Закупівлі Увійти Про систему

Очікувана вартість:

484 000.00 UAH
з ПДВ.

Сума договорів:

482 664.60 UAH

Економія:

0.28%

Туалетний папір

Відкриті торги Завершена
UA-2018-04-26-000480-b 1c75a936ad9b460f98f123b65d77ba6f
Зміни: Створено: Майданчик: e-tender.biz

Замовник:

Управління освіти Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації / #37397216

Адреса:

02105, Україна, Київська область, Київ, пр-т Миру, 6-А

Контакт:

Дроздова Ольга Юріївна
[email protected]
080443324228
- Товар, що постачається, повинен відповідати технічному опису.
- В складі тендерної пропозиції Учасник повинен надати сертифікат або паспорт якості на продукцію з підтвердженням кожної складової технічного опису Замовника.
- Товар, який постачається, мас буги цілий, без інших пошкоджень. Термін та умови його зберігання не порушені.
- Товар постачається в упаковці (тарі), що забезпечує захист його від пошкодження або псування під час транспортування та зберігання. Товар повинен мати необхідні маркування.
- Постачання товару здійснюється на склад покупця транспортом Постачальника та за його рахунок.
- Учасник, який не є виробником, а виключно постачальником, надає договір з виробником товару, на підтвердження реальності правочинів, з метою уникнення податкових ризиків.
Період уточнень:
з по
Подача пропозицій:
з по
Аукціон:
з по
Визначення переможця:
з по
Мінімальний крок аукціону:
2 300.00 UAH. (0.48%)
Ризики: 21%
Показник Оцінка
Виграшна ставка була знижена мінімально ? 1
Велика різниця в пропозиціях ? 1
Один з учасників постійно програє торги ? 1
Перша закупівля за цим CPV ? 0
Тендерна документація відсутня 0
Один з учасників постійно бере участь в тендерах цього замовника ? 0
У переможця це перший контракт 0
Один із учасників знаходиться в чорному списку АМКУ 0
Постачальник працює тільки з цим замовником ? 0
Багато дискваліфікацій 0
Занадто велика економія 0
Порушені терміни підписання контракту ? 0
Оновлено:
2 скарги/вимоги
Вимога
Дана відповідь
UA-2018-04-26-000480-b.a1
ТОВ "СПЕКТР СТАЙЛ" #40084971
Відміна закупівлі
Пропозиція ТОВ "СПЕКТР СТАЙЛ" визначена, як такою, що не відповідає вимогам. Причини зазаначені, як дискваліфікаційні не є вагомими та правильними. Єдиним критерієм оцінки тендерних пропозицій є ціна з ПДВ.
Згідно ІНФОРМАЦІї ПРО ВІДПОВІДНІСТЬ УЧАСНИКА КВАЛІФІКАЦІЙНИМ КРИТЕРІЯМ в п.3. Наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічних договорів є наступна інформація:
Відповідно до листа Виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 03.02.2017 №002-40 щодо мінімізації ризику співпраці з несумлінними контрагентами, зриву процесу закупівель, при розгляді та оцінці пропозицій Учасника Замовник може застосовувати інформацію, викладену належним чином у документальному форматі в розділі «Досвід співпраці з контрагентами» інтернет-порталу «Київаудит».
Згідно з данними, що викладені в розділі «Досвід співпраці з контрагентами» інтернет-порталу «Київаудит» Департаментом соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) ТОВ "ІНТЕР-ТРЕЙД-СЕРВІС" двічі приймало участь в конкурсних закупівлях, які було оголошено Департаментом соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (далі - Департаментом), а саме по закупівлі товару за кодом ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник ” 39830000-9. Продукція для чищення (миючі засоби для малозабезпечених громадян, які не здатні до самообслуговування та перебувають на обліку в міському та районних територіальних центрах соціального обслуговування м. Києва) та 33770000-8 Папір санітарно - гігієнічного призначення (підгузники для дорослих, підгузники для дітей-інвалідів, пелюшки, урологічні прокладки). З метою підтвердження достовірності наданих учасником документів по цих закупівлях Департаментом було направлено листи-запити до ДП ”Київський обласний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації“ (лист від 01.06.2017 №051-19-003-3) та до Компанії "Sevincler saglik urugnleri″ (лист від 22.05.2017 №051-16-003-3). Згідно отриманої інформації від вищевказаних організацій встановлено недостовірність документів, наданих у складі тендерних пропозицій учасником конкурсних торгів ТОВ «Інтер-Трейд-Сервіс».
Вважаємо, що дана інформація та дуже висока ціна пропозиції є досить суттєвим фактом для відхилення пропозиції ТОВ «Інтер-Трейд-Сервіс».


Шановний учаснику! Тендерним комітетом уважно розглянуто Вашу вимогу UA-2018-04-26-000480-b.a1 від 21-05-18. За результатами розгляду повідомляємо.
Щодо оцінки пропозиції ТОВ "СПЕКТР СТАЙЛ". Відповідно до статті 28 закону України «Про публічні закупівлі» єдиним критерієм є ціна, але з тих пропозицій, які відповідають вимогам документації та не були відхилені. Також статтею 30 цього закону передбачено, що Замовник відхиляє тендерну пропозицію в разі якщо: 4) тендерна пропозиція не відповідає умовам тендерної документації. З детальним описом невідповідності пропозиції ТОВ "СПЕКТР СТАЙЛ" ви можете ознайомитись у протоколі 18/132 від 18 травня 2018 року. В зв’язку з чим розглядаючи пропозицію ТОВ «СПЕКТР СТАЙЛ» замовник керувався виключно нормами законодавства з питань публічних закупівель.
Щодо оцінки пропозиції ТОВ «Інтер-Трейд-Сервіс». У пропозиції ТОВ «Інтер-Трейд-Сервіс» на підтвердження наявності документально підтвердженого досвіду виконання аналогічних договорів надано НЕ договір з Департаментом соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації). В зв’язку з чим відсутні підстави для відхилення пропозиції через непідтверджений досвід виконання аналогічного договору, або застосування інформації з сайту «Київаудит». Більш того дані з інтернет-порталу «Київаудит» є інформаційного характеру по відношенню до яких в Єдиному державному реєстрі відсутні будь які судові рішення, які можуть підтвердити чи спростувати розміщену там інформацію. Принципом публічних закупівель є недискримінація учасників та добросовісна конкуренція. В зв’язку з чим відповідно до статті 30 закону України «Про публічні закупівлі» є чітко визначений перелік підстав для відхилення тендерних пропозицій, а саме:
1. учасник:
• не відповідає кваліфікаційним (кваліфікаційному) критеріям, установленим статтею 16 цього Закону;
• не надав забезпечення тендерної пропозиції, якщо таке забезпечення вимагалося замовником;
2. переможець:
• відмовився від підписання договору про закупівлю відповідно до вимог тендерної документації або укладення договору про закупівлю;
• не надав документи, що підтверджують відсутність підстав, передбачених статтею 17 цього Закону;
3. наявні підстави, зазначені у статті 17 і частині сьомій статті 28 цього Закону;
4. тендерна пропозиція не відповідає умовам тендерної документації.
Замовник під час проведення процедури закупівлі повинен дотримуватися Закону України «Про публічні закупівлі», а відхилення пропозиції з підстав, що не передбачені законодавством можуть привести до спотворення процедури закупівлі.
На підставі вищенаведеного та враховуючи те, що учасником ТОВ «СПЕКТР СТАЙЛ» :
1) Не наведено підстави для відхилення пропозиції ТОВ «Інтер-Трейд-Сервіс» в розумінні закону України «Про публічні закупівлі»;
2) не доведено в судовому порядку достовірність інформації, що викладена на порталі «Київаудит»;
3) Не надано підтвердження інформації щодо ціни від уповноважених організацій, що займаються дослідженням та моніторингом цін (Торгово-промислова палата України, ДП «Зовнішторгвидав України», тощо)
у Замовника відсутні підстави для задоволення вимоги ТОВ «СПЕКТР СТАЙЛ».
Вимога
Дана відповідь
UA-2018-04-26-000480-b.a2
ТОВ "СПЕКТР СТАЙЛ" #40084971
Відхилення пропозиції
Шановний Замовнику! Принципом публічних закупівель є недискримінація учасників та добросовісна конкуренція. В зв’язку з чим відповідно до статті 30 закону України «Про публічні закупівлі» є чітко визначений перелік підстав для відхилення тендерних пропозицій, а саме:
1. учасник не відповідає кваліфікаційним (кваліфікаційному) критеріям, установленим статтею 16 цього Закону;
2. не надав забезпечення тендерної пропозиції, якщо таке забезпечення вимагалося замовником;
3. переможець: відмовився від підписання договору про закупівлю відповідно до вимог тендерної документації або укладення договору про закупівлю;
4. не надав документи, що підтверджують відсутність підстав, передбачених статтею 17 цього Закону;
5. наявні підстави, зазначені у статті 17 і частині сьомій статті 28 цього Закону;
6. тендерна пропозиція не відповідає умовам тендерної документації.

Замовник під час проведення процедури закупівлі повинен дотримуватися Закону України «Про публічні закупівлі», а відхилення пропозиції з підстав, що не передбачені законодавством можуть привести до спотворення процедури закупівлі.
Згідно Додатку 2 до тендерної документації ТОВ «Інтер-Трейд-Сервіс» не надав наступні документи:
2. Висновок державної санітарно - епідеміологічної експертизи на кожне найменування Товару.
3. Паспорт (або сертифікат) якості, виданий виробником (або будь-який інший документ організації уповноваженої на проведення випробувань за показниками якості згідно чинного законодавства (лабораторія, укрметртесстандарт тощо)) на запропоновану продукцію з підтвердженням кожної складової показників встановлених в технічних вимогах замовника на партію виготовленого в 2018 році товару, в якому повинні бути зазначені:
Виробник не є уповноваженою організацією на проведення випробувань за показниками якості згідно чинного законодавства!
4. Декларацію про відповідність виробника або сертифікат відповідності виданий відповідним органом з акредитації, лист від виробника (або уповноваженого представника) виданий згідно оголошення даної закупівлі про те, що виробник гарантує своєчасне постачання товару до учасника торгів (вказати статус учасника по відношенню до виробника) в строки що визначені документацією та гарантує дотримання встановлених технічних характеристик та гарантійний термін придатності згідно умов документації.
7. В складі тендерної пропозиції на еквівалентну продукцію Учасник повинен надати сертифікат відповідності на систему управління якістю на відповідність запропонованої еквівалентної продукції ДСТУ ІSO 9001:2009 або ДСТУ ІSO 9001:2015, виданий органом з сертифікації систем менеджменту по кожному найменуванню запропонованого товару.
8. В складі тендерної пропозиції Учасник повинен надати протокол випробувань на запропонований еквівалент на підтвердження технічних характеристик. В наданих документах кожна складова показників якості та технічних характеристик, встановлена замовником в вимогах до предмету закупівлі, повинна бути підтверджена В складі тендерної пропозиції надати копію свідоцтва з додатками про акредитацію лабораторії яка зробила випробування продукції. Додатками повина бути передбачена галузь відповідних випробувань.
Учасником не надано документ та не надане письмове пояснення щодо причин їх відсутності!!
В пояснені відхилення нашої пропозиції Ви вказали нам на відсутність даних документів. І те, що надані нами довідки не відповідають заявленим вимогам.
У зв’язку з тим, що пропозиція конкурсних торгів Товариства з обмеженою відповідальністю «Інтер-Трейд-Сервіс» не відповідає умовам документації конкурсних торгів та відповідно до пункту 2 частини першої статті 29 Закону України «Про здійснення державних закупівель» зазначену пропозицію відхилити.

Шановний учаснику! Тендерним комітетом уважно розглянуто Вашу вимогу UA-2018-04-26-000480-b.a2 від 23-05-18. За результатами розгляду повідомляємо. У пропозиції ТОВ «Інтер-Трейд-Сервіс» наявні:
2) Висновок державної санітарно - епідеміологічної експертизи №602-123-20-1/4799 від 16.12.2016 року.
3) Сертифікати якості № 2018/12-31 та № 2018/13-17, видані виробником продукції.(Відповідно до умов документації потрібно було надати паспорт (або сертифікат) якості, виданий виробником або будь-який інший документ організації уповноваженої на проведення випробувань за показниками якості згідно чинного законодавства (лабораторія, укрметртесстандарт тощо). Тобто: або документ виробника, або документ від уповноваженого органу.)
4) Декларації про відповідність виробника №175/22, №175/23 та лист від виробника вих №071 від 08.05.2018р. виданий згідно оголошення даної закупівлі про те, що виробник гарантує своєчасне постачання товару до учасника торгів в строки що визначені документацією та гарантує дотримання встановлених технічних характеристик та гарантійний термін придатності згідно умов документації.
Усі вищенаведені документи містяться у фалі «Документи якості.pdf» в пропозиції ТОВ «Інтер-Трейд-Сервіс». Інші документи зазначені у Вимозі, а саме пункти 7 та 8, вимагалися лише в разі надання учасником еквіваленту товару. У своїй пропозиції ТОВ «Інтер-Трейд-Сервіс» запропонував саме той товар, що вимагався документацією, тобто учасник не надавав еквівалент. Виходячи з цього вищезгадані документи не вимагалися від учасника та не повинні були міститись у пропозиції.
На підставі вищенаведеного та враховуючи те, що учасником ТОВ «СПЕКТР СТАЙЛ» не доведено невідповідність пропозиції ТОВ «Інетр-Трейд-Сервіс» вимогам документації у Замовника відсутні підстави для задоволення вимоги ТОВ «СПЕКТР СТАЙЛ»
2 питання
Питання:
Відповідь:
ТОВ Львівпобутхім #39671918
Документація
Доброго дня! Шановний Замовнику, поясніть, будь ласка, вимоги до учасника, а саме пункти: вимоги державної санітарно-епідеміологічної експертизи чинний на дату розкриття з додатками, висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи на проект ТУУ та висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи на виробництво. СЕС дає один висновок на продукцію, яку виготовляє виробник, а інший документ це що? Дякую!
Доброго дня! Шановний Учаснику, тендерним комітетом було розглянуто Ваше запитання. За результатами розгляду повідомляємо, що до тендерної документації було внесені відповідні зміни.
Питання:
Відповідь:
ТОВ Львівпобутхім #39671918
Продукція
Добрий день! Шановний Замовнику, скажіть, будь ласка, за якими критеріями будете визначати переможця на туалетний папір без втулки? Папір довжиною 65 м. важить не менше 170-180г, а відповідно з вагою 105г довжина буде менша. Що буде переважати вага чи метраж? Прошу внести уточнення в документацію. Дякую!
Доброго дня! Шановний Учаснику, тендерним комітетом було розглянуто Ваше запитання. За результатами розгляду повідомляємо, що до тендерної документації було внесені відповідні зміни.

Предмети закупівлі:

Туалетний папір
71 470 шт.
484 000.00 UAH
484 000.00 UAH
6.77 UAH / шт.
33760000-5 — Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветки
Строк поставки:
15.06.2018
Адреса поставки:
02105, Україна, місто Київ, Київ, проспект Миру, 6-а

Учасники:

Назва   Дата Початкова пропозиція Кінцева пропозиція
Завантажити все
Товариство з обмеженою відповідальністю «Інтер-Трейд-Сервіс»
#36283860
Активна 482 664.60 UAH 482 664.60 UAH
- 0.00 UAH (0.0%)
Завантажити все
ТОВ "СПЕКТР СТАЙЛ"
#40084971
Активна 411 901.50 UAH 389 900.00 UAH
- 22 001.50 UAH (5.3%)
ТОВ "ЕПІ ЦЕНТР"
#38186285
Активна 483 300.00 UAH 321 000.00 UAH
- 162 300.00 UAH (33.6%)

Протокол розкриття:

Назва   Дата Пропозиція
ТОВ "ЕПІ ЦЕНТР"
#38186285
Відмова - Учасник не надав необхідні документи, Учасник не відповідає кваліфікаційним критеріям, Учасник не відповідає критеріям ТД 321 000.00 UAH
ТОВ "СПЕКТР СТАЙЛ"
#40084971
Відмова - Учасник не надав необхідні документи, Учасник не відповідає критеріям ТД 389 900.00 UAH
Товариство з обмеженою відповідальністю «Інтер-Трейд-Сервіс»
#36283860
Переможець 482 664.60 UAH

Контракти:

Назва   Дата Вартість
Товариство з обмеженою відповідальністю «Інтер-Трейд-Сервіс»
#36283860
Підписано 482 664.60 UAH