Закупівлі Увійти Про систему

Очікувана вартість:

676 000.00 UAH
з ПДВ.

Сума договорів:

669 000.00 UAH

Економія:

1.04%

Навчальний комп'ютерний комплекс для кабінету інформатики

Відкриті торги Завершена
UA-2019-04-12-001762-a 138ba6c42e7942dda20d9bb7a89ac6ca
Зміни: Створено: Майданчик: netcast.com.ua

Замовник:

Нетішинський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей" / #21340148

Адреса:

30100, Україна, Хмельницька область, Нетішин, провулок Миру, 5

Контакт:

Рикова Тетяна Леонідівна
[email protected]
+380384290141
+380384231910
Період уточнень:
з по
Подача пропозицій:
з по
Аукціон:
з по
Визначення переможця:
з по
Мінімальний крок аукціону:
676.00 UAH. (0.10%)
Ризики: 17%
Показник Оцінка
Виграшна ставка була знижена мінімально ? 1
Один з учасників постійно програє торги ? 1
Перша закупівля за цим CPV ? 0
Велика різниця в пропозиціях ? 0
Тендерна документація відсутня 0
Один з учасників постійно бере участь в тендерах цього замовника ? 0
У переможця це перший контракт 0
Один із учасників знаходиться в чорному списку АМКУ 0
Один із учасників знаходиться в стані припинення чи банкрутства 0
Постачальник працює тільки з цим замовником ? 0
Занадто велика економія 0
Порушені терміни підписання контракту ? 0
Оновлено:
3 питання
Питання:
Відповідь:
ТОВ "КРЕО СІНЕРЖІ" #41602230
Уточнення
Доброго дня! Шановний тендерний комітет, ресурс лампи 6500 має тільки InFokus, просимо змінити технічну частину, а саме ресурс лампи проектор 6500 на 5000, або досволити учасникам пропонувати проектори з додатковими ламповими модулями. Дякую.
Тендерним комітетом розглянуто Ваше звернення. За результатами розгляду можемо повідомити наступне.
Відповідно до умов п.3.6.3 тендерної документації, Учасник має надати документальне підтвердження відповідності товару технічними, якісними та кількісними характеристикам повинно бути надане, в складі тендерної пропозиції, у формі пояснювальної записки та повинно мати детальний опис основних технічних характеристик товару. Якщо учасник пропонує інший товар (аналог або еквівалент) ніж передбачений цією тендерною документацією, даний товар за своїми властивостями повинен повністю відповідати товару, що є предметом закупівлі за усіма показниками.
При цьому, відповідно до п.3 ч. 2 ст. 22 ЗУ «Про публічні закупівлі», тендерна документація повинна містити, зокрема, інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію (у разі потреби - плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі). При цьому технічна специфікація повинна містити: детальний опис товарів, робіт, послуг, що закуповуються, у тому числі їх технічні та якісні характеристики; вимоги щодо технічних і функціональних характеристик предмета закупівлі у разі, якщо опис скласти неможливо або якщо доцільніше зазначити такі показники; посилання на стандартні характеристики, вимоги, умовні позначення та термінологію, пов’язану з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними або національними стандартами, нормами та правилами. Технічна специфікація не повинна містити посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника. У разі якщо таке посилання є необхідним, воно повинно бути обґрунтованим, а специфікація повинна містити вираз "або еквівалент".
На виконання вимог Закону, Замовником в примітці до Додатку 2 до тендерної документації встановлено, що всі посилання на торговельну марку, фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника слід читати як «або еквівалент».
Враховуючи вищевикладене, учасники закупівлі повинні надати у складі тендерної пропозиції документи, що підтверджують відповідність запропонованого ним товару Додатку 2 до тендерної документації.
При цьому, учасникам закупівлі не заборонено подавати інший товар (аналог або еквівалент)
Разом з тим, запропонований товар має відповідати усім характеристикам встановлених Замовником.
Встановлення Замовником інших додаткових параметрів до вимог предмету закупівлі надає Замовнику отримати товар, що максимально відповідає його фінансовим ресурсам та потребам.
Ресурс роботи лампи проектора є важливою характеристикою що напряму впливає на строк використання техніки. Тому задля максимізацій строку служби проектора були виставлені такі мінімальні строки роботи лампи проектора
Всі вимоги висунуті в тендерній документації стосовно програмного забезпечення спрямовані на отримання якісного, ліцензійного продукту. Накази МОН регламентують лише мінімальні вимоги до засобів що закуповуються. Законодавством не забороняється вимагати додаткові документи для підтвердження якості або походження обладнання чи програмного забезпечення.
Відповідно до роз’яснення Мінекономрозвитку України № 3302-06/3812-06 від 07 лютого 2017 року, якщо особа, яка має намір прийняти участь у торгах, вважає положення тендерної документації такими, що суперечать законодавству або обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації, така особа може звертатись із пропозицією щодо внесення змін до тендерної документації до замовника або оскаржити положення тендерної документації до органу оскарження.
На підставі вищевикладеного, викладені Вами вимоги задоволенню не підлягають.
Питання:
Відповідь:
ФОП Герасімов Вячеслав Олександрович #2939807899
Дискримінаційні вимоги у тендерній документації
Шановний Замовник, вимоги вашої тендерної документації містять дискримінаційний характер, що порушує ст.3 Закону України "Про публічні закупівлі". Ваша документація чітко прописана під єдину компанію в Україні яка має статус щодо встановлення саме інтегрованих операційних систем із статусом Microsoft Windows 10 Client family із платним розміщенням на сайті Майкрософт. Дана вимога відсіює 99% виробників Персональних комп'ютерів в Україні, які мають усі необхідні документи та не мають додаткових тисяч долларів на отримання подібних статусів на САМЕ інтеграцію операційних систем у пристрої, що не відрізняє спосіб інсталяції.
Дана вимога ніяким чином не спливає на якість запропнованого програмного забезпечення будь яким виробником окрім вимагання величезної кількості дозвільних документів. Незрозуміло у якому саме наказі МОН чи інших законодавчих документах прописані стільки дискримінаційних пунктів вимог тільки до операційної системи, оскільки Замовник навіть не вказав який саме має бути офісний додаток, зате дискримінаційно прописав інтеграцію операційної системи, що має можливість прийняти участь лише одним виробником не даючи можливості прийняти участь іншим зазначивши цілу купу документальних вимог.
Вимагаємо прибрати наступні вимоги або надати посилання на відповідні Накази МОН пояснюючи звідки стільки "специфічних" документів вимагається від учасника, які не впливають на якісні та технічні характеристики:

1) учасник надає копію сертифікату на програмне забезпечення для навчальних закладів, та має бути авторизованим партнером Microsoft у галузі освіти (мати статус Microsoft Authorized Education Partner), який має бути чинний на момент подання тендерної пропозиції.
Чому учасник який має партнерський статус та право розповсюдження на будь-які державні заклади повинен мати саме цей лист?
2) - Довідку у довільній формі, що містить посилання на інтернет-сторінку компанії Microsoft щодо сертифікації запропонованих системних блоків для операційної системи Microsoft Windows 10 Client family;

3) - Копію звіту з використання логотипу Windows, в якому підтверджено статус сертифікації персонального комп’ютера виробника для Microsoft Windows 10 Client family. Чіпсет системної плати сертифікованого персонального комп’ютера повинен співпадати з чіпсетом материнської плати запропонованого персонального комп’ютера;

Дані вимоги виключно під одного великого виробника, що проплачує щорічно $3300 членського внеску компанії за отримання висновку та розміщення на сайті компанії Майкрософт і цією вимогою не дає можливості прийняти участь іншим.
Метою даної Закупівлі є економія бюджетних коштів і надання можливості прийняти участь усім учасникам. Достатньо вимог про авторизаційні листи від офіційних партнерів про походження продукції та документів що підтверджують якість, що у вас уже прописані. Як прописали всі інші відділи освіти в Україні. Прохання прибрати цих три пункти та дати можливість прийняти участь і конкурентно здійснити закупівлю. Дякую
Тендерним комітетом розглянуто Ваше звернення. За результатами розгляду можемо повідомити наступне.
Відповідно до умов п.3.6.3 тендерної документації, Учасник має надати документальне підтвердження відповідності товару технічними, якісними та кількісними характеристикам повинно бути надане, в складі тендерної пропозиції, у формі пояснювальної записки та повинно мати детальний опис основних технічних характеристик товару. Якщо учасник пропонує інший товар (аналог або еквівалент) ніж передбачений цією тендерною документацією, даний товар за своїми властивостями повинен повністю відповідати товару, що є предметом закупівлі за усіма показниками.
При цьому, відповідно до п.3 ч. 2 ст. 22 ЗУ «Про публічні закупівлі», тендерна документація повинна містити, зокрема, інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію (у разі потреби - плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі). При цьому технічна специфікація повинна містити: детальний опис товарів, робіт, послуг, що закуповуються, у тому числі їх технічні та якісні характеристики; вимоги щодо технічних і функціональних характеристик предмета закупівлі у разі, якщо опис скласти неможливо або якщо доцільніше зазначити такі показники; посилання на стандартні характеристики, вимоги, умовні позначення та термінологію, пов’язану з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними або національними стандартами, нормами та правилами. Технічна специфікація не повинна містити посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника. У разі якщо таке посилання є необхідним, воно повинно бути обґрунтованим, а специфікація повинна містити вираз "або еквівалент".
На виконання вимог Закону, Замовником в примітці до Додатку 2 до тендерної документації встановлено, що всі посилання на торговельну марку, фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника слід читати як «або еквівалент».
Враховуючи вищевикладене, учасники закупівлі повинні надати у складі тендерної пропозиції документи, що підтверджують відповідність запропонованого ним товару Додатку 2 до тендерної документації.
При цьому, учасникам закупівлі не заборонено подавати інший товар (аналог або еквівалент)
Разом з тим, запропонований товар має відповідати усім характеристикам встановлених Замовником.
Встановлення Замовником інших додаткових параметрів до вимог предмету закупівлі надає Замовнику отримати товар, що максимально відповідає його фінансовим ресурсам та потребам.
Всі вимоги висунуті в тендерній документації стосовно програмного забезпечення спрямовані на отримання якісного, ліцензійного продукту. Накази МОН регламентують лише мінімальні вимоги до засобів що закуповуються. Законодавством не забороняється вимагати додаткові документи для підтвердження якості або походження обладнання чи програмного забезпечення.
Відповідно до роз’яснення Мінекономрозвитку України № 3302-06/3812-06 від 07 лютого 2017 року, якщо особа, яка має намір прийняти участь у торгах, вважає положення тендерної документації такими, що суперечать законодавству або обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації, така особа може звертатись із пропозицією щодо внесення змін до тендерної документації до замовника або оскаржити положення тендерної документації до органу оскарження.
На підставі вищевикладеного, викладені Вами вимоги задоволенню не підлягають.
Питання:
Відповідь:
ТОВ "КРЕО СІНЕРЖІ" #41602230
Дискримінація
Шановний Замовнику! Усуньте , будь ласка, дискримінаційні вимоги і не порушуйте закон. Де в законодавстві прописано, що учасник повинен надати: Довідку у довільній формі, що містить посилання на інтернет-сторінку компанії Microsoft щодо сертифікації запропонованих системних блоків для операційної системи Microsoft Windows 10 Client family;

- Копію звіту з використання логотипу Windows, в якому підтверджено статус сертифікації персонального комп’ютера виробника для Microsoft Windows 10 Client family. Чіпсет системної плати сертифікованого персонального комп’ютера повинен співпадати з чіпсетом материнської плати запропонованого персонального комп’ютера;

Просимо видалити дану вимогу, так як це пряма дискримінація учасників!
Тендерним комітетом розглянуто Ваше звернення. За результатами розгляду можемо повідомити наступне.
Відповідно до умов п.3.6.3 тендерної документації, Учасник має надати документальне підтвердження відповідності товару технічними, якісними та кількісними характеристикам повинно бути надане, в складі тендерної пропозиції, у формі пояснювальної записки та повинно мати детальний опис основних технічних характеристик товару. Якщо учасник пропонує інший товар (аналог або еквівалент) ніж передбачений цією тендерною документацією, даний товар за своїми властивостями повинен повністю відповідати товару, що є предметом закупівлі за усіма показниками.
При цьому, відповідно до п.3 ч. 2 ст. 22 ЗУ «Про публічні закупівлі», тендерна документація повинна містити, зокрема, інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію (у разі потреби - плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі). При цьому технічна специфікація повинна містити: детальний опис товарів, робіт, послуг, що закуповуються, у тому числі їх технічні та якісні характеристики; вимоги щодо технічних і функціональних характеристик предмета закупівлі у разі, якщо опис скласти неможливо або якщо доцільніше зазначити такі показники; посилання на стандартні характеристики, вимоги, умовні позначення та термінологію, пов’язану з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними або національними стандартами, нормами та правилами. Технічна специфікація не повинна містити посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника. У разі якщо таке посилання є необхідним, воно повинно бути обґрунтованим, а специфікація повинна містити вираз "або еквівалент".
На виконання вимог Закону, Замовником в примітці до Додатку 2 до тендерної документації встановлено, що всі посилання на торговельну марку, фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника слід читати як «або еквівалент».
Враховуючи вищевикладене, учасники закупівлі повинні надати у складі тендерної пропозиції документи, що підтверджують відповідність запропонованого ним товару Додатку 2 до тендерної документації.
При цьому, учасникам закупівлі не заборонено подавати інший товар (аналог або еквівалент)
Разом з тим, запропонований товар має відповідати усім характеристикам встановлених Замовником.
Встановлення Замовником інших додаткових параметрів до вимог предмету закупівлі надає Замовнику отримати товар, що максимально відповідає його фінансовим ресурсам та потребам.
Всі вимоги висунуті в тендерній документації стосовно програмного забезпечення спрямовані на отримання якісного, ліцензійного продукту. Накази МОН регламентують лише мінімальні вимоги до засобів що закуповуються. Законодавством не забороняється вимагати додаткові документи для підтвердження якості або походження обладнання чи програмного забезпечення.
Відповідно до роз’яснення Мінекономрозвитку України № 3302-06/3812-06 від 07 лютого 2017 року, якщо особа, яка має намір прийняти участь у торгах, вважає положення тендерної документації такими, що суперечать законодавству або обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації, така особа може звертатись із пропозицією щодо внесення змін до тендерної документації до замовника або оскаржити положення тендерної документації до органу оскарження.
На підставі вищевикладеного, викладені Вами вимоги задоволенню не підлягають.

Предмети закупівлі:

Навчальний комп'ютерний комплекс для кабінету інформатики
2 комп.
676 000.00 UAH
676 000.00 UAH
338 000.00 UAH / комп.
30230000-0 — Комп’ютерне обладнання
Строк поставки:
01.08.2019
Адреса поставки:
30100, Україна, Хмельницька область, місто Нетішин, провулок Миру, 5

Учасники:

Назва   Дата Початкова пропозиція Кінцева пропозиція
ФОП Семенюк Ростислав Анатолійович
#3316012496
Активна 675 000.00 UAH 675 000.00 UAH
- 0.00 UAH (0.0%)
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДІКСІ-ЦЕНТР"
#34763967
Активна 669 000.00 UAH 669 000.00 UAH
- 0.00 UAH (0.0%)

Протокол розкриття:

Назва   Дата Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДІКСІ-ЦЕНТР"
#34763967
Переможець 669 000.00 UAH

Контракти:

Назва   Дата Вартість
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДІКСІ-ЦЕНТР"
#34763967
Завершено 669 000.00 UAH

Виконання договору:

Строк дії: 22.05.2019 - 31.12.2019
Оплачено: 0.00 UAH
Причини розірвання: за згодою Сторін