Clarity Project
Закупівлі Аукціони Увійти Про систему

Очікувана вартість:

1 328 400.00 UAH
з ПДВ.

Реконструкція будівлі (покрівля і горище) Комунального закладу "Центр охорони та досліджень пам`яток археології" Полтавської обласної ради

Допорогова закупівля Торги відмінено
UA-2020-11-11-009808-a 2106c9563ccf490892b741b00d3f9c8a
Зміни: Створено: Майданчик: uub.com.ua

Замовник:

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЦЕНТР ОХОРОНИ ТА ДОСЛІДЖЕНЬ ПАМ'ЯТОК АРХЕОЛОГІЇ" ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ / #21043367

Адреса:

36011, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Стрітенська,37

Контакт:

Яковенко Едуард Іванович
super_cpram_prozorro@ukr.net
+380506000407
Період уточнень:
з по
Подача пропозицій:
з по
Аукціон:
з по
Визначення переможця:
з по
Мінімальний крок аукціону:
6 642.00 UAH. (0.50%)
active

Причина відміни:

Невідповідність докуменів, поданих учасниками в складі своїх пропозицій, вимогам Оголошення про спрощену закупівлю по предмету закупівлі "Реконструкція будівлі (покрівля і горище) Комунального закладу «Центр охорони та досліджень пам’яток археології» Полтавської обласної ради по вул. Стрітенська, 37, м. Полтава (ДК 021:2015: 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи)" та неможливість усунення цих невідповідностей в рамках цієї закупівлі.

Фінансування

Джерело Сума %
Державний бюджет України
(Реконструкція будівлі (покрівля і горище) Комунального закладу "Центр охорони та досліджень пам`яток археології" Полтавської обласної рад)
1 328 400.00 грн 100.00
1 скарга/вимога
Вимога
Дана відповідь
UA-2020-11-11-009808-a.b1
Неправомірні дії Замовника
ТОВ «АРМАНД 77» не погоджується з прийнятим рішенням Замовника щодо відхилення наданої тендерної пропозиції та рішенням щодо визначенням переможцем ПП "ЕЛІТ - БУД".
Зокрема першою з підстав для відхилення тендерної пропозиції ТОВ «АРМАНД 77» є те, що Учасник не надав у складі пропозиції документального підтвердження наявності на підприємстві щонайменше одного інженера-проектувальника з виданим відповідно до законодавства архітектурно-будівельною атестаційною комісією кваліфікаційного сертифікату – інженерно-будівельне проектування у частині забезпечення механічного опору та стійкості.
Слід зазначити, що наявність інженера-проектувальника із наявним сертифікатом – інженерно-будівельне проектування у частині забезпечення механічного опору та стійкості взагалі не має відношення до предмету закупівлі, а саме по об’єкту: «Реконструкція будівлі (покрівля і горище) Комунального закладу «Центр охорони та досліджень пам’яток археології» Полтавської обласної ради по вул. Стрітенська, 37,
м. Полтава (ДК 021:2015:45450000-6 – Інші завершальні будівельні роботи)» так як даний кваліфікований працівник необхідний в частині розроблення проектної документації, а ні як до виконання будівельних робіт! Такий співробітник необхідний при розробленні проектної документації та при проведенні авторського нагляду.
ТОВ «АРМАНД 77» надано Свідоцтво №00759 інженера-проектувальника від 19.04.2019 року отриманого в зв’язку з вимогою про проходження навчання архітектурно-будівельної атестаційної комісії та є продовженням кваліфікаційного сертифікату Серії АР №006644, який виданий архітектурно-будівельною атестаційною комісією відповідно до вимог чинного законодавства.
Цю інформацію можна перевірити на офіційному сайті архітектурно-будівельної атестаційної комісії (http://vugip.org.ua/), Так свідоцтво №00759 інженера проектувальника згідно примітки (спеціалізація) вказано «КС»( кошторисна справа).
В наданому ПП «ЕЛІТ - БУД» кваліфікаційному сертифікату згідно вказаного сайту також в примітках (спеціалізація) вказано «КС» (кошторисна справа).
Тому дані сертифікати є аналогічними.
Крім того, в наданій сканованій копії кваліфікаційного сертифікату серії АР №007077 виданий Нікора О.І. очевидні ознаки підробки, зокрема:
1. Текст «механічного опору та стійкості» несиметричний відносно основного тексту та надрукований шрифтом іншого розміру.
2. Розділовий знак «кома» після слів «кошторисна документація» поставлена вручну.
Слід зазначити, що в сертифікатах, якими підтверджується інженерно-будівельне проектування у частині забезпечення механічного опору та стійкості в примітках (спеціалізація) має зазначатися абревіатура «МС» (механічна справа).
Другою з підстав для відхилення тендерної пропозиції ТОВ «АРМАНД 77» є те, що Учасник не надав у складі пропозиції лист-згоду про те, що усі роботи виконуються з матеріалів Учасника; будівельні матеріали, вироби і конструкції, що будуть використовуватись Учасником при наданні послуг мають бути належної якості; Замовник має право вимагати під час виконання робіт копії сертифікатів відповідності або копії іншого документального підтвердження якості та безпечності (у передбачених законодавством випадках) на основні матеріали, необхідні для виконання робіт, що є предметом закупівлі згідно Додатку 1 оголошення про проведення спрощеної закупівлі.
Рішенням уповноваженої особи від 16 жовтня 2020 року Яковенко Е.І. затверджено оголошення про проведення спрощеної закупівлі та опубліковано в електронній системі публічних закупівель України ProZorro 11 листопада 2020 року в 16:44 та 16:50.
Однак, Замовником з власної ініціативи неодноразово вносились зміни до оголошення про проведення спрощеної закупівлі, про що свідчать протоколи щодо прийняття рішення уповноваженою особою №2, а саме: 16 листопада 2020 року в 14:23, 17 листопада в 11:41. Згідно абзацу 5 ч.7 ст.14 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 р. № 922-VІIІ (зі змінами) (далі – Закон), Замовник має право з власної ініціативи внести зміни до оголошення про проведення спрощеної закупівлі та/або вимог до предмета закупівлі, але до початку строку подання пропозицій. Зміни, що вносяться замовником, розміщуються та відображаються в електронній системі закупівель у вигляді нової редакції документів, у порядку, передбаченому в ст. 10 Закону.
Згідно останніх вимог, які розміщені в новій редакції оголошення про проведення спрощеної закупівлі, в якому чітко Замовником було встановлено вимогу щодо інформації про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі: «Учасник у складі пропозиції надає інформацію та документи, що підтверджують її відповідність технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам до предмета закупівлі установленим Замовником згідно Додатку 1».
Також, Додатком 1 в новій редакції, опублікованого 17 листопада 2020 року в 11:39, відсутня вимога що до надання Учасником у складі пропозиції лист-згоду, який є вищезазначеною підставою для відхилення поданої пропозиції ТОВ «АРМАНД 77».
Таким чином, у складі пропозиції ТОВ «АРМАНД 77» надано всі необхідні документи, що підтверджують відповідність установленим Замовником вимогам до предмета закупівлі.
Крім того, звертаємо увагу Замовника, що згідно Додатку 3 до оголошення, Учасник повинен надати документи, що підтверджують відповідність його пропозиції кваліфікаційним критеріям, а саме надати кольорові скан копії з оригіналів всіх технічних паспортів/свідоцтв про державну реєстрацію транспортих засобів, які включені до довідки про наявність обладнання та матеріально-технічної бази на балансі Учасника. Порушуючи зазначену вимогу, ПП "ЕЛІТ - БУД" надає завірені копії технічних паспортів, без надання ґрунтовних пояснень, що є підставою для відхилення пропозиції ПП "ЕЛІТ - БУД".
Отже, з метою захисту своїх прав, усунення допущених порушень, звертаємось до Замовника спрощеної закупівлі з вимогою скасувати рішення про дискваліфікацію ТОВ «АРМАНД 77», а також про визначення переможцем пропозицію ПП "ЕЛІТ - БУД" та винести рішення про визнання ТОВ «АРМАНД 77» переможцем даної закупівлі. Просимо діяти замовника згідно з Законом України « Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 р. № 922-VІIІ (зі змінами), дотримуватись всіх принципів, зазначених статтею 3 Закону.
Учасник спрощеної закупівлі - ТОВ « АРМАНД 77» у складі своєї пропозиції не надав документального підтвердження наявності на підприємстві щонайменше одного інженера-проектувальника з виданим відповідно до законодавства архітектурно-будівельною атестаційною комісією кваліфікаційного сертифікату – інженерно-будівельне проектування у частині забезпечення механічного опору та стійкості відповідно до вимоги п.п.2.4. п.2 таблиці 1, зазначеного в Додатку 3 Оголошення про спрощену закупівлю.
Відповідно до положень частини 7 статті 14 Закону України «Про публічні закупівлі», у період уточнення інформації учасники спрощеної закупівлі мають право звернутися до замовника через електронну систему закупівель за роз’ясненням щодо інформації, зазначеної в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі, щодо вимог до предмета закупівлі та/або звернутися до замовника з вимогою щодо усунення порушення під час проведення спрощеної закупівлі.
Усі звернення за роз’ясненнями, звернення з вимогою щодо усунення порушення автоматично оприлюднюються в електронній системі закупівель без ідентифікації особи, яка звернулася до замовника.
Замовник протягом одного робочого дня з дня їх оприлюднення зобов’язаний надати роз’яснення на звернення учасників спрощеної закупівлі, які оприлюднюються в електронній системі закупівель, та/або внести зміни до оголошення про проведення спрощеної закупівлі, та/або вимог до предмета закупівлі.
У разі внесення змін до оголошення про проведення спрощеної закупівлі строк для подання пропозицій продовжується замовником в електронній системі закупівель не менше ніж на два робочі дні.
Замовник має право з власної ініціативи внести зміни до оголошення про проведення спрощеної закупівлі та/або вимог до предмета закупівлі, але до початку строку подання пропозицій. Зміни, що вносяться замовником, розміщуються та відображаються в електронній системі закупівель у вигляді нової редакції документів.
Зауваження, щодо необхідності наявності кваліфікованого працівника в Учасника для виконання робіт по предмету закупівлі «Реконструкція будівлі (покрівля і горище) Комунального закладу «Центр охорони та досліджень пам’яток археології» Полтавської обласної ради по вул. Стрітенська, 37, м. Полтава (ДК 021:2015: 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи)» розглядається в період уточнення інформації до початку періоду подання пропозицій учасниками в порядку у порядку встановленому частиною 7 статті 14 Закону України «Про публічні закупівлі». В означений період жодних зауважень, щодо означеного пункту умови спрощеної закупівлі на адресу Замовника та в електронну систему не надходило.
Відповідно до означеного факту, наявність кваліфікованого працівника в Учасника для виконання робіт по предмету закупівлі «Реконструкція будівлі (покрівля і горище) Комунального закладу «Центр охорони та досліджень пам’яток археології» Полтавської обласної ради по вул. Стрітенська, 37, м. Полтава (ДК 021:2015: 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи)» є необхідною умовою для участі в спрощеній закупівлі.
Керуючись п.1 ч.13 ст.14 Закону України «Про публічні закупівлі» Замовник прийняв рішення про відхилення пропозиції Учасника ТОВ «АРМАНД 77» поданої в межах спрощеної закупівлі «Реконструкція будівлі (покрівля і горище) Комунального закладу «Центр охорони та досліджень пам’яток археології» Полтавської обласної ради по вул. Стрітенська, 37, м. Полтава (ДК 021:2015: 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи)».

5 питань
Питання:
Відповідь:
Роз'яснення щодо змісту тендерної документації
Чи достатнім буде надання Учасником у складі тендерної пропозиції на працівників, яких плануємо залучити до виконання робіт посвідчень про проходження навчань з охорони праці виданих комісією підприємства, яка уповноважена згідно п.3.9. НПАОП 0.00-4.12-05 “Типове положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці та Переліку робіт з підвищеною небезпекою" здійснювати навчання та перевірку знань з питань охорони праці?
Чи необхідно надавати підтверджуючі документи на засоби малої механізації, які не відносяться до основних засобів, які учасник планує використовувати під час виконання робіт?
Учасник має надати скановані копії посвідчень встановленого зразка працівників, які пройшли навчання з питань охорони праці шляхом завантаження сканованих копій таких посвідчень щодо всіх працівників, яких планується залучати до виконання робіт по даному предмету закупівлі. Надати підтверджуючі документи про наявність обладнання згідно зразка А Додатку 3.
Відповідно до закону України про публічні закупівлі Замовник має право вимагати і іншу інформацію
Питання:
Відповідь:
Щодо наявності інженера-проектувальника
Обгрунтуйте вимогу Оголошення щодо наявності в учасника інженера - проектувальника (інженерно-будівельне проектування у частині забезпечення механічного опору та стійкості). Чим зумовлена необхідність в наявності інженера - проектувальника на підприємстві для виконання робіт з реконструкції по проекту, який з огляду на суму закупівлі, вже пройшов експертизу?
Для виконання робіт з реконструкції по проекту необхідна наявність в учасників закупівлі кваліфікованих кадрів з досвідом роботи.
Відповідно до закону України про публічні закупівлі Замовник має право вимагати і іншу інформацію.
Питання:
Відповідь:
Клас наслідків
Який клас наслідків згідно проектної документації?
Клас наслідків СС1
Питання:
Відповідь:
Про відсутність відомості ресурсів
Доброго дня! Для розрахунку ціни пропозиції учасника, замовник має нажати підряднику відомість обсягів робіт, що закуповуються замовником та відомість ресурсів до неї відповідно до норм пункту 6.2 розділу 6 ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013. А тому, просимо дозавантажити до Оголошення про закупівлю відомість ресурсів, що надасть змогу учасникам розрахувати та підготувати пропозицію.
Доброго дня. Відповідно до норм пункту 6.2 розділу 6 ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 для розрахунку ціни пропозиції учасника конкурсних торгів замовник надає підряднику відомість обсягів робіт, що закуповуються замовником, відомість ресурсів до неї з відповідними кошторисними цінами або без цін або затверджену проектну документацію.
Питання:
Відповідь:
Завантаження документів в форматі Word
Чи може Замовник дозавантажити всі додатки до оголошення про проведення спрощеної закупівлі в форматі Word, для більш зручного процесу підготовки тендерної документації Учасниками.
В форматі Word дозавантажений Додаток 1 ( локальний кошторис 2-1-2 ) для більш зручного процесу підготовки документації учасникам.

Предмети закупівлі:

Реконструкція будівлі (покрівля і горище) Комунального закладу "Центр охорони та досліджень пам`яток археології" Полтавської обласної ради
1 раб.
1 328 400.00 UAH
1 328 400.00 UAH
1 328 400.00 UAH / раб.
45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи
Строк поставки:
11.11.2020 - 31.12.2020
Адреса поставки:
36011, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Стрітенська,37

Умови оплати

Оплата після Тип оплати Розмір Період Опис
Виконання робіт Пiсляплата 100.00% 5 календарних днів

Учасники:

Назва   Дата Початкова пропозиція Кінцева пропозиція
ТОВ "АРМАНД 77"
#41421815
Активна 1 062 696.00 UAH 1 062 696.00 UAH
- 0.00 UAH (0.0%)
ПП "ЕЛІТ - БУД"
#42421292
Активна 1 306 168.80 UAH 1 295 000.00 UAH
- 11 168.80 UAH (0.9%)
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СЕЛЕОН"
#32461297
Активна 1 295 340.00 UAH 1 200 000.00 UAH
- 95 340.00 UAH (7.4%)

Протокол розкриття:

Назва   Дата Пропозиція
ПП "ЕЛІТ - БУД"
#42421292
Рішення скасоване 1 295 000.00 UAH
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СЕЛЕОН"
#32461297
Відмова - Учасник не відповідає критеріям ТД 1 200 000.00 UAH
ПП "ЕЛІТ - БУД"
#42421292
Відмова - Учасник не відповідає критеріям ТД 1 295 000.00 UAH
ТОВ "АРМАНД 77"
#41421815
Відмова - Учасник не відповідає критеріям ТД 1 062 696.00 UAH

Договори:

Назва   Дата Вартість
ПП "ЕЛІТ - БУД"
#42421292
Скасовано 1 295 000.00 UAH