що техніка яку ви хочете купляти, не може класифікуватись як портативна або мобільна, тобто з якою ваші співробітники будуть постійно переміщуватись по робочим питанням з місця на місце. Техніка, яку ви придбаєте, буде знаходитись на робочому сталому місті більшу частину свого строку служби. Більш того, техніка, яку ви хочете придбати, не дуже корисно взагалі часто переміщувати. Це пов'язано з можливими ризиками пошкодити її вузол роботи лазеру, який має дуже точно відпрацьовувати завдання по позіціюванню під час друку. Більш того, обмеження ваги до 6 кг призведе для обмеження кола моделей техніки, що вам можуть запропонувати постачальники. Це вже обмеження конкуренції. Більш того, техніка, яка важить менше буде і коштувати дорожче ніж більш важка. Це пов'язано з тим, що в такій (більш легкій) техніці частина вузлів зменшена завдяки більш складним технологічним операціям при їх виробництві. Для вас, сподіваємось, питання розумної економії державних грошей є важливим. Більш того, техніка яка важить менше, має більш пластмасових частин, а не металевих. А усім відомо, що саме кількість металевих деталей в друкуючій техніці може бути підтвердженням її більшої надійності. Вимагаємо підняти обмеження ваги техніки до 8 кг.
Вимога уважно розглянута на засіданні тендерного комітету, відповідь приєднана окремим файлом.
Требование
Дан ответ
#
Вимога додати уточнення про сторонні сервісні центри
Шановний тендерний комітет ! У вашій тендерній документації вказано, що "учасник надає не менш двох прайс-листів (або інших документів) від сторонніх сервісних центрів". Вимагаємо внести уточнення в документацію та вказати, що - "учасник надає не менш двох прайс-листів (або інших документів) від сторонніх сервісних центрів, які мають авторизацію від виробника техніки, що буде закупатися. Ця авторизація має бути підтверджена спеціальним сертифікатом з підписом уповноваженної особи від виробника техніки або назва сервісного центра повинна бути наведена на офіційному сайті виробника техніки або його головного дистрибутора (імпортера техніки) в Україні". Ваша державна установа може ретельно перевіряти які сервісні центри вам нададуть прайс-листи через учасника торгів. Якщо ці сервісні центри не мають жодного відношення до виробника техніки, то як ви можете довіряти якості їх роботи з технікою означеного виробника ?
Вимога уважно розглянута на засіданні тендерного комітету, відповідь приєднана окремим файлом.
Требование
Требование
#
Вимога змінити термін гарантії від виробника (2)
Шановний тендерний комітет ! У відповіді на попередню вимогу змінити термін гарантії від виробника ви вказали про "відсутність підстав для внесення в тендерну документацію". При цьому ви не навели ніякого обгрунтування вашого рішення з точки зору корисності для вашої установи саме гарантії 24 місяці. Занижуючи термін гаранії від виробника ви обмежуєте себе, як Покупця, по БЕЗПРОБЛЕМНОМУ терміну використання техніки, яку хочете придбати. Таке самообмеження з вашого боку не зразуміло і схоже, що ви хоче підіграти Постачальникам, які не можуть вам запропонувати більш якісну та надійну техніку. Треба розуміти, що більший термін гарантії може свідчить про надійність техніки. Виробник знає, що його техніка надійна і тому встановлює на неї більш тривалий термін гарантії. Якщо Виробник так не робить, то можна замислитись про надійність його техніки. Продовжуємо наполягати, що у вашій тендерній документації вказан занижений термін гарантії від виробника техніки, яку ви хочете придбати. Сьогодні вже в Україні можна купляти техніку з 36 місяцями гарантії. Для державної установи більш тривалий термін гарантії має бути однією з головних вимог до постачальників техніки. Вимагаємо внести в тендерну документацію заміну строки "Гарантія від виробника" і вказати, що вона повинна бути - "не менше ніж 36 місяців від виробника". Підкреслюємо, що гарантія має бути вам надана саме ВІД ВИРОБНИКА, а не від будь-якого постачальника чи стороннього сервісного центру.
Требование
Требование
#
Вимога додати уточнення про сторонні сервісні центри (2)
Шановний тендерний комітет ! У відповіді на попередню вимогу додати уточнення про сторонні сервісні центри ви вказали, що "відповідь приєднана окремим файлом". Але цей файл ви на Прозорро не виклали. Додайте, будь-ласка, цей файл у відповідь на цю вимогу
Требование
Требование
#
Вимога переглянути якість друку (2)
Шановний тендерний комітет ! У відповіді на попередню вимогу переглянути якість друку ви вказали, що "параметри друку встановлені з урахуванням власного досвіду використання техніки та з метою придбання товару відповідної якості". Хочемо уточнити, що якщо ви раніше вже використовували якість друку 2400 x 600 точок/дюйм з автоматичним поліпшенням зображення, то ви могли порівняти якість друку 2400 х 600 та 600 х 600. Відчути різницю якості друку на звичайних офісних документах ви не зможете, а якщо зможете, та дайте, будь-ласка, більш чітку відповідь в чому саме ця різниця полягає на вашому власному прикладі. Ще раз підкреслюємо, що друкуюча техніка, яка може друкувати з якістю "До 2400 x 600 точок/дюйм з автоматичним поліпшенням зображення", буде коштувати значно дорожче, ніж техніка, яка вміє друкувати з якістю 600 х 600 точок на дюйм. Різниця в цінах на техніку може становить 50% або більше. Для економії доржавних коштів вимагаємо виключити з вашої тендерної документації слова - "До 2400 x 600 точок/дюйм з автоматичним поліпшенням зображення" та замінити їх на "600 х 600 точок на дюйм".
Принтер
Активный / 255 000.00 UAH
1
Период аукциона:
с

Предметы закупки:

Принтер
50 ед.
255 000.00 UAH
255 000.00 UAH
5 100.00 UAH / ед.
30230000-0 — Комп’ютерне обладнання
Дата поставки:
10.09.2018
Адрес поставки:
93404, Україна, Луганська область, м.Сєвєродонецьк, пр.Центральний,22
Клавіатура та комп’ютерна миш
Активный / 5 760.00 UAH
1
Период аукциона:
с

Предметы закупки:

Клавіатура та комп’ютерна миш
62 шт.
5 760.00 UAH
5 760.00 UAH
92.90 UAH / шт.
30230000-0 — Комп’ютерне обладнання
Дата поставки:
10.09.2018
Адрес поставки:
93404, Україна, Луганська область, м.Сєвєродонецьк, пр.Центральний, 22
БФП та принтер
Активный / 261 300.00 UAH
1
Период аукциона:
с

Предметы закупки:

БФП та принтер
33 шт.
261 300.00 UAH
261 300.00 UAH
7 918.18 UAH / шт.
30230000-0 — Комп’ютерне обладнання
Дата поставки:
10.09.2018
Адрес поставки:
93404, Україна, Луганська область, м.Сєвєродонецьк, пр.Центральний, 22