Clarity Project
Prozorro Закупівлі Prozorro.Продажі Аукціони Увійти до системи Тарифи та оплата Про систему

Розширена аналітика Prozorro та актуальні дані 130+ реєстрів - у тарифі «Повний доступ».

Купуйте доступ на рік, місяць, або навіть добу!

Перейти до оплати

Очікувана вартість:

430 000.00 UAH
з ПДВ.

Виготовлення проєктної документації на встановлення пожежної сигналізації (21 адмінбудинок)

Відкриті торги Торги не відбулися
UA-2021-10-18-011179-c 1b27d828e64749d7b2799f49f17a21ba
Зміни: Створено: Майданчик: netcast.com.ua

Замовник:

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі / #43995495

Адреса:

73022, Україна, Херсонська область, Херсон, просп. Ушакова, буд. 75

Контакт:

Лаптєв Ігор Миколайович
kherson.finans@tax.gov.ua
+38 (055) 242-76-90
Період уточнень:
з по
Подача пропозицій:
з по
Аукціон:
з
Мінімальний крок аукціону:
2 150.00 UAH. (0.50%)

Фінансування

Джерело Сума %
Державний бюджет України
(Виготовлення проєктної документації на встановлення пожежної сигналізації (21 адмінбудинок))
430 000.00 грн 100.00
6 питань
Питання:
Відповідь:
дискримінація
В тендерній документації зазначена вимога «-обов’язково оглянути об’єкт, що підтвердити відповідним актом (актом огляду).» Дана вимога є незаконною та дискримінаційною. Замовник порушує право учасника на конфіденційність інформації, також дана вимога несе у собі корупційні ризики, адже для участі у тендері необхідно отримати акт з підписом керівника замовника та керівника учасника, який подає у складі пропозиції. Зазначена вимога порушує право Учасників та наступні принципи закупівель – максимальна економія та ефективність, запобігання корупційним діям та добросовісна конкуренція серед учасників. Адже після огляду об’єкту інформація про те, які учасники будуть брати участь у закупівлі стає неконфіденційною. Встановлення Замовником дискримінаційної вимоги щодо надання акту огляду об’єкту є необгрунтованою та такою, що суперечить вимогам Закону. Адже за таких умов, з підстав, незалежних від суб’єкта господарювання, Замовник може не підписати акт огляду, а також не узгодити з Учасником дату та час виїзду на об’єкт, що в подальшому може стати з незалежних від Учасника торгів підстав причиною відхилення такої Пропозиції, що є дискримінаційним по відношенню до суб’єктів господарювання. Ця вимога направлена саме на те, щоб Виконавці понесли максимум збитків. Адже з ще не отриманих прибутків сплачувати витрати на відрядження, пальне та амортизацію транспорту тільки для подачі пропозиції на тендер є некоректним. Просимо врахувати, що договір буде укладено тільки з одним Учасником, якого визнають переможцем - а поїздки повинні здійснити всі! Чи не бажаєте перенести обов'язкові відвідання об'єктів до вимог для переможця - після визнання переможцем та до укладення договору? Також додатково повідомляємо, що вимога тендерної документації щодо обов’язкового обстеження об’єкту з наданням акту огляду, була визнана як дискримінаційна рішеннями Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель: 1. Рішення від 13.12.2019 №18550 2. Рішення від 13.05.2020 № 9264 3. Рішення від 29.05.2020 № 10669 4. Рішення від 12.02.2021 № 2596-р/пк-пз Є ще багато рішень АМКУ, в яких встановлено, що така вимога замовника є дискримінацією. Навіщо змушувати учасників звертатися до АМКУ, затягувати процедуру закупівлю, коли й так зрозуміло, що скарга учасника щодо огляду об’єкта буде задоволена АМКУ. З огляду на вищевикладене, просимо внести зміни до Тендерної документації. У разі ігнорування даної вимоги, ми змушені будемо звернутися до Антимонопольного комітету України.
Шановний учасник. Дана вимога не є незаконною та дискримінаційною. Ми, як Замовник, маємо ймовірний ризик зазнати збільшення витрат від очікуваної вартості щодо отримання товарів, робіт та послуг або неможливості вподальшому виконання робіт встановлення пожежної сигналізації згідно із створеними проєктами у результаті віртуального ознайомлення з приміщеннями наших об’єктів. Вказана вимога прямо передбачає необхідність здійснення Учасником огляду (обстеження) об’єкта, що повинно бути зафіксовано у вказаному Акті підписом представника Замовника. Крім того, фактично не оглянувши вказаний в Оголошенні об’єкт перед подачею пропозиції, Учасник не в змозі реально оцінити особливості зазначеного об’єкта, що потенційно може призвести до відмови Учасника-переможця від виконання робіт або до їх здорожчання. Тому вказана вимога не порушує права та інтереси потенційних учасників закупівлі, а також не створює дискримінаційні умови та не обмежує конкуренцію серед учасників. Крім того, абзацом 1 частини 3 статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі» визначено, що тендерна документація може містити іншу інформацію, вимоги щодо наявності якої передбачені законодавством та яку замовник вважає за необхідне включити до тендерної документації. Тому зазначена вимога не порушує право Учасників та наступні принципи закупівель – максимальна економія та ефективність, запобігання корупційним діям та добросовісна конкуренція серед учасників, оскільки вона направлена виключно на ефективне використання бюджетних коштів.
Питання:
Відповідь:
Дискримінаційні вимоги
Шановний замовник. В Додатку 4 є вимога: "інженерно-будівельне проектування у частині забезпечення механічного опору та стійкості (не менше одного працівника, не менше класу наслідків СС3); інженерно-будівельне проектування у частині кошторисної документації (не менше одного працівника, не менше класу наслідків СС3)". Чим ви аргументуєте не існуючу градацію інженерно-будівельне проектування у частині кошторисної документації в класі наслідків і якими нормативними актами ви користуєтесь. Зовсім не зрозуміло навіщо інженерно-будівельне проектування у частині забезпечення механічного опору та стійкості (не менше одного працівника, не менше класу наслідків СС3), якщо розробка проекту це ліцензійний вид послуг який виконують певні специалісти і учасники не будують будівлі, а згідно предмету закупівлі проектують систему пожежної сигналізації, яка не несе навантаження на споруди і не впливає на опорні стіни. Виправте вимоги до умов чиного законодавства.
Шановний учасник. Відповідно до п. 4.10 Національного стандарту України ДСТУ 8855:2019 «Будівлі та споруди. Визначення класу наслідків (відповідальності)» (далі - ДСТУ 8855:2019), якщо проектною документацією на будівництво певного об’єкта передбачено одночасно постійне та періодичне перебування на ньому осіб, показник можливої небезпеки для здоров’я і життя людей, які періодично перебувають на об’єкті, визначають як суму тих, які перебувають на цьому об’єкті постійно та періодично. Відповідно до Таблиці 1 «Класи наслідків (відповідальності) об’єктів», ДСТУ 8855:2019, якщо для понад 400 осіб, які постійно перебувають на об’єкті можлива небезпека для здоров’я і життя людей, то такі об’єкти відносяться до класу наслідків (відповідальності) об’єктів СС3 – значні наслідки. Відповідно до ч. 1 ст. 32 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» (далі – Закон) класи наслідків (відповідальності) будівель і споруд - це характеристика рівня можливої небезпеки для здоров’я і життя людей, які постійно або періодично перебуватимуть на об’єкті або які знаходитимуться зовні такого об’єкта, матеріальних збитків чи соціальних втрат, пов’язаних із припиненням експлуатації або з втратою цілісності об’єкта. Відповідно до ч. 5 ст. 32 Закону до значних наслідків (СС3) відносяться такі об’єкти: - пам’ятки культурної спадщини, визначені відповідно до Закону України "Про охорону культурної спадщини"; - об’єкти підвищеної небезпеки, ідентифіковані відповідно до Закону України "Про об’єкти підвищеної небезпеки"; - житлові, громадські або багатофункціональні будівлі заввишки понад 100 метрів та/або з рівнем можливої небезпеки для здоров’я і життя людей понад 400 осіб, які постійно перебувають на об’єкті. Оскільки два об’єкти ДПС, які розміщені в м. Херсоні мають потужність понад 400 осіб, то їм присвоєно найвищий клас наслідків (відповідальності). Відповідно до ч. 6 ст. 32 Закону віднесення об’єкта до певного класу наслідків (відповідальності) здійснюється проектною організацією за погодженням із замовником будівництва. Об’єкту присвоюється найвищий клас наслідків (відповідальності) за одним із критеріїв, встановлених частиною п’ятою цієї статті. Відповідно до ч. 7 ст. 32 Закону правильність визначення класу наслідків (відповідальності) перевіряється під час проведення експертизи проектів, якщо здійснення такої експертизи є обов’язковим відповідно до закону. Враховуючи вищезазначене та те, що частина адмінбудівель Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі відносяться до класу наслідків (відповідальності) СС3, вважаємо, що для забезпечення безпеки працівників і відвідувачів, для максимальної економії та ефективності використання бюджетних коштів, умови тендерної документації залишаються незмінними.
Питання:
Відповідь:
Не відповідність предмету закупівлі
Шановний замовник. Вимога: "Наявність інженера-проектувальника з можливістю проектування об'єктів з класом наслідків відповідальності СС-3 є обов’язковою " ну зовсім не відповідає предмету закупівлі. Буде дуже складно в АКМУ пояснити навіщо потрібен цей інженер, який немає право оцінювати цей вид послуг. В ДБН все чітко прописано і поясніть чому клас наслідків СС3 і хто це Вам підтвердить. Це відкрита дискримінація і тому ми вимагаємо прибрати її з умов тендерної документації.
Шановний учасник. Відповідно до п. 4.10 Національного стандарту України ДСТУ 8855:2019 «Будівлі та споруди. Визначення класу наслідків (відповідальності)» (далі - ДСТУ 8855:2019), якщо проектною документацією на будівництво певного об’єкта передбачено одночасно постійне та періодичне перебування на ньому осіб, показник можливої небезпеки для здоров’я і життя людей, які періодично перебувають на об’єкті, визначають як суму тих, які перебувають на цьому об’єкті постійно та періодично. Відповідно до Таблиці 1 «Класи наслідків (відповідальності) об’єктів», ДСТУ 8855:2019, якщо для понад 400 осіб, які постійно перебувають на об’єкті можлива небезпека для здоров’я і життя людей, то такі об’єкти відносяться до класу наслідків (відповідальності) об’єктів СС3 – значні наслідки. Відповідно до ч. 1 ст. 32 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» (далі – Закон) класи наслідків (відповідальності) будівель і споруд - це характеристика рівня можливої небезпеки для здоров’я і життя людей, які постійно або періодично перебуватимуть на об’єкті або які знаходитимуться зовні такого об’єкта, матеріальних збитків чи соціальних втрат, пов’язаних із припиненням експлуатації або з втратою цілісності об’єкта. Відповідно до ч. 5 ст. 32 Закону до значних наслідків (СС3) відносяться такі об’єкти: - пам’ятки культурної спадщини, визначені відповідно до Закону України "Про охорону культурної спадщини"; - об’єкти підвищеної небезпеки, ідентифіковані відповідно до Закону України "Про об’єкти підвищеної небезпеки"; - житлові, громадські або багатофункціональні будівлі заввишки понад 100 метрів та/або з рівнем можливої небезпеки для здоров’я і життя людей понад 400 осіб, які постійно перебувають на об’єкті. Оскільки два об’єкти ДПС, які розміщені в м. Херсоні мають потужність понад 400 осіб, то їм присвоєно найвищий клас наслідків (відповідальності). Відповідно до ч. 6 ст. 32 Закону віднесення об’єкта до певного класу наслідків (відповідальності) здійснюється проектною організацією за погодженням із замовником будівництва. Об’єкту присвоюється найвищий клас наслідків (відповідальності) за одним із критеріїв, встановлених частиною п’ятою цієї статті. Відповідно до ч. 7 ст. 32 Закону правильність визначення класу наслідків (відповідальності) перевіряється під час проведення експертизи проектів, якщо здійснення такої експертизи є обов’язковим відповідно до закону. Враховуючи вищезазначене та те, що частина адмінбудівель Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі відносяться до класу наслідків (відповідальності) СС3, вважаємо, що для забезпечення безпеки працівників і відвідувачів, для максимальної економії та ефективності використання бюджетних коштів, умови тендерної документації залишаються незмінними.
Питання:
Відповідь:
дискримінація
В ТД встановлена вимога "інформація в довільній формі щодо наявності ліцензії на право провадження господарської діяльності згідно з чинним законодавством", що є дискримінаційною, так як на сьогоднішній день проектна діяльність не ліцензується!ї Вимагаємо видалити дану вимогу!
Шановний учасник. Абзацом 1 частини 3 статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі» визначено, що тендерна документація може містити іншу інформацію, вимоги щодо наявності якої передбачені законодавством та яку замовник вважає за необхідне включити до тендерної документації.
Питання:
Відповідь:
дискримінація
Згідно якого нормативно правового акту встановлена дана вимога "надати документальне підтвердження щодо проходження навчання працівника (працівників) для проектування протипожежного обладнання системи пожежної сигналізації та оповіщення про пожежу від його виробників (або представництва або філії – якщо їх відповідні повноваження поширюються на територію України), яке планує використовувати Учасник в своїй проектній документації. Дана вимога відноситься до інженера-проектувальника у частині дотримання вимог пожежної безпеки."???? Не дискримінуйте учасників, та видаліть дану вимогу з ТД!
Шановний учасник. Абзацом 1 частини 3 статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі» визначено, що тендерна документація може містити іншу інформацію, вимоги щодо наявності якої передбачені законодавством та яку замовник вважає за необхідне включити до тендерної документації.
Питання:
Відповідь:
щодо інженерів
Шановний Замовнику! Вами встановлена вимога до учасників: копії кваліфікаційного сертифікату інженера-проектувальника – відповідального виконавця окремих видів робіт (послуг), пов’язаних зі створенням об’єктів архітектури за напрямком: інженерно-будівельне проектування у частині дотримання вимог пожежної безпеки(не менше одного працівника, не менше класу наслідків СС3);інженерно-будівельне проектування у частині забезпечення механічного опору та стійкості (не менше одного працівника, не менше класу наслідків СС3); інженерно-будівельне проектування у частині кошторисної документації (не менше одного працівника, не менше класу наслідків СС3). Наявність інженера-проектувальника з можливістю проектування об'єктів з класом наслідків відповідальності СС-3 є обов’язковою. Надайте обгрунтування даної вимоги? Чому інженер повинен бути саме класу наслідків СС3? Об'єкти будівництва класу наслідків (відповідальності) СС3 - це об'єкти будівництва V категорії складності. Надайте докази, що ваш об*єкт відноситься до V категорії складності!!! В іншому випадку, внесіть зміни в документацію, та не створюйте дискримінаційних умов для участі! Обгрунтуйте необхідність наявності виконавця в частині робіт інженерно-будівельне проектування у частині забезпечення механічного опору та стійкості (не менше одного працівника, не менше класу наслідків СС3).
Шановний учасник. Відповідно до п. 4.10 Національного стандарту України ДСТУ 8855:2019 «Будівлі та споруди. Визначення класу наслідків (відповідальності)» (далі - ДСТУ 8855:2019), якщо проектною документацією на будівництво певного об’єкта передбачено одночасно постійне та періодичне перебування на ньому осіб, показник можливої небезпеки для здоров’я і життя людей, які періодично перебувають на об’єкті, визначають як суму тих, які перебувають на цьому об’єкті постійно та періодично. Відповідно до Таблиці 1 «Класи наслідків (відповідальності) об’єктів», ДСТУ 8855:2019, якщо для понад 400 осіб, які постійно перебувають на об’єкті можлива небезпека для здоров’я і життя людей, то такі об’єкти відносяться до класу наслідків (відповідальності) об’єктів СС3 – значні наслідки. Відповідно до ч. 1 ст. 32 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» (далі – Закон) класи наслідків (відповідальності) будівель і споруд - це характеристика рівня можливої небезпеки для здоров’я і життя людей, які постійно або періодично перебуватимуть на об’єкті або які знаходитимуться зовні такого об’єкта, матеріальних збитків чи соціальних втрат, пов’язаних із припиненням експлуатації або з втратою цілісності об’єкта. Відповідно до ч. 5 ст. 32 Закону до значних наслідків (СС3) відносяться такі об’єкти: - пам’ятки культурної спадщини, визначені відповідно до Закону України "Про охорону культурної спадщини"; - об’єкти підвищеної небезпеки, ідентифіковані відповідно до Закону України "Про об’єкти підвищеної небезпеки"; - житлові, громадські або багатофункціональні будівлі заввишки понад 100 метрів та/або з рівнем можливої небезпеки для здоров’я і життя людей понад 400 осіб, які постійно перебувають на об’єкті. Оскільки два об’єкти ДПС, які розміщені в м. Херсоні мають потужність понад 400 осіб, то їм присвоєно найвищий клас наслідків (відповідальності). Відповідно до ч. 6 ст. 32 Закону віднесення об’єкта до певного класу наслідків (відповідальності) здійснюється проектною організацією за погодженням із замовником будівництва. Об’єкту присвоюється найвищий клас наслідків (відповідальності) за одним із критеріїв, встановлених частиною п’ятою цієї статті. Відповідно до ч. 7 ст. 32 Закону правильність визначення класу наслідків (відповідальності) перевіряється під час проведення експертизи проектів, якщо здійснення такої експертизи є обов’язковим відповідно до закону. Враховуючи вищезазначене та те, що частина адмінбудівель Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі відносяться до класу наслідків (відповідальності) СС3, вважаємо, що для забезпечення безпеки працівників і відвідувачів, для максимальної економії та ефективності використання бюджетних коштів, умови тендерної документації залишаються незмінними.

Предмети закупівлі:

Назва Кількість Класифікатор Дата і місце поставки
Виготовлення проєктної документації на встановлення пожежної сигналізації (21 адмінбудинок)
1 посл.
71320000-7 — Послуги з інженерного проектування
по 31.12.2021
73022, Україна, Херсонська область, м. Херсон, просп. Ушакова, буд. 75.

Умови оплати

Оплата після Тип оплати Розмір Період Коментар
Надання послуг Пiсляплата 100.00% 10 календарних днів Виготовлення проєктної документації на встановлення пожежної сигналізації (21 адмінбудинок)