Тендеры Контракты ЕГРПОУ CPV Войти О системе

Ожидаемая стоимость:

21 937 427.00 UAH
с НДС.

Будівництво будівлі казарми поліпшеного планування у військовому містечку №Ч-1, смт. Чорноморське, Одеської області. Шифр – Ч-1/К-3.

Торги для нужд обороны Аукцион
UA-2018-04-11-001620-c 139c78d18d0f45ae9f92e09969794ef0
Изменен: Создан: Площадка: e-tender.biz

Заказчик:

Південне територіальне квартирно-експлуатаційне управління / #24981994

Адрес:

65063, Україна, Одеська область, Одеса, Армійська,18

Контакт:

Куделько Юрий Миколайович
[email protected]
080487762100
Будівництво будівлі казарми поліпшеного планування у військовому містечку №Ч-1, смт. Чорноморське, Одеської області. Шифр – Ч-1/К-3.
Период уточнений:
с до
Подача предложений:
с до
Период аукциона:
с
Минимальный шаг цены:
219 374.27 UAH. (1.00%)
4 вопроса
Вопрос:
Ответ:
#
Щодо вимог ТД
Враховуючи, що Замовником встановлені незрозумілі умови подання цінової пропозиції, відносно кількості файлів, просимо надати роз’яснення:

1. Чи буде вважатись за помилку подання учасником цінової пропозиції з наступними окремими файлами:
- Файл технічний опис предмета закупівлі;
- Файл з документами, що підтверджує кваліфікацію;
- Файл з підтвердженням гарантійного забезпечення;
- Файл з інформацією про субпідрядні організації;
- Файл з ціновою пропозицією;
- Файл з іншими додатковими документами.
Подання Учасником цінової пропозиції з вищезазначеними окремими файлам, не буде вважатись помилкою.
Вопрос:
Ответ:
#
Тендерна документація
Чи буде прийнята цінової пропозиція Учасника за умови, якщо такий Учасник має Ліцензію на провадження господарської діяльності з будівництва об’єктів в Україні, але не має досвіду що вимагається п. 12.1. “Оголошення про проведення відбору”, за умови якщо такий досвід має Засновник-нерезидент такого Учасника. Вказаний Засновник-нерезидент буде залучений до виконання робіт та має можливість підтвердження досвіду, який вимагається, документально у ціновій пропозиції?
Цінова пропозиція Участника відхиляється відповідно до ст. 4 Закону України "Про особливості здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для гарантованого забезпечення потреб оборони" від 12.05.2016 року №1356-VIII та п.12.11 ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ВІДБОРУ
на закупівлю робіт для гарантованого забезпечення потреб оборони
Будівельні роботи та поточний ремонт (45000000-7). Будівництво будівлі казарми поліпшеного планування у військовому містечку №Ч-1, смт. Чорноморське, Одеської області. Шифр – Ч-1/К-3 затвердженого протоколом тендерного комітету Південного ТКЕУ
Вопрос:
Ответ:
#
щодо порядку подання тендерної пропозиції
Умовами тендерної документації (стор. 17) визначено, що електронний вигляд цінової пропозиції повинен бути чітким та відображати підписи та печатки, у тому числі нотаріальне посвідчення документів. Всі документи цінової пропозиції (крім банківської гарантії) подаються у сканованому вигляді у форматі “PDF” або “JPEG” двома файлами. Документи, що підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним критеріям (документи визначені у пункті 12.3. цього Оголошення), та документи, що містять технічний опис предмета закупівлі (документи визначені у пункті 3.3. цього Оголошення), подаються окремими файлами.
З даного пункту вбачається, що всього повинно буди 2 файли
Пунктом 16.1.1. ТП передбачено, що Цінова пропозиція подається в електронному вигляді шляхом заповнення електронних форм з окремими полями, у яких зазначається інформація про ціну, та завантаження файлів у форматі “PDF” або “JPEG” та повинна містити:
інформацію та документи, що підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним критеріям та вимогам законодавства, визначені у пункті 12.3 цього Оголошення;
документ, що підтверджує надання учасником забезпечення цінової пропозиції, відповідно до Розділу 9 цього Оголошення;
інформацію про субпідрядника (субпідрядників) відповідно до Розділу 15 цього Оголошення;
заповнену форму “ЦІНОВА ПРОПОЗИЦІЯ”
З цього пункту вбачається, що файлів повинно бути більше чотирьох;
Пунктом 16.1.2. ТД передбачено, що усі файли з документами цінової пропозиції повинні мати реєстр наданих документів. При цьому документи повинні бути розміщені в файлі у тій же послідовності, в якій вони зазначені в пунктах 3.3, 12.3 та розділі 15 цього Оголошення.
З цього пункту вбачається, що файлів повинно бути три

Враховуючи наведене, просимо надати роз’яснення стосовно наступних питань:
1. Яка кількість файлів повинна буди при подання цінової пропозиції?
Електронний вигляд цінової пропозиції повинен бути чітким та відображати підписи та печатки, у тому числі нотаріальне посвідчення документів. Всі документи цінової пропозиції (крім банківської гарантії) подаються у сканованому вигляді у форматі “PDF” або “JPEG” двома файлами, а саме:
1) Документи, що підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним критеріям (документи визначені у пункті 12.3. цього Оголошення);
2) Документи, що містять технічний опис предмета закупівлі (документи визначені у пункті 3.3. цього Оголошення).
Вопрос:
Ответ:
#
щодо порядку подання тендерної пропозиції
Пунктом 16.1.2. тендерної документації передбачено, що усі файли з документами цінової пропозиції повинні мати реєстр наданих документів. При цьому документи повинні бути розміщені в файлі у тій же послідовності, в якій вони зазначені в пунктах 3.3, 12.3 та розділі 15 цього Оголошення.
Просимо надати роз’яснення:
1. Учасник повинен надати один реєстр на всі документи тендерної пропозиції чи необхідно робити окремі реєстри до кожного файлу цінової пропозиції?
Учасник повинен надати один реєстр на всі документи тендерної пропозиції.

Предметы закупки:

Будівництво будівлі казарми поліпшеного планування у військовому містечку №Ч-1, смт. Чорноморське, Одеської області. Шифр – Ч-1/К-23
1 раб.
21 937 427.00 UAH
21 937 427.00 UAH
21 937 427.00 UAH / раб.
45000000-7 — Будівельні роботи
Дата поставки:
30.12.2018
Адрес поставки:
00000, Україна, Одеська область, смт.Чорноморське, підвідомча теріторія